МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Сурагчдын амралтанд: “Оскар-Агаарын бөмбөлөгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 11.12-р анги
  • 09:30
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 10:00
    Теле хичээл: “Сургуулийн өмнөх боловсрол”
  • 10:40
    “Жив жив” бага насныхад зориулав
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өдөр өдрийн наран” олон ангит уран сайхны кино 31.32-р анги
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги “Монгол хэл”
  • 14:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 2-р анги “Монгол хэл”
  • 14:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Математик, Биеийн тамир, Хүн ба орчин”
  • 15:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Хүн ба нийгэм, Иргэний ёс зүй, Математик”
  • 16:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл, Хөгжим, Дүрслэх урлаг, технологи”
  • 16:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 17:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги “Биологи”
  • 17:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги “Хими”
  • 17:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги “Математик,
  • 18:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги “Иргэний ёс зүйн боловсрол”
  • 18:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги “Дизайн технологи зураг”
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    Эх орны төлөө
  • 19:30
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Боролдойн цаг”
  • 21:15
    “Баримт” Эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг “Чимээгүй аюул-2”
  • 21:45
    Маск продакшн-Инээдмийн хөтөлбөр
  • 23:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 23:15
    “Өргөст модны шувуу” уран сайхны кино 1-р анги
  • 01:25
    “Баруун Монгол Гэсэр” тууль 2

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news тойм хөтөлбөр
  • 08:05
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    юүхүү хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 10:30
    супер спорт
  • 11:00
    теле хичээл 4-р анги / математик/
  • 11:20
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 11:40
    агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг /8/
  • 12:35
    эрүүл мэнд эрхэм баян /өсвөр үеийн эрүүл мэнд /
  • 13:05
    уих-ын цаг
  • 13:35
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 14:00
    теле хичээл 4-р анги / математик/
  • 14:20
    григорий р. оак /3/
  • 15:10
    алтан өргөө муск
  • 16:25
    өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 16:40
    теле хичээл 4-р анги / математик/
  • 17:00
    сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    юүхүү хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    зарын цаг - бизнес мэдээ
  • 18:35
    хөгжмийн завсарлага
  • 18:45
    loriblu mongolia үзүүлж байна-чин зүрх төсөл
  • 19:30
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг /9/
  • 21:45
    григорий р. оак /4/
  • 22:45
    ах дүү 3 муск
  • 00:15
    ubs завсарлага цаг

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "shop mongolia" үзүүлж байна
  • 11:30
    "монгол хэл" телехичээл" 1-р анги
  • 11:50
    "хөгжим" телехичээл" 1-р анги
  • 11:55
    "хүн ба орчин" 1-р анги
  • 12:15
    "ростов" оросын олон ангит кино 14-р анги
  • 13:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "монгол хэл" телехичээл" 1-р анги
  • 15:50
    "хөгжим" телехичээл" 1-р анги
  • 15:55
    "хүн ба орчин" теле хичээл 1-р анги
  • 16:15
    "хайр уу" 1-р анги теле зохиомж
  • 16:30
    "хайрт тэд минь" хятадын оак 27-р анги
  • 17:30
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ростов" оросын олон ангит кино 15-р анги
  • 21:30
    "сэрэлт-4" дугаар-6
  • 22:50
    "хайрт тэд минь" хятадын оак 28-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 07:55
    "мэтийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    business news
  • 08:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага30/0
  • 09:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "сүлдэнд мөнхөрсөн адуу"making movie
  • 10:15
    "цахим эмч"
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - монгол хэл
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - хөгжим
  • 11:45
    теле хичээл 6-р анги - математик
  • 12:05
    business news
  • 12:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    business news
  • 13:45
    "зуун жилийн өв залгамжлагч" соак 59-р анги
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    теле хичээл 6-р анги - монгол хэл
  • 15:40
    теле хичээл 6-р анги - хөгжим
  • 15:45
    теле хичээл 6-р анги - математик
  • 16:05
    business news
  • 16:15
    "ажилтай монгол" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "мэтийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "tvmall"
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна"
  • 18:45
    "зуун жилийн өв залгамжлагч" соак 60-р анги
  • 20:00
    business news
  • 20:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    "mix travel - аяллын блог"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "замбуулин дуусах болоогүй"муск 41-р анги
  • 23:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:50
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:55
    Цаг агаар
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    “Ёо Ёо-гийн мастерууд” хүүхэлдэйн киноны 28-р анги
  • 08:52
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ТВ зар 151918
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги -Англи хэл, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Математик /
  • 10:45
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Гарц” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Антибиотикийг хариуцлагатай хэрэглэе” нэвтрүүлэг
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “Хаикюү” хүүхэлдэйн киноны 19-р анги
  • 13:55
    ТВ зар 151918
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:30
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги -Англи хэл, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Математик /
  • 15:15
    “Ретро авто акорд” нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Таны цаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Чи хүчтэй” ОАУСК, 4-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдрийн зочин
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Үдшийн хөтөлбөр” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Асуудал шийдэгч” УСК
  • 23:15
    Гадаад мэдээ
  • 23:45
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 00:45
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 10-р анги
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Бага үдийн цэнэг хөтөлбөр
  • 10:30
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Пяо Шуай" ХОАК 6-р анги
  • 11:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 12:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Математик, Хөгжим/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Монгол хэл/
  • 13:50
    "Хамгаалагч арслан" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" XOAK 39-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 19-р анги
  • 16:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Математик, Хөгжим, Монгол хэл/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хамгаалагч арслан" хүүхэлдэйн кино 43-р анги
  • 18:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 11-р анги
  • 19:20
    Урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Агаарын бохирдол ба шийдэл
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 20-р анги
  • 23:00
    "Пяо Шуай" ХОАК 7-р анги
  • 23:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 00:20
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news тойм
  • 09:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    тв хичээл 10-р анги: математик
  • 10:00
    тв хичээл 10-р анги: хими
  • 10:30
    тв хичээл 10-р анги: газар зүй
  • 11:00
    үүргэвчтэй аялал: токио
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    адтай жаалууд 1-4 анги
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бизнес аялал
  • 16:10
    business time
  • 16:30
    тв хичээл 10-р анги: математик
  • 17:00
    тв хичээл 10-р анги: хими
  • 17:30
    тв хичээл 10-р анги: газар зүй
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    11.22.63 1-оак
  • 19:20
    урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 19:30
    үүргэвчтэй аялал: египт
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр- 109 оак
  • 22:30
    11.22.63 1-оак
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 11.12-р анги
  • 07:30
    "Бизнес өрөг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Юунагийн гудамж" ОАК 1-р анги
  • 09:30
    ТВ хичээл: Бага бүлэг "Хөдөлгөөн эрүүл мэнд"
  • 09:40
    ТВ хичээл: Дунд бүлэг "Хэл яриа"
  • 09:50
    ТВ хичээл: Ахлах бүлэг "Математик"
  • 10:00
    ТВ хичээл: Бэлтгэл бүлэг "Байгаль нийгмийн орчин"
  • 10:20
    "Гэр дүүрэн охид" ОАК 6-р анги
  • 11:10
    "Нууцлаг эзэн" шоу 10
  • 12:00
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 7-р анги
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 29, 30-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 55-р анги
  • 15:00
    "Ахлах тогоочийн заавраар" шоу 4.12
  • 16:10
    ТВ хичээл: Бага бүлэг "Хөдөлгөөн эрүүл мэнд"
  • 16:20
    ТВ хичээл: Дунд бүлэг "Хэл яриа"
  • 16:30
    ТВ хичээл: Ахлах бүлэг "Математик"
  • 16:40
    ТВ хичээл: Бэлтгэл бүлэг "Байгаль нийгмийн орчин"
  • 16:50
    "Юунагийн гудамж" ОАК 2-р анги
  • 18:00
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Нууцлаг эзэн" шоу 11
  • 21:20
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 56-р анги
  • 22:20
    Дэлхийгээр Аялагчид: Чили улс
  • 23:30
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 8-р анги
  • 00:45
    "Байрны ах" МУСК
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:05
    "Юунагийн гудамж" ОАК 2-р анги
  • 04:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.3-4-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 21-22-р анги
  • 08:00
    Хөгжмийн цаг
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.4-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /1-р хичээл/
  • 09:20
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /1-р хичээл/
  • 09:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /1-р хичээл/
  • 10:00
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 22-р анги
  • 11:00
    Теле хичээл 7-р анги- Математик
  • 11:20
    Теле хичээл 7-р анги- Монгол хэл
  • 11:38
    Теле хичээл 7-р анги- Хөгжим
  • 11:40
    Теле хичээл 7-р анги- Хими
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гал тогоо" ОАК 5-р бүлэг 9-10-р анги
  • 13:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" /HSK cонсгол 7-р хичээл/
  • 13:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" /HSK уншлага 7-р хичээл/
  • 13:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Би багш -Мастер класс" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Теле хичээл 7-р анги- Математик
  • 15:20
    Теле хичээл 7-р анги- Монгол хэл
  • 15:38
    Теле хичээл 7-р анги- Хөгжим
  • 15:40
    Теле хичээл 7-р анги- Хими
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлагдашгүй нууцууд" ОАК 3.9-р анги
  • 17:10
    Дэлхийн атлас
  • 17:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.5-6-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 13-14-р анги
  • 18:20
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 18:45
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.5-р анги
  • 19:10
    "Өсвөрийн Сэргийлэгч" нэвтрүүүлэг
  • 19:30
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 23-р анги
  • 21:00
    Syndicate talk нэвтрүүлэг /Мэргэжлийн сумо бөхийн 69 дэх аварга М.Даваажаргал/
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 5-р бүлэг 11-12-р анги
  • 23:00
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлагдашгүй нууцууд" ОАК төгсгөлийн 3.10-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Цул металл Алхимич" аниме /season II/ 27-р анги
  • 08:00
    "Ширхэгийн тамхи" УСК
  • 09:50
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Дүрслэх урлаг, Технологи
  • 10:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Эрүүл мэнд
  • 10:25
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 10:50
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:00
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 12:10
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 12:20
    "Баянхонгор хайрханы тахилга 2019" Галуут сум
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Дүрслэх урлаг, Технологи
  • 14:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Эрүүл мэнд
  • 14:25
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 14:50
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 15:00
    High trade
  • 15:20
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 15:30
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 15:40
    "Ширхэгийн тамхи" УСК
  • 17:40
    Сошиал туршилт
  • 17:45
    Аз жаргалд итгэ
  • 17:50
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 18:00
    High trade
  • 18:25
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 18:30
    "Цул металл Алхимич" аниме /season II/ 28-р анги
  • 18:55
    Бүтээгчид
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 19:50
    Урбан Хүрээ коллекц үзүүлж байна.
  • 20:00
    Аз жаргалд итгэ
  • 20:10
    Сошиал туршилт
  • 20:20
    Содон аялгуу
  • 20:25
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 20:30
    NBA game time №91
  • 20:50
    Бүтээгчид
  • 20:55
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 21:00
    "Каблуй" УСК
  • 22:50
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 23:00
    NBA TALK №17
  • 00:20
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    Теле хичээл: Уран зохиол, Газар зүй, Математик, Биеийн тамир, Хими
  • 11:30
    Багтай баатрууд хүүхэлдэйн кино /season-1/ 39,40-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Амьдралын өнгө" СОАК 10-р анги
  • 13:40
    "Зурж сурцгаая" хүүхдийн цуврал 11,12-р хэсэг
  • 14:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 14:30
    Теле хичээл: Уран зохиол, Газар зүй, Математик, Биеийн тамир, Хими
  • 16:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 6-р анги
  • 16:30
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 19-р анги
  • 17:20
    "Авгалдай" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 46-55-р анги
  • 17:40
    "Пеппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 49-51-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 41,42-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Амьдралын өнгө" СОАК 11-р анги
  • 21:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 22:00
    "Хар жагсаалт" ОАК /season-6/ 14-р анги
  • 23:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 12-р анги
  • 00:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:20
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    UK chart
  • 10:00
    "Сүүгээр ариусдаг хорвоо" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 16:30
    KPOP дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:20
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 20:50
    "Борголжин" брэнд үзүүлж байна
  • 21:00
    Кино, жүжгийн дуу
  • 22:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 23:00
    Орос дууны цаг
  • 23:30
    Сайхан амраарай

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Өглөөний сонин" өглөө хөтөлбөр
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн тойм /давталт/
  • 09:05
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Бизнес толь"
  • 09:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:05
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 11:25
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 11:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биеийн тамир/
  • 11:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/
  • 12:15
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Миний сайхан ээжүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Girls" УСК 11-р анги
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/ давталт
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/ давталт
  • 15:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биеийн тамир/ давталт
  • 15:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/ давталт
  • 16:05
    "Улсын их хурлын цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Хүний амь" МУСК
  • 18:20
    "Мөрөөдлийн мөнгөн аялгуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ирвэс эрхлүүлэхийн учир" нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 21:10
    "Цензургүй сурвалжлага" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    "Маргаашгүй" МУСК
  • 00:30
    "Бизнес толь"
  • 01:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:15
    Өглөө МУСК /давталт/
  • 09:00
    Миний эрдэнэ ОАУСК 8-р анги /давталт/
  • 09:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Теле хичээл 5-р анги "Монгол хэл"
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги "Монгол хэл" /давталт/
  • 14:40
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 18:20
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:10
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 22:00
    Миний эрдэнэ ОАУСК 9-р анги
  • 23:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 23:50
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Улсын их хурлын цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Аялгуут хором
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Теле хичээл - XII анги
  • 12:30
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Теле хичээл - XII анги
  • 19:40
    Засах цаг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Ижий заяатай орчлон нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Түрс ОАК 4-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Готам" ОАК (III.18-р анги)
  • 07:50
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (3-р анги)
  • 08:30
    "Өнчин (Orphan)" УСК
  • 10:40
    "Шоушенкээс оргосон нь (The Shawshank Redemption)" УСК
  • 13:05
    "Сан Андреас (San Andreas) УСК
  • 15:00
    "Хоёр амь" МУСК
  • 16:35
    "Адал явдлын ертөнц (Adventureland)" УСК
  • 18:30
    "Готам" ОАК (III.19-р анги)
  • 19:30
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (4-р анги)
  • 20:20
    "Сонор сэрэмж (The Lookout)" УСК
  • 22:30
    "Свийни Тодд: Флийт гудамжны нүгэлт үсчин (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street) УСК
  • 00:50
    "Өнчин (Orphan)" УСК
  • 03:00
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (3,4-р анги)
  • 04:10
    "Готам" ОАК (III.19-р анги)
  • 04:50
    "Сонор сэрэмж (The Lookout)" УСК
  • 06:30
    "Свийни Тодд: Флийт гудамжны нүгэлт үсчин (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street) УСК
  • 08:25
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (4-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 14-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 4-р бүлгийн 3-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 67,68-р анги
  • 12:10
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #32
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 740-743-р анги
  • 14:40
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "One Piece" Алтан далайн дээрэмчин
  • 16:00
    Хошин шог
  • 16:25
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 16-р анги
  • 16:50
    Амжилтын үндэс
  • 17:20
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 69-72-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Засаг цаг-Үр дүн
  • 22:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 4-р бүлгийн 4-р анги
  • 23:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 69,70-р анги
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 09:30
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    DeFacto-Тойм /Монгол, Орос/
  • 13:05
    Их Үдийн Хөтөлбөр
  • 15:00
    "Учрал" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 16:40
    "Эргэж бодох бодол" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:25
    "Khan academy-Монголд" цуврал хичээл
  • 19:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн барагшун" үзүүлж байна
  • 19:45
    "УРБАН ХҮРЭЭ КОЛЛЕКЦ" үзүүлж байна.
  • 20:00
    Засаг цаг үзүүлж байна. "Үр дүн"
  • 20:50
    "Борголжин" брэнд үзүүлж байна
  • 21:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Бизнес хөтөч
  • 22:40
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" МОАУСК 20-р анги
  • 23:45
    Сайхан амраарай

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хөгжилтэй өдөр" МУСК
  • 11:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Шөнийн хатан хаан" УСК
  • 14:20
    "Гэрээт эхнэр" драмын жүжиг
  • 16:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    " Засаг цаг-Үр дүн" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:10
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 21:00
    "Одтой болзоо-Ариунболд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Гучин наймтай өвөө" УСК
  • 23:40
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хөгжилтэй хөл" УСК
  • 12:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Хайрын намар" тоглолт
  • 16:15
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:15
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хоёр ба хагас эр хүн" цуврал S5-Ep17,18, 19
  • 20:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Ер бусын мөрдөгч" ОАК S1-Ep21
  • 23:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 23:35
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Sword art online" хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 08:25
    Түлш түлэх аргачлал
  • 08:30
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Удирдагчид бидний ирээдүйг хамгаалахуй" 3-1-р хэсэг
  • 09:43
    Түлш түлэх аргачлал
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 11:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Үнэ цэнэ" үл хөдлөх хөрөнгө
  • 12:50
    Түлш түлэх аргачлал
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Намайг Паул Валкер гэдэг" баримтат кино
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Миний ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Хайр бүхнээс хүчтэй" хошин шог
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 65-р анги
  • 20:00
    "Луйварчид" ОАК 12-р анги
  • 20:45
    Түлш түлэх аргачлал
  • 21:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Уран зохиолын цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:38
    Түлш түлэх аргачлал
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 26-р анги
  • 22:43
    Түлш түлэх аргачлал
  • 23:00
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    Сайхан амраарай Цаг

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 08:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 08:40
    "Peptide" Yзүүлж байна
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Давталт"
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Давталт"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг нэвтрүүлэг"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 18:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" ( Шууд )
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Гоёл медикал" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Peptide" Yзүүлж байна
  • 20:30
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Шууд"
  • 21:30
    "5 Хором"
  • 21:35
    "Мэдээ"
  • 21:45
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 21:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 22:00
    "Орлогод нийцсэн орон сууц"
  • 22:30
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 23:30
    "Бахархал" Hийгэм, эдийн засаг
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Том шинжлэх ухаан”
  • 09:30
    Da Vinci Kids – "Амьтдын ертөнц" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Da Vinci Kids – "Мати Дада хоёр”
  • 10:00
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Ай Карли” ОАК
  • 11:25
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    "Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    “Жи Файтерс” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci learning- "Өдөр бүрийн гайхамшиг” баримтат кино
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:05
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids- "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Da Vinci kids- “Амьтдыг судлахуй” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 18:50
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Watch car” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Босс жаалууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 22:00
    “Ай Карли” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Англи хэл, Биологи”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Орос хэл, Дүрслэх урлаг”
  • 11:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 11:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Дизайн технологи, Хими”
  • 12:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги “Хими, Хөгжим, Орос хэл”
  • 13:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 10 -р анги “Математик, Биеийн тамир, Биологи, Англи хэл, Орос хэл,”
  • 14:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 11-р анги “Үндэсний бичиг, Математик, Эрүүл мэнд, Биологи, Орос хэл”
  • 16:15
    ММ энэ 7 хоногт
  • 16:20
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 16:35
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 16:50
    ММ энэ 7 хоногт
  • 17:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги “Математик” Тува хэлээр бэлтгэсэн хичээл
  • 17:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги “Математик” Казак хэлээр бэлтгэсэн хичээл
  • 17:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 2-р анги “Математик” Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Алтан аргамж: “Ялалтын гэрээний 75 жилийн ой” Гадаад харилцааны сайд асан Ц.Гомбосүрэн, Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин Ц.Батбаяр, Д.Баярхүү, Х.Бэхбат, доктор профессор Д.Уламбаяр
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Онцлох зочин: Монголын вирус судлалын нийгэмлэгийн ерөнхийлөгч, академич П.Нямдаваа оролцов.
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    “Хүрээлэн амьд ертөнц...” цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Монголын мэдээ-Маргааш

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган. “Бага хуралдай” номын II ботийн нээлт
  • 10:55
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Сонгодог бүтээлийн намтар” баримтат кино
  • 11:50
    Монгол дуу
  • 12:00
    “Гайхамшигт үзмэрүүд” нэвтрүүлэг
  • 13:15
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 15:00
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 16
  • 18:50
    “Шинэ номын танилцуулга” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 19:05
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Монгол төр, Монгол ардчилал” цуврал лекц 01,02
  • 21:00
    “Нүгнээ” нэг өдрийн сахилын ёсон
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    nba: l.a clippers at minnesota tape
  • 02:00
    nba gametime tape
  • 03:00
    marquee matchup 01/31/2020
  • 05:00
    hardwood classic 1992 nba all-star game
  • 07:00
    open court black history month
  • 08:00
    marquee matchup lakers vs. heat 12/13/2019
  • 10:00
    nba: miami at portland live
  • 12:30
    bballography: jack ramsay
  • 13:00
    3dtv: 201
  • 13:30
    nba gametime tape
  • 14:30
    nba gametime tape
  • 15:30
    nba home video 2006 miami heat
  • 16:30
    nba home video 2012 miami heat
  • 18:00
    nba gametime tape
  • 19:00
    nba: miami at portland tape
  • 21:00
    nba gametime tape
  • 22:00
    nba: miami at portland tape

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    арсенал-вест хэм pl 2018-2019
  • 11:00
    one fc clash of legends 2019
  • 14:00
    түүхэн тоглолт №35: тоттенхэм-виган 2009/10
  • 14:30
    милоуки - индиана nba 2018-2019
  • 16:30
    арсенал-вест хэм pl 2018-2019
  • 18:30
    one fc clash of legends 2019
  • 21:30
    милоуки - индиана nba 2018-2019
  • 23:30
    түүхэн тоглолт №35: тоттенхэм-виган 2009/10

SPS National

  • 00:00
    жүдо парисын их дуулга 2020 өдөр 2 (шууд)
  • 02:30
    эфир завсарлав
  • 09:00
    л.а лэйкерс - голден стэйт nba 2019-20
  • 11:00
    nba gametime №91
  • 11:30
    улаанбаатар хотын 380 жилийн ойн барилдаан
  • 16:30
    үндэсний бөхийн тойм #16 - 2020
  • 17:00
    "коби брайнт сүүлийн тоглолт"
  • 20:00
    скүаш америкын нээлттэй тэмцээн 2019
  • 22:30
    nba gametime №92
  • 23:00
    "бөхийн ертөнц" #11 нэвтрүүлэг - 2019

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Markets"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    жүдо парисын их дуулга 2020 өдөр 2 (шууд)
  • 02:30
    эфир завсарлав
  • 09:00
    wwe monday raw 1393
  • 11:00
    one weekly #5
  • 11:30
    one warrior series 4-3
  • 12:00
    one: for honor
  • 15:00
    one: century 1-р хэсэг
  • 17:30
    ufc 246: мкгрегор-серроне
  • 20:00
    one: fire & fury тойм
  • 20:30
    one: century 2-р хэсэг

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд”телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    "Нар тоссон аялгуу"
  • 08:30
    "Нохдын ертөнц" 8-р хэсэг /нэвтрүүлэг/
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 10:00
    "Хаврын 17 учрал" ОАК /5-р анги/
  • 11:00
    "+19" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд" телевиз энэ 7 хоногт
  • 14:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /Ла-Пас/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Уяачдын баяр 2018 /Сэлэнгэ аймаг/
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бренд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг/шууд/
  • 19:00
    "Зөн билэгтнүүд гэмт хэрэг мөрдсөн нь" 2-2-р хэсэг
  • 19:50
    "Амрах агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /Рио Де Жанеро/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Мориор амилсан Монгол заяа" МУМУ Ц.Цэнд-Аюуш
  • 22:30
    "Хаврын 17 учрал" ОАК /6-р анги/
  • 23:40
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Төгс бэр" ОАК 3-р анги
  • 08:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 5
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 9, 10
  • 10:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 3, 4-р анги
  • 11:20
    "Дуулиант 18 нас" ОАК 5, 6-р анги
  • 13:40
    "Манан" ОАК 14-р анги
  • 15:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 2 бүлгийн 11-р анги
  • 16:10
    "Чан Ан дахь хамгийн урт өдөр" ОАК 47-р анги
  • 17:00
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Төгс бэр" ОАК 4-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 5, 6-р анги
  • 20:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2 бүлгийн 12-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Чан Ан дахь хамгийн урт өдөр" ОАК төгсгөлийн 48-р анги
  • 22:40
    "Чан Ан дахь хамгийн урт өдөр" кино бүтсэн түүх
  • 22:45
    "Манан" ОАК 15-р анги
  • 00:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 5, 6-р анги
  • 01:15
    "Мөрдөгчид" ОАК 2 бүлгийн 12-р анги  

SPS Prime

  • 00:00
    pre-game show №74 (шууд)
  • 00:20
    ман сити-вест хэм (шууд) 26-р тойрог
  • 02:30
    pl world №27
  • 03:00
    псж-реал аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 05:00
    атлетико-ювентус аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 07:00
    европа лигийн сэтгүүл №1
  • 07:30
    л.а клипперс-миннесота nba 2019-20
  • 09:30
    nba action №2917
  • 10:00
    майами-портлэнд (шууд) nba 2019-20
  • 12:30
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №1
  • 13:00
    л.а клипперс-миннесота nba 2019-20
  • 15:00
    nba gametime №91
  • 15:30
    ман сити-вест хэм 26-р тойрог
  • 17:30
    европа лигийн сэтгүүл №2
  • 18:00
    майами-портлэнд nba 2019-20
  • 20:00
    nba gametime №92
  • 20:30
    nba action №2916
  • 21:00
    nba talk №17
  • 22:30
    премьер лигийн тойм №26
  • 23:30
    pl matchpack №22

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зуслангийн найзууд" МУСК
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 40-р анги
  • 12:00
    "Урбан" Хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 12:10
    Бүтээл төрөх агшин " нэврүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Учрал" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Улаан цэцэг "хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хууль ба нийгэм"шууд нэвтрүүлэг
  • 19:50
    21-р зууний гайхамшиг Peptid
  • 20:00
    Улаачдын өрсөлдөөн Т.Цоожсүрэн
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Урбан" Хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 21:30
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 41 -р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг 12-р анги
  • 08:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 1-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 08:25
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Гадаад дууны нит
  • 09:00
    Дамжуулах үг” нэвтрүүлэг /I хэсэг/
  • 09:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 09:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:00
    Харандаан анд /хүүхэлдэйн кино/
  • 10:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2 бүлгийн 10-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 11:25
    Гайхамшигт ой-1” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлагаас бэлтгэн хүргэв/
  • 12:10
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” МУСК
  • 13:38
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 13:45
    Монгол дууны хит /Дуучин Эрдэнэчимэг/
  • 14:00
    Зочны цаг
  • 14:19
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:25
    Дамжуулах үг” нэвтрүүлэг I хэсэг
  • 15:15
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:35
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг 13-р анги
  • 16:00
    “Он цагийн хэлхээс” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:35
    Кино бидний амьдралд
  • 16:50
    Гадаад дууны хит
  • 17:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 1-р анги
  • 18:15
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 18:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 18:40
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:45
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 1-р анги
  • 19:30
    “ТВ” үзүүлж байна
  • 19:35
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 1-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 19:57
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:00
    Нэгийг харьцах нэг /Ярилцлагын нэвтрүүлэг/
  • 20:45
    Сонгодог хөгжмийн цаг
  • 21:00
    Зочны цаг
  • 21:20
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:25
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2 бүлгийн 11-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 2-р анги
  • 23:15
    Төрийн дуулал
  • 23:17
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ тойм /давталт/
  • 07:30
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдийн наадам: шорт трек
  • 10:00
    Теле хичээл: 3-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл “Монгол хэл”
  • 10:20
    Теле хичээл: 4-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл“Хүн ба байгаль”
  • 10:40
    Теле хичээл: 4-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл“Монгол хэл”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: 5-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл“Хүн ба нийгэм”
  • 11:25
    Теле хичээл: 5-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл “Математик”
  • 11:50
    Буудлага спортын дэлхийн цомын аварга шалгаруулах тэмцээн 10 метрийн хийн урт буу
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Буудлага спортын дэлхийн цомын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 12:55
    Ази тивийн хошой аварга Монголын боксын спортын ууган гавьяат тамирчин ардын багш Хайдавын Алтанхуягийн нэрэмжит боксын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгэе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 13:05
    Ази тивийн хошой аварга Монголын боксын спортын ууган гавьяат тамирчин ардын багш Хайдавын Алтанхуягийн нэрэмжит боксын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгэе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 15:05
    Ази тивийн хошой аварга Монголын боксын спортын ууган гавьяат тамирчин ардын багш Хайдавын Алтанхуягийн нэрэмжит боксын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 18:00
    Спорт хобби: Спортын сэтгүүлч, тайлбарлагч Б. Төмөр
  • 18:35
    Морьтны соёл: Хангал сүргийг хазаарлав
  • 19:20
    Оддын замнал: Холимог тулаанч Коннор Макгрегор
  • 19:55
    Спорт хэлэлцүүлэг: Идэвхтэй хөдөлгөөнөөр биеийн дархлаагаа дэмжих нь
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:45
    Спорт-түүх
  • 22:45
    Монголын бүх ард түмний спортын 15-р спартакиад наадмын Цанын тэмцээн

MNBA Sports

  • 08:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 11:00
    EURO Basket-Аваргуудын лиг
  • 12:30
    5Х5 АЗИЙН ОЮУТНЫ АВАРГА 2016
  • 16:30
    ДЭЛХИЙН ИХ ДУУЛГА
  • 17:30
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2019-20
  • 22:00
    EURO Basket-Аваргуудын лиг
  • 23:30
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ

Олон Саналтай

II/2322:05

Боловсрол ТВ

"Бүтэн амьдрал" ОАК 4-р анги

II/2311:15

Боловсрол ТВ

"Бүтэн амьдрал" ОАК 3-р анги

II/2313:30

NTV

"Хөгжилтэй дүр" хошин цуврал 1-4