МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 22-р анги
  • 10:00
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 10:30
    Хөгжмийн агшин
  • 10:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Хавдаргүй Монгол гэр бүл
  • 14:20
    “Бямба гарагийн саятан”
  • 15:20
    Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
  • 16:00
    “Хавар” Монголын олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 16:40
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 17:10
    “Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр”
  • 17:20
    “Монголын нууц товчоо” түгээмэл эх цувралаас /3,4-р хэсэг/
  • 17:30
    MNB World: “Уран нугараач” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хөгжлийн замаар: “Гоо заслын хөгжлийн хандлага”
  • 18:30
    “Иргэдийн эрх зүйн боловсролд” /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    MNB World: “Generation”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу /шууд/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Зөрүүд бүсгүйг номхтгосон нь” уран сайхны кино
  • 00:15
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "бундын хатан" олон ангит кино 60-р анги
  • 13:10
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:15
    "мандах нар" уртын дуучин муста д.үүрийнтуяа
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "баримтат кино"
  • 16:10
    "хөгжөөн дэмжигчид" японы оак 9-р анги
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "bio home"-ийн цаг
  • 18:05
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 61-р анги
  • 21:20
    "тархины фитнесс" /шууд/
  • 22:20
    "хөгжөөн дэмжигчид" японы оак 10-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 07:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:10
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:50
    business news
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "дуун цэнгүүн"
  • 10:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:50
    business news
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 31-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 4/ 1.2/-р анги
  • 14:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:25
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:15
    business news
  • 15:25
    "дуун цэнгүүн"
  • 16:05
    "хурдан морины уралдаан"-архив
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 32-р анги
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    business news
  • 20:30
    "шинэ хөдөө" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "хотын шийдэл"
  • 22:30
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 4/ 3.4/-р анги
  • 23:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Аляскийн зэрлэг амьтад” баримтат кинo
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн киноны 14-р анги
  • 08:55
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:35
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК, 10-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү”анимэ,38-р анги
  • 11:30
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 11:35
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг
  • 12:35
    “Түүхийн тодруулга” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Их үдийн хөтөлбөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Тоо юу сүлд үү?,4-р хэсэг
  • 15:55
    ТВ зар 151918
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Хаикюү” анимэ, 38-р анги
  • 16:55
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Буруугүй буруутан” олон ангит уран сайхны киноны 14-р анги
  • 17:50
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК,11-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88”
  • 22:40
    “Ардын парламент” шууд нэвтрүүлэг
  • 23:20
    “Намрын инээд” нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Гадаад мэдээ
  • 00:10
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:10
    “Эрдэнэсийн сан хөмрөг” баримтат кино
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    Нийслэл 380 Чингэлтэй дүүрэг
  • 08:30
    Хар тамхитай тэмцье - Хил хязгааргүй дайн
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:40
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:40
    Хар тамхитай тэмцье - Хүний наймаа
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    Нийслэл 380 Сонгино хайрхан дүүрэг
  • 14:45
    Making Movie - Хөөрхөн ээжтэй охин
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 10-р анги
  • 16:20
    Харандааны адал явдал
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 18:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 18:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Алганы хээ Ток шоу Фантастик продакшны жүжигчин Б.Барслхагва
  • 21:30
    "Ангуучид" ОАК 3-р бүлэг 1-р анги
  • 22:30
    Хар тамхитай тэмцье - Тамд хүрэх ганц алхам
  • 23:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    нахиа
  • 09:30
    миний гүнж -16 соак
  • 10:45
    мөнхийн хайр-42 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    адтай жаалууд 3-45 оак
  • 14:00
    бизнес аялал
  • 14:40
    инээдмийн толь
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    дэлхийн энтэй нэвтрүүлэг: моносын дэвжээ
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    миний хатагтай-1 соак
  • 19:30
    инээдмийн толь
  • 20:00
    оргил цаг
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-43 оак
  • 23:00
    миний хатагтай-1 соак
  • 00:15
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /13/
  • 06:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.7,8/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /1,2/
  • 08:25
    Мэдээ
  • 09:25
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 6-р анги
  • 10:20
    "Америкийн шинэ топ модель" шоу /23.3/
  • 11:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /14/
  • 11:50
    "Бидэнд ирээдүй бий" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /1,2/
  • 12:40
    "Чи цорын ганц" ОАК 5,6-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:30
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /3/
  • 14:40
    "Улаан бал” ярилцлага
  • 16:00
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 16:15
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /1/
  • 17:10
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 7-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.8/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /8/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Америкийн шинэ топ модель" шоу /23.4/
  • 21:20
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 3-р анги
  • 22:25
    "Чи цорын ганц" ОАК 7,8-р анги
  • 23:55
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /2/
  • 00:05
    "Үүр цайгаасай" МУСК
  • 02:10
    Мэдээ
  • 03:10
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 7-р анги
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.13-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 41-42-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.17-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /16-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /16-р хичээл/
  • 09:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 9,10-р анги
  • 11:30
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /16-р хичээл/
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 57-р анги
  • 13:20
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /16-р хичээл/
  • 13:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /16-р хичээл/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Хөгжих үү залуус аа" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /16-р хичээл/
  • 15:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /16-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 47-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.14-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 43-44-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-р анги
  • 19:00
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 11,12-р анги
  • 20:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 58-р анги
  • 23:05
    "Ээж" ОАК 48-р анги
  • 00:05
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 46-р анги
  • 11:25
    Солонгон бүрхүүл
  • 11:30
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:00
    "Намрын инээд" хошин шогийн тоглолт
  • 12:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 12-р анги
  • 12:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    Говийн бүсийн "Говь шанх-6" уралдаан Нэгдүгээр хэсэг
  • 14:40
    Солонгон бүрхүүл
  • 14:45
    High trade
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:10
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • 17:00
    Монгол малчны зар
  • 17:15
    High trade
  • 17:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 47-р анги
  • 18:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 13-р анги
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" төсөл: Э.РУБАН Монгол улсаас Украин улсад суугаа өргөмжит консул
  • 20:30
    "NBA game time" №13
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    "FOOTBALL TALK" №13
  • 23:10
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 00:50
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:50
    "Хайраа хайрла" ОАК 35-р анги
  • 02:40
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 9-12-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК (53) 48-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг-3" хагас шигшээ шалгаруулалт-4
  • 14:50
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Миний дүрсгүй гүнж" СОАК 7-р анги
  • 17:00
    Chart news 69-р хэсэг
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 13-16-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ (65) 43-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 49-р анги
  • 21:00
    "Эмчийн эсрэг Интернет" шоу нэвтрүүлэг дугаар -9
  • 22:15
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-4/ 6-р анги
  • 23:15
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 8-р анги
  • 00:15
    "Эмчийн эсрэг Интернет" шоу нэвтрүүлэг дугаар -9
  • 01:25
    Үдшийн мэдээ
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Өглөөний сонин" өглөө хөтөлбөр
  • 08:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:35
    "Бизнес толь"
  • 10:05
    "Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Аман хуур" МУСК
  • 11:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:40
    "Монгол наадгай" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    "Сайн багшийн сайн шавь" хүүхдийн реалити шоу 7-р хэсэг
  • 13:00
    "Golf and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 14:50
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 17:45
    "Сайн багшийн сайн шавь" хүүхдийн реалити шоу 8-р хэсэг
  • 18:15
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Дулаан намар" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай" нэвтрүүлэг Дундговь аймаг
  • 21:45
    "Топ Жениус" боловсролын төв
  • 21:50
    "Ардын элч" МУСК
  • 23:30
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:45
    "Бизнес толь"
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:45
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 09:00
    14 настай ээж ОАУСК 2-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 11:05
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Classic night - Дуучин О.Хүрэлбаатар
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 20:15
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    14 настай ээж ОАУСК 3-р анги
  • 23:00
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Амьдрал хайр телеконцерт СТА Дуучин П.Жимсээ
  • 10:30
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 11:30
    Бизнес Амжилт
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Хошин урлагийн нэгдсэн тоглолт" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:50
    Дуулах өдөр
  • 19:30
    Төв аймгийн цаг
  • 20:00
    Дулаахан намар нэвтрүүлэг Ая зохиогч Б.Пүрэвсүрэн
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зузугийн найзууд Хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 21:50
    Залуу эмч нар ОАК 43-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.7-р анги)
  • 11:50
    "Хөөцөлдөөн (Chaser)" УСК
  • 14:00
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 14:55
    "Нийгмийн шаар (Breathless)" УСК
  • 17:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:35
    "Сүүлчийн шөнө" МУСК
  • 19:30
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.8-р анги)
  • 21:30
    "Уншаад, шатаа (Burn After Reading)" УСК
  • 23:30
    "Шар тэнгис (The Yellow Sea)" УСК
  • 02:00
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 02:50
    "Сүүлчийн шөнө" МУСК
  • 04:35
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.7,8-р анги)
  • 06:00
    "Уншаад, шатаа (Burn After Reading)" УСК
  • 07:30
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.13-16-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 37-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 14-р анги
  • 10:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #81,82
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    "Хамтдаа суръя" #42
  • 11:00
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 9,10-р анги
  • 12:45
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Намрын инээд
  • 13:30
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 2-р анги
  • 14:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 15:20
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 406-410-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #83,84
  • 18:10
    "Хамтдаа суръя" #43
  • 18:35
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 38-р анги
  • 19:30
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 3-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 22:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 15-р анги
  • 23:20
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 9,10-р анги
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Үргээлэг" МУСК
  • 11:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:20
    " Хайрлаж болох уу" МУСК
  • 14:10
    "Эх орон 100 100" лекц
  • 15:00
    "20-р зуун баримтат кино " 3-р хэсэг
  • 16:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Ертөнц" Э. Төрмандах , О.Гансувд " нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Дураараа биш дүрэмээрээ" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "The Vatican Tapes" УСК
  • 23:40
    "Дэлхийн хотууд" зураглал
  • 00:00
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 08:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 10:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 17-р анги
  • 11:05
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:05
    Дулаахан намар
  • 12:25
    Ард түмний индэр
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Хэлэлцүүлэг" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:25
    Инноваци хөгжлийн шийдэл-Мэдлэгт суурилсан инноваци
  • 17:05
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:35
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 18:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 18-р анги
  • 22:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 23:15
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    Марчаахай
  • 09:00
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    Маск продакшн үзүүлж байна: "Намрын инээд"
  • 11:00
    "Марлон" АОАК 7,8-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 60-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 20:00
    "Марлон" АОАК төгсгөлийн 9,10-р анги
  • 21:00
    "Hello Ceo" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 61-р анги
  • 23:00
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Нийтийн дууны цаг"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Авто химийн цаг"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:15
    Da Vinci kids - "Ницще”
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Монкарт"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Нууц ажилтан К.С" ОАК
  • 11:25
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл
  • 12:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 13:40
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 14:00
    “Авьяаслаг багачууд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:35
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб”хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Тэнд хэн байна вэ?”
  • 18:15
    Da Vinci Kids – “Ницще” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Авьяаслаг багачууд”нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 21:45
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 22:00
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 10:20
    Онцгой дуудлага
  • 10:40
    Онцлох зочин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 14:10
    Технологийн ертөнцөөр
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 14:45
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм, тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Томилолтоос ирлээ
  • 19:20
    Экспертийн цаг
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм, тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Онцлох зочин
  • 23:35
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 31-р анги
  • 08:30
    Монгол алтайн барагшун
  • 08:50
    "Шинэ ном"
  • 09:20
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 09:50
    Таны амралтанд
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Манай хороо миний гудамж аян"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Би монголд хайртай"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 17-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:10
    "Хөгжлийн хүрд"
  • 14:55
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Мөнгөний далдлагдсан нууц" Баримтат кино
  • 16:00
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 18-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 32-р анги
  • 18:20
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Монгол алтайн барагшун
  • 20:05
    "Манай хороо миний гудамж аян"
  • 20:35
    Хотын шийдэл
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хөгжлийн хүрд"
  • 22:20
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 19, 20-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    "BAD BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 01:45
    ЗЕНИТ - ЛАЙПЦИГ (ШУУД) 4-Р ТОЙРОГ АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 03:50
    ЛИОН - БЕНФИКА (ШУУД) 4-Р ТОЙРОГ АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 06:00
    "WILT 100" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    THE WARMUP NOVEMBER 5, 2019 - LIVE
  • 08:00
    THE WARMUP NOVEMBER 5, 2019 - TAPE
  • 09:00
    NBA: ORLANDO AT OKLAHOMA CITY LIVE
  • 11:30
    MARQUEE MATCHUP THUNDER VS. MAGIC 03/29/2017
  • 13:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 14:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 14:30
    THE WAY WE BALL: FRANCE
  • 15:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    THE WAY WE BALL: TORONTO
  • 16:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 17:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 17:30
    NBA ACTION 2903
  • 18:00
    NBA: ORLANDO AT OKLAHOMA CITY TAPE
  • 20:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 21:00
    NBA: ORLANDO AT OKLAHOMA CITY TAPE
  • 23:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:30
    NBA GAMETIME TAPE

SPS Classic

  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БӨРНЛИ-ЭВЕРТОН PL 2016-2017
  • 11:00
    UFC 192 КОРМЬЕР-ГУСТАФСОН
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №7: АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН 2001/02
  • 14:30
    ГОЛДЕН - Л.А КЛИППЕРС NBA 2015-2016
  • 16:30
    БӨРНЛИ-ЭВЕРТОН PL 2016-2017
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №8: МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 2011/12
  • 19:00
    UFC 192 КОРМЬЕР-ГУСТАФСОН
  • 22:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №9: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2013/14
  • 22:30
    ГОЛДЕН - Л.А КЛИППЕРС NBA 2015-2016
  • 00:30
    UFC 192 КОРМЬЕР-ГУСТАФСОН
  • 03:20
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №10: ЛИВЕРПҮҮЛ-ЧЕЛСИ 2013/14
  • 03:50
    ЦВРЕНА - ТОТТЕНХЭМ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 03:50
    ЛИВЕРПҮҮЛ - ГЕНК (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ШОРООН ГАХАЙ ЖИЛИЙН САР ШИНИЙН БАРИЛДААН
  • 15:00
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №1
  • 15:30
    ВЭСТХЭМ - ШЕФФИЛД 9-Р ТОЙРОГ
  • 17:30
    "INSIDER" ДУГААР #3 (Б.САЙНБАЯР)
  • 18:10
    "MONNAR FAN TOUR 2019" ДУГААР #2
  • 19:10
    "МХБХ-НЫ ЦОМ 2019" ФИНАЛ ЭРЧИМ - СП ФАЛКОНС
  • 21:10
    NBA GAMETIME №13
  • 21:40
    PRODUCTION TIME
  • 22:00
    АТЛАНТА - ДЕТРОЙТ NBA 2019-20

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: DREAMS OF GOLD
  • 13:00
    ЖҮДО АБУ ДАБИГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 3
  • 15:30
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 9
  • 16:30
    ОКТАГОН ДУГААР 2-5
  • 17:00
    UFC: НГАННУ-ДОС САНТОС
  • 20:00
    ОКТАГОН ДУГААР 2-6
  • 20:30
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-ФАБЕР

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:15
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    " Манай гараг" баримтат кино
  • 09:50
    Амрах агшин
  • 10:00
    "Нандин эрдэнэ"МУСК
  • 11:30
    +19 нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    "Хос ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /4-9/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Төв аймгийн Баян сумын Улсын аварга малчин Ц.Ганхүүгийн мялаалга наадам
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Хүүхдийн бүтээл"нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг/шууд/
  • 19:00
    "Миний нутаг" нэвтрүүлэг Дорноговь аймаг Эрдэнэ сум
  • 19:45
    "Сонирхогчдын клуб"-Муур сонирхогчид
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /4-9/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    "Амтат хоолны эрэлд" Франц орноор
  • 22:00
    "Хариу цохилт" ОАК /13-р анги/
  • 23:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    "Сүлд үү, Тоо юу?"/4-9/
  • 00:35
    "Хариу цохилт" ОАК /13-р анги/
  • 01:25
    "Манай гараг"баримтат кино
  • 02:25
    Тоглолтын цаг-Yanni - "Love Is All"
  • 03:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 38
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 33, 34
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 17/
  • 10:00
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 9-р анги
  • 11:10
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 45, 46-р анги
  • 12:20
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 16-р анги
  • 14:20
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК төгсгөлийн 49-р анги
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 47, 48-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 17-р анги
  • 20:20
    "Анхны хайр" ОАК 1, 2-р анги
  • 22:10
    "49 хоног" ОАК 1-р анги
  • 23:10
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 10-р анги
  • 00:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 17-р анги
  • 01:30
    "Анхны хайр" ОАК 1, 2-р анги

SPS Prime

  • 01:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №1
  • 01:30
    PRODUCTION TIME
  • 01:45
    БАРСЕЛОНА-СЛАВИА (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 03:50
    ДОРТМУНД-ИНТЕР (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    ХЬЮСТОН-МЕМФИС NBA 2019-20
  • 08:00
    THE BUZZER №2
  • 09:00
    ОРЛАНДО-ОКЛАХОМА (ШУУД) NBA 2019-20
  • 11:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ГЕНК АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ЧЕЛСИ-АЯКС АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    NBA GAMETIME №12
  • 16:00
    БАРСЕЛОНА-СЛАВИА АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    ОРЛАНДО-ОКЛАХОМА NBA 2019-20
  • 20:00
    NBA GAMETIME №13
  • 20:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №11
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №11
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №13

TM

  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 23-р анги
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Тахианы өд " ОАК 13-р анги
  • 12:10
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 12:20
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Амьдрал үргэлж сайхнаараа" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 24-р анги
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 19:20
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг:Саарал жагсаалтаас хэзээ хэрхэн гарах вэ?
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Контрол комментатор"нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Тахианы өд " ОАК 14-р анги
  • 23:10
    Зарын цаг
  • 23:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Зураглал
  • 07:35
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 07:57
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Зочны цаг /давталт/
  • 08:20
    “Ан гөрөө” баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:05
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 09:10
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Монгол дууны хит
  • 10:27
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 4-р анги /давталт/
  • 11:15
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:35
    “Эгшиглэнт ертөнц” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Гадаад дууны цаг
  • 13:00
    “Хүргэн хүү” МУСК
  • 14:40
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Элбэнхийн европ дахь шинэ амьдрал” баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Хошин хөтөлбөр
  • 16:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 16:08
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 16:10
    Дуучин Номинжингийн цаг
  • 16:30
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 16:35
    “Мартагдашгүй намар” МУСК
  • 18:00
    Home shopping
  • 18:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:28
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 18:30
    “Аман хуур” МУСК
  • 19:33
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 20:00
    Цаг үеийн мэдээлэл
  • 20:20
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 20:22
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:30
    Зочны цаг /цаг үеийн асуудлаар/
  • 20:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:20
    “Кино бидний амьдралд”
  • 21:40
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 5-р анги
  • 22:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:47
    “Дэлхий дээрх хамгийн хүйтэн газрын амьдрал” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 23:37
    Төрийн дуулал
  • 23:39
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Зочны ярилцлага
  • 07:45
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 13:15
    Аугаа хөл бөмбөгийн түүх: Хөл бөмбөгийн 1978, 1982 оны ДАШТ
  • 14:00
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Самбо бөхийн барилдаан
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Самбо бөхийн барилдаан /үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Самбо бөхийн барилдаан /үргэлжлэл/
  • 16:30
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн: Дархан сеть- Тэнүүн-Огоо
  • 19:00
    “World football” хөл бөмбөгийн тойм нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Үндэсний сурын цуваа харвааны насанд хүрэгчдийн УАШТ
  • 20:29
    Бахархал: Монгол Улсын гавьяат тамирчин Г. Угалзцэцэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт-хэлэлцүүлэг: Спорт сургалт судалгаа-шууд
  • 22:20
    Спорт анализ: Үндэсний бөхийн барилдааны тойм
  • 22:50
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ИХ ДУУЛГА
  • 13:00
    3Х3 U18 АЗИЙН АВАРГА
  • 14:00
    3Х3 АЗИЙН КЛУБУУДЫН АВАРГА
  • 15:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ |ДАВТАЛТ|
  • 18:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 22:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 00:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 29-р анги
  • 11:50
    “Нэг бүс нэг зам өчигдөр өнөөдөр маргааш бкА
  • 13:00
    “Үйл явдал” ярилцлагын цаг
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”3
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Баримтат кино 2 Харилцаа холбоо
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Түүхийн жимээр” цуврал хичээл 33
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “ТВ2-Бадарчин”Аригатоо хейсей 2 Рейва эрин
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Үйл явдал”ярилцлагын цаг давталт
  • 17:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 30-р анги
  • 19:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Үйл явдал” ярилцлагын цаг
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 23:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 30-р анги

Олон Саналтай

XI/2219:00

Боловсрол ТВ

"Хувь заяаны тохиол" СОАК 43,44-р анги

XI/2213:00

МҮОНТ

Монгол Улсад атар газар эзэмшиж, газар тариаланг шинжлэх ухааны үндэслэлтэй бие даасан салбар болгон хөгжүүлсний түүхт 60 жилийн ойн баярын хурлыг шууд дамжуулна

XI/2211:00

MovieBox

"Эхийн сэтгэл (Changeling)" УСК