МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Зөрүүд бүсгүйг номхтгосон нь” уран сайхны кино
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 14:30
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу /давталт/
  • 15:30
    Алтан аргамж: Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Ц.Сүхбаатар
  • 16:10
    “Хавар” Монголын олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн агшин
  • 17:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Сүлд
  • 17:50
    “Ертөнц” Дуучин, Соёлын тэргүүний ажилтан Э.Төрмандах, О.Гансувд
  • 18:50
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 19:20
    Эх өв: “Мөнх тэнгэрт өргөх дуун цацал”- 3000 морин хуурч
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Зөрүүд эрийг номхтгосон нь” уран сайхны кино
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "бундын хатан" олон ангит кино 61-р анги
  • 13:10
    "тархины фитнесс"
  • 14:15
    "мандах нар" уртын дуучин муста д.жавхаасайхан
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "баримтат кино"
  • 16:20
    "хөгжөөн дэмжигчид" японы оак 10-р анги
  • 17:20
    "гами гами" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "bio home"-ийн цаг
  • 18:05
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 62-р анги
  • 21:20
    "гампаньян"
  • 22:10
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "маргаашийн чамд илүү хайртай" японы оак 1-р анги
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:20
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    "дуун цэнгүүн"
  • 10:30
    "мандах нар - уртын дуучин муста д.жавхаасайхан"
  • 10:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 32-р анги
  • 12:45
    business news
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 4/ 3.4/-р анги
  • 14:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:25
    business news
  • 14:35
    "шинэ хөдөө" төсөл нэвтрүүлэг
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    business news
  • 15:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:45
    "ах" уск
  • 17:25
    "tvmall"
  • 17:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 33-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    business news
  • 20:30
    "монголоо шинэчилье"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 4/ 5.6/-р анги
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:25
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:30
    “Их үдийн хөтөлбөр” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн киноны 15-р анги
  • 08:55
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:35
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК,11-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү” анимэ, 39-р анги
  • 11:35
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг
  • 12:35
    “Business maximum 88”
  • 12:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:50
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Түүхийн тодруулга” нэвтрүүлэг
  • 14:25
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Тоо юу сүлд үү?”,43-р хэсэг
  • 15:55
    ТВ зар 151918
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Хаикюү” анимэ, 39-р анги
  • 16:55
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Буруугүй буруутан” олон ангит уран сайхны киноны 15-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Үндсэн хуулийн хэлэлцүүлэг” /шууд /
  • 22:00
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК,12-р анги
  • 23:25
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гадаад мэдээ
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    “Бишрэлийн уул” баримтат кино
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    Нийслэл 380 Цэвэр агаар төсөл
  • 08:30
    Хар тамхитай тэмцье - Хүний наймаа
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:40
    Алганы хээ Ток шоу Фантастик продакшны жүжигчин Б.Барслхагва
  • 12:40
    Хар тамхитай тэмцье - Тамд хүрэх ганц алхам
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    Нийслэл 380 Чингэлтэй дүүрэг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ангуучид" ОАК 3-р бүлэг 1-р анги
  • 16:20
    Харандааны адал явдал
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 18:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 18:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Нийслэл 380 Цэвэр агаар төсөл
  • 21:10
    "Action" Making movie нэвтрүүлэг "37-р точка"
  • 21:30
    "Ангуучид" ОАК 3-р бүлэг 2-р анги
  • 22:30
    Хар тамхитай тэмцье - Бид бараа биш
  • 23:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    нахиа
  • 09:30
    миний хатагтай -1 соак
  • 10:45
    мөнхийн хайр-43 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    хүүхдийн эмч сонсож байна
  • 14:00
    бизнес аялал
  • 14:40
    инээдмийн толь
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    дэлхийн энтэй нэвтрүүлэг: моносын дэвжээ
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    миний хатагтай-2 соак
  • 19:30
    хайрын хүч
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-44 оак
  • 22:55
    миний хатагтай -2 соак
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /14/
  • 06:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.9,10/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /3,4/
  • 08:25
    Мэдээ
  • 09:25
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 7-р анги
  • 10:20
    "Америкийн шинэ топ модель" шоу /23.4/
  • 11:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /15/
  • 11:50
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 3-р анги
  • 12:20
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /3/
  • 12:40
    "Чи цорын ганц" ОАК 7,8-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:30
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /2/
  • 14:40
    "Үүр цайгаасай” МУСК
  • 16:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 17:00
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /1/
  • 17:10
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 8-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.9/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /9/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Америкийн шинэ топ модель" шоу /23.5/
  • 21:20
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 4-р анги
  • 22:25
    "Чи цорын ганц" ОАК 9,10-р анги
  • 23:55
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /3/
  • 00:05
    "Сайн уу амьдрал минь 2" МУСК
  • 02:25
    Мэдээ
  • 03:25
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /15/
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.14-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 43-44-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /17-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /17-р хичээл/
  • 09:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 11,12-р анги
  • 11:30
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /17-р хичээл/
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 58-р анги
  • 13:20
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /17-р хичээл/
  • 13:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /17-р хичээл/
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /17-р хичээл/
  • 15:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /17-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 48-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.15-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 45-46-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.19-р анги
  • 19:00
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 13,14-р анги
  • 20:40
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 59-р анги
  • 23:05
    "Ээж" ОАК 49-р анги
  • 00:05
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 47-р анги
  • 11:25
    Солонгон бүрхүүл
  • 11:30
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 12:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 13-р анги
  • 12:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    Говийн бүсийн "Говь шанх-6" уралдаан - Хоёрдугаар хэсэг
  • 14:40
    Солонгон бүрхүүл
  • 14:45
    High trade
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:10
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 17:00
    Монгол малчны зар
  • 17:15
    High trade
  • 17:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК төгсгөлийн 48-р анги
  • 18:30
    Цул металл Алхимич" аниме 14-р анги
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" төсөл: С.И ДОРОТИЧ 2004-2011 онуудад Украины ерөнхийлөгчийн зөвлөх, ЗГ-ын дэд сайд асан
  • 20:30
    "NBA game time" №14
  • 20:55
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сармагчны хаан-2" УСК
  • 00:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 36-р анги
  • 02:00
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 13-16-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 49-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг-3" финал
  • 15:30
    Нөхөлт /"Эмчийн эсрэг интернэт" нэмэлт зөвлөмж/
  • 16:00
    "Миний дүрсгүй гүнж" СОАК 8-р анги
  • 17:10
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 16-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 17-20-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 44-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 50-р анги
  • 21:00
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар -9
  • 22:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-4/ 7-р анги
  • 23:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 9-р анги
  • 00:00
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар -9
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Өглөөний сонин" өглөө хөтөлбөр
  • 08:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:35
    "Бизнес толь"
  • 10:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Ардын элч" МУСК
  • 11:40
    "Дулаан намар" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    "Сайн багшийн сайн шавь" хүүхдийн реалити шоу 8-р хэсэг
  • 13:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 13:40
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг Гурвантэс сум
  • 14:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 16:55
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай" нэвтрүүлэг Дундговь аймаг
  • 17:45
    "Сайн багшийн сайн шавь" хүүхдийн реалити шоу 9-р хэсэг
  • 18:15
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай" нэвтрүүлэг Төв аймаг
  • 21:45
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    "Топ Жениус" боловсролын төв
  • 23:00
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • 00:50
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 01:05
    "Бизнес толь"
  • 01:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 07:55
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 09:00
    14 настай ээж ОАУСК 3-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 12:25
    Дулаахан намар тоглолтын тухай
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна - 1900-1950 үзүүлж байна
  • 20:00
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 20:15
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:00
    14 настай ээж ОАУСК 4-р анги
  • 23:00
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Дуулах өдөр
  • 10:40
    Бизнес Амжилт
  • 11:10
    Төв аймгийн цаг
  • 11:40
    Чинээлэг малчин нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Тэд бидний төлөө-Бид тэдний төлөө
  • 19:00
    Бадабер цайз ОАК 2-р анги
  • 20:00
    "Хошин урлагийн нэгдсэн тоглолт" промо
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зузугийн найзууд Хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 21:50
    Залуу эмч нар ОАК 44-р анги
  • 23:00
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:10
    Бизнес Амжилт
  • 01:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Сүүлчийн шөнө" МУСК
  • 10:50
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.8-р анги)
  • 12:10
    "Уншаад, шатаа (Burn After Reading)" УСК
  • 13:50
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 14:50
    "Шар тэнгис (The Yellow Sea)" УСК
  • 17:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:40
    "Тэртээх ертөнцийн хөгжимчин" МУСК
  • 19:30
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.9-р анги)
  • 21:30
    "Кино Talk" S1E5
  • 23:00
    "Ар хударга" МУСК
  • 01:10
    "Миний харсан чөтгөр (I Saw the Devil)" УСК
  • 03:30
    "Тэртээх ертөнцийн хөгжимчин" МУСК
  • 05:10
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 06:00
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.9-р анги)
  • 06:45
    "Ар хударга" МУСК
  • 08:30
    "Box Office" нэвтрүүлэг

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 38-р анги
  • 09:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 15-р анги
  • 10:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #83,84
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    "Хамтдаа суръя" #43
  • 11:00
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 11,12-р анги
  • 12:40
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 13:10
    Хошин шог
  • 13:30
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 3-р анги
  • 14:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 15:20
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 411-415-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #85,86
  • 18:10
    "Хамтдаа суръя" #44
  • 18:35
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 39-р анги
  • 19:30
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 4-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 22:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 16-р анги
  • 23:20
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 11,12-р анги
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "The Vatican Tapes" УСК
  • 12:30
    "Тавилан " МУСК
  • 14:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    "20-р зуун баримтат кино " 4-р хэсэг
  • 16:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Ертөнц" Э. Төрмандах , О.Гансувд " нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Дураараа биш дүрэмээрээ" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Лондон хотын сүйрэл " УСК
  • 23:10
    "Дэлхийн хотууд" зураглал
  • 23:30
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 08:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 10:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 18-р анги
  • 11:05
    "Ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Хэлэлцүүлэг" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Инноваци хөгжлийн шийдэл-Инновацийн эко систем
  • 15:40
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:40
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 16:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:25
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:55
    Манукол академи-10 жил /1-р хэсэг-Монгол улс/
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    My UB нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Их Засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 19-р анги
  • 22:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 23:35
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Марлон" АОАК төгсгөлийн 9,10-р анги
  • 12:00
    "Хос ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 61-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 20:00
    "Луйварчид" АОАК 1-р анги
  • 21:00
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монгол билиг ухаан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 62-р анги
  • 23:00
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Тэнд хэн байна вэ?”
  • 09:20
    Da Vinci Kids – “Ницще”
  • 09:30
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Монкарт"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:25
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 13:35
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 14:00
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 18:15
    Da Vinci Kids – “Ницще”
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 18:55
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 21:35
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 22:00
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 10:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:40
    Онцлох зочин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/ УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 13:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Сүлд
  • 14:20
    Томилолтоос ирлээ
  • 14:40
    Онцлох зочин
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    Монголын мэдээ” тойм, тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Томилолтоос ирлээ: Ховд аймгаас бэлтгэв.
  • 19:20
    Онцлох зочин
  • 19:40
    Хөндөх сэдэв: Гэр бүлийн үнэ цэнэ...
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм, тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Онцлох зочин
  • 23:35
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 32-р анги
  • 08:30
    "Хөгжлийн хүрд"
  • 09:10
    "Монгол алтайн барагшун"
  • 09:20
    Хотын шийдэл
  • 09:40
    Монголын сайхан орноор
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Шинэ ном
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Манай хороо миний гудамж аян"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 19-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Монголын сайхан орноор
  • 14:10
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг " Сарангуа ижий"
  • 16:00
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 20-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 33-р анги
  • 18:25
    Иргэдийн спортын наадам
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол алтайн барагшун"
  • 19:45
    Монголын сайхан орноор
  • 20:05
    "Манай хороо миний гудамж аян"
  • 20:25
    "Ярилцах цаг"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:20
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 21,22-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    NBA: ORLANDO AT OKLAHOMA CITY TAPE
  • 02:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 03:00
    "BIG O - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 03:50
    ПСЖ - БРЮГГЕ (ШУУД) 4-Р ТОЙРОГ АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 06:00
    "REGGIE MILLER" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    THE WARMUP NOVEMBER 6, 2019 - LIVE
  • 08:00
    THE WARMUP NOVEMBER 6, 2019 - TAPE
  • 09:00
    2019 PLAYOFF PLAYBACK SIXERS/NETS GAME 4
  • 10:00
    NBA: PHILADELPHIA AT UTAH LIVE
  • 12:30
    2019 PLAYOFF PLAYBACK ROCKETS/JAZZ GAME 4
  • 13:30
    #HANDLES - NOV. 6
  • 14:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 14:30
    #HANDLES - NOV. 6
  • 15:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:30
    THE LIST: CROSSOVERS
  • 16:00
    #HANDLES - NOV. 6
  • 16:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 17:00
    #HANDLES - NOV. 6
  • 17:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 18:00
    NBA: PHILADELPHIA AT UTAH TAPE
  • 20:00
    #HANDLES - NOV. 6
  • 20:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 21:00
    NBA: PHILADELPHIA AT UTAH TAPE
  • 23:00
    #HANDLES - NOV. 6
  • 23:30
    NBA GAMETIME TAPE

SPS Classic

  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ВЕСТ БРОМ PL 2016-2017
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №11: НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 1996/97
  • 11:30
    UFC 187 ЖОНСОН-КОРМЕР
  • 14:00
    БОСТОН - САН АНТОНИО NBA 2015-2016
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №12: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2002/03
  • 16:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ВЕСТ БРОМ PL 2016-2017
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №13: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 2004/05
  • 19:00
    UFC 187 ЖОНСОН-КОРМЕР
  • 21:30
    БОСТОН - САН АНТОНИО NBA 2015-2016
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №14: ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.ЮТД 2010/11

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 01:45
    БАЙЕРН - ОЛИМПИАКОС (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 03:50
    АТАЛАНТА - МАН СИТИ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #3
  • 10:00
    ФИЛАДЕЛФИА - ЮТА (ШУУД) NBA 2019-20
  • 12:30
    АВАРГА ЦОЛТНУУДЫН ХҮНДЭТГЭЛИЙН БАРИЛДААН
  • 18:00
    "MONNAR FAN TOUR 2019" ДУГААР #4
  • 19:00
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №3
  • 20:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #4
  • 21:00
    NBA GAMETIME №14
  • 21:30
    ЖҮДО ТАШКЕНТИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: NEW ERA
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT МИОЧИЧ-ХАНТ
  • 14:30
    WWE MONDAY RAW 1379
  • 16:30
    UFC 178 ЖОНСОН-КАРИОСО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1380
  • 21:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #45
  • 21:30
    MFC-2

Сүлд ТВ

  • 08:05
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:15
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    "Эх дэлхий" Баримтат кино
  • 10:00
    Амрах агшин
  • 11:30
    "Тэнгэрийн муухай арилдаг" МУСК
  • 12:00
    "Сонирхогчдын клуб" муур сонирхогчид
  • 12:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    "Амтат хоолны эрэлд" Франц орноор
  • 14:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /4-9/
  • 15:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:00
    Төв аймгийн Баян сумын Улсын аварга малчин Ц.Ганхүүгийн мялаалга наадам
  • 17:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нээлттэй цаг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 20:10
    "Миний нутаг" нэвтрүүлэг Дорноговь аймаг Иххэт сум
  • 21:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /4-10/
  • 21:45
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Амрах агшин" шилдэг дууны цаг
  • 23:00
    "Хариу цохилт" ОАК /13-р анги/
  • 23:45
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Дэлхийн шилдэг дуунууд
  • 01:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /4-10/
  • 02:00
    "Хариу цохилт" ОАК /13-р анги/
  • 03:00
    Тоглолтын цаг Adele Live 2019

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 39
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 35, 36
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 18/
  • 10:00
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 10-р анги
  • 11:10
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 47, 48-р анги
  • 12:20
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 17-р анги
  • 14:20
    "Анхны хайр" ОАК 1, 2-р анги
  • 16:00
    "49 хоног" ОАК 1-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 49, 50-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 18-р анги
  • 20:20
    "Анхны хайр" ОАК 3, 4-р анги
  • 22:10
    "49 хоног" ОАК 2-р анги
  • 23:10
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 11-р анги
  • 00:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 18-р анги
  • 01:30
    "Анхны хайр" ОАК 3, 4-р анги

SPS Prime

  • 23:30
    PRODUCTION TIME
  • 23:40
    ВИТОРИА-АРСЕНАЛ (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 01:45
    ЛОКОМОТИВ-ЮВЕНТУС (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 03:50
    РЕАЛ-ГАЛАТАСАРАЙ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    ОРЛАНДО-ОКЛАХОМА NBA 2019-20
  • 08:00
    PL NETBUSTERS №11
  • 08:30
    ЛОКОМОТИВ-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    NBA GAMETIME №13
  • 11:00
    МИЛУОКИ-Л.А КЛИППЕРС (ШУУД) NBA 2019-20
  • 13:30
    ЦРВЕНА-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №1
  • 16:00
    РЕАЛ-ГАЛАТАСАРАЙ АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    ФИЛАДЕЛФИА-ЮТА NBA 2019-20
  • 20:00
    NBA GAMETIME №14
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №4
  • 21:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №1
  • 22:00
    МИЛУОКИ-Л.А КЛИППЕРС NBA 2019-20

TM

  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 24-р анги
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Тахианы өд " ОАК 14-р анги
  • 10:00
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 10:10
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 10:30
    УИХ-ын чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 15:00
    Зарын цаг
  • 15:10
    УИХ-ын чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 25-р анги
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Манжуурын аялал" үзүүлж байна
  • 19:20
    Хотын шийдэл
  • 19:40
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 19:50
    Нээлттэй сэдэв нэвтрүүлэг:Нийтийн тээврийн шинэчлэл
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тахианы өд " ОАК 15-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Зураглал
  • 07:35
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 07:57
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    Home shopping
  • 08:20
    Цаг үеийн мэдээлэл
  • 08:40
    Зочны цаг /давталт/
  • 09:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 09:25
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Монгол дууны хит
  • 10:30
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 5-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Хөгжмийн ертөнц” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:26
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:36
    Хошин хөтөлбөр
  • 13:00
    МУГЖ, дуучин Ариунаагийн цаг
  • 14:50
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:53
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 15:00
    “Кино бидний амьдралд”
  • 15:15
    МУСК
  • 16:45
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 16:50
    Орос дууны цаг
  • 17:40
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 17:45
    Баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлагаас үзүүлж байна/
  • 18:30
    “Олзтой аялал”
  • 19:30
    ЦЕГ-аас мэдээлж байна
  • 19:37
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 20:00
    Зочны цаг
  • 20:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:40
    “Боломжит шийдэл” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Үндэсний үйлдвэрлэл ба цахим их дэлгүүр”
  • 21:40
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 6-р анги /албан ёсны онцгой эрхтэй/
  • 22:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:30
    “Манай аялгуу”МУСК
  • 23:37
    Төрийн дуулал
  • 23:40
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт
  • 07:20
    Redbull- үзүүлж байна
  • 08:20
    Спорт-хэлэлцүүлэг: Спорт сургалт судалгаа
  • 09:20
    Спорт анализ: Үндэсний бөхийн барилдааны тойм
  • 09:50
    Зочны ярилцлага
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:20
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн: Дархан сеть-Тэнүүн-Огоо
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 13:05
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн нэрэмжит Самбо бөхийн холимог багуудын “Мазала” дэлхийн цомын анхдугаар тэмцээн 1-р хэсэг
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн нэрэмжит Самбо бөхийн холимог багуудын “Мазала” дэлхийн цомын анхдугаар тэмцээн 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн: Хобби Эйс- Уурхайчин
  • 17:32
    Спорт-Хобби: Спорт сонирхогч М. Мягмар
  • 18:00
    MNB Sport суваг-Дорноговь аймгаас үзүүлж байна: “Спорт-Дорноговь аймагт”
  • 18:20
    Оюуны спортыг дэмжих хөтөлбөр-шууд
  • 18:40
    MNB Sport суваг-Дорноговь аймгаас үзүүлж байна Спорт-түүх: Олон улсын хэмжээний мастер Я. Дорж
  • 19:20
    Sport суваг-Дорноговь аймгаас үзүүлж байна: Миний мөрөөдөл Боксын тамирчин Д. Түвшинтунгалаг
  • 19:40
    MNB Sport суваг-Дорноговь аймгаас үзүүлж байна Онцлох зочин: Дорноговь аймгийн засаг дарга Т. Энхтүвшин
  • 20:05
    MNB Sport суваг-Дорноговь аймгаас үзүүлж байна: Бахархал сагсан бөмбөгийн нэрт дасгалжуулагч М. Гэрэлцолмон агсныг дурсана
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт-түүх: Самбо, Жүдо бөхийн анхны шигшээ багийн тамирчид -шууд
  • 22:20
    MNB Sport суваг-Дорноговь аймгаас үзүүлж байна Эрийн хийморь:Сайншанд сумын уяачид
  • 23:00
    MNB Sport суваг-Дорноговь аймгаас үзүүлж байна: “Спорт-Дорноговь аймагт”

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ИХ ДУУЛГА
  • 13:00
    3Х3 U18 АЗИЙН АВАРГА
  • 14:50
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ |ДАВТАЛТ|
  • 18:00
    3Х3 U23 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    БАХАРХАЛ 3Х3 ШИГШЭЭ БАГ
  • 21:00
    3Х3 АЗИ ТИВИЙН АВАРГА
  • 23:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 30-р анги
  • 11:50
    ЭХЭЗ Хүрээлэн 60жил давталт
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”4
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Баримтат кино Эрчим хүч
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Түүхийн жимээр” цуврал хичээл 34
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    ТВ2-Бадарчин Аригатоо хейсей3 Эртний нийслэл Кёото
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Нэг бүс нэг зам өчигдөр өнөөдөр маргааш бк
  • 17:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 31-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Үйл явдал” ярилцлагын цаг давталт
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 23:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 31-р анги

Олон Саналтай

XI/2219:00

Боловсрол ТВ

"Хувь заяаны тохиол" СОАК 43,44-р анги

XI/2211:00

MovieBox

"Эхийн сэтгэл (Changeling)" УСК

XI/2213:00

МҮОНТ

Монгол Улсад атар газар эзэмшиж, газар тариаланг шинжлэх ухааны үндэслэлтэй бие даасан салбар болгон хөгжүүлсний түүхт 60 жилийн ойн баярын хурлыг шууд дамжуулна