МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Сурагчдын амралтанд: “Оскар-Агаарын бөмбөлөгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 15.16-р анги
  • 09:30
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 10:10
    Теле хичээл: “Сургуулийн өмнөх боловсрол”
  • 10:40
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өдөр өдрийн наран” олон ангит уран сайхны кино 35.36-р анги
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги “Математик”
  • 14:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 2-р анги “Хүн ба орчин, Эрүүл мэнд, Дүрслэх урлаг, технологи”
  • 15:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Монгол хэл”
  • 15:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”
  • 15:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Англи хэл, Биеийн тамир, Математик”
  • 16:30
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 17:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги “Физик”
  • 17:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги “Газар зүй”
  • 17:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги “Дизайн технологи зураг”
  • 18:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги “Эрүүл мэнд”
  • 18:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги “Англи хэл”
  • 18:30
    “Иргэдийн эрхзүйн боловсролд” /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    УИХ-ын Өргөдлийн байнгын хорооны тайлан
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Боролдойн цаг”
  • 21:20
    “DeFacto” мэтгэлцээн /шууд/
  • 22:20
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:25
    “Өргөст модны шувуу” уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:55
    “Баруун Монгол Гэсэр” тууль 4
  • 00:05
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    юүхүү хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 10:30
    теле хичээл 4-р анги / математик/
  • 10:50
    теле хичээл 4-р анги / хөгжим/
  • 10:55
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 11:15
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 11:40
    агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг /10/
  • 12:30
    уих-ын цаг
  • 13:00
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 13:45
    теле хичээл 4-р анги / математик/
  • 14:05
    теле хичээл 4-р анги / хөгжим/
  • 14:10
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 14:30
    григорий р. оак /5/
  • 15:20
    эрүүл мэнд эрхэм баян /хүүхдийн хавдраас сэргийлье/
  • 15:55
    царцаа намжил монгол ардын үлгэр
  • 16:15
    теле хичээл 4-р анги / математик/
  • 16:35
    теле хичээл 4-р анги / хөгжим/
  • 16:40
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 17:00
    сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    юүхүү хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    зарын цаг - бизнес мэдээ
  • 18:40
    ubs телевизээр
  • 18:50
    "ёндоотой карт" урамшуулалт хөтөлбөр шууд
  • 19:30
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг / төгсгөлийн 11-р анги/
  • 21:45
    григорий р. оак /6/
  • 22:45
    football talk
  • 00:00
    ubs завсарлаг

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "shop mongolia"
  • 11:30
    "монгол хэл" теле хичээл 1-р анги
  • 11:50
    "эрүүл мэнд" теле хичлээл 1-р анги
  • 11:55
    "математик" теле хичээл 1-р анги
  • 12:15
    "ростов" оросын олон ангит кино 16-р анги
  • 13:20
    "сэрэлт-4" дугаар-7
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "монгол хэл" теле хичээл 1-р анги
  • 15:50
    "эрүүл мэнд" теле хичлээл 1-р анги
  • 15:55
    "математик" теле хичээл 1-р анги
  • 16:15
    "хайр уу" 3-р анги теле зохиомж
  • 16:30
    "хайрт тэд минь" хятадын оак 29-р анги
  • 17:30
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "берёзка" оросын олон ангит кино 1-р анги
  • 21:30
    "сэрэлт-4" дугаар-8
  • 22:50
    "хайрт тэд минь" хятадын оак 30-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:10
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:50
    business news
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага90/0
  • 10:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:35
    хошин шог
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - уран зохиол
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 11:45
    теле хичээл 6-р анги - дизайн технологи
  • 12:05
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    business news
  • 13:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    "зуун жилийн өв залгамжлагч" соак 61-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    теле хичээл 6-р анги - уран зохиол
  • 15:40
    теле хичээл 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 15:45
    теле хичээл 6-р анги - дизайн технологи
  • 16:05
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:35
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "монголчууд 2019 онд юу бүтээсэн бэ?"
  • 18:35
    "урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна"
  • 18:45
    "зуун жилийн өв залгамжлагч" соак 62-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "шинэ улаанбаатар"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "замбуулин дуусах болоогүй"муск 43-р анги
  • 23:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    эфир завсарласан

C1

  • 08:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 12-р анги
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Бага үдийн цэнэг хөтөлбөр
  • 10:30
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Пяо Шуай" ХОАК 8-р анги
  • 11:45
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Монгол хэл/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Хамгаалагч арслан" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" XOAK 41-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 21-р анги
  • 16:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Монгол хэл/
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хамгаалагч арслан" хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 18:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 13-р анги
  • 19:20
    Урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алганы хээ" Ток шоу. Ж.Алтаншагай Фантастик продакшны жүжигчин, СТА
  • 21:40
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 22-р анги
  • 22:40
    "Пяо Шуай" ХОАК 9-р анги
  • 23:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 00:10
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    тв хичээл 10-р анги: биологи
  • 09:55
    тв хичээл 10-р анги: физик
  • 10:20
    тв хичээл 10-р анги: түүх
  • 10:40
    тв хичээл 10-р анги: нийгэм судлал
  • 11:00
    мөнхийн хайр-110 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    адтай жаалууд 9-12 анги
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бизнес аялал
  • 16:10
    business time
  • 16:30
    тв хичээл 10-р анги: биологи
  • 16:55
    тв хичээл 10-р анги: физик
  • 17:20
    тв хичээл 10-р анги: түүх
  • 17:40
    тв хичээл 10-р анги: нийгэм судлал
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    11.22.63 3-оак
  • 19:20
    урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 19:30
    бодит тайлбар
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-111 оак
  • 22:30
    11.22.63 3-оак
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 15.16-р анги
  • 07:30
    Мэдээ
  • 08:30
    "Юунагийн гудамж" ОАК 3-р анги
  • 09:30
    ТВ хичээл: Бага бүлэг "Дуу хөгжим"
  • 09:40
    "Ералаш" хүүхдийн кино 7-р анги
  • 09:50
    ТВ хичээл: Ахлах бүлэг "Дуу хөгжим"
  • 10:00
    ТВ хичээл: Бэлтгэл бүлэг "Математик, энгийн төсөөлөл"
  • 10:20
    "Гэр дүүрэн охид" ОАК 8-р анги
  • 11:10
    "Нууцлаг эзэн" шоу 12
  • 11:55
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 9-р анги
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33, 34-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 15:50
    "Эко сэргийлэгч" нэвтрүүлэг 12
  • 16:10
    ТВ хичээл: Бага бүлэг "Дуу хөгжим"
  • 16:20
    "Ералаш" хүүхдийн кино 7-р анги
  • 16:30
    ТВ хичээл: Ахлах бүлэг "Дуу хөгжим"
  • 16:40
    ТВ хичээл: Бэлтгэл бүлэг "Математик, энгийн төсөөлөл"
  • 16:50
    "Юунагийн гудамж" ОАК 4-р анги
  • 18:00
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино 1.11,12-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 20.1
  • 21:20
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 57-р анги
  • 22:15
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 22:25
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 10-р анги
  • 23:45
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК
  • 01:30
    "Торгоны зам" баримтат кино 28
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:05
    "Юунагийн гудамж" ОАК 4-р анги
  • 04:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.7-8-р анги
  • 07:25
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 15-16-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.6-р анги
  • 08:30
    Мэдлэгийн семинар
  • 09:00
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /2-р хичээл/
  • 09:20
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /2-р хичээл/
  • 09:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /2-р хичээл/
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 24-р анги
  • 11:05
    Теле хичээл 7-р анги- Нийгэм судлал
  • 11:25
    Теле хичээл 7-р анги- Эрүүл мэнд
  • 11:30
    Теле хичээл 7-р анги- Уран зохиол
  • 11:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гал тогоо" ОАК 5-р бүлэг 13-14-р анги
  • 13:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" /HSK cонсгол 8-р хичээл/
  • 13:40
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" /HSK уншлага 8-р хичээл/
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Теле хичээл 7-р анги- Нийгэм судлал
  • 15:20
    Теле хичээл 7-р анги- Эрүүл мэнд
  • 15:25
    Теле хичээл 7-р анги- Уран зохиол
  • 15:45
    Дэлхийн атлас
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Суут ухаантан Эйнштейн" ОАК 1-р анги
  • 17:20
    Дэлхийн атлас
  • 17:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.9-10-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 18:30
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 18:55
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.7-р анги
  • 19:30
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 25-р анги
  • 21:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Би багш
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 5-р бүлэг 15-16-р анги
  • 23:05
    "Суут ухаантан Эйнштейн" ОАК 2-р анги
  • 00:05
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Цул металл Алхимич" аниме /season II/ 29-р анги
  • 08:00
    "Аялгуу ба уур хилэн" УСК
  • 09:50
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 10:20
    Аз жаргалд итгэ
  • 10:30
    Сошиал туршилт
  • 10:40
    Содон аялгуу
  • 10:50
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:00
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 12:10
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 12:20
    "Баянхонгор аймгийн хангайн бүс 2019" 1-р хэсэг
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 14:20
    Хошин шог
  • 14:50
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 15:00
    High trade
  • 15:20
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 15:30
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 15:40
    "Аялгуу ба уур хилэн" УСК
  • 17:40
    Сошиал туршилт
  • 17:45
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 17:50
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 18:00
    High trade
  • 18:25
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 18:30
    "Цул металл Алхимич" аниме /season II/ 30-р анги
  • 18:55
    Бүтээгчид
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 19:50
    Урбан Хүрээ коллекц үзүүлж байна.
  • 20:00
    Хунчир-Ургамлын хаан
  • 20:30
    NBA game time №93
  • 20:50
    Бүтээгчид
  • 20:55
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 21:00
    "Хайрын өв" УСК
  • 22:50
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 23:00
    "FOOTBALL TALK" №24
  • 00:20
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    Теле хичээл: Физик, Англи хэл, Биологи, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Мэдээллийн технологи
  • 11:30
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 43,44-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Амьдралын өнгө" СОАК 12-р анги
  • 13:40
    "Зурж сурцгаая" хүүхдийн цуврал 15,16-р хэсэг
  • 14:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 14:30
    Теле хичээл: Физик, Англи хэл, Биологи, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Мэдээллийн технологи
  • 16:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 8-р анги
  • 16:30
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 21-р анги
  • 17:20
    "Авгалдай" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 66-70-р анги
  • 17:30
    Chart news 82-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 45,46-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Амьдралын өнгө" СОАК 13-р анги
  • 21:00
    "Киносутра" ОАМУСК 5-р анги
  • 22:00
    "Хар жагсаалт" ОАК /season-6/ 16-р анги
  • 23:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 14-р анги
  • 00:00
    "Киносутра" ОАМУСК 5-р анги
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:20
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    UK chart
  • 10:00
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 12:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 16:30
    Кино, жүжгийн дуу
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:20
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Хүсэл" МУСК
  • 20:50
    "Борголжин" брэнд үзүүлж байна
  • 21:00
    POP дууны цаг
  • 22:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 23:00
    Монгол дууны цаг
  • 23:30
    Сайхан амраарай

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Өглөөний сонин" өглөө хөтөлбөр
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Бизнес толь"
  • 09:40
    "Үндэсний баялаг" МУСК
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 11:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 11:25
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 11:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Уран зохиол/
  • 12:05
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Ирвэс эрхлүүлэхийн учир" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 12:40
    "Боломжийн эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Girls" УСК 13-р анги
  • 14:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/ давталт
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол/ давталт
  • 15:25
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/ давталт
  • 15:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Уран зохиол/ давталт
  • 16:05
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 16:25
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 18:05
    "Мөрөөдлийн мөнгөн аялгуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ирвэс эрхлүүлэхийн учир" нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 20:55
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Миний сайхан ээжүүд" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "247 градус" МУСК
  • 00:30
    "Бизнес толь"
  • 01:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:50
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Миний эрдэнэ ОАУСК 10-р анги /давталт/
  • 09:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Теле хичээл 5-р анги "Монгол хэл, Эрүүл мэнд, Хүн ба байгаль"
  • 12:25
    Бээжин хотын залуус ОАУСК 2-р анги
  • 13:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги "Монгол хэл, Эрүүл мэнд, Хүн ба байгаль" /давталт/
  • 15:05
    Спортын цаг
  • 16:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 18:20
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:10
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Засаг цаг - Үр дүн
  • 22:30
    Миний эрдэнэ ОАУСК 11-р анги
  • 23:00
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 23:50
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 00:35
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 11:00
    Теле хичээл - XII анги
  • 12:30
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Теле хичээл - XII анги
  • 19:40
    Төв аймгийн цаг
  • 20:10
    Гишүүдтэй ярилцъя нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Ижий заяатай орчлон нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Түрс ОАК 6-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Бизнес Амжилт
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Готам" ОАК (III.19,20-р анги)
  • 10:40
    "Биллийг устга (Kill Bill: Vol 1)" УСК
  • 12:40
    "Мартагдашгүй 11-р сар (Sweet November) УСК
  • 14:45
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (4,5-р анги)
  • 16:05
    "Шоушенкээс оргосон нь (The Shawshank Redemption)" УСК
  • 18:30
    "Готам" ОАК (III.21-р анги)
  • 19:30
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (6-р анги)
  • 20:10
    "Биллийг устга 2 (Kill Bill: Vol 2)" УСК
  • 23:00
    "Надгүйгээр үргэлжлэх амьдрал (This Is Where I Leave You) УСК
  • 01:00
    "Сан Андреас (San Andreas) УСК
  • 03:00
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (5,6-р анги)
  • 04:10
    "Готам" ОАК (III.21-р анги)
  • 04:50
    "Биллийг устга 2 (Kill Bill: Vol 2)" УСК
  • 07:00
    "Надгүйгээр үргэлжлэх амьдрал (This Is Where I Leave You) УСК
  • 08:40
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (6-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 17-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 4-р бүлгийн 5-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 75,76-р анги
  • 12:20
    Хошин шог
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 748-751-р анги
  • 14:40
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "One Piece" Алтан далайн дээрэмчин
  • 16:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 18-р анги
  • 16:50
    Амжилтын үндэс
  • 17:20
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 77-80-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #34
  • 22:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 4-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 77,78-р анги
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 10:30
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн Хөтөлбөр
  • 15:00
    Оюутны байр -1 ситком цуврал 1, 2-р анги
  • 16:00
    "Их хаадын удам"-1, 2 Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:25
    "Khan academy-Монголд" цуврал хичээл
  • 19:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:45
    "УРБАН ХҮРЭЭ КОЛЛЕКЦ" үзүүлж байна.
  • 20:00
    Хотын аялал нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Монгол Алтайн барагшун" үзүүлж байна
  • 20:50
    "Борголжин" брэнд үзүүлж байна
  • 21:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Оюутны байр -1 ситком цуврал 3, 4-р анги
  • 23:00
    Хошин шог
  • 23:30
    Сайхан амраарай

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Миний найз охин-1" УСК
  • 12:20
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Сайн уу Амьдрал минь-2" МУСК
  • 15:30
    "Хошин шог"
  • 16:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    " Засаг цаг-Үр дүн" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:10
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК
  • 21:00
    "Одтой болзоо-Шинэбаяр" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Миний шинэ найз охин-2" УСК
  • 23:40
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Ард түмний индэр
  • 09:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Ер бусын мөрдөгч"ОАК S1-Ep22
  • 10:50
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:20
    "Учралын Баяр -3" зорилтот төсөл
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Үг аргадаж Аялгуу эгшиглэнэ
  • 16:10
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:10
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хоёр ба хагас эр хүн" цуврал S6-Ep3, 4
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ер бусын мөрдөгч" ОАК S1-Ep23
  • 22:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Sword art online" хүүхэлдэйн кино 47-р анги
  • 08:25
    Түлш түлэх аргачлал
  • 08:30
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 66-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    Цахим засаглал нэвтрүүлэг
  • 10:58
    Түлш түлэх аргачлал
  • 11:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 12:57
    Түлш түлэх аргачлал
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Луйварчид" ОАК 13-р анги
  • 15:45
    Түлш түлэх аргачлал
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 27-р анги
  • 17:43
    Түлш түлэх аргачлал
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 67-р анги
  • 20:00
    "Луйварчид" ОАК 14-р анги
  • 20:45
    Түлш түлэх аргачлал
  • 21:00
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Кино миний амьдралд"
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 28-р анги
  • 22:43
    Түлш түлэх аргачлал
  • 23:00
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай Цаг

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:10
    "Авлигын шийдэх шийдэл" Нийгэм, эдийн засаг
  • 08:40
    "Peptide" Yзүүлж байна
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Давталт"
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Давталт"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг нэвтрүүлэг"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Чөлөөт цаг"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" ( Шууд )
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Гоёл медикал" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Peptide" Yзүүлж байна
  • 20:30
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Шууд"
  • 21:30
    "Авлигын шийдэх шийдэл" Нийгэм, эдийн засаг
  • 21:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 22:00
    "Орлогод нийцсэн орон сууц"
  • 22:30
    "Авто химийн цаг"
  • 23:30
    "Хошин шог"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    “Бяцхан хадагтай Зази” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci kids - "Амьтдын ертөнц” т.с нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 10:00
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Ай Карли” ОАК
  • 11:25
    “Ай күү” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Watch car” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл
  • 12:35
    “Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Гайхалтай шинэ нээлтүүд” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Сай Кюү” т.м нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Авьяаслаг багачууд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:35
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб”хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Авьяаслаг багачууд”нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Watch car” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 21:45
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 22:00
    “Ай Карли” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Үндэсний бичиг, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Математик”
  • 10:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Математик, Биеийн тамир, Үндэсний бичиг, Физик”
  • 11:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Математик, Дүрслэх урлаг, Хөгжим, Үндэсний бичиг”
  • 12:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги “Монгол хэл, Түүх”
  • 13:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 10-р анги “Хими, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Физик, Үндэсний бичиг”
  • 14:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 11-р анги “Газар зүй, Хими, Биеийн тамир, Физик, Түүх”
  • 16:10
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 16:20
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 16:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги “Монгол хэл, Биеийн тамир, Хүн ба орчин” /Тува хэлээр бэлтгэсэн хичээл/
  • 17:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги “Монгол хэл, Биеийн тамир, Хүн ба орчин” /Казак хэлээр бэлтгэсэн хичээл/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 2-р анги “Математик, Монгол хэл” /Казак хэлээр бэлтгэсэн хичээл/
  • 19:40
    Экспертийн цаг: “Зайны сургалтын давуу тал, онцлог” Монголын эрдэмтдийн үндэсний зөвлөлийн дэд тэргүүн Д.Батчулуун оролцов.
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 23:35
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Онгон зэрлэг Африк” баримтат кино 06
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Гайхамшигт үзмэрүүд” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Шинэ номын танилцуулга” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Монгол төр, Монгол ардчилал” цуврал лекц 03,04
  • 13:00
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 17
  • 14:45
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:50
    “Шинэ номын танилцуулга” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Лолька, Волька 2” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлав
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 18
  • 18:50
    “Шинэ номын танилцуулга” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 19:05
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Монгол төр, Монгол ардчилал” цуврал лекц 05,06
  • 21:00
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг. Мандахнар
  • 21:40
    Жанзэ Цорж Госог ренбүчигийн авшиг, айлдвар
  • 23:15
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    nba gametime
  • 01:00
    nba: san antonio at denver tape
  • 03:00
    marquee matchup 02/03/2020
  • 05:00
    hardwood classic 2006 nba all-star game
  • 07:00
    the warmup - live
  • 07:30
    nba gametime
  • 08:00
    the warmup - tape
  • 08:30
    nba gametime
  • 09:00
    nba: san antonio at oklahoma city live
  • 11:30
    hardwood classic 2010 nba all-star game
  • 13:30
    hardwood classic 2011 nba all-star game
  • 15:30
    nba action 2917
  • 16:00
    hardwood classic 1987 nba all-star game
  • 18:00
    nba: san antonio at oklahoma city tape
  • 20:00
    inside the nba
  • 21:00
    nba: san antonio at oklahoma city tape
  • 23:00
    inside the nba

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ман.ютд-тоттенхэм pl 2018-2019
  • 11:00
    ufc 190 роузи-корреа
  • 14:00
    түүхэн тоглолт №1: ман.сити-кпр 2011/12
  • 14:30
    бостон - милоуки nba 2018-2019
  • 16:30
    ман.ютд-тоттенхэм pl 2018-2019
  • 18:30
    ufc 190 роузи-корреа
  • 21:30
    бостон - милоуки nba 2018-2019
  • 23:30
    түүхэн тоглолт №1: ман.сити-кпр 2011/12

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 00:00
    шинэ үндсэн хуулийн ойд зориулсан барилдаан
  • 08:00
    үндэсний бөхийн тойм #17 - 2020
  • 00:00
    nba gametime №94
  • 00:00
    insider дугаар #10 (ц.бат-энх)
  • 00:00
    скүаш америкын нээлттэй тэмцээн 2019
  • 08:00
    жүдо парисын их дуулга 2020 өдөр 2
  • 08:00
    road to mr.olympia нэвтрүүлэг - s2 #e9
  • 08:00
    "морин спортын ертөнц" теле сэтгүүл №10
  • 08:00
    монголын мистер - 2020 өдөр 1

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Markets"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    wwe smackdown live 1068
  • 11:00
    one warrior series 4-4
  • 11:30
    жүдо парисын их дуулга 2020 өдөр 1
  • 14:00
    one top 50 events: #42
  • 15:00
    ufc 237: намаюнас-андраде
  • 17:30
    ufc: жакар-херманссон
  • 20:00
    октагон дугаар 2-17
  • 20:30
    ufc 242: хабиб-пориер
  • 23:30
    one: fire & fury тойм

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгу
  • 08:30
    "Нохдын ертөнц" 10-р хэсэг /нэвтрүүлэг/
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 09:30
    Чарл Чаплин "Хүүхэлдэйн кино"
  • 10:00
    "Хаврын 17 учрал" ОАК /7-р анги/
  • 11:10
    +19 нэвтрүүлэг
  • 11:40
    хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Миний Монгол" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Наадам 2016 /эрлийз 3 нас/
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бидний бүтээл"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг/шууд/
  • 19:00
    "Зөн билэгтнүүд гэмт хэрэг мөрдсөн нь" 2-4-р хэсэг
  • 19:50
    "Амрах агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /Бейрут/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хаврын 17 учрал" ОАК /8-р анги/
  • 23:40
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Төгс бэр" ОАК 5-р анги
  • 08:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 6
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 11, 12
  • 10:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 7, 8-р анги
  • 11:20
    "Дуулиант 18 нас" ОАК 9, 10-р анги
  • 13:40
    "Манан" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 15:05
    "Мөрдөгчид" ОАК 2 бүлгийн 13-р анги
  • 16:20
    "Жусоны бууч" ОАК 1-р анги
  • 17:30
    "Төгс бэр" ОАК 6-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 9, 10-р анги
  • 20:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2 бүлгийн 14-р анги
  • 22:00
    "Жусоны бууч" ОАК 2-р анги
  • 23:15
    "Шинжээч" ОАК 2.1-р анги
  • 00:40
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 9, 10-р анги
  • 01:50
    "Мөрдөгчид" ОАК 2 бүлгийн 14-р анги  

SPS Prime

  • 00:30
    майами-портлэнд nba 2019-20
  • 02:30
    арсенал-стандард европа лиг 2-р тойрог
  • 04:30
    л.а клипперс-миннесота nba 2019-20
  • 06:30
    барселона-интер аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 08:30
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №3
  • 09:00
    сан антонио-оклахома (шууд) nba 2019-20
  • 11:30
    реал-брюгге аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 13:30
    сан антонио-дэнвэр nba 2019-20
  • 15:30
    nba gametime №93
  • 16:00
    брайтон-вотфорд 26-р тойрог
  • 18:00
    сан антонио-оклахома nba 2019-20
  • 20:00
    nba gametime №94
  • 20:30
    премьер лигийн тойм №26
  • 21:30
    pl netbusters №26
  • 22:00
    тоттенхэм-байерн аваргуудын лиг 2-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Багын найзууд" МУСК
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 42 -р анги
  • 12:00
    "Урбан" Хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 12:10
    Улаачдын өрсөлдөөн З.Халиун
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Аз жаргал" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Фэйсбүк-Шинэ үе
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Хөгшин хүргэн-Шинэ үе
  • 19:20
    "Урбан" Хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 19:30
    21-р зууний гайхамшиг Peptid
  • 19:40
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэгМонголын эдийн засаг: Боломж-хаалт
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Контрол комментатор"нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 43 -р анги
  • 23:10
    Зарын цаг
  • 23:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг 16-р анги
  • 07:58
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 08:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 3-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 08:25
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Гадаад дууны цаг
  • 09:00
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 2-р анги /давталт/
  • 09:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 09:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:00
    Харандаан анд /хүүхэлдэйн кино/
  • 10:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2 бүлгийн 12-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 11:25
    “Гайхамшигт ой -2” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлагаас бэлтгэн хүргэв/
  • 12:10
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 3,4-р анги /давталт/
  • 13:38
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 13:45
    Монгол дууны хит
  • 14:00
    Зочны цаг
  • 14:19
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:25
    Дамжуулах үг” нэвтрүүлэг II хэсэг
  • 15:15
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:35
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг 17-р анги
  • 16:00
    “Он цагийн хэлхээс” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:35
    Кино бидний амьдралд
  • 16:50
    Гадаад дууны хит
  • 17:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 3-р анги
  • 18:15
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 18:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 18:40
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:45
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 5-р анги
  • 19:30
    “ТВ” үзүүлж байна
  • 19:35
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 3-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 19:57
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:00
    “Гайхамшигт ой -2” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлагаас бэлтгэн хүргэв/
  • 20:45
    Зочны цаг
  • 21:00
    Сонгодог хөгжмийн цаг
  • 21:20
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:25
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2 бүлгийн 13-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 6-р анги
  • 23:15
    Төрийн дуулал
  • 23:17
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    23 хүртэлх насанд хүрэгчдийн Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн: Сонгомол бөхийн 60, 67, 72, 77, 82, 97, 130 кг-ийн шигшээ барилдаан
  • 09:40
    Дархан мэх: Монгол улсын заан Ч. Гочоосүрэн
  • 10:00
    Теле хичээл: 3-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл “Математик”
  • 10:20
    Теле хичээл: 3-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл “Хүн ба орчин”
  • 10:40
    Теле хичээл: 4-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл“Хүн ба нийгэм”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: 4-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл “Математик”
  • 11:25
    Теле хичээл: 5-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл “Монгол хэл”
  • 11:45
    Теле хичээл: 5-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 12:10
    Зочны ярилцлага
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    “World football” теле сэтгүүл
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгэе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 13:05
    23 хүртэлх насанд хүрэгчдийн Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн:Сонгомол бөхийн 55, 63, 87 кг, Чөлөөт бөхийн эмэгтэйчүүдийн урьдчилсан барилдаан
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгэе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 15:05
    23 хүртэлх насанд хүрэгчдийн Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн:Сонгомол бөхийн 55, 63, 87 кг, Чөлөөт бөхийн эмэгтэйчүүдийн урьдчилсан барилдаан /үргэлжлэл/
  • 16:15
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эмэгтэйчүүдийн Хийн урт бууны 3 байрлалт дасгал
  • 17:20
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдүүд өвлийн спортын наадам: Биатлон буухиа холимог баг
  • 18:55
    Спорт-хобби: МХБХ-ны дэд ерөнхийлөгч Б. Бум-Учрал
  • 19:20
    Морьтны соёл: Эмээл минь хаан ширээ
  • 19:49
    Олимпийн боловсролд
  • 20:19
    Морьтой монгол аян цурал нэвтрүүлэг: Хэнтий аймгийн Дэлгэрхаан сум
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт хэлэлцүүлэг: Хүн амын бие бялдрын түвшин тогтоох сорилын талаар-шууд
  • 22:20
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг “Атланта-1996” зуны олипын наадам
  • 23:00
    MNB SPORT мэдээ

MNBA Sports

  • 08:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 11:00
    EURO Basket-Аваргуудын лиг
  • 12:30
    3Х3 ОЮУТНЫ ДЭЛХИЙН АВАРГА 2016
  • 16:30
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ
  • 20:00
    ЗАЛУУ НАСАНДАА НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 21:00
    БАХАРХАЛ НЭВТРҮҮЛЭГ 3Х3 ШИГШЭЭ БАГ
  • 22:00
    EURO Basket-Аваргуудын лиг
  • 23:10
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ

Олон Саналтай

II/2322:05

Боловсрол ТВ

"Бүтэн амьдрал" ОАК 4-р анги

II/2311:15

Боловсрол ТВ

"Бүтэн амьдрал" ОАК 3-р анги

II/2313:30

NTV

"Хөгжилтэй дүр" хошин цуврал 1-4