МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Сурагчдын амралтанд: “Оскар-Агаарын бөмбөлөгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 17.18-р анги
  • 09:30
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Теле хичээл: “Сургуулийн өмнөх боловсрол”
  • 10:20
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өдөр өдрийн наран” олон ангит уран сайхны кино 37.38-р анги
  • 14:00
    Теле хичээл:ЕБС-ийн 1-р анги “Монгол хэл, Иргэний ёс зүй, Дүрслэх урлаг, технологи”
  • 14:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 2-р анги “Монгол хэл”
  • 15:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Математик”
  • 15:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Математик, Хөгжим, Монгол хэл”
  • 16:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл, Эрүүл мэнд, Хүн ба байгаль”
  • 16:55
    MNB-энэ 7 хоногт

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    юүхүү хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 10:30
    теле хичээл 4-р анги / хүн ба байгаль/
  • 10:50
    теле хичээл 4-р анги / эрүүл мэнд/
  • 10:55
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 11:15
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 11:40
    агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг / төгсгөлийн 11-р анги/
  • 12:30
    чин ачлал эмнэлэг
  • 13:00
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 13:45
    теле хичээл 4-р анги / хүн ба байгаль/
  • 14:05
    теле хичээл 4-р анги / эрүүл мэнд/
  • 14:10
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 14:30
    григорий р. оак /6/
  • 15:25
    nba talk
  • 16:35
    теле хичээл 4-р анги / эрүүл мэнд/
  • 16:40
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 17:00
    сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    юүхүү хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    зарын цаг - бизнес мэдээ
  • 18:30
    монголчууд 2019 онд юу бүтээсэн бэ?
  • 18:50
    нүүр тулсан ярилцлага
  • 19:30
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    надтай үлдээч олон ангит кино /1/
  • 21:45
    григорий р. оак /7/
  • 22:55
    аяллын тойрог
  • 23:55
    ubs завсарлага цаг

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "shop mongolia" үзүүлж байна
  • 11:30
    "математик" теле хичээл 1-р анги
  • 11:50
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 12:15
    "берёзка" оросын олон ангит кино 1-р анги
  • 13:20
    "сэрэлт-4" дугаар-8
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "математик" теле хичээл 1-р анги
  • 15:50
    "хайр уу" 4-р анги теле зохиомж
  • 16:00
    "баримтат кино"
  • 16:35
    "хайрт тэд минь" хятадын оак 30-р анги
  • 17:30
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "берёзка" оросын олон ангит кино 2-р анги
  • 21:30
    "сэрэлт-4" дугаар-9
  • 22:50
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "хайрт тэд минь" хятадын оак 31-р анги
  • 01:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    business news
  • 08:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:30
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага70/0
  • 10:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:15
    "шинэ улаанбаатар"
  • 10:45
    "хошин шог"
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - монгол хэл
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 11:45
    теле хичээл 6-р анги - физик
  • 12:05
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    business news
  • 12:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "зуун жилийн өв залгамжлагч" соак 62-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    теле хичээл 6-р анги - монгол хэл
  • 15:40
    теле хичээл 6-р анги - иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 15:45
    теле хичээл 6-р анги - физик
  • 16:05
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:35
    business news
  • 16:45
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "tvmall"
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:25
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна"
  • 18:45
    "зуун жилийн өв залгамжлагч" соак 63-р анги
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    "ээжүүд эрүүл ирээдүйн төлөө"хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "замбуулин дуусах болоогүй"муск 44-р анги
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    эфир завсарласан

C1

  • 08:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 13-р анги
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Бага үдийн цэнэг хөтөлбөр
  • 10:30
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Пяо Шуай" ХОАК 9-р анги
  • 11:50
    Баримтат кино
  • 12:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Математик/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Хамгаалагч арслан" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    Миний гэр бүлийн аз жаргал XOAK 42-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 22-р анги
  • 16:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Математик/
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хамгаалагч арслан" хүүхэлдэйн кино 46-р анги
  • 18:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 14-р анги
  • 19:15
    "Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн" Номин холдинг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 20:40
    "Чин зүрх" дуу бүтсэн түүх
  • 21:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 23-р анги
  • 22:30
    "Пяо Шуай" ХОАК 10-р анги
  • 23:20
    Таны эрүүл мэндэд
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    тв хичээл 10-р анги: биологи
  • 09:55
    тв хичээл 10-р анги: нийгэм судлал
  • 10:20
    тв хичээл 10-р анги: дизайн технологи, зураг
  • 10:40
    тв хичээл 10-р анги: түүх
  • 11:00
    мөнхийн хайр-111 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    хайрын хүч
  • 14:00
    бодит тайлбар
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бизнес аялал
  • 16:10
    business time
  • 16:30
    тв хичээл 10-р анги: биологи
  • 16:55
    тв хичээл 10-р анги: нийгэм судлал
  • 17:20
    тв хичээл 10-р анги: дизайн технологи, зураг
  • 17:40
    тв хичээл 10-р анги: түүх
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    11.22.63 4-оак
  • 19:20
    урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 19:30
    завгүй өдөр
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-112 оак
  • 22:30
    11.22.63 4-оак
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 17.18-р анги
  • 07:30
    Мэдээ
  • 08:30
    "Юунагийн гудамж" ОАК 4-р анги
  • 09:30
    "Ералаш" хүүхдийн кино 8-р анги
  • 09:40
    "Ералаш" хүүхдийн кино 9-р анги
  • 09:50
    ТВ хичээл: Ахлах бүлэг "Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд"
  • 10:00
    ТВ хичээл: Бэлтгэл бүлэг "Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд"
  • 10:20
    "Гэр дүүрэн охид" ОАК 9-р анги
  • 11:10
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 20.1
  • 11:55
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 10-р анги
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 35, 36-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 57-р анги
  • 15:05
    Торгоны зам: Луврын музей ба хориотой хот 10
  • 15:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 16:10
    "Уул уурхай ба орон нутгийн хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    ТВ хичээл: Ахлах бүлэг "Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд"
  • 16:40
    ТВ хичээл: Бэлтгэл бүлэг "Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд"
  • 16:50
    "Юунагийн гудамж" ОАК 5-р анги
  • 18:00
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино 1.13,14-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 20.2
  • 21:20
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 58-р анги
  • 22:15
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 22:25
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 11-р анги
  • 23:40
    "Валентины захидал" МУСК
  • 01:35
    "Торгоны зам" баримтат кино 25
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:05
    "Юунагийн гудамж" ОАК 5-р анги
  • 04:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.9-10-р анги
  • 07:25
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.7-р анги
  • 08:30
    Мэдлэгийн семинар
  • 09:00
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /2-р хичээл/
  • 09:20
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /2-р хичээл/
  • 09:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /2-р хичээл/
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 25-р анги
  • 11:05
    Теле хичээл 7-р анги- Биологи
  • 11:25
    Теле хичээл 7-р анги- Түүх
  • 11:40
    Теле хичээл 7-р анги- Англи хэл
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гал тогоо" ОАК 5-р бүлэг 15-16-р анги
  • 13:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" /HSK cонсгол 8-р хичээл/
  • 13:40
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" /HSK уншлага 8-р хичээл/
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Бүтэн амьдрал" ОАК бүтсэн түүх
  • 15:00
    Теле хичээл 7-р анги- Биологи
  • 15:20
    Теле хичээл 7-р анги- Түүх
  • 15:40
    Теле хичээл 7-р анги- Англи хэл
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Суут ухаантан Эйнштейн" ОАК 2-р анги
  • 17:10
    Дэлхийн атлас
  • 17:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.11-12-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 19-20-р анги
  • 18:30
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 18:55
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.8-р анги
  • 19:30
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 26-р анги
  • 20:55
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 5-р бүлэг 17-18-р анги
  • 23:05
    "Суут ухаантан Эйнштейн" ОАК 3-р анги
  • 00:05
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Цул металл Алхимич" аниме /season II/ 30-р анги
  • 08:00
    "Хайрын өв" УСК
  • 09:50
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 10:20
    Аз жаргалд итгэ
  • 10:30
    Сошиал туршилт
  • 10:40
    Содон аялгуу
  • 10:50
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:00
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 12:10
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 12:20
    "Баянхонгор аймгийн хангайн бүс 2019" 2-р хэсэг
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 14:20
    Хошин шог
  • 14:50
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 15:00
    High trade
  • 15:20
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 15:30
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 15:40
    "Хайрын өв" УСК
  • 17:40
    Сошиал туршилт
  • 17:45
    Аз жаргалд итгэ
  • 17:50
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 18:00
    High trade
  • 18:25
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 18:30
    "Цул металл Алхимич" аниме /season II/ 31-р анги
  • 18:55
    Бүтээгчид
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 19:50
    Урбан Хүрээ коллекц үзүүлж байна.
  • 20:00
    Аз жаргалд итгэ
  • 20:10
    Сошиал туршилт
  • 20:20
    Содон аялгуу
  • 20:25
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 20:30
    NBA game time №94
  • 20:50
    Бүтээгчид
  • 20:55
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 21:00
    "Ул мөргүй" УСК
  • 23:00
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 23:10
    "NBA ACTION" №2917
  • 23:50
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    Теле хичээл: Физик, Газар зүй, Биологи, Биеийн тамир, Орос хэл
  • 11:30
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 45,46-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Амьдралын өнгө" СОАК 13-р анги
  • 13:40
    "Зурж сурцгаая" хүүхдийн цуврал 17,18-р хэсэг
  • 14:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 14:30
    Теле хичээл: Физик, Газар зүй, Биологи, Биеийн тамир, Орос хэл
  • 16:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 9-р анги
  • 16:30
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 22-р анги
  • 17:20
    "Авгалдай" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 71-80-р анги
  • 17:40
    "Пеппа торой" хүүхэлдэйн кино/season-2/ 3-5-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 47,48-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Амьдралын өнгө" СОАК 14-р анги
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    "Хар жагсаалт" ОАК /season-6/ 17-р анги
  • 23:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 15-р анги
  • 00:00
    Хар хайрцаг
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:20
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Хүсэл" МУСК
  • 12:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 16:30
    Монгол дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:20
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Дурласны маргааш" МУСК
  • 20:50
    "Борголжин" брэнд үзүүлж байна
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 23:30
    Сайхан амраарай

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Өглөөний сонин" өглөө хөтөлбөр
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Бизнес толь"
  • 09:40
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Нийгэм судлал/
  • 11:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Эрүүл мэнд/
  • 11:25
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 11:45
    "247 градус" МУСК
  • 13:15
    "Ирвэс эрхлүүлэхийн учир" нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 13:40
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 14:00
    "Girls" УСК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Нийгэм судлал/ давталт
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Эрүүл мэнд/ давталт
  • 15:25
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/ давталт
  • 15:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:55
    "Миний сайхан ээжүүд" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Омарын эрэлд" МУСК
  • 18:10
    "Мөрөөдлийн мөнгөн аялгуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ирвэс эрхлүүлэхийн учир" нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 21:10
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Монголчууд 2019 онд юу бүтээсэн бэ" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "Ар хударга" МУСК
  • 00:50
    "Бизнес толь"
  • 01:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    Миний эрдэнэ ОАУСК 11-р анги /давталт/
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Теле хичээл 5-р анги "Хүн ба нийгэм, Иргэний ёс зүй, Математик"
  • 12:25
    Бээжин хотын залуус ОАУСК 3-р анги
  • 13:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги "Хүн ба нийгэм, Иргэний ёс зүй, Математик" /давталт/
  • 15:05
    Спортын цаг
  • 16:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Масс академи үзүүлж байна
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Таван толгой түлш үзүүлж байна.
  • 20:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:10
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:10
    Миний эрдэнэ ОАУСК 12-р анги
  • 23:10
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 23:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 00:20
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Гишүүдтэй ярилцъя нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Теле хичээл - XII анги
  • 12:30
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Теле хичээл - XII анги
  • 19:50
    Аялгуут хором
  • 20:00
    Чинээлэг малчин хэлэлцүүлэг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Ижий заяатай орчлон нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Түрс ОАК 7-р анги
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:10
    "Готам" ОАК (III.20,21-р анги)
  • 10:45
    "Биллийг устга 2 (Kill Bill: Vol 2)" УСК
  • 13:00
    "Надгүйгээр үргэлжлэх амьдрал (This Is Where I Leave You) УСК
  • 14:50
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (5,6-р анги)
  • 16:10
    "Сан Андреас (San Andreas) УСК
  • 18:10
    "Бүтэн амьдрал" кино бүтсэн түүх
  • 18:30
    "Готам" ОАК (III.22-р анги)
  • 19:30
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (7-р анги)
  • 20:30
    "Кино Talk" S1E18
  • 22:00
    "Цаг хугацаагаар аялагчийн эхнэр (The Time Traveler's Wife)" УСК
  • 00:20
    "Хоёр амь" МУСК
  • 01:50
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (6,7-р анги)
  • 03:00
    "Готам" ОАК (III.21,22-р анги)
  • 04:30
    "Кино Talk" S1E18
  • 05:50
    "Цаг хугацаагаар аялагчийн эхнэр (The Time Traveler's Wife)" УСК
  • 07:40
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (6,7-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 17-р анги
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 4-р бүлгийн 6-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 79,80-р анги
  • 12:20
    Хошин шог
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 752-755-р анги
  • 14:40
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "One Piece" Сонин жигтэй амьтдын арал дээрх Чопперын хаанчлал
  • 16:10
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #34
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    Монгол улс, БНХАУ-ын хооронд дипломат харилцаа тогтоосны 70 жилийн ойн "Алтан ерөөл" урлагийн тоглолт
  • 19:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #35
  • 22:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 4-р бүлгийн 7-р анги
  • 23:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 61,62-р анги
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 10:30
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн Хөтөлбөр
  • 15:00
    Оюутны байр -1 ситком цуврал 3, 4-р анги
  • 16:00
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:25
    "Khan academy-Монголд" цуврал хичээл
  • 19:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:45
    "УРБАН ХҮРЭЭ КОЛЛЕКЦ" үзүүлж байна.
  • 20:00
    Эв Монгол
  • 20:40
    "Монгол Алтайн барагшун" үзүүлж байна
  • 20:50
    "Борголжин" брэнд үзүүлж байна
  • 21:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Бизнес хөтөч
  • 22:40
    Оюутны байр -1 ситком цуврал 5, 6-р анги
  • 23:40
    Сайхан амраарай

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК
  • 11:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Миний шинэ найз охин-2" УСК
  • 14:00
    "Жинхэнэ хайр-3 охин хамтлаг"концерт
  • 16:10
    "Миний очих ёстой зуун газар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    " Засаг цаг-Үр дүн" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Амьсгалаа түгж" УСК
  • 21:00
    "Одтой болзоо-Алдар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Үл таних эмэгтэйн захидал" МУСК
  • 23:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 08:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Ер бусын мөрдөгч" ОАК S1-Ep23
  • 10:40
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Насанд хүрэгчид-2" УСК
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Уулзахын хүслэн" тоглолт
  • 16:20
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:20
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хоёр ба хагас эр хүн" цуврал S6-Ep5, 6
  • 19:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Ард түмний индэр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ер бусын мөрдөгч" ОАК S1-Ep24
  • 22:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Sword art online" хүүхэлдэйн кино 48-р анги
  • 08:25
    Түлш түлэх аргачлал
  • 08:30
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 67-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 11:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:25
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Луйварчид" ОАК 14-р анги
  • 15:45
    Түлш түлэх аргачлал
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 28-р анги
  • 17:43
    Түлш түлэх аргачлал
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Боби Баби хоёр"
  • 18:58
    Түлш түлэх аргачлал
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 68-р анги
  • 20:00
    "Луйварчид" ОАК 15-р анги
  • 20:45
    Түлш түлэх аргачлал
  • 21:00
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Watchmojo Mongolia"
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 29-р анги
  • 22:43
    Түлш түлэх аргачлал
  • 23:00
    "Эргэх 23" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай Цаг

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 08:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 08:40
    "Peptide" Yзүүлж байна
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Давталт"
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Давталт"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг нэвтрүүлэг"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" ( Шууд )
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Гоёл медикал" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Peptide" Yзүүлж байна
  • 20:30
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Шууд"
  • 21:30
    "5 Хором"
  • 21:35
    "Мэдээ"
  • 21:45
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 21:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 22:00
    "Орлогод нийцсэн орон сууц"
  • 22:30
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 23:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Бяцхан хадагтай Зази” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    “Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:35
    “Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Ай Карли” ОАК
  • 11:25
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Watch car” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    “Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 13:35
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 14:00
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 18:50
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Өсвөрийн сэргийлэгч” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Watch car” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Үүнийг мэдэх үү?” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 22:00
    “Ай карли” хүүхэлдэйн кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Уран зохиол, Дизиан технологи”
  • 10:40
    Онцлох зочин
  • 11:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Нийгэм судлал, Эрүүл мэнд, Уран зохиол”
  • 11:50
    Сүлд
  • 12:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Математик, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Физик, Уран зохиол”
  • 13:15
    Зураглал
  • 13:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги “Биологи, Эрүүл мэнд, Үндэсний бичиг”
  • 14:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 10 -р анги “Биологи, Биеийн тамир, Физик, Түүх, Нийгэм судлал”
  • 15:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 11-р анги “Газар зүй, Биологи, Эрүүл мэнд, Түүх”
  • 16:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги “Математик” /Тува хэлээр бэлтгэсэн хичээл/
  • 16:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги “Математик” /Казак хэлээр бэлтгэсэн хичээл/
  • 17:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 2-р анги “Хүн ба орчин, Эрүүл мэнд, Дүрслэх урлаг технологи” /Казак хэлээр бэлтгэсэн хичээл/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Хөндөх сэдэв: Хүн амын тоо, төлөвлөлт, хөгжлийн бодлого
  • 19:20
    Онцлох зочин
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг: Орон нутгийн эрх мэдлийг нэмэгдүүлэх, төвлөрлийг сааруулах боломж, эрхзүйн орчин /шууд/
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Ярилцлага: “Цагийн хүрдийн баатар-2018”
  • 23:35
    Монголын мэдээ-Маргааш

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Онгон зэрлэг Европ” баримтат кино 01
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Жанзэ Цорж Госог ренбүчигийн авшиг, айлдвар
  • 11:35
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг
  • 12:15
    “Монгол төр, Монгол ардчилал” цуврал лекц 05,06
  • 13:00
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 18
  • 14:45
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:50
    “Шинэ номын танилцуулга” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Лолька, Волька 2” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлав
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 19
  • 18:50
    “Шинэ номын танилцуулга” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 19:05
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Монгол төр, Монгол ардчилал” цуврал лекц 07,08
  • 21:00
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Шинэ номын танилцуулга” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Гайхамшигт үзмэрүүд” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    nba: san antonio at oklahoma city tape
  • 02:00
    inside the nba
  • 03:00
    nba spcl all-star fri/sat moments
  • 03:30
    nba spcl asg moments
  • 04:00
    inside the nba
  • 05:00
    marquee matchup 02/04/2020
  • 07:00
    the warmup february 12th - live
  • 08:00
    hardwood classic 2018 nba all-star game
  • 10:00
    nba: miami at utah live
  • 12:30
    dunk contest - 2000
  • 13:00
    dunk contest - 2008
  • 13:30
    #handles
  • 14:00
    nba gametime
  • 14:30
    #handles
  • 15:00
    nba gametime
  • 15:30
    open court #13: all-star
  • 16:30
    hardwood classic 1977 nba all-star game
  • 18:00
    #handles
  • 18:30
    nba gametime
  • 19:00
    nba: miami at utah tape
  • 21:00
    handles
  • 21:30
    nba gametime
  • 22:00
    nba: miami at utah tape

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    кардифф-арсенал pl 2018-2019
  • 11:00
    ufc 205 алварез-макгрегор
  • 14:00
    сакраменто - голден стейт nba 2018-2019
  • 16:00
    түүхэн тоглолт №2: ман.ютд-тоттенхэм 2008/09
  • 16:30
    кардифф-арсенал pl 2018-2019
  • 18:30
    ufc 205 алварез-макгрегор
  • 21:30
    сакраменто - голден стейт nba 2018-2019
  • 23:30
    түүхэн тоглолт №2: ман.ютд-тоттенхэм 2008/09

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    "бөхийн ертөнц" #11 нэвтрүүлэг - 2019
  • 10:00
    майами - юта (шууд) nba 2019-20
  • 12:30
    nba gametime №94
  • 13:00
    монголын мистер - 2020 өдөр 2
  • 17:00
    "бөхийн ертөнц" #12 нэвтрүүлэг - 2020
  • 18:00
    "коби брайнт сүүлийн тоглолт"
  • 21:00
    nba gametime №95
  • 21:30
    индиана - торонто nba 2019-20

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Markets"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    wwe monday raw 1393
  • 11:00
    жүдо парисын их дуулга 2020 өдөр 2
  • 13:30
    one top 50 events: #41
  • 14:30
    one: edge of greatness
  • 18:30
    октагон дугаар 2-17
  • 19:00
    wwe monday raw 1394
  • 21:00
    one weekly #6
  • 21:30
    ufc: густафсон-смит

Сүлд ТВ

  • 08:05
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Нохдын ертөнц" 11-р хэсэг /нэвтрүүлэг/
  • 09:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Чарл Чаплин "Хүүхэлдэйн кино"
  • 11:10
    "Хаврын 17 учрал" ОАК /8-р анги/
  • 11:40
    “Сонирхогчдын клуб” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Дэгдээхэй нас" МУСК
  • 14:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /Бейрут/
  • 15:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    "Альфа" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Булган аймаг Рашаант сум, Хадагны наадам, бага 3нас /2019 он/
  • 17:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Өнөөдрийн зочин" ярилцлага
  • 19:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:30
    "Төв аймгийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Зөн билэгтнүүд гэмт хэрэг мөрдсөн нь" 2-р бүлэг 5-р хэсэг
  • 21:00
    "Сүлд хэлэлцүүлэг" /шууд/
  • 21:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:30
    "Мориор Амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг МУТУ Билэгдэмбэрэл
  • 23:40
    "Хаврын 17 учрал" ОАК /9-р анги/
  • 00:20
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Төгс бэр" ОАК 6-р анги
  • 08:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 7
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 13, 14
  • 10:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 9, 10-р анги
  • 11:20
    "Дуулиант 18 нас" ОАК 11, 12-р анги
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:50
    "Шинжээч" ОАК 2.1-р анги
  • 15:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 2 бүлгийн 14-р анги
  • 16:10
    "Жусоны бууч" ОАК 2-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Төгс бэр" ОАК 7-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 11, 12-р анги
  • 20:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2 бүлгийн 15-р анги
  • 22:00
    "Жусоны бууч" ОАК 3-р анги
  • 23:15
    "Шинжээч" ОАК 2.2-р анги
  • 00:40
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 11, 12-р анги
  • 01:50
    "Мөрдөгчид" ОАК 2 бүлгийн 15-р анги  

SPS Prime

  • 00:00
    атлетико-леверкузен аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 02:00
    сан антонио-дэнвэр nba 2019-20
  • 04:00
    аякс-челси аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 06:00
    майами-портлэнд nba 2019-20
  • 08:00
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №4
  • 08:30
    ювентус-локомотив аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 10:30
    pl netbusters №26
  • 11:00
    л.а лэйкерс-дэнвэр (шууд) nba 2019-20
  • 13:30
    партизан-ман ютд европа лиг 3-р тойрог
  • 15:30
    nba gametime №94
  • 16:00
    эвертон-кристал.п 26-р тойрог
  • 18:00
    л.а лэйкерс-дэнвэр nba 2019-20
  • 20:00
    nba gametime №95
  • 20:30
    football talk №25
  • 22:00
    интер-дортмунд аваргуудын лиг 3-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 43 -р анги
  • 09:50
    21-р зууний гайхамшиг Peptid
  • 10:00
    Зарын цаг
  • 10:10
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хан хүү нь аль нь вэ" МУСК
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Алтан өргөө" Улсын Филармони
  • 14:40
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 15:00
    "Урбан" Хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 15:10
    "Хоны найр"МУСК
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Сансар-Шинэ үе
  • 19:20
    "Урбан" Хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 19:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэгa::Онцгой арга хэмжээ
  • 20:00
    Хотын шийдэл
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 44-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг 18-р анги
  • 07:58
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 08:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 4-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 08:25
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Гадаад дууны цаг
  • 09:00
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 3-р анги /давталт/
  • 09:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 09:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:00
    Харандаан анд /хүүхэлдэйн кино/
  • 10:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2 бүлгийн 13-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 11:25
    “Гайхамшигт ой -2” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлагаас бэлтгэн хүргэв/
  • 12:10
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 5, 6-р анги /давталт/
  • 13:38
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 13:45
    Монгол дууны хит
  • 14:00
    Зочны цаг
  • 14:19
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:25
    Дамжуулах үг” нэвтрүүлэг III хэсэг
  • 15:15
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:35
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг 19-р анги
  • 16:00
    “Он цагийн хэлхээс” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:35
    Кино бидний амьдралд
  • 16:50
    Гадаад дууны хит
  • 17:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 7-р анги
  • 18:15
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 18:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 18:40
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:45
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 4-р анги
  • 19:30
    “ТВ” үзүүлж байна
  • 19:35
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 4-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 19:57
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:00
    Баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлагаас бэлтгэн хүргэв/
  • 20:45
    Зочны цаг
  • 21:00
    Сонгодог хөгжмийн цаг
  • 21:20
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:25
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2 бүлгийн 14-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 8-р анги
  • 23:15
    Төрийн дуулал
  • 23:17
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:25
    23 хүртэлх насанд хүрэгчдийн Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн:Сонгомол бөхийн 55, 63, 87 кг, Чөлөөт бөхийн эмэгтэйчүүдийн шигшээ барилдаан
  • 10:00
    Теле хичээл: 3-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 10:20
    Теле хичээл: 3-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл “Монгол хэл”
  • 10:40
    Теле хичээл: 4-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл “Математик”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:10
    Теле хичээл: 5-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл“Монгол хэл”
  • 11:33
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдүүд өвлийн спортын наадам: Хоккей 1-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдүүд өвлийн спортын наадам: Хоккей /үргэлжлэл/
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгэе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 13:05
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдийн наадам:Трамплин үсрэлт эрэгтэй
  • 13:35
    23 хүртэлх насанд хүрэгчдийн Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн:Сонгомол бөхийн 55, 63, 87 кг, Чөлөөт бөхийн эмэгтэйчүүдийн 55, 59, 72 кг, эрэгтэйчүүдийн 61, 92 кг-ийн урьдчилсан барилдаан
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгэе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 15:05
    23 хүртэлх насанд хүрэгчдийн Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн:Сонгомол бөхийн 55, 63, 87 кг, Чөлөөт бөхийн эмэгтэйчүүдийн 55, 59, 72 кг, эрэгтэйчүүдийн 61, 92 кг-ийн урьдчилсан барилдаан /үргэлжлэл/
  • 16:09
    Монголын бүх ард түмний өвлийн спортын 15-р наадам: /Хоккейн хүрэл медалийн төлөөх тоглолт/
  • 17:10
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Н. Энхбат
  • 17:50
    Морьтны соёл: Уурганы урт түүх
  • 18:20
    Оюуны спортыг дэмжих хөтөлбөр-шууд
  • 18:40
    Спорт хэлэлцүүлэг: Хүн амын бие бялдрын түвшин тогтоох сорилын талаар
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Морьтой монгол аян цурал нэвтрүүлэг: Хэнтий аймгийн Батноров сум
  • 20:30
    Бахархал: Боксын олон улсын хэмжээний мастер
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт-түүх-шууд
  • 22:20
    “Олимп ба ОТО” Барселона-1992 олимпийн дурсамж, МУСГЗ Ж. Отгонцагаан
  • 23:01
    MNB SPORT мэдээ

MNBA Sports

  • 08:00
    ПЛЕЙ-ОФФ: СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ
  • 11:00
    EURO Basket-Аваргуудын лиг
  • 12:30
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 19:00
    1Х1 НЭВТРҮҮЛЭГ ОУХМ Д.ДЭЛГЭРНЯМ
  • 20:00
    3X3 АЗИЙН АВАРГА 2017
  • 22:00
    EURO Basket-Аваргуудын лиг
  • 23:30
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ |ДАВТАЛТ|

Олон Саналтай

II/2322:05

Боловсрол ТВ

"Бүтэн амьдрал" ОАК 4-р анги

II/2311:15

Боловсрол ТВ

"Бүтэн амьдрал" ОАК 3-р анги

II/2313:30

NTV

"Хөгжилтэй дүр" хошин цуврал 1-4