МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Зөрүүд эрийг номхтгосон нь” уран сайхны кино
  • 10:50
    “Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр”
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 15:00
    Сүлд
  • 15:20
    Хөгжмийн агшин
  • 15:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 16:00
    “Хавар” Монголын олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 16:40
    Эх өв: “Мөнх тэнгэрт өргөх дуун цацал”- 3000 морин хуурч
  • 17:10
    “Мартах учиргүй” Шинжлэх ухааны Академийн ерөнхийлөгч Д.Рэгдэл
  • 17:50
    Нээлттэй засаг
  • 18:10
    Амрыг эрье
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Зогсошгүй: Жүжигчин, найруулагч Б.Тамир
  • 21:55
    “Тариаланчид”
  • 22:15
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:20
    “Сүүдрийн тулаан” уран сайхны кино. 1-р анги
  • 00:35
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    "эфир" эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "гами гами" хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    "бундын хатан" олон ангит кино 62-р анги
  • 13:00
    "гампаньян"
  • 13:50
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 14:15
    "мандах нар" уртын дуучин муста б.алтанжаргал
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "баримтат кино"
  • 16:10
    "маргаашийн чамд илүү хайртай" японы оак 1-р анги
  • 17:10
    "гами гами" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "bio home"-ийн цаг
  • 18:05
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 63-р анги
  • 21:20
    "bon appetit"
  • 22:20
    "сэтгэцийн эрүүл мэндийн алба 90 жил"
  • 23:00
    "маргаашийн чамд илүү хайртай" японы оак 2-р анги
  • 00:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:20
    "дуун цэнгүүн"
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:35
    business news
  • 11:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 33-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    business news
  • 13:40
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 4/ 5.6/-р анги
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:30
    "мандах нар - уртын дуучин муста б.алтанжаргал
  • 15:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:50
    "дуун цэнгүүн"
  • 16:30
    хошин шог
  • 16:50
    "tvmall"
  • 17:10
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "эх орондоо тусалья"
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 34-р анги
  • 20:15
    business news
  • 20:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:30
    "шинэ улаанбаатар"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 4/ 7.8/-р анги
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    “Далайн түрлэг” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн киноны 16-р анги
  • 08:55
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:35
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК, 12-р анги
  • 10:35
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү” анимэ,40-р анги
  • 11:35
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:25
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Түүхийн тодруулга” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Их үдийн хөтөлбөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Тоо юу сүлд үү?”,43-р хэсэг
  • 15:55
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Хаикюү” анимэ, 40 -р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Буруугүй буруутан” олон ангит уран сайхны киноны 9-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “АНУ ба Хятадын худалдааны дайн” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Шууд” хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК,13-р анги
  • 22:20
    “Business maximum 88”
  • 22:30
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    “Тоо юу сүлд үү?”, 44-р хэсэг
  • 23:45
    Гадаад мэдээ
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    Баримтат кино
  • 02:20
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    Хошин урлагийнхан үзүүлж байна
  • 08:30
    Хар тамхитай тэмцье - Тамд хүрэх ганц алхам
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:40
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    Хошин урлагийнхан үзүүлж байна
  • 14:45
    Making Movie - Хөөрхөн ээжтэй охин
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ангуучид" ОАК 3-р бүлэг 2-р анги
  • 16:20
    Харандааны адал явдал
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 18:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 18:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ангуучид" ОАК 3-р бүлэг 3-р анги
  • 22:30
    Хар тамхитай тэмцье - Цагаан тахал эдгэх боломжтой юу?
  • 23:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    нахиа
  • 09:30
    миний хатагтай -2 соак
  • 10:45
    мөнхийн хайр-44 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    эмч сонсож байна
  • 14:00
    бизнес аялал
  • 14:40
    инээдмийн толь
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    дэлхийн энтэй нэвтрүүлэг: моносын дэвжээ
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    миний хатагтай-3 соак
  • 19:30
    бодит тайлбар
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-45 оак
  • 22:55
    миний хатагтай -3 соак
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /15/
  • 06:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.11,12/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /5,6/
  • 08:25
    Мэдээ
  • 09:25
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 8-р анги
  • 10:20
    "Америкийн шинэ топ модель" шоу /23.5/
  • 11:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /16/
  • 11:50
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 4-р анги
  • 12:20
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /2/
  • 12:40
    "Чи цорын ганц" ОАК 9,10-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:30
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /1/
  • 14:40
    "Сайн уу амьдрал минь 2” МУСК
  • 17:00
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /3/
  • 17:10
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 9-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.10/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /10/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    “Эко сэргийлэгч” нэвтрүүлэг /7/
  • 20:25
    "Америкийн шинэ топ модель" шоу /23.6/
  • 21:30
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 5-р анги
  • 22:35
    "Чи цорын ганц" ОАК 11,12-р анги
  • 00:05
    И.В.Гёте "Фауст" жүжгийн тухай /3/
  • 00:15
    Бундеслиг. Тойргийн өмнө
  • 00:55
    "Гурван долоо хоног" МУСК
  • 03:00
    Мэдээ
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.15-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 45-46-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.19-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /17-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /17-р хичээл/
  • 09:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 13,14-р анги
  • 11:30
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /17-р хичээл/
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 59-р анги
  • 13:20
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /17-р хичээл/
  • 13:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /17-р хичээл/
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /17-р хичээл/
  • 15:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /17-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 49-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.16-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 41-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 47-48-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.20-р анги
  • 19:00
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 15,16-р анги
  • 20:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Хөгжмийн цаг
  • 21:00
    "Би багш" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 60-р анги
  • 23:05
    "Ээж" ОАК 50-р анги
  • 00:05
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК төгсгөлийн 48-р анги
  • 11:25
    Солонгон бүрхүүл
  • 11:30
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:00
    "Намрын инээд" хошин шогийн тоглолт
  • 12:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 14-р анги
  • 12:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    Хангайн бүсийн "Хотгойдын хурд-4" уралдаан - Нэгдүгээр хэсэг
  • 14:40
    Солонгон бүрхүүл
  • 14:45
    High trade
  • 15:00
    "Сармагчны хаан-2" УСК
  • 17:30
    Монгол малчны зар
  • 17:45
    High trade
  • 18:00
    Хөгжмийн зохиолч Пүрэвсүрэнгийн "Дулаахан намар" тоглолтын нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 15-р анги
  • 19:00
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 20:30
    "NBA game time" №15
  • 21:00
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" төсөл: Э.РУБАН Монгол улсаас Украин улсад суугаа өргөмжит консул
  • 21:30
    "Найзууд-2" УСК
  • 00:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Хайраа хайрла" ОАК 37-р анги
  • 01:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 17-20-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 50-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг-3" хэрхэн бүтсэн бэ?
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Миний дүрсгүй гүнж" СОАК 9-р анги
  • 17:10
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 17-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 21-24-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 45-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 51-р анги
  • 20:55
    "Бажунагийн нууц" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Чимээгүй номын сан-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар -8
  • 21:30
    "Миний ажлын өрөө" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-4/ 8-р анги
  • 23:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 10-р анги
  • 23:50
    "Чимээгүй номын сан-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар -8
  • 00:30
    Нөхөлт /"Эмчийн эсрэг интернэт" нэмэлт зөвлөмж/
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Өглөөний сонин" өглөө хөтөлбөр
  • 08:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:35
    "Бизнес толь"
  • 10:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • 12:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    "Сайн багшийн сайн шавь" хүүхдийн реалити шоу 9-р хэсэг
  • 13:00
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай" нэвтрүүлэг Төв аймаг
  • 13:40
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Ичээнд нь" МУСК
  • 16:45
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг Ноён сум
  • 17:45
    "Сайн багшийн сайн шавь" хүүхдийн реалити шоу 10-р хэсэг
  • 18:15
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    ХХ хөтөлбөр
  • 21:00
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай" нэвтрүүлэг Дархан-Уул аймаг
  • 21:45
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "Топ Жениус" боловсролын төв
  • 22:40
    "Ацаг шүдний зөрүү" МУСК
  • 00:50
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 01:05
    "Бизнес толь"
  • 01:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 07:55
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 09:00
    14 настай ээж ОАУСК 4-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:50
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 12:25
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 20:15
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголын эко алт дэлхийд үнэлэгдэж байна.
  • 21:45
    Хотын шийдэл
  • 22:00
    14 настай ээж ОАУСК 5-р анги
  • 23:00
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Дулаахан намар нэвтрүүлэг Ая зохиогч Б.Пүрэвсүрэн
  • 10:40
    Бизнес Амжилт
  • 11:10
    Дуулах өдөр
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 19:40
    Бадабер цайз ОАК 3-р анги
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Цахим сэргийлэгч
  • 21:50
    Залуу эмч нар ОАК 45-р анги
  • 23:00
    Auto time нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Кино Talk" S1E5
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.9-р анги)
  • 11:40
    "Миний харсан чөтгөр (I Saw the Devil)" УСК
  • 14:10
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.16-18-р анги)
  • 15:30
    "Ар хударга" МУСК
  • 17:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:40
    "Тютю" МУСК
  • 19:30
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.19,20-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.10-р анги)
  • 21:30
    "Дани бүсгүй (The Danish Girl)" УСК
  • 23:50
    "Хүн төрөлхтний үр удам (Chidlen of Men)" УСК
  • 01:40
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.17-20-р анги)
  • 03:10
    "Тютю" МУСК
  • 04:40
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.8-10-р анги)
  • 07:00
    "Дани бүсгүй (The Danish Girl)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 39-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 16-р анги
  • 10:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #85,86
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хамтдаа суръя" #44
  • 11:00
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 13,14-р анги
  • 12:40
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 13:10
    Хошин шог
  • 13:30
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 2-р анги
  • 14:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 15:20
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 416-420-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #87,88
  • 18:10
    "Хамтдаа суръя" #45
  • 18:35
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 40-р анги
  • 19:30
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 5-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 22:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 17-р анги
  • 23:20
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 13,14-р анги
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Лондон хотын сүйрэл " УСК
  • 12:00
    "Нэг Ангийхан" МУСК
  • 14:00
    "20-р зуун баримтат кино " 5-р хэсэг
  • 15:10
    "Талархал"ток шоу
  • 16:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Ертөнц" Э. Төрмандах , О.Гансувд " нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Дураараа биш дүрэмээрээ" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Paddington" УСК
  • 23:30
    "Дэлхийн хотууд" зураглал
  • 23:50
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 08:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 10:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 19-р анги
  • 11:05
    My UB нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Манукол академи-10 жил /1-р хэсэг-Монгол улс/
  • 12:10
    Манай гарагийн нандин эрдэнэ
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Дулаахан намар
  • 15:15
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:15
    Digital student
  • 17:20
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 17:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:55
    Манукол академи-10 жил /2-р хэсэг-Монгол туургатан/
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ард түмний индэр
  • 21:30
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:05
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 20-р анги
  • 23:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Монгол билиг ухаан" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Луйварчид" АОАК 1-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 62-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 20:00
    "Луйварчид" АОАК 2-р анги
  • 21:00
    "Үнэт өв" шууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 63-р анги
  • 23:00
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Music set
  • 00:30
    "Бид энд байсаар байна" УСК
  • 02:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:15
    Da Vinci Kids – “Ницще”
  • 09:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 10:00
    "Монкарт"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:25
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 14:00
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 14:35
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 18:25
    Da Vinci Kids – “Ницще”
  • 18:35
    Da Vinci Kids – “Төгс нотолгоо” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Байгаль багш” баримтат кино
  • 22:05
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Хүнсний ногоо, жимс жимсгэнэ тариалагчдын улсын зөвлөгөөн /шууд/
  • 12:30
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 13:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Томилолтоос ирлээ: Ховд аймгаас бэлтгэв.
  • 14:20
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 14:25
    Монголын мэдээ энэ долоо хоногт
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 14:45
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм, тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Тариаланчид
  • 19:20
    Халуун сэдэв
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Нээлттэй засаг
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм, тайлбар /давталт/
  • 23:15
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 23:35
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 33-р анги
  • 08:35
    Ярилцах цаг
  • 08:55
    Иргэдийн спортын наадам
  • 09:25
    "Монгол алтайн барагшун"
  • 09:35
    "Монголын сайхан орноор"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Манай хороо миний гудамж аян"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Би монголд хайртай
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 21-р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:50
    Таны амралтанд
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Жюү жицү ДАШТ АНЭУ"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 22-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 34-р анги
  • 18:25
    "Манай хороо миний гудамж аян"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол алтайн барагшун"
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    Оргилд хүрэх зам
  • 20:25
    Монголын сайхан орноор
  • 20:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:15
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 23,24-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО
  • 01:45
    КРАСНОДАР - ТРАБЗОНСПОР (ШУУД) 4-Р ТОЙРОГ ЕВРОПА ЛИГ
  • 03:50
    МЮНХЕНГЛАДБАХ - РОМА (ШУУД) 4-Р ТОЙРОГ ЕВРОПА ЛИГ
  • 06:00
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    THE WARMUP NOVEMBER 7, 2019 - LIVE
  • 08:00
    THE WARMUP NOVEMBER 7, 2019 - LIVE
  • 09:00
    NBA ACTION 2903
  • 09:30
    THE LIST: CROSSOVERS
  • 10:00
    NBA: MIAMI AT PHOENIX LIVE
  • 12:30
    NBA HOME VIDEO 2019 TORONTO RAPTORS
  • 14:00
    THE WAY WE BALL: TORONTO
  • 14:30
    2019 PLAYOFF PLAYBACK RAPTORS VS. BUCKS GAME 5
  • 16:30
    NBA HOME VIDEO 2019 TORONTO RAPTORS
  • 18:00
    NBA: MIAMI AT PHOENIX TAPE
  • 20:00
    INSIDE THE NBA ONE HOUR
  • 21:00
    NBA: MIAMI AT PHOENIX TAPE
  • 23:00
    INSIDE THE NBA ONE HOUR

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЧЕЛСИ-МАН.ЮТД PL 2016-2017
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №9: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2013/14
  • 11:30
    UFC 189 МЭНДЭС-МАКГРЕГОР
  • 14:00
    ПОРТЛАНД - КЛИВЛЕНД NBA 2015-2016
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №10: ЛИВЕРПҮҮЛ-ЧЕЛСИ 2013/14
  • 16:30
    ЧЕЛСИ-МАН.ЮТД PL 2016-2017
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №11: НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 1996/97
  • 19:00
    UFC 189 МЭНДЭС-МАКГРЕГОР
  • 21:30
    ПОРТЛАНД - КЛИВЛЕНД NBA 2015-2016
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №12: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2002/03

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #4
  • 10:00
    МАЙАМИ - ФИНИКС (ШУУД) NBA 2019-20
  • 12:30
    УЛС, АЙМГИЙН ЦОЛТОЙ БӨХЧҮҮДИЙН БАРИЛДААН
  • 16:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #4
  • 17:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #5
  • 18:00
    "MONNAR FAN TOUR 2019" ДУГААР #5
  • 19:00
    "МХБХ-НЫ ЦОМ 2019" ФИНАЛ ЭРЧИМ - СП ФАЛКОНС
  • 21:00
    NBA GAMETIME №15
  • 21:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E2
  • 22:00
    ФИЛАДЕЛФИА - ЮТА NBA 2019-20

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    WWE MONDAY RAW 1380
  • 10:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #45
  • 10:30
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 9
  • 11:30
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 15
  • 11:50
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 16
  • 12:10
    ЖҮДО ТАШКЕНТИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 1
  • 14:30
    ONE: ENTER THE DRAGON
  • 17:30
    ONE: WARRIORS OF LIGHT
  • 20:30
    ONE: MASTERS OF FATE (ШУУД)
  • 23:30
    ОКТАГОН ДУГААР 2-5

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:15
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Газар доорх хот" Баримтат кино
  • 09:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Ноён солиот" МУСК
  • 11:30
    "Амтат хоолны эрэлд" Япон орноор
  • 12:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /4-10/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Архангай аймгийн Жаргалант сумын уяачдын баяр наадам
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Бидний бүтээл"Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Миний нутаг" нэвтрүүлэг Дорноговь аймаг Өргөн сум
  • 19:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг/шууд/
  • 20:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?/4-10/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    "Спорт брэнд" нэвтрүүлэг-Puma
  • 22:00
    "Хариу цохилт" ОАК /14-р анги/
  • 23:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    "Хариу цохилт" ОАК /14-р анги/
  • 00:35
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:25
    Амрах агшин
  • 01:30
    "Эммануэль" УСК +18
  • 03:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 40
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 37, 38
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 19/
  • 10:00
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 11-р анги
  • 11:10
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 49, 50-р анги
  • 12:20
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 18-р анги
  • 14:20
    "Анхны хайр" ОАК 3, 4-р анги
  • 16:00
    "49 хоног" ОАК 2-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 51, 52-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 19-р анги
  • 20:20
    "Анхны хайр" ОАК 5, 6-р анги
  • 22:10
    "49 хоног" ОАК 3-р анги
  • 23:10
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 12-р анги
  • 00:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 19-р анги
  • 01:30
    "Анхны хайр" ОАК 5, 6-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    FOOTBALL TALK №13
  • 01:30
    PRODUCTION TIME
  • 01:45
    ЛАЦИО-СЕЛТИК (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 03:50
    МАН ЮТД-ПАРТИЗАН (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    БАЙЕРН-ОЛИМПИАКОС АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 08:00
    NBA GAMETIME №14
  • 08:30
    МИЛУОКИ-Л.А КЛИППЕРС NBA 2019-20
  • 10:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №1
  • 11:00
    PL WORLD №13
  • 11:30
    ПОРТЛЭНД-Л.А КЛИППЕРС (ШУУД) NBA 2019-20
  • 14:00
    ЛАЦИО-СЕЛТИК ЕВРОПА ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    МАН ЮТД-ПАРТИЗАН ЕВРОПА ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    МАЙАМИ-ФИНИКС NBA 2019-20
  • 20:00
    NBA GAMETIME №15
  • 20:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №4
  • 21:30
    PL WORLD №14
  • 22:00
    ПОРТЛЭНД-Л.А КЛИППЕРС NBA 2019-20

TM

  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 25-р анги
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Тахианы өд " ОАК 15-р анги
  • 10:10
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 10:30
    УИХ-ын чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    УИХ-ын чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 26-р анги
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 19:20
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:50
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Миний ажлын өрөө" нэвтрүүлэг:Зураач Ц.Болдбаатар
  • 22:00
    "Тахианы өд " ОАК 16-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Зураглал
  • 07:35
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 07:57
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    “Зочны цаг” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 08:40
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 08:50
    “Боломжит шийдэл” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 09:30
    “Олз”-той аялал
  • 10:30
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 6-р анги /давталт/
  • 11:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:20
    Гадаад дууны цаг
  • 12:15
    “Канарын арлууд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    МУСК
  • 14:30
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:35
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:35
    АЖ, дуучин Долгорын цаг
  • 16:00
    Star`s shop
  • 16:30
    “Дуу түүх өгүүлнэ” урлагийн баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 17:40
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 17:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    Home shopping
  • 18:30
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Эгшиглэнт ертөнц” урлагийн танин мэдэхүйн нэврүүлэг
  • 19:27
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:37
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 20:00
    “Он цагийн хэлхээс” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:50
    “Боломжит шийдэл” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Star`s shop
  • 21:40
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 7-р анги /давталт/
  • 22:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 23:00
    Төрийн дуулал
  • 23:02
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Оюуны спортыг дэмжих хөтөлбөр
  • 07:40
    MNB Sport суваг-Дорноговь аймгаас үзүүлж байна: “Спорт-Дорноговь аймагт”
  • 08:05
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн:Ховд Алтайн Барс- Энакоре
  • 09:05
    MNB Sport суваг-Дорноговь аймгаас үзүүлж байна: Спорт түүх Олон улсын хэмжээний мастер Я. Дорж
  • 09:45
    MNB Sport суваг-Дорноговь аймгаас үзүүлж байна онцлох зочин: Дорноговь аймгийн засаг дарга Т. Энхтүвшин
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    MNB Sport суваг-Дорноговь аймгаас үзүүлж байна: Бахархал сагсан бөмбөгийн нэрт дасгалжуулагч М. Гэрэлцолмон агсныг дурсана
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    MNB Sport суваг-Дорноговь аймгаас үзүүлж байна: Миний мөрөөдөл боксын тамирчин Д. Түвшинтунгалаг
  • 11:35
    MNB Sport суваг-Дорноговь аймгаас үзүүлж байна: Эрийн хийморь Сайншанд сумын уяачид
  • 12:15
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт 1-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн нэрэмжит самбо бөхийн холимог багуудын “Мазала” дэлхийн цомын анхдугаар тэмцээн 2-р хэсэг
  • 14:43
    Спорт таны амралтанд: Шинэ үндсэн хууль батлагдсаны 27 жилийн ойд зориулсан хүчит бөхийн барилдаан
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Спорт таны амралтанд:Шинэ үндсэн хууль батлагдсаны 27 жилийн ойд зориулсан хүчит бөхийн барилдаан /үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Спорт таны амралтанд:Шинэ үндсэн хууль батлагдсаны 27 жилийн ойд зориулсан хүчит бөхийн барилдаан /үргэлжлэл/
  • 16:55
    Самбо бөхийн Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн: Эмэгтэй48, 60, 72 кг, Эрэгтэй 52, 68, 90 кг, байлдааны самбо 57, 74, 100 кг шигшээ барилбаан-шууд
  • 20:00
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт-түүх: Самбо, Жүдо бөхийн анхны шигшээ багийн тамирчид
  • 22:20
    MNB Sport суваг-Дорноговь аймгаас үзүүлж байна:Уухай Дорноговь аймгийн харваачид

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 ОЮУТАНЫ ААШТ
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ИХ ДУУЛГА
  • 13:00
    3Х3 U18 АЗИЙН АВАРГА
  • 14:00
    3Х3 АЗИЙН КЛУБУУДЫН АВАРГА
  • 14:50
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ
  • 18:30
    From the Streets to the Olympic Games
  • 21:00
    3Х3 БАХАРХАЛ
  • 22:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 31-р анги
  • 11:50
    “Үйл явдал” ярилцлагын цаг давталт
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2” Бадарчин 5
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Баримтат кино 4 Хөгжилд хүрэх зам
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Түүхийн жимээр” цуврал хичээл 35
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “ТВ2-Бадарчин Аригатоо хейсей 4 Нара
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Нэг бүс Нэг зам өчигдөр өнөөдөр маргааш бк
  • 17:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 32-р анги
  • 19:30
    “ТВ2- Бадарчин”Мөрөөдлын аялал 3
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог”Сийлэгмаа
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 23:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 32-р анги

Олон Саналтай

XI/2219:00

Боловсрол ТВ

"Хувь заяаны тохиол" СОАК 43,44-р анги

XI/2211:00

MovieBox

"Эхийн сэтгэл (Changeling)" УСК

XI/2213:00

МҮОНТ

Монгол Улсад атар газар эзэмшиж, газар тариаланг шинжлэх ухааны үндэслэлтэй бие даасан салбар болгон хөгжүүлсний түүхт 60 жилийн ойн баярын хурлыг шууд дамжуулна