МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 09:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 10:00
    Монгол инженер “Цэргийн инженер”
  • 10:40
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 15:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:30
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 16:10
    Чапаев” олон ангит уран сайхны кино 10-р анги
  • 17:10
    MNB World: “Таlk show” /давталт/
  • 17:40
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 17:45
    Нээлттэй засаг
  • 18:05
    Урлан
  • 18:10
    Амрыг эрье
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Монголын түүх: “Орчин цагийн Монгол”
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 23:05
    Эх өв: “Монголын уламжлалт анагаах ухаан”
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    "эфир" эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 25,26,27-р анги
  • 12:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 34-р анги
  • 13:20
    "геологчдын хөдөлмөрийн үнэ цэнэ"
  • 13:35
    "цалинтай оюутан"
  • 13:50
    "концерт"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "нөгөө кинонууд"
  • 16:10
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 21-р анги
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 28,29,30-р анги
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 35-р анги
  • 21:20
    "bon appetit"
  • 22:20
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 22-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага80/0
  • 10:20
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:30
    business news
  • 11:40
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 5-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    business news
  • 13:40
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 1/ 5,6-р анги
  • 14:40
    хошин шог
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    business news
  • 15:35
    "хурдан морины уралдаан" - архив
  • 16:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:55
    "tvmall"
  • 17:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "эх орондоо тусалья"
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 6-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 1/ 7,8-р анги
  • 23:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:15
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    “Суут ухаантан болох арга” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:35
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 48-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Сахиур” олон ангит УСК,төгсгөлийн 16-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү” анимэ,20-р анги
  • 11:30
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    “Найзууд” хошин шог
  • 12:50
    “ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “ИХ үдийн хөтөлбөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Тоо юу сүлд үү?,23-р хэсэг
  • 15:55
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Хаикюү” анимэ, 20-р анги
  • 16:55
    ТВ зар 151918
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 56-р анги
  • 17:55
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК,1-р анги
  • 22:30
    “Зохиомол хэргийн мөрөөр...” нэвтрүүлэг
  • 22:35
    “Тоо юу сүлд үү?”,24-р хэсэг
  • 23:20
    Гадаад мэдээ
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    Баримтат кино
  • 02:20
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Бүх оддын гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг (9)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Би нар" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 14:20
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ангуучид" ОАК 1-р бүлэг 2-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 18:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 18:50
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ангуучид" ОАК 1-р бүлэг 3-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 09:30
    нисэх онгоцны буудар хүрэх зам -14 соак
  • 10:45
    мөнхийн хайр-24 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    эмч сонсож байна
  • 14:00
    адтай жаалууд 3-27 оак
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    адтай жаалууд 3-28 оак
  • 19:30
    бодит тайлбар
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-25 оак
  • 22:50
    нисэх онгоцны буудар хүрэх зам -15 соак
  • 00:05
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /14/
  • 06:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /2.13,14/
  • 07:40
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /3,4/
  • 08:30
    Мэдээ
  • 09:30
    "Бяцхан гүнж" ОАК 9-р анги
  • 10:20
    "Помогите нам 3" МУСК
  • 11:40
    "Инсү хатан" ОАК 33,34-р анги
  • 13:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    Япон-Монгол ДАШТ –ний урьдчилсан 2-р шатны тоглолт /давталт/
  • 16:15
    "Гайхамшигт уран дархчууд 5" Торгоны зам цувралаас
  • 16:45
    Геологичдын хөдөлмөрийн үнэ цэнэ
  • 17:10
    "Бяцхан гүнж" ОАК 10-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /3.5/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /27/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    “Эко сэргийлэгч” нэвтрүүлэг 6
  • 20:20
    "Зөн билгийн тулаан" шоу /18.3/
  • 21:50
    "Инсү хатан" ОАК 35, 36-р анги
  • 00:25
    “Үхлийн симфони” МУСК
  • 01:45
    Бундеслиг.Тойргийн дараа
  • 02:45
    Мэдээ
  • 03:35
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.17-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 5-6-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.25-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /10-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /10-р хичээл/
  • 09:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Ах дүү 5" СОАК 37-38-р анги
  • 11:15
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 11:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /10-р хичээл/
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 39-р анги
  • 13:10
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /10-р хичээл/
  • 13:30
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /10-р хичээл/
  • 13:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /10-р хичээл/
  • 15:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /10-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дэлхийгээр Аялагчид" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.18-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 7-8-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.26-р анги
  • 19:00
    "Ах дүү 5" СОАК төгсгөлийн 39-40-р анги
  • 20:35
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Хөгжмийн цаг
  • 21:00
    "Би багш" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 40-р анги
  • 23:05
    Харанга - 30 жил "Замд гаръя" цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Америк бүтсэн түүх-4" баримтат кино
  • 10:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 28-р анги
  • 11:25
    Та үүнийг мэдэх үү
  • 11:30
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    TrendMusic
  • 12:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 243,244-р анги
  • 12:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    Заяын хурд 2019 - Архангай аймгийн хойд бүс
  • 14:45
    High trade
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:05
    Содон аялгуу
  • 15:10
    "Буун дуу" УСК
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:25
    Монгол малчны зар
  • 17:40
    TrendMusic
  • 18:05
    High trade
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 245,246-р анги
  • 18:50
    Та үүнийг мэдэх үү
  • 19:00
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 20:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 29-р анги
  • 21:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Андрон хар нүх" УСК
  • 23:30
    "Хайраа хайрла" ОАК 18-р анги
  • 00:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 41-44-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 28-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-2" шоу нэвтрүүлэг /хагас шигшээ шалгаруулалт-1/
  • 14:30
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 5-р анги
  • 17:10
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 23-р хэсэг
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 45-48-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 25-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 29-р анги
  • 21:00
    "Чимээгүй номын сан-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 21:40
    "Эмчийн эсрэг интернэт" нэмэлт зөвлөмж
  • 22:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-2/ 12-р анги
  • 23:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 15-р анги
  • 00:00
    "COMEDY NIGHT WITH COMEDY LAB" шоу нэвтрүүлэг 3-р хэсэг "ТУЛГАА"
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:35
    Өглөө хөтөлбөр
  • 08:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:05
    "Бизнес толь"
  • 10:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Анирлагч" МУСК
  • 12:15
    "Байгаль эх ба хариуцлагатай уул уурхай" үндэсний хэлэлцүүлэг
  • 13:00
    "15 раунд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Golf and coffee" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:35
    "Эрчим хүч, дулааны үйлдвэрлэлт" нэвтрүүлэг Архангай аймгаас
  • 15:55
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Байгаль эх ба хариуцлагатай уул уурхай" үндэсний хэлэлцүүлэг Хэнтий аймаг тойм нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "Мандар групп"
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Солиот эх" МУСК
  • 00:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    "Мандар групп"
  • 00:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:25
    "Бизнес толь"
  • 01:55
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 09:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 39-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:20
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 18:25
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 20:15
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 40-р анги
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Нэгэн жарны түүхтэй эрүүл мэндийн төв
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Хот ОАК 6-р анги
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Манжуурын хөтөлбөртэй аялал
  • 16:05
    Ухаарахуй - Дарамсала 2019 аялал
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 20:00
    Зуу наслаарай
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Цахим сэргийлэгч
  • 22:00
    Залуу эмч нар ОАК 25-р анги
  • 23:10
    Auto time нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:50
    Бизнес Амжилт
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:45
    "Зүрхэн дуссан нулимс" МУСК
  • 10:15
    "Кино Talk" S1E1
  • 11:25
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.9-р анги)
  • 12:15
    "Эд Вүүд (Ed Wood)" УСК
  • 14:25
    "Ай Карли" ОАК (IV.4,5-р анги)
  • 15:20
    "Нар сарны зааг" МУСК
  • 17:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:35
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (IV.6,7-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.10-р анги)
  • 21:30
    "Гэрлэх зуршил (The Marrying Man)" УСК
  • 23:45
    "Касанова (Casanova)" УСК
  • 01:40
    "Ай Карли" ОАК (IV.4-7-р анги)
  • 03:10
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • 04:50
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.8-10-р анги)
  • 07:00
    "Гэрлэх зуршил (The Marrying Man)" УСК

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "IP man" УСК
  • 11:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:20
    "Тэд жаргалтай байх эрхтэй" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Учрал" МУСК
  • 15:00
    "20 зуун баримтат нэвтрүүлэг" 5-р хэсэг
  • 16:30
    "Хошин шог"
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Мон металл" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Step-Steps-Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Гурван өдөр" УСК
  • 23:00
    " Дэлхийн хотууд"
  • 23:30
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 08:15
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 08:45
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 29-р анги
  • 10:45
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Зээгт наамал буюу торгон зураг
  • 12:05
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Хошин шог
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Хэлэлцүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    Нийгмийн тэмдэглэл
  • 17:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Инноваци хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:05
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 30-р анги
  • 23:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино Төгсгөлийн 26-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Монгол билиг ухаан" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 28-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 34-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 29-р анги
  • 21:00
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 35-р анги
  • 23:00
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:02
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    "Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:20
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр”
  • 09:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:35
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 12:33
    "Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:40
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:33
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:10
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр” нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci Kids – “Төгс нотолгоо” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:33
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 20:02
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    Da Vinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 22:02
    “Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Хөндөх сэдэв
  • 14:25
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 14:45
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    MNB world: “GENERATION”
  • 19:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Нээлттэй засаг
  • 21:20
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 21:40
    Халуун сэдэв
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Онцлох зочин
  • 23:35
    Монголын мэдээ-Маргааш

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Хүний биеийн анотоми” баримтат кино 04
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Бумбын эрин” нэвтрүүүлэг. Боловсролын ирээдүй
  • 11:00
    “Байгалийн сонин хачин” баримтат кино 04
  • 11:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 12:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 37,38
  • 13:00
    “Арбатын хүүхдүүд” УСК 04
  • 13:50
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:55
    Номын танилцуулга
  • 14:00
    “Хүн чанар” нэвтрүүлэг. МУГЖ Ж.Уранчимэг
  • 14:25
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 14:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 15:00
    “Гарын таван хуруу” нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Оройн хөтөлбөр
  • 15:50
    Монгол дуу
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Арбатын хүүхдүүд” УСК 05
  • 18:55
    Номын танилцуулга
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    “Хүн чанар” нэвтрүүлэг. МУГЖ Ж.Уранчимэг
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 39, 40
  • 21:00
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Номын танилцуулга
  • 22:00
    “Хүний биеийн анотоми” баримтат кино 05
  • 22:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:00
    TEAM PREVIEW: PACERS
  • 02:30
    TEAM PREVIEW: PELICANS
  • 03:00
    TEAM PREVIEW: CLIPPERS
  • 03:30
    TEAM PREVIEW: NETS
  • 04:00
    TEAM PREVIEW: SPURS
  • 04:30
    TEAM PREVIEW: MAVERICKS
  • 05:00
    MARQUEE MATCHUP NUGGETS AT TIMBERWOLVES 04/11/2018
  • 07:00
    TEAM PREVIEW: HEAT
  • 07:30
    TEAM PREVIEW: THUNDER
  • 08:00
    TEAM PREVIEW: MAVERICKS
  • 08:30
    MARQUEE MATCHUP GRIZZLIES VS. WARRIORS 04/13/2016
  • 10:30
    NBA PRESEASON MINNESOTA AT GOLDEN STATE LIVE
  • 13:00
    NBA GAMETIME LIVE
  • 13:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 14:00
    TEAM PREVIEW: HEAT
  • 14:30
    TEAM PREVIEW: KINGS
  • 15:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    TEAM PREVIEW: PELICANS
  • 16:30
    TEAM PREVIEW: WARRIORS
  • 17:00
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    AUSTRALIA V GEORGIA RUGBY WORLD CUP 2019
  • 20:30
    "DREAM TEAM 1992" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    NBA PRESEASON MINNESOTA AT GOLDEN STATE TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЭВЕРТОН-АРСЕНАЛ PL 2015-2016
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №17: АРСЕНАЛ-ЧЕЛСИ 1996/97
  • 11:30
    ЖҮДО ДАШТ 2018 - ӨДӨР 5
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №18: ЭВЕРТОН-МАН.ЮТД 2003/04
  • 14:30
    ДАЛЛАС - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 16:30
    ЭВЕРТОН-АРСЕНАЛ PL 2015-2016
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №19: ЭВЕРТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 2013/14
  • 19:00
    ЖҮДО ДАШТ 2018 - ӨДӨР 5
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №20: ТОТТЕНХЭМ-МАН.ЮТД 2001/02
  • 22:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ДАЛЛАС ТОГЛОЛТ #4 - 2007 PLAYOFFS

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #1
  • 10:00
    БАЯНЗҮРХ УУЛЫН ХИШИГ БАРИЛДААН 2019
  • 14:00
    САН АНТОНИО-МИННЕСОТА NBA 2018-19
  • 16:00
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/2 ХАРИУ ТОГЛОЛТ ЭРЧИМ - АТЛЕТИК 220
  • 18:00
    РАГБИ ДАШТ 2019 (ШУУД) АВСТРАЛИ - ГҮРЖ
  • 20:30
    "ДЭРЭН ТУР-2019" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 21:00
    "МАЗАЛА ЛИГ" 11-Р ТОЙРОГ ХАНГАРЬД - ДЭРЭН
  • 23:00
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №2
  • 23:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #3

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: МАНИЛА-ROOTS OF HONOR
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1376
  • 14:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #41
  • 14:30
    ОКТАГОН ДУГААР 2-2
  • 15:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 5
  • 16:00
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 7
  • 16:20
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 8
  • 16:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 17:00
    ЖҮДО ТАШКЕНТИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 1
  • 19:30
    ONE WARRIOR SERIES 3-10
  • 20:00
    ONE: ЖАКАРТА-GRIT AND GLORY
  • 23:00
    MICHAEL BISPING-MY DESTINY БАРИМТАТ КИНО

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:00
    "Мөнгөний ноёрхол” /5-р хэсэг/
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 10:45
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    + 19 нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 13-р хэсэг/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    " Цэц магнай” МУСК
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг/шууд/
  • 19:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 14-р хэсэг/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Бооржиагийнхан ОАК /22-р анги/
  • 23:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Амрах агшин
  • 00:00
    "Амьд тоглолт" дуу хөгжмийн хөтөлбөр /Elton John - 2013/
  • 01:25
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 14-р хэсэг/
  • 03:00
    Бооржиагийнхан ОАК /22-р анги/
  • 03:50
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 36
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 29, 30
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 15/
  • 10:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 35-р анги
  • 11:20
    "Дахиад болзъё" ОАК 9-р анги
  • 12:30
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 83, 84-р анги
  • 14:10
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 27, 28-р анги
  • 15:20
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг /дугаар 31/
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 23-р анги
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Дахиад болзъё" ОАК 10-р анги
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 85, 86-р анги
  • 20:30
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 29, 30-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 24-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 36-р анги
  • 00:05
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 29, 30-р анги
  • 01:10
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 85, 86-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ПОРТЛАНД-ДАЛЛАС NBA 2018-19
  • 02:00
    ЧЕЛСИ-БРАЙТОН 7-Р ТОЙРОГ
  • 04:00
    ДЕТРОЙТ-МИЛУОКИ NBA 2018-19
  • 06:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ЛЭСТЕР 8-Р ТОЙРОГ
  • 08:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №11
  • 08:30
    САН АНТОНИО-Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-19
  • 10:30
    МИННЕСОТА-ГОЛДЕН СТЭЙТ (ШУУД) NBA PRESEASON-2019
  • 13:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №18
  • 13:30
    ЮТА-МИЛУОКИ NBA PRESEASON-2019
  • 15:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №33: МАН СИТИ-АРСЕНАЛ 2009/10
  • 16:00
    ПСЖ-РЕАЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    ЛИЛЛЬ-ЧЕЛСИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №19
  • 20:30
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:30
    PL WORLD №10
  • 22:00
    МИННЕСОТА-ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA PRESEASON-2019

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Оз-д төөрсөн нь” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 9-р анги /давталт/
  • 07:28
    “Байгаль” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:33
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Нэгийг харьцах нэг” нэвтрүүлэг
  • 08:40
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 4-р анги /давталт/
  • 09:00
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 4-р анги, давталт/
  • 10:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 10:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 11-р анги /давталт/
  • 11:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:25
    “Доктор нэмэх” /MBG гэмтэл согогийн эмнэлгийн эмч зөвлөж байна /
  • 11:30
    “Эгшиглэнт ертөнц” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:14
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:20
    “Толин хул” баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Дэггүй аав” ОАУСК 12-р анги /давталт/
  • 13:45
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:50
    “Харандааны анд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Солонгос дууны цаг
  • 15:00
    “Мөнгөний гахай” МУСК
  • 16:28
    “Доктор нэмэх” /MBG гэмтэл согогийн эмнэлгийн эмч зөвлөж байна /
  • 16:30
    “Дуурийн ханхүү” урлагийн хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 17:20
    Хошин хөтөлбөр
  • 17:40
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 18:00
    “Олз”-ын зочин
  • 18:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 13-р анги
  • 18:45
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:55
    Star`s shop
  • 19:00
    “Урлагаар эмчлэхүй”
  • 19:10
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:35
    “Оз-д төөрсөн нь” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 20:00
    “Хачирхалтай амьтадтай таарсан тохиолдлууд” баримтат нэвтрүүлэг /ВВС агентлаг/
  • 20:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:00
    Зочны цаг
  • 21:20
    Хошин хөтөлбөр
  • 21:40
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 5-р анги, давталт/
  • 22:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:40
    “Дэггүй аав” ОАУСК 14-р анги
  • 23:25
    Төрийн дуулал
  • 23:27
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Redbull- үзүүлж байна
  • 08:55
    Зочны ярилцлага
  • 09:15
    “Олимпын гараа-2019” Чөлөөт бөхийн өсвөр үеийн олон улсын тэмцээн хөвгүүд 30, 38, 44, 52, 62, 75, кг, Охид 46, 53, 61 кг шигшээ барилдаан
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    “Олимпын гараа-2019” Чөлөөт бөхийн өсвөр үеийн олон улсын тэмцээн хөвгүүд 30, 38, 44, 52, 62, 75, кг, Охид 46, 53, 61 кг шигшээ барилдаан /үргэлжлэл/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    “Олимпын гараа-2019” Чөлөөт бөхийн өсвөр үеийн олон улсын тэмцээн хөвгүүд 30, 38, 44, 52, 62, 75, кг, Охид 46, 53, 61 кг шигшээ барилдаан /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    “Олимпын гараа-2019” Чөлөөт бөхийн өсвөр үеийн олон улсын тэмцээн хөвгүүд 30, 38, 44, 52, 62, 75, кг, Охид 46, 53, 61 кг шигшээ барилдаан /үргэлжлэл/
  • 14:00
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Чөлөөт бөхийн урьдчилсан барилдаан
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Чөлөөт бөхийн урьдчилсан барилдаан /үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Чөлөөт бөхийн урьдчилсан барилдаан /үргэлжлэл/
  • 19:45
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1954, 1958 он
  • 20:35
    Спортын зочин: Монголын морьт харвааны холбооны гишүүд
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    “Тулаан”уралдаант,цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг: SEOUL vs ONCE KOREA 4-р хэсэг
  • 21:55
    Спорт-түүх: Монгол улсад хүндийн өргөлтийн спортыг үндэслэгч А. Гунгаа багшийн тухай дурсамж
  • 22:55
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Ө. Хатанболорын цолны мялаалгын харваанаас

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр