МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ы” ажиллагаа буюу Шурикт тохиолдсон явдал. Уран сайхны кино
  • 10:30
    “120/80” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 15:00
    “Мянган инженер” /Инженер технологийн дээд боловсрол төсөл/
  • 15:20
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    “Хавар” Монголын олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 16:40
    Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр
  • 16:50
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Монгол инженер
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    Билгийн мэлмий: “Бурхан шашны номын хувцас, өмсгөл”
  • 19:30
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Алсын хараа 25: “Улаанбаатар хотын хөгжлийн ирээдүй”
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 21-р анги
  • 23:10
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "бундын хатан" олон ангит кино 58-р анги
  • 13:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "концерт"
  • 16:10
    "хөгжөөн дэмжигчид" японы оак 7-р анги
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "bio home"-ийн цаг
  • 18:05
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 59-р анги
  • 21:20
    "шинэ санаа шилдэг шийдэл"
  • 22:00
    "дуусдаггүй яриа-3" шууд
  • 23:00
    "хөгжөөн дэмжигчид" японы оак 8-р анги
  • 00:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "мэтийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "japan video topics"
  • 10:15
    "цахим эмч"
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 29-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    business news
  • 13:45
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 3 / 9,10/-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 15:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:55
    business news
  • 16:05
    "дуун цэнгүүн"
  • 16:45
    "биеийн өөрчлөлт"
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 30-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:30
    "шинэ хөдөө" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "магикяны гэр бүл" оак / season -3 / 11,12/-р анги
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Сар руу аялсан нь” баримтат кинo
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн киноны 12-р анги
  • 08:55
    “Авто мах” нэврүүлэг
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:35
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК,8-р анги
  • 10:30
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 10:32
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү” анимэ, 36-р анги
  • 11:40
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Их үдийн хөтөлбөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Тоо юу сүлд үү?”,40-р хэсэг
  • 15:55
    ТВ зар 151918
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Хаикюү” анимэ,36-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Буруугүй буруутан” олон ангит уран сайхны киноны 12-р анги
  • 17:55
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Эрүүл мэнд” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК,9-р анги
  • 22:20
    “Business maximum 88”
  • 22:30
    “Намрын инээд” нэвтрүүлэг
  • 22:50
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 22:55
    “Тоо юу сүлд үү?”,41-р хэсэг
  • 23:45
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Гадаад мэдээ
  • 00:50
    Зураглал
  • 01:00
    “Сар руу аялсан нь” баримтат кинo
  • 02:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:40
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    Нийслэл 380 Баянгол дүүрэг
  • 08:30
    Хар тамхитай тэмцье - Монгол хүн бүрт зориулав
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:40
    "Манай аялгуу" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    Нийслэл 380 Цэвэр агаар төсөл
  • 14:45
    Making Movie - Хөөрхөн ээжтэй охин
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 8-р анги
  • 16:20
    Харандааны адал явдал
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 18:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 18:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Date хийх үү" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Харандааны адал явдал
  • 22:20
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 9-р анги
  • 23:20
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news тойм
  • 09:00
    тэр чинь би жүжиг
  • 11:00
    баримтат дэлгэц: нарт ертөнц цувралаас
  • 12:00
    sbn news мэдээлийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    шийдэл
  • 14:00
    бизнес аялал
  • 14:40
    инээдмийн толь
  • 15:00
    sbn news мэдээлийн хөтөлбөр
  • 15:30
    дэлхийн энтэй нэвтрүүлэг: моносын дэвжээ
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээлийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээлийн хөтөлбөр
  • 18:30
    адтай жаалууд 3-44 оак
  • 19:30
    түүхэн хэлхээ
  • 20:30
    sbn news мэдээлийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-41 оак
  • 22:50
    миний гүнж -15 соак
  • 00:05
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /11/
  • 06:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.3,4/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /33,34/
  • 08:25
    Мэдээ
  • 09:25
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 4-р анги
  • 10:20
    "Америкийн шинэ топ модель" шоу /23.1/
  • 11:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /12/
  • 11:50
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 1-р анги
  • 12:30
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /1/
  • 12:40
    "Чи цорын ганц" ОАК 1,2-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:30
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /2/
  • 14:40
    "Паддингтон" УСК
  • 16:15
    "Хүн орхоодой" Торгоны зам цувралаас
  • 16:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 17:00
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /3/
  • 17:10
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 5-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.6/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /6/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Америкийн шинэ топ модель" шоу /23.2/
  • 21:20
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 2-р анги
  • 22:25
    "Чи цорын ганц" ОАК 3,4-р анги
  • 00:00
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /3/
  • 00:10
    “Надын аав мангар” МУСК
  • 01:30
    Мэдээ
  • 02:30
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 5-р анги
  • 03:20
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /12/
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.11-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 37-38-р анги
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.15-р анги
  • 08:30
    “Миний мэргэжил”
  • 08:50
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /16-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /16-р хичээл/
  • 09:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 5,6-р анги
  • 11:30
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /16-р хичээл/
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 55-р анги
  • 13:10
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /16-р хичээл/
  • 13:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /16-р хичээл/
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Би багш" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /16-р хичээл/
  • 15:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /16-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 45-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.12-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 39-40-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.16-р анги
  • 19:00
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 7,8-р анги
  • 20:35
    "Моод" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Syndicate talk нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 56-р анги
  • 23:20
    "Ээж" ОАК 46-р анги
  • 00:15
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 44-р анги
  • 11:55
    Солонгон бүрхүүл
  • 12:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 10-р анги
  • 12:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    "Төв аймгийн Баянцогт сумын 90 жилийн ой" Нэгдүгээр хэсэг
  • 14:40
    Солонгон бүрхүүл
  • 14:45
    High trade
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:10
    Хошин шог
  • 16:00
    Хөгжмийн зохиолч Пүрэвсүрэнгийн "Дулаахан намар" тоглолтын нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Хамаг монгол туургатны "Улаачдын сорил-3"
  • 17:00
    Монгол малчны зар
  • 17:15
    High trade
  • 17:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 45-р анги
  • 18:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 11-р анги
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" төсөл: С.И ДОРОТИЧ 2004-2011 онуудад Украины ерөнхийлөгчийн зөвлөх, ЗГ-ын дэд сайд асан
  • 20:30
    "NBA game time" №11
  • 21:00
    "NBA TALK" №02
  • 22:45
    "Солонгон бүрхүүл"
  • 22:50
    "Хүсэл" МУСК
  • 00:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    "Хайраа хайрла" ОАК 33-р анги
  • 02:20
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 1-4-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 46-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг-3" хагас шигшээ шалгаруулалт-2
  • 14:40
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Миний дүрсгүй гүнж" СОАК 5-р анги
  • 17:10
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 14-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 5-8-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 41-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 47-р анги
  • 21:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 22:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-4/ 4-р анги
  • 23:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 6-р анги
  • 00:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Өглөөний сонин" өглөө хөтөлбөр
  • 08:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн онцлох /давталт/
  • 09:35
    "Бизнес толь"
  • 10:05
    "Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 3-р анги
  • 11:20
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 12:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    "Үнэн худлын дэнс" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Гарын таван хуруу" МУСК
  • 17:15
    Доктор нэмэх нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Сайн багшийн сайн шавь" хүүхдийн реалити шоу 6-р хэсэг
  • 18:15
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 21:50
    "Топ Жениус" боловсролын төв
  • 21:55
    "Алтан өргөө" нэвтрүүлэг
  • 23:25
    "Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:40
    "Бизнес толь"
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:30
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 08:25
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 08:40
    Том 6 толгой МУСК
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 11:05
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна - 1900-1950 үзүүлж байна
  • 12:20
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 12:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:30
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 20:15
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Classic night - Дуучин О.Хүрэлбаатар
  • 22:00
    14 настай ээж ОАУСК 1-р анги
  • 23:00
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Улсын их хурлын цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Мандах нар тоглолт СТА дуучин Д.Жавхаасайхан
  • 10:20
    Бизнес Амжилт
  • 10:50
    Дуулах өдөр
  • 11:30
    "Хошин урлагийн нэгдсэн тоглолт" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Бадабер цайз ОАК 1-р анги
  • 19:30
    Засаг -21 нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Чинээлэг малчин нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зузугийн найзууд Хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 21:50
    Залуу эмч нар ОАК 41-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.7-10-р анги)
  • 08:35
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.4,5-р анги)
  • 10:05
    "Нийгмийн шаар (Breathless)" УСК
  • 12:25
    "Шар тэнгис (The Yellow Sea)" УСК
  • 14:55
    "Миний харсан чөтгөр (I Saw the Devil)" УСК
  • 17:25
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:45
    "Тайга" МУСК
  • 19:30
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.6-р анги)
  • 21:30
    "Хүн төрөлхтний үр удам (Chidlen of Men)" УСК
  • 23:40
    "Гайхамшигт хайр (To the Wonder)" УСК
  • 01:40
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 02:30
    "Тайга" МУСК
  • 04:00
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.5,6-р анги)
  • 05:30
    "Хүн төрөлхтний үр удам (Chidlen of Men)" УСК
  • 07:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.9-12-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 35-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 12-р анги
  • 10:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #77,78
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 10:40
    "Хамтдаа суръя" #40
  • 11:00
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 5,6-р анги
  • 12:45
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 13:10
    Хошин шог
  • 13:30
    "Долоон хар нүгэл" Хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • 14:20
    "Хосын ертөнц" Кино концерт
  • 15:20
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 396-400-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #79,80
  • 18:10
    "Хамтдаа суръя" #41
  • 18:35
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 36-р анги
  • 19:30
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 1-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 22:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 13-р анги
  • 23:20
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 5,6-р анги
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "AUTOMATA" УСК
  • 12:20
    " Миний ахын эхнэр" МУСК
  • 14:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    "20-р зуун баримтат кино " 1-р хэсэг
  • 16:30
    "Хошин шог"
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Ертөнц" Э. Төрмандах , О.Гансувд " нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Дураараа биш дүрэмээрээ" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "The humbling" УСК
  • 23:30
    "Дэлхийн хотууд" зураглал
  • 23:50
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн олон ангит кино 4-р анги
  • 08:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 10:00
    "Танхай тээгч" МУСК
  • 11:50
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Их Засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:15
    Ажилд хүрэх зам
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 16-р анги
  • 23:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Хос ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    Марчаахай
  • 11:00
    "Марлон" АОАК 3,4-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 58-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 20:00
    "Марлон" АОАК 5,6-р анги
  • 21:00
    "Цэцэн таавар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Уран зохиолын цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 59-р анги
  • 23:00
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 00:35
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 23:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Ницще”
  • 09:35
    Da Vinci Kids – "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:25
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci learning- "Өдөр бүрийн гайхамшиг” баримтат кино
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:05
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Da Vinci kids - "Ницще”
  • 18:30
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Эртний дэлхийн суут ухаантнууд” баримтат кино
  • 22:05
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Эх орны төлөө
  • 10:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 14:45
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм, тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Алтан аргамж: “Монгол Хятадын дипломат харилцаа тогтоосны 70 жилийн ой” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт элчин сайд Ц.Сүхбаатар оролцов.
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Томилолтоос ирлээ
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм, тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Онцлох зочин
  • 23:35
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:15
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 09:45
    Монголын сайхан орноор
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 29-р анги
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Манай хороо миний гудамж аян"
  • 12:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 13-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 16:00
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 14-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 30-р анги
  • 18:20
    "Манай хороо миний гудамж аян"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Монгол алтайн барагшун
  • 19:55
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 15, 16-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 03:00
    MARQUEE MATCHUP GRIZZLIES VS. LAKERS 10/29/2019
  • 05:00
    OPEN COURT #1 TALLEST TALES OF THE NBA
  • 06:00
    HARDWOOD CLASSICS THUNDER VS. MAVERICKS 2011 GAME 1
  • 08:00
    HIGH TOPS: NOVEMBER 2
  • 08:30
    NBA: DALLAS AT CLEVELAND LIVE
  • 11:00
    SAY WHAT? NOVEMBER 2
  • 11:30
    NBA HOME VIDEO 2006 MIAMI HEAT
  • 12:30
    PLAYERS ONLY: KIDD & HILL PT. 1
  • 13:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 13:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 14:00
    PLAYERS ONLY: KIDD & HILL PT. 2
  • 14:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:30
    2014 SAN ANTONIO SPURS CHAMPIONS REVEALED
  • 16:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 17:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 17:30
    SAY WHAT? NOVEMBER 2
  • 18:00
    NBA: DALLAS AT CLEVELAND TAPE
  • 20:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 21:00
    NBA: DALLAS AT CLEVELAND TAPE
  • 23:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:30
    NBA GAMETIME TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ВЕСТ БРОМ-ТОТТЕНХЭМ PL 2016-2017
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №1: МАН.СИТИ-КПР 2011/12
  • 11:30
    UFC 177 ДИЛАШОУ-СОТО
  • 14:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - МИННЕСОТА NBA 2015-2016
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №2: МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 2008/09
  • 16:30
    ВЕСТ БРОМ-ТОТТЕНХЭМ PL 2016-2017
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №3: МАН.ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 19:00
    UFC 177 ДИЛАШОУ-СОТО
  • 21:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - МИННЕСОТА NBA 2015-2016
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №4: НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ 2010/11

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ДЭНВЕР - ОРЛАНДО NBA 2019-20
  • 11:00
    MONNAR FAN TOUR 2019 ДУГААР #1
  • 12:00
    УЛС, АЙМГИЙН ЦОЛТОЙ БӨХЧҮҮДИЙН БАРИЛДААН
  • 16:00
    АРСЕНАЛ - ВОЛВЕРХЭМПТОН 11-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #6
  • 18:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #5
  • 19:00
    Л.А ЛЕЙКЕРС - ДАЛЛАС NBA 2019-20
  • 21:00
    NBA GAMETIME №11
  • 21:30
    ЖҮДО ТАШКЕНТИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: CENTURY PART 1
  • 11:30
    WWE MONDAY RAW 1379
  • 13:30
    ЖҮДО АБУ ДАБИГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 1
  • 16:00
    ONE: ЯНГОН-PURSUIT OF GREATNESS
  • 18:20
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 15
  • 18:40
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 16
  • 19:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 9
  • 20:00
    ONE: DAWN OF VALOR ТОЙМ
  • 20:30
    UFC 244: МАСВИДАЛ-ДИАЗ
  • 23:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #44

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд”телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 09:35
    "Манай гараг" Баримтат кино
  • 10:00
    "Ацаг шүдний зөрүү"МУСК
  • 11:50
    "Спорт брэнд"нэвтрүүлэг-Nike
  • 12:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    "Амтат хоолны эрэлд" Франц орноор
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /3-6/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Өндөр гэгээн Занабазарын 380 жилийн ой, Төвийн бүсийн хурд-2015/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Хүүхдийн бүтээл" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг/шууд/
  • 19:00
    "Миний нутаг" нэвтрүүлэг Дорноговь аймаг Айраг сум
  • 19:45
    + 19 нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /4-4/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    Дэлхийн шилдэг уралдаан -Аrc de Triomphe-2019
  • 22:00
    "Хариу цохилт" ОАК /11-р анги/
  • 23:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /4-4/
  • 00:35
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    "Хариу цохилт" ОАК /11-р анги/
  • 02:20
    Тоглолтын цаг -Taylor Swift -live concert 2019
  • 03:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 34
  • 08:15
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 7-р анги
  • 11:40
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 41, 42-р анги
  • 13:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 14-р анги
  • 14:10
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 13, 14-р анги
  • 16:30
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 47-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 43, 44-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 15-р анги
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 15-р анги
  • 22:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 48-р анги
  • 23:00
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 8-р анги
  • 00:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 15-р анги
  • 01:30
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 15-р анги

SPS Prime

  • 00:20
    ЭВЕРТОН-ТОТТЕНХЭМ (ШУУД) 11-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    PL WORLD №13
  • 03:00
    БОРНМУТ-МАН ЮТД 11-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №10
  • 06:00
    ФИЛАДЕЛФИА-ПОРТЛЭНД NBA 2019-20
  • 08:00
    NBA GAMETIME №10
  • 08:30
    ДАЛЛАС-КЛИВЛЭНД (ШУУД) NBA 2019-20
  • 11:00
    А.ВИЛЛА-ЛИВЕРПҮҮЛ 11-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    NBA ACTION №2903
  • 13:30
    ДЭНВЭР-ОРЛАНДО NBA 2019-20
  • 15:30
    PL WORLD №12
  • 16:00
    ДАЛЛАС-КЛИВЛЭНД NBA 2019-20
  • 18:00
    МАН СИТИ-САУТХЭМПТОН 11-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    NBA GAMETIME №11
  • 20:30
    PL MATCHPACK №11
  • 21:00
    NBA TALK №3
  • 22:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №11
  • 23:30
    PL NETBUSTERS №10

TM

  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 21-р анги
  • 08:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:30
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Тахианы өд " ОАК 11-р анги
  • 12:10
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:БЗДХ урьдчилан сэргийлэх зөвлөмж
  • 13:40
    Улаачдын сорил - 4 дугаар-2
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 22-р анги
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хууль ба нийгэм"шууд нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 20:10
    Нисгэгчийн гэр бүл-Шинэ үе
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Дулаахан намар
  • 21:40
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Тахианы өд " ОАК 12-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Зураглал
  • 07:35
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 07:57
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    “Олзтой аялал” давталт
  • 09:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 09:05
    “Монгол-Унгар-Швед” урлагийн нэвтрүүлэг
  • 09:24
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 09:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:30
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 2-р анги /давталт/
  • 11:15
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:35
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:40
    “Олзтой аялал” /давталт/
  • 12:40
    “Африкийн байгаль” баримтат кино
  • 13:25
    Орос дууны цаг
  • 14:25
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:00
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:15
    “Баавгайн амьдрал” танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Дуун тамгатай хөлгүүд” урлагийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Home shopping
  • 18:20
    “Хүргэн хүү” МУСК
  • 18:30
    “Торгоны зам” баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:23
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:35
    “Оз-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 20:00
    Цаг үеийн мэдээлэл
  • 20:20
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 20:25
    “Урлагаар эмчлэхүй” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:35
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:40
    “Дэлхий дээрх хамгийн хүйтэн газрын амьдрал” баримтат кино
  • 21:25
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 3-р анги
  • 22:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:30
    “Мартагдашгүй намар” МУСК
  • 00:00
    Төрийн дуулал
  • 00:02
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ тойм /давталт/
  • 07:30
    Redbull- үзүүлж байна
  • 08:30
    Аугаа хөл бөмбөгийн түүх: Хөл бөмбөгийн 1930, 1950 оны ДАШТ
  • 09:05
    “Тулаан” уралдаант, цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг: ONCE OUTO MONGOLIA vs SEOUL 7-р хэсэг
  • 09:55
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 15:55
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт 3-р хэсэг
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Бахархал: О. Баярцогт сагсан бөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн шигшээ багийн ахлах дасгалжуулагч
  • 16:58
    Монголын Сагсан бөмбөгийн 20 дахь удаагийн Оюутны лигийн тэмцээн
  • 20:20
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт 4-р хэсэг
  • 20:35
    “World hockey” тойм нэвтрүүлэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Энэ долоо хоног-Спортын ертөнцөд
  • 21:35
    Спорт-түүх: 1977 оны Идэрчүүдийн улсын аварга “Хөдөлмөр” баг
  • 22:35
    Спорт таны амралтанд: Монгол говь-2019 мото аялал

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 ОЮУТАНЫ ААШТ
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ИХ ДУУЛГА
  • 13:00
    3Х3 U18 АЗИЙН АВАРГА
  • 14:00
    3Х3 АЗИЙН КЛУБУУДЫН АВАРГА
  • 15:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ |ДАВТАЛТ|
  • 18:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 U23 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 22:30
    3Х3 ДЭЛХИЙН ЭЛСНИЙ НААДАМ
  • 00:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 27-р анги
  • 11:50
    “Нэг бүс нэг зам өчигдөр өнөөдөр маргааш” хэлэлцүүлэг
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”1
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Баримтат кино “Нэг бүс нэг зам өчигдөр өнөөдөр маргааш”
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Түүхийн жимээр” цуврал хичээл 31
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    ЭХЭЗ Хүрээлэн 60 жилд
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 36-р анги
  • 17:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 28-р анги
  • 19:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг Нүдэнгийн хийд
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 23:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 28-р анги

Олон Саналтай

XI/2219:00

Боловсрол ТВ

"Хувь заяаны тохиол" СОАК 43,44-р анги

XI/2213:00

МҮОНТ

Монгол Улсад атар газар эзэмшиж, газар тариаланг шинжлэх ухааны үндэслэлтэй бие даасан салбар болгон хөгжүүлсний түүхт 60 жилийн ойн баярын хурлыг шууд дамжуулна

XI/2211:00

MovieBox

"Эхийн сэтгэл (Changeling)" УСК