МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 3,4,5-р анги
  • 11:30
    “120/80” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Робокон-2019
  • 12:40
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монгол Улсын БНХАУ-тай дипломат харилцаа тогтоосны 70 жилийн ойд: “Юньаньд зочилсон тэмдэглэл” 2-р хэсэг
  • 13:40
    Монгол борц: “Борц хийх уламжлалт арга”
  • 14:10
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 14:20
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 15:20
    “Алс дорнодын ирвэс” баримтат кино
  • 16:10
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 16:40
    Эх өв: “Монголын уламжлалт анагаах ухаан”
  • 17:10
    MNB World: “GENERATION”
  • 17:40
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 18:00
    Робокон-2019
  • 18:40
    Атрын 60 жил: “Ургацын далай”
  • 19:15
    Хөгжлийн замаар: “Боловсролын шинэ хандлага”
  • 19:50
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын Нинжа дайчид-2019” уралдаант нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 22:40
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 22:45
    “Хөхөө гэрлэх дөхлөө” Монголын уран сайхны кино

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 13:00
    "бундын хатан" олон ангит кино 34,35,36-р анги,
  • 15:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "уих-ын цаг"
  • 16:30
    "манцуйтай тамирчин"
  • 17:00
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 23-р анги
  • 17:50
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 33,34-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 37-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 24-р анги
  • 23:40
    "168 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:45
    "яаяа зук хоёр"
  • 08:00
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 09:10
    "tvmall"
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага30/0
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"120/0
  • 12:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:10
    business news
  • 12:20
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 12:25
    "баянмөнхийн блог" фитнесийн зөвлөгөө
  • 12:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 13:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:40
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 5,6,7-р анги
  • 16:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    "амрыг эрье"
  • 17:30
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    business news
  • 18:00
    "цахим эмч"
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 8-р анги
  • 20:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    "дэлхийн тэтгэлэгүүд"
  • 20:35
    "өдөр бүрийн хэрэглээ"
  • 20:50
    цалинтай оюутан
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "алиса гайхамшигийн оронд" уск
  • 23:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Цагаан хэрэмний нууц” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “ТВ караоке” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 10:45
    “Ажилчны зам”-аас “Монголын мэдээ” 90 жил нэвтрүүлэг
  • 11:15
    “Хаикюү” япон анимэ,22,23-р анги
  • 11:55
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК,2-р анги
  • 14:00
    “INTELLIGENCE ахлах ангийн сурагчдын мэтгэлцээн, 4-р хэсэг
  • 15:00
    Өвөрхангай аймгийн Гучин –Ус сумын харьяат Монгол Улсын начин Д Батбаярын нэрэмжит бөхийн барилдааны тойм
  • 17:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Солиот эх” Монголын уран сайхны кино
  • 19:20
    “Цалинтай оюутан” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “ТЭСО ХХК”-ын үзүүлж байна
  • 21:15
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК,3-р анги
  • 22:30
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 22:45
    Тоо юу сүлд үү?,25-р хэсэг
  • 23:10
    “Цагаан хэрэмний нууц” баримтат кино
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 01:30
    Баримтат кино
  • 02:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:30
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (10)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 11:50
    "Бидэнд туслаач" МУСК
  • 13:30
    "Ангуучид" ОАК 1-р бүлэг 1-р анги
  • 14:20
    "Ангуучид" ОАК 1-р бүлэг 2-р анги
  • 15:10
    "Ангуучид" ОАК 1-р бүлэг 3-р анги
  • 16:00
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 19:10
    "Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн" Номин холдинг
  • 19:30
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Алганы хээ" Сангийн дэд сайд Х.Булгантуяа Ток шоу
  • 21:30
    "Анчин" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    sbn news-тойм
  • 08:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    бодит тайлбар
  • 10:30
    би эмэгтэй хүн муск
  • 12:30
    шийдэл хэлэлцүүлэг
  • 13:30
    навчин байшингийн ахан дүүс
  • 14:30
    мөнхийн хайр 21- оак
  • 15:50
    мөнхийн хайр 22- оак
  • 17:10
    мөнхийн хайр 23- оак
  • 18:30
    мөнхийн хайр 24- оак
  • 19:50
    мөнхийн хайр 25- оак
  • 21:10
    хайрын хүч
  • 22:10
    болсон явдал муск
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Инсү хатан" ОАК /33-36/
  • 10:15
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /24-26/
  • 11:35
    "Бяцхан гүнж" ОАК /6-10/
  • 16:00
    "37-р точка" МУСК 3-р анги
  • 17:30
    "Солиот эх" МУСК
  • 19:25
    "7-р өрөөний бэлэг" УСК
  • 21:55
    "Үүр цайгаасай" МУСК
  • 00:20
    Япон-Монгол ДАШТ –ний урьдчилсан 2-р шатны тоглолт /давталт/
  • 02:10
    Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал /14/
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.16-17-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 19-20-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.24-25-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 5-6-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 1-р анги
  • 11:05
    "Гоц ухаатан" Стивен Хокингийн онолоос /2-р хэсэг/
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 38-39-р анги
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Ээж" ОАК 32-33-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 16:30
    Хөгжмийн цаг
  • 16:40
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Хөгжмийн цаг
  • 17:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 2-р анги
  • 20:30
    “Өв-Эрдэнэ соёлын хөтөлбөр-Чойжин ламын сүм музейн төсөл”
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гоц ухаатан" Стивен Хокингийн онолоос /4-р хэсэг/
  • 23:00
    Харанга - 30 жил "Замд гаръя" цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 242,243-р анги
  • 09:00
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК
  • 13:00
    "Алтайн хурд 2019" - Хоёрдугаар хэсэг
  • 14:45
    "Сошиал туршилт"
  • 14:50
    Содон аялгуу
  • 14:55
    Бүтээгчид
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:05
    TrendMusic
  • 15:30
    "Андрон хар нүх" УСК
  • 17:40
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 244-246-р анги
  • 18:15
    Бүтээгчид
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:25
    Сошиал туршилт
  • 18:30
    TrendMusic
  • 19:00
    Эскобар: Алдагдсан диваажин УСК
  • 21:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 22:00
    "Маш нууц" МУСК
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 27-52-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Ромын түүх" баримтат кино 5-р хэсэг
  • 13:00
    Хуурай эгч дүүс СОАК 19-21-р анги
  • 16:20
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 17:20
    Нүүдэл Шийдэл
  • 18:20
    "Эмчийн эсрэг Интернет" шоу нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 19:30
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    "COMEDY NIGHT WITH COMEDY LAB" шоу нэвтрүүлэг 4-р хэсэг "АМАРАА"
  • 23:00
    "Хөгжилтэй өдөр" МУСК
  • 00:40
    "Ослын дараа" УСК
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Зэрлэг цэцгэсийн хүлэмж" МУСК
  • 11:25
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 12:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Байгаль эх ба хариуцлагатай уул уурхай" үндэсний хэлэлцүүлэг Сүхбаатар аймаг тойм нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "Эрчим хүч, дулааны үйлдвэрлэлт" нэвтрүүлэг Баянхонгор аймгаас
  • 17:30
    "Байгаль эх ба хариуцлагатай уул уурхай" үндэсний хэлэлцүүлэг Говьалтай аймаг тойм нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Мандар групп"
  • 18:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Доктор нэмэх" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    ХХ хөтөлбөр
  • 21:30
    "Түмний байр" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Кино шиг амьдрал" МУСК
  • 23:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Бизнес толь"
  • 00:30
    "Мандар групп"
  • 00:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 01:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 08:40
    Масс академи үзүүлж байна
  • 09:00
    Баялаг бүтээгчийг дэмжих төсөл хөтөлбөр
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 11:10
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр давталт
  • 12:10
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 12:45
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:00
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 17:15
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 17:45
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Захидлын мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Зөн билгийн тулаан 8" Дугаар 12
  • 20:00
    Соронз нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    Баллуур нэвтрүүлэг
  • 22:05
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 22:20
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 22:35
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Айвуун овогтны ургийн баяр
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Мангасуудын арал Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Бизнес Амжилт
  • 11:30
    TV English Olympiad - 2019 Англи хэлний хичээл
  • 12:30
    Бизнес аялал
  • 13:10
    Аялгуут хором
  • 13:30
    Ухаарахуй - Дарамсала 2019 аялал
  • 13:50
    Зөв сонголт
  • 14:20
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бизнес Амжилт
  • 16:30
    Залуу эмч нар ОАК 24,25 -р анги
  • 18:20
    Бизнес аялал
  • 19:00
    Цагаан овооны тахилга наадам
  • 19:30
    Auto time нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:10
    Яллагч МУСК
  • 23:20
    Хайнаньд Анууштай хамт
  • 23:40
    Аяллын тойрог
  • 00:30
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Зангараг" МУСК
  • 10:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:05
    "Ай Карли" ОАК (IV.3-7-р анги)
  • 13:05
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.9,10-р анги)
  • 14:45
    "Нар сарны зааг" МУСК
  • 16:45
    "Гэрлэх зуршил (The Marrying Man)" УСК
  • 19:00
    "Шанхайн үд дунд (Shanghai Noon)" УСК
  • 21:30
    "Шанхайн баатрууд (Shanghai Knights)" УСК
  • 23:45
    "Зүрх зогсохгүй" МУСК
  • 01:20
    Эфир дуусна.

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Хүнд өдөрУСК
  • 11:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Ларьдмаа" МУСК
  • 14:30
    "We one-төгс ялалт" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "20 зуун баримтат нэвтрүүлэг" 7-р хэсэг
  • 16:10
    "Хошин шог"
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Мон металл" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Амлалт хэрэгжиж байна" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Лондон хотын сүйрэл" УСК
  • 23:10
    "Дэлхийн хотууд"
  • 23:30
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 08:10
    Ард түмний индэр
  • 08:45
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Агаарт" УСК
  • 12:00
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 28,29,30-р анги /давталт/
  • 16:30
    "Тэгш таван хүсэл" теле концерт
  • 17:05
    "Талархал" ток шоу
  • 18:25
    Хошин шог
  • 18:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хамгаалагч" УСК
  • 00:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 23-26-р анги
  • 09:45
    "Эрх чөлөөт Спирит" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 10:20
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 30-р анги
  • 12:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 31-36-р анги
  • 17:00
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Ялагчдын цуваа-Улаанбаатар" Олон улсын нэг хүний жүжгийн фестиваль
  • 18:00
    "Хамтдаа загасчилъя"
  • 18:33
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 19:03
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 19:43
    "Миний ертөнц"
  • 20:04
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 31-р анги
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 37-р анги
  • 23:00
    "Итгэл" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:55
    "РЕКЛАМ"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 22:00
    "РЕКЛАМ"
  • 22:05
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 08:40
    “Морфле” хүүхэлдэйн кино
  • 09:02
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 09:20
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 09:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:02
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:02
    "Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 15:33
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:25
    Da Vinci Kids - "Мати дада хоёр"
  • 18:35
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:02
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    Da Vinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 22:02
    “Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Робокон-2019”
  • 11:00
    Дэлхий дахинд ОУ-ын тойм
  • 11:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:50
    MNB world: “GENERATION”
  • 12:10
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 12:40
    Томилолтоос ирлээ
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Судар бичгийн алтан сан “Домын судар”
  • 14:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:50
    Хөндөх сэдэв: Шинжлэх ухаан
  • 16:10
    Сүлд
  • 16:30
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн урт хугацааны бодлого: Цахим засаглалыг хөгжүүлэх боломж, гарц шийдэл
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Монгол Улсын БНХАУ-тай дипломат харилцаа тогтоосны 70 жилийн ойд”Юнанд зорчсон тэмдэглэл”
  • 19:00
    Хөндөх сэдэв
  • 19:20
    Алтан аргамж: Монгол Хятадын дипломат харилцааны 70 жилийн ой: Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Ц.Сүхбаатар
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Монголын түүх: “Орчин цагийн Монгол”
  • 22:50
    Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:50
    Монголын мэдээ-Маргааш

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Сонгомол номын нээлт” нэвтрүүлэг. Доктор Ц.Жамбалсүрэн
  • 11:20
    “Хүний биеийн анотоми” баримтат кино 06
  • 12:10
    “Эрдмийн их сургууль” нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Азур, Азмар 2” хүүхэлдэйн кино
  • 14:15
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 14:20
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 15:00
    “Соёлын бүтээлч үйлдвэрлэл” ЭШХ
  • 18:10
    “Би хүлээнэ” уран сайхны кино
  • 19:30
    “Илбэдүүлсэн жаал” хүүхэлдэйн кино
  • 20:10
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат кино
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:40
    Алжаал тайлах аязууд
  • 23:00
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа

SPS World

  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:00
    TEAM PREVIEW: HEAT
  • 02:30
    TEAM PREVIEW: KINGS
  • 03:00
    TEAM PREVIEW: CELTICS
  • 03:30
    TEAM PREVIEW: WARRIORS
  • 04:00
    TEAM PREVIEW: TIMBERWOLVES
  • 04:30
    TEAM PREVIEW: THUNDER
  • 05:00
    MARQUEE MATCHUP NETS VS. TRAIL BLAZERS 03/25/2019
  • 07:00
    2019 PLAYOFF PLAYBACK THUNDER/TRAIL BLAZERS GAME 5
  • 08:00
    NBA PRESEASON PHOENIX AT PORTLAND LIVE
  • 10:30
    "BIG GAME JAMES" БАРИМТАТ КИНО
  • 11:00
    NAMIBIA V CANADA RUGBY WORLD CUP 2019
  • 13:30
    USA V TONGA RUGBY WORLD CUP 2019
  • 16:00
    WALES V URUGUAY RUGBY WORLD CUP 2019
  • 18:30
    JAPAN V SCOTLAND RUGBY WORLD CUP 2019
  • 21:00
    "LARRY BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    TEAM PREVIEW: HEAT
  • 22:30
    TEAM PREVIEW: KINGS
  • 23:00
    NBA PRESEASON PHOENIX AT PORTLAND TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    САУТХЕМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ PL 2015-2016
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №25: МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 2014/15
  • 11:30
    ЖҮДО ДАШТ 2018 - ӨДӨР 7
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №26: МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 14:30
    ШАРЛОТТ - БРҮҮКЛИН NBA 2018-2019
  • 16:30
    САУТХЕМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ PL 2015-2016
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №27: ЧЕЛСИ-МАН.ЮТД 2005/06
  • 19:00
    ЖҮДО ДАШТ 2018 - ӨДӨР 7
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №28: ВЕСТ БРОМ-МАН ЮТД 2012/13
  • 22:00
    НЬЮ ЙОРК - МАЙАМИ ТОГЛОЛТ #5 - 1999 PLAYOFFS

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E1
  • 09:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-ХЬЮСТОН NBA 2018-19
  • 11:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1050
  • 13:30
    РАГБИ ДАШТ 2019 (ШУУД) АНУ- ТОНГА
  • 16:00
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №5
  • 16:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #1
  • 17:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #2
  • 17:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #3
  • 18:00
    "ДЭРЭН ТУР-2019" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 18:30
    РАГБИ ДАШТ 2019 (ШУУД) ЯПОН - ШОТЛАНД
  • 21:00
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/2 ХАРИУ ТОГЛОЛТ СП ФАЛКОНС - ХАНГАРЬД
  • 23:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E1
  • 23:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №6

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бизнесийн орчин" Форум
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    UFC: ЙОАННА-ВАТЕРСОН (ШУУД)
  • 11:00
    ONE: CENTURY PART 1 (ШУУД)
  • 14:00
    ЖҮДО ТАШКЕНТИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 3
  • 16:30
    ANTHONY JOSHUA: THE ROAD TO KLITSCHKO БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 10
  • 18:30
    ONE: CENTURY PART 2 (ШУУД)
  • 21:30
    ОКТАГОН ДУГААР 2-2
  • 22:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 6
  • 23:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #41
  • 23:30
    ONE WARRIOR SERIES 3-10

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Амралтын өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 11:00
    “Итгэмээргүй адал явдал” УСК
  • 12:40
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Г.Хайдав
  • 14:00
    “Цэрэнжав овгийнхны ургийн баяр” Гэрээт нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Өндөр чансаа” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сонирхогчдын клуб"нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Эх дэлхий” /баримтат кино/
  • 18:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 20:10
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Сүлд" телевиз үзүүлж байна Нэвтрүүлгүүдийн танилцуулга
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 22:00
    " Хань " МУСК
  • 23:40
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 37-р анги
  • 08:20
    "Дахиад болзъё" ОАК 10, 11-р анги
  • 11:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 86-88-р анги
  • 13:00
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 29-32-р анги
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 24, 25-р анги
  • 17:30
    "Дахиад болзъё" ОАК төгсгөлийн 12-р анги
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 89, 90-р анги
  • 20:20
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 26-р анги
  • 23:10
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 38-р анги
  • 00:05
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 89, 90-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    БРҮҮКЛИН-НЬЮ ЙОРК NBA 2018-19
  • 02:00
    ТОТТЕНХЭМ-САУТХЭМПТОН 7-Р ТОЙРОГ
  • 04:00
    МИННЕСОТА-ПОРТЛАНД NBA 2018-19
  • 06:00
    БРАЙТОН-ТОТТЕНХЭМ 8-Р ТОЙРОГ
  • 08:00
    ФИНИКС-ПОРТЛАНД (ШУУД) NBA PRESEASON-2019
  • 10:30
    30 БАГ 30 ӨДӨР №13
  • 11:00
    САУТХЭМПТОН-ЧЕЛСИ 8-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №20
  • 13:30
    МИЛУОКИ-ДАЛЛАС NBA PRESEASON-2019
  • 15:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №35: ТОТТЕНХЭМ-ВИГАН 2009/10
  • 16:00
    ОЛИМПИАКОС-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    ФИНИКС-ПОРТЛАНД NBA PRESEASON-2019
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №21
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 21:30
    30 БАГ 30 ӨДӨР №8
  • 22:00
    АТЛЕТИКО-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:50
    “Байгаль” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:55
    “Оз-д төөрсөн нь” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 8, 9,10-р анги
  • 09:00
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 5-р анги, давталт/
  • 09:50
    “Урлагаар эмчлэхүй”агентлаг үзүүлж байна
  • 10:00
    “Ойн гайхамшигт ертөнц-2” / баримтат нэвтрүүлэг. BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 10:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 11, 12-р анги/давталт/
  • 13:30
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    “Гайхамшигт байгаль” /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 14:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 15:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 13, 14-р анги/давталт/
  • 16:40
    Баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Хошин хөтөлбөр
  • 18:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 3, 4, 5-р анги
  • 19:05
    “Дуулах урлаг” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Оз-д төөрсөн нь” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 8,9,10-р анги /давталт
  • 20:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:00
    “Ойн гайхамшигт ертөнц-2” /баримтат нэвтрүүлэг. BBC агентлаг үзүүлж байна/ “Урлагаар эмчлэхүй”агентлаг үзүүлж байна
  • 21:45
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 5-р анги, давталт/
  • 22:35
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:45
    “Дэггүй аав” ОАУСК 15-р анги /давталт/
  • 23:30
    Төрийн дуулал
  • 23:32
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Оюуны спортыг дэмжих хөтөлбөр
  • 07:40
    Спортын зочин: Монголын морьт харвааны холбооны гишүүд
  • 08:05
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Жүдо бөхийн урьдчилсан барилдаан
  • 12:15
    Миний мөрөөдөл: Буудлагын тамирчин А. Түмэндэлгэр
  • 12:40
    Монгол-Тайвань РАГБИ Фестиваль-2019
  • 17:15
    Спорт таны амралтанд: Мастер ралли-2019 олон төрөлт холын зайн уралдаан
  • 18:15
    Спорт-түүх:1991 оны улсын аварга 1992 оны МБАТ-ий спартакиадын мөнгөн медальт “Сор” баг
  • 19:20
    Миний мөрөөдөл: Буудлагын тамирчин . Түмэндэлгэр
  • 19:45
    “Токио-2020” Монгол улсын хилийн захын 4 цэгт хүрэх олимпийн бамбарын аялал
  • 20:00
    Бодлын дайны өрөг баримтат кино
  • 20:40
    Спорт хобби
  • 19:10
    Уухай: Дорноговь аймагт зохиогдсон Говийн бүсийн чуулга харваанаас бэлтгэв
  • 20:10
    Бахархал
  • 20:40
    MNB SPORT мэдээ тойм
  • 21:10
    Монгол нинжа дайчид шоу нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 22:40
    Спорт хэлэлцүүлэг: “Нур-Султан-2019" Чөлөөт бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээний талаар

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр