UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    юүхүү хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 11:05
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 11:30
    надтай үлдээч олон ангит кино /2/
  • 12:20
    аяллын тойрог
  • 13:15
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 13:40
    григорий р. оак /төгсгөлийн 8-р анги/
  • 14:35
    теле хичээл 4-р анги / математик/
  • 14:55
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 15:15
    ubs special documentary "хоёр ээжийн нэг хүсэл"
  • 16:10
    эрүүл мэнд эрхэм баян /хүүхдийн шүд арчилгаа/
  • 16:40
    теле хичээл 4-р анги / математик/
  • 17:00
    теле хичээл 4-р анги / хөгжим/
  • 17:05
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 17:25
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    юүхүү хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    зарын цаг - бизнес мэдээ
  • 18:35
    могжоохон даагатай жогжоохон хүү хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    супер спорт
  • 19:30
    сity news тойм хөтөлбөр
  • 20:45
    надтай үлдээч олон ангит кино /3/
  • 21:45
    хагацъя хайрт минь олон ангит кино /1/
  • 22:45
    хүүгүй ломбард муск
  • 00:20
    ubs завсарлага цаг

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "shop монголиа"
  • 10:30
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:40
    "берёзка" оросын олон ангит кино 3-р анги
  • 12:50
    "сэрэлт-4" дугаар 6,7,8
  • 16:10
    "шинэ өдөр"
  • 16:40
    "bon appetit"
  • 17:40
    "хайрт тэд минь" хятадын оак 32-р анги
  • 18:30
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "берёзка" оросын олон ангит кино 4-р анги
  • 21:30
    "сэрэлт-4" дугаар 10
  • 22:40
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "хайрт тэд минь" хятадын оак 33-р анги
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 07:55
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:30
    "tvmall"
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага60/0
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:05
    цаг агаарын мэдээ - gem mall
  • 12:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    business news
  • 12:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    цаг агаарын мэдээ - gem mall
  • 12:50
    "зуун жилийн өв залгамжлагч" соак 60,61,62-р анги
  • 15:35
    цаг агаарын мэдээ - gem mall
  • 15:40
    "шинэ улаанбаатар"
  • 16:10
    business news
  • 16:20
    "ээжүүд эрүүл ирээдүйн төлөө"хэлэлцүүлэг
  • 17:00
    business news
  • 17:10
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна"
  • 17:50
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг30/0
  • 18:20
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 18:45
    "зуун жилийн өв залгамжлагч" соак 65-р анги
  • 20:00
    business news
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    "ажлын дараа"
  • 20:50
    "монгол гүрмэл ххк" үзүүлж байна
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "зэвүүн яриа"
  • 23:05
    "ээж" уск
  • 01:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:15
    эфир завсарласан

C1

  • 08:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 11-р анги
  • 08:45
    "Ланяа бичээс" ОАК 12-р анги
  • 09:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:30
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Теле хичээл - 2-р анги /давталт/
  • 12:40
    "Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн" Номин холдинг
  • 13:00
    "С1 долоо хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 20-р анги
  • 14:20
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 21-р анги
  • 15:10
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 22-р анги
  • 16:00
    "Хамгаалагч арслан" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 18:40
    Кино миний амьдралд
  • 19:00
    "С1 долоо хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 19:50
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бүсгүйчүүд CLUB" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Муу хүүхдүүд" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    тв хичээл 10-р анги
  • 10:00
    тв хичээл 10-р анги
  • 11:00
    дуртай өдөр
  • 12:30
    11.22.63 1-оак
  • 13:30
    11.22.63 2-оак
  • 14:30
    11.22.63 3-оак
  • 15:30
    11.22.63 4-оак
  • 16:30
    11.22.63 5-оак
  • 17:30
    бодит тайлбар
  • 18:30
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 19:00
    хөгжмийн завсарлага
  • 19:20
    урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 19:30
    хайрын хүч
  • 20:30
    sbn news-тойм
  • 21:30
    шийдэл
  • 22:30
    үүргэвчтэй аялал: чили
  • 23:30
    анхны харц муск
  • 01:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    "Юунагийн гудамж" ОАК 3,4-р анги
  • 08:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино 1.7-10 ангиуд
  • 10:00
    "Ахлах тогоочийн заавраар" шоу 4.12
  • 11:10
    "Нууцлаг эзэн" шоу 11,10
  • 12:50
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 20.1-20.3
  • 15:05
    Бундеслиг: Тойргийн өмнө
  • 15:35
    Торгоны зам: Тосгоны амьдрал 1
  • 16:00
    Засаг цаг
  • 17:00
    "Бизнес өрөг" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Ургамалын хаан Хунчир" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Улаан бал" тойм
  • 19:30
    "Ахлах тогоочийн заавраар" шоу 4.13
  • 20:55
    "Өвгөн шувуу" баримтат кино
  • 22:00
    "37-р точка" МУСК 2.6 анги
  • 23:40
    "Бардо" МУСК
  • 01:00
    Бундеслиг: Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 01:20
    "Дюсселдорф – Боруссия М’гладбах" Бундеслиг: 22-р тойрог /шууд/
  • 03:35
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.5-8-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 15-17-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.5-6-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 27-р анги
  • 11:05
    "Гал тогоо" ОАК 5-р бүлэг 11-15-р анги
  • 13:20
    "Бүтэн амьдрал" ОАК бүтсэн түүх
  • 13:40
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:45
    "Суут ухаантан Эйнштейн" ОАК 1-2-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Кино Talk" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 28-р анги
  • 20:00
    "Үндэсний үсэглэлийн аварга" шоу нэвтрүүлэг /8-р дугаар/
  • 21:05
    "Бүтэн амьдрал" киноны тухай
  • 22:00
    "Бүтэн амьдрал" ОАК 1-р анги
  • 23:15
    "Суут ухаантан Эйнштейн" ОАК 1-2-р анги
  • 01:25
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:45
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    "Цул металл Алхимич" аниме /season II/ 28,29,30-р анги
  • 10:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 10:50
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 11:00
    "Каблуй" УСК
  • 13:00
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 13:10
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 13:15
    Хошин шог
  • 13:45
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 13:50
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 14:00
    Сүхбаатар аймгийн Онгон сумын уул овоодын тахилгууд 2019
  • 15:40
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 15:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 16:20
    "NBA TALK" №17
  • 18:00
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 18:10
    Хошин шог
  • 18:40
    Сошиал туршилт
  • 18:50
    Содон аялгуу
  • 18:55
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 19:00
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 19:40
    "Төв цэг"дэлхийн тойм
  • 20:20
    Аз жаргалд итгэ
  • 20:25
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 20:30
    NBA game time №96
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    Аз жаргалд итгэ
  • 21:35
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 21:40
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 21:50
    Урбан Хүрээ коллекц үзүүлж байна.
  • 22:00
    "Ул мөргүй" УСК
  • 00:20
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 00:30
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 01:10
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 7-12-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Амьдралын өнгө" СОАК 15-р анги
  • 13:10
    Хүрээлэн амьд ертөнц 4-р хэсэг
  • 13:40
    "Нүд гялбам" СОАК 9,10-р анги
  • 16:10
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 17-20-р анги
  • 17:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг /season 2/ дугаар-4
  • 19:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг /season 2/ Хөшигний ард дугаар-4
  • 19:30
    "Ардын буйдан" /season-10/ дугаар -4
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    "Хэргийн халуун мөрөөр" УСК
  • 23:50
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:20
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 12:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 13:00
    "Учрал" МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Өртөө" МУСК
  • 20:50
    "Борголжин" брэнд үзүүлж байна
  • 21:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    KPOP дууны цаг
  • 23:30
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Бизнес толь"
  • 09:40
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 11:15
    "Ажил олгогчийн нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Цензургүй сурвалжлага" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Ханьсах заяа" баярын нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Ирвэс эрхлүүлэхийн учир" нэвтрүүлэг 1,2,3-р хэсэг
  • 16:05
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 16:20
    "Golf and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Боломжийн эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Миний сайхан ээжүүд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • 00:55
    "Бизнес толь"
  • 01:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:55
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Монголын уран сайхны кино
  • 09:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 10:20
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Зуунд дуурсагдах "Хуулийн амьд лавлах - Цэндийн Чимиддорж" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 12:20
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 14:40
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:40
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    УИХ-ын цаг
  • 21:00
    Монголчууд ярилцлага
  • 21:40
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг - Соёлын өв судлаач Б.Баатархүү
  • 22:20
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 00:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 00:05
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Ухаарахуй
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Харанга сэрэмж
  • 10:10
    Бизнес Амжилт
  • 10:40
    Аялгуут хором
  • 11:00
    Миний ахын эхнэр МУСК
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:20
    Түрс ОАК 4,5-р анги
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    Чинээлэг малчин хэлэлцүүлэг
  • 18:40
    Цагаан тэнхлэг Загвар зохион бүтээгч Б.Лхамцэрэн
  • 19:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:00
    Гишүүдтэй ярилцъя нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Ижий заяатай орчлон нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Аз жаргал МУСК
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:15
    "Готам" ОАК (III.19,20-р анги)
  • 09:45
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (4,5-р анги)
  • 11:05
    "Сонор сэрэмж (The Lookout)" УСК
  • 12:45
    "Свийни Тодд: Флийт гудамжны нүгэлт үсчин (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street) УСК
  • 14:45
    "Мартагдашгүй 11-р сар (Sweet November) УСК
  • 16:45
    "Биллийг устга (Kill Bill: Vol 1)" УСК
  • 18:45
    "Биллийг устга 2 (Kill Bill: Vol 2)" УСК
  • 21:30
    "Үхлийн салаа (Suicide Squad) УСК
  • 00:00
    "Старски, Хатч хоёр (Starsky & Hutch)" УСК
  • 01:40
    "Надгүйгээр үргэлжлэх амьдрал (This Is Where I Leave You) УСК
  • 03:30
    "Цаг хугацаагаар аялагчийн эхнэр (The Time Traveler's Wife)" УСК
  • 05:10
    "Үхлийн салаа (Suicide Squad) УСК
  • 07:10
    "Готам" ОАК (III.21,22-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 16,17-р анги
  • 08:50
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 4-р бүлгийн 4-7-р анги
  • 11:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 12:00
    "37-р точка" ОАК 2-р бүлгийн 5-р анги
  • 13:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 760-763-р анги
  • 15:00
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" Монголын уран сайхны кино
  • 16:45
    "Cinema nigth" тоглолт
  • 18:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Амжилтын үндэс
  • 19:10
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #36
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 21:00
    "Балжиннямтай өдөр" Нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "37-р точка" ОАК 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:10
    "37-р точка"-ийнхон
  • 00:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 4-р бүлгийн 8-р анги
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Нартай уралдъя" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Амьдрал нулимсанд дургүй" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    VTV Зочины цаг
  • 15:00
    Оюутны байр -1 ситком цуврал 7, 8-р анги
  • 16:00
    "Тэсийн голын Монголчууд" баримтат кино
  • 17:05
    "Хуучин сүмийн нууц" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:45
    "УРБАН ХҮРЭЭ КОЛЛЕКЦ" үзүүлж байна.
  • 19:00
    Syndicate talk
  • 20:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Борголжин" брэнд үзүүлж байна
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Хар-шил" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Морьтой ч болоосой" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:05
    Сайхан амраарай

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 11:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хайрын эмнэлэг" УСК
  • 14:10
    "Талархал-Сарантуяа" ток шоу
  • 15:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    " Засаг цаг-Үр дүн" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:10
    "Миний ахын эхнэр" МУСК
  • 21:00
    "Одтой болзоо- Лхагваа / Мөнхийн реп/ " цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Венус дахь яриа " УСК
  • 23:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Маргарет" УСК
  • 11:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 13:50
    "Хоёр ба хагас эр хүн" цуврал S5/17-19/ S6/1-2/
  • 15:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:25
    "Ер бусын мөрдөгч" ОАК S1-Ep/21-22/
  • 18:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Засаг цаг-Үр дүн
  • 21:25
    "Газар дэлхий" баримтат цуврал S2-Ep01
  • 22:25
    "Агаарт" УСК
  • 00:30
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Sword art online" хүүхэлдэйн кино 50-р анги
  • 08:25
    Түлш түлэх аргачлал
  • 08:30
    Марчаахай
  • 09:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 69-р анги
  • 11:00
    "Удирдагчид бидний ирээдүйг хамгаалахуй" 3-2-р хэсэг
  • 12:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Үнэт өв" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Луйварчид" ОАК 16-р анги
  • 14:45
    Түлш түлэх аргачлал
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 30-р анги
  • 16:43
    Түлш түлэх аргачлал
  • 17:00
    Music set
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Эмоци-3" хошин шог
  • 19:30
    "Амжилтын оргил үе" баримтат кино
  • 21:00
    Монголын соёлын өв нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Миний ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:47
    Түлш түлэх аргачлал
  • 22:00
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хөлтрөг" МУСК
  • 00:40
    Сайхан амраарай Цаг

TV10

  • 00:00
    "Эхлэл"
  • 05:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 00:00
    "Төгсгөл"
  • 00:00
    "Авлигын шийдэх шийдэл" Нийгэм, эдийн засаг !
  • 09:30
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Давталт"
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:10
    "Peptide" Yзүүлж байна
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Давталт"
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Peptide" Yзүүлж байна
  • 17:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 18:00
    "Хүрээ панз" "Давталт"
  • 19:00
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Давталт"
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 20:25
    "Гоёл медикал" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Авлигын шийдэх шийдэл" Нийгэм, эдийн засаг !
  • 20:55
    "5 Хором"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 21:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 22:00
    "Орлогод нийцсэн орон сууц"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci kids- "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 09:40
    “Бяцхан хадагтай Зази” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Цасны улирал” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 12:40
    “Мүүк" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Босс жаалууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 14:00
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    “Бяцхан хадагтай зази” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids - "Амьтдын ертөнц” т.с нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 19:00
    “Watch car” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Ай Карли” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 10:30
    Парламентын хэлэлцүүлэг: Орон нутгийн эрх мэдлийг нэмэгдүүлэх, төвлөрлийг сааруулах боломж, эрхзүйн орчин /давталт/
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    УИХ-ын ТББХ-ны тайлан
  • 13:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 14:00
    “Эрмитаж” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Халуун сэдэв
  • 15:40
    Нээлттэй засаг
  • 16:00
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    “Томилолтоос ирлээ”...Төв аймгаас бэлтгэв
  • 19:20
    Хөгжлийн замаар: Эко хот
  • 19:55
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:30
    “Токио хүрэх зам” теле сэтгүүл
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Ярилцлага: “Цагийн хүрдийн баатар-2018”
  • 22:30
    “Хүрээлэн амьд ертөнц...” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:55
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:55
    Монголын мэдээ-Маргааш

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Нүгнээ” нэг өдрийн сахилын ёсон
  • 12:10
    “Монгол төр, Монгол ардчилал” цуврал лекц 09,10
  • 13:10
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган. Бага хуралдай” номын II ботийн нээлт
  • 16:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 17:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 17:05
    “Элсний жанжид” уран сайхны кино
  • 18:35
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Шинэ номын танилцуулга” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Монгол дуу
  • 19:00
    “Монгол улсын тогтвортой хөгжлийн зорилт” лекц
  • 20:15
    Боб Роусын зургийн хичээл
  • 21:15
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг
  • 23:05
    Маргаашийн хөтөлбөр

SPS World

  • 00:00
    dunk contest: 2010
  • 00:30
    dunk contest: 2011
  • 01:00
    nba all-star 2020 rising stars practice - live
  • 02:30
    "draft 1984" баримтат кино
  • 03:50
    волверхэмптон - лэстер (шууд) 26-р тойрог
  • 06:00
    hall of fame press conference
  • 06:30
    hall of fame finalists
  • 07:00
    the warmup february 14th - live
  • 08:00
    nba gametime tape
  • 09:00
    the warmup
  • 10:00
    dunk contest: 2014
  • 10:30
    dunk contest: 2015
  • 11:00
    dunk contest: 2016
  • 11:30
    dunk contest: 2017
  • 12:00
    dunk contest: 2018
  • 12:30
    nba gametime
  • 13:00
    nba gametime
  • 13:30
    nba all-star 2020 rising stars practice - live
  • 15:00
    nba gametime
  • 15:30
    hardwood classic 1996 nba all-star game
  • 17:30
    nba gametime
  • 18:00
    hardwood classic 2017 nba all-star game
  • 19:30
    nba gametime
  • 20:00
    hardwood classics 2008 nba all-star game
  • 22:00
    nba spcl asg moments
  • 22:30
    open court #13: all-star
  • 23:30
    as practice/media - live

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    кардифф-ман.сити pl 2018-2019
  • 11:00
    onefc: visions of victory 2018
  • 14:30
    сакраменто - оклахома nba 2018-2019
  • 16:30
    кардифф-ман.сити pl 2018-2019
  • 18:30
    onefc: visions of victory 2018
  • 22:00
    сакраменто - оклахома nba 2018-2019

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Тээвэр логистикийн цогц үйлчилгээ: Туушин ХХК"
  • 20:05
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    one: warrior's code
  • 12:00
    one: a new era
  • 15:00
    ufc 223: хабиб-яквинта
  • 18:00
    ufc 247: жонес-рэйэс
  • 21:00
    one top 50 events: #40
  • 22:00
    wwe smackdown live 1068

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Мориор Амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг МУМУ Г.Содном
  • 10:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Амрах агшин" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    +19 нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёлын дээж" "Сүлд" телевизийн 7 хоногийн Хит парад
  • 14:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Б.Лхагвасүрэн
  • 17:00
    "Мориор Амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг МУТУ С.Лувсанбалдан /давталт/
  • 18:30
    "Альфа" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг /шууд/
  • 20:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 21:00
    Аз жаргал хаана байна вэ? аялалын нэвтрүүлэг /Ром/
  • 22:00
    “Гуталчин” УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Төгс бэр" ОАК 8-р анги
  • 08:15
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 11-13-р анги
  • 10:00
    "Шинжээч" ОАК 2-1, 2-р анги
  • 12:20
    "Мөрдөгчид" ОАК 2 бүлгийн төгсгөлийн 13, 14-р анги
  • 14:40
    "Бүтэн амьдрал" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • 15:00
    "Жусоны бууч" ОАК 2, 3-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Төгс бэр" ОАК 9-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 15, 16-р анги
  • 20:25
    "Running man" шоу нэвтрүүлэг (300)
  • 21:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Жусоны бууч" ОАК 5-р анги
  • 23:15
    "Шинжээч" ОАК 2.4-р анги
  • 00:40
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 15, 16-р анги  

SPS Prime

  • 00:00
    ливерпүүл-саутхэмптон 25-р тойрог
  • 02:00
    майами-юта nba 2019-20
  • 04:00
    барселона-славиа аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 06:00
    л.а лэйкерс-дэнвэр nba 2019-20
  • 08:00
    ливерпүүл-генк аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 10:00
    nba rising star (шууд) nba all-star 2020
  • 12:30
    премьер лигийн тойм №26
  • 13:30
    челси-аякс аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 15:30
    nba gametime №96
  • 16:00
    л.а клипперс-бостон nba 2019-20
  • 18:00
    the buzzer №17
  • 19:30
    pl matchpack №23
  • 20:00
    pre-game show №75 (шууд)
  • 20:20
    саутхэмптон-бөрнли (шууд) 26-р тойрог
  • 22:30
    pl matchpack №23
  • 23:00
    тоттенхэм-ман сити 25-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 45-р анги
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    УИХ-ын цаг
  • 13:40
    "Контрол комментатор"нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Зарын цаг
  • 14:50
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Урбан" Хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 15:50
    Аса цирк
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн :
  • 19:30
    Бүтээл төрөх агшин " нэвтрүүлэг
  • 20:10
    21-р зууний гайхамшиг Peptid
  • 20:20
    "Урбан" Хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Улаачдын өрсөлдөөн : Ч.Чулуунчимэг
  • 22:00
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 46-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Орхидос" МУСК 1-р анги

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 07:35
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг 12, 13, 14-р анги
  • 08:53
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 1, 2-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 09:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 10:00
    Зочны цаг
  • 10:20
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 1, 2, 3-р анги
  • 12:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2 бүлгийн 11, 12, 13-р анги
  • 15:00
    “ТВ” үзүүлж байна
  • 15:10
    Монгол дууны хит
  • 15:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 16:00
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 1, 2, 3, 4, 5-р анги
  • 19:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:00
    Зочны цаг
  • 20:20
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 1, 2-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 21:10
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2 бүлгийн 11, 12, 13-р анги
  • 23:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 23:33
    Зураглал
  • 23:35
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 1, 2, 3-р анги
  • 01:50
    Төрийн дуулал
  • 01:52
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    23 хүртэлх насанд хүрэгчдийн Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн: Сонгомол бөхийн 55, 63, 87 кг, Чөлөөт бөхийн эмэгтэйчүүдийн 55, 59, 72 кг, эрэгтэйчүүдийн 61, 92 кг-ийн урьдчилсан барилдаан
  • 10:20
    23 хүртэлх насанд хүрэгчдийн Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн: Сонгомол бөхийн 55, 63, 87 кг, Чөлөөт бөхийн эмэгтэйчүүдийн 55, 59, 72 кг, эрэгтэйчүүдийн 61, 92 кг-ийн шигшээ барилдаан
  • 12:50
    Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн:Хийн урт бууны холимог багийн
  • 13:50
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдүүд өвлийн спортын наадам: Хоккей хүрэл медалын төлөөх тоглолт
  • 14:31
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн Чөлөөт бөхийн урьдчилсан барилдаан 1-р хэсэг
  • 20:10
    Дархан мэх
  • 20:30
    Морьтой монгол аян цурал нэвтрүүлэг: Сүхбаатар аймгийн Уулбаян сум
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт түүх: Самбо бөхийн дэлхийн авргын мөнгөн медалт, олон улсын шилэгдмэл шүүгч, ЗХУ-гын спортын мастер Б. Дөшчулуун
  • 21:55
    Морьтны соёл: Дээдсийн их сөн-Монгол айраг
  • 22:25
    Ширээний теннис Монголд цуврал ярилцлага

MNBA Sports

  • 08:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 11:00
    EURO Basket-Аваргуудын лиг
  • 12:30
    НЭВТРҮҮЛЭГ: С.ТУЛГА ДАСГАЛЖУУЛАГЧ
  • 13:30
    НЭВТРҮҮЛЭГ: НЭГИЙН ЭСРЭГ НЭГ Д.ДЭЛГЭРНЯМ
  • 14:30
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:50
    НЭВТРҮҮЛЭГ: ЛОС АНЖЕЛЕС ИХ ДУУЛГА
  • 22:00
    EURO Basket-Аваргуудын лиг
  • 23:30
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ

Олон Саналтай

II/2322:05

Боловсрол ТВ

"Бүтэн амьдрал" ОАК 4-р анги

II/2311:15

Боловсрол ТВ

"Бүтэн амьдрал" ОАК 3-р анги

II/2313:30

NTV

"Хөгжилтэй дүр" хошин цуврал 1-4