МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн агшин
  • 11:00
    “Өв-Эрдэнэ” соёлын хөтөлбөр Чойжин ламын сүм музейн төсөл
  • 11:20
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 11:30
    Монголын түүх: “Орчин цагийн Монгол”
  • 12:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монгол Улсын БНХАУ-тай дипломат харилцаа тогтоосны 70 жилийн ойд: “Юньаньд зочилсон тэмдэглэл” 1-р хэсэг
  • 13:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 14:00
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 14:40
    “Франц Италийн романтик бүсгүйчүүд” сонгодог тоглолт
  • 15:40
    MNB World: “Таlk show” /шинэ/
  • 16:00
    “Их урлагт эрхэм явах мину” Б.Баттөрийн хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:40
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 16:50
    “АК-47” баримтат кино
  • 17:40
    Хөгжлийн замаар: “Ахмад настны асаргаа сувилгаа”
  • 18:10
    “120/80” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 19:10
    Робокон-2019
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Гэгээн үдэш” Ардын жүжигчин Б.Дамчаа
  • 22:30
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:35
    “Уулын хөх сүүдэр” Монголын уран сайхны кино

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь" уран сайхны кино
  • 11:50
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 12:40
    "бундын хатан" олон ангит кино 31,32,33-р анги
  • 15:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:50
    "bon appetit"
  • 16:50
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 22-р анги
  • 17:50
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 36-р анги
  • 21:20
    "дэлхийн хүмүүс"
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 23-р анги
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:45
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "яаяа зук хоёр"
  • 08:40
    "tvmall"
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага70/0
  • 10:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:13
    "өнөөдрийн аялал"120/0
  • 12:10
    "баянмөнхийн блог" фитнесийн зөвлөгөө
  • 12:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:40
    business news
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:05
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 2,3,4-р анги
  • 16:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:25
    business news
  • 16:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:35
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 17:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    business news
  • 17:40
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг30/0
  • 18:10
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"30/0
  • 18:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 7-р анги
  • 20:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "зэвүүн яриа"
  • 23:05
    "миний од хөрш" уск
  • 00:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    Баримтат кино
  • 06:30
    “Их үдийн хөтөлбөр” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Гялайлаа” теле шоп “
  • 09:15
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны, 48-р анги
  • 09:50
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК,1-р анги
  • 11:00
    “Хаикюү” анимэ,20,21-р анги
  • 11:40
    “Гарц” нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Ихэр бэр” хошин шог
  • 15:00
    “Баянзүрх хайрханы хишиг” улс аймгийн алдар цолтой хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Атар газрыг эзэмсний 60 жилийн ойд зориулан “Мартагдсан тариаланч, хаягдсан тракторын мөрөөр сурвалжилсан минь” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Business maximum 88”
  • 18:55
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 19:00
    “Геологичдын хөдөлмөрийн үнэ цэнэ” нэвтрүүлэг /Геофизикч Д.Отгонбаяр/
  • 19:25
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    INTELLIGENCE ахлах ангийн сурагчдын мэтгэлцээн, 4-р хэсэг
  • 22:00
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК,2-р анги
  • 23:30
    “Тоо юу сүлд үү?”,24-р хэсэг
  • 00:10
    “Тэнгисийн тэнүүлчид” баримтат кино
  • 01:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 02:50
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (9)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн" Номин холдинг
  • 12:10
    "Алганы хээ" Г.Эрдэнэбилэг /МУСТА, жүжигчин, найруулагч/ Ток шоу
  • 13:20
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 15-р анги
  • 14:10
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 16-р анги
  • 15:00
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 9-12-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Кино миний амьдрал
  • 19:10
    "Action" Making movie нэвтрүүлэг "37-р точка"
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Аригатоо Хэйсэй - Хэйсэй эринд талархая" аяллын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Date хийх үү" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Засварчин амилсан нь" УСК
  • 23:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    адтай жаалууд 3-24 оак
  • 10:30
    дуртай өдөр
  • 12:00
    адтай жаалууд 3-25 оак
  • 12:40
    адтай жаалууд 3-26 оак
  • 13:20
    адтай жаалууд 3-27 оак
  • 14:00
    адтай жаалууд 3-28 оак
  • 14:40
    нисэх онгоцны буудар хүрэх зам -11 соак
  • 15:50
    нисэх онгоцны буудар хүрэх зам -12 соак
  • 17:00
    нисэх онгоцны буудар хүрэх зам -13 соак
  • 18:15
    нисэх онгоцны буудар хүрэх зам -14 соак
  • 19:25
    нисэх онгоцны буудар хүрэх зам -15 соак
  • 20:30
    sbn news-тойм
  • 21:30
    шийдэл хэлэлцүүлэг
  • 22:30
    би эмэгтэй хүн муск
  • 00:25
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    "Инсү хатан" ОАК /29-32/
  • 10:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /3.2-5/
  • 12:05
    "Хүрээлэн" амьд ертөнцийн цуврал
  • 12:35
    "Зөн билгийн тулаан" шоу /18.1-3/
  • 16:30
    "Гайхамшигт уран дархчууд 6" Торгоны зам цувралаас
  • 17:00
    "Бизнес өрөг" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Болзоо" ярилцах цаг
  • 19:00
    “Улаан бал” тойм
  • 19:30
    "Том 6 толгой" МУСК
  • 21:00
    "37-р точка" МУСК 4-р анги
  • 22:40
    "Солиот эх" МУСК
  • 00:35
    "Болзоо" ярилцах цаг
  • 01:25
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 02:45
    Зураглал
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.14-15-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.22-23-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 3-4-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Ах дүү 5" СОАК төгсгөлийн 39-40-р анги
  • 11:15
    "Гоц ухаатан" Стивен Хокингийн онолоос /1-р хэсэг/
  • 12:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:15
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 36-37-р анги
  • 14:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:15
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 14:30
    "Кино Talk" S1E1
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 16:30
    Хөгжмийн цаг
  • 16:35
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 1-р анги
  • 20:15
    "Чи над шиг дурлаж чадах уу" тайзны ард нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Хөгжмийн цаг
  • 21:00
    "Би багш" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гоц ухаатан" Стивен Хокингийн онолоос /3-р хэсэг/
  • 23:00
    Харанга - 30 жил "Замд гаръя" цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 237,238-р анги
  • 09:00
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    "Залуу мөрдөгчид" МУСК
  • 13:00
    "Алтайн хурд 2019" - Нэгдүгээр хэсэг
  • 14:45
    "Бүтээгчид"
  • 14:50
    Сошиал туршилт
  • 14:55
    Та үүнийг мэдэх үү
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:05
    TrendMusic
  • 15:30
    "Буун дуу" УСК
  • 17:40
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 239-241-р анги
  • 18:15
    Содон аялгуу
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:25
    Та үүнийг мэдэх үү
  • 18:30
    TrendMusic
  • 18:50
    "Микроны босс" МУСК
  • 20:20
    "Мандалын хөгжил" нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эскобар: Алдагдсан диваажин" УСК
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 19-25-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Миний цорын ганц" СОАК 29-р анги
  • 13:10
    Хүрээлэн амьд ертөнц 17-р хэсэг
  • 13:40
    Хуурай эгч дүүс СОАК 18-р анги
  • 15:00
    "Чимээгүй номын сан-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 4,5
  • 16:00
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 17:30
    Хар хайрцаг
  • 18:30
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 30-р анги
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хоббит-5 армийн тулаан" УСК
  • 00:40
    "Галуу зугаалга" МУСК
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Солиот эх" МУСК
  • 11:40
    "Эрчим хүч, дулааны үйлдвэрлэлт" нэвтрүүлэг Архангай аймгаас
  • 12:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Байгаль эх ба хариуцлагатай уул уурхай" үндэсний хэлэлцүүлэг Дорнод аймаг тойм нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Та үүнийг мэдэх үү" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Үнэн худлын дэнс" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 16:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    ХХ хөтөлбөр
  • 17:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "Байгаль эх ба хариуцлагатай уул уурхай" үндэсний хэлэлцүүлэг Говьалтай аймаг тойм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Мандар групп"
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Зэрлэг цэцгэсийн хүлэмж" МУСК
  • 00:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    "Мандар групп"
  • 00:25
    "Бизнес толь"
  • 00:55
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 01:55
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 08:00
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 08:40
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 11:10
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 11:25
    Монголын уран сайхны кино
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Соронз нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 14:15
    Хошин шогийн шилдэг номеруд
  • 14:45
    Захидлын мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Баллуур нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 19:10
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    Жижиг дунд үйлдвэрлэл, үйлчилгээ эрхлэгчдийн форум 2019
  • 21:00
    Монголчууд ярилцлага
  • 21:30
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 21:45
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 22:00
    "Зөн билгийн тулаан 8" Дугаар 11
  • 23:00
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 00:40
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Хүн чанар нэвтрүүлэг МУГЖ Дуучин Ж.Уранчимэг
  • 10:30
    Тэд бидний төлөө-Бид тэдний төлөө
  • 10:50
    Бизнес Амжилт
  • 11:20
    Oyuna's hit song's - хөрөг СТА Дуучин Н.Оюунчимэг
  • 12:00
    Зуу наслаарай
  • 12:30
    Бизнес аялал
  • 13:10
    Зөв сонголт
  • 13:40
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Бизнес Амжилт
  • 16:00
    Залуу эмч нар ОАК 21,22,23-р анги
  • 19:00
    Бизнес аялал
  • 19:40
    Айвуун овогтны ургийн баяр
  • 20:20
    Жаахан шарга нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зөв сонголт
  • 22:00
    Солиот эх МУСК
  • 00:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:10
    Бизнес Амжилт
  • 01:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 08:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 09:10
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Зүрх зогсохгүй" МУСК
  • 11:20
    "Ай Карли" ОАК (III.11-IV.2-р анги)
  • 13:20
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.6-8-р анги)
  • 15:40
    "Касанова (Casanova)" УСК
  • 17:35
    "Хонгор минь, би хүүхдүүдээ жижигрүүлчихлээ (Honey, I Shrunk the Kids)" УСК
  • 19:25
    "Хонгор минь, би хүүхдээ томруулчихлаа (Honey, I Blew up the Kid)" УСК
  • 21:30
    "Шанхайн үд дунд (Shanghai Noon)" УСК
  • 23:45
    "Нар сарны зааг" МУСК
  • 01:40
    "Гэрлэх зуршил (The Marrying Man)" УСК
  • 03:30
    "Ай Карли" ОАК (IV.3-7-р анги)
  • 05:20
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.8-10-р анги)
  • 07:30
    "Хонгор минь, би хүүхдүүдээ жижигрүүлчихлээ (Honey, I Shrunk the Kids)" УСК

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Гурван өдөр" УСК УСК
  • 11:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Учралын баяр-2" тусгай нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Том толгойтын романс"МУСК
  • 15:00
    "20 зуун баримтат нэвтрүүлэг" 6-р хэсэг
  • 16:10
    "Хошин шог"
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Мон металл" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Амлалт хэрэгжиж байна" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Хүнд өдөр"УСК
  • 23:10
    "Дэлхийн хотууд"
  • 23:30
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 08:20
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 08:50
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 30-р анги
  • 10:55
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 11:30
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Шуумал буюу цутгуурын урлал
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 26, 27-р анги /давталт/
  • 15:40
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:10
    "Мөрөөдлийн зүг" тоглолт
  • 18:10
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 18:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Ард түмний индэр
  • 22:05
    "Агаарт" УСК
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 09:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Эрх чөлөөт Спирит" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 10:30
    Марчаахай
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 29-р анги
  • 12:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Кино миний амьдралд"
  • 13:15
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:30
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 35-р анги
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Нис нис" Нисванис хамтлагийн тоглолт
  • 17:00
    "Турк Эгейн" баримтат кино
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 19:27
    "Хамтдаа загасчилъя"
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 30-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 36-р анги
  • 23:00
    "Made in UB" МУСК
  • 00:35
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:55
    "РЕКЛАМ"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 22:00
    "Манайд хоноё"
  • 23:00
    "РЕКЛАМ"
  • 23:05
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 08:40
    “Морфле” хүүхэлдэйн кино
  • 09:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх”
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:02
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Сай Кюү"
  • 14:02
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 15:33
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    Da Vinci Kids - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:25
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 18:35
    Da Vinci Kids - "Төгс нотолгоо"
  • 19:02
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • 22:02
    “Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    Нээлттэй засаг
  • 10:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 11:00
    Халуун сэдэв
  • 11:20
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Алтан сан хөмрөг үзүүлж байна: “Атар амьдралын амт” баримтат кино
  • 14:30
    MNB world: “GENERATION”
  • 14:50
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Монгол инженер”: Цэргийн инженер
  • 16:00
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Хөгжлийн замаар: Хотын аялал жуулчлал-2
  • 19:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Дэлхий дахинд ОУ-ын тойм
  • 21:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Робокон-2019”
  • 22:55
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:55
    Монголын мэдээ-Маргааш

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургаль
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Хүний биеийн анотоми” баримтат кино 05
  • 11:50
    Номын танилцуулга
  • 12:00
    “Арбатын хүүхдүүд” УСК 05
  • 12:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 13:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 39, 40
  • 14:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 14:30
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 15:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган №255
  • 16:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:55
    “Овжин эрчүүд” уран сайхны кино
  • 18:25
    “Азур, Азмар 2” хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    “Сонгомол номын нээлт” нэвтрүүлэг. Доктор Ц.Жамбалсүрэн
  • 21:10
    “Эрдмийн их сургууль” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Хүний биеийн анотоми” баримтат кино 06
  • 22:30
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг

SPS World

  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:00
    TEAM PREVIEW: SPURS
  • 02:30
    TEAM PREVIEW: MAVERICKS
  • 03:00
    TEAM PREVIEW: BUCKS
  • 03:30
    TEAM PREVIEW: JAZZ
  • 04:00
    TEAM PREVIEW: HEAT
  • 04:30
    TEAM PREVIEW: KINGS
  • 05:00
    MARQUEE MATCHUP MAVERICKS VS. TIMBERWOLVES 01/11/2019
  • 07:00
    TEAM PREVIEW: TIMBERWOLVES
  • 07:30
    TEAM PREVIEW: THUNDER
  • 08:00
    TEAM PREVIEW: MAVERICKS
  • 08:30
    NBA PRESEASON MILWAUKEE AT DALLAS LIVE
  • 11:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 11:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 12:00
    "BIG GAME JAMES" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:30
    NEW ZEALAND V ITALY RUGBY WORLD CUP 2019
  • 15:00
    "REGGIE MILLER" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    ENGLAND V FRANCE RUGBY WORLD CUP 2019
  • 18:30
    IRELAND V SAMOA RUGBY WORLD CUP 2019
  • 21:00
    "LARRY BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    NBA PRESEASON MILWAUKEE AT DALLAS TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.СИТИ-МАН.ЮТД PL 2015-2016
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №21: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2001/02
  • 11:30
    Л.А ЛЭЙКЕРС - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №22: БӨРНЛИ-МАН.ЮТД 2009/10
  • 14:00
    ЖҮДО ДАШТ 2018 - ӨДӨР 6
  • 16:30
    МАН.СИТИ-МАН.ЮТД PL 2015-2016
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №23: САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 2000/01
  • 19:00
    ЖҮДО ДАШТ 2018 - ӨДӨР 6
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №24: ЧЕЛСИ-САНДЕРЛЭНД 2014/15
  • 22:00
    ФИЛАДЕЛЬФИА - ТОРОНТО ТОГЛОЛТ #2 - 2001 PLAYOFFS

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НЬЮКАСЛ-МАН ЮТД 8-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #1
  • 12:00
    "ДЭРЭН ТУР-2019" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 12:30
    РАГБИ ДАШТ 2019 (ШУУД) ШИНЭ ЗЕЛАНД - ИТАЛИ
  • 15:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #1
  • 15:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #2
  • 16:00
    РАГБИ ДАШТ 2019 (ШУУД) АНГЛИ - ФРАНЦ
  • 18:30
    РАГБИ ДАШТ 2019 (ШУУД) ИРЛАНД - САМОА
  • 21:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E1
  • 21:30
    ЮТА-Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-19
  • 23:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №3

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Бизнесийн орчин" Форум
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 213 РОМЕРО-УИТТАКЕР
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1376
  • 14:00
    ONE: МАНИЛА-HERO'S ASCENT
  • 17:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 5
  • 18:00
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 9
  • 18:20
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 18:30
    ЖҮДО ТАШКЕНТИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2
  • 21:00
    ОКТАГОН ДУГААР 2-2
  • 21:30
    UFC 243: ВИТТЭЙКЕР-АДЕСАНЬЯ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Амралтын Өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:45
    “Багын найзууд” МУСК
  • 12:00
    "Гийнгоо" Уралдаанч хүүхдийн хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Дэлхийн шилдэг хурдан морьдын уралдаан"
  • 13:00
    “Секреттариат” Баримтат кино
  • 14:00
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - С.Тэнгэр
  • 16:00
    “Цэрэнжав овгийнхны ургийн баяр” Гэрээт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Гишүүн ба сэтгүүлч"
  • 18:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Секреттариат” Баримтат кино
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 22:00
    "Сумын атаман " МУСК
  • 23:20
    "Амьд тоглолт" дуу хөгжмийн хөтөлбөр /Alizеe en Concert /
  • 01:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 02:00
    “Итгэмээргүй адал явдал” УСК
  • 03:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 36-р анги
  • 08:20
    "Дахиад болзъё" ОАК 8, 9-р анги
  • 11:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 83-85-р анги
  • 13:00
    Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2 ОАК 25-28-р анги
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 22, 23-р анги
  • 17:30
    "Дахиад болзъё" ОАК 11-р анги
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 87, 88-р анги
  • 20:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 31, 32-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 25-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 37-р анги
  • 00:05
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 31, 32-р анги
  • 01:10
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 87, 88-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-ВОТФОРД 7-Р ТОЙРОГ
  • 02:00
    ХЬЮСТОН-ЮТА NBA 2018-19
  • 04:00
    ЛЭСТЕР-НЬЮКАСЛ 7-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    Л.А ЛЭЙКЕРС-САН АНТОНИО NBA 2018-19
  • 08:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №12
  • 08:30
    МИЛУОКИ-ДАЛЛАС (ШУУД) NBA PRESEASON-2019
  • 11:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-МИЛУОКИ NBA 2018-19
  • 13:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №19
  • 13:30
    НЬЮКАСЛ-МАН ЮТД 8-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    PL WORLD №10
  • 16:00
    МИННЕСОТА-ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA PRESEASON-2019
  • 18:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ЗАЛЬЦБУРГ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №20
  • 20:30
    FOOTBALL TALK №9 2019/20
  • 22:00
    МИЛУОКИ-ДАЛЛАС NBA PRESEASON-2019

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:50
    “Доктор нэмэх” /MBG гэмтэл согогийн эмнэлгийн эмч зөвлөж байна /
  • 07:55
    “Оз-д төөрсөн нь” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 6,7-р анги
  • 08:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    “Урлагаар эмчлэхүй”агентлаг үзүүлж байна
  • 09:00
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 1, 2-р анги, давталт/
  • 10:50
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 1-р анги/давталт/
  • 11:15
    “Дэггүй аав” ОАУСК 5,6-р анги/давталт/
  • 12:55
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 13:00
    “Гайхамшигт байгаль” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 13:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 14:00
    Олзын зочин
  • 14:20
    “Дэггүй аав” ОАУСК 7, 8-р анги/давталт/
  • 16:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 2-р анги /давталт/
  • 16:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 16:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 9,10-р анги/давталт/
  • 18:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:10
    “Шейр вүүд” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 1, 2-р анги
  • 18:55
    Star`s shop
  • 19:00
    “Гайхамшигт байгаль-Амьдрах чадвар” танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Оз-д төөрсөн нь” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 6, 7 -р анги
  • 20:35
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:40
    “Олз”-ын зочин
  • 21:00
    “Далайн махчин амьтад” /баримтат нэвтрүүлэг. BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 21:40
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 3, 4-р анги, давталт/
  • 23:20
    Төрийн дуулал
  • 23:22
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Футзал
  • 15:30
    “Улаанбаатар 2019” ширээний теннисний өсвөр үе, залуучуудын Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 4-р хэсэг /3/
  • 17:45
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн:Чөлөөт бөхийн Шигшээ барилдаан
  • 20:10
    “Тулаан” уралдаант, цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг
  • 20:45
    “Токио-2020” Монгол улсын хилийн захын 4 цэгт хүрэх олимпийн бамбарын аялал
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт хобби
  • 21:40
    Уухай: Дорноговь аймагт зохиогдсон Говийн бүсийн чуулга харваанаас бэлтгэв
  • 22:40
    “Халхгол-80 жил” 4х4 бартаат замын уралдаан

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр