МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр
  • 07:50
    Урлан
  • 08:00
    Эх өв
  • 08:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Он цагийн эрэлчид” Хүүхдийн олон ангит уран сайхны кино 5.6-р анги
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан теле хичээл /Хими, Англи хэл/
  • 10:40
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:50
    АТГ: “Найзын яриа” цуврал 7
  • 12:00
    “MП Форс-Бодит байдлаас гадуур” хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 12:30
    “Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 23.24-р анги
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги / Математик/
  • 14:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 2-р анги / Хүн ба орчин, Математик/
  • 15:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги /Монгол хэл/
  • 15:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги /Монгол хэл, Хөгжим/
  • 15:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги /Англи хэл,Математик/
  • 16:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги /Монгол хэл, Биеийн тамир, Нийгэм судлал, Мэдээллийн технологи/
  • 17:40
    “Цагаан гварди” Оросын уран сайхны кино 8-р анги
  • 18:30
    Прокурорын цаг
  • 18:50
    Оюундалай
  • 19:10
    “Төрийн бодлого-миний амьдралд”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:50
    “Боролдойн цаг”
  • 21:00
    “Шинэ тооллын...100” Мянганбуугийн Наранбаатар
  • 22:00
    “Цагаан боол” уран сайхны кино 31.32-р анги

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    төгөлдөр хүүхэд
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    надтай үлдээч олон ангит кино /32/
  • 11:10
    теле хичээл 4-р анги / математик
  • 11:30
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 11:50
    теле хичээл 4-р анги / эрүүл мэнд/
  • 12:05
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 12:15
    мөнгөн цох хүүхдийн оак /8/
  • 12:30
    тальянка олон ангит кино /8/
  • 13:20
    сарьдагийн хийд
  • 14:00
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 14:10
    теле хичээл 4-р анги / математик
  • 14:30
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 15:00
    ахмад грантын хүүхдүүд оак /3/
  • 16:15
    хобби баримтат кино /2/
  • 16:40
    кино миний амьдралд
  • 17:00
    сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    теле хичээл: эеш
  • 18:20
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:35
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    нүүр тулсан ярилцлага
  • 19:30
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    надтай үлдээч олон ангит кино /33/
  • 21:20
    хүний охин олон ангит кино /1/
  • 22:25
    хуримын даашинзтай бүсгүй муск
  • 00:15
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "дэлхийн хүмүүс"
  • 11:00
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 11:30
    "теле хичээл 1-р анги:/монгол хэл, математик/
  • 12:10
    "мөнгөлөг нарсан ойд" оросын олон ангит кино 21-р анги
  • 13:20
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "теле хичээл 1-р анги: /монгол хэл, математик/
  • 16:15
    "хубилай" олон ангит кино 3,4-р анги
  • 17:50
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 46-р анги
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "мөнгөлөг нарсан ойд" оросын олон ангит кино 22-р анги
  • 21:10
    "сэдэв"
  • 21:35
    "дуулиант хэрэг" цуврал үзүүлж байна
  • 22:10
    "хубилай" олон ангит кино 5,6-ранги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:50
    business news
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага70/0
  • 10:10
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 10:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - уран зохиол
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 11:45
    теле хичээл 6-р анги - түүх
  • 12:05
    эеш -д бэлтгэх хичээл
  • 12:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    business news
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "жумүн" соак 13-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    теле хичээл 6-р анги - уран зохиол
  • 15:40
    теле хичээл 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 15:45
    теле хичээл 6-р анги - түүх
  • 16:05
    эеш -д бэлтгэх хичээл
  • 16:45
    "мугж о.ичинхорлоо хөрөг"
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:25
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "жумүн" соак 14-р анги
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    "монгол улсаа хөгжүүлье"ток шоу
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "чинээлэг айлын хүү"соак 17-р анги
  • 23:15
    мугж п.идэржавхлан - энэ насны хайр тоглолт
  • 00:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:50
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:45
    Дорнын зурлага
  • 06:50
    “Сэтгэлээ засахуйн ухаан” нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Буддизм бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 57-60-р анги
  • 08:50
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ТВ зар 151918
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги-Биологи, Хөгжим, Үндэсний бичиг /
  • 10:50
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг / давталт /
  • 12:15
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги –Элсэлтийн ерөнхий шалгалт /
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “Миа бид 2” хүүхэлдэйн киноны 22-р анги
  • 13:53
    “Сэтгэлээ засахуйн ухаан” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:30
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги-Биологи, Хөгжим, Үндэсний бичиг /
  • 15:15
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 15:55
    ТВ зар 151918
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 16:55
    ТВ зар 151918
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Хатуу тавилан” УСК, 1-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дэлхий дахин ба Монгол” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Төрийн бодлого- Миний амьдралд” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Үйлийн үр” ОАУСК, төгсгөлийн 15,16-р анги
  • 23:30
    Гадаад мэдээ
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    "Ланяа бичээс" ОАК 37-р анги
  • 09:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:00
    "Пяо Шуай" ХОАК 33-р анги
  • 11:50
    "Шуумал" Баримтат кино
  • 12:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Монгол хэл/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Теле хичээл ЭЕШ /Нийгэм судлал, Англи хэл, Биологи/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 51-р анги
  • 16:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Монгол хэл/ давталт
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 18:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 38-р анги
  • 19:20
    Шинэ коронавируст халдвараас сэргийлэх зөвлөмж
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алганы хээ" Б.Баярсайхан "Үндэсний өгөх өдөр" төслийн санаачлагч
  • 22:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 52-р анги
  • 23:00
    "Пяо Шуай" ХОАК 34-р анги
  • 23:50
    "Галзуу зугаалга" МУСК
  • 01:20
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    тв хичээл 10-р анги: мэдээллийн технологи
  • 10:00
    тв хичээл 10-р анги: физик
  • 10:30
    тв хичээл 10-р анги: англи хэл
  • 11:00
    мөнхийн хайр-140 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    адтай жаалууд 62-64 анги
  • 14:20
    теле хичээл: эеш
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бизнес аялал
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    тв хичээл 10-р анги: мэдээллийн технологи
  • 16:50
    тв хичээл 10-р анги: эрүүл мэнд
  • 17:10
    тв хичээл 10-р анги: физик
  • 17:30
    тв хичээл 10-р анги: англи хэл
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    дугуйн дээрх там 1-11
  • 19:30
    бодит тайлбар
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-141 оак
  • 22:30
    дугуйн дээрх там 1-11
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 13
  • 06:55
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 07:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.9,10-р анги
  • 08:00
    Мэдээ
  • 09:00
    "Юунагийн гудамж" ОАК 29-р анги
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл: "Байгаль, нийгмийн орчин" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл: "Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 10:25
    "Монгол вундеркинд" нэвтрүүлэг 5
  • 11:35
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 5-р анги
  • 12:25
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 20.27
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 15:50
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:30
    СӨБ-ын теле хичээл: "Байгаль, нийгмийн орчин" бага, дунд бүлэг
  • 16:40
    СӨБ-ын теле хичээл: "Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:50
    "Юунагийн гудамж" ОАК 30-р анги
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.11,12-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 20.28
  • 21:10
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 21:20
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 79-р анги
  • 22:20
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 6-р анги
  • 23:15
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 00:55
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 13
  • 01:45
    Зураглал
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:05
    "Юунагийн гудамж" ОАК 30-р анги
  • 04:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.25-26-р анги
  • 07:45
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 46-47-р анги
  • 08:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 38-40-р анги
  • 09:10
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.16-17-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Сөрөг цэцэг" СОАК 12-р анги
  • 11:15
    Теле хичээл 7-р анги- Мэдээллийн технологи
  • 11:35
    Теле хичээл 7-р анги- Уран зохиол
  • 11:55
    Теле хичээл 7-р анги- Эрүүл мэнд
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    Теле хичээл 7-р анги- Газарзүй
  • 12:25
    "Алтан орд" ОАК 14-р анги
  • 13:20
    Теле хичээл ЭЕШ
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Теле хичээл 7-р анги- Мэдээллийн технологи
  • 15:20
    Теле хичээл 7-р анги- Уран зохиол
  • 15:40
    Теле хичээл 7-р анги- Эрүүл мэнд
  • 15:45
    Теле хичээл 7-р анги- Газарзүй
  • 16:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:15
    "Тангараг" ОАК 12-р анги
  • 17:00
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 48-49-р анги
  • 17:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.27-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 50-р анги
  • 18:25
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 41-42-р анги
  • 18:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-р анги
  • 19:30
    "Сөрөг цэцэг" СОАК 13-р анги
  • 21:00
    "Бүтэн амьдрал" кино бүтсэн түүх
  • 21:20
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Алтан орд" ОАК 15-р анги
  • 23:05
    "Тангараг" ОАК 13-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Шөнийн хатан хаан" УСК
  • 09:30
    Хошин шог
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 10:20
    Сошиал туршилт
  • 10:30
    Аз жаргалд итгэ
  • 10:40
    Содон аялгуу
  • 10:50
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    " Гачуурт хурд 2019 Нийслэлийн зүүн бүс"
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 14:20
    Теле хичээл: ЭЕШ
  • 15:20
    High trade
  • 15:30
    Хамаг Монгол туургатны "Улаачдын сорил 3" үзүүлж байна.
  • 16:00
    "Шөнийн хатан хаан" УСК
  • 18:10
    High trade
  • 18:20
    Аз жаргалд итгэ
  • 18:25
    Содон аялгуу
  • 18:30
    Хошин шог
  • 18:55
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 20:30
    Сошиал туршилт
  • 20:50
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 21:00
    "Амьд үлдэгч" УСК
  • 23:00
    "FOOTBALL TALK" №31
  • 00:20
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан теле хичээл: Нийгэм, Англи хэл, Биологи
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:40
    "Зурж сурцгаая" хүүхдийн цуврал
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Ажиглагч" СОАК 4-р анги
  • 13:50
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал /season1/ 5-р хэсэг
  • 14:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 41,42-р анги
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Физик, Эрүүл мэнд, Үндэсний бичиг, Математик
  • 15:40
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 16:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 33-р анги
  • 16:30
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 2-р анги
  • 17:40
    Пеппа торой хүүхэлдэйн кино /season-3/ 20-22-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 43,44-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ажиглагч" СОАК 5-р анги
  • 21:00
    "Эмчийн эсрэг Интернэт" шоу нэвтрүүлэг дугаар - 2
  • 22:10
    "Шивэгчний өчил" ОАК /season-2/ 5-р анги
  • 23:10
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 12-р анги
  • 00:00
    "Эмчийн эсрэг Интернэт" шоу нэвтрүүлэг дугаар - 2
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:35
    Бизнес толь
  • 09:00
    "Экологийн цаг-Страто" тойм
  • 10:00
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Хими/
  • 10:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Англи хэл/
  • 10:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Биологи/
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 11:25
    "Теле хичээл" 8-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 11:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 11:55
    "Теле хичээл" 8-р анги /Уран зохиол/
  • 12:15
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг Баянхонгор аймаг
  • 12:30
    "Тушаал" МУСК
  • 14:00
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Хими/
  • 14:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Англи хэл/
  • 14:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Биологи/
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 15:25
    "Теле хичээл" 8-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 15:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 15:55
    "Теле хичээл" 8-р анги /Уран зохиол/
  • 16:15
    "Мөнгөн цох" ОАУСК төгсгөлийн 8-р анги
  • 16:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    "Боловсролын сайд бидэнтэй хамт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Экологийн цаг-Страто" хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг Говь-Алтай аймаг
  • 20:20
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 23:25
    Бизнес толь
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:50
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Миний эрдэнэ ОАУСК 35-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Теле хичээл 5-р анги: "Монгол хэл, Хүн ба байгаль"
  • 12:20
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл
  • 12:35
    Бээжин хотын залуус ОАУСК 27-р анги
  • 13:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги: "Монгол хэл, Хүн ба байгаль" /давталт/
  • 15:05
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл /давталт/
  • 15:20
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    НҮБ үзүүлж байна: Аав ээжүүдэд зориулсан теле хичээл
  • 20:15
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Теле хичээлийн эргэн тойронд
  • 22:00
    Миний эрдэнэ ОАУСК 36-р анги
  • 23:00
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 00:05
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:10
    "Нялх аав" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 10:10
    "Ла Ла Ланд (La La land) УСК
  • 12:20
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.14,15-р анги)
  • 13:50
    "Мэргэжилтнүүд (The Con Artists)" УСК
  • 16:00
    "Өлсгөлөн тоглоом: Галаар наадагч (The Hunger Games: Catching Fire) УСК
  • 18:30
    "Нялх аав" ОАК (II.1,2-р анги)
  • 19:30
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.16-р анги)
  • 20:15
    "Чикаго (Chicago)" УСК
  • 22:25
    "Өлсгөлөн тоглоом: Ятгач шаазгай 1(The Hunger Games: Mockingjay Part-1) УСК
  • 00:45
    "Нью-Йоркийн танхайчууд (Gangs of New York)" УСК
  • 03:20
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.16-р анги)
  • 04:00
    "Нялх аав" ОАК (II.1,2-р анги)
  • 04:50
    "Чикаго (Chicago)" УСК
  • 06:40
    "Өлсгөлөн тоглоом: Ятгач шаазгай 1(The Hunger Games: Mockingjay Part-1) УСК
  • 08:40
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.16-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 876-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 5-р бүлгийн 12-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Беар Грилсстэй хамт аялсан нь" Нэвтрүүлэг #7
  • 11:20
    Хошин шог
  • 11:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • 12:00
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 29-р анги
  • 12:45
    Теле хичээл Эрх зүйн боловсрол: Иргэдийн шилжилт, хөдөлгөөн
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 5,6-р анги
  • 14:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл
  • 14:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #9
  • 15:00
    "Монголын нууц товчоо" 4-р бүлэг 2-р хэсэг
  • 15:30
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:10
    Хошин шог
  • 16:45
    Теле хичээл Эрх зүйн боловсрол: Эрх зүйн мэдээллийг иргэд хаанаас авч болох вэ?
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 18:30
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 877-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 30-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Беар Грилсстэй хамт аялсан нь" Нэвтрүүлэг #8
  • 21:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #10
  • 22:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 5-р бүлгийн 13-р анги
  • 22:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 10:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 10:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хаалттай бүс" УСК
  • 12:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:10
    "Танхай тээгч эх" МУСК
  • 15:00
    "Education first" лекц
  • 16:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Талархал " ток шоу
  • 18:50
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг"
  • 20:00
    "Буун дуу" УСК
  • 21:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Их Засаг - Япон орноор" нэвтрүүлэг S3_Еp2
  • 08:35
    "Тэтгэвэртээ гарсан Тэтгэвэрийн сан" цуврал ярилцлага
  • 09:25
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:55
    "Хөтөч" ОАК 2-р анги
  • 10:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Алс жингийн аялгуу" теле концерт
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Монголоо дуулъя" тоглолт
  • 16:25
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:25
    "Их Засаг - Япон орноор" нэвтрүүлэг S3_Еp3
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Заяагаар учирсан хоёр" ХОА кино 8-р анги
  • 19:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Ард түмний индэр
  • 20:35
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Тэтгэвэртээ гарсан Тэтгэвэрийн сан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хөтөч" ОАК 3-р анги
  • 22:50
    "Хосын жор" Positive mongolians
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 08:23
    Түлш түлэх аргачлал
  • 08:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 96-р анги
  • 09:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Дэлхийн хамгийн өндөр эмэгтэй"
  • 11:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:20
    Цахим засаглал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Марлон" ОАК 5,6-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 57-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:15
    Марчаахай
  • 19:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 97-р анги
  • 20:00
    "Марлон" ОАК 7,8-р анги
  • 21:00
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Кино миний амьдралд"
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 58-р анги
  • 22:43
    Түлш түлэх аргачлал
  • 23:00
    "Дэлхийн хамгийн өндөр эмэгтэй"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 08:30
    "Авлигын шийдэх шийдэл" Нийгэм, эдийн засаг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг нэвтрүүлэг"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Мод тарья"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Гоёл медикал" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 21:30
    "Авлигын шийдэх шийдэл" Нийгэм, эдийн засаг
  • 21:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 22:00
    "Орлогод нийцсэн орон сууц"
  • 22:30
    "Авто химийн цаг"
  • 23:30
    "Хошин шог"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    “Ай күү” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci kids - "Амьтдын ертөнц” т.с нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 10:00
    “Мини порс” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Авьяастнуудын сургууль” ОАК
  • 11:25
    “Хоёр бамбарууш” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл
  • 12:35
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Гайхалтай шинэ нээлтүүд” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Сай Кюү” т.м нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Авьяаслаг багачууд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:35
    “Питер Пэн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    “Watch car” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Миний найз Үби” хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб”хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Мини Порс" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Авьяаслаг багачууд”нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 21:45
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 22:00
    “Авьяастнуудын сургууль” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:45
    “Зан үйлийн утгын тайлал” №1,2,3,4
  • 08:10
    Алтан аргамж: “Монгол, Египет, Ойрхи Дорнодын харилцаа” Онц бөгөөд бүрэн эрхт
  • 09:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги /Үндэсний бичиг, Биеийн тамир, Математик/
  • 09:45
    “Мартах учиргүй” Бэлтгэл хурандаа Жамсран
  • 10:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги /Математик, Биеийн тамир, Үндэсний бичиг/
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги /Математик, Газарзүй, Хөгжим, Үндэсний бичиг/
  • 12:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги /Мэдээллийн технологи, Түүх, Монгол хэл/
  • 13:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 10-р анги /Мэдээллийн технологи, Биеийн тамир, Физик,
  • 15:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 11-р анги /Нийгэм судлал, Биологи,
  • 16:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги /Физик, Эрүүл мэнд, Үндэсний бичиг, Математик/
  • 16:35
    Явлаа, ирлээ
  • 16:55
    Зураглал
  • 17:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги Тува хэлээр бэлтгэсэн хичээл, Математик
  • 17:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл /Математик/
  • 17:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 2-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл /Хүн ба
  • 18:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 18:40
    Онцгой дуудлага
  • 19:00
    Экспертийн цаг: “Монгол хүүхдийн хөгжил” Боловсролын хүрээлэнгийн эрдэмтэн,
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол, ХБНГУ-ын харилцаа” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:45
    Явлаа, ирлээ
  • 21:10
    “Алсын хараа 25” Шинжлэх ухаан, технологи, инновацын салбарын тулгамдсан
  • 22:10
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Туркээс Герман хүрэх зам/
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    'Юүхүү ба түүний найзууд" 2-26-р анги
  • 08:50
    "Шинэ ном" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Оргилд хүрэх зам"нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "10цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Есөн эрдэнийн орон" Баримтат кино
  • 11:50
    Монголын сайхан орноор
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 21-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:10
    "Монгол монголоо хайрлая''
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Хайраа хайрла" ХОАК 22-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 2-27-р анги
  • 18:30
    "Ярилцах цаг"
  • 18:45
    Монголын сайхан орноор
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:55
    "Малчны хотноос дэлхийн тэрбумтнууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол монголоо хайрлая''
  • 22:20
    "Хайраа хайрла" ХОАК 23,24-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Сонгодог бүжгийн ханхүү” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:05
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээ, мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:35
    “Онгод тэнгэрийн улаачид” яруу найргийн цаг
  • 11:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:10
    “Шувуудын амьдрал” баримтат кино 02
  • 12:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 53,54
  • 13:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 14:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:05
    “Оранж дүүрэг” уран сайхны кино 03, 04
  • 15:30
    “Гэр бүл төлөвлөлт” нэвтрүүлэг
  • 15:50
    “Хайр өвтгөдөггүй” сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлав
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Оранж дүүргийнхэн” уран сайхны кино 05, 06
  • 19:25
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 55,56
  • 21:00
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Монголын сайхан бичигтэн” улсын XXIII уралдаан
  • 23:10
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:15
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    nba action 2922
  • 00:30
    2019 playoff playback blazers vs. warriors west finals game 2
  • 02:30
    2019 playoff playback raptors vs. bucks east finals game 1
  • 04:30
    nba home video 2016 cleveland cavaliers
  • 05:30
    bballography red auerbach
  • 06:00
    nba special last night of the aba
  • 06:30
    2019 playoff playback warriors vs.blazers west finals game 4
  • 08:30
    2019 playoff playback bucks vs. raptors east finals game 3
  • 10:30
    bballography bob petit
  • 11:00
    nba special big game james
  • 11:30
    2019 playoff playback raptors vs. bucks east finals game 5
  • 13:30
    marquee matchup bucks vs. wizards 2/24/2020
  • 15:30
    nba special 1984 draft
  • 17:00
    bballography jack twyman
  • 17:30
    marquee matchup timberwolves vs. nets 10/23/2019
  • 19:30
    marquee matchup nets vs. grizzlies 10/27/2019
  • 21:30
    nba special dr. j the doctor - julius erving
  • 23:00
    marquee matchup trail blazers vs. clippers 11/7/2019

SPS Classic

  • 08:00
    pl classic: tot 4-4 che 07/08
  • 10:00
    pl world #33
  • 10:30
    soccerbox s2: keane #6
  • 11:00
    the big interview: alan shearer
  • 11:30
    ics: bruno fernandes
  • 11:45
    ics: mount & declan rice
  • 12:00
    inside the premier league: murray & maddison
  • 12:30
    classic: che 3-3 mnu 11/12
  • 13:00
    netbusters 19/20 #3
  • 13:30
    soccerbox s3: berbatov #1
  • 14:00
    matchday 19/20 liv 3-1 mnc
  • 16:00
    soccerbox s2: wright #5
  • 16:30
    legends s2: henry #7
  • 17:00
    pl 1-to-11: dixon #5
  • 17:30
    pl world #33
  • 18:00
    review of the season 11/12
  • 20:00
    1-to-11: michael grey
  • 21:00
    inside the premier league: murray & maddison
  • 21:30
    inside the premier league: murray & maddison
  • 23:30
    review of the season 03/04
  • 00:30
    soccerbox s3: berbatov #1
  • 01:00
    classic: ars 5-0 mnc 00/01
  • 01:30
    the big interview: steve mcmanaman
  • 02:00
    inside the premier league: andre gomes
  • 02:30
    pl world #34
  • 03:00
    review of the season 15/16
  • 05:00
    goals of the season 18/19
  • 06:00
    matchday 19/20 liv 3-1 mnc

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    иога хичээл №1
  • 09:10
    вашингтон - бостон nba 2019-20
  • 11:10
    улс тунхагласны 94 жилийн ойн барилдаан 2018
  • 14:10
    үндэсний бөхийн тойм #1 - 2018-19
  • 14:40
    иога хичээл №1
  • 14:50
    арсенал - бөрнли pl 2-р тойрог
  • 16:50
    "xxi зууны наадам" - 2011 он
  • 17:50
    иога хичээл №1
  • 18:00
    жүдо парисын их дуулга 2020 өдөр 2
  • 20:00
    insider дугаар #12 (о.болд-эрдэнэ)
  • 20:30
    дээд лиг финал -2019 танан гарьд - хүлэгүүд тоглолт#4
  • 22:30
    one top 50 events: #50
  • 23:30
    үндэсний бөхийн тойм #2 - 2018-19

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Markets"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "COVID-19: ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд дамжуулалт
  • 11:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "COVID-19: Шинэ сорилт" тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 19:50
    "Вагнер Ази Тоног Төхөөрөмж ХХК" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "COVID-19: Шинэ сорилт" тусгай хөтөлбөр
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    wwe smackdown live 1074
  • 11:00
    one warrior series 4-10
  • 11:30
    ufc 241: кормиер-миочич 2
  • 14:30
    one top 50 events: #30
  • 15:30
    ufc: магомедшарипов-каттар
  • 18:00
    ufc: рэйэс-вэйдман
  • 20:30
    ufc: эдгар-солонгос зомби
  • 23:00
    the ultimate fighter heavy hitters 3

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    "Дэлхийн шилдэг хөлбөмбөгчид" /3-р анги/
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 09:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 10:00
    "Боржиагийнхан" ОАК /17-р анги/
  • 11:00
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Монгол хэл 8-р анги/
  • 11:25
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Математик 6-р анги/
  • 11:50
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Нийгэм ахуйн баримжаа 7-р анги/
  • 12:15
    “Хурдан морьдын түүх” нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Миний Монгол" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хэнтий аймгийн зүүн бүсийн уралдаан /азарга, даага, эрлийз бага нас/
  • 16:45
    Бизнес хөтөч
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Альфа" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:45
    Бизнес хөтөч
  • 20:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /Вена/
  • 20:50
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Боржиагийнхан" ОАК /18-р анги/
  • 23:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Төгс бэр" ОАК 47-р анги
  • 10:10
    "Хамгаалагч" ОАК 14-р анги
  • 11:20
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 91, 92-р анги
  • 12:30
    "Шилдэг цохилт" ОАК 1-4-р анги
  • 15:10
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 16:30
    "Жэжүгийн дурлал" ОАК 1-р анги
  • 17:40
    "Төгс бэр" ОАК 48-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 93, 94-р анги
  • 20:30
    "Босс бид хоёрын нууц" ОАК 1-р анги
  • 22:00
    "Жэжүгийн дурлал" ОАК 2-р анги
  • 23:15
    "Хамгаалагч" ОАК 15-р анги
  • 00:25
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 93, 94-р анги
  • 01:35
    "Босс бид хоёрын нууц" ОАК 1-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    бөрнли - норвич pl 6-р тойрог
  • 02:00
    мемфис - сакраменто nba 2019-20
  • 04:00
    ньюкасл - брайтон pl 6-р тойрог
  • 06:00
    nba action №2910
  • 06:30
    майами - атланта nba 2019-20
  • 08:30
    pl netbusters №2
  • 09:00
    арсенал - а.вилла pl 6-р тойрог
  • 11:00
    flashback of nba №01
  • 11:30
    л.а лэйкерс - дэнвэр nba 2019-20
  • 13:30
    pl world №3
  • 14:00
    вест хэм - ман ютд pl 6-р тойрог
  • 16:00
    филаделфиа - милуоки nba 2019-20
  • 18:00
    football talk №31
  • 19:00
    flashback of nba №01
  • 19:30
    flashback of pl №02
  • 20:00
    челси - ливерпүүл pl 6-р тойрог
  • 22:00
    сан антонио - л.а клипперс nba 2019-20

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 32-р анги
  • 09:50
    Зарын цаг
  • 10:00
    Теле хичээл: ЭЕШ Англи хэл,Нийгэм, Биологи
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:50
    Зу зу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Улаачдын өрсөлдөөн Т.Батзориг
  • 13:50
    "Муур дэгдээхэй хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Теле хичээл: ЭЕШ Англи хэл,Нийгэм, Биологи
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Бүтээл төрөх агшин " нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Контрол комментатор"нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 33-р анги
  • 23:10
    Зарын цаг
  • 23:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:58
    Зураглал
  • 08:00
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 22-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 08:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:28
    Хошин хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 31-р анги /давталт/
  • 09:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 09:50
    “Он цагийн хэлхээс” нэвтрүүлэг /Дипломатч, судлаач Х.Баярхүү/
  • 10:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3 бүлгийн 18-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 11:25
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 60,61-р анги /давталт/
  • 13:38
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 13:45
    Монгол дууны хит
  • 14:00
    Цаг үеийн мэдээлэл
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 16:00
    Кино бидний амьдрал
  • 16:18
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 16:40
    Гадаад дууны хит
  • 17:00
    Хошин хөтөлбөр
  • 17:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 17:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 62-р анги
  • 18:15
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 18:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 18:40
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:45
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 32-р анги
  • 19:30
    “ТВ” үзүүлж байна
  • 19:35
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 22-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 19:57
    “ТВ” телевиз үзүүлж байна
  • 20:00
    “Замын Буд”нэвтрүүлэг “МонГал” үзүүлж байна
  • 21:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3 бүлгийн 19-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 63-р анги
  • 23:15
    Шөнийн зураглал
  • 23:17
    Сонгодог хөгжмийн цаг
  • 23:35
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 32-р анги
  • 00:20
    “Замын Буд”нэвтрүүлэг “МонГал” үзүүлж байна
  • 01:45
    Төрийн дуулал
  • 01:47
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Эрийн хийморь: Нийслэлийн алдарт уяач Д. Болдбаатар
  • 07:21
    “Талын салхи 2019”
  • 08:45
    Бахархал: Сонирхогчдын Сумо бөхийн Дэлхийн хошой аварга Х. Сүнжидмаа
  • 09:15
    Адуучин: Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумаас бэлтгэв
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Математик”
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Математик”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Математик”
  • 11:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги: “Хөгжим”
  • 11:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги л: “Монгол хэл”
  • 11:50
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Волейбол Монгол-Пакистан тоглолт
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Волейбол Монгол-Пакистан тоглолт /үргэлжлэл/
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгэе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 13:05
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Волейбол Монгол-Пакистан тоглолт /үргэлжлэл/
  • 13:35
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн Чөлөөт бөх:
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгэе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 15:05
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн Чөлөөт бөх:
  • 19:19
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ Нигер-Аргентин тоглолт
  • 21:00
    Спорт-түүх: “Токио-64” зуны олимпийн наадамд оролцсон ахмад тамирчид
  • 21:58
    MNB SPORT суваг Дорнод аймгаас үзүүлж байна: Дорнодын тамирчид
  • 22:29
    Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эрэгтэйчүүдийн 3 байрлалт

Олон Саналтай

IV/0120:00

C1

"Инээдээр дархлаагаа дэмжье" хошин урлагийнхны нэгдсэн онлайн тоглолт шууд

IV/0120:30

MovieBox

"Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног (My Week With Marilyn)" УСК

IV/0118:35

МҮОНТ

Маск Продакшн: Инээдмийн хөтөлбөр