UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news тойм хөтөлбөр
  • 08:05
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    юүхүү хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "shop mongolia"
  • 10:30
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:40
    "берёзка" оросын олон ангит кино 4-р анги
  • 13:00
    "сэрэлт-4" дугаар 9,10
  • 15:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "уих-ын цаг"
  • 16:30
    "хайрт тэд минь" хятадын оак 33-р анги
  • 17:30
    "концерт"
  • 18:30
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "берёзка" оросын олон ангит кино 5-р анги
  • 21:30
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "хайрт тэд минь" хятадын оак 34-р анги
  • 00:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:55
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "tvmall"
  • 08:50
    "гэгээн өглөө" ярилцлага70/0
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:05
    цаг агаарын мэдээ - gem mall
  • 12:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:25
    business news
  • 12:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 12:40
    цаг агаарын мэдээ - gem mall
  • 12:45
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ - gem mall
  • 13:25
    business news
  • 13:35
    "зуун жилийн өв залгамжлагч" соак 63,64,65-р анги
  • 16:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:45
    business news
  • 16:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна"
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг30/0
  • 18:00
    "цахим эмч"
  • 18:45
    "жүмүн" соак 1-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "ажилтай монгол"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "уучил" муск
  • 00:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:10
    эфир завсарласан

C1

  • 08:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 13-р анги
  • 08:45
    "Ланяа бичээс" ОАК 14-р анги
  • 09:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:30
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бүсгүйчүүд CLUB" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл - 2-р анги /давталт/
  • 13:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 13:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 23-р анги
  • 14:20
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 24-р анги
  • 15:10
    "Хамгаалагч арслан" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 19:00
    "Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн" Номин холдинг
  • 19:20
    Урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:10
    "Чин зүрх" дуу бүтсэн түүх
  • 20:50
    "Алганы хээ" Ток шоу Ж.Алтаншагай Фантастик продакшны жүжигчин, СТА
  • 22:00
    "Пайнвилын дээрэм" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    sbn news тойм
  • 08:30
    тв хичээл 10-р анги
  • 09:30
    хайрын хүч
  • 10:30
    их эмч
  • 11:30
    чи чадна
  • 12:30
    тв хичээл 10-р анги
  • 13:00
    шийдэл
  • 14:00
    мөнхийн хайр 109 оак
  • 15:00
    мөнхийн хайр 110 оак
  • 16:00
    мөнхийн хайр 111 оак
  • 17:00
    мөнхийн хайр 112 оак
  • 18:00
    мөнхийн хайр 113 оак
  • 19:00
    одонтой ээж
  • 19:50
    урбан хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 20:00
    тв хичээл 10-р анги
  • 21:30
    дуртай өдөр
  • 23:00
    made in ulaanbaatar муск
  • 00:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    "Юунагийн гудамж" ОАК 5,6-р анги
  • 08:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино 1.11-14 ангиуд
  • 10:00
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 8-12 ангиуд
  • 15:50
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 52-55 ангиуд
  • 18:30
    "Н.Төгсцогт vs Г.Расселл" WBC холбооны аваргын төлөө
  • 19:50
    " Параллель ертөнц" МУСК
  • 22:00
    Бундеслиг: Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 22:20
    "Кёлн – Байерн Мюнхен" Бундеслиг: 22-р тойрог /шууд/
  • 00:35
    "Валентины захидал" МУСК
  • 02:30
    "Торгоны зам" баримтат кино 29
  • 02:55
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.9-12-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 18-20-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.7-8-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 28-р анги
  • 11:05
    "Бүтэн амьдрал" ОАК 1-р анги
  • 12:25
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:30
    "Гал тогоо" ОАК 5-р бүлэг 16-18-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Суут ухаантан Эйнштейн" ОАК 3-4-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Syndicate talk нэвтрүүлэг /МИАТ Гүйцэтгэх захирал Д.Баттөр/
  • 17:05
    Засах цаг- Засаг цаг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:15
    E- баримт шууд
  • 19:30
    "Алтан цэцэрлэг" СОАК 29-р анги
  • 21:00
    "Би багш -Мастер класс" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бүтэн амьдрал" ОАК 2-р анги
  • 23:15
    "Суут ухаантан Эйнштейн" ОАК 3-4-р анги
  • 01:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    "Цул металл Алхимич" аниме /season II/ 31,32-р анги
  • 09:30
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 10:10
    "Төв цэг"дэлхийн тойм
  • 10:40
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 10:50
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 11:00
    "FOOTBALL TALK" №24
  • 12:30
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 12:40
    Сошиал туршилт
  • 12:50
    Аз жаргалд итгэ
  • 12:55
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 13:00
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 13:10
    Сүхбаатар аймгийн Онгон сумын Нүдэн багийн Буман малын баяр
  • 14:50
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 15:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 15:30
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 15:35
    Хошин шог
  • 16:10
    "Аялгуу ба уур хилэн" УСК
  • 18:10
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 18:20
    "Хайрын өв" УСК
  • 20:15
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 20:20
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 20:55
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 21:00
    PL WORLD №27
  • 21:30
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 21:35
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 21:50
    Урбан Хүрээ коллекц үзүүлж байна.
  • 22:00
    "Хамгийн сайхан өдөр" УСК
  • 00:10
    TDB үзүүлж байна. "Хязгааргүй мөрөөдөл" төсөл
  • 00:20
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 8-14-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Нүд гялбам" СОАК 11,12-р анги
  • 14:30
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар -5
  • 15:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 16:30
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг /season 2/ Хөшигний ард дугаар-4
  • 17:00
    "Киносутра" ОАМУСК 5-р анги
  • 18:00
    "Ардын буйдан" /season-10/ дугаар-4
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia"шоу нэвтрүүлэг /season 2/ дугаар-5
  • 21:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:30
    "Аюултай харилцаа" МУСК
  • 00:30
    "Тохуурхал" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Маамуу
  • 08:20
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    KPOP дууны цаг
  • 13:00
    "Өртөө" МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Кино шиг амьдрал" МУСК
  • 20:50
    "Борголжин" брэнд үзүүлж байна
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 23:30
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:35
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Бизнес толь"
  • 09:10
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • 10:40
    "Дэлхийд танигдсан Монгол хүн" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Миний сайхан ээжүүд" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Цензургүй сурвалжлага" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 15:10
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Аав" МУСК
  • 17:05
    "Ирвэс эрхлүүлэхийн учир" нэвтрүүлэг 4,5-р хэсэг
  • 18:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн тойм
  • 20:30
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Улсын их хурлын цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Сахарын өвчнийг анагаах шидэт гутал" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 00:55
    "Бизнес толь"
  • 01:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн тойм
  • 02:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 08:15
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 08:35
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:50
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 11:10
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв.
  • 11:40
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 12:40
    УИХ-ын цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:10
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Монголын уран сайхны кино
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 16:50
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 18:00
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    1900-1950 Англи хэлтэй залуус
  • 19:30
    Зуунд дуурсагдах "Хуулийн амьд лавлах - Цэндийн Чимиддорж" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг - Соёлын өв судлаач Б.Баатархүү
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    Баллуур нэвтрүүлэг Х-түц продакшны жүжигчин Т.Бархүү
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 00:05
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 10:00
    Бизнес Амжилт
  • 10:30
    Гишүүдтэй ярилцъя нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Царайлаг өдрүүд МУСК
  • 12:30
    Бизнес аялал
  • 13:10
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:30
    Түрс ОАК 6,7,8-р анги
  • 17:20
    Цагаан тэнхлэг Загвар зохион бүтээгч Б.Лхамцэрэн
  • 18:10
    Бизнес аялал
  • 18:50
    Аялгуут хором
  • 19:10
    Аяллын тойрог
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Ижий заяатай орчлон нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Миний ах атаман МУСК
  • 23:00
    Зөв сонголт
  • 23:30
    Бизнес Амжилт
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:30
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (6-8-р анги)
  • 10:20
    "Старски, Хатч хоёр (Starsky & Hutch)" УСК
  • 12:10
    "Надгүйгээр үргэлжлэх амьдрал (This Is Where I Leave You) УСК
  • 14:00
    "Цаг хугацаагаар аялагчийн эхнэр (The Time Traveler's Wife)" УСК
  • 16:00
    "Өршөөлгүй (Unforgiven)" УСК
  • 18:20
    "Бүтэн амьдрал" кино бүтсэн түүх
  • 18:45
    "Үхлийн салаа (Suicide Squad) УСК
  • 21:30
    "Шилжилт 2" МУСК
  • 23:30
    "Сонор сэрэмж (The Lookout)" УСК
  • 01:10
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 18,19-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 73-76-р анги
  • 12:00
    "37-р точка"-ийнхон #1
  • 12:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 764-767-р анги
  • 14:50
    "247 градус" Монголын уран сайхны кино
  • 16:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Амжилтын үндэс
  • 17:20
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 77-80-р анги
  • 21:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:10
    "37-р точка"-ийнхон #2
  • 22:00
    "Urban Talk" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 00:45
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 09:30
    Хөрш айл
  • 10:10
    "Алтан ерөөл" Монгол Хятадын найрамдалт харилцааны 70 жилийн ойн тоглолт
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Syndicate talk
  • 14:00
    VTV Зочины цаг
  • 16:20
    Бизнес хөтөч
  • 17:00
    DeFacto-Тойм /монгол/
  • 17:30
    DeFacto-Тойм /орос/
  • 18:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нартай уралдъя" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Борголжин" брэнд үзүүлж байна
  • 19:45
    "УРБАН ХҮРЭЭ КОЛЛЕКЦ" үзүүлж байна.
  • 20:00
    "IN OUT" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Шударга бусын хонгил" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хүүхэлдэй" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 23:40
    Сайхан амраарай

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Миний ахын эхнэр" МУСК
  • 11:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Венус дахь яриа " УСК
  • 14:10
    "Талархал-Цовоо" ток шоу
  • 15:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    " Засаг цаг-Үр дүн" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:10
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 21:00
    "Одтой болзоо-Мөнхчулуун /Татар хамтлаг/ " цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Намайг барь" УСК
  • 00:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Засаг цаг-Үр дүн
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    "Газар дэлхий" баримтат цуврал S2-Ep01
  • 10:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Агаарт" УСК
  • 13:20
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 14:20
    "Хоёр ба хагас эр хүн" цуврал S6-Ep /3-8/
  • 16:50
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:20
    "Ер бусын мөрдөгч" ОАК S1-Ep/23-24/
  • 19:05
    Монголчууд 2019 онд юу бүтээсэн бэ?
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Амьдралын үнэ цэнэ" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 65-66-р анги
  • 09:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 67-69-р анги
  • 12:00
    "Луйварчид" ОАК 12-16-р анги
  • 16:00
    "Амжилтын оргил үе" баримтат кино
  • 17:30
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Монголын соёлын өв нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Watchmojo Mongolia"
  • 19:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Нэг долларын амьдрал" баримтат кино
  • 20:30
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Морин хуурын чуулга" хүүхдийн тоглолт
  • 21:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 21:57
    Түлш түлэх аргачлал
  • 22:00
    "Хязгааргүй" МУСК
  • 23:40
    Сайхан амраарай

TV10

  • 00:00
    "Эхлэл"
  • 05:00
    "Уран сайхны кино"
  • 09:30
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Давталт"
  • 10:30
    "Peptide" Yзүүлж байна
  • 10:50
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм, эдийн засаг
  • 14:00
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Давталт"
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг нэвтрүүлэг"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Авлигын шийдэх шийдэл" Нийгэм, эдийн засаг !
  • 17:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 18:00
    "Хүрээ панз" "Давталт"
  • 19:00
    Бодлогын мэтгэлцээн… "Давталт"
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 20:25
    "Гоёл медикал" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Peptide" Yзүүлж байна
  • 20:55
    "5 Хором"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 21:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 22:00
    "Орлогод нийцсэн орон сууц"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Гурван баатар ба Морины нүүдэл” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:20
    “Урагшаа Титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Бяцхан багш” англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Сиэста Зи”
  • 13:45
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:00
    "Өсвөрийн сэргийлэгч” нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Бяцхан хадагтай Зази” хүүхэлдэйн кино
  • 14:35
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    “Бяцхан хадагтай Зази” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    “Watch car” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Ай Карли” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:50
    Хөндөх сэдэв: Хүн амын тоо, төлөвлөлт, хөгжлийн бодлого
  • 11:10
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:20
    “Амьдралын зааг дээрх Восток станц” баримтат кино
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    УИХ-ын ЭЗБХ-ны тайлан
  • 13:40
    “Томилолтоос ирлээ”...Төв аймгаас бэлтгэв.
  • 14:00
    Сүлд
  • 14:20
    16 мм-ийн кино: “Монгол эмэгтэйн хөрөг” баримтат кино 1982 он.
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Монгол инженер
  • 16:00
    Хөгжлийн замаар: Эко хот
  • 16:30
    Парламентын хэлэлцүүлэг: Орон нутгийн эрх мэдлийг нэмэгдүүлэх, төвлөрлийг сааруулах боломж, эрхзүйн орчин /давталт/
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Алтан аргамж: "20-р зуунд Их гүрнүүдийн Монголд баримталсан бодлого" /Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Ц.Батбаяр/
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Экспертийн цаг “ Зайны сургалтын давуу тал, онцлог” Монголын эрдэмтдийн үндэсний зөвлөлийн дэд тэргүүн Д.Батчулуун оролцов.
  • 21:30
    “Токио хүрэх зам” теле сэтгүүл
  • 22:00
    Ярилцлага: “Цагийн хүрдийн баатар-2018”

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Монгол улсын тогтвортой хөгжлийн зорилт” лекц
  • 12:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:30
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Боб Роусын зургийн хичээл
  • 15:20
    Жанзэ Цорж Госог Ренбүчигийн авшиг, айлдвар
  • 16:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 17:00
    “Хатагтай Поттер” уран сайхны кино
  • 18:25
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:30
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Шинэ номын танилцуулга” нэвтрүүлэг
  • 20:10
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат кино
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 23:00
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    nba all-star2020 nba all-star practice & media day
  • 04:00
    hardwood classic 2010 nba all-star game
  • 06:00
    hardwood classics 2011 nba all-star game
  • 08:00
    nba all-star adam silver media availability
  • 09:00
    dunk contest: 1986
  • 09:30
    dunk contest: 2000
  • 10:00
    nba all-star 2020 rising stars
  • 11:00
    dunk contest: 2008
  • 11:30
    nba gametime
  • 12:30
    nba gametime
  • 13:30
    nba gametime
  • 14:30
    nba gametime
  • 15:30
    nba gametime
  • 16:30
    nba gametime
  • 17:30
    hardwood classic 2002 nba all-star game
  • 19:00
    dunk contest: 2016
  • 19:30
    hardwood classic 2010 nba all-star game
  • 21:30
    nba gametime
  • 22:30
    hardwood classic 2003 nba all-star game

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ман.ютд-волверхэмптон pl 2018-2019
  • 11:00
    onefc roots of honor 2019
  • 14:00
    түүхэн тоглолт №4: ньюкасл-арсенал 2010/11
  • 14:30
    хьюстон - голден стейт nba 2018-2019
  • 16:30
    ман.ютд-волверхэмптон pl 2018-2019
  • 18:30
    onefc roots of honor 2019
  • 21:30
    хьюстон - голден стейт nba 2018-2019
  • 23:30
    түүхэн тоглолт №4: ньюкасл-арсенал 2010/11

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Тээвэр логистикийн цогц үйлчилгээ: Туушин ХХК"
  • 18:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc: андерсон-блакович (шууд)
  • 12:00
    one: clash of legends
  • 15:00
    one top 50 events: #40
  • 16:00
    ufc 247: жонес-рэйэс
  • 19:00
    октагон дугаар 2-17
  • 19:30
    one: fire & fury тойм
  • 20:00
    one weekly дугаар #6
  • 20:30
    one warrior series 4-4
  • 21:00
    one top 50 events: #39
  • 22:00
    wwe monday raw 1394

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 10:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тэнгэрийн муухай арилдаг" УСК
  • 12:30
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёлын дээж" "Сүлд" телевизийн 7 хоногийн Хит парад
  • 14:00
    “Гуталчин” УСК /давталт/
  • 16:00
    "Альфа" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хурдан морины түүх
  • 17:00
    "Сонирхогчдын клуб" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    +19 нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Викториагийн нууц 2012" /шоу тоглолт/
  • 19:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг /шууд/
  • 20:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:00
    Аз жаргал хаана байна вэ? аялалын нэвтрүүлэг /Ром/
  • 22:00
    "Ардын элч" МУСК
  • 23:20
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Төгс бэр" ОАК 9-р анги
  • 08:15
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 14-16-р анги
  • 10:00
    "Шинжээч" ОАК 2-3, 4-р анги
  • 12:20
    "Мөрдөгчид" ОАК 2 бүлгийн төгсгөлийн 15, 16-р анги
  • 14:40
    "Бүтэн амьдрал" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • 15:00
    "Жусоны бууч" ОАК 4, 5-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Төгс бэр" ОАК 10-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 17, 18-р анги
  • 20:25
    "Running man" шоу нэвтрүүлэг (303)
  • 22:00
    "Жусоны бууч" ОАК 6-р анги
  • 23:15
    "Шинжээч" ОАК 2.5-р анги
  • 00:40
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 17, 18-р анги

SPS Prime

  • 01:00
    pre-game show №76 (шууд)
  • 01:20
    норвич-ливерпүүл (шууд) 26-р тойрог
  • 03:30
    ман ютд-партизан европа лиг 4-р тойрог
  • 05:30
    л.а клипперс-бостон nba 2019-20
  • 07:30
    nba talk №17
  • 09:00
    all-star saturday night (шууд) nba all-star 2020
  • 12:00
    саутхэмптон-бөрнли 26-р тойрог
  • 14:00
    майами-юта nba 2019-20
  • 16:00
    норвич-ливерпүүл 26-р тойрог
  • 18:00
    nba action №2918
  • 18:30
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №7
  • 19:00
    аталанта-ман сити аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 21:00
    европа лигийн сэтгүүл №3
  • 21:30
    pre-game show №77 (шууд)
  • 21:50
    а.вилла-тоттенхэм (шууд) 26-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Залуу мөрдөгчид" МУСК
  • 10:40
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 46-р анги
  • 12:00
    21-р зууний гайхамшиг Peptid
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    Миний ажлын өрөө
  • 13:50
    Улаачдын өрсөлдөөн : Ч.Чулуунчимэг
  • 14:20
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зарын цаг
  • 15:10
    "Урбан" Хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    Улаачдын өрсөлдөөн :
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг :Глори дэлхийн цуврал-71, Цуурай: Өнгөрсөн аравны хамгийн баян тамирчид /2010-20/
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Хэцүү даалгавар-Мөрөөпдийн театр
  • 19:50
    Улаачдын өрсөлдөөн :
  • 20:20
    "Урбан" Хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 47-р анги
  • 22:50
    "Орхидос" МУСК 2-р анги

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 07:35
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг 15, 16, 17-р анги
  • 08:44
    Сонгодог хөгжмийн цаг
  • 09:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 3, 4, 5-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 10:20
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 4,5-р анги
  • 11:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 12:00
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2 бүлгийн 14, 15-р анги
  • 13:30
    “ТВ” үзүүлж байна
  • 13:40
    “Гайхамшигт ой -1” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлагаас бэлтгэн хүргэв/
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 6, 7, 8, 9, 10-р анги
  • 18:15
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 18:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 20:00
    Зочны цаг
  • 20:20
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 3, 4, 5-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 21:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2 бүлгийн 14, 15-р анги
  • 23:10
    Зураглал
  • 23:12
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 4,5-р анги
  • 00:42
    “Гайхамшигт ой -2” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлагаас бэлтгэн хүргэв/
  • 01:30
    Төрийн дуулал
  • 01:32
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Спорт теле сэтгүүл
  • 07:50
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдийн наадам: Сноубордын үзүүлбэрүүд
  • 08:51
    Морьтой монгол аян цурал нэвтрүүлэг: Сүхбаатар аймгийн Уулбаян сум /давталт/
  • 09:15
    “Mongolia open” Чөлөөт бөхийн Олон улсын тэмцээн: эрэгтэйчүүдийн 57,65,74,86,97 кг, эмэгтэйчүүдийн 50, 55, 59, 65, 72 кг урьдчилсан барилдаан
  • 10:17
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн Чөлөөт бөхийн шигшээ барилдаан 2-р хэсэг
  • 12:41
    Монголын бүх ард түмний өвлийн спортын 15-р наадмын Тэшүүрийн тэмцээн 1-р хэсэг
  • 14:25
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн нэрэмжит Самбо бөхийн холимог багуудын “Мазала” дэлхийн цомын анхдугаар тэмцээн эрэгтэйчүүдийн 68, 74, +100 кг, эмэгтэйчүүдийн 48, 56, 68 кг, Байлдааны самбо 62, -90, +90 кг 1-р хээсэг
  • 18:00
    “Mongolia open” Чөлөөт бөхийн Олон улсийн тэмцээн: Эрэгтэйчүүдийн 57, 65, 74, 86, 97 кг, эмэгтэйчүүдийн 50, 55, 59, 65, 72 кг шигшээ барилдаан
  • 19:00
    Спорт түүх: Самбо бөхийн дэлхийн авргын мөнгөн медалт, олон улсын шилэгдмэл шүүгч, ЗХУ-гын спортын мастер Б. Дөшчулуун
  • 19:35
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Б. Хишигбаатар
  • 19:57
    Морьтой монгол аян цурал нэвтрүүлэг: Төв аймгийн Баянжаргалан сум
  • 20:26
    Бахархал
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ тойм
  • 21:30
    “Токио хүрэх зам” теле сэтгүүл 2-р хэсэг
  • 22:00
    Морьтны соёл: Монгол тамга-Монгол цадиг
  • 22:30
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдийн наадам: Трамплинаас үсрэлт

MNBA Sports

  • 08:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 11:00
    EURO Basket-Аваргуудын лиг
  • 12:30
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ
  • 15:00
    НЭВТРҮҮЛЭГ: ЛОС АНЖЕЛЕС ИХ ДУУЛГА
  • 16:00
    5Х5 АЗИЙН ОЮУТНЫ АВАРГА АВАРГЫН ТӨЛӨӨХ ТОГЛОЛТ
  • 18:20
    НЭВТРҮҮЛЭГ: НЭГИЙН ЭСРЭГ НЭГ Э.ДӨЛГӨӨН
  • 19:10
    НЭВТРҮҮЛЭГ: НЭГИЙН ЭСРЭГ НЭГ Д.ДЭЛГЭРНЯМ
  • 20:10
    ALLEN IVERSON НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 22:00
    3X3 СҮХБААТАР ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ ФИНАЛ
  • 23:30
    EURO Basket-Аваргуудын лиг

Олон Саналтай

II/2322:05

Боловсрол ТВ

"Бүтэн амьдрал" ОАК 4-р анги

II/2311:15

Боловсрол ТВ

"Бүтэн амьдрал" ОАК 3-р анги

II/2313:30

NTV

"Хөгжилтэй дүр" хошин цуврал 1-4