МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:10
    ”Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 14,15,16-р анги
  • 10:30
    “Наурыз шинэ өдөр”
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:40
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу”
  • 12:30
    “Өвгөн” уран сайхны кино
  • 14:10
    “Хайртай” аян Баянхонгор аймгаас бэлтгэв...
  • 15:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Хүний үнэр” теле жүжиг 2-р хэсэг
  • 16:00
    “MП Форс-Бодит байдлаас гадуур” хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 16:25
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:00
    “Амьдралын зааг дээрх Восток станц” баримтат кино 2-р анги
  • 17:50
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 18:10
    “Би Монгол хүн” хөрөг нэвтрүүлэг Доктор, профессор Г.Гомбо
  • 18:55
    “Домборын эгшиг” концерт
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 20:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:50
    “Боролдойн цаг”
  • 21:00
    Эх өв “Дөрвөн улирлын өнгө”
  • 21:30
    “Цагаан боол” уран сайхны кино 25,26-р анги
  • 23:00
    Судар бичгийн алтан сан: “Жадамба” судар

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news тойм хөтөлбөр
  • 08:05
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    бяцхан мөрдөгчид
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    ...ubs телевизээр
  • 10:15
    надтай үлдээч олон ангит кино /29/
  • 11:00
    эгшиглэн тоглолт
  • 12:50
    тальянка олон ангит кино /5/
  • 13:40
    сонгодог бүжгийн ханхүү
  • 14:30
    мэргэжлийн сумо бөхийн хару башё
  • 17:00
    өнөөгийн монгол /япон хэлээр/
  • 17:20
    жаран голыг гэтэлсэн аян
  • 18:05
    дэлхий-монгол цай
  • 19:30
    сайн уу, сайнаа? ток шоу
  • 20:50
    надтай үлдээч олон ангит кино /30/
  • 21:45
    сумо тойм
  • 22:20
    тальянка олон ангит кино /6/
  • 23:20
    хүний цаана муск
  • 00:50
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 10:30
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 42-р анги
  • 11:00
    "түг түг хаалгаа"
  • 12:00
    "мөнгөлөг нарсан ойд" оросын олон ангит кино 16,17,18-р анги
  • 14:40
    "bon appetit"
  • 15:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:10
    "сүүлчийн цоморлиг" уск
  • 17:40
    "энэ миний амьдрал" ж.станбул
  • 18:30
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 43-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "мөнгөлөг нарсан ойд" оросын олон ангит кино 19-р анги
  • 21:00
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "энэрлийн квант" уск
  • 00:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:35
    business news
  • 07:45
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага20\0
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"90\0
  • 11:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    business news
  • 12:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:40
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 12:45
    business news
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    "жүмун" соак 8,9,10-р анги
  • 15:50
    business news
  • 16:00
    "муаж д.жаргалсайхан - мартаагүй дурсамж"
  • 17:00
    "tvmall"
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг30\0
  • 19:00
    "жумүн" соак 11-р анги
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:30
    "чинээлэг айлын хүү"соак 14-р анги
  • 23:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:50
    “Сэтгэлээ засахуйн ухаан” нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Ёо Ёо-гийн мастерууд” хүүхэлдэйн киноны 39,40-р анги
  • 08:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Миний ахын эхнэр” МУСК
  • 11:00
    “Хархорум 800 жил: Түүх, соёл, өнөө ба ирээдүй” “Эх түүхийн бахархал- Эргэн босох Хархорум” эрдмийн чуулган / цуврал IV/
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Боломж” УСК, 1,2,3,4-р анги
  • 16:30
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” нэвтрүүлэг / Монгол Улсын баатар, сансрын нисгэгч, ЗХУ-н баатар, хошууч генерал Жүгдэрдэмидийн Гүррагчаа /
  • 17:50
    “Тайгын хөвгүүд” баримтат кино
  • 18:00
    “Нэр төр” нэвтрүүлэг
  • 18:45
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Бүсгүйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Үйлийн үр” УСК, 9-10-р анги
  • 23:30
    “Ретро авто акорд” нэвтрүүлэг
  • 00:10
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:10
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Цэргийн хүү" МУСК
  • 09:10
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:00
    "Бүсгүйчүүд CLUB" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 33-р анги
  • 12:50
    "Ланяа бичээс" ОАК 34-р анги
  • 13:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 35-р анги
  • 14:20
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 48-р анги
  • 15:10
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 49-р анги
  • 16:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм Монгол улсын баатар, сансрын нисгэгч, ЗХУ-н баатар, хошууч генерал Ж. Гүррагчаа
  • 19:00
    "Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн" Номин холдинг
  • 19:20
    УИХ-ын цаг
  • 19:50
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Алганы хээ" Ток шоу МУГЖ Ц.Төмөрхуяг
  • 22:00
    "Харваачдын дайн" УСК
  • 00:20
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    sbn news-тойм
  • 08:30
    тв хичээл 10-р анги
  • 09:30
    хайрын хүч
  • 10:30
    их эмч
  • 11:30
    чи чадна
  • 12:30
    шийдэл
  • 13:30
    мөнхийн хайр 134 оак
  • 14:30
    мөнхийн хайр 135 оак
  • 15:30
    мөнхийн хайр 136 оак
  • 16:30
    мөнхийн хайр 137 оак
  • 17:30
    мөнхийн хайр 138 оак
  • 18:30
    инээдмийн толь
  • 19:00
    одонгуа нэвтрүүлэг
  • 19:30
    дундын бүсгүй жүжиг
  • 21:50
    цуст намар уск
  • 00:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    "Юунагийн гудамж" ОАК 26,27-р анги
  • 08:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.1-4 ангиуд
  • 10:00
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 1-3 ангиуд
  • 13:10
    "Ийм нэгэн явдал" УСК 1-р анги
  • 14:40
    "Ийм нэгэн явдал" УСК 2-р анги
  • 16:00
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 74-77 ангиуд
  • 18:55
    Торгоны зам: Тосгоны амьдрал 5
  • 19:20
    "Намайг бариарай" УСК
  • 22:00
    Бундеслиг: Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 22:20
    "Байерн Мюнхен – Айнтрахт Франкфурт" Бундеслиг: 27-р тойрог /шууд/
  • 00:30
    Бундеслиг: Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 00:50
    "Вольфсбург – Боруссия Дортмунд" Бундеслиг: 27-р тойрог /шууд/
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.23-24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 32-33-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.10-11-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 30-31-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Сөрөг цэцэг" СОАК 9-р анги
  • 11:15
    "Бүтэн амьдрал" ОАК 11-р анги
  • 12:40
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:45
    "Алтан орд" ОАК 11-р анги
  • 13:45
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Тангараг" ОАК 8-9-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Оддын академи" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Үндэсний бүтээлийн 7 хоног
  • 17:30
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:35
    "Кино Talk" нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "E- баримт" шууд тохирол
  • 19:30
    "Сөрөг цэцэг" СОАК 10-р анги
  • 20:50
    Дэлхийгээр аялагчид нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бүтэн амьдрал" ОАК 12-р анги
  • 23:30
    "Хүний сайхан хорвоод" тоглолт /Баттулга/
  • 02:10
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Дайны харваач" УСК
  • 09:40
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 10:20
    "Төв цэг"дэлхийн тойм
  • 11:00
    "Ватиканы соронзон хальснууд" УСК
  • 13:10
    Хамаг Монгол туургатны "Улаачдын сорил 3" үзүүлж байна.
  • 13:40
    Сошиал туршилт
  • 13:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 14:20
    Хойморт залрах хийморьлог эрчүүд - МУТМУ С.Төмөр-Очир, Т.Батзориг
  • 16:00
    "FOOTBALL TALK" №30
  • 17:40
    Аз жаргалд итгэ
  • 17:45
    Сошиал туршилт
  • 18:00
    "Намайг барь" УСК
  • 20:10
    "Хайрын өв" УСК
  • 21:55
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 22:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 22:30
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 22:40
    "Алуурчны нууц" УСК
  • 00:40
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 29-36-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:40
    Өнөө өглөө
  • 12:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 11,12-р анги
  • 15:00
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар -9
  • 15:50
    "Эмчийн эсрэг Интернэт" шоу нэвтрүүлэг дугаар - 1
  • 17:00
    "Эмчийн эсрэг интернэт" -Нэмэлт зөвлөмж
  • 17:30
    Намайг сонгооч-2 шоу нэвтрүүлэг 1-р дугаар
  • 18:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia"шоу нэвтрүүлэг /season 2/ "Халз тулаан" дугаар - 1
  • 21:40
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:30
    "Хайр харуусал" МУСК
  • 00:20
    "12 ууртай эр" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:35
    Бизнес толь
  • 09:05
    "Сэрэлт" МУСК
  • 10:35
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Дундын бүсгүй" шоу драм
  • 14:35
    "Нарны баяр" науризын баярын нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Шидэт ой" УСК
  • 15:15
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Нарны баяр" науризын баярын нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Шилжилт" МУСК
  • 18:05
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн тойм
  • 20:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 23:50
    Бизнес толь
  • 00:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн тойм
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    Англи хэлтэй залуус төсөл 2
  • 09:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 10:35
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-аас бэлтгэв /давталт/
  • 11:05
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Англи хэлтэй залуус төсөл 2
  • 12:00
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    Таны сонголт
  • 13:00
    УИХ-н цаг /давталт/
  • 13:30
    Эх орон дуудаж байна МУСК
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:00
    Англи хэлтэй залуус төсөл 2
  • 16:45
    НҮБ үзүүлж байна: Аав ээжүүдэд зориулсан теле хичээл
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Зуунд дуурсагдах хуулийн амьд толь Цэндийн Чимиддорж
  • 18:30
    Монгол тулгатны зуун эрхэм - О.Цагаанзам
  • 20:05
    Англи хэлтэй залуус төсөл 2
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    Мөрөөдлийн театр- Дундын бүсгүй шоу драм
  • 00:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 00:05
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 08:05
    "Ла Ла Ланд (La La land) УСК
  • 10:10
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.11-13-р анги)
  • 12:10
    "Хайрын хэм (Very Ordinary Couple)" УСК
  • 14:10
    "Тулаанч (The Fighter)" УСК
  • 16:10
    "Нью-Йоркийн танхайчууд (Gangs of New York)" УСК
  • 18:55
    "Ла Ла Ланд (La La land) УСК
  • 21:30
    "Лос Анжелесийн дэлбэрэлт (Destruction Los Angeles)" УСК
  • 23:20
    "Хүсэл тачаал (A Muse)" УСК
  • 01:30
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 23-26-р анги
  • 12:10
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "One piece" Анимэ 870-874-р анги
  • 15:10
    "Кибер сүлжээ" Монголын уран сайхны кино
  • 16:50
    "Дэлхийг тойрсон урт зам" Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Amore 2" Нюанс хамтлаг
  • 18:20
    Хошин шог
  • 19:15
    Амжилтын үндэс
  • 19:45
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:00
    "Дэлхийг тойрсон урт зам" Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Urban Talk" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 27-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 10:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 10:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Падингтон" УСК
  • 13:00
    "Татварын хууль-2" шинэчлэлийн тухай
  • 13:30
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 15:20
    "Их засагаар сонин юу байна" 8-р хэсэг
  • 16:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг"
  • 18:00
    "Учралын баяр-3" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Би өөрөөрөө төрнө" реалити шоу - 20 анги
  • 19:40
    "Хайрын эмнэлэг" МУСК
  • 21:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Их Засаг -Япон орноор " нэвтрүүлэг S3_ep1
  • 08:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Дэлхий гараг" цуврал S2-Ep05 Тал хээрийн амьдрал
  • 10:05
    "Миний найз охин мангас" УСК
  • 12:10
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 14:10
    "Заяагаар учирсан хоёр" ХОА кино 4-5-р анги
  • 15:50
    "Ер бусын мөрдөгч" ОАК S2-Ep/23-24/
  • 17:35
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - С.Галсан
  • 19:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Тэтгэвэртээ гарсан Тэтгэвэрийн сан" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Social Talk" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 21:45
    "Big Big Family" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Алуурчны бие хамгаалагч" УСК
  • 00:55
    Эфир завсарлана

TV10

  • 00:00
    "Эхлэл"
  • 05:00
    "Уран сайхны кино"
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм, эдийн засаг
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг нэвтрүүлэг"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Авлигын шийдэх шийдэл" Нийгэм, эдийн засаг !
  • 17:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 18:00
    "Хүрээ панз" Давталт
  • 19:00
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 20:25
    "Гоёл медикал" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:55
    "5 Хором"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм, эдийн засаг
  • 21:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 22:00
    "Орлогод нийцсэн орон сууц"
  • 22:30
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Сэмигийн адал явдал - 2” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    “Питер Пэн” хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Бяцхан багш” англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Сиэста Зи”
  • 13:45
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:00
    "Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Мини нинжа” хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Мини порс” хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Авьяаслаг багачууд” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:45
    “Зан үйлийн утгын тайлал”
  • 08:00
    “Хайртай” аян. Баянхонгор аймгаас...
  • 08:50
    Парламентын хэлэлцүүлэг: Бэлчээрийг хамгаалах шаардлага, бодлогын зохицуулалт, гарц, шийдэл...
  • 09:50
    Технологийн ертөнцөөр
  • 10:10
    “Евроазийн зүрх - Орос, Хятад орон” баримтат кино
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги /Англи хэл, Иргэний ёс, Математик/
  • 12:25
    “Хүрээлэн амьд ертөнц...” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 10-р анги /Математик, Хими, Газар зүй/
  • 13:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 11-р анги /Монгол хэл, Математик, Англи хэл/
  • 14:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги /Уран зохиол, Газар зүй, Математик/
  • 15:50
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Энэтхэгээс Шриланк хүрэх зам/
  • 16:50
    “Хууль ба амьдрал”
  • 17:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл: Монгол уран барилга
  • 17:50
    Монгол инженер
  • 18:10
    Эх орны төлөө
  • 18:40
    Явлаа, ирлээ
  • 19:00
    Наурызын шинэ өдөр
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол улсын өнөөгийн гадаад бодлого” Монгол улсын гадаад харилцааны сайд Д.Цогтбаатар оролцов.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:45
    Экспертийн цаг: “Дархлалын систем, түүний хамгаалалт” Хүний их эмч, клиникийн профессор Ц.Эрдэнэ оролцов.
  • 21:05
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:25
    “Токио хүрэх зам” теле сэтгүүл
  • 21:55
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Узбекистанаас Сири хүрэх зам/
  • 22:55
    Зураглал
  • 23:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 09:50
    "Буршхүүгийн үлгэр" МУСК
  • 10:55
    Тоглолтын цаг
  • 11:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 2-23-р анги
  • 12:00
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:35
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн шилдэг барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:05
    "Эх дэлхийн 6" баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"-Ц.Лоохууз
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд"2-24-р анги
  • 18:30
    УИХ-ын цаг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монголын сайхан орноор
  • 19:50
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 20:20
    Мөнхтөрийн цаг
  • 21:00
    "7 хонгийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2018 playoff playback rockets vs. warriors west finals game 4
  • 01:00
    2018 playoff playback rockets vs. warriors west finals game 5
  • 03:00
    nba home video 2018 golden state warriors
  • 04:00
    2018 playoff playback rockets vs. warriors west finals game 7
  • 06:00
    2019 playoff playback magic/raptors east 1st round game 1
  • 07:00
    the way we ball toronto
  • 07:30
    the way we ball croatia
  • 08:00
    2015 playoff playback cavaliers vs. warriors nba finals game 1
  • 10:00
    2015 playoff playback cavaliers vs. warriors nba finals game 2
  • 12:00
    nba special vince carter - the interview
  • 13:00
    nba jounrey - mutombo
  • 13:30
    nba jounrey - tim duncan
  • 14:00
    2015 playoff playback cavaliers vs. warriors nba finals game 3
  • 16:00
    2015 playoff playback cavaliers vs. warriors nba finals game 5
  • 18:00
    nba special all-star fri/sat moments
  • 18:30
    nba special asg moments
  • 19:00
    nba special sir charles at 50
  • 20:00
    marquee matchup lakers vs. heat 12/13/2019
  • 22:00
    players only kidd & hill pt. 1
  • 22:30
    players only kidd & hill pt. 2
  • 23:00
    hardwood classic bulls vs. hawks 03/01/2019

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    "бөхийн ертөнц" #10 нэвтрүүлэг - 2019
  • 10:00
    скүаш америкын нээлттэй тэмцээн 2019
  • 12:30
    "xxi зууны наадам" - 2009 он
  • 13:30
    үндэсний бөхийн тойм #11 - 2020
  • 14:00
    милуоки - л.а клипперс nba 2019-20
  • 16:00
    insider дугаар #11 (б.батбаяр)
  • 16:30
    road to mr.olympia нэвтрүүлэг - s2 #e9
  • 17:00
    оддын ойроос №1
  • 17:30
    оддын ойроос №2
  • 18:00
    оддын ойроос №3
  • 18:30
    ювентус - лион (шууд) аваргуудын лиг 1/8
  • 20:30
    үндэсний бөхийн тойм #12 - 2020
  • 21:00
    спортын хатад #2 (б.мөнгөнчимэг)
  • 21:40
    барселона - наполи аваргуудын лиг 1/8
  • 23:40
    production time

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "COVID-19: ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд дамжуулалт
  • 11:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    wwe smackdown live 1073
  • 02:00
    wwe monday raw 1399
  • 04:00
    ufc: вүүдли-эдвардс (шууд)
  • 07:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    one weekly #11
  • 09:30
    one warrior series 4-9
  • 10:00
    октагон дугаар 2-20
  • 10:30
    ufc 246: мкгрегор-серроне
  • 13:00
    ufc 244: масвидал-диаз
  • 15:30
    ufc 237: намаюнас-андраде
  • 18:00
    ufc 240: холловэй-эдгар
  • 21:00
    one top 50 events: #29
  • 22:00
    wwe monday raw

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 11:00
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Математик 8-р анги
  • 11:25
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Нийгэм ахуйн баримжаа 9-р анги
  • 11:50
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Нийгэм ахуйн баримжаа 1-р анги
  • 12:15
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Нийгэм ахуйн баримжаа 2-р анги
  • 12:40
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Монгол хэл 3-р анги
  • 13:05
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Математик 4-р анги
  • 13:55
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Монгол хэл 5-р анги
  • 14:40
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сонирхогчдын клуб" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хурдан морины түүх
  • 16:00
    +19 нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Хувьсал” Баримтат кино
  • 17:30
    "Альфа" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүлгийн үүрсээнд” Баян-Өлгий аймгийн МСУХ
  • 20:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:00
    “Сувд” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ийм нэгэн явдал" МУСК
  • 23:20
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Төгс бэр" ОАК 44-р анги
  • 08:15
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 84-86-р анги
  • 10:00
    "Хамгаалагч" ОАК 11-р анги
  • 12:20
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 13, 14-р анги
  • 14:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Сүнс" ОАК 17, 18-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Төгс бэр" ОАК 45-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 87, 88-р анги
  • 20:25
    "Running man" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сүнс" ОАК 19-р анги
  • 23:25
    "Хамгаалагч" ОАК 12-р анги
  • 00:25
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 87, 88-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    бөрнли - ливерпүүл 4-р тойрог
  • 02:00
    бостон - даллас nba 2019-20
  • 04:00
    эвертон - волверхэмптон pl 4-р тойрог
  • 06:00
    торонто - индиана nba 2019-20
  • 08:00
    pl world №33
  • 08:30
    волверхэмптон - челси pl 5-р тойрог
  • 10:30
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №6
  • 11:00
    сан антонио - даллас nba 2019-20
  • 13:00
    nba action №2907
  • 13:30
    ман ютд - лэстер pl 5-р тойрог
  • 15:30
    pl matchpack №28
  • 16:00
    индиана - майами nba 2019-20
  • 18:00
    nba action №2922
  • 18:30
    nba talk №22
  • 20:00
    оддыг ойроос 2020 №3
  • 20:30
    all about football №02
  • 21:30
    nba action №2908
  • 22:00
    псж - реал аваргуудын лиг 1-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 29-р анги
  • 10:00
    "Зулангийн чөтгөр" МУСК
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Гурван тоорой" хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн : Д.Энхтөр
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Багын найзууд" МУСК
  • 14:10
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Чөлөөт эмэгтэйчүүд-Шинэ үе
  • 18:00
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 18:30
    IN TOUCH
  • 19:00
    "Хайр" МУСК
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 30-р анги
  • 22:50
    "Их хаадын удам" МУСК 2-р анги

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 07:35
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 08:30
    “Язгуур соёл” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 17, 18, 19-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 10:20
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 28, 29-р анги
  • 11:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 12:00
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3 бүлгийн 15, 16-р анги
  • 13:30
    “ТВ” үзүүлж байна
  • 13:40
    “Ган зам”нэвтрүүлэг “МонГал” үзүүлж байна. МУГБ, гоо зүйч, сэтгэл судлаач М.ЦЭРЭНДОРЖ
  • 15:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 16:00
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 53,54, 55, 56, 57-р анги
  • 19:50
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 20:00
    Зочны цаг
  • 20:22
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 17, 18, 19-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 21:38
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3 бүлгийн 15, 16-р анги
  • 23:10
    Зураглал
  • 23:12
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 28, 29-р анги
  • 00:42
    Сонгодог хөгжмийн цаг
  • 01:30
    Шөнийн зураглал
  • 01:32
    Төрийн дуулал
  • 01:34
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Сайхан овоо сумын уяач Г. Ойдов
  • 07:30
    Дархан мэх: Монгол улсын өсөх идэр начин М. Жамъянпүрэв
  • 08:01
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Ч. Батзориг
  • 08:30
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 2-р хэсэг
  • 10:03
    “Амжилт бүтээлийн 10 жил” Спортын сургуулийн 10 жилийн ойд
  • 10:55
    Дорнод 2019 хурдан морины зүүн бүсийн уралдаан
  • 11:25
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 3-р хэсэг
  • 15:30
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 17:35
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Хурдан морины уралдааны тойм
  • 18:35
    “Монгол бахархлын өдөр”-т зориулсан Шагайн харваа
  • 19:38
    Эх орончдын өдөрт зориулсан хүчит бөхийн барилдаан 2-р хэсэг
  • 21:00
    Спорт-түүх: 2005 оны лигийн аварга “Хоромхон” баг
  • 22:00
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 4-р хэсэг

Олон Саналтай

IV/0120:00

C1

"Инээдээр дархлаагаа дэмжье" хошин урлагийнхны нэгдсэн онлайн тоглолт шууд

IV/0120:30

MovieBox

"Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног (My Week With Marilyn)" УСК

IV/0118:35

МҮОНТ

Маск Продакшн: Инээдмийн хөтөлбөр