МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 19,20-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн агшин
  • 11:00
    “120/80” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр”
  • 11:50
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг “Нэг Улс хоёр хэлний бодлого ”
  • 12:20
    “12/15” өсвөр насныханд зориулав
  • 12:50
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Бямба гарагийн саятан” УБТЗ-ын Сүхбаатар өртөө
  • 14:20
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 14:50
    “Мартах учиргүй” Шинжлэх ухааны Академийн ерөнхийлөгч Д.Рэгдэл
  • 15:25
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 15:30
    Улсын тэргүүний 84-р сургуулийн 30 жилийн ойн багш, сурагчдын концерт
  • 16:00
    “Алтан Өргөө” Монголын Уран сайхны кино
  • 17:20
    Мянган инженер
  • 17:40
    Говийн гайхамшигт зургаа
  • 18:00
    Кино дэлгэц
  • 19:00
    “Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр”
  • 19:15
    Хөгжлийн замаар: “Гоо заслын хөгжлийн хандлага”
  • 19:50
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын Нинжа дайчид-2019” уралдаант нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
  • 22:40
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 22:45
    “Ы” ажиллагаа буюу Шурикт тохиолдсон ядал уран сайхны кино

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "bio home"-ийн цаг
  • 11:55
    "бундын хатан" олон ангит кино 57-р анги
  • 13:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    "уих-ын цаг"
  • 14:20
    "монгол германд нэг удаа" дугаар 9,10
  • 17:00
    "манцуйтай тамирчин"
  • 17:30
    "bon appetit"
  • 18:30
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 58-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "хөгжөөн дэмжигчид" японы оак 7-р анги
  • 23:30
    "168 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:55
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    "tvmall"
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    business news
  • 12:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 12:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 13:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:15
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 26,27,28-р анги
  • 16:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:20
    "том 4 толгой" муск
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч"
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 29-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:25
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "ах" уск
  • 00:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Газар хөдлөлтүүд-Япон” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:50
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Затура” хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК,7-р анги
  • 14:30
    “Заяаг минь даасан Отгонтэнгэр” /МУСТА Ц.Нэргүйн тайлан тоглолт/
  • 16:00
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Хос уянга хос дуучид” тоглолт
  • 17:30
    “Микроны босс” монголын уран сайхны кино
  • 19:00
    “УИХ-ын цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 19:30
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК,8-р анги
  • 22:20
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Хос ертөнц” нэвтрүүлэг /дуучин Төрмандах /
  • 00:00
    “Колумб мөндөр” баримтат кино
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:40
    Баримтат кино
  • 03:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (16)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бүсгүйчүүд CLUB" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Date хийх үү" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 7-р анги
  • 14:10
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 8-р анги
  • 15:00
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 15:40
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 18:50
    "Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн" Номин холдинг
  • 19:10
    "Удирдлага" хэлэлцүүлэг. Хүний эрх - Ялгаварлан гадуурхал
  • 20:00
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Алганы хээ Ток шоу. Гадаад харилцааны сайд Д.Цогтбаатар
  • 22:00
    "Ээдрээт шөнө" УСК
  • 00:20
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 01:10
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    sbn news тойм
  • 08:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    баримтат дэлгэц: зовох цагт нөхрийн чанар танигдана
  • 10:20
    тэр чинь би жүжиг
  • 12:30
    шийдэл хэлэлцүүлэг
  • 13:30
    мөнхийн хайр 36- оак
  • 14:45
    мөнхийн хайр 37- оак
  • 16:00
    beauty in mongolia-7,8
  • 17:00
    мөнхийн хайр 38- оак
  • 18:25
    мөнхийн хайр 39- оак
  • 19:50
    мөнхийн хайр 40- оак
  • 21:10
    хайрын хүч
  • 22:10
    гоморра 1-р бүлэг: 7,8 анги
  • 23:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Инсү хатан" ОАК /58-60/
  • 09:45
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /1-5/
  • 11:35
    "И.В.Гёте Фауст" жүжгийн тухай /1/
  • 11:45
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 1-4р анги
  • 15:45
    "И.В.Гёте Фауст" жүжгийн тухай /2/
  • 16:00
    "37-р точка" МУСК 7-р анги
  • 17:25
    "И.В.Гёте Фауст" жүжгийн тухай /3/
  • 17:35
    "Паддингтон" УСК
  • 19:40
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 21:50
    "И.В.Гёте Фауст" жүжгийн тухай /1/
  • 22:00
    Бундеслиг 2019. Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 22:20
    "Фортуна Дюсселдорф – Кёлн" Бундеслиг 10-р тойрог /шууд/
  • 00:30
    Бундеслиг 2019. Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 00:50
    "Аугсбург - Шальке" Бундеслиг 10-р тойрог /шууд/
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.9-10-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 34-35-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.13-14-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 35-36-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 3,4-р анги
  • 11:25
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 53-54-р анги
  • 13:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Ээж" ОАК 43-44-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Их урлагт эрхэм явах мину” хөрөг нэвтрүүлэг /СТА дуучин Б.Баттөр/
  • 17:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 5,6-р анги
  • 20:40
    “Миний мэргэжил”
  • 21:05
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Үндэсний Газарзүйн гэрэл зурагчид" баримтат кино
  • 23:05
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 10-р анги
  • 09:00
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    "Луйвар" МУСК
  • 12:55
    Солонгон бүрхүүл
  • 13:00
    Сүхбаатар аймгийн Уулбаян сумын 95 жилийн ой - Хоёрдугаар хэсэг
  • 14:45
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:50
    Таны сонголт
  • 15:20
    Хамаг монгол туургатны "Улаачдын сорил-3"
  • 16:00
    "Шөнийн хатан" УСК
  • 18:30
    Хошин шог
  • 19:00
    "Сэжигтэн" УСК
  • 21:50
    Солонгон бүрхүүл
  • 22:00
    "Анчид" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 1-26-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хуурай эгч дүүс СОАК 31,32-р анги
  • 14:30
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар -8
  • 15:30
    Нүүдэл Шийдэл
  • 16:30
    "Эмчийн эсрэг Интернет" шоу нэвтрүүлэг дугаар -8
  • 17:40
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 13-р анги
  • 18:00
    "Ардын буйдан" /season-9/ -2
  • 19:30
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар -8
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    "Голланд сарнай" МУСК
  • 23:50
    "Борооны хүн" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 2-р анги
  • 10:40
    "Эрчим хүч-Дулаан үйлдвэрлэлт" нэвтрүүлэг Говь-Алтай аймаг
  • 11:00
    "Ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг Даланзадгад хот
  • 16:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:25
    "Торгоны зам-Монгол бүсгүйн тэмээтэй аян" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Сайн багшийн сайн шавь" хүүхдийн реалити шоу 4,5-р хэсэг
  • 18:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Доктор нэмэх" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Үнэн худлын дэнс" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Топ Жениус" боловсролын төв
  • 22:55
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 3-р анги
  • 00:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Бизнес толь"
  • 01:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 08:40
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 09:00
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 11:10
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр давталт
  • 12:10
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 12:25
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 12:40
    ЖДҮҮЭ-н уулзалт, зөвлөгөөн
  • 13:40
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 14:25
    Асуудлыг шийдэх амархан боллоо-19001950 үзүүлж байна
  • 14:35
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:00
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 17:15
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 17:45
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Ертөнц нэвтрүүлэг - Дуучин О.Гансувд Э.Төрмандах
  • 20:00
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг - О.Хүрэлбаатар ДБЭТ-н гоцлол дуучин
  • 20:30
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    Баллуур нэвтрүүлэг
  • 22:05
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Хошин цаг
  • 10:00
    Бизнес Амжилт
  • 10:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 11:00
    Зууныг эзэлсэн шонхор баримтат кино
  • 11:30
    Хошин шог
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Зөв сонголт
  • 13:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнес Амжилт
  • 15:30
    Залуу эмч нар ОАК 39,40-р анги
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    Омарын эрэлд МУСК
  • 19:50
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Аяллын тойрог
  • 21:40
    Шуугиан таригч МУСК
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:00
    "Сая долларын олз" МУСК
  • 09:40
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.6-10-р анги)
  • 11:40
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.3-5-р анги)
  • 14:00
    "Гайхамшигт хайр (To the Wonder)" УСК
  • 16:00
    "Нийгмийн шаар (Breathless)" УСК
  • 18:25
    "Шар тэнгис (The Yellow Sea)" УСК
  • 21:30
    "Миний харсан чөтгөр (I Saw the Devil)" УСК
  • 00:20
    "Өртөө" МУСК
  • 02:00
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 08:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 11,12-р анги
  • 10:10
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 10:35
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Амьд байгалийн нууцаас" Баримтат кино #3
  • 12:45
    Хошин шог
  • 13:00
    "One piece" Анимэ 386-395-р анги
  • 17:30
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 3,4-р анги
  • 19:00
    Амжилтын үндэс
  • 19:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:00
    Хосын ертөнц Кино концерт
  • 22:10
    "Urban Talk" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Амьд байгалийн нууцаас" Баримтат кино #4
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "7 дахь өрөөний бэлэг" УСК
  • 12:30
    "Хөгжилтэй өдөр" МУСК
  • 14:20
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    "Талархал"ток шоу
  • 16:30
    "Хошин шог"
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Ертөнц" Э. Төрмандах , О.Гансувд " нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Дураараа биш дүрэмээрээ" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "AUTOMATA" УСК
  • 23:10
    "Дэлхийн хотууд" зураглал
  • 23:30
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн олон ангит кино 3-р анги
  • 08:20
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 08:50
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Солиот эх" МУСК /давталт/
  • 11:55
    "Ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 13,14,15-р анги /давталт/
  • 16:30
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 17:00
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:30
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 17:45
    Багшийн хөгжлийн форум-2019
  • 18:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн олон ангит кино 4-р анги
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ард түмний индэр
  • 21:30
    "Хэлэлцүүлэг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Танхай тээгч" МУСК
  • 00:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Эрх чөлөөт Спирит" хүүхэлдэйн кино 12,13-р анги
  • 08:47
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 1-6-р анги
  • 10:00
    Мөрөөдлийн театр үзүүлж байна: "Цэрэг"
  • 10:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Марлон" АОАК 1,2-р анги
  • 12:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 52-57-р анги
  • 17:00
    "Можо ток" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Event news" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Миний ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Монголын соёлын өв нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Hello Ceo" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Марлон" АОАК 3,4-р анги
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 58-р анги
  • 23:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 00:35
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:55
    "РЕКЛАМ"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 22:00
    "РЕКЛАМ"
  • 22:05
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 09:20
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 09:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:35
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:00
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:35
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 12:05
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 12:35
    "Бяцхан багш” англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning - "Сиэста Зи”
  • 13:35
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:00
    "Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:25
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 18:35
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    DaVinci Learning – “Өдөр бүрийн гайхамшиг” баримтат кино
  • 22:05
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:50
    Монгол инженер
  • 11:30
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн урт хугацааны бодлого: Байгаль орчны салбарт бодлогын эргэлт гаргах боломжтой юу? /давталт/
  • 12:30
    “Эльбрус бидний бахархал” баримтат кино
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Сүлд
  • 13:40
    Хөгжлийн замаар: Шинжлэх ухааны хөгжил...
  • 14:15
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 14:20
    Томилолтоос ирлээ: Өвөрхангай аймгаас бэлтгэв.
  • 14:40
    Прокурорын цаг
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “120/80” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 16:10
    Халуун сэдэв
  • 16:30
    Нээлттэй засаг
  • 16:50
    16 мм-ийн кино төсөл: “Монгол эмэгтэйн хөрөг” баримтат кино /1982 он/
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол Хятадын дипломат харилцаа тогтоосны 70 жилийн ой” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт элчин сайд Ц.Сүхбаатар оролцов.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Экспертийн цаг
  • 21:20
    Хөндөх сэдэв: Эрчим хүчний үнэ цэнэ...
  • 21:40
    “Хавдаргүй Монгол гэр бүл”
  • 22:00
    “Мартах учиргүй” Шинжлэх ухааны академийн Ерөнхийлөгч Д.Рэгдэл
  • 22:35
    Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:35
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 28-р анги
  • 10:10
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:50
    "Анхны алхам" МУСК
  • 12:00
    "Манай хороо миний гудамж аян"
  • 12:35
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:05
    Монголын сайхан орноор
  • 14:25
    "Түмний нэг"-А.Оюунчимэг
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"-Ш.Бира
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 29-р анги
  • 18:20
    "Есөн эрдэний орноор" Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Би монголд хайртай
  • 19:50
    "Манай хороо миний гудамж аян"
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:00
    NBA: SAN ANTONIO AT GOLDEN STATE TAPE
  • 04:00
    NBA HOME VIDEO 2006 MIAMI HEAT
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS NUGGETS VS. MAVERICKS 2009 GAME 3
  • 07:00
    NBA: DENVER AT ORLANDO LIVE
  • 09:30
    SAY WHAT? NOVEMBER 2
  • 10:00
    HIGH TOPS: NOVEMBER 2
  • 10:30
    NBA ACTION 2902
  • 11:00
    HARDWOOD CLASSICS NUGGETS VS. MAVERICKS 2009 GAME 3
  • 13:00
    SAY WHAT? NOVEMBER 2
  • 13:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 14:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:30
    HIGH TOPS: NOVEMBER 2
  • 17:00
    NBA: DENVER AT ORLANDO TAPE
  • 19:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:00
    NBA: DENVER AT ORLANDO TAPE
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    NBA: DENVER AT ORLANDO TAPE

SPS Classic

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.СИТИ-ЭВЕРТОН PL 2016-2017
  • 11:00
    ONE FC PURSUIT OF POWER 2018
  • 13:30
    МИЛОУКИ - ТОРОНТО NBA 2018-2019
  • 15:30
    РОСТОВ-БАЙЕРН UCL 2016-2017
  • 17:30
    МАН.СИТИ-ЭВЕРТОН PL 2016-2017
  • 19:30
    ONE FC PURSUIT OF POWER 2018
  • 22:00
    МИЛОУКИ - ТОРОНТО NBA 2018-2019

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 07:00
    ДЭНВЕР - ОРЛАНДО (ШУУД) NBA 2019-20
  • 09:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E2
  • 10:00
    СЛАВИА - БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    МҮБХ СУМЫН ЗААН, ЗАЛУУ БӨХЧҮҮДИЙН 88 ДАХЬ БАРИЛДААН
  • 19:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #3
  • 20:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #5
  • 20:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E2
  • 21:00
    "INSIDER" ДУГААР #3 (Б.САЙНБАЯР)
  • 21:40
    PRODUCTION TIME
  • 22:00
    Б.ГАРЬДМАГНАЙН ЗОДОГ ТАЙЛАХ ТОГЛОЛТ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Блумберг форум"
  • 11:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг форум"
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Блумберг форум"
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    42 TO 1 БАРИМТАТ КИНО
  • 11:00
    UFC 244: МАСВИДАЛ-ДИАЗ (ШУУД)
  • 13:30
    ONE FC: A NEW ERA
  • 16:30
    CONOR MCGREGOR: NOTORIOUS БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 16
  • 18:20
    ОКТАГОН ДУГААР 2-5
  • 18:50
    PRODUCTION TIME
  • 19:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 9
  • 20:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #44
  • 20:30
    ОКТАГОН ДУГААР 2-4
  • 21:00
    WWE MONDAY RAW 1379
  • 23:00
    MICHAEL BISPING-MY DESTINY БАРИМТАТ КИНО

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Амралтын өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 11:30
    "Бидний бүтээл" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Амрах агшин"
  • 12:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /4-4/
  • 13:00
    "Аялгуут соёлын дээж" "Сүлд" телевизийн 7 хоногийн Хит парад
  • 14:00
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэг Увс аймгийн Тэс сумын "Тэсийн голын унага" МСУХ
  • 16:00
    Төв аймгийн Баян сумын Улсын аварга малчин Ц.Ганхүүгийн мялаалга наадам
  • 17:30
    "Уяаны эзэд"- нэвтрүүлэг Arc de Triomphe-2019
  • 18:20
    "Эрүүл мэнд инээмсэглэл" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Спорт брэнд"нэвтрүүлэг-Puma
  • 19:00
    "Sommet de'Lelevage-2019" Франц улсаас бэлтгэсэн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг МУМУ Г.Содном
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 22:30
    "Амтат хоолны эрэлд" нэвтрүүлэг Франц орноор
  • 23:00
    " Коко Шанелийн эхлэл " УСК
  • 00:50
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?"/4-5/
  • 02:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг Б.Бадамгэрэл
  • 03:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 37-40-р анги
  • 09:30
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 12, 13-р анги
  • 12:00
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 6-р анги
  • 13:10
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 13, 14-р анги
  • 15:30
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 45, 46-р анги
  • 17:30
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 41, 42-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 14-р анги
  • 20:20
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 47-р анги
  • 23:15
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 7-р анги
  • 00:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 14-р анги

SPS Prime

  • 01:00
    PRE-GAME SHOW №34 (ШУУД)
  • 01:20
    ВОТФОРД-ЧЕЛСИ (ШУУД) 11-Р ТОЙРОГ
  • 03:30
    Л.А ЛЭЙКЕРС-ДАЛЛАС NBA 2019-20
  • 05:30
    САН АНТОНИО-ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2019-20
  • 07:30
    БОРНМУТ-МАН ЮТД 11-Р ТОЙРОГ
  • 09:30
    PL WORLD №13
  • 10:00
    ФИЛАДЕЛФИА-ПОРТЛЭНД (ШУУД) NBA 2019-20
  • 12:30
    PL NETBUSTERS №10
  • 13:00
    NBA ACTION №2902
  • 13:30
    А.ВИЛЛА-ЛИВЕРПҮҮЛ 11-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    PL MATCHPACK №11
  • 16:00
    ФИЛАДЕЛФИА-ПОРТЛЭНД NBA 2019-20
  • 18:00
    NBA ACTION №2903
  • 18:30
    NBA TALK №02
  • 20:00
    NBA GAMETIME №10
  • 20:30
    THE BUZZER №02
  • 21:30
    PRE-GAME SHOW №35 (ШУУД)
  • 21:50
    КРИСТАЛ.П-ЛЭСТЕР (ШУУД) 11-Р ТОЙРОГ

TM

  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 20-р анги
  • 08:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:30
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 09:40
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Тахианы өд " ОАК 10-р анги
  • 12:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Миний ажлын өрөө" нэвтрүүлэг:Хилийн 0108-р ангийн Соёлын төвийн дарга СТА, ахмад Г.Анхбаяр
  • 13:50
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зарын цаг
  • 15:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 21-р анги
  • 19:10
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:БЗДХ урьдчилан сэргийлэх зөвлөмж
  • 19:30
    Улаачдын сорил -4
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хавтаст хэрэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 22:00
    "Тахианы өд " ОАК 11-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Модон могойн"МУСК

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Зураглал
  • 07:35
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 7, 8-р анги
  • 08:20
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 08:30
    Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Нэгийг харьцах нэг”
  • 09:40
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 09:50
    “Боломжит шийдэл” нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 10:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК төгсгөлийн 40-р анги
  • 11:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:20
    УИХ-ын цаг
  • 11:45
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    “Home shopping”
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 14:30
    МУСК
  • 16:00
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:05
    “Цөлд орших далай” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 16:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 17:00
    Гадаад дууны цаг
  • 18:00
    Home shopping
  • 18:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:30
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино 2-р хэсэг
  • 19:15
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 7, 8-р анги
  • 20:00
    “Тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 20:34
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 20:40
    “Ойн гайхамшиг”/баримтат нэвтрүүлэг. BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 21:20
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 2-р анги /давталт/
  • 22:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:30
    Төрийн дуулал
  • 22:33
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн Чөлөөт бөх: Урьдчилсан барилдаан 2-р хэсэг
  • 09:47
    Монголын ард түмэн улс эх орныхоо бүрэн эрхт, тусгаар тогтнолыг “ Бүх ард түмний санал асуулгаар баталгаажуулан тунхагласны 74 жилийн ойд зориулсан Улс аймгийн алдар цолтой хүчит 128 бөхийн барилдаан
  • 13:55
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээн: Тэнүүн-Огоо-Уурхайчин /эрэгтэй/-шууд
  • 15:30
    Дархан мэх: Монгол Улсын начин Ш. Зоригт
  • 15:55
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээн: Эрчим клуб- Хос бар /эрэгтэй/-шууд
  • 17:30
    Спорт хобби: Спорт сонирхогч О. Дагвасүрэн
  • 17:55
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээн: Ховд Алтайн Барс-Хасу МС /эрэгтэй/-шууд
  • 19:30
    Бахархал: Монгол Улсын гавьяат тамирчин Ц. Батчулуун
  • 20:02
    Эрийн хийморь: Монгол Улсын Гавьяат малчин, тод манлай уяач Э. Эрдэнэчулуун
  • 20:40
    MNB SPORT мэдээ тойм
  • 21:10
    Монгол нинжа дайчид шоу нэвтрүүлэг 5-р хэсэг
  • 22:40
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт 4-р хэсэг
  • 22:55
    Адуучин: Хэнтий аймгийн Биндэр сумаас бэлтгэв

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Манай аялгуу” МУСК
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин” Мөрөөдлийн аялал 2
  • 12:30
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 26-27-р анги
  • 14:15
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 15:20
    “Аравт” МУСК
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:00
    “Нэг бүс Нэг зам өчигдөр өнөөдөр маргааш” хэлэцүүлэг
  • 20:10
    “Нэг бүс Нэг зам өчигдөр өнөөдөр маргааш” баримтат кино
  • 21:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    Уран сайхны кино Нэг хоёрын гураваа МУСК

Олон Саналтай

XI/2219:00

Боловсрол ТВ

"Хувь заяаны тохиол" СОАК 43,44-р анги

XI/2211:00

MovieBox

"Эхийн сэтгэл (Changeling)" УСК

XI/2213:00

МҮОНТ

Монгол Улсад атар газар эзэмшиж, газар тариаланг шинжлэх ухааны үндэслэлтэй бие даасан салбар болгон хөгжүүлсний түүхт 60 жилийн ойн баярын хурлыг шууд дамжуулна