МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 21-р анги
  • 10:00
    Эх орны төлөө
  • 10:30
    Эрхзүйн хөтөч
  • 10:50
    “Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр”
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Алсын хараа 25: “Улаанбаатар хотын хөгжлийн ирээдүй”
  • 15:00
    “Монголын нууц товчоо” түгээмэл эх цувралаас /1,2-р хэсэг/
  • 15:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 16:10
    “Хавар” Монголын олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 16:50
    “Миний сонгосон мэргэжил” Ахлах ангийханд зориулав
  • 17:20
    “Кино дэлгэц”
  • 18:20
    MNB World: “Монгол цэргийн музей”
  • 18:50
    Онцгой дуудлага
  • 19:10
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс...
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол /шууд/
  • 21:50
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг “Нэг Улс, хоёр хэлний бодлого”
  • 22:20
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:25
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 22-р анги
  • 23:20
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "бундын хатан" олон ангит кино 59-р анги
  • 13:10
    "дуусдаггүй яриа-3" шууд
  • 14:20
    "стиляго"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "шинэ санаа шилдэг шийдэл"
  • 16:10
    "хөгжөөн дэмжигчид" японы оак 8-р анги
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "bio home"-ийн цаг
  • 18:05
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 60-р анги
  • 21:20
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:20
    "оргилуун дарсыг бүтээхүй"
  • 22:35
    "хөгжөөн дэмжигчид" японы оак 9-р анги
  • 23:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "шинэ хөдөө" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "дуун цэнгүүн"
  • 10:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:50
    business news
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 30-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "магикяны гэр бүл" оак / season -3 / 11,12/-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:15
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 15:45
    "дуун цэнгүүн"
  • 16:25
    "хурдан морины уралдаан" - архив
  • 17:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:40
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 31-р анги
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    business news
  • 20:30
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 4/ 1.2/-р анги
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:25
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:30
    “Их үдийн хөтөлбөр” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн киноны 13-р анги
  • 08:55
    “Business maximum 88”
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:35
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК,9-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү” анимэ,37-р анги
  • 11:30
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 11:35
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:15
    “Тоо юу сүлд үү?”, 41-р хэсэг
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Түүхийн тодруулга” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Намрын инээд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Хаикюү” анимэ, 37-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Буруугүй буруутан” олон ангит уран сайхны киноны 13-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Гантулгын цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Үндсэн хуулийн хэлэлцүүлэг” /шууд /
  • 22:00
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК, 10-р анги
  • 23:25
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 23:30
    “Тоо юу сүлд үү?”,42-р хэсэг
  • 00:10
    “Заяаг минь даасан Отгонтэнгэр” /МУСТА Ц.Нэргүйн тайлан тоглолт/
  • 01:50
    Гадаад мэдээ
  • 02:20
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 03:30
    “Аляскийн зэрлэг амьтад” баримтат кинo
  • 04:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    Нийслэл 380 Сонгино хайрхан дүүрэг
  • 08:30
    Хар тамхитай тэмцье - Аюулын харанга дэлдэж байна
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:40
    "Date хийх үү" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Баримтат кино
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    Нийслэл 380 Баянгол дүүрэг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 9-р анги
  • 16:20
    Харандааны адал явдал
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 18:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 18:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 10-р анги
  • 22:30
    Хар тамхитай тэмцье - Хүний наймаа
  • 23:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    нахиа
  • 09:30
    миний гүнж -15 соак
  • 10:45
    мөнхийн хайр-41 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    адтай жаалууд 3-44 оак
  • 14:00
    бизнес аялал
  • 14:40
    инээдмийн толь
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    дэлхийн энтэй нэвтрүүлэг: моносын дэвжээ
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    намрын инээд
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    адтай жаалууд 3-45 оак
  • 19:30
    баримтат дэлгэц: нарт ертөнц цувралаас
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр -42 оак
  • 23:00
    миний гүнж -16 соак
  • 00:15
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /12/
  • 06:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.5,6/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /35,36/
  • 08:25
    Мэдээ
  • 09:25
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 5-р анги
  • 10:20
    "Америкийн шинэ топ модель" шоу /23.2/
  • 11:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /13/
  • 11:50
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 3-р анги
  • 12:30
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /2/
  • 12:40
    "Чи цорын ганц" ОАК 3,4-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:30
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /3/
  • 14:40
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 15:55
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /1/
  • 17:10
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 6-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.7/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /7/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Америкийн шинэ топ модель" шоу /23.3/
  • 21:20
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /2/
  • 21:30
    “Улаан бал” ярилцлага
  • 23:20
    "Чи цорын ганц" ОАК 5,6-р анги
  • 00:45
    Бундеслиг.Тойргийн дараа
  • 01:45
    Мэдээ
  • 02:45
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 6-р анги
  • 03:35
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.12-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 39-40-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.16-р анги
  • 08:30
    “Миний мэргэжил”
  • 08:50
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /16-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /16-р хичээл/
  • 09:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 7,8-р анги
  • 11:30
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /16-р хичээл/
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 56-р анги
  • 13:20
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /16-р хичээл/
  • 13:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /16-р хичээл/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Би багш" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /16-р хичээл/
  • 15:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /16-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 46-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.13-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 41-42-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.17-р анги
  • 19:00
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 9,10-р анги
  • 20:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хөгжих үү залуус аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 57-р анги
  • 23:10
    "Ээж" ОАК 47-р анги
  • 00:10
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 45-р анги
  • 11:25
    "Бизнес хөтөч"
  • 11:25
    Солонгон бүрхүүл
  • 12:00
    Хамаг монгол туургатны "Улаачдын сорил-3"
  • 12:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 11-р анги
  • 12:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    "Төв аймгийн Баянцогт сумын 90 жилийн ой" Хоёрдугаар хэсэг
  • 14:40
    Солонгон бүрхүүл
  • 14:45
    High trade
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:10
    "Хүсэл" МУСК
  • 17:00
    Монгол малчны зар
  • 17:15
    High trade
  • 17:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 46-р анги
  • 18:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 12-р анги
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" төсөл: Д.УЛАМБАЯР улс төр судлаач
  • 20:30
    "NBA game time" №12
  • 21:00
    "Премьер лигийн тойм" №11
  • 22:10
    "NBA ACTION" №2903
  • 22:45
    "Солонгон бүрхүүл"
  • 22:50
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • 00:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    "Хайраа хайрла" ОАК 34-р анги
  • 02:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 5-8-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 47-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг-3" хагас шигшээ шалгаруулалт-3
  • 14:40
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Миний дүрсгүй гүнж" СОАК 6-р анги
  • 17:10
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 15-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 9-12-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 42-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 48-р анги
  • 21:00
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 16-9
  • 22:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-4/ 5-р анги
  • 23:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 7-р анги
  • 00:00
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар -9
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Өглөөний сонин" өглөө хөтөлбөр
  • 08:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:35
    "Бизнес толь"
  • 10:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Алтан өргөө" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Намрын инээд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    "Сайн багшийн сайн шавь" хүүхдийн реалити шоу 6-р хэсэг
  • 13:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 14:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Хонины найр" МУСК
  • 17:45
    "Сайн багшийн сайн шавь" хүүхдийн реалити шоу 7-р хэсэг
  • 18:15
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Golf and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Топ Жениус" боловсролын төв
  • 21:45
    "Аман хуур" МУСК
  • 23:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "Бизнес толь"
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 07:50
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 09:00
    14 настай ээж ОАУСК 1-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Ертөнц нэвтрүүлэг - О.Гансувд Э.Төрмандах
  • 13:10
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 20:00
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 20:15
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Дулаахан намар тоглолтын тухай
  • 22:00
    14 настай ээж ОАУСК 2-р анги
  • 23:00
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Төв аймгийн цаг
  • 07:40
    Засаг -21 нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Мандах нар тоглолт СТА дуучин Б.Алтанжаргал
  • 10:20
    Бизнес Амжилт
  • 10:50
    Бадабер цайз ОАК 1-р анги
  • 11:50
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:50
    Онцгой дуудлага
  • 19:10
    Бадабер цайз ОАК 2-р анги
  • 20:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зузугийн найзууд Хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 21:50
    Залуу эмч нар ОАК 42-р анги
  • 23:00
    Аяллын тойрог
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:30
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Тайга" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.6-р анги)
  • 11:55
    "Хүн төрөлхтний үр удам (Chidlen of Men)" УСК
  • 13:50
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 14:50
    "Гайхамшигт хайр (To the Wonder)" УСК
  • 16:50
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:45
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • 19:30
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.7-р анги)
  • 21:30
    "Хөөцөлдөөн (Chaser)" УСК
  • 23:50
    "Нийгмийн шаар (Breathless)" УСК
  • 02:00
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 02:50
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • 04:20
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.7-р анги)
  • 05:10
    "Хөөцөлдөөн (Chaser)" УСК
  • 07:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.11-14-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 36-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 13-р анги
  • 10:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #79,80
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    "Хамтдаа суръя" #41
  • 11:00
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 7,8-р анги
  • 12:45
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 13:10
    Хошин шог
  • 13:30
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 1-р анги
  • 14:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 15:20
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 401-405-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #81,82
  • 18:10
    "Хамтдаа суръя" #42
  • 18:35
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 37-р анги
  • 19:30
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 2-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Хотын шийдэл
  • 21:20
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 22:10
    Намрын инээд
  • 22:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 14-р анги
  • 23:20
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 7,8-р анги
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "The humbling" УСК
  • 12:20
    "Шөнө дундын яриа" МУСК
  • 14:10
    "Education first" хөгжлийн форум үзүүлж байна
  • 15:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "20-р зуун баримтат кино " 2-р хэсэг
  • 17:30
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Ертөнц" Э. Төрмандах , О.Гансувд " нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Дураараа биш дүрэмээрээ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Үргээлэг" МУСК
  • 23:30
    "Дэлхийн хотууд" зураглал
  • 23:50
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Залуу инженерүүдийн үндэсний чуулган-2019 /шууд/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    "Ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Дулаахан намар
  • 21:25
    Ард түмний индэр
  • 22:00
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 17-р анги
  • 22:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 23:35
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Уран зохиолын цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Марлон" АОАК 5,6-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Цэцэн таавар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 59-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 20:00
    "Марлон" АОАК 7,8-р анги
  • 21:00
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Маск продакшн үзүүлж байна: "Намрын инээд"
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 60-р анги
  • 23:00
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Da Vinci kids - "Ницще”
  • 09:30
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Монкарт"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:25
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Эртний дэлхийн суут ухаантнууд” баримтат кино
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 18:20
    Da Vinci kids - "Ницще”
  • 18:30
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:55
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл
  • 20:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 21:45
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 22:00
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 10:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:40
    Онцлох зочин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Хавдаргүй Монгол гэр бүл”
  • 14:20
    Монголын мэдээ энэ долоо хоногт
  • 14:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 14:50
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм, тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Хөгжлийн замаар: Шинжлэх ухааны хөгжил
  • 19:35
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 19:40
    Онцлох зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн урт хугацааны бодлого: Улаанбаатар хотын хөгжлийн ирээдүй
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм, тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Онцгой дуудлага
  • 23:35
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 30-р анги
  • 08:30
    Оргилд хүрэх зам
  • 08:50
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Манай хороо миний гудамж аян"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Монгол алтайн барагшун
  • 11:40
    Монголын сайхан орноор
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 15-р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:50
    Таны амралтанд
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Мөнгөний далдлагдсан нууц" Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Би монголд хайртай"
  • 16:00
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 16-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 31-р анги
  • 18:20
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол алтайн барагшун"
  • 19:45
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 20:10
    "Манай хороо миний гудамж аян"
  • 20:40
    Монголын сайхан орноор
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 17, 18-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    NBA: DALLAS AT CLEVELAND TAPE
  • 02:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 03:00
    MARQUEE MATCHUP ROCKETS VS. WIZARDS 10/30/2019
  • 05:00
    2014 SAN ANTONIO SPURS CHAMPIONS REVEALED
  • 06:00
    THE LIST: NICKNAMES
  • 06:30
    THE LIST: CROSSOVERS
  • 07:00
    THE WARMUP NOVEMBER 4, 2019 - LIVE
  • 08:00
    THE WARMUP NOVEMBER 4, 2019 - TAPE
  • 09:00
    NBA: HOUSTON AT MEMPHIS LIVE
  • 11:30
    NBA HOME VIDEO 2019 TORONTO RAPTORS
  • 13:00
    NBA ACTION 2903
  • 13:30
    THE LIST: CROSSOVERS
  • 14:00
    SAY WHAT? NOVEMBER 2
  • 14:30
    HIGH TOPS: NOVEMBER 2
  • 15:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    NBA ACTION 2903
  • 16:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 17:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 17:30
    THE LIST: CROSSOVERS
  • 18:00
    NBA: HOUSTON AT MEMPHIS TAPE
  • 20:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 21:00
    NBA: HOUSTON AT MEMPHIS TAPE
  • 23:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:30
    NBA GAMETIME TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-МИДЛСБРО PL 2016-2017
  • 11:00
    UFC 174 ЖОНСОН-БАГАУТИНОВ
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №5: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2011/12
  • 14:30
    КЛИВЛЕНД - НЬЮ ЙОРК NBA 2015-2016
  • 16:30
    АРСЕНАЛ-МИДЛСБРО PL 2016-2017
  • 18:30
    UFC 174 ЖОНСОН-БАГАУТИНОВ
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №6: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ
  • 22:00
    КЛИВЛЕНД - НЬЮ ЙОРК NBA 2015-2016
  • 00:00
    ONEFC: UNSTOPPABLE DREAMS 2018
  • 03:50
    ЧЕЛСИ - АЯКС (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    УЛААНБААТАР ХОТЫН 380 ЖИЛИЙН ОЙН БАРИЛДААН
  • 14:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #1
  • 15:00
    БАЯНЗҮРХ УУЛЫН ХИШИГ БАРИЛДААН 2019
  • 19:00
    "МАЗАЛА ЛИГ" 21-Р ТОЙРОГ ЭРЧИМ - АТЛЕТИК 220
  • 21:00
    NBA GAMETIME №12
  • 21:30
    Б.ГАРЬДМАГНАЙН ЗОДОГ ТАЙЛАХ ТОГЛОЛТ
  • 23:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #6

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: CENTURY PART 2
  • 12:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1053
  • 14:30
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 15
  • 14:50
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 16
  • 15:10
    ЖҮДО АБУ ДАБИГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 2
  • 17:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #44
  • 18:00
    ОКТАГОН ДУГААР 2-4
  • 18:30
    ОКТАГОН ДУГААР 2-5
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1054
  • 21:00
    ONE: DAWN OF HEROES

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:15
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Эх дэлхий" Баримтат кино
  • 10:00
    "Булингар"МУСК
  • 11:20
    + 19 нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Амрах агшин
  • 12:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    "Өнөөдрийн зочин" Ярилцлага
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /4-4/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Өндөр гэгээн Занабазарын 380 жилийн ой, Төвийн бүсийн хурд-2015/Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бидний бүтээл"Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Нээлттэй цаг"/шууд/
  • 19:00
    "Миний нутаг" нэвтрүүлэг Дорноговь аймаг Дэлгэрэх сум
  • 19:35
    "Сонирхогчдын клуб"-Муур сонирхогчид
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /4-9/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    "Спорт брэнд"нэвтрүүлэг-Nike
  • 22:00
    "Хариу цохилт" ОАК /12-р анги/
  • 23:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 00:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /4-9/
  • 01:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:45
    "Хариу цохилт" ОАК /12-р анги/
  • 02:45
    Хит дууны цаг
  • 03:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 37
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 31, 32
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 16/
  • 10:00
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 8-р анги
  • 11:10
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 43, 44-р анги
  • 12:20
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 15-р анги
  • 14:20
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 15-р анги
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 48-р анги
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 45, 46-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 16-р анги
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 22:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК төгсгөлийн 49-р анги
  • 23:00
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 9-р анги
  • 00:05
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 16-р анги
  • 01:15
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК төгсгөлийн 16-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ХЬЮСТОН-МЕМФИС (ШУУД) NBA 2019-20
  • 11:30
    ГЕНК-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ЮВЕНТУС-ЛОКОМОТИВ АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    NBA GAMETIME №11
  • 16:00
    АЯКС-ЧЕЛСИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    ХЬЮСТОН-МЕМФИС NBA 2019-20
  • 20:00
    NBA GAMETIME №12
  • 20:30
    NBA ACTION №2903
  • 21:00
    FOOTBALL TALK №11 2019/20
  • 22:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №1
  • 23:00
    ДАЛЛАС-КЛИВЛЭНД NBA 2019-20

TM

  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 22-р анги
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Тахианы өд " ОАК 12-р анги
  • 12:00
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 12:10
    Дулаахан намар
  • 12:30
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 23-р анги
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 19:10
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Хавтаст хэрэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Тахианы өд " ОАК 13-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Зураглал
  • 07:35
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 07:57
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Home shopping
  • 08:20
    Цаг үеийн мэдээлэл
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 10:00
    Зочны цаг
  • 10:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:30
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 3-р анги /давталт/
  • 11:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:25
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Орос дууны цаг
  • 12:40
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    “Улаанбаатарт байгаа миний аавд” МУСК
  • 14:30
    Монгол дууны цаг
  • 15:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 15:35
    “Манай аялгуу”МУСК
  • 16:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 17:00
    “Сахарын элсэн цөл” баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:45
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Хүсэл” МУСК
  • 19:28
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:30
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 19:33
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 20:00
    Зочны цаг
  • 20:20
    International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:27
    “Дэлхий дээрх хамгийн хүйтэн газрын амьдрал” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 21:20
    Зочны цаг
  • 21:40
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 4-р анги
  • 22:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:30
    МУГЖ, дуучин Ариунаагийн цаг /давталт/
  • 00:20
    Төрийн дуулал
  • 00:23
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Аугаа хөл бөмбөгийн түүх: Хөл бөмбөгийн 1978, 1982 оны ДАШТ
  • 08:00
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 13:15
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Спорт таны амралтанд: Монголын их тойром 2019 харваачдын баяр
  • 20:40
    “World football” хөл бөмбөгийн тойм нэвтрүүлэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн: Булган аймаг- Ховд Алтайн Барс
  • 22:46
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 ИХ ДУУЛГА
  • 12:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 13:00
    3Х3 U18 АЗИЙН АВАРГА
  • 14:00
    3Х3 АЗИЙН КЛУБУУДЫН АВАРГА
  • 15:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ |ДАВТАЛТ|
  • 18:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН ЭЛСНИЙ НААДАМ
  • 22:00
    ОЛИМП ХҮРЭХ ЗАМ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 00:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 28-р анги
  • 11:50
    “Тоглолтын цаг” У Баярсайхан сэтгүүлч,яруу найрагч
  • 13:00
    “Үйл явдал” ярилцлагын цаг
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин” 2
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    “Баримтат кино 1 Хамтын хувь тавилан
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Түүхийн жимээр” цуврал хичээл 32
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “ТВ2-Бадарчин Аригатоо хейсей 1 Токиод ирлээ
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Үйл явдлын ярилцлагын цаг давталт
  • 17:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 29-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Үйл явдал” ярилцлагын цаг давталт
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 23:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 29-р анги

Олон Саналтай

XI/2219:00

Боловсрол ТВ

"Хувь заяаны тохиол" СОАК 43,44-р анги

XI/2213:00

МҮОНТ

Монгол Улсад атар газар эзэмшиж, газар тариаланг шинжлэх ухааны үндэслэлтэй бие даасан салбар болгон хөгжүүлсний түүхт 60 жилийн ойн баярын хурлыг шууд дамжуулна

XI/2211:00

MovieBox

"Эхийн сэтгэл (Changeling)" УСК