МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 09:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 10:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    16мм үзүүлж байна: “Дуламжавын Лийда” баримтат кино
  • 14:20
    Урлан
  • 14:30
    Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
  • 15:10
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 15:40
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 15:50
    Чапаев” олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • 16:50
    “Франц Италийн романтик бүсгүйчүүд” сонгодог тоглолт
  • 17:50
    Хөгжмийн агшин
  • 18:00
    Хөгжлийн замаар: “Хотын аялал жуулчлал-2”
  • 18:30
    “Иргэдийн эрх зүйн боловсролд” /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    MNB World: “GENERATION”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу /шууд/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:05
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 19,20,21-р анги
  • 12:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 32-р анги
  • 13:20
    "ам нээвэл" ярилцлага /уих-ын гишүүн л.элдэв-очир/
  • 14:20
    "цалинтай оюутан"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "баримтат кино"
  • 16:10
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 19-р анги
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 22,23,24-р анги
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 33-р анги
  • 21:20
    "тархины фитнесс"
  • 22:20
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 20-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага50/0
  • 09:50
    "дуулах өдөр"дуун цэнгүүн
  • 10:30
    business news
  • 10:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 3-р анги
  • 12:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    business news
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 1/ 1,2-р анги
  • 14:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:30
    гэгээрлийн цаг - үгийг тань сонсоё
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    business news
  • 15:35
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 16:20
    "хурдан морины уралдаан" - архив
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 4-р анги
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    business news
  • 20:30
    "шинэ хөдөө" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "хотын шийдэл"
  • 22:30
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 23:10
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 1/ 3,4-р анги
  • 00:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:10
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Ромын хүч чадал ба алдар нэр” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:35
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 46-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Сахиур” олон ангит УСК,14-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү” анимэ,18-р анги
  • 11:35
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг
  • 12:35
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” хошин шог
  • 12:50
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Их үдийн хөтөлбөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Тоо юу сүлд үү?,22-р хэсэг
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Хаикюү” анимэ, 18-р анги
  • 16:55
    ТВ зар 151918
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 54-р анги
  • 17:55
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Сэтгүүлчийн эрэн сурвалжлага” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Цалинтай оюутан” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Сахиур” олон ангит УСК,15-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88”
  • 22:35
    “Business maximum 88”
  • 22:40
    “Соронз” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Гадаад мэдээ
  • 23:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    “Ромын хүч чадал ба алдар нэр” баримтат кино
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Бүх оддын гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг (7)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 14:20
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 16-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 18:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 18:50
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алганы хээ" Сангийн дэд сайд Х.Булгантуяа Ток шоу
  • 21:40
    "Ангуучид" ОАК 1-р бүлэг 1-р анги
  • 22:40
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "Орхидос -2" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 09:30
    нисэх онгоцны буудар хүрэх зам -12 соак
  • 10:45
    мөнхийн хайр-23 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    адтай жаалууд 3-25 оак
  • 14:00
    үүргэвчтэй аялал: танзани-2
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    адтай жаалууд 3-26 оак
  • 19:30
    геологичдын хөдөлмөрийн үнэ цэнэ
  • 20:00
    нууц: иосиф сталин
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-23 оак
  • 22:55
    нисэх онгоцны буудар хүрэх зам -13 соак
  • 00:05
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /12/
  • 06:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /2.9,10/
  • 07:40
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /35,36/
  • 08:30
    Мэдээ
  • 09:15
    “Бумбардай аргалд явсан нь” хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Бяцхан гүнж" ОАК 7-р анги
  • 10:20
    "Зөн билгийн тулаан" шоу /18.1/
  • 11:40
    "Инсү хатан" ОАК 30-р анги
  • 12:50
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /5/
  • 13:35
    "Гайхамшигт уран дархчууд 3" Торгоны зам цувралаас
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Микроны босс" МУСК
  • 15:50
    “Улаан бал” ярилцлага
  • 16:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 17:10
    "Бяцхан гүнж" ОАК 8-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /3.4/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /26/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Зөн билгийн тулаан" шоу /18.2/
  • 21:45
    "Инсү хатан" ОАК 31,32-р анги
  • 00:20
    "Приусын босс" МУСК
  • 01:55
    Мэдээ
  • 02:55
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /12/
  • 03:45
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.15-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.23-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /9-р хичээл/
  • 09:25
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /9-р хичээл/
  • 09:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Ах дүү 5" СОАК 33-34-р анги
  • 11:15
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна
  • 11:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /9-р хичээл/
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 37-р анги
  • 13:10
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /9-р хичээл/
  • 13:30
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /9-р хичээл/
  • 13:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аргагүй амраг" тоглолт МУГЖ Б.Сарантуяа /2-р хэсэг/
  • 15:15
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /9-р хичээл/
  • 15:35
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /9-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 32-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.16-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 3-4-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.24-р анги
  • 19:00
    "Ах дүү 5" СОАК 35-36-р анги
  • 20:35
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Хөгжмийн цаг
  • 21:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 38-р анги
  • 23:15
    "Ээж" ОАК 33-р анги
  • 00:10
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Америк бүтсэн түүх-2" баримтат кино
  • 10:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 26-р анги
  • 11:25
    Бүтээгчид
  • 11:30
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    TrendMusic
  • 12:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 239,240-р анги
  • 12:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    Архангай аймгийн Эрдэнэмандал сум "Мандалын хурд - 1" - Нэгдүгээр хэсэг
  • 14:45
    High trade
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:05
    Сошиал туршилт
  • 15:10
    "Залуу мөрдөгчид" МУСК
  • 17:00
    "Чин ачлал" эмнэлэг
  • 17:40
    Монгол малчны зар
  • 17:55
    TrendMusic
  • 18:05
    High trade
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 241,242-р анги
  • 18:50
    Бүтээгчид
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 27-р анги
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    “Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК
  • 23:30
    "Хайраа хайрла" ОАК 16-р анги
  • 00:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 33-36-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 26-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-2" шоу нэвтрүүлэг 9-р хэсэг
  • 14:40
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 3-р анги
  • 17:10
    Chart news 65-р хэсэг
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 37-40-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 23-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 27-р анги
  • 21:00
    "Эмчийн эсрэг Интернет" шоу нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 22:15
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-2/ 10-р анги
  • 23:15
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 13-р анги
  • 00:15
    "Эмчийн эсрэг Интернет" шоу нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 01:25
    Үдшийн мэдээ
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:35
    Өглөө хөтөлбөр
  • 08:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:05
    "Бизнес толь"
  • 10:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Аав" МУСК
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Байгаль эх ба хариуцлагатай уул уурхай" үндэсний хэлэлцүүлэг Дорноговь аймаг /шууд/
  • 17:00
    "Golf and coffee" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "Мандар групп"
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Эрчим хүч, дулааны үйлдвэрлэлт" нэвтрүүлэг Баянхонгор аймгаас
  • 20:55
    "Мандар групп"
  • 21:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    ХХ хөтөлбөр
  • 22:05
    "Үхэл амьдралын заагт" МУСК
  • 00:00
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:15
    "Бизнес толь"
  • 00:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:55
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 09:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 37-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:20
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 18:25
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 20:15
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:00
    Хотын шийдэл
  • 22:15
    Миний охин СуЁн ОАУСК 38-р анги
  • 23:20
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 11:30
    Бизнес Амжилт
  • 12:00
    Хүн чанар нэвтрүүлэг МУГЖ Дуучин Ж.Уранчимэг
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Манжуурын хөтөлбөртэй аялал
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Дуулах өдөр
  • 19:30
    Төв аймгийн цаг
  • 20:00
    Зуу наслаарай
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Залуу эмч нар ОАК 23-р анги
  • 22:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:30
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Бизнес Амжилт
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Зангараг" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.7-р анги)
  • 11:50
    "Хонгор минь, би хүүхдүүдээ жижигрүүлчихлээ (Honey, I Shrunk the Kids)" УСК
  • 13:30
    "Ай Карли" ОАК (III.11-IV.1-р анги)
  • 15:05
    "Хязгааргүй хурд (Need for Speed)" УСК
  • 17:25
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:45
    "Зүрх зогсохгүй" МУСК
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (IV.2,3-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.8-р анги)
  • 21:30
    "Хонгор минь, би хүүхдээ томруулчихлаа (Honey, I Blew up the Kid)" УСК
  • 23:20
    "Шидэт ээмэг (The Hot Chick)" УСК
  • 01:10
    "Ай Карли" ОАК (III.13-IV.3-р анги)
  • 02:40
    "Зүрх зогсохгүй" МУСК
  • 04:10
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.6-8-р анги)
  • 06:20
    "Хонгор минь, би хүүхдээ томруулчихлаа (Honey, I Blew up the Kid)" УСК
  • 07:50
    "Ай Карли" ОАК (IV.1-3-р анги)

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Номлогч " УСК
  • 12:20
    "Хэлэлцүүлэг-Хүүхэд хамгаалал"
  • 13:10
    "Гоёлын даашинз" МУСК"
  • 15:00
    "20 зуун баримтат нэвтрүүлэг" 3-р хэсэг
  • 16:20
    "Хошин шог"
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Мон металл" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Багш хөгжлийн акедеми-2019"
  • 19:50
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Pink" УСК
  • 23:20
    "Дэлхийн хотууд"
  • 23:40
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 08:15
    My UB нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 27-р анги
  • 10:55
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:25
    Монгол орон дахь шашны дэлгэрэлт ба хөгжил
  • 12:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Ажилд хүрэх зам
  • 15:35
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:35
    Нийгмийн тэмдэглэл
  • 17:35
    Хошин шог
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Ард түмний индэр
  • 22:05
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 28-р анги
  • 23:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино Төгсгөлийн 26-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 26-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 32-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 27-р анги
  • 21:00
    "Ялагчдын цуваа-Улаанбаатар" Олон улсын нэг хүний жүжгийн фестиваль
  • 21:30
    "Миний ертөнц"
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 33-р анги
  • 23:00
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Нийтийн дууны цаг"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Авто химийн цаг"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:02
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:20
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 09:40
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:35
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 12:33
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 13:35
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Авьяаслаг багачууд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:33
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    Da Vinci Kids – “Тэнд хэн байна вэ?”
  • 18:20
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:33
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 20:02
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 22:02
    “Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн урт хугацааны бодлого: Цахим засаглалыг хөгжүүлэх боломж, гарц шийдэл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Эх орны төлөө
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 14:45
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Онцлох зочин
  • 19:20
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 19:30
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 23:35
    Монголын мэдээ-Маргааш

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Хүний биеийн анотоми” баримтат кино 02
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Соёлын бүтээлч үйлдвэрлэл” ЭШХ 2-р хэсэг
  • 11:00
    “Байгалийн сонин хачин” баримтат кино 02
  • 11:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 12:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 33,34
  • 13:00
    “Арбатын хүүхдүүд” УСК 02
  • 13:50
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:55
    Номын танилцуулга
  • 14:00
    “Хүн чанар” нэвтрүүлэг. МУГЖ Ж.Уранчимэг
  • 14:25
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 14:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 15:00
    “Гэртээ л нэг харихсан” нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 15:55
    Монгол дуу
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Арбатын хүүхдүүд” УСК 03
  • 18:55
    Номын танилцуулга
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    “Хүн чанар” нэвтрүүлэг. МУГЖ Ж.Уранчимэг
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 35, 36
  • 21:00
    “Соёлын бүтээлч үйлдвэрлэл” ЭШХ 3-р хэсэг
  • 22:00
    “Хүний биеийн анотоми” баримтат кино 03
  • 22:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:00
    TEAM PREVIEW: CELTICS
  • 02:30
    TEAM PREVIEW: WARRIORS
  • 03:00
    TEAM PREVIEW: RAPTORS
  • 03:30
    TEAM PREVIEW: SIXERS
  • 04:00
    TEAM PREVIEW: NUGGETS
  • 04:30
    TEAM PREVIEW: BLAZERS
  • 05:00
    2013 PLAYOFF PLAYBACK SPURS VS. HEAT NBA FINALS G6
  • 07:00
    TEAM PREVIEW: BLAZERS
  • 07:30
    NBA PRESEASON SAN ANTONIO AT MIAMI LIVE
  • 10:00
    TEAM PREVIEW: PELICANS
  • 10:30
    TEAM PREVIEW: NUGGETS
  • 11:00
    "KOBE DOIN' WORK" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:30
    ARGENTINA V USA RUGBY WORLD CUP 2019
  • 15:00
    SCOTLAND V RUSSIA RUGBY WORLD CUP 2019
  • 17:30
    WALES V FIJI RUGBY WORLD CUP 2019
  • 20:00
    NBA PRESEASON SAN ANTONIO AT MIAMI TAPE
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    NBA PRESEASON SAN ANTONIO AT MIAMI TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛЭСТЕР-НЬЮКАСЛ PL 2015-2016
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №9: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2013/14
  • 11:30
    ЖҮДО ДАШТ 2018 - ӨДӨР 3
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №10: ЛИВЕРПҮҮЛ-ЧЕЛСИ 2013/14
  • 14:30
    НЬЮ ЙОРК - ШАРЛОТТ NBA 2018-2019
  • 16:30
    ЛЭСТЕР-НЬЮКАСЛ PL 2015-2016
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №11: НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 1996/97
  • 19:00
    ЖҮДО ДАШТ 2018 - ӨДӨР 3
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №12: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2002/03
  • 22:00
    ФИЛАДЕЛЬФИА - ТОРОНТО ТОГЛОЛТ #2 - 2001 PLAYOFFS

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #3
  • 09:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #6
  • 10:00
    MCBA 2019 ЭМЭГТЭЙ ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ ОТИС - МУИС
  • 12:00
    "INSIDER" ДУГААР #1 (Б.ХОСБАЯР)
  • 12:30
    РАГБИ ДАШТ 2019 (ШУУД) АРГЕНТИН - АНУ
  • 15:00
    ДЭЭД ЛИГ БҮХ ОДОД-2019 SLAM DUNK, 3 ОНОО, УР ЧАДВАР
  • 16:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #1
  • 17:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #3
  • 17:30
    РАГБИ ДАШТ 2019 (ШУУД) УЭЛЬС - ФИЖИ
  • 20:00
    FIVB MEN ХАГАС ШИГШЭЭ АНУ - БРАЗИЛ
  • 23:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #3
  • 23:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бизнесийн орчин" Форум
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    UFC: ИАКУЙНТА-СЕРРОНЕ
  • 03:00
    ЖҮДО БРАЗИЛИАГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 3 (ШУУД)
  • 05:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 5
  • 10:00
    UFC: НГАННУ-ДОС САНТОС
  • 13:00
    ONE: ТОКИО-A NEW ERA
  • 16:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1050
  • 18:00
    UFC: ХЕРМАНСОН-КАННОНИЕР
  • 20:00
    ОКТАГОН ДУГААР 2-2
  • 20:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #40
  • 21:00
    ONE WARRIOR SERIES 3-10
  • 21:30
    ЖҮДО БРАЗИЛИАГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 3

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:00
    "Мөнгөний ноёрхол” /3-р хэсэг/
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:45
    "Хэцүү даалгавар" МУСК
  • 12:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    “Дэлхийн шилдэг хөлбөмбөгчид” 2-р хэсэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 11-р хэсэг/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Харуул занги” МУСК
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг/шууд/
  • 19:00
    "Зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бизнес хөтөч
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?"/ 2-р бүлэг 12-р хэсэг/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Бооржиагийнхан ОАК /20-р анги/
  • 23:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Амрах агшин
  • 00:00
    “Галзуу хурд 8” УСК
  • 01:40
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:25
    "Сүлд үү, Тоо юу?"/ 2-р бүлэг 12-р хэсэг/
  • 03:00
    Бооржиагийнхан ОАК /20-р анги/
  • 03:50
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 34
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 25, 26
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 13/
  • 10:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 33-р анги
  • 11:20
    "Дахиад болзъё" ОАК 7-р анги
  • 12:30
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 79, 80-р анги
  • 14:20
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 23, 24-р анги
  • 15:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:40
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 16:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 21-р анги
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Дахиад болзъё" ОАК 8-р анги
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 81, 82-р анги
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 25, 26-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 22-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 34-р анги
  • 00:05
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 25, 26-р анги
  • 01:10
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 81, 82-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    ДЭНВЭР-ПОРТЛАНД NBA 2018-19
  • 02:30
    ШЕФФИЛД-ЛИВЕРПҮҮЛ 7-Р ТОЙРОГ
  • 04:30
    БОСТОН-МИННЕСОТА NBA 2018-19
  • 06:30
    FOOTBALL TALK №8
  • 07:30
    САН АНТОНИО-МАЙАМИ (ШУУД) NBA PRESEASON-2019
  • 10:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 11:00
    АРСЕНАЛ-БОРНМУТ 8-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №16
  • 13:30
    НЬЮ ОРЛЕАНС-АТЛАНТА NBA PRESEASON-2019
  • 15:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №32: ДЕРБИ-АРСЕНАЛ 1997/98
  • 16:00
    БАЙЕРН-ЦРВЕНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    САН АНТОНИО-МАЙАМИ NBA PRESEASON-2019
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №17
  • 20:30
    "PENNY HARDAWAY - ONE CENT" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №8
  • 22:00
    ГЕНК-НАПОЛИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Оз-д төөрсөн нь” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 7-р анги /давталт/
  • 07:28
    “Цэцэгс” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:33
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:58
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 08:10
    Зочны цаг
  • 08:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:40
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 09:00
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 2-р анги, давталт/
  • 09:50
    Кино бидний амьдралд
  • 10:05
    Харандааны адал явдал
  • 10:07
    Найзын яриа /Өөрийгөө битгий хуур/
  • 10:10
    Монгол дууны хит
  • 10:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 7-р анги /давталт/
  • 11:15
    Зочны цаг /давталт/
  • 11:35
    Кино бидний амьдралд
  • 11:55
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:10
    Монгол-Унгар-Швед /урлагийн нэвтрүүлэг/
  • 12:55
    “Star`s shop”
  • 13:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 8-р анги /давталт/
  • 13:45
    Кино бидний амьдралд
  • 14:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 15:10
    “Хурган чих” хөгжмийн боловсролд зориулсан баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:36
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:56
    Зураглал
  • 16:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Монгол дууны цаг
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 17:10
    Гадаад дууны хит
  • 17:30
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 17:35
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 17:55
    Найзын яриа
  • 18:00
    “Олз”-ын зочин
  • 18:20
    Цаг агаарын тойм
  • 18:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 9-р анги
  • 19:15
    “Хөгжмийн хоёрол” танин мэдэхүйн урлагийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:35
    “Оз-д төөрсөн нь” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 20:00
    Зочны цаг
  • 20:20
    Кино бидний амьдралд
  • 20:40
    “Урлагаар эмчлэхүй”
  • 20:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:00
    “Дэлхий дээрх хачирхалтай газрууд: Тасмани арлууд /баримтат нэвтрүүлэг/
  • 21:40
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 3-р анги/
  • 22:30
    Star`s shop
  • 22:32
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:40
    “Дэггүй аав” ОАУСК 10-р анги
  • 23:25
    Төрийн дуулал
  • 23:27
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Зочны ярилцлага
  • 07:45
    “Олимпын гараа-2019” Чөлөөт бөхийн өсвөр үеийн олон улсын тэмцээн хөвгүүд 26, 34, 41, 48, 57, 68, +85 кг, Охид 43, 49, 57, 65 кг
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    “Олимпын гараа-2019” Чөлөөт бөхийн өсвөр үеийн олон улсын тэмцээн хөвгүүд 26, 34, 41, 48, 57, 68, +85 кг, Охид 43, 49, 57, 65 кг /үргэлжлэл/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    “Олимпын гараа-2019” Чөлөөт бөхийн өсвөр үеийн олон улсын тэмцээн хөвгүүд 26, 34, 41, 48, 57, 68, +85 кг, Охид 43, 49, 57, 65 кг /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    “Олимпын гараа-2019” Чөлөөт бөхийн өсвөр үеийн олон улсын тэмцээн хөвгүүд 26, 34, 41, 48, 57, 68, +85 кг, Охид 43, 49, 57, 65 кг /үргэлжлэл/
  • 13:05
    “Улаанбаатар 2019” ширээний теннисний өсвөр үе, залуучуудын Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    “Улаанбаатар 2019” ширээний теннисний өсвөр үе, залуучуудын Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    “Улаанбаатар 2019” ширээний теннисний өсвөр үе, залуучуудын Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 16:25
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 16:55
    “Олимпын гараа-2019 “Чөлөөт бөхийн өсвөр үеийн олон улсын тэмцээн хөвгүүд 26, 34, 41, 48, 57, 68, +85 кг, Охид 43, 49, 57, 65 кг шигшээ барилдаан
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт хэлэлцүүлэг: “Нур-Султан-2019" Чөлөөт бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээний талаар-шууд
  • 22:20
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн хүрлийн төлөө тоглолт
  • 23:20
    MNB SPORT мэдээ

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр