МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Сүүдрийн тулаан” уран сайхны кино. 2-р анги
  • 11:10
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 11:40
    120/80 эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 12:20
    “Уран жиргээ-2019” улсын уралдаан 2-р хэсэг
  • 12:50
    Төрийн шагналт, Ардын жүжигчин Л.Мөрдоржийн мэндэлсний 100 жилийн ойн хүндэтгэлийн тоглолт
  • 13:50
    “Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр”
  • 14:00
    MNB Sport: “Тулаан” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг /5-р хэсэг/
  • 14:40
    “Суварган цэнхэр уулс” Монголын уран сайхны кино
  • 16:10
    Бямба гарагийн саятан
  • 17:10
    “Миний тэмдэглэлүүд”
  • 17:40
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 18:00
    Алтан аргамж: “Монгол улс ба НҮБ” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Ж.Энхсайхан
  • 18:45
    Талын түмэн адууны баяр /Хэнтий аймгийн Батноров сумаас бэлтгэв/
  • 19:15
    Хөгжлийн замаар: “Цагаач иргэдийг дэмжих төв”
  • 19:50
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын Нинжа дайчид-2019” шоу нэвтрүүлэг. 7-р хэсэг
  • 22:40
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 22:45
    “Сүүдрийн тулаан” уран сайхны кино. 3-р анги

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "bio home"-ийн цаг
  • 11:55
    "бундын хатан" олон ангит кино 62,63,64-р анги
  • 14:40
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 14:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:20
    "энэ миний амьдрал" /гудамжны авьяастан/
  • 16:10
    "маргаашийн чамд илүү хайртай" японы оак 3-р анги
  • 17:10
    "энэ л хайрандаа" теле концерт ста л.чулуунбаатар
  • 17:40
    "манцуйтай тамирчин"
  • 18:10
    "гами гами" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 65-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "маргаашийн чамд илүү хайртай" японы оак 4-р анги
  • 23:40
    "168 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    "tvmall"
  • 08:20
    "дуун цэнгүүн"
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    business news
  • 12:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 12:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 13:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:15
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 33.34.35-р анги
  • 16:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:05
    "амрыг эрье"
  • 16:35
    "муста л.чулуунбаатар - энэ л хайрандаа"
  • 17:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч"
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 36-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:25
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "алуурчны дуу хоолой" уск
  • 00:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Газар хөдлөлтүүд-Япон” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:50
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Язгууртан муурнууд” хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК, 14-р анги
  • 14:30
    “84-р сургуулийн 60 жилийн ой” баярын тоглолт
  • 15:30
    “Нэрийн хуудас” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Эрүүл мэнд” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Авто мах” нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Хошин шог үзүүлж байна”
  • 18:00
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “УИХ-ын цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 19:30
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК, 15-р анги
  • 22:20
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 00:00
    “Далайн эрэг” баримтат кино
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:40
    Баримтат кино
  • 03:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бүсгүйчүүд CLUB" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Date хийх үү" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Ангуучид" ОАК 3-р бүлэг 2-р анги
  • 14:20
    "Ангуучид" ОАК 3-р бүлэг 3-р анги
  • 15:10
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 19:30
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Алганы хээ Ток шоу. Фантастик продакшны жүжигчин Б.Барслхагва
  • 21:30
    "Тангаргаасаа буцагсад" УСК
  • 23:30
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    sbn news-тойм
  • 08:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    баримтат дэлгэц: стивен хоукинг-1
  • 10:30
    галзуу дурлалт залуу жүжиг
  • 12:30
    шийдэл
  • 13:30
    мөнхийн хайр 41- оак
  • 14:50
    мөнхийн хайр 42- оак
  • 16:20
    медальд хүрэх зам-4
  • 17:00
    мөнхийн хайр 43- оак
  • 18:30
    мөнхийн хайр 44- оак
  • 19:50
    мөнхийн хайр 45- оак
  • 21:10
    хайрын хүч
  • 22:10
    гоморра 1-р бүлэг: 11,12 анги
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    "Чи цорын ганц" ОАК /8-12/
  • 09:00
    И.В.Гёте “Фауст” жүжгийн тухай /3/
  • 09:10
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 4,5-р анги
  • 10:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино /1.9,10/
  • 11:25
    И.В.Гёте “Фауст” жүжгийн тухай /2/
  • 11:35
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК /5-9/
  • 15:45
    И.В.Гёте “Фауст” жүжгийн тухай /1/
  • 16:00
    "37-р точка" МУСК 8-р анги
  • 17:25
    "Намайг барь" УСК
  • 20:00
    Бундеслиг 2019. Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 20:25
    "Боруссия Мюнхенгладбах – Вердер Бремен" Бундеслиг 11-р тойрог /шууд/
  • 22:25
    "Вольфсбург – Байер Леверкузен" Бундеслиг 11-р тойрог /шууд/
  • 00:30
    И.В.Гёте “Фауст” жүжгийн тухай /3/
  • 00:40
    "Гурван долоо хоног" МУСК
  • 02:45
    Зураглал
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.14-15-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 39-40-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-19-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 45-46-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 17,18-р анги
  • 11:25
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 58-59-р анги
  • 13:30
    "Түүхийн тодруулга" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Ээж" ОАК 48-49-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Үндэсний Газарзүйн гэрэл зурагчид" баримтат кино
  • 17:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 19,20-р анги
  • 20:40
    “Миний мэргэжил”
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ус ба эрх мэдэл" баримтат кино
  • 23:30
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:15
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 15-р анги
  • 09:00
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    "FOOTBALL TALK" №13
  • 12:45
    Содон аялгуу
  • 12:50
    Солонгон бүрхүүл
  • 12:55
    Та үүнийг мэдэх үү
  • 13:00
    Говийн бүсийн "Говь шанх-6" уралдаан - Гуравдугаар хэсэг
  • 14:00
    Боксын залуучуудын “Азийн аварга” шалгаруулах тэмцээн /шууд/
  • 18:00
    "Миний хайр миний сүйт бүсгүй" УСК
  • 20:30
    "NBA game time" №17
  • 21:00
    "PL WORLD" №11
  • 21:30
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" төсөл: Э.РУБАН Монгол улсаас Украин улсад суугаа өргөмжит консул
  • 22:00
    "Миний нууц" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 27-52-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хуурай эгч дүүс СОАК 34,35-р анги
  • 14:30
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар -9
  • 15:30
    Нүүдэл Шийдэл
  • 16:30
    "Эмчийн эсрэг Интернет" шоу нэвтрүүлэг дугаар -9
  • 17:40
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 18-р анги
  • 18:00
    "Ардын буйдан" /season-9/ -3
  • 19:30
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар -9
  • 21:10
    Хар хайрцаг
  • 22:10
    "Хүсэл" МУСК
  • 00:00
    "Ойн гүнд" УСК
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 11:20
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай" нэвтрүүлэг Төв аймаг
  • 12:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:25
    "30 хүрсэн бүсгүй" тоглолт 2-р хэсэг
  • 16:25
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Сайн багшийн сайн шавь" хүүхдийн реалити шоу 9,10-р хэсэг
  • 18:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Доктор нэмэх" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Топ Жениус" боловсролын төв
  • 22:05
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 00:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    "Бизнес толь"
  • 00:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 01:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 08:40
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 09:00
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 11:10
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр давталт
  • 12:10
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 12:25
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 12:40
    ЖДҮҮЭ-н уулзалт, зөвлөгөөн
  • 13:40
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Хилийн чанадад хэлтэй болох гэсэн Батаагийн тэмдэглэл оршвой
  • 14:25
    Асуудлыг шийдэх амархан боллоо-19001950 үзүүлж байна
  • 14:35
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:00
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 17:15
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 17:45
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Дулаахан намар тоглолтын тухай
  • 19:25
    Шинийг эрэлхийлж чанарыг эрхэмлэхүй /нэвтрүүлэг/
  • 20:00
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    Баллуур нэвтрүүлэг
  • 22:05
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Хошин цаг
  • 10:00
    Бизнес Амжилт
  • 10:30
    Энэ л хайрандаа телеконцерт СТА Дуучин Л.Чулуунбаатар
  • 11:00
    Цахим сэргийлэгч
  • 11:10
    Бадабер цайз ОАК 3-р анги
  • 12:10
    Аялгуут хором
  • 12:30
    Бизнес аялал
  • 13:10
    Зөв сонголт
  • 13:40
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнес Амжилт
  • 15:30
    Залуу эмч нар ОАК 43,44,45-р анги
  • 19:00
    Бизнес аялал
  • 19:40
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Кюүшү башё тойм
  • 21:30
    Зангараг МУСК
  • 23:20
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Бизнес Амжилт
  • 01:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Тютю" МУСК
  • 10:40
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.16-20-р анги)
  • 12:40
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.9,10-р анги)
  • 14:20
    "Ар хударга" МУСК
  • 16:20
    "Дани бүсгүй (The Danish Girl)" УСК
  • 18:45
    "Юрийн галавын ертөнц (Jurassic World)" УСК
  • 21:30
    "Яруу найраг (Poetry)" УСК
  • 00:10
    "Тайга" МУСК
  • 01:50
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 39-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог " /season-4/ 9,10,11,12,13-р анги
  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 08:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 16,17-р анги
  • 10:10
    Хошин шог
  • 10:30
    "Шинийг эрэлхийлж чанарыг эрхэмлэхүй" Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "One piece" Анимэ 411-420-р анги
  • 16:15
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 3,4-р анги
  • 17:45
    Амжилтын үндэс
  • 18:15
    Бидний тухай бид
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Urban Talk" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 5-р анги
  • 23:50
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "The Piratus" УСК
  • 12:30
    "Төрийн дайсан" МУСК
  • 14:20
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    "20-р зуун баримтат кино " 7-р хэсэг
  • 16:30
    "Хошин шог"
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Эх орон зуу зуун нээлт"
  • 19:55
    "Дураараа биш дүрэмээрээ" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "SURVIROR" УСК
  • 23:10
    "Дэлхийн хотууд" зураглал
  • 23:30
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн олон ангит кино 5-р анги
  • 08:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:55
    "Паддингтон" УСК
  • 11:45
    "Талархал" ток шоу
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр / давталт/
  • 14:00
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 16, 17-р анги /давталт/
  • 15:40
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 16:10
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:40
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 18,19,20-р анги /давталт/
  • 19:10
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн олон ангит кино 6-р анги
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Ард түмний индэр
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Долдугаар өрөөний бэлэг" УСК
  • 01:25
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 7-16-р анги
  • 10:00
    Эмоци продакшн үзүүлж байна: "Хайр бүхнээс хүчтэй"
  • 10:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Орос бүтээлчдийн хот" баримтат кино
  • 12:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 59-64-р анги
  • 17:00
    "Мөнгөн цох" Хүүхдийн кино 1-р анги
  • 17:30
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Монголын соёлын өв нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Маск продакшн үзүүлж байна: "Намрын инээд"
  • 18:40
    "Миний ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Цэцэн таавар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Мөнгөн цох" Хүүхдийн кино 2-р анги
  • 20:00
    Эртний Орос: "Мянга гаруй жилийн өв соёл" баримтат кино
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 65-р анги
  • 23:00
    "Хүсэл" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:55
    "РЕКЛАМ"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 22:00
    "РЕКЛАМ"
  • 22:05
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 09:20
    Da Vinci Kids - "Ницще"
  • 09:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:35
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:00
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:35
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 12:05
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 12:35
    "Бяцхан багш” англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning - "Сиэста Зи”
  • 13:35
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:00
    "Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:25
    Da Vinci Kids - "Ницще"
  • 18:35
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    DaVinci Learning – “Байгаль багш” баримтат кино
  • 22:05
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнц
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:50
    Зураглал
  • 11:00
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн урт хугацааны бодлого: Улаанбаатар хотын хөгжлийн ирээдүй
  • 12:00
    Монголын түүх
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Сүлд
  • 13:40
    Хөгжлийн замаар:Гоо заслын хөгжлийн хандлага
  • 14:15
    16 мм-ийн кино төсөл: “Багшийн багш” баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Халуун сэдэв
  • 15:40
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 16:10
    Зураглал
  • 16:20
    “Монгол инженер”
  • 17:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол Туркийн дипломат харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт элчин сайд Б.Алтангэрэл оролцов.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Экспертийн цаг
  • 21:20
    Хөндөх сэдэв: Гэр бүлийн үнэ цэнэ...
  • 21:40
    Тариаланчид
  • 22:00
    “Зогсошгүй” : Найруулагч, жүжигчин Б.Тамир
  • 22:45
    Долоо хоногийн тойм” мздээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 35-р анги
  • 10:10
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:50
    "Эх бүрдийн домог" МУСК
  • 12:00
    "Манай хороо миний гудамж аян"
  • 12:35
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:05
    Монголын сайхан орноор
  • 14:25
    "Монгол алтайн барагшун"
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"-Д.Бямбасүрэн
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 36-р анги
  • 18:20
    "Есөн эрдэний орноор" Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол алтайн барагшун"
  • 19:50
    "Манай хороо миний гудамж аян"
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • 02:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 03:00
    MARQUEE MATCHUP 11/04/2019
  • 05:00
    THE WAY WE BALL: TORONTO
  • 05:30
    NBA HOME VIDEO 2019 TORONTO RAPTORS
  • 07:00
    2018 PLAYOFF PLAYBACK PELICANS/TRAIL BLAZERS GAME 1
  • 08:00
    NBA: NEW ORLEANS AT CHARLOTTE LIVE
  • 10:30
    SAY WHAT? NOVEMBER 9
  • 11:00
    2018 PLAYOFF PLAYBACK PELICANS/TRAIL BLAZERS GAME 1
  • 12:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 12:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 13:00
    2018 PLAYOFF PLAYBACK TRAIL BLAZERS/PELICANS GAME 4
  • 14:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 14:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:00
    SAY WHAT? NOVEMBER 9
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:30
    THE WAY WE BALL: FRANCE
  • 17:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 17:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 18:00
    NBA: NEW ORLEANS AT CHARLOTTE TAPE
  • 20:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 21:00
    NBA: NEW ORLEANS AT CHARLOTTE TAPE
  • 23:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:30
    NBA GAMETIME TAPE

SPS Classic

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    КРИСТАЛ.П-ЛИВЕРПҮҮЛ PL 2016-2017
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №14: ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.ЮТД 2010/11
  • 11:30
    UFC 196 МАКГРЕГОР-ДИАЗ
  • 14:00
    ГОЛДЕН СТЕЙТ - БОСТОН NBA 2015-2016
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №15: ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 2008/09
  • 16:30
    КРИСТАЛ.П-ЛИВЕРПҮҮЛ PL 2016-2017
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №16: ПОРТСМУТ-РИДИНГ 2007/08
  • 19:00
    UFC 196 МАКГРЕГОР-ДИАЗ
  • 21:30
    ГОЛДЕН СТЕЙТ - БОСТОН NBA 2015-2016
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №17: АРСЕНАЛ-ЧЕЛСИ 1996/97

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ШАРЛОТТ (ШУУД) NBA 2019-20
  • 10:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #4
  • 11:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E3
  • 12:00
    МАЙАМИ - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2019-20
  • 14:00
    УЛС, АЙМГИЙН ЦОЛТОЙ БӨХЧҮҮДИЙН БАРИЛДААН
  • 18:00
    "MONNAR FAN TOUR 2019" ДУГААР #3
  • 19:00
    БӨРНЛИ - ВЕСТ ХЭМ 12-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    NBA GAMETIME №16
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    ВОЛВЕРХЭМПТОН - А.ВИЛЛА (ШУУД) 12-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    UFC 213 РОМЕРО-УИТТАКЕР
  • 03:00
    UFC: МАГОМЕДШАРИПОВ-КАТТАР (ШУУД)
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: FOR HONOR
  • 12:00
    ЖҮДО ТАШКЕНТИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 3
  • 14:30
    UFC: ДОС ЭНЖОС-ЛИЙ
  • 17:30
    ОКТАГОН ДУГААР 2-5
  • 18:00
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 18
  • 18:30
    ОКТАГОН ДУГААР 2-6
  • 19:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 10
  • 20:00
    WWE MONDAY RAW 1380
  • 22:00
    THE HURT BUSINESS БАРИМТАТ КИНО

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 10:30
    "Манай гараг" Баримтат кино
  • 11:30
    "Бидний бүтээл" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Амрах агшин"
  • 12:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг ААУ Д.Алтангэрэл
  • 13:00
    "Аялгуут соёлын дээж" "Сүлд" телевизийн 7 хоногийн Хит парад
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /4-9/
  • 14:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг /Хөөрөг/
  • 15:00
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    + 19 нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Цэрэнжав овгийнхны ургийн баяр” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Уяаны эзэд"- нэвтрүүлэг Arc de Triomphe-2019
  • 19:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг МУТМУ Б.Содномцог
  • 20:00
    "Sommet de'Lelevage-2019" Франц улсаас бэлтгэсэн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 22:30
    Анирлагч МУСК
  • 00:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 53, 54-р анги
  • 08:20
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 13-р анги
  • 09:30
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 19, 20-р анги
  • 12:00
    "Анхны хайр" ОАК 6-8-р анги
  • 14:30
    "49 хоног" ОАК 4-р анги
  • 15:30
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 48, 49-р анги
  • 17:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 55, 56-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 21-р анги
  • 20:20
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "49 хоног" ОАК 5-р анги
  • 23:15
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК төгсгөлийн 14-р анги
  • 00:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 21-р анги

SPS Prime

  • 01:00
    PRE-GAME SHOW №37 (ШУУД)
  • 01:20
    ЛЭСТЕР-АРСЕНАЛ (ШУУД) 12-Р ТОЙРОГ
  • 03:30
    МАЙАМИ-Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2019-20
  • 05:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №4
  • 06:30
    ЧЕЛСИ-КРИСТАЛ.П 12-Р ТОЙРОГ
  • 08:30
    NBA GAMETIME №15
  • 09:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-ОКЛАХОМА (ШУУД) NBA 2019-20
  • 11:30
    САУТХЭМПТОН-ЭВЕРТОН 12-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ТОТТЕНХЭМ-ШЕФФИЛД 12-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    PL WORLD №14
  • 16:00
    ЛЭСТЕР-АРСЕНАЛ 12-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    NBA ACTION №2904
  • 18:30
    NBA TALK №3
  • 20:00
    NBA GAMETIME №16
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №4
  • 21:30
    PRE-GAME SHOW №38 (ШУУД)
  • 21:50
    МАН ЮТД-БРАЙТОН (ШУУД) 12-Р ТОЙРОГ

TM

  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 1-р анги
  • 08:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:30
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 09:40
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Тахианы өд " ОАК 17-р анги
  • 12:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Миний ажлын өрөө" нэвтрүүлэг:Зураач Ц.Болдбаатар
  • 13:50
    Улаачдын сорил - 4 дугаар-3
  • 14:50
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 2-р анги
  • 19:10
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Хавдар эдгэрдэг өвчин
  • 19:30
    Улаачдын сорил - 4 дугаар-4
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хавтаст хэрэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 22:00
    "Тахианы өд " ОАК 18-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Дурлалын магистер" МУСК

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Зураглал
  • 07:35
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 12, 13, 14-р анги
  • 08:30
    Home shopping
  • 08:40
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 08:50
    Зочны цаг
  • 09:10
    УИХ-ын цаг
  • 09:40
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 09:50
    “Боломжит шийдэл” нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 10:30
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 6-р анги /давталт/
  • 11:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:20
    УИХ-ын цаг
  • 11:45
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    “Home shopping”
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 14:30
    МУСК
  • 16:00
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:05
    “Цөлд орших далай” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 16:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 17:00
    Гадаад дууны цаг
  • 18:00
    Home shopping
  • 18:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:30
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино 2-р хэсэг
  • 19:10
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:15
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 12, 13, 14-р анги
  • 20:20
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 7-р анги /давталт/
  • 21:05
    “Ойн гайхамшиг”/баримтат нэвтрүүлэг. BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 21:50
    “Тан руу нүүж явна” МУСК
  • 23:21
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 23:25
    Төрийн дуулал
  • 23:28
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Монголын Сагсан бөмбөгийн 20 дахь удаагийн Оюутны лигийн тэмцээн
  • 10:40
    Оддын замнал
  • 11:10
    Монголын ард түмэн улс эх орныхоо бүрэн эрхт, тусгаар тогтнолыг “ Бүх ард түмний санал асуулгаар баталгаажуулан тунхагласны 74 жилийн ойд зориулсан Улс аймгийн алдар цолтой хүчит 128 бөхийн барилдаан
  • 15:15
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт 5-р хэсэг
  • 15:40
    Аугаа хөл бөмбөгийн түүх: Хөл бөмбөгийн 1962, 1966 оны ДАШТ
  • 16:32
    Бахархал: Самбо бөхийн дасгалжуулагч Л. Зангад
  • 16:55
    Самбо бөхийн Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн: Эмэгтэй 56, 68, +80 кг, Эрэгтэй 62, 82, +100 кг, байлдааны самбо 52, 68, 90 кг-ийн шигшээ барилдаан –шууд
  • 19:00
    Оддын замнал
  • 19:30
    Бельгийн хөл бөмбөгийн шигшээ багийн ахлагч асан Пьерре Компанитай хийсэн ярилцлага
  • 20:00
    Дархан мэх
  • 20:25
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт 6-р хэсэг
  • 20:40
    MNB SPORT мэдээ тойм
  • 21:10
    Монгол нинжа дайчид шоу нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 22:40
    MNB Sport суваг-Дорноговь аймгаас үзүүлж байна Бахархал: Сагсан бөмбөгийн нэрт дасгалжуулагч М. Гэрэлцолмон агсныг дурсана

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    ШУУД: СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ
  • 19:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 21:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    НЭВТРҮҮЛЭГ: САГСАН БӨМБӨГИЙН ЭХ ОРОНД САГСАН БӨМБӨГӨӨР
  • 23:15
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Манай аялгуу” МУСК
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”Мөрөөдлийн аялал 4
  • 12:30
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 31-32-р анги
  • 14:15
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” Х Уртнасан
  • 15:20
    “ТВ2 Бадарчин Мөрөөдлийн аялал 5
  • 16:00
    Тоглолтын цаг Bee Gees
  • 18:00
    Баримтат кино 6 Торгоны зам
  • 19:00
    “Нэг бүс Нэг зам өчигдөр өнөөдөр маргааш” хэлэцүүлэг
  • 20:10
    “Нэг бүс Нэг зам өчигдөр өнөөдөр маргааш” баримтат кино
  • 21:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    “Өнөр бүл” МУСК

Олон Саналтай

XI/2219:00

Боловсрол ТВ

"Хувь заяаны тохиол" СОАК 43,44-р анги

XI/2213:00

МҮОНТ

Монгол Улсад атар газар эзэмшиж, газар тариаланг шинжлэх ухааны үндэслэлтэй бие даасан салбар болгон хөгжүүлсний түүхт 60 жилийн ойн баярын хурлыг шууд дамжуулна

XI/2211:00

MovieBox

"Эхийн сэтгэл (Changeling)" УСК