МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Сурагчдын амралтанд: “Оскар-Агаарын бөмбөлөгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 13.14-р анги
  • 09:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 10:00
    Теле хичээл: “Сургуулийн өмнөх боловсрол”
  • 10:30
    Эрхзүйн хөтөч
  • 10:50
    Өв эрдэнэ
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өдөр өдрийн наран” олон ангит уран сайхны кино 33.34-р анги
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги “Монгол хэл, Биеийн тамир, Хүн ба орчин”
  • 14:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 2-р анги “Математик, Хөгжим, Монгол хэл”
  • 15:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Дүрслэх урлаг, технологи, Эрүүл мэнд, Монгол хэл”
  • 16:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Математик”
  • 16:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”
  • 17:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги “Уран зохиол”
  • 17:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги “Газар зүй”
  • 17:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги “Математик,
  • 18:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги “Биеийн тамир”
  • 18:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги “Хими”
  • 18:30
    “Баримт” Эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг “Чимээгүй аюул-2”
  • 19:00
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс...
  • 19:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    УИХ-ын Нийгмийн бодлого, боловсрол, соёл, шинжлэх ухааны байнгын хорооны тайлан
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Боролдойн цаг”
  • 21:20
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 22:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:05
    “Өргөст модны шувуу” уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:30
    “Баруун Монгол Гэсэр” тууль 3
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    юүхүү хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 11:00
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 11:20
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 11:45
    агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг /9/
  • 12:40
    өнөөгийн монгол /япон хэлээр/
  • 13:00
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 13:45
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 14:05
    григорий р. оак /4/
  • 14:55
    хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    харанхуй хад муск
  • 16:40
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 17:00
    сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    юүхүү хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    зарын цаг - бизнес мэдээ
  • 18:40
    хөгжмийн завсарлага
  • 18:45
    чин ачлал эмнэлэг
  • 19:30
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг /10/
  • 21:45
    григорий р. оак /5/
  • 22:45
    nba talk
  • 00:00
    ubs завсарлага цаг

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "shop mongolia" үзүүлж байна
  • 11:30
    "математик" теле хичээл 1-р анги
  • 11:50
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 12:10
    "ростов" оросын олон ангит кино 15-р анги
  • 13:20
    "сэрэлт-4" дугаар-6
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "математик" теле хичээл 1-р анги
  • 15:50
    "хайр уу" 2-р анги теле зохиомж
  • 16:10
    "хөгжмийн суутан"
  • 16:30
    "хайрт тэд минь" хятадын оак 28-р анги
  • 17:30
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ростов" оросын олон ангит кино 16-р анги
  • 21:30
    "сэрэлт-4" дугаар-7
  • 22:50
    "хайрт тэд минь" хятадын оак 29-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:35
    business news
  • 08:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага90/0
  • 10:30
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги -үндэсний бичиг
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 11:45
    теле хичээл 6-р анги - математик
  • 12:05
    business news
  • 12:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:30
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 12:45
    business news
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:40
    "зуун жилийн өв залгамжлагч" соак 60-р анги
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    теле хичээл 6-р анги -үндэсний бичиг
  • 15:40
    теле хичээл 6-р анги - иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 15:45
    теле хичээл 6-р анги - математик
  • 16:05
    business news
  • 16:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:20
    "аяллын блог"
  • 16:50
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "tvmall"
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна"
  • 18:45
    "зуун жилийн өв залгамжлагч" соак 61-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    "засаг цаг"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "замбуулин дуусах болоогүй"муск 42-р анги
  • 23:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:20
    “Үдшийн хөтөлбөр” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 06:55
    Цаг агаар
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    “Ёо Ёо-гийн мастерууд” хүүхэлдэйн киноны 29-р анги
  • 08:52
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ТВ зар 151918
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги – Монгол хэл, Биеийн тамир, Түүх /

C1

  • 08:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 11-р анги
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Бага үдийн цэнэг хөтөлбөр
  • 10:30
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Пяо Шуай" ХОАК 7-р анги
  • 11:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 12:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Хүн ба орчин, Эрүүл мэнд/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Дүрслэх урлаг, технологи/
  • 13:50
    "Хамгаалагч арслан" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" XOAK 40-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 20-р анги
  • 16:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Хүн ба орчин, Эрүүл мэнд, Дүрслэх урлаг, технологи/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хамгаалагч арслан" хүүхэлдэйн кино 44-р анги
  • 18:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 12-р анги
  • 19:20
    Урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /Хүүхдийн сэтгэлзүй/
  • 21:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 21-р анги
  • 22:30
    "Пяо Шуай" ХОАК 8-р анги
  • 23:20
    Таны эрүүл мэндэд
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    тв хичээл 10-р анги: хими
  • 10:00
    тв хичээл 10-р анги: физик
  • 10:30
    тв хичээл 10-р анги: үндэсний бичиг
  • 11:00
    мөнхийн хайр-109 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    адтай жаалууд 5-8 анги
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бизнес аялал
  • 16:10
    business time
  • 16:30
    тв хичээл 10-р анги: хими
  • 17:00
    тв хичээл 10-р анги: физик
  • 17:30
    тв хичээл 10-р анги: үндэсний бичиг
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    11.22.63 2-оак
  • 19:20
    урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 19:30
    түүхэн хэлхээ
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр -110 оак
  • 22:30
    11.22.63 2-оак
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 13.14-р анги
  • 07:30
    Мэдээ
  • 08:30
    "Юунагийн гудамж" ОАК 2-р анги
  • 09:30
    "Ералаш" хүүхдийн кино 6-р анги
  • 09:40
    ТВ хичээл: Дунд бүлэг "Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд"
  • 09:50
    ТВ хичээл: Ахлах бүлэг "Байгаль, нийгмийн орчин"
  • 10:00
    ТВ хичээл: Бэлтгэл бүлэг "Дүрслэх урлаг"
  • 10:20
    "Гэр дүүрэн охид" ОАК 7-р анги
  • 11:10
    "Нууцлаг эзэн" шоу 11
  • 12:00
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 8-р анги
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 31, 32-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 56-р анги
  • 15:05
    "Байрны ах" МУСК
  • 16:20
    ТВ хичээл: Дунд бүлэг "Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд"
  • 16:30
    ТВ хичээл: Ахлах бүлэг "Байгаль, нийгмийн орчин"
  • 16:40
    ТВ хичээл: Бэлтгэл бүлэг "Дүрслэх урлаг"
  • 16:50
    "Юунагийн гудамж" ОАК 3-р анги
  • 18:00
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино 1.9,10-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Нууцлаг эзэн" шоу 12
  • 21:30
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 23:15
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 9-р анги
  • 00:40
    Бундеслиг: Тойргийн дараа
  • 01:45
    Зураглал
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:05
    "Юунагийн гудамж" ОАК 3-р анги
  • 04:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.5-6-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 13-14-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.5-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /1-р хичээл/
  • 09:20
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /1-р хичээл/
  • 09:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /1-р хичээл/
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 23-р анги
  • 11:05
    Теле хичээл 7-р анги- Математик
  • 11:25
    Теле хичээл 7-р анги- Биеийн тамир
  • 11:30
    Теле хичээл 7-р анги- Үндэсний бичиг
  • 11:50
    Теле хичээл 7-р анги- Физик
  • 12:10
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:15
    "Гал тогоо" ОАК 5-р бүлэг 11-12-р анги
  • 13:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" /HSK cонсгол 7-р хичээл/
  • 13:40
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" /HSK уншлага 7-р хичээл/
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Syndicate talk нэвтрүүлэг /Мэргэжлийн сумо бөхийн 69 дэх аварга М.Даваажаргал/
  • 14:55
    Хөгжмийн цаг
  • 15:00
    Теле хичээл 7-р анги- Математик
  • 15:20
    Теле хичээл 7-р анги- Биеийн тамир
  • 15:25
    Теле хичээл 7-р анги- Үндэсний бичиг
  • 15:45
    Теле хичээл 7-р анги- Физик
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлагдашгүй нууцууд" ОАК төгсгөлийн 3.10-р анги
  • 17:10
    Дэлхийн атлас
  • 17:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.7-8-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 15-16-р анги
  • 18:30
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 18:55
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.6-р анги
  • 19:30
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 24-р анги
  • 20:55
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 5-р бүлэг 13-14-р анги
  • 23:05
    "Суут ухаантан Эйнштейн" ОАК 1-р анги
  • 00:20
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Цул металл Алхимич" аниме /season II/ 28-р анги
  • 08:00
    "Каблуй" УСК
  • 09:50
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 10:20
    Аз жаргалд итгэ
  • 10:30
    Сошиал туршилт
  • 10:40
    Содон аялгуу
  • 10:50
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:00
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 12:10
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 12:20
    Баянхонгор аймгийн төвийн бүс 2019 - Бөмбөгөр сум
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 14:20
    Хошин шог
  • 14:50
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 15:00
    High trade
  • 15:20
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 15:30
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 15:40
    "Каблуй" УСК
  • 17:30
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 17:40
    Сошиал туршилт
  • 17:45
    Аз жаргалд итгэ
  • 17:50
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 18:00
    High trade
  • 18:20
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 18:25
    "Цул металл Алхимич" аниме /season II/ 29-р анги
  • 18:50
    Урбан Хүрээ коллекц үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    "Засаг цаг"-Үр дүн
  • 20:30
    NBA game time №92
  • 20:50
    Бүтээгчид
  • 20:55
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 21:00
    "Аялгуу ба уур хилэн" УСК
  • 23:00
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 23:10
    "Премьер лигийн тойм" №25
  • 00:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    Теле хичээл: Физик, Газар зүй, Дизайн технологи, зураг, Эрүүл мэнд, Англи хэл
  • 11:30
    Багтай баатрууд хүүхэлдэйн кино /season-1/ 41,42-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Амьдралын өнгө" СОАК 11-р анги
  • 13:40
    "Зурж сурцгаая" хүүхдийн цуврал 13,14-р хэсэг
  • 14:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 14:30
    Теле хичээл: Физик, Газар зүй, Дизайн технологи, зураг, Эрүүл мэнд, Англи хэл
  • 16:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 7-р анги
  • 16:30
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 20-р анги
  • 17:20
    "Авгалдай" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 56-65-р анги
  • 17:40
    "Пеппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 52, /season-2/ 1,2-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 43,44-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Амьдралын өнгө" СОАК 12-р анги
  • 21:00
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар -5
  • 22:00
    "Хар жагсаалт" ОАК /season-6/ 15-р анги
  • 23:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 13-р анги
  • 00:00
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар -5
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:20
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 12:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 16:30
    Монгол дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:20
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 20:50
    "Борголжин" брэнд үзүүлж байна
  • 21:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 22:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    KPOP дууны цаг
  • 23:30
    Сайхан амраарай

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Өглөөний сонин" өглөө хөтөлбөр
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Бизнес толь"
  • 09:40
    "Маргаашгүй" МУСК
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 11:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дүрслэх урлаг/
  • 11:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хөгжим/
  • 11:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Үндэсний бичиг/
  • 12:05
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:35
    "Цензургүй сурвалжлага" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Girls" УСК 12-р анги
  • 14:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/ давталт
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дүрслэх урлаг/ давталт
  • 15:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хөгжим/ давталт
  • 15:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Үндэсний бичиг/ давталт
  • 16:05
    "Ирвэс эрхлүүлэхийн учир" нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 16:35
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:25
    "Миний сайхан ээжүүд" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Мөрөөдлийн мөнгөн аялгуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ирвэс эрхлүүлэхийн учир" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 20:55
    "Боломжийн эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Үндэсний баялаг" МУСК
  • 00:10
    "Бизнес толь"
  • 00:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    Миний эрдэнэ ОАУСК 9-р анги /давталт/
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Теле хичээл 5-р анги "Англи хэл , Биеийн тамир , Математик"
  • 12:25
    Бээжин хотын залуус ОАУСК 1-р анги
  • 13:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги "Англи хэл , Биеийн тамир , Математик" /давталт/
  • 15:05
    Спортын цаг
  • 16:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 18:20
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Таван толгой түлш үзүүлж байна
  • 20:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:10
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Чин зүрх" дуу бүтсэн түүх
  • 22:10
    Миний эрдэнэ ОАУСК 10-р анги
  • 22:50
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 23:10
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 00:05
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай
  • 07:00
    Төв аймгийн цаг
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Аялгуут хором
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Теле хичээл - XII анги
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Теле хичээл - XII анги
  • 19:50
    Аялгуут хором
  • 20:00
    Төв аймгийн цаг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Ижий заяатай орчлон нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Түрс ОАК 5-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт

MovieBox

  • 09:00
    "Готам" ОАК (III.18,19-р анги)
  • 10:40
    "Бүтэн амьдрал" кино бүтсэн түүх
  • 11:00
    "Сонор сэрэмж (The Lookout)" УСК
  • 12:50
    "Свийни Тодд: Флийт гудамжны нүгэлт үсчин (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street) УСК
  • 15:00
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (3,4-р анги)
  • 16:20
    "Өнчин (Orphan)" УСК
  • 18:30
    "Готам" ОАК (III.20-р анги)
  • 19:30
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (5-р анги)
  • 20:15
    "Биллийг устга (Kill Bill: Vol 1)" УСК
  • 22:35
    "Мартагдашгүй 11-р сар (Sweet November) УСК
  • 00:50
    "Шоушенкээс оргосон нь (The Shawshank Redemption)" УСК
  • 03:10
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (5-р анги)
  • 03:50
    "Готам" ОАК (III.20-р анги)
  • 04:40
    "Биллийг устга (Kill Bill: Vol 1)" УСК
  • 06:25
    "Мартагдашгүй 11-р сар (Sweet November) УСК
  • 08:20
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (5-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 16-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 4-р бүлгийн 4-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 71,72-р анги
  • 12:20
    Хошин шог
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 744-747-р анги
  • 14:40
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "One Piece" Цаган арал дээрх адал явдал
  • 16:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 17-р анги
  • 16:50
    Амжилтын үндэс
  • 17:20
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 73-76-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #33
  • 22:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 4-р бүлгийн 5-р анги
  • 23:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 73,74-р анги
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 10:30
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 11:20
    Бизнес хөтөч
  • 12:00
    Их Үдийн Хөтөлбөр
  • 15:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" МОАУСК 20-р анги
  • 17:00
    "Энэ хүүхнүүд үү" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:25
    "Khan academy-Монголд" цуврал хичээл
  • 19:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:45
    "УРБАН ХҮРЭЭ КОЛЛЕКЦ" үзүүлж байна.
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Монгол Алтайн барагшун" үзүүлж байна
  • 20:50
    "Борголжин" брэнд үзүүлж байна
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    Оюутны байр -1 ситком цуврал 1, 2-р анги
  • 23:00
    VTV LIVE CONCERT
  • 23:30
    Сайхан амраарай

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 11:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:20
    "Гучин наймтай өвөө" УСК
  • 14:20
    "Аянгын бороо" драмын жүжиг
  • 18:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:00
    " Засаг цаг-Үр дүн" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 21:00
    "Одтой болзоо-Амгаланбаатар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Миний найз охин-1" УСК
  • 00:10
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:05
    "Ер бусын мөрдөгч" ОАК S1-Ep21
  • 10:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Мачо эр" УСК
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Энхтайван багш" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:15
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 17:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хоёр ба хагас эр хүн" цуврал S6-Ep1, 2
  • 19:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Ард түмний индэр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ер бусын мөрдөгч" ОАК S1-Ep22
  • 22:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Sword art online" хүүхэлдэйн кино 46-р анги
  • 08:25
    Түлш түлэх аргачлал
  • 08:30
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 65-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Уран зохиолын цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Түлш түлэх аргачлал
  • 11:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Луйварчид" ОАК 12-р анги
  • 15:45
    Түлш түлэх аргачлал
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 26-р анги
  • 17:43
    Түлш түлэх аргачлал
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 66-р анги
  • 20:00
    "Луйварчид" ОАК 13-р анги
  • 20:45
    Түлш түлэх аргачлал
  • 21:00
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 21:27
    Түлш түлэх аргачлал
  • 21:30
    Цахим засаглал нэвтрүүлэг
  • 21:58
    Түлш түлэх аргачлал
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 27-р анги
  • 23:00
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай Цаг

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 08:15
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Давталт"
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Давталт"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг нэвтрүүлэг"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" ( Шууд )
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Гоёл медикал" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:30
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Шууд"
  • 21:30
    "5 Хором"
  • 21:35
    "Мэдээ"
  • 21:45
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Орлогод нийцсэн орон сууц"
  • 22:30
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 23:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Бяцхан хадагтай Зази” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci kids- "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 10:00
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Ай Карли” ОАК
  • 11:25
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Watch car” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    “Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    “Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Босс жаалууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids - "Амьтдын ертөнц” т.с нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 18:50
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл
  • 20:00
    “Watch car” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Гайхалтай шинэ нээлтүүд” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Ай Карли” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Монгол хэл, Хөгжим, Математик”
  • 10:45
    Зураглал
  • 10:50
    “Явлаа, ирлээ”
  • 11:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Математик, Монгол хэл, Хөгжим, Хими”
  • 12:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Түүх, Англи хэл, Биеийн тамир, Монгол хэл"
  • 13:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги “Англи хэл, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Математик”
  • 14:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 10 -р анги “Математик, Эрүүл мэнд, Хими, Газар зүй”
  • 15:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 11-р анги “Хими, Математик, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Англи хэл”
  • 16:20
    Онцлох зочин: Монголын вирус судлалын нийгэмлэгийн ерөнхийлөгч, академич П.Нямдаваа оролцов.
  • 17:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги “Монгол хэл”-Тува хэлээр бэлтгэсэн хичээл
  • 17:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги “Монгол хэл” Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл
  • 17:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 2-р анги “Монгол хэл” Казак хэлээр бэлтгэсэн хичээл
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Хөндөх сэдэв: Цагаан сар
  • 19:20
    Ярилцлага: “Цагийн хүрдийн баатар-2018”
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    УИХ-ын Өргөдлийн байнгын хорооны тайлан
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Хөгжлийн замаар: “Ахмад настны халамжийн бодлого”
  • 23:45
    Монголын мэдээ-Маргааш

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Онгон зэрлэг Африк” баримтат кино 05
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Нүгнээ” нэг өдрийн сахилын ёсон
  • 12:00
    “Монгол төр, Монгол ардчилал” цуврал лекц 01,02
  • 13:00
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 16
  • 14:45
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:50
    “Шинэ номын танилцуулга” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Лолька, Волька 2” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлав
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 17
  • 18:50
    “Шинэ номын танилцуулга” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 19:05
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Монгол төр, Монгол ардчилал” цуврал лекц 03,04
  • 21:00
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Шинэ номын танилцуулга” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Гайхамшигт үзмэрүүд” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    nba gametime tape
  • 01:00
    nba: miami at portland tape
  • 03:00
    hardwood classic 2015 nba all-star game
  • 04:30
    marquee matchup 02/02/2020
  • 06:30
    nba action 2917
  • 07:00
    the warmup february 10th - live
  • 08:00
    the warmup february 10th - tape
  • 09:00
    dunk contest - 2010
  • 09:30
    dunk contest - 2011
  • 10:00
    nba: san antonio at denver live
  • 12:30
    dunk contest - 2012
  • 13:00
    hardwood classic 2001 nba all-star game
  • 15:00
    nba gametime
  • 16:00
    hardwood classic 1986 nba all-star game
  • 17:30
    nba action 2917
  • 18:00
    nba gametime tape
  • 19:00
    nba: san antonio at denver tape
  • 21:00
    nba gametime
  • 22:00
    nba: san antonio at denver tape

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    волверхэмптон-ман.сити pl 2018-2019
  • 11:00
    one fc tokyo new era 2019
  • 14:00
    түүхэн тоглолт №36: арсенал-ливерпүүл 2003/04
  • 14:30
    оклхома - нью орлеанс nba 2018-2019
  • 16:30
    волверхэмптон-ман.сити pl 2018-2019
  • 18:30
    one fc tokyo new era 2019
  • 21:30
    оклхома - нью орлеанс nba 2018-2019
  • 23:30
    түүхэн тоглолт №36: арсенал-ливерпүүл 2003/04

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    nba gametime №92
  • 09:30
    мүбх сумын заан, залуу бөхчүүдийн 88 дахь барилдаан
  • 15:30
    үндэсний бөхийн тойм #17 - 2020
  • 16:00
    "морин спортын ертөнц" теле сэтгүүл №10
  • 16:30
    баянзүрх уулын хишиг барилдаан 2019
  • 20:30
    insider дугаар #9 (у.зоригт)
  • 21:00
    nba gametime №93
  • 21:30
    жүдо парисын их дуулга 2020 өдөр 1

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Markets"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    one: masters of fate
  • 12:00
    wwe smackdown live 1067
  • 14:00
    ufc: рэйэс-вэйдман
  • 16:30
    ufc: коубой-гэйжи
  • 19:00
    wwe smackdown live 1068
  • 21:00
    one warrior series 4-4
  • 21:30
    ufc: эдгар-солонгос зомби

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    "Нохдын ертөнц" 9-р хэсэг /нэвтрүүлэг/
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 09:30
    Чарл Чаплин "Хүүхэлдэйн кино"
  • 10:00
    "Хаврын 17 учрал" ОАК /6-р анги/
  • 11:10
    “Хүргэн хүү” МУСК
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /Рио Де Жанеро/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Их хурд 1” хурдан моридын уралдаан
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бидний бүтээл" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    "Зөн билэгтнүүд гэмт хэрэг мөрдсөн нь" 2-3-р хэсэг
  • 19:50
    "Амрах агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Миний Монгол" /шууд нэвтрүүлэг/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Уяачын хөрөг" нэвтрүүлэг МУМУ Ганхуяг
  • 22:00
    “+19 “ нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хаврын 17 учрал" ОАК /7-р анги/
  • 23:40
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Төгс бэр" ОАК 4-р анги
  • 08:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 6
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 11, 12
  • 10:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 5, 6-р анги
  • 11:20
    "Дуулиант 18 нас" ОАК 7, 8-р анги
  • 13:40
    "Манан" ОАК 15-р анги
  • 15:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 2 бүлгийн 12-р анги
  • 16:10
    "Чан Ан дахь хамгийн урт өдөр" ОАК төгсгөлийн 48-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Төгс бэр" ОАК 5-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 7, 8-р анги
  • 20:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2 бүлгийн 13-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Жусоны бууч" ОАК 1-р анги
  • 23:15
    "Манан" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 00:45
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 7, 8-р анги
  • 01:55
    "Мөрдөгчид" ОАК 2 бүлгийн 13-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 08:00
    франкфурт-арсенал европа лиг 1-р тойрог
  • 10:00
    сан антонио-дэнвэр (шууд) nba 2019-20
  • 12:30
    nba action №2915
  • 13:00
    олимпиакос-тоттенхэм аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 15:00
    nba gametime №92
  • 15:30
    шеффилд-борнмут 26-р тойрог
  • 17:30
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №2
  • 18:00
    л.а лэйкерс-голден стэйт nba 2019-20
  • 20:00
    nba gametime №93
  • 20:30
    nba action №2917
  • 21:00
    football talk №25
  • 22:30
    сан антонио-дэнвэр nba 2019-20

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Микроны босс" МУСК
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 41 -р анги
  • 12:00
    "Урбан" Хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 12:10
    Улаачдын өрсөлдөөн Т.Цоожсүрэн
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    21-р зууний гайхамшиг Peptid
  • 13:30
    "Мора" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    Монголын эдийн засаг: Боломж-хаалт
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн З.Халиун
  • 19:40
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Урбан" Хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 21:30
    DW Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 42 -р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг 14-р анги
  • 07:58
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 08:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 2-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 08:25
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Гадаад дууны цаг
  • 09:00
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 1-р анги /давталт/
  • 09:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 09:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:00
    Харандаан анд /хүүхэлдэйн кино/
  • 10:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2 бүлгийн 11-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 11:25
    “Гайхамшигт ой -2” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлагаас бэлтгэн хүргэв/
  • 12:10
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 1, 2-р анги /давталт/
  • 13:38
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 13:45
    Монгол дууны хит
  • 14:00
    Зочны цаг
  • 14:19
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:25
    Дамжуулах үг” нэвтрүүлэг II хэсэг
  • 15:15
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:35
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг 15-р анги
  • 16:00
    “Он цагийн хэлхээс” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:35
    Кино бидний амьдралд
  • 16:50
    Гадаад дууны хит
  • 17:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 3-р анги
  • 18:15
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 18:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 18:40
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:45
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 2-р анги
  • 19:30
    “ТВ” үзүүлж байна
  • 19:35
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 2-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 19:57
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:00
    “Гайхамшигт ой -2” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлагаас бэлтгэн хүргэв/
  • 20:45
    Зочны цаг
  • 21:00
    Сонгодог хөгжмийн цаг
  • 21:20
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:25
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2 бүлгийн 12-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 4-р анги
  • 23:15
    Төрийн дуулал
  • 23:17
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эрэгтэйчүүдийн хийн урт бууны 10 метрийн дасгал
  • 07:56
    Оддын замнал: Холимог тулаанч Коннор Макгрегор
  • 08:26
    Бахархал: Монгол улсын өсөх идэр начин, Чөлөөт бөхийн ОУХМ Н. Бүрэнбаатар
  • 09:00
    “Олимп ба Ото” “Ванкувер-2010” өвлийн олимпын наадам
  • 09:35
    Спорт-хобби: Спортын дэд мастер Х. Бат-Оюун
  • 10:00
    Теле хичээл: 3-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл “Математик”
  • 10:20
    Теле хичээл: 3-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл “Хүн ба орчин”
  • 10:40
    Теле хичээл: 4-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл“Хүн ба нийгэм”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: 4-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл “Математик”
  • 11:25
    Теле хичээл: 5-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл “Монгол хэл”
  • 11:45
    Теле хичээл: 5-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 12:05
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:45
    Ази тивийн хошой аварга Монголын боксын спортын ууган гавьяат тамирчин ардын багш Хайдавын Алтанхуягийн нэрэмжит боксын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгэе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 13:05
    Ази тивийн хошой аварга Монголын боксын спортын ууган гавьяат тамирчин ардын багш Хайдавын Алтанхуягийн нэрэмжит боксын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгэе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 15:05
    Ази тивийн хошой аварга Монголын боксын спортын ууган гавьяат тамирчин ардын багш Хайдавын Алтанхуягийн нэрэмжит боксын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 16:36
    23 хүртэлх насанд хүрэгчдийн Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн: Сонгомол бөхийн 60, 67, 72, 77, 82, 97, 130 кг-ийн урьдчилсан барилдаан
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Сайхан-Овоо сумын уяач Д. Ойдов
  • 20:40
    “World football” теле сэтгүүл
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Морьтны соёл: Эмээл минь хаан ширээ
  • 21:43
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх ДАШТ 1962, 1966 он
  • 22:35
    Бээжин буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эрэгтэйчүүдийн

MNBA Sports

  • 08:00
    ПЛЕЙ-ОФФ: СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ
  • 11:00
    EURO Basket-Аваргуудын лиг
  • 12:30
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 17:30
    5Х5 АЗИЙН ОЮУТНЫ АВАРГА 2016
  • 22:00
    EURO Basket-Аваргуудын лиг
  • 23:30
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ

Олон Саналтай

II/2322:05

Боловсрол ТВ

"Бүтэн амьдрал" ОАК 4-р анги

II/2311:15

Боловсрол ТВ

"Бүтэн амьдрал" ОАК 3-р анги

II/2313:30

NTV

"Хөгжилтэй дүр" хошин цуврал 1-4