МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:50
    Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр
  • 08:00
    “Баримт” Эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг:“Өмгөөлөгчийн ёс зүй”
  • 08:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Он цагийн эрэлчид” Хүүхдийн олон ангит уран сайхны кино 3.4-р анги
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан теле хичээл/ Математик, Физик/
  • 10:40
    Теле хичээл: “Сургуулийн өмнөх боловсрол”
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:50
    АТГ: “Найзын яриа” цуврал 6
  • 11:55
    Урлан
  • 12:00
    “MП Форс-Бодит байдлаас гадуур” хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 12:30
    “Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 21.22-р анги
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги /Монгол хэл, Хөгжим, Хүн ба орчин/
  • 14:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 2-р анги /Математик, Монгол хэл /
  • 15:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги / Математик, Хөгжим, Монгол хэл/
  • 16:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги /Математик/
  • 16:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги /Монгол хэл, Математик/
  • 17:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги /Математик, Иргэний боловсрол, Англи хэл, Монгол хэл/
  • 18:15
    “Цагаан гварди” Оросын уран сайхны кино 7-р анги
  • 19:00
    Онцгой дуудлага
  • 19:20
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 19:40
    “Хотод юу өөрчлөгдөв...”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:50
    “Боролдойн цаг”
  • 21:00
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 21:40
    Эх өв
  • 22:10
    “Цагаан боол” уран сайхны кино 29.30-р анги

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    төгөлдөр хүүхэд
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    надтай үлдээч олон ангит кино /31/
  • 11:10
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 11:30
    теле хичээл 4-р анги / хөгжим/
  • 11:35
    теле хичээл 4-р анги / эрүүл мэнд/
  • 11:50
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 12:00
    мөнгөн цох хүүхдийн оак /7/
  • 12:15
    тальянка олон ангит кино /7/
  • 13:05
    сэтгэлд хоногшсон дуунууд-н.жанцанноров
  • 14:00
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 14:10
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 14:30
    теле хичээл 4-р анги / хөгжим/
  • 14:35
    хорголон нүдэн
  • 15:15
    ахмад грантын хүүхдүүд оак /2/
  • 16:25
    хобби баримтат кино /1/
  • 17:00
    сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    теле хичээл: эеш
  • 18:00
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:20
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    бяцхан мөрдөгчид
  • 19:00
    цег үзүүлж байна
  • 19:30
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    ирж буй монгол
  • 21:15
    надтай үлдээч олон ангит кино /32/
  • 22:20
    тальянка олон ангит кино /8/
  • 23:25
    нүдэн сондор муск
  • 00:57
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "дэлхийн хүмүүс"
  • 11:00
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 44-р анги
  • 11:30
    "теле хичээл 1-р анги: /математик/
  • 12:00
    "мөнгөлөг нарсан ойд" оросын олон ангит кино 20-р анги
  • 13:00
    "дуусдаггүй яриа"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "теле хичээл 1-р анги: /математик/
  • 16:00
    "хайр уу" зохиомж 6-р анги
  • 16:20
    "хубилай" олон ангит кино 1,2-р анги
  • 17:50
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "мөнгөлөг нарсан ойд" оросын олон ангит кино 21-р анги
  • 21:10
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:10
    "хубилай" олон ангит кино 3,4-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага60/0
  • 10:00
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 10:45
    business news
  • 10:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - үндэсний бичиг
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - биеийн тамир
  • 11:45
    теле хичээл 6-р анги - математик
  • 12:05
    теле хичээл 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 12:20
    эеш -д бэлтгэх хичээл
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:10
    business news
  • 13:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:40
    "жумүн" соак 12-р анги
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:10
    business news
  • 15:20
    теле хичээл 6-р анги - үндэсний бичиг
  • 15:40
    теле хичээл 6-р анги - биеийн тамир
  • 15:45
    теле хичээл 6-р анги - математик
  • 16:05
    теле хичээл 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 16:20
    эеш -д бэлтгэх хичээл
  • 17:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "tvmall"
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:25
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    business news
  • 19:00
    "жумүн" соак 13-р анги
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    "тэтгэвэрт гарсан тэтгэвэрийн сан"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "чинээлэг айлын хүү"соак 16-р анги
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:45
    Дорнын зурлага
  • 06:50
    “Сэтгэлээ засахуйн ухаан” нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Буддизм бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 53-56-р анги
  • 08:50
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги – Мэдээллийн технологи, Түүх, Монгол хэл /
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг / давталт /
  • 12:15
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги –Элсэлтийн ерөнхий шалгалт /
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “Миа бид 2” хүүхэлдэйн киноны 21-р анги
  • 13:53
    “Сэтгэлээ засахуйн ухаан” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:30
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги – Мэдээллийн технологи, Түүх, Монгол хэл /
  • 15:30
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 15:55
    ТВ зар 151918
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 16:55
    ТВ зар 151918
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Хязгааргүй” ОАУСК, төгсгөлийн 8-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “УИХ-ын гишүүн, ТББХ-ны дарга С.Бямбацогтын ажлын тайлан” нэвтрүүлэг / төлбөрт нэвтрүүлэг /
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Хэлэлцүүлэг” шууд нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Үйлийн үр” УСК, 13,14-р анги
  • 23:30
    “Та найзтай юу?” шоу нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Гадаад мэдээ
  • 00:40
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    "Ланяа бичээс" ОАК 36-р анги
  • 09:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:00
    "Пяо Шуай" ХОАК 32-р анги
  • 11:50
    "Зээгт наамал" Баримтат кино
  • 12:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Хүн ба орчин/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Теле хичээл - 2-р анги /Математик /
  • 13:50
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • 14:20
    Теле хичээл ЭЕШ /Математик, Физик/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 50-р анги
  • 16:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Хүн ба орчин, Математик / давталт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 18:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 37-р анги
  • 19:20
    Шинэ коронавируст халдвараас сэргийлэх зөвлөмж
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /Сүрьеэ/
  • 21:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 51-р анги
  • 22:30
    "Пяо Шуай" ХОАК 33-р анги
  • 23:20
    "Болсон явдал" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    тв хичээл 10-р анги: математик
  • 10:00
    тв хичээл 10-р анги: физик
  • 10:30
    нууц: монголын нэг өдөр
  • 11:00
    мөнхийн хайр-139 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    адтай жаалууд 60,61 анги
  • 14:00
    теле хичээл: эеш
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бизнес аялал
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    тв хичээл 10-р анги: математик
  • 16:50
    тв хичээл 10-р анги: эрүүл мэнд
  • 17:10
    тв хичээл 10-р анги: физик
  • 17:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    дугуйн дээрх там 1-10
  • 19:30
    түүхэн хэлхээ
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр -140 оак
  • 22:30
    дугуйн дээрх там 1-10
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 12
  • 06:55
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 07:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.7,8-р анги
  • 08:00
    Мэдээ
  • 09:00
    "Юунагийн гудамж" ОАК 28-р анги
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл: "Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл: "Дүрслэх урлаг"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 10:25
    "Монгол вундеркинд" нэвтрүүлэг 4
  • 11:25
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 11:35
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 4-р анги
  • 12:25
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 20.26
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 78-р анги
  • 15:10
    "Улаан тарианы отряд" баримтат кино
  • 15:50
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:30
    СӨБ-ын теле хичээл: "Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 16:40
    СӨБ-ын теле хичээл: "Дүрслэх урлаг"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:50
    "Юунагийн гудамж" ОАК 29-р анги
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.9,10-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 20.27
  • 21:10
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 21:30
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 23:10
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 5-р анги
  • 00:05
    "Амьдрах тасалбар" МУСК
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:05
    "Юунагийн гудамж" ОАК 29-р анги
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.23-24-р анги
  • 07:45
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 40-41-р анги
  • 08:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 36-38-р анги
  • 09:10
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.14-15-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Сөрөг цэцэг" СОАК 11-р анги
  • 11:15
    Теле хичээл 7-р анги- Математик
  • 11:35
    Теле хичээл 7-р анги- Биеийн тамир
  • 11:40
    Теле хичээл 7-р анги- Үндэсний бичиг
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:07
    "Алтан орд" ОАК 13-р анги
  • 13:05
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 42-р анги
  • 13:20
    Теле хичээл ЭЕШ
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Моод" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.25-р анги
  • 15:00
    Теле хичээл 7-р анги- Математик
  • 15:25
    Теле хичээл 7-р анги- Биеийн тамир
  • 15:30
    Теле хичээл 7-р анги- Үндэсний бичиг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Тангараг" ОАК 11-р анги
  • 17:00
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 43-44-р анги
  • 17:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.26-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 18:25
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 39-40-р анги
  • 18:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.16-р анги
  • 19:30
    "Сөрөг цэцэг" СОАК 12-р анги
  • 21:00
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Алтан орд" ОАК 14-р анги
  • 23:05
    "Тангараг" ОАК 12-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Тангараг зөрчигсөд" УСК
  • 09:30
    Хошин шог
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 10:20
    Сошиал туршилт
  • 10:30
    Аз жаргалд итгэ
  • 10:40
    Содон аялгуу
  • 10:50
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    МУМУяач Д.Түвдэн агсаны нэрэмжит наадам
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 14:20
    Теле хичээл: ЭЕШ
  • 15:00
    High trade
  • 15:20
    Сошиал туршилт
  • 15:30
    "Тангараг зөрчигсөд" УСК
  • 17:30
    Аз жаргалд итгэ
  • 17:35
    Содон аялгуу
  • 17:40
    High trade
  • 17:55
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    'Тэтгэвэрт гарсан тэтгэврийн сан'' нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 21:00
    "Шөнийн хатан хаан" УСК
  • 23:10
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан теле хичээл: Математик, Физик
  • 10:40
    "Сайхан түүхүүд"хүүхдийн цуврал
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:40
    "Зурж сурцгаая" хүүхдийн цуврал
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Ажиглагч" СОАК 3-р анги
  • 13:40
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал /season1/ 3,4-р хэсэг
  • 14:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 39,40-р анги
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги- Монгол хэл, Биеийн тамир, Нийгэм судлал, Мэдээллийн технологи
  • 15:40
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 16:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 32-р анги
  • 16:30
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 1-р анги
  • 17:40
    Пеппа торой хүүхэлдэйн кино /season-3/ 17-19-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 41,42-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ажиглагч" СОАК 4-р анги
  • 21:00
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар -10
  • 22:00
    "Шивэгчний өчил" ОАК /season-2/ 4-р анги
  • 23:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 11-р анги
  • 00:00
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар -10
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:35
    Бизнес толь
  • 09:05
    "Экологийн цаг" ярилцлага Цогтцэций сумын Засаг дарга О.Бадарч
  • 10:05
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Математик/
  • 10:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Физик/
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 11:25
    "Теле хичээл" 8-р анги /Газар зүй/
  • 11:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хөгжим/
  • 11:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Үндэсний бичиг/
  • 12:10
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг Өвөрхангай аймаг
  • 12:30
    "Код" МУСК
  • 14:15
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Математик/
  • 14:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Физик/
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 15:25
    "Теле хичээл" 8-р анги /Газар зүй/
  • 15:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хөгжим/
  • 15:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Үндэсний бичиг/
  • 16:10
    "Мөнгөн цох" ОАУСК 7-р анги
  • 16:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    "Хүн чанар" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Дэмжих жилийн нээлт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Экологийн цаг-Страто" тойм
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг Баянхонгор аймаг
  • 20:20
    "Өөр нэгэн харц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Боловсролын сайд бидэнтэй хамт" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Тушаал" МУСК
  • 00:15
    Бизнес толь
  • 00:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 08:10
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    Миний эрдэнэ ОАУСК 34-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Теле хичээл 5-р анги: "Англи хэл, Математик"
  • 12:20
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл
  • 12:35
    Бээжин хотын залуус ОАУСК 26-р анги
  • 13:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги: "Англи хэл, Математик" /давталт/
  • 15:05
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл /давталт/
  • 15:20
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    НҮБ үзүүлж байна: Аав ээжүүдэд зориулсан теле хичээл
  • 20:05
    Монголын улаан загалмай нийгэмлэг үзүүлж байна.
  • 20:15
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хуваалцах түүх - Төмөрхуяг
  • 21:40
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 22:05
    Миний эрдэнэ ОАУСК 35-р анги
  • 23:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:55
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:00
    "Нялх аав" ОАК (I.5-8-р анги)
  • 10:40
    "Лос Анжелесийн дэлбэрэлт (Destruction Los Angeles)" УСК
  • 12:20
    "Залуу нас" МУСК
  • 13:50
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.12-14-р анги)
  • 16:00
    "Өлсгөлөн тоглоом (The Hunger Games) УСК
  • 18:30
    "Нялх аав" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 19:30
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.15-р анги)
  • 20:20
    "Мэргэжилтнүүд (The Con Artists)" УСК
  • 22:35
    "Өлсгөлөн тоглоом: Галаар наадагч (The Hunger Games: Catching Fire) УСК
  • 01:15
    "Ла Ла Ланд (La La land) УСК
  • 03:20
    "Нялх аав" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 04:10
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.15-р анги)
  • 04:50
    "Мэргэжилтнүүд (The Con Artists)" УСК
  • 06:50
    "Өлсгөлөн тоглоом: Галаар наадагч (The Hunger Games: Catching Fire) УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 875-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 5-р бүлгийн 6-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Беар Грилсстэй хамт аялсан нь" Нэвтрүүлэг #6
  • 11:20
    Хошин шог
  • 11:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 41,42-р анги
  • 12:00
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 28-р анги
  • 12:45
    Теле хичээл Эрүүл мэндийн боловсрол: Эрэгтэйчүүдийн эрүүл мэнд
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 3,4-р анги
  • 14:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл
  • 14:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #8
  • 15:00
    "Монголын нууц товчоо" 4-р бүлэг 1-р хэсэг
  • 15:30
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:10
    Хошин шог
  • 16:45
    Теле хичээл Эрүүл мэндийн боловсрол: Амны хөндийн эрүүл мэнд
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • 18:30
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 876-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 29-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Беар Грилсстэй хамт аялсан нь" Нэвтрүүлэг #7
  • 21:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #9
  • 22:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 5-р бүлгийн 12-р анги
  • 22:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 10:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 10:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Нууц" УСК
  • 12:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Мөрөөдлийн театр - Цаг өөр болжээ" драмын жүжиг
  • 15:30
    "Их засагаар сонин юу байна" 10-р хэсэг
  • 16:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Талархал " ток шоу
  • 18:50
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг"
  • 20:00
    "Хаалттай бүс" УСК
  • 21:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Их Засаг - Япон орноор" нэвтрүүлэг S3_Еp1
  • 08:35
    "Хөтөч" кино бүтсэн түүх
  • 09:25
    "Хөтөч" ОАК 1-р анги
  • 10:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Тэтгэвэртээ гарсан Тэтгэвэрийн сан" цуврал ярилцлага
  • 11:45
    "Social Talk" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Хайрын намар" тоглолт
  • 16:25
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:25
    "Их Засаг - Япон орноор" нэвтрүүлэг S3_Еp2
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Заяагаар учирсан хоёр" ХОА кино 7-р анги
  • 19:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Тэтгэвэртээ гарсан Тэтгэвэрийн сан" цуврал ярилцлага
  • 22:00
    "Хөтөч" ОАК 2-р анги
  • 22:50
    "Хосын жор" Positive mongolians
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 08:23
    Түлш түлэх аргачлал
  • 08:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 95-р анги
  • 09:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Дэлхийн хамгийн бяцхан хүмүүс"
  • 11:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:20
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Марлон" ОАК 3,4-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 56-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:15
    Марчаахай
  • 19:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 96-р анги
  • 20:00
    "Марлон" ОАК 5,6-р анги
  • 21:00
    "Watchmojo Mongolia"
  • 21:30
    Цахим засаглал нэвтрүүлэг
  • 21:58
    Түлш түлэх аргачлал
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 57-р анги
  • 23:00
    "Дэлхийн хамгийн бяцхан хүмүүс"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 08:15
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг нэвтрүүлэг"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Мод тарья"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Гоёл медикал" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 21:30
    "5 Хором"
  • 21:35
    "Мэдээ"
  • 21:45
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм, эдийн засаг
  • 23:00
    "Орлогод нийцсэн орон сууц"
  • 23:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Ай күү” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci kids- "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 10:00
    "Мини порс” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Авьяастнуудын сургууль” ОАК
  • 11:25
    “Хоёр бамбарууш” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Бяцхан автобус таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    “Ай күү" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Босс жаалууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Питер Пэн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    “Watch car” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Миний найз Үби” хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids - "Амьтдын ертөнц” т.с нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 18:50
    “Мини порс” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл
  • 20:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Гайхалтай шинэ нээлтүүд” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Авьяастнуудын сургууль” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:45
    “Зан үйлийн утгын тайлал” №3
  • 07:50
    Алтан аргамж: “Монгол, Японы харилцаа” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд
  • 08:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги /Мэдээллийн технологи, Хөгжим, Дүрслэх урлаг/
  • 09:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги /Математик, Хөгжим, Монгол хэл, Хими/
  • 10:20
    Явлаа, ирлээ
  • 10:40
    Хөндөх сэдэв: Хүний биеийн дархлаа
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги /Түүх, Англи хэл, Биеийн тамир, Монгол хэл/
  • 12:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги /Англи хэл, Газарзүй, Математик/
  • 13:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 10-р анги /Математик, Иргэний боловсрол, Физик/
  • 14:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 11-р анги /Физик, Англи хэл, Эрүүл мэнд, Үндэсний бичиг/
  • 15:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги /Монгол хэл, Биеийн тамир, Нийгэм судлал,
  • 16:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги Тува хэлээр бэлтгэсэн хичээл, Хөгжим,
  • 17:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл /Монгол хэл, Хөгжим,
  • 18:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 2-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл /Математик,
  • 19:00
    Зураглал
  • 19:10
    Алтан аргамж: “Монгол, Египет, Ойрхи Дорнодын харилцаа” Онц бөгөөд бүрэн эрхт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:45
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг /Өмгөөлөгчийн ёс зүй/
  • 21:20
    “Алсын хараа 25” Цахим засаглалыг хөгжүүлэх боломж гарц, шийдэл
  • 22:10
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Малигаас Египет хүрэх зам/
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    'Юүхүү ба түүний найзууд" 2-25-р анги
  • 08:50
    "Оргилд хүрэх зам" спортын нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Шинэ ном"
  • 10:00
    "10цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Есөн эрдэнийн орон" Баримтат кино
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 19-р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Таны амралтанд
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Үүлэн бор" теле зохиомж
  • 16:00
    "Хайраа хайрла" ХОАК 20-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 2-26-р анги
  • 18:30
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:00
    "Түмний нэг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Оргилд хүрэх зам "нэвтэрүүлэг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Хайраа хайрла" ХОАК 21,22-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Багш дор мөргөмүй” нэвтрүүлэг
  • 09:35
    МУГЖ О.Ичинхорлоод зориулсан хүндэтгэлийн тоглолт
  • 11:05
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:10
    “Шувуудын амьдрал” баримтат кино 01
  • 12:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 51,52
  • 13:00
    “Лолька Волька 2” хүүхэлдэйн кино
  • 13:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 14:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:05
    “Оранж дүүрэг” уран сайхны кино 01, 02
  • 15:30
    “Гэр бүл төлөвлөлт” нэвтрүүлэг
  • 15:50
    “Хайр өвтгөдөггүй” сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарла
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Оранж дүүргийнхэн” уран сайхны кино 03, 04
  • 19:25
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 53,54
  • 21:00
    “Сонгодог бүжгийн ханхүү” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Хайр өвтгөдөггүй” сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээ, мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:30
    “Онгод тэнгэрийн улаачид” яруу найргийн цаг
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    marquee matchup jazz vs. bucks 11/25/2019
  • 01:00
    marquee matchup rockets vs. wizards 10/30/2019
  • 03:00
    nba special toronto raptors - open gym
  • 04:00
    marquee matchup trail blazers vs. lakers 1/31/2020
  • 06:00
    marquee matchup sixers vs. heat 12/28/2019
  • 08:00
    nba home video 2018 golden state warriors
  • 09:00
    marquee matchup raptors vs. pacers 12/23/2019
  • 11:00
    marquee matchup lakers vs. bucks 12/19/2019
  • 13:00
    bballography oscar robertson
  • 13:30
    bballography jack ramsay
  • 14:00
    marquee matchup pacers vs. heat 12/27/2019
  • 16:00
    marquee matchup celtics vs. bucks 1/16/2020
  • 18:00
    nba special larry bird's 50 greatest moments
  • 19:00
    marquee matchup lakers vs. pacers 12/17/2019
  • 21:00
    marquee matchup jazz vs. trail blazers 2/1/2020
  • 23:00
    nba action 2920
  • 23:30
    nba action 2921

SPS Classic

  • 08:00
    review of the season 10/11
  • 10:00
    classic: ars 3-4 liv 16/17
  • 10:30
    netbusters 19/20 #2
  • 11:00
    1-to-11: james collins
  • 11:45
    the big interview: brendan rodgers
  • 12:30
    goals of the season 02/03
  • 13:30
    pl world #33
  • 14:00
    pl classic: mnc 6-3 ars 13/14
  • 16:00
    goals of the season 18/19
  • 17:00
    soccerbox s2: keane #6
  • 17:30
    legends s2: cole #2
  • 18:00
    pl classic: tot 3-5 ars 01/02
  • 20:00
    1-to-11: ledley king
  • 20:45
    the big interview: chris wilder
  • 21:30
    matchday 19/20 mnu 4-0 che
  • 23:30
    pl world #33
  • 00:00
    goals of the season 00/01
  • 01:00
    soccerbox s3: owen #4
  • 01:30
    1-to-11: michael grey
  • 02:30
    the big interview: ryan giggs
  • 03:00
    matchday 19/20 liv 3-2 whu
  • 05:00
    classic: liv 3-2 tot 14/15
  • 05:30
    soccerbox s3: berbatov #1
  • 06:00
    review of the season 14/15

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    иога хичээл №1
  • 09:10
    л.а лэйкерс - финикс nba 2019-20
  • 11:10
    монгол бахархалын өдрийн барилдаан 2018
  • 14:10
    үндэсний бөхийн тойм #13 - 2020
  • 14:40
    иога хичээл №1
  • 14:50
    манчестер юнайтед - челси pl 1-р тойрог
  • 16:50
    "xxi зууны наадам" - 2010 он
  • 17:50
    иога хичээл №1
  • 18:00
    wwe monday raw 1398
  • 20:00
    "мазала лиг" 1-р тойрог хангарьд - атлетик 220
  • 22:00
    дээд лиг финал -2019 танан гарьд - хүлэгүүд тоглолт#3

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "COVID-19: Шинэ сорилт" тусгай хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "COVID-19: ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд дамжуулалт
  • 11:30
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "COVID-19: Шинэ сорилт" тусгай хөтөлбөр
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc: андерсон-блакович
  • 11:30
    wwe smackdown live 1073
  • 13:30
    one: fire & fury
  • 16:00
    one: dawn of heroes
  • 19:00
    wwe smackdown live 1074
  • 21:00
    one warrior series 4-10
  • 21:30
    anthony joshua: road to klitschko баримтат кино
  • 00:00
    the ultimate fighter heavy hitters 2

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    "Дэлхийн шилдэг хөлбөмбөгчид" /2-р анги/
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Боржиагийнхан" ОАК /16-р анги/
  • 11:00
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Монгол хэл 6-р анги/
  • 11:25
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Математик 3-р анги/
  • 11:50
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Нийгэм ахуйн баримжаа 5-р анги/
  • 12:15
    “Бренд” нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /Праг/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хурдан морьдын уралдаан
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Альфа" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол нүнжиг” гэрээт нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Сонирхогчдын клуб” нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Бизнес хөтөч
  • 20:00
    "Миний Монгол" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хурдан морьдын түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “+19 “ нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Боржиагийнхан" ОАК /17-р анги/
  • 23:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Төгс бэр" ОАК 46-р анги
  • 10:10
    "Хамгаалагч" ОАК 13-р анги
  • 11:20
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 89, 90-р анги
  • 12:30
    "Тооцоотой ялалт" ОАК төгсгөлийн 19, 20-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:10
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 15-р анги
  • 16:30
    "Сүнс" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 17:40
    "Төгс бэр" ОАК 47-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 91, 92-р анги
  • 20:30
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Жэжүгийн дурлал" ОАК 1-р анги
  • 23:15
    "Хамгаалагч" ОАК 14-р анги
  • 00:30
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 91, 92-р анги
  • 01:40
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК төгсгөлийн 16-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    эфир завсарлав
  • 09:00
    сакраменто - майами nba 2019-20
  • 11:00
    flashback of pl №01
  • 11:30
    лэстер - тоттенхэм pl 6-р тойрог
  • 13:30
    nba action №2909
  • 14:00
    сакраменто - миннесота nba 2019-20
  • 16:00
    ман сити - вотфорд pl 6-р тойрог
  • 18:00
    европа лигийн тойм №1
  • 19:00
    pl world №2
  • 19:30
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №13
  • 20:00
    the buzzer №17
  • 21:00
    football talk №31
  • 22:00
    эвертон - шеффилд pl 6-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 31-р анги
  • 09:50
    Зарын цаг
  • 10:00
    Теле хичээл: ЭЕШ Математик, Физик
  • 10:40
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:50
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:20
    Улаачдын өрсөлдөөн Т.Цоожсүрэн
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Теле хичээл: ЭЕШ Математик, Физик
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Улаан цэцэг" хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн Т.Батзориг
  • 19:40
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 32-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:58
    Зураглал
  • 08:00
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 21-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 08:25
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Монгол дууны хит
  • 09:00
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 30-р анги /давталт/
  • 09:45
    "Хоёр тэнгэрийн дор" МонГал Товчоон баримтат туурь II: Д Кёкүшюзан БАТБАЯР.
  • 11:15
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3 бүлгийн 17-р анги Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 12:00
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 12:10
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 58,49-р анги /давталт/
  • 13:38
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 13:45
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 14:00
    Цаг үеийн мэдээлэл
  • 15:00
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:40
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 16:05
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 16:10
    Кино бидний амьдралд
  • 16:40
    Бизнесийн цаг
  • 17:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 60-р анги
  • 18:15
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 18:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 18:40
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:45
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 31-р анги
  • 19:30
    “ТВ” үзүүлж байна
  • 19:35
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 21-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 19:57
    “ТВ” телевиз үзүүлж байна
  • 20:00
    “Ээж” нэвтрүүлэг /Д.Дагвадорж аваргын ээж Х.Пүрэвдулам оролцоно./
  • 21:18
    Сонгодог хөгжмийн цаг
  • 21:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3 бүлгийн 18-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 61-р анги
  • 23:15
    Сонгодог хөгжмийн цаг
  • 23:35
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 31-р анги
  • 00:20
    “Ээж” нэвтрүүлэг /Д.Дагвадорж аваргын ээж Х.Пүрэвдулам оролцоно
  • 01:38
    /Төрийн дуулал
  • 01:40
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Эрийн хийморь: Увс аймгаас бэлтгэв
  • 07:55
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн нэрэмжит Самбо бөхийн холимог багуудын
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Математик”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Хүн ба орчин”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Иргэний ёс зүй”
  • 11:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”
  • 11:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Хөгжим”
  • 11:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Математик”
  • 12:10
    Монголын бүх ард түмний өвлийн спортын 15-р наадмын цана буухиа
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Монголын бүх ард түмний өвлийн спортын 15-р наадмын цана буухиа /үргэлжлэл/
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгэе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 13:05
    Монголын бүх ард түмний өвлийн спортын 15-р наадмын цана буухиа /үргэлжлэл/
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгэе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 15:05
    Монголын бүх ард түмний өвлийн спортын 15-р наадмын цана буухиа /үргэлжлэл/
  • 16:05
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Эмэгтэйчүүдийн 100 км дугуйн уралдаан
  • 18:40
    Зочны ярилцлага
  • 19:00
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Панам-Тунис тоглолт
  • 20:45
    Спорт-түүх: Монголын хөлбөмбөгийн 1999 оны лигийн аварга “ХОТШ-Барс” баг
  • 21:45
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдийн наадам:Биатлон холимог хос буухиа

Олон Саналтай

IV/0120:00

C1

"Инээдээр дархлаагаа дэмжье" хошин урлагийнхны нэгдсэн онлайн тоглолт шууд

IV/0120:30

MovieBox

"Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног (My Week With Marilyn)" УСК

IV/0118:35

МҮОНТ

Маск Продакшн: Инээдмийн хөтөлбөр