МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:50
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 08:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Он цагийн эрэлчид” Хүүхдийн олон ангит уран сайхны кино 9.10-р анги
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан теле хичээл /Газар зүй, Орос хэл/
  • 10:40
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:50
    АТГ: “Найзын яриа” цуврал 9
  • 12:00
    MП Форс-Бодит байдлаас гадуур” хүүхэлдэйн кино 12.13-р анги
  • 12:30
    “Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 27.28-р анги
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги /Математик/
  • 14:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 2-р анги /Математик/
  • 14:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги /Монгол хэл/
  • 15:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги /Хүн байгаль, Монгол хэл/
  • 15:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги /Хүн ба нийгэм, Математик/
  • 16:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги /Биологи, Иргэний боловсрол, Хими, Уран зохиол/
  • 17:30
    “Цагаан гварди” Оросын уран сайхны кино төгсгөлийн 10-р анги
  • 18:20
    Амрыг эрье
  • 18:40
    “Хотод юу өөрчлөгдөв...”
  • 18:50
    Тэтгэвэртээ гарсан тэтгэвэрийн сан
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:50
    “Боролдойн цаг”
  • 21:00
    “Шинэ тооллын...100” Баатаржавын Мөнхсоёл
  • 22:00
    “Цагаан боол” уран сайхны кино 35.36-р анги

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    төгөлдөр хүүхэд
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    надтай үлдээч олон ангит кино /34/
  • 11:10
    теле хичээл 4-р анги / математик
  • 11:30
    теле хичээл 4-р анги / эрүүл мэнд/
  • 11:45
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 11:55
    хүний охин олон ангит кино /2/
  • 12:45
    монгол гарваль
  • 13:10
    ...ubs телевизээр
  • 13:25
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 13:35
    теле хичээл 4-р анги / математик
  • 13:55
    дорнын их дуучин - муаж д.жаргалсайхан
  • 15:05
    ахмад грантын хүүхдүүд оак /5/
  • 16:15
    хобби баримтат кино /4/
  • 16:40
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    теле хичээл: эеш
  • 18:00
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:20
    бяцхан мөрдөгчид
  • 18:40
    миний нэг өдөр
  • 19:30
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    надтай үлдээч олон ангит кино /35/
  • 21:10
    хүний охин олон ангит кино /3/
  • 22:10
    single ladies /1/ муск
  • 23:55
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    "эфир" эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "нөгөө кинонууд"
  • 11:00
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 47-р анги
  • 11:30
    "теле хичээл 1-р анги: /монгол хэл/
  • 12:00
    "мөнгөлөг нарсан ойд" оросын олон ангит кино 23-р анги
  • 13:30
    "ирж буй монгол"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "теле хичээл 1-р анги: /монгол хэл/
  • 16:00
    "хайр уу" зохиомж 8-р анги
  • 16:10
    "хубилай хаан" олон ангит уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 17:50
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 48-р анги
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "мөнгөлөг нарсан ойд" оросын олон ангит кино 24-р анги
  • 21:10
    "тэтгэвэртээ гарсан тэтгэвэр"
  • 22:10
    "хубилай хаан" олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    business news
  • 09:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага30/0
  • 10:00
    "ээжүүд эрүүл ирээдүйн төлөө"хэлэлцүүлэг
  • 10:45
    business news
  • 10:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - англи хэл
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - биологи
  • 12:00
    теле хичээл 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 12:15
    эеш -д бэлтгэх хичээл
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:45
    business news
  • 13:55
    "жумүн" соак 15-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    теле хичээл 6-р анги - англи хэл
  • 15:40
    теле хичээл 6-р анги - биологи
  • 16:00
    теле хичээл 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 16:15
    эеш -д бэлтгэх хичээл
  • 16:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    business news
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:40
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:25
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    business news
  • 19:00
    "жумүн" соак 16-р анги
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    "төрийн бодлого миний амьдралд"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "чинээлэг айлын хүү"соак 19-р анги
  • 23:15
    мугж ж.уранчимэг - эстрадын урлагт 40 жил
  • 01:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:30
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:45
    Дорнын зурлага
  • 06:50
    “Сэтгэлээ засахуйн ухаан” нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Буддизм бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 65-68-р анги
  • 08:50
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги –Хими, Орос хэл, Монгол хэл /
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг / давталт /
  • 12:15
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги –Элсэлтийн ерөнхий шалгалт /
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “Миа бид 2” хүүхэлдэйн киноны 24-р анги
  • 13:53
    “Сэтгэлээ засахуйн ухаан” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:30
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги –Хими, Орос хэл, Монгол хэл /
  • 15:30
    “Теле хичээлийн эргэн тойронд” нэвтрүүлэг
  • 15:55
    ТВ зар 151918
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 16:55
    ТВ зар 151918
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Хатуу тавилан” УСК, 3-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дэлхий дахин ба Монгол” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Эрэн сурвалжлагч” нэгдэл илчлэн дэлгэж байна / Цуврал №3 /
  • 21:30
    “Яагаад Хятадад шинэ, шинэ өвчин гараад байна вэ ?” баримтат кино
  • 21:40
    “Хөөцөлдөөн” УСК
  • 23:35
    Гадаад мэдээ
  • 00:05
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:45
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    "Ланяа бичээс" ОАК 39-р анги
  • 09:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:00
    "Пяо Шуай" ХОАК 35-р анги
  • 11:50
    "Монголын уран барилга" Баримтат кино
  • 12:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Монгол хэл, Хөгжим/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    Теле хичээл ЭЕШ /Газар зүй, Орос хэл/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 53-р анги
  • 16:30
    Теле хичээл - 2-р анги / Монгол хэл, Хөгжим/ давталт
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 18:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 40-р анги
  • 19:20
    Шинэ коронавируст халдвараас сэргийлэх зөвлөмж
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Чинээлэг малчин " нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 54-р анги
  • 22:30
    "Пяо Шуай" ХОАК 36-р анги
  • 23:20
    "Үргээлэг" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    тв хичээл: нийгэм судлал
  • 10:00
    тв хичээл: биологи
  • 10:30
    инээдмийн толь
  • 11:00
    мөнхийн хайр-142 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    их эмч
  • 14:00
    адтай жаалууд 65,66 анги
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бизнес аялал
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    тв хичээл: нийгэм судлал
  • 17:00
    тв хичээл 10-р анги: эрүүл мэнд
  • 17:20
    тв хичээл: биологи
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    дугуйн дээрх там 1-13
  • 19:30
    чи чадна
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-143 оак
  • 22:30
    дугуйн дээрх там 1-13
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 15
  • 06:55
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 07:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.13,14-р анги
  • 08:00
    Мэдээ
  • 09:00
    "Юунагийн гудамж" ОАК 31-р анги
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл: "Дүрслэх урлаг" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл: "Математикийн энгийн төсөөлөл"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 10:25
    "Хайр гэж" тоглолт /2-р хэсэг/
  • 11:30
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 7-р анги
  • 12:15
    "Нууцлаг эзэн" шоу 1
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 80-р анги
  • 15:10
    "Тавилан" баримтат кино
  • 15:50
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:30
    СӨБ-ын теле хичээл: "Дүрслэх урлаг" бага, дунд бүлэг
  • 16:40
    СӨБ-ын теле хичээл: "Математикийн энгийн төсөөлөл"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:50
    "Юунагийн гудамж" ОАК 32-р анги
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.15,16-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Нууцлаг эзэн" шоу 2
  • 21:20
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 81-р анги
  • 22:20
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 8-р анги
  • 23:15
    "Бундеслиг" тусгай дугаар
  • 23:50
    "Алтан ус" МУСК
  • 01:20
    "Есүгэн" баримтат кино
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:05
    "Юунагийн гудамж" ОАК 32-р анги
  • 04:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.1-2-р анги
  • 07:45
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 4-5-р анги
  • 08:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 42-44-р анги
  • 09:10
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.20-21-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Сөрөг цэцэг" СОАК 14-р анги
  • 11:15
    Теле хичээл 7-р анги- Орос хэл
  • 11:35
    Теле хичээл 7-р анги- Дүрслэх урлаг
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:07
    "Алтан орд" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 13:05
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 13:20
    Теле хичээл ЭЕШ
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    70/76 ТВ Ток шоу
  • 15:00
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 15:20
    Теле хичээл 7-р анги- Орос хэл
  • 15:40
    Теле хичээл 7-р анги- Дүрслэх урлаг
  • 16:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Тангараг" ОАК 14-р анги
  • 17:00
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 8-9-р анги
  • 17:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.3-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 18:25
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 45-46-р анги
  • 18:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.22-р анги
  • 19:30
    "Сөрөг цэцэг" СОАК 15-р анги
  • 20:50
    "Оддын академи" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тамирын багш" ОАК 1-2-р анги
  • 23:00
    "Тангараг" ОАК 15-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Гар утас" УСК
  • 09:30
    Хошин шог
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 10:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хүн ба орчин
  • 10:40
    Сошиал туршилт
  • 10:50
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    Цэнхэрийн хурд 2019 Цэнхэрмандал сум МУМУ Д.Баянбатын цолны мялаалга
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 14:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хүн ба орчин
  • 14:40
    Теле хичээл: ЭЕШ
  • 15:20
    High trade
  • 15:40
    Хамаг Монгол туургатны "Улаачдын сорил 3" үзүүлж байна.
  • 16:10
    "Гар утас" УСК
  • 18:00
    High trade
  • 18:20
    Аз жаргалд итгэ
  • 18:25
    Содон аялгуу
  • 18:30
    Хошин шог
  • 18:55
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    Урагшаа Монгол
  • 20:20
    Аз жаргалд итгэ
  • 20:30
    Сошиал туршилт
  • 20:50
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 21:00
    "Амьсгалаа түгж" УСК
  • 23:10
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан теле хичээл: Газар зүй, Орос хэл
  • 10:40
    "Сайхан түүхүүд"хүүхдийн цуврал
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:40
    "Зурж сурцгаая" хүүхдийн цуврал
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Ажиглагч" СОАК 6-р анги
  • 13:40
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал /season1/ 8,9-р хэсэг
  • 14:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 45,46-р анги
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Биологи, Биеийн тамир, Үндэсний бичиг, Эрүүл мэнд
  • 15:40
    Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 16:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 4-р анги
  • 17:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 35-р анги
  • 17:25
    "Багтай баатрууд"хүүхэлдэйн кино /season-1/ 1,2-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 47,48-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ажиглагч" СОАК 7-р анги
  • 21:00
    Намайг сонгооч-2 шоу нэвтрүүлэг дугаар - 2
  • 22:00
    "Шивэгчний өчил" ОАК /season-2/ 7-р анги
  • 23:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 14-р анги
  • 00:00
    Намайг сонгооч-2 шоу нэвтрүүлэг дугаар - 2
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:35
    Бизнес толь
  • 09:05
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Дохионы хэлийг хүн бүрт түгээцгээе" теле хичээл
  • 10:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Газар зүй/
  • 10:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Орос хэл/
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дизайн технологи/
  • 11:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хими/
  • 11:40
    "Single ladies" МУСК 1-р анги
  • 13:25
    "15 раунд" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Газар зүй/
  • 14:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Орос хэл/
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дизайн технологи/
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хими/
  • 15:40
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Дохионы хэлийг хүн бүрт түгээцгээе" теле хичээл
  • 16:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    "Хүүхдийн хэрэглээ хамгаалагдах орчин" хэлэлцүүлэг
  • 18:00
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Алганы хээ" нэвтрүүлэг Х.Мандахбаяр
  • 21:20
    "Төлөв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Single ladies" МУСК 2-р анги
  • 00:00
    Бизнес толь
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:50
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Миний эрдэнэ ОАУСК 37-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Теле хичээл 5-р анги: "Монгол хэл, Дүрслэх урлаг,технологи"
  • 12:25
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл
  • 12:40
    Бээжин хотын залуус ОАУСК 29-р анги
  • 13:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги: "Монгол хэл, Дүрслэх урлаг,технологи"/давталт/
  • 15:05
    Спортын цаг
  • 15:05
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл /давталт/
  • 16:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Хотын шийдэл /давталт/
  • 20:05
    НҮБ үзүүлж байна: Аав ээжүүдэд зориулсан теле хичээл
  • 20:15
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:00
    Миний эрдэнэ ОАУСК 38-р анги
  • 23:00
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 00:05
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:20
    "Нялх аав" ОАК (I.1-4-р анги)
  • 11:00
    "Тулаанч (The Fighter)" УСК
  • 13:00
    "Кино Talk" S1E22
  • 14:30
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.16,17-р анги)
  • 16:00
    "Өлсгөлөн тоглоом: Ятгач шаазгай 2 (The Hunger Games: Mockingjay Part-2) УСК
  • 18:30
    "Нялх аав" ОАК (II.5,6-р анги)
  • 19:30
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.18-р анги)
  • 20:20
    "Илдний түүх (Memories of the Sword)" УСК
  • 22:35
    "Сүүлчийн шулмын ангууч (The Last Witch Hunter)" УСК
  • 00:40
    "Хайрын хэм (Very Ordinary Couple)" УСК
  • 02:30
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.18-р анги)
  • 04:10
    "Нялх аав" ОАК (II.5,6-р анги)
  • 05:00
    "Илдний түүх (Memories of the Sword)" УСК
  • 06:55
    "Сүүлчийн шулмын ангууч (The Last Witch Hunter)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 878-р анги
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 5-р бүлгийн 14-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Беар Грилсстэй хамт аялсан нь" Нэвтрүүлэг #9
  • 11:20
    Хошин шог
  • 11:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • 12:00
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 31-р анги
  • 12:45
    Теле хичээл Тогтвортой хөгжлийн боловсрол: Амьдралыг тэтгэгч чандмань эрдэнэ
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 9,10-р анги
  • 14:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл
  • 14:50
    Хотын шийдэл
  • 15:00
    "Монголын нууц товчоо" 5-р бүлэг 2-р хэсэг
  • 15:30
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:10
    Хошин шог
  • 16:45
    Теле хичээл Тогтвортой хөгжлийн боловсрол: Учиртай хэрэглээг ухаарахуй
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 49,50-р анги
  • 18:30
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 879-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 32-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Тэтгэвэртээ гарсан тэтгэврийн сан" Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 5-р бүлгийн 15-р анги
  • 22:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 10:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 10:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Камино" УСК
  • 12:50
    "Татварын хууль шинэчлэл-2" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Микроны босс" МУСК
  • 15:30
    "Дүгнэх цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Мөрөөдлийн театр - Близ" драмын жүжиг
  • 18:50
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг"
  • 20:00
    "Оньс" УСК
  • 21:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Их Засаг - Япон орноор" нэвтрүүлэг S3_Еp4
  • 08:35
    Ард түмний индэр
  • 09:05
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:35
    "Хөтөч" ОАК 4-р анги
  • 10:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Тэтгэвэртээ гарсан Тэтгэвэрийн сан" цуврал ярилцлага
  • 12:05
    "My UB" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Алс жингийн аялгуу" теле концерт
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Миний ээж хөөрхөн" тоглолт
  • 16:35
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Заяагаар учирсан хоёр" ХОА кино 10-р анги
  • 19:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Тэтгэвэртээ гарсан Тэтгэвэрийн сан" цуврал ярилцлага
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хөтөч" ОАК 5-р анги
  • 22:55
    "Хосын жор" Positive mongolians
  • 00:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 08:23
    Түлш түлэх аргачлал
  • 08:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 98-р анги
  • 09:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Дэлхийн хамгийн тарган гэр бүл"
  • 11:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:20
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Марлон" ОАК Төгсгөлийн 9,10-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 59-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:15
    Марчаахай
  • 19:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 99-р анги
  • 20:00
    "Баатрууд эргэн ирсэн нь" ОАК 1-р анги
  • 21:00
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хардалт" хошин шог
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 60-р анги
  • 22:43
    Түлш түлэх аргачлал
  • 23:00
    "Дэлхийн хамгийн тарган гэр бүл"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:40
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг нэвтрүүлэг"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Мод тарья"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Гоёл медикал" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 20:35
    "5 Хором"
  • 21:45
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Орлогод нийцсэн орон сууц"
  • 22:30
    "Авто химийн цаг"
  • 23:30
    "Хошин шог"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Ай күү” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 09:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 10:00
    "Мини порс" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Авьяастнуудын сургууль” ОАК
  • 11:25
    “Хоёр бамбарууш” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Ай күү" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Үүнийг мэдэх үү?” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 14:00
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Питер Пэн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Da Vinci Kids – “Амьтдын ертөнц” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 18:50
    "Мини порс" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 22:05
    “Авьяастнуудын сургууль” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:45
    “Зан үйлийн утгын тайлал” №6
  • 07:50
    Алтан аргамж: “Монгол, Куба, Латин Америкийн харилцаа” Ахмад Дипломатч
  • 08:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги /Монгол хэл, Хими/
  • 09:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги /Биологи, Түүх, Англи хэл/
  • 10:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги /Уран зохиол, Биеийн тамир, Физик/
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги /Мэдээллийн технологи, Эрүүл мэнд, Орос хэл,
  • 12:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 10-р анги /Нийгэм судлал, Иргэний боловсрол, Биологи/
  • 13:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 11-р анги /Газарзүй, Эрүүл мэнд, Математик/
  • 14:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги /Биологи, Биеийн тамир, Үндэсний бичиг/
  • 15:10
    “Миний тэмдэглэлүүд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Мянган инженер
  • 16:20
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Боснигоос Франц, Францаас гэртээ хүрсэн нь/
  • 17:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги Тува хэлээр бэлтгэсэн хичээл, Математик
  • 17:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 1-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл /Математик/
  • 18:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 2-р анги Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл /Математик/
  • 18:20
    Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв
  • 18:40
    Халуун сэдэв: Барилга асуудал
  • 19:00
    “Хууль ба амьдрал”
  • 19:20
    Зураглал
  • 19:30
    Хөгжлийн замаар: Эрүүл мэндийн үйлчилгээ
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:45
    Нээлттэй засаг
  • 21:10
    “Алсын хараа 25” Байгаль орчны салбарт бодлогын эргэлт гаргах боломжтой юу?
  • 22:10
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 1-р хэсэг
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    'Юүхүү ба түүний найзууд" 2-28-р анги
  • 08:35
    Монголын сайхан орноор
  • 08:55
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Shap shot of China" Баримтат кино
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 25-р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Швейцарь орон №-1" Баримтат кино
  • 16:00
    "Хайраа хайрла" ХОАК 26-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 1-1-р анги
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Ярилцах цаг
  • 19:55
    Монголын сайхан орноор
  • 20:05
    "Оргилд хүрэх зам"нэвтрүүлэг
  • 20:35
    Тоглолтын цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:15
    "Хайраа хайрла" ХОАК 27,28-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Амьдралын асуудал, бэрхшээлийн хариултыг буддизмаас олон нь” лекц
  • 11:20
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:25
    “Шувуудын амьдрал” баримтат кино 04
  • 12:15
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 57,58
  • 13:15
    “Лолька Волька 2” хүүхэлдэйн кино
  • 13:45
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 14:15
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:20
    “Оранж дүүрэг” уран сайхны кино 07, 08
  • 15:50
    “Хайр өвтгөдөггүй” сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлав
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Оранж дүүргийнхэн” уран сайхны кино 09, 10
  • 19:25
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 59,60
  • 21:00
    “Багш дор мөргөмүй” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    МУГЖ О.Ичинхорлоод зориулсан хүндэтгэлийн тоглолт
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    marquee matchup lakers vs. celtics 2/7/2019
  • 01:00
    2019 playoff playback spurs/nuggets 1st round game 1
  • 02:00
    2019 playoff playback magic/raptors 1st round game 1
  • 03:00
    2019 playoff playback thunder/trail blazers 1st round game 1
  • 04:00
    2019 playoff playback thunder/trail blazers 1st round game 5
  • 05:00
    the way we ball: france
  • 05:30
    the way we ball: croatia
  • 06:00
    marquee matchup sixers vs. bucks 3/17/2019
  • 08:00
    players only kidd & hill pt. 1
  • 08:30
    players only kidd & hill pt. 2
  • 09:00
    nba all-star 2020 rising stars
  • 10:00
    nba all-star saturday night
  • 11:00
    nba all-star 2020 nba all-star game
  • 12:00
    hardwood classic 2015 nba all-star game
  • 13:30
    hardwood classic 2017 nba all-star game
  • 15:00
    marquee matchup rockets vs. thunder 4/9/2019
  • 17:00
    nba action 2901
  • 17:30
    nba action 2902
  • 18:00
    nba action 2903
  • 18:30
    nba action 2904
  • 19:00
    marquee matchup pacers vs. bulls 1/4/2019
  • 21:00
    marquee matchup thunder vs. spurs 1/10/2019
  • 23:00
    nba special sir charles at 50

SPS Classic

  • 08:00
    pl classic: mnu 1-6 mnc 11/12
  • 10:00
    review of the season 02/03
  • 11:00
    the big interview: steve mcmanaman
  • 11:30
    inside the premier league: andre gomes
  • 12:00
    pl world #34
  • 12:30
    pl 1-to-11: dixon #5
  • 13:00
    review of the season 06/07
  • 14:00
    matchday 19/20 liv 5-2 eve
  • 16:00
    netbusters 19/20 #5
  • 16:30
    goals of the season 02/03
  • 17:30
    pl world #34
  • 18:00
    review of the season 13/14
  • 20:00
    the big interview: steve mcmanaman
  • 20:30
    inside the premier league: andre gomes
  • 21:00
    soccerbox s1: neviile #2
  • 21:30
    pl classic: tot 3-5 ars 01/02
  • 23:30
    soccerbox s2: wright #5
  • 00:00
    classic: che 3-3 mnu 11/12
  • 00:30
    pl world #34
  • 01:00
    legends s2: henry #7
  • 01:30
    he big interview: alan shearer
  • 02:00
    ics: bruno fernandes
  • 02:15
    ics: mount & declan rice
  • 02:30
    inside the premier league: murray & maddison
  • 03:00
    review of the season 15/16
  • 05:00
    netbusters 19/20 #5
  • 05:30
    pl world #34
  • 06:00
    matchday 19/20 liv 3-2 whu

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    иога хичээл №3
  • 09:10
    үндэсний бөхийн тойм #4 - 2018-19
  • 09:40
    торонто - даллас nba 2019-20
  • 11:40
    иога хичээл №3
  • 11:50
    ерөнхийлөгчийн цомын төлөөх барилдаан 2018
  • 14:50
    иога хичээл №3
  • 15:00
    "xxi зууны наадам" - 2013 он
  • 16:00
    манчестер сити тоттэнхэм pl 2-р тойрог
  • 18:00
    иога хичээл №3
  • 18:10
    дээд лиг плейофф -2019 танан гарьд - төв ургац тоглолт#7
  • 20:00
    "бөхийн ертөнц" нэвтрүүлэг - дугаар#12
  • 21:00
    иога хичээл №3
  • 21:10
    дээд лиг финал -2019 танан гарьд - хүлэгүүд тоглолт#7
  • 23:40
    иога хичээл №2
  • 23:50
    production time

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Markets"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "COVID-19: ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд дамжуулалт
  • 11:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "COVID-19: Шинэ сорилт" тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 19:50
    "Вагнер Ази Тоног Төхөөрөмж ХХК" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "COVID-19: Шинэ сорилт" тусгай хөтөлбөр
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    wwe monday raw 1400
  • 11:00
    ufc 236: холловэй-пойриер 2
  • 14:00
    one weekly #12
  • 14:30
    ufc 239: жонес-сантос
  • 15:00
    one: roots of honor
  • 18:00
    ufc flashback #1 (роуза-тэйт)
  • 18:30
    one: eternal glory
  • 21:30
    ufc: бенавидез-фигейреду
  • 23:00
    the ultimate fighter heavy hitters 5

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Дэлхийн шилдэг хөлбөмбөгчид" /5-р анги/
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Боржиагийнхан" ОАК /19-р анги/
  • 11:00
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Математик 9-р анги
  • 11:25
    “Ардын элч” МУСК
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Цэцэрлэг 90 жил /бага 3 нас/
  • 16:45
    Бизнес хөтөч
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Цэцэрлэг 90 жил /дээд 3 нас/
  • 19:20
    “Сарлаг фестиваль 2019” нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Бизнес хөтөч
  • 20:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" / БРЮСЕЛЬ/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Сонирхогчдын клуб" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    +19 нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Боржиагийнхан" ОАК /20-р анги/
  • 23:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Төгс бэр" ОАК 49-р анги
  • 10:10
    "Хамгаалагч" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 11:20
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 95, 96-р анги
  • 12:30
    Шилдэг цохилт ОАК 9-12-р анги
  • 14:40
    Миний гал тогооны өрөө
  • 15:10
    "Босс бид хоёрын нууц" ОАК 2-р анги
  • 16:30
    "Жэжүгийн дурлал" ОАК 3-р анги
  • 17:40
    "Төгс бэр" ОАК 50-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 97, 98-р анги
  • 20:30
    "Босс бид хоёрын нууц" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    "Жэжүгийн дурлал" ОАК 4-р анги
  • 23:15
    "Шүүхийн шулам" ОАК 1-р анги
  • 00:35
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 97, 98-р анги
  • 01:45
    "Босс бид хоёрын нууц" ОАК 3-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    волверхэмптон - вотфорд pl 7-р тойрог
  • 02:00
    нью орлеанс - хьюстон nba 2019-20
  • 04:00
    бөрнли - эвертон pl 8-р тойрог
  • 06:00
    nba action №2912
  • 06:30
    л.а клипперс - юта nba 2019-20
  • 08:30
    pl world №5
  • 09:00
    брайтон - тоттенхэм pl 8-р тойрог
  • 11:00
    flashback of nba №04
  • 11:30
    филаделфиа - портлэнд nba 2019-20
  • 13:30
    pl netbusters №4
  • 14:00
    эвертон - ман сити pl 7-р тойрог
  • 16:00
    милуоки - л.а клипперс nba 2019-20
  • 18:00
    the buzzer №1
  • 19:00
    flashback of nba №03
  • 19:30
    flashback of pl №03
  • 20:00
    nba talk №23
  • 21:30
    pl world №34
  • 22:00
    милуоки - юта nba 2019-20

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 34-р анги
  • 09:50
    Зарын цаг
  • 10:00
    Теле хичээл: ЭЕШ Газар зүй, Орос хэл
  • 10:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:50
    Зу зу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Өндөр ээж" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Теле хичээл: ЭЕШ Газар зүй, Орос хэл
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Найрын ширээний ууц" 2-р анги
  • 17:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Уран гэж хот байдаг уу? баримтат кино
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Улаачдын өрсөлдөөн Н.Ганчулуун
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 35-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 07:58
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 08:00
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 24-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 08:25
    Кино бидний амьдралд
  • 08:40
    Монгол дууны хит
  • 09:00
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 33-р анги /давталт/
  • 09:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 10:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 4 бүлгийн 1-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 11:25
    “Буурал түүхийн эзэд” нэвтрүүлэг
  • 12:25
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 64, 65-р анги /давталт/
  • 13:53
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:00
    Цаг үеийн мэдээлэл
  • 15:00
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 15:10
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:35
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 16:00
    Кино бидний амьдралд
  • 16:20
    Хошин хөтөлбөр
  • 16:45
    Гадаад дууны хит
  • 17:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 66-р анги
  • 18:15
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 18:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 18:40
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:45
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 34-р анги
  • 19:30
    “ТВ” үзүүлж байна
  • 19:35
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 24-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 19:57
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:00
    “VIP өрөө” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 21:10
    Хошин хөтөлбөр
  • 21:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 4 бүлгийн 2-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 67-р анги
  • 23:15
    Сонгодог хөгжмийн цаг
  • 23:35
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 34-р анги
  • 00:20
    Төрийн дуулал
  • 00:22
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Эрийн хийморь: Монгол улсын тод манлай уяач Э. Эрдэнэчулуун
  • 07:40
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх ДАШТ 1978, 1982 он
  • 08:25
    Аваргууд: Олон улсын хэмжээний мастер Ц. Амаржаргал
  • 08:54
    Монголын бүх ард түмний өвлийн спортын 15-р наадам: Хоккейн 1-р хэсэг
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Математик”
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Математик”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”
  • 11:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Хүн ба байгаль”
  • 11:45
    “Шонхор” мастер кросс 2019 ОУХМ Н. Уртнасан агсны нэрэмжит тэмцээн
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    “Шонхор” мастер кросс 2019 ОУХМ Н. Уртнасан агсны нэрэмжит тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгэе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 13:05
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эрэгтэйчүүдийн
  • 13:46
    Монголын бүх ард түмний өвлийн спортын 15-р наадам: Хоккейн 2-р хэсэг
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгэе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 15:05
    Адуучин: Говьсүмбэр аймгаас бэлтгэв
  • 15:56
    Бахархал: Монгол Улсын гавьяат тамирчин Г. Угалзцэцэг
  • 16:25
    Оддын замнал: Сагсан бөмбөгийн нэрт тамирчин Дөрк Новицки
  • 17:00
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ Англи-Панам тоглолт
  • 18:52
    МҮОНТ-ийн сан хөмрөгөөс: Нум сум урлаач Ж. Сүхбаатар
  • 19:20
    Бельгийн хөл бөмбөгийн шигшээ багийн ахлагч асан Пьерре Компанитай хийсэн ярилцлага
  • 19:50
    Зочны ярилцлага
  • 20:10
    Спорт-түүх: Хөлбөмбөгийн 1980 оны улсын аварга “Алдар баг”
  • 21:10
    Ширээний теннис Монголд цуврал ярилцлага
  • 22:10
    Эрийн хийморь Монгол улсын алдарт уяач Г. Ганчулуун
  • 22:47
    Аугаа хөл бөмбөгийн түүх: Хөл бөмбөгийн 1962, 1966 оны ДАШТ

Олон Саналтай

IV/0120:00

C1

"Инээдээр дархлаагаа дэмжье" хошин урлагийнхны нэгдсэн онлайн тоглолт шууд

IV/0120:30

MovieBox

"Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног (My Week With Marilyn)" УСК

IV/0118:35

МҮОНТ

Маск Продакшн: Инээдмийн хөтөлбөр