МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 09:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 10:00
    Данийн хааны балетийн тэргүүн гоцлоочид Улаанбаатарт
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Мянган инженер
  • 14:20
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 14:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 14:40
    Эрх зүйн хөтөч
  • 15:00
    Алсын хараа 25: “Цахим засаглалыг хөгжүүлэх боломж, гарц шийдэл”
  • 16:00
    Чапаев” олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 17:00
    Робокон-2019
  • 17:40
    Хөгжлийн замаар: “Хотын аялал жуулчлал-1”
  • 18:10
    Онцгой дуудлага
  • 18:30
    “Жив Жив” бага насныханд зориулав
  • 18:50
    16мм үзүүлж байна: “Дуламжавын Лийда” баримтат кино
  • 19:10
    Монгол Улсын нэрийн өмнөөс
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол /шууд/
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 22:45
    “Франц Италийн романтик бүсгүйчүүд” сонгодог тоглолт
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 16,17,18-р анги
  • 12:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 31-р анги
  • 13:20
    "дуусдаггүй яриа-2"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "геологчдын хөдөлмөрийн үнэ цэнэ"
  • 15:50
    "60 секунд"
  • 16:10
    "үүр цайхын өмнө хятадын олон ангит кино 18-р анги
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 19,20,21-р анги
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 32-р анги
  • 21:20
    "цалинтай оюутан"
  • 21:30
    "ам нээвэл" ярилцлага /уих-ын гишүүн л.элдэв-очир/
  • 22:30
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 19-р анги
  • 23:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 08:30
    "шинэ хөдөө" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага40/0
  • 09:40
    "дуулах өдөр"дуун цэнгүүн
  • 10:20
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 10:50
    business news
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:25
    business news
  • 11:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 2-р анги
  • 12:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "сайн, муу хулгайч" соак 50-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 15:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:00
    "miss mongolia - 2019"
  • 16:50
    "japan video topics"
  • 17:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    business news
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 3-р анги
  • 20:15
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 1/ 1,2-р анги
  • 23:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:15
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:25
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:30
    “Их үдийн хөтөлбөр” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:35
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 45-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Сахиур” олон ангит УСК,13-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү” анимэ,17-р анги
  • 11:35
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:15
    “Тоо юу сүлд үү?”, 21-р хэсэг
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Тоо юу сүлд үү?,22-р хэсэг
  • 14:20
    “Хаикюү” анимэ,16,17-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Хөөрөлдөөн” нэвтрүүлэг
  • 16:05
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Хаикюү” анимэ,17-р анги
  • 16:55
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 53-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Гантулгын цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Цалинтай оюутан” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Үндсэн хуулийн хэлэлцүүлэг” /шууд /
  • 22:00
    “Сахиур” олон ангит УСК,14-р анги
  • 23:30
    “Тоо юу сүлд үү?,22-р хэсэг
  • 00:10
    “Гайхамшигт сармагчингууд” баримтат кино
  • 01:00
    Гадаад мэдээ
  • 01:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:30
    “Онгон зэрлэг цэцэрлэг” баримтат кинo
  • 03:30
    Тоглолтын цаг
  • 04:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Бүх оддын гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг (6)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Date хийх үү" шоу нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 8,9-р анги
  • 14:20
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 15-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 18:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 18:50
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 16-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Орхидос -1" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 09:30
    нисэх онгоцны буудар хүрэх зам -11 соак
  • 10:45
    мөнхийн хайр-16 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    адтай жаалууд 3-24 оак
  • 14:00
    түүхэн хэлхээ
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    адтай жаалууд 3-25 оак
  • 19:30
    х 35
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр -22 оак
  • 22:50
    нисэх онгоцны буудар хүрэх зам -12 соак
  • 00:05
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /11/
  • 06:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /2.7,8/
  • 07:40
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /33,34/
  • 08:30
    Мэдээ
  • 09:30
    "Бяцхан гүнж" ОАК 6-р анги
  • 10:20
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /12/
  • 11:10
    "Гайхамшигт уран дархчууд 2" Торгоны зам цувралаас
  • 11:35
    "Инсү хатан" ОАК 28, 29-р анги
  • 13:50
    “Япон амьдралын хэв маяг” баримтат кино
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Дурсамж төгсгөл үгүй" МУСК
  • 16:05
    "Сэргээх үү, нураах уу?" хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 17:10
    "Бяцхан гүнж" ОАК 7-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /3.3/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /25/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:00
    "Зөн билгийн тулаан" шоу /18.1/
  • 21:30
    “Улаан бал” ярилцлага
  • 22:50
    "Инсү хатан" ОАК 30-р анги
  • 00:05
    Бундеслиг.Тойргийн дараа
  • 01:10
    "Микроны босс" МУСК
  • 02:35
    Мэдээ
  • 03:20
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /11/
  • 04:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.14-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 51-52-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.22-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /9-р хичээл/
  • 09:25
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /9-р хичээл/
  • 09:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Ах дүү 5" СОАК 31-32-р анги
  • 11:15
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 11:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /9-р хичээл/
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 36-р анги
  • 13:05
    Хөгжмийн цаг
  • 13:15
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /9-р хичээл/
  • 13:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /9-р хичээл/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Би багш" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /9-р хичээл/
  • 15:35
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /9-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 31-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.15-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.23-р анги
  • 19:00
    "Ах дүү 5" СОАК 33-34-р анги
  • 20:35
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Аргагүй амраг" тоглолт МУГЖ Б.Сарантуяа /2-р хэсэг/
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 37-р анги
  • 23:05
    "Ээж" ОАК 32-р анги
  • 00:05
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Америк бүтсэн түүх-1" баримтат кино
  • 10:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 25-р анги
  • 11:25
    Содон аялгуу
  • 11:30
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    TrendMusic
  • 12:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 237,238-р анги
  • 12:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    Завхан аймгийн шигшимэл хурд 2019 - Хоёрдугаар хэсэг
  • 14:45
    High trade
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:05
    Бүтээгчид
  • 15:10
    "Микроны босс" МУСК
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:25
    Монгол малчны зар
  • 17:40
    TrendMusic
  • 18:05
    High trade
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 239,240-р анги
  • 18:50
    Содон аялгуу
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 26-р анги
  • 21:00
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Залуу мөрдөгчид" МУСК
  • 23:30
    "Хайраа хайрла" ОАК 15-р анги
  • 00:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 29-32-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 25-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-2" шоу нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 14:30
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 2-р анги
  • 17:10
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 21-р хэсэг
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 33-36-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 22-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 26-р анги
  • 21:00
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 22:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-2/ 9-р анги
  • 23:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 12-р анги
  • 00:00
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:35
    Өглөө хөтөлбөр
  • 08:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:05
    "Бизнес толь"
  • 10:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Код" МУСК
  • 12:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай" үндэсний хэлэлцүүлэг Говьсүмбэр аймаг /давталт/
  • 17:00
    "Үнэн худлын дэнс" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "Мандар групп"
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Мандар групп"
  • 21:00
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай" үндэсний хэлэлцүүлэг
  • 21:50
    "Аав" МУСК
  • 23:30
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:45
    "Бизнес толь"
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 09:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 36-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Нэвтрүүлэг
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 18:20
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 20:15
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Жижиг дунд үйлдвэрлэл үйлчилгээ эрхлэгчдийн форум 2019
  • 22:30
    Миний охин СуЁн ОАУСК 37-р анги
  • 23:40
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:20
    Чөлөөт бөхийн ДАШТ 2019 2-р хэсэг
  • 03:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Ухаарахуй - Дарамсала 2019 аялал
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Бизнес Амжилт
  • 10:40
    Дуулах өдөр
  • 11:20
    Хот ОАК 4-р анги
  • 12:10
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:50
    Санаж явах ижий нэвтрүүлэг МУГЖ Дуучин Ж.Одмаа
  • 19:40
    Хот ОАК 5-р анги
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Залуу эмч нар ОАК 22-р анги
  • 22:50
    Аяллын тойрог
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:10
    Зөв сонголт
  • 00:40
    Бизнес Амжилт
  • 01:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Жексон амьд" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.6-р анги)
  • 11:50
    "Касанова (Casanova)" УСК
  • 13:45
    "Ай Карли" ОАК (III.10-12-р анги)
  • 15:00
    "Тэртээх ертөнцийн хөгжимчин" МУСК
  • 16:50
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:40
    "Зангараг" МУСК
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (III.13,IV.1-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.7-р анги)
  • 21:30
    "Хонгор минь, би хүүхдүүдээ жижигрүүлчихлээ (Honey, I Shrunk the Kids)" УСК
  • 23:25
    "Хязгааргүй хурд (Need for Speed)" УСК
  • 01:40
    "Ай Карли" ОАК (III.11-IV.1-р анги)
  • 03:10
    "Зангараг" МУСК
  • 04:40
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.6,7-р анги)
  • 06:05
    "Хонгор минь, би хүүхдүүдээ жижигрүүлчихлээ (Honey, I Shrunk the Kids)" УСК
  • 07:30
    "Ай Карли" ОАК (III.11-IV.1-р анги)

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 12:00
    "Учралын баяр-2" тусгай нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Single ladies 2" МУСК
  • 15:00
    "20 зуун баримтат нэвтрүүлэг" 2-р хэсэг
  • 16:20
    "Хошин шог"
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Мон металл" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Эх орон 100 100" лекц
  • 19:50
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Номлогч " УСК
  • 23:30
    "Дэлхийн хотууд"
  • 23:50
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 08:15
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 26-р анги
  • 10:55
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 11:25
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Digital student-2019
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Багшийн хөгжлийн форум-2019
  • 15:35
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:35
    Нийгмийн тэмдэглэл
  • 17:35
    Хошин шог
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Инноваци хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    My UB нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 27-р анги
  • 23:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Уран зохиолын цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 25-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 31-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 26-р анги
  • 21:00
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 32-р анги
  • 23:00
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:02
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    “Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    “Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 09:38
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    “Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:35
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 12:33
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • 14:02
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:33
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 18:20
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 18:30
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:02
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 19:33
    "Х лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 20:02
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 21:35
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 22:02
    “Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 10:20
    Онцлох зочин
  • 10:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 14:45
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Хөгжлийн замаар: Хотын аялал жуулчлал-2
  • 19:35
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 19:40
    Онцлох зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн урт хугацааны бодлого: Цахим засаглалыг хөгжүүлэх боломж, гарц шийдэл
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Прокурорын цаг
  • 23:35
    Монголын мэдээ-Маргааш

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Хүний биеийн анотоми” баримтат кино 01
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Соёлын бүтээлч үйлдвэрлэл” ЭШХ 1-р хэсэг
  • 11:00
    “Байгалийн сонин хачин” баримтат кино 01
  • 11:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 12:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 31, 32
  • 13:00
    “Арбатын хүүхдүүд” УСК 01
  • 13:50
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:55
    Номын танилцуулга
  • 14:00
    “Хүн чанар” нэвтрүүлэг. МУГЖ Ж.Уранчимэг
  • 14:25
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 14:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 15:00
    “Хөөрөлдөөн” нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 15:55
    Монгол дуу
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Арбатын хүүхдүүд” УСК 02
  • 18:55
    Номын танилцуулга
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    “Хүн чанар” нэвтрүүлэг. МУГЖ Ж.Уранчимэг
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 33, 34
  • 21:00
    “Соёлын бүтээлч үйлдвэрлэл” ЭШХ 2-р хэсэг
  • 22:00
    “Хүний биеийн анотоми” баримтат кино 02
  • 22:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:00
    NBA TV FORECAST KIA NBA MVP
  • 03:00
    NBA TV FORECAST STORYLINES
  • 04:00
    NBA TV FORECAST PREDICTIONS
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS BULLS VS. HAWKS 03/01/2019
  • 07:00
    TEAM PREVIEW: NUGGETS
  • 07:30
    NBA PRESEASON NEW ORLEANS AT ATLANTA LIVE
  • 10:00
    TEAM PREVIEW: BLAZERS
  • 10:30
    NBA GAMETIME LIVE
  • 11:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 11:30
    TEAM PREVIEW: NUGGETS
  • 12:00
    TEAM PREVIEW: BLAZERS
  • 12:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 13:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 13:30
    HARDWOOD CLASSICS BULLS VS. HAWKS 03/01/2019
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:30
    TEAM PREVIEW: CLIPPERS
  • 17:00
    "REGGIE MILLER" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    SOUTH AFRICA V CANADA RUGBY WORLD CUP 2019
  • 20:30
    "KOBE DOIN' WORK" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    NBA PRESEASON NEW ORLEANS AT ATLANTA TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НОРВИЧ-МАН.СИТИ PL 2015-2016
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №5: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2011/12
  • 11:30
    ЖҮДО ДАШТ 2018 - ӨДӨР 2
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №6: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ
  • 14:30
    ТОРОНТО - ГОЛДЭН СТЕЙТ NBA 2018-2019
  • 16:30
    НОРВИЧ-МАН.СИТИ PL 2015-2016
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №7: АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН 2001/02
  • 19:00
    ЖҮДО ДАШТ 2018 - ӨДӨР 2
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №8: МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 2011/12
  • 22:00
    ФИНИКС - ДАЛЛАС ТОГЛОЛТ #6 - 2005 PLAYOFFS

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #1
  • 09:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #2
  • 10:00
    UFC 226 МИОЧИЧ-КОРМьЕР
  • 13:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1993-1991 (ХҮРЭЛ)
  • 14:30
    НААДМЫН СОРИЛГО БАРИЛДААН
  • 18:00
    РАГБИ ДАШТ 2019 (ШУУД) ӨМНӨД АФРИК - КАНАД
  • 20:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #3
  • 21:00
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/2 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ ХАНГАРЬД - СП ФАЛКОНС
  • 23:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 23:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #3

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Бизнесийн орчин" Форум
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ONE: МАНИЛА-DAWN OF HEROES
  • 03:00
    ЖҮДО БРАЗИЛИАГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 2 (ШУУД)
  • 05:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1049
  • 11:00
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 7
  • 11:20
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 8
  • 11:50
    UFC FIGHT NIGHT ТЭЙШЭРА-СЕН ПРЮ
  • 15:00
    ONE: ШАНХАЙ-ENTER THE DRAGON
  • 18:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #40
  • 18:30
    ОКТАГОН ДУГААР 2-1
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1050
  • 21:00
    ONE WARRIOR SERIES 3-10
  • 21:30
    ЖҮДО БРАЗИЛИАГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 2

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Өглөөний хөтөлбөр”
  • 09:00
    "Мөнгөний ноёрхол” /2-р хэсэг/
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:45
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Сувд” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    “Дэлхийн шилдэг хөлбөмбөгчид” 1-р хэсэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 10-р хэсэг/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Өндөр ээж” МУСК
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/шууд/
  • 17:30
    "Дэлхийн шилдэг хурдан морьдын уралдаан"
  • 18:00
    "Нээлттэй цаг"/шууд/
  • 19:00
    “Сувд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 11-р хэсэг/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Бооржиагийнхан ОАК /20-р анги/
  • 23:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Амрах агшин
  • 00:00
    “Алт амилах цаг” МУСК
  • 01:10
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 11-р хэсэг/
  • 02:50
    Бооржиагийнхан ОАК /19-р анги/
  • 03:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 33
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 23, 24
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 12/
  • 10:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 32-р анги
  • 11:20
    "Дахиад болзъё" ОАК 6-р анги
  • 12:30
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 77, 78-р анги
  • 14:20
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 21, 22-р анги
  • 15:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:40
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 16:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 20-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Дахиад болзъё" ОАК 7-р анги
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 79, 80-р анги
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 23, 24-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 21-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 33-р анги
  • 00:05
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 23, 24-р анги
  • 01:10
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 79, 80-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 07:30
    НЬЮ ОРЛЕАНС-АТЛАНТА (ШУУД) NBA PRESEASON-2019
  • 10:00
    "PENNY HARDAWAY - ONE CENT" БАРИМТАТ КИНО
  • 11:00
    АДЕЛАЙД-ЮТА NBA PRESEASON-2019
  • 13:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №15
  • 13:30
    РЕАЛ-БРЮГГЕ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №31: МАН ЮТД-ЭВЕРТОН 2011/12
  • 16:00
    ДАЛЛАС-Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-19
  • 18:00
    ТОТТЕНХЭМ-БАЙЕРН АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №16
  • 20:30
    30 БАГ 30 ӨДӨР №6
  • 21:00
    FOOTBALL TALK №8 2019/20
  • 22:30
    НЬЮ ОРЛЕАНС-АТЛАНТА NBA PRESEASON-2019

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Оз-д төөрсөн нь” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 6-р анги /давталт/
  • 07:28
    “Мөөг” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:33
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Олз”-ын зочин
  • 08:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 08:30
    Цаг агаарын тойм
  • 08:40
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 1-р анги /давталт/
  • 09:00
    “Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 1-р анги давталт/
  • 09:50
    “Бүтээлч хүмүүн” хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:10
    Монгол дууны хит
  • 10:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 10:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 5-р анги /давталт/
  • 11:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:25
    “Кино бидний амьдралд”
  • 11:40
    Гадаад дууны цаг
  • 12:50
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 6-р анги /давталт/
  • 13:45
    “Хачирхалтай бас гайхалтай Тасмани” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Монгол дууны цаг
  • 15:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 16:00
    МУСК
  • 17:00
    “Дуу түүх өгүүлнэ” урлагийн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Кино бидний амьдралд
  • 18:00
    Зочны цаг
  • 18:20
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 18:40
    “Дэггүй аав” ОАУСК 7-р анги
  • 19:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:33
    “Macro room” үзүүлж байна
  • 19:35
    “Оз-д төөрсөн нь” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 20:00
    Зочны цаг
  • 20:20
    “Гайхамшигт байгаль” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 21:05
    “Дуулах урлаг”урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 2-р анги/
  • 22:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:40
    “Дэггүй аав” ОАУСК 8-р анги
  • 23:25
    Төрийн дуулал
  • 23:27
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Волейболын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Волейболын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    Волейболын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 11:30
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн:Сагсанбөмбөг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн:Сагсан бөмбөг/үргэлжлэл/
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн:Сагсан бөмбөг/үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн:Сагсан бөмбөг/үргэлжлэл/
  • 16:58
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1962, 1966 он
  • 17:50
    “ЧИНГИС ХААН-2019” Азийн унадаг дугуйн наадмаас бэлтгэв
  • 18:10
    Бахархал: Сагсан бөмбөгийн дасгалжуулагч О. Баярцогт
  • 18:40
    “Халхгол-80 жил” 4х4 Бартаат замын уралдаан
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Талын салхи 2019 наадам
  • 20:40
    “World football” хөлбөмбөгийн тойм нэвтрүүлэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн:Жүдо бөхийн шигшээ барилдаан

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр