МҮОНТ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:45
    “Би Монгол хүн” хөрөг нэвтрүүлэг Доктор, профессор Г.Гомбо
  • 08:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Он цагийн эрэлчид” Хүүхдийн олон ангит уран сайхны кино 1.2-р анги
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан теле хичээл /Монгол хэл, Үндэсний бичиг/
  • 10:40
    Теле хичээл: “Сургуулийн өмнөх боловсрол”
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:50
    АТГ: “Найзын яриа” цуврал 5
  • 11:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 12:00
    “MП Форс-Бодит байдлаас гадуур” хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 12:30
    “Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 19.20-р анги
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги /Монгол хэл/
  • 14:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 2-р анги /Монгол хэл/
  • 14:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги /Математик, Иргэний ёс зүй, Хүн ба орчин/
  • 15:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги /Дүрслэх урлаг, технологи/
  • 15:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги /Монгол хэл, Хөгжим, Математик/
  • 16:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги /Нийгэм судлал, Иргэний боловсрол, Хими
  • 17:20
    “Эргэх дөрвөн цаг” Ховд аймгаас бэлтгэв
  • 17:40
    Оюундалай: “Цуутын цагаагч гүү”
  • 18:00
    “Цагаан гварди” Оросын уран сайхны кино 6-р анги
  • 18:45
    Эх орны төлөө
  • 19:15
    Ботгохон
  • 19:25
    “Америкаар 10 000 бээр” 2-р хэсэг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:50
    “Боролдойн цаг”
  • 21:00
    “Баримт” Эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг:“Өмгөөлөгчийн ёс зүй”
  • 21:30
    “Мартах учиргүй” Төр нийгмийн зүтгэлтэн, Гавьяат эдийн засагч Ж. Гомбожав
  • 22:00
    “Цагаан боол” уран сайхны кино 27.28-р анги

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news тойм хөтөлбөр
  • 08:00
    төгөлдөр хүүхэд
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    надтай үлдээч олон ангит кино /30/
  • 11:10
    теле хичээл 4-р анги / математик/
  • 11:30
    теле хичээл 4-р анги / эрүүл мэнд/
  • 11:45
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 11:55
    мөнгөн цох хүүхдийн оак /6/
  • 12:10
    тальянка олон ангит кино /6/
  • 13:00
    сайн уу сайнаа
  • 14:00
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 14:10
    теле хичээл 4-р анги /математик/
  • 14:30
    уих-ын цаг
  • 15:10
    ахмад грантын хүүхдүүд оак /1/
  • 16:20
    өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 17:00
    сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    теле хичээл: эеш
  • 18:00
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:15
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    бяцхан мөрдөгчид
  • 19:05
    чингис хаан
  • 19:30
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    надтай үлдээч олон ангит кино /31/
  • 21:25
    тальянка олон ангит кино /7/
  • 22:30
    амьдралоги муск
  • 00:20
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "стиляга"
  • 11:00
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 43-р анги
  • 11:30
    "теле хичээл 1-р анги: /монгол хэл, хөгжим, хүн ба орчин/
  • 12:20
    "мөнгөлөг нарсан ойд" оросын олон ангит кино 19-р анги
  • 13:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "теле хичээл 1-р анги: /монгол хэл, хөгжим, хүн ба орчин/
  • 16:20
    "энэрлийн квант" уск
  • 18:00
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 44-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "мөнгөлөг нарсан ойд" оросын олон ангит кино 20-р анги
  • 21:10
    "дуусдаггүй яриа"
  • 22:50
    "хубилай" олон ангит кино 1,2-р анги
  • 00:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага30/0
  • 10:00
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 10:35
    business news
  • 10:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - мэдээллийн технологи
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - хөгжим
  • 11:45
    теле хичээл 6-р анги - дүрслэх урлаг
  • 12:05
    теле хичээл 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 12:20
    эеш -д бэлтгэх хичээл
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    business news
  • 13:40
    "жумүн" соак 11-р анги
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    теле хичээл 6-р анги - мэдээллийн технологи
  • 15:45
    теле хичээл 6-р анги - хөгжим
  • 15:50
    теле хичээл 6-р анги - дүрслэх урлаг
  • 16:10
    теле хичээл 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 16:25
    эеш -д бэлтгэх хичээл
  • 17:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    business news
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:25
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "жумүн" соак 12-р анги
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    дүгнэх цаг - эрчим хүчний яам
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "чинээлэг айлын хүү"соак 15-р анги
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:45
    Дорнын зурлага
  • 06:50
    “Сэтгэлээ засахуйн ухаан” нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Буддизм бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 49-52-р анги
  • 08:50
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги-Англи хэл, Газар зүй, Математик /
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Гарц” нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги –Элсэлтийн ерөнхий шалгалт /
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “Миа бид 2” хүүхэлдэйн киноны 20-р анги
  • 13:53
    “Сэтгэлээ засахуйн ухаан” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:30
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги-Англи хэл, Газар зүй, Математик /
  • 15:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    “Эрэн сурвалжлагч” нэгдэл илчлэн дэлгэж байна / Цуврал №2 /
  • 15:55
    ТВ зар 151918
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 16:55
    ТВ зар 151918
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Хязгааргүй” ОАУСК, 7-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дэлхий дахин ба Монгол” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Энэ өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Үйлийн үр” ОАУСК, 11-12-р анги
  • 23:30
    Гадаад мэдээ
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Цэнхэр дуулгатны жимээр" Баримтат кино
  • 08:40
    "Ланяа бичээс" ОАК 35-р анги
  • 09:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:00
    "Пяо Шуай" ХОАК 31-р анги
  • 11:50
    "Шүтээн зураг" Баримтат кино
  • 12:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Математик/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Теле хичээл - 2-р анги /Монгол хэл/
  • 13:50
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • 14:20
    Теле хичээл ЭЕШ /Монгол хэл, Үндэсний бичиг/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 49-р анги
  • 16:20
    Аялгуут эгшиг
  • 16:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Математик, Монгол хэл/ давталт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 18:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 36-р анги
  • 19:20
    Шинэ коронавируст халдвараас сэргийлэх зөвлөмж
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    УИХ-ын цаг
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 50-р анги
  • 23:00
    "Пяо Шуай" ХОАК 32-р анги
  • 23:50
    "Луйврын хот" МУСК
  • 00:50
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news тойм
  • 09:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    тв хичээл 10-р анги: монгол хэл
  • 10:00
    тв хичээл 10-р анги: хими
  • 10:30
    хөгжилтэй өдөр муск
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    адтай жаалууд 57-59 анги
  • 14:20
    теле хичээл: эеш
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бизнес аялал
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    тв хичээл 10-р анги: монгол хэл
  • 17:00
    тв хичээл 10-р анги: эрүүл мэнд
  • 17:30
    тв хичээл 10-р анги: хими
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    дугуйн дээрх там 1-9
  • 19:30
    одонгуа нэвтрүүлэг
  • 20:00
    нууц: монголын нэг өдөр
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр- 139 оак
  • 22:30
    дугуйн дээрх там 1-9
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 11
  • 06:55
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 07:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.5,6-р анги
  • 08:00
    "Бизнес өрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Юунагийн гудамж" ОАК 27-р анги
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл: "Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл: "Хэл яриа"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 10:25
    "Монгол вундеркинд" нэвтрүүлэг 3
  • 11:35
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 3-р анги
  • 12:25
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 20.25
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 77-р анги
  • 15:10
    "Хүү минь хаа явна" баримтат кино
  • 15:50
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:30
    СӨБ-ын теле хичээл: "Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 16:40
    СӨБ-ын теле хичээл: "Хэл яриа"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:50
    "Юунагийн гудамж" ОАК 28-р анги
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.7,8-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 20.26
  • 21:10
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 21:20
    "Нэр, мөр" цуврал сурвалжилга
  • 21:40
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 78-р анги
  • 22:35
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 4-р анги
  • 23:30
    "Анхаар дотор чимээгүй" МУСК
  • 01:20
    "Хүү минь хаа явна" баримтат кино
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:05
    "Юунагийн гудамж" ОАК 28-р анги
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.21-22-р анги
  • 07:50
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 34-35-р анги
  • 08:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 33-35-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.12-13-р анги
  • 09:40
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 10:00
    "Сөрөг цэцэг" СОАК 10-р анги
  • 11:05
    "Теле хичээл 7-р анги- Математик
  • 11:25
    "Теле хичээл 7-р анги- Хөгжим
  • 11:30
    "Теле хичээл 7-р анги- Монгол хэл
  • 11:50
    "Теле хичээл 7-р анги- Хими
  • 12:10
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:15
    "Алтан орд" ОАК 12-р анги
  • 13:20
    Теле хичээл ЭЕШ
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Теле хичээл 7-р анги- Математик
  • 15:00
    "Теле хичээл 7-р анги- Хөгжим
  • 15:05
    "Теле хичээл 7-р анги- Монгол хэл
  • 15:30
    "Теле хичээл 7-р анги- Хими
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Тангараг" ОАК 10-р анги
  • 17:00
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 37-38-р анги
  • 17:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.23-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 39-40-р анги
  • 18:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 36-38-р анги
  • 19:10
    Иргэдийн оролцоотой хот төлөвлөлт
  • 19:30
    "Сөрөг цэцэг" СОАК 11-р анги
  • 21:00
    "Моод" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Дэлхийн атлас
  • 22:00
    "Алтан орд" ОАК 13-р анги
  • 23:05
    "Тангараг" ОАК 11-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Алуурчны нууц" УСК
  • 09:30
    Хошин шог
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 10:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хөгжим
  • 10:25
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 10:50
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 11:40
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    ААУяачдын цолны мялаалга Эрдэнэхайрхан уулын тахилга 2019 Хэнтий аймгийн Жаргалтхаан сум
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 14:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хөгжим
  • 14:25
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 14:45
    Теле хичээл: ЭЕШ
  • 15:25
    High trade
  • 15:40
    Хамаг Монгол туургатны "Улаачдын сорил 3" үзүүлж байна.
  • 16:10
    "Алуурчны нууц" УСК
  • 18:00
    High trade
  • 18:20
    Аз жаргалд итгэ
  • 18:25
    Содон аялгуу
  • 18:30
    Хошин шог
  • 18:55
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 21:00
    "Тангараг зөрчигсөд" УСК
  • 22:50
    NBA TALK №23
  • 00:10
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан теле хичээл: Монгол хэл, Үндэсний бичиг
  • 10:40
    "Сайхан түүхүүд"хүүхдийн цуврал
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:40
    "Зурж сурцгаая" хүүхдийн цуврал
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Ажиглагч" СОАК 2-р анги
  • 13:40
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал /season1/ 1,2-р хэсэг
  • 14:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 37,38-р анги
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги- Математик, Иргэний боловсрол, Англи хэл, Монгол хэл
  • 15:40
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 16:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 31-р анги
  • 16:30
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 44-р анги
  • 17:20
    "Авгалдай" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    Пеппа торой хүүхэлдэйн кино /season-3/ 14-16-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 39,40-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ажиглагч" СОАК 3-р анги
  • 21:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 22:00
    "Шивэгчний өчил" ОАК /season-2/ 3-р анги
  • 23:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 10-р анги
  • 00:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:35
    Бизнес толь
  • 09:05
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:15
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Монгол хэл/
  • 10:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Үндэсний бичиг/
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 11:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 11:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биеийн тамир/
  • 11:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/
  • 12:15
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 13:50
    "Дохионы хэлийг хүн бүрт tүгээцгээе" теле хичээл
  • 14:05
    "Нарны баяр" науризын баярын нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Монгол хэл/
  • 14:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Үндэсний бичиг/
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 15:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биеийн тамир/
  • 15:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/
  • 16:15
    "Мөнгөн цох" ОАУСК 6-р анги
  • 16:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Нарны баяр" науризын баярын нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Дохионы хэлийг хүн бүрт түгээцгээе" теле хичээл
  • 18:00
    "Экологийн цаг" ярилцлага Цогтцэций сумын Засаг дарга О.Бадарч
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг Өвөрхангай аймаг
  • 20:20
    "Хүн чанар" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Тэтгэвэрийн санг тэтгэвэрт нь гаргая" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Код" МУСК
  • 23:45
    Бизнес толь
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:15
    Өвгөн чоно УСК/давталт/
  • 09:00
    Миний эрдэнэ ОАУСК 28-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Теле хичээл 5-р анги: "Монгол хэл, Математик"
  • 12:20
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл
  • 12:35
    Бээжин хотын залуус ОАУСК 25-р анги
  • 13:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги: "Монгол хэл, Математик" /давталт/
  • 15:00
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл /давталт/
  • 15:15
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    НҮБ үзүүлж байна: Аав ээжүүдэд зориулсан теле хичээл
  • 20:15
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголын улаан загалмай нийгэмлэг үзүүлж байна.
  • 21:40
    Хуваалцах түүх - Д.Цэрэндулам
  • 21:50
    Миний эрдэнэ ОАУСК 34-р анги
  • 22:50
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 23:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:50
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 23:55
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 07:00
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.13-р анги)
  • 07:50
    "Лос Анжелесийн дэлбэрэлт (Destruction Los Angeles)" УСК
  • 09:30
    "Ла Ла Ланд (La La land) УСК
  • 11:40
    "Нью-Йоркийн танхайчууд (Gangs of New York)" УСК
  • 14:30
    "Тулаанч (The Fighter)" УСК
  • 16:30
    "Хайрын хэм (Very Ordinary Couple)" УСК
  • 18:30
    "Нялх аав" ОАК (I.7,8-р анги)
  • 19:30
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.14-р анги)
  • 20:20
    "Залуу нас" МУСК
  • 21:55
    "Өлсгөлөн тоглоом (The Hunger Games) УСК
  • 00:30
    "Лос Анжелесийн дэлбэрэлт (Destruction Los Angeles)" УСК
  • 02:00
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.13,14-р анги)
  • 03:20
    "Нялх аав" ОАК (I.5-8-р анги)
  • 04:45
    "Залуу нас" МУСК
  • 06:00
    "Өлсгөлөн тоглоом (The Hunger Games) УСК
  • 08:20
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.14-р анги)

Star TV

  • 07:44
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 37-40-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 5-р бүлгийн 10-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 10:30
    "Дэлхийг тойрсон урт зам" Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Хошин шог
  • 12:00
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 27-р анги
  • 12:45
    Теле хичээл Аюулгүй амьдрах ухааны боловсрол: Аюулгүй өрх
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 1,2-р анги
  • 14:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл
  • 14:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #7
  • 15:00
    "Монголын нууц товчоо" 3-р бүлэг 2-р хэсэг
  • 15:30
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:10
    Хошин шог
  • 16:45
    Теле хичээл Эрүүл мэндийн боловсрол: Өвчлөлөөс урьдчилан сэргийлэх, эрт илрүүлэх үзлэгт хамрагдалт
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 41,42-р анги
  • 18:30
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 875-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 28-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Беар Грилсстэй хамт аялсан нь" Нэвтрүүлэг #6
  • 21:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #8
  • 22:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 5-р бүлгийн 11-р анги
  • 22:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 10:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 10:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хайрын эмнэлэг" УСК
  • 13:10
    "Хөгжилтэй өдөр" МУСК
  • 15:10
    "Их засагаар сонин юу байна" 9-р хэсэг
  • 16:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:00
    "Social talk" энтертаймэнт нэвтрүүлэг 3 хэсэг
  • 18:50
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг"
  • 20:00
    "Нууц" УСК
  • 21:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Тэтгэвэртээ гарсан Тэтгэвэрийн сан" цуврал ярилцлага
  • 08:45
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:15
    "Алуурчны бие хамгаалагч" УСК
  • 11:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Big Big Family" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:25
    "Их Засаг - Япон орноор" нэвтрүүлэг S3_Еp1
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Заяагаар учирсан хоёр" ХОА кино 6-р анги
  • 19:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Тэтгэвэртээ гарсан Тэтгэвэрийн сан" цуврал ярилцлага
  • 21:10
    "Хөтөч" кино бүтсэн түүх
  • 22:00
    "Хөтөч" ОАК 1-р анги
  • 22:50
    "Хосын жор" Positive mongolians
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 08:23
    Түлш түлэх аргачлал
  • 08:30
    Марчаахай
  • 09:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Дэлхийн хамгийн адилхан ихрүүд"
  • 11:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:20
    "Кино миний амьдралд"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Монгол Тулгатны 100 эрхэм" Б.Чимид
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Уур амьсгалын өөрчлөлтийн талаар" 2-р хэсэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:15
    Марчаахай
  • 19:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 95-р анги
  • 20:00
    "Марлон" ОАК 3,4-р анги
  • 20:44
    Түлш түлэх аргачлал
  • 21:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Уран зохиолын цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 56-р анги
  • 23:00
    "Дэлхийн хамгийн адилхан ихрүүд"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 08:10
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг нэвтрүүлэг"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Мод тарья"
  • 17:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 18:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Гоёл медикал" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 21:30
    "5 Хором"
  • 21:35
    "Мэдээ"
  • 21:45
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 21:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм, эдийн засаг
  • 23:00
    "Орлогод нийцсэн орон сууц"
  • 23:30
    "Бахархал" Hийгэм, эдийн засаг
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Ай күү" хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Том шинжлэх ухаан”
  • 09:30
    Da Vinci Kids – "Амьтдын ертөнц" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Da Vinci Kids – "Мати Дада хоёр”
  • 10:00
    "Мини Порс” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Авьяастнуудын сургууль” ОАК
  • 11:25
    “Хоёр бамбарууш” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    "Моланг" хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Ай күү" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci learning- "Аливаа зүйлийн нарийвчлал” баримтат кино
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Питер Пэн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 16:05
    "Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids- "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Da Vinci kids- “Амьтдыг судлахуй” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 18:50
    "Мини порс" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Босс жаалууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 22:00
    “Авьяастнуудын сургууль” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:45
    “Зан үйлийн утгын тайлал” 1.2.ыг хамт
  • 08:00
    “Орчин үеийн гайхамшгууд” баримтат кино /Ус/
  • 08:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги /Англи хэл, Дизайн технологи/
  • 09:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги /Орос хэл, Дизайн технологи /
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги /Хими, Биологи/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги /Хими, Орос хэл, Дизайн технологи/
  • 12:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 10-р анги /Монгол хэл, Эрүүл мэнд, Хими/
  • 13:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 11-р анги /Хими, Монгол хэл, Биеийн тамир, Матетатик/
  • 14:45
    Зураглал
  • 14:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги /Нийгэм судлал, Иргэний боловсрол, Хими/
  • 15:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12- р анги /Математик, Иргэний боловсрол, Англи хэл,
  • 16:40
    Экспертийн цаг: “Дархлалын систем, түүний хамгаалалт” Хүний их эмч, клиникийн
  • 17:10
    Хөгжлийн замаар: Эрүүл мэндийн үйлчилгээ
  • 17:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги Тува хэлээр бэлтгэсэн хичээл
  • 18:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл /Монгол хэл /
  • 18:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 2-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл /Монгол хэл/
  • 18:40
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг сэдэв /Чимээгүй аюул/
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол, Японы харилцаа” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:45
    Явлаа, ирлээ
  • 21:10
    “Алсын хараа 25” Үндэсний аюулгүй байдлыг хангах шаардлага, боломж
  • 22:10
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Иорданаас Этиоп хүрэх зам/
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "7 хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • 09:55
    Монголын сайхан орноор
  • 10:00
    "10цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    'Юүхүү ба түүний найзууд" 2-24-р анги
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 17-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 16:00
    "Хайраа хайрла" ХОАК 18-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 2-25-р анги
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 20:40
    Монголын сайхан орноор
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хайраа хайрла" ХОАК 19,20-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган 259
  • 10:55
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 11:00
    “Шри Шри Рави Шанкарын лекц, бясалгал” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Дотоддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 13:00
    Жүгдэр академичийн 90 насны ойд зориулсан ЭШХ
  • 14:00
    “Ардын гэгээрлийн яамны 95 жил” эрдэм шинжилгээний хурал
  • 16:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Оранж дүүргийнхэн” уран сайхны кино 01, 02
  • 19:25
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 51,52
  • 21:00
    “Багш дор мөргөмүй” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    МУГЖ О.Ичинхорлоод зориулсан хүндэтгэлийн тоглолт
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    hardwood classic bulls vs. hawks 03/01/2019
  • 01:00
    marquee matchup hawks vs. heat 12/10/2019
  • 03:00
    marquee matchup pelicans vs. lakers 2/25/2020
  • 05:00
    nba special memphis grizzlies beyond the grit
  • 07:00
    bballography bob petit
  • 07:30
    marquee matchup lakers vs. celtics 2/7/2019
  • 09:30
    marquee matchup rockets vs. warriors 1/3/2019
  • 11:30
    nba action 2917
  • 12:00
    nba action 2918
  • 12:30
    nba action 2919
  • 13:00
    hardwood classic jazz vs. hornets 1/18/2016
  • 15:00
    marquee matchup spurs vs. pelicans 1/22/2020
  • 17:00
    2019 playoff playback blazers vs. warriors west finals game 2
  • 19:00
    2019 playoff playback warriors vs. blazers west finals game 4
  • 21:00
    marquee matchup jazz vs. rockets 2/9/2020
  • 23:00
    marquee matchup jazz vs. bucks 11/25/2019

SPS Classic

  • 00:00
    classic:mnu 5-3 new 02/03
  • 00:30
    goals of the season 09/10
  • 01:30
    pl world #33
  • 02:00
    soccerbox s3: wayne rooney
  • 03:00
    review of the season 16/17
  • 05:00
    pl 100: fowler #9
  • 05:30
    legends s1: zola #5
  • 06:00
    pl classic: tot 9-1 wig 09/10
  • 08:00
    pl classic: liv 4-4 ars 08/09
  • 10:00
    legends s2: henry #7
  • 10:30
    pl world #33
  • 11:00
    1-to-11: michael grey
  • 12:00
    inside the premier league: murray & maddison
  • 12:30
    review of the season 04/05
  • 13:30
    netbusters 19/20 #1
  • 14:00
    matchday 19/20 liv 3-2 whu
  • 16:00
    pl world #33
  • 16:30
    review of the season 06/07
  • 17:30
    classic: ars 5-0 mnc 00/01
  • 18:00
    review of the season 09/10
  • 20:00
    1-to-11: kevin phillips
  • 20:45
    the big interview: gianfranco zola
  • 21:30
    pl classic: tot 4-4 che 07/08
  • 23:30
    soccerbox s2: wright #5
  • 00:00
    legends s2: cole #2
  • 00:30
    classic: che 3-3 mnu 11/12
  • 01:00
    netbusters 19/20 #1
  • 01:30
    1-to-11: ledley king
  • 02:15
    the big interview: chris wilder
  • 03:00
    pl classic: mnc 6-3 ars 13/14
  • 05:00
    pl world #33
  • 05:30
    pl 1-to-11: dixon #5
  • 06:00
    matchday 19/20 liv 5-2 eve

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    спортын хатад #2 (б.мөнгөнчимэг)
  • 09:40
    иога хичээл №1
  • 09:50
    оддын ойроос №1
  • 10:20
    оддын ойроос №2
  • 10:50
    оддын ойроос №3
  • 11:20
    иога хичээл №1
  • 11:30
    милуоки - юта nba 2019-20
  • 13:30
    insider дугаар #9 (у.зоригт)
  • 14:00
    ливэрпүүл - норвич pl 1-р тойрог
  • 16:00
    спортын хатад #2 (б.мөнгөнчимэг)
  • 16:40
    иога хичээл №1
  • 16:50
    production time
  • 17:00
    "xxi зууны наадам" - 2009 он
  • 18:00
    бөх билэгт дэвжээний нэрэмжит барилдаан
  • 21:00
    иога хичээл №1
  • 21:10
    дээд лиг финал -2019 танан гарьд - хүлэгүүд тоглолт#1
  • 22:40
    production time
  • 23:00
    "зочлон тоглолт" нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 23:30
    "зочлон тоглолт" нэвтрүүлэг дугаар 2

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Markets"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "COVID-19: ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд дамжуулалт
  • 11:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "COVID-19: Шинэ сорилт" тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 19:50
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "COVID-19: Шинэ сорилт" тусгай хөтөлбөр
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    wwe monday raw 1399
  • 11:00
    one warrior series 4-8
  • 11:30
    one warrior series 4-9
  • 12:00
    ufc 248: адесанья-ромеро
  • 15:00
    ufc: хүүкер-фелдер
  • 17:00
    one: century 1-р хэсэг
  • 19:30
    one: century 2-р хэсэг
  • 23:00
    the ultimate fighter heavy hitters 1

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд”телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    "Нар тоссон аялгуу"
  • 08:30
    "Дэлхийн шилдэг хөлбөмбөгчид" /1-р анги/
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 10:00
    "Боржиагийнхан" ОАК /15-р анги/
  • 11:00
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Монгол хэл 2-р анги/
  • 11:25
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Математик 1-р анги/
  • 11:50
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Нийгэм ахуйн баримжаа 4-р анги/
  • 12:15
    + 19 нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд" телевиз энэ 7 хоногт
  • 14:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?"
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    2015 оны наадмын хурдан морьдын уралдаан /Азарга, их нас/
  • 16:45
    Бизнес хөтөч
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бренд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    2015 оны наадмын хурдан морьдын уралдаан /Соёолон, хязаалан, шүдлэн/
  • 19:45
    Бизнес хөтөч
  • 20:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /Праг/
  • 20:50
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Мориор амилсан Монгол заяа" МУАУ Д.Лхагвасүрэн
  • 22:35
    "Боржиагийнхан" ОАК /16-р анги/
  • 23:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Төгс бэр" ОАК 45-р анги
  • 10:10
    "Хамгаалагч" ОАК 12-р анги
  • 11:20
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 87, 88-р анги
  • 12:30
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 17, 18-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:10
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 14-р анги
  • 16:20
    "Сүнс" ОАК 19-р анги
  • 17:40
    "Төгс бэр" ОАК 46-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 89, 90-р анги
  • 20:30
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 15-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Сүнс" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 23:15
    "Хамгаалагч" ОАК 13-р анги
  • 00:25
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 89, 90-р анги
  • 01:35
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 15-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ливерпүүл - ньюкасл pl 5-р тойрог
  • 02:00
    филаделфиа - хьюстон nba 2019-20
  • 04:00
    тоттенхэм - кристал.п pl 5-р тойрог
  • 06:00
    nba action №2908
  • 06:30
    дэнвэр - даллас nba 2019-20
  • 08:30
    pl world №1
  • 09:00
    норвич - ман сити pl 5-р тойрог
  • 11:00
    nba action №2901
  • 11:30
    нью орлеанс - детройт nba 2019-20
  • 13:30
    pl netbusters №1
  • 14:00
    вотфорд - арсенал pl 5-р тойрог
  • 16:00
    бостон - милуоки nba 2019-20
  • 18:00
    the buzzer №18
  • 19:00
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №12
  • 19:30
    flashback of pl №01
  • 20:00
    аваргуудын лигийн тойм №1
  • 21:00
    nba talk №23
  • 22:30
    финикс - бостон nba 2019-20

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 30-р анги
  • 09:50
    Зарын цаг
  • 10:00
    Теле хичээл: ЭЕШ Монгол хэл, Үндэсний бичиг
  • 10:40
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:50
    Зу зу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Нандин эрдэнэ" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Теле хичээл: ЭЕШ Монгол хэл, Үндэсний бичиг
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Аса цирк" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн Т.Цоожсүрэн
  • 19:30
    "Уртын дууны хатан " баримтат кино
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 31-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:58
    Зураглал /Өвөл/
  • 08:00
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 20-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 08:25
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 08:35
    Сонгодог хөгжмийн цаг
  • 09:00
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 29-р анги /давталт/
  • 09:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 09:50
    Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3 бүлгийн 16-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 10:35
    “VIP өрөө” нэвтрүүлэг/давталт/
  • 11:55
    Монгол дууны хит
  • 12:10
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 56,57-р анги /давталт/
  • 13:55
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:00
    Цаг үеийн мэдээлэл
  • 15:00
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 15:10
    “Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:15
    Гадаад дууны хит
  • 15:40
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 16:05
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 16:10
    Кино бидний амьдралд
  • 16:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:40
    Баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 17:27
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 58-р анги
  • 18:15
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 18:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 18:40
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:45
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 30-р анги
  • 19:30
    “ТВ” үзүүлж байна
  • 19:35
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 20-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 20:00
    "Хоёр тэнгэрийн дор" МонГал Товчоон баримтат туурь II: Д Кёкүшюзан БАТБАЯР.
  • 21:30
    “ТВ” үзүүлж байна
  • 21:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3 бүлгийн 17-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 59-р анги
  • 23:15
    Шөнийн зураглал
  • 23:17
    Сонгодог хөгжмийн цаг
  • 23:30
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 30-р анги /давталт/
  • 00:15
    "Хоёр тэнгэрийн дор" МонГал Товчоон баримтат туурь II: Д Кёкүшюзан
  • 01:45
    Төрийн дуулал
  • 01:47
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Д. Галбадрах “Хүрэн халзан морь”
  • 07:24
    Сахалин-2019” Азийн хүүхдийн наадам:Short trek 1500 метр баг шигшээ
  • 09:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Монгол хэл”
  • 10:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Хүн ба байгаль”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Биеийн тамир”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Хүн ба нийгэм”
  • 11:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Иргэний ёс зүй”
  • 11:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Математик”
  • 11:55
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн нэрэмжит Самбо бөхийн холимог багуудын
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн нэрэмжит Самбо бөхийн холимог багуудын
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгэе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 13:05
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн нэрэмжит Самбо бөхийн холимог багуудын
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгэе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 15:05
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн нэрэмжит Самбо бөхийн холимог багуудын
  • 15:17
    Монголын бүх ард түмний спортын 15-р спартакиад наадмын Цанын тэмцээн
  • 17:44
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдийн наадам:Трамплинаас үсрэлт эмэгтэй
  • 18:30
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 ОХУ-Египт тоглолт
  • 20:20
    “Их амжилтын эхлэл” Спортын гимнастикийн ОУХМ дасгалжуулагч багш Дагвын Норов
  • 21:10
    Спорт-түүх
  • 22:10
    Монголын бүх ард түмний өвлийн спортын 15-р наадам: Хоккейн 2-р хэсэг

Олон Саналтай

IV/0120:00

C1

"Инээдээр дархлаагаа дэмжье" хошин урлагийнхны нэгдсэн онлайн тоглолт шууд

IV/0120:30

MovieBox

"Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног (My Week With Marilyn)" УСК

IV/0118:35

МҮОНТ

Маск Продакшн: Инээдмийн хөтөлбөр