МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Эх өв: “Бүүвэй”
  • 08:00
    “120/80” Эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Бушхүүгийн үлгэр” Монголын уран сайхны кино
  • 10:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:50
    АТГ: “Найзын яриа” цуврал 10
  • 12:00
    “Хайрын бүжиг” Guys хамтлагийн тоглолт
  • 13:35
    Хайрлаарай: “Амаржихуй”
  • 14:40
    “Ерөнхийлөгчийн онгоц” баримтат кино
  • 15:25
    Ботгохон
  • 15:30
    “УИХ-ын цаг” УИХ-н ХМА-наас бэлтгэв
  • 16:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Хүйтэн бороо” теле жүжиг 1-р анги
  • 17:25
    Нээлттэй засаг
  • 17:50
    Монгол үлгэр
  • 18:30
    “Интермед” эмнэлэг үзүүлж байна: Мэс заслын дэвшилтэт технологи
  • 18:50
    “Шинэ тооллын...100” Тогмидын Доржханд
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:50
    “Боролдойн цаг”
  • 21:00
    “Хайртай” аян Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Үргээлэг-1” Монголын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    бяцхан мөрдөгчид
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    надтай үлдээч олон ангит кино /35/
  • 11:05
    бидний цагаан сар /давталт/
  • 12:55
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 13:05
    хүний охин олон ангит кино /3/
  • 13:55
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 14:10
    аяллын тойрог/вашингтон хот, агаар болон сансрын музей
  • 15:10
    ахмад грантын хүүхдүүд оак /6/
  • 16:20
    монголын хатан эрдэнэ
  • 17:15
    миний нэг өдөр
  • 18:00
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:20
    өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 18:50
    дүгнэх цаг-бсшуся үзүүлж байна
  • 19:30
    сity news тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    надтай үлдээч олон ангит кино /36/
  • 21:15
    хүний охин олон ангит кино /4/
  • 22:20
    single ladies /2/ муск
  • 23:55
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:10
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 48-р анги
  • 11:40
    "түг түг хаалгаа"
  • 12:40
    "мөнгөлөг нарсан ойд" оросын олон ангит кино 21,22,23-р анги
  • 15:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "хубилай хаан" олон ангит кино 9,10-р анги
  • 17:35
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 49-р анги
  • 18:00
    "bon appetit"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "одесст нэг удаа" оросын олон ангит кино 1-р анги
  • 21:10
    "дэлхий хавтгай" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж"
  • 23:40
    "хубилай хаан" олон ангит кино 9,10-р анги
  • 01:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага60/0
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"120/0
  • 12:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:15
    business news
  • 12:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "жумүн" соак 12,13,14-р анги
  • 15:40
    business news
  • 15:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:55
    "ээжүүд эрүүл ирээдүйн төлөө"хэлэлцүүлэг
  • 16:35
    "tvmall"
  • 16:55
    business news
  • 17:05
    "ойлголт зөв бол үйлдэл зөв"
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг30/0
  • 18:30
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 19:00
    "жумүн" соак 17-р анги
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "covid-19"халдварын нөхцөл байдлын тойм
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "зэвүүн яриа"
  • 23:05
    "чинээлэг айлын хүү"соак 20-р анги
  • 00:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:45
    Дорнын зурлага
  • 06:50
    “Сэтгэлээ засахуйн ухаан” нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 49- 56-р анги
  • 08:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө” МУСК
  • 11:00
    “Хэлэлцүүлэг” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    “Гарц” нэвтрүүлэг
  • 12:35
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Хязгааргүй” УСК, 1,2,3,4-р анги
  • 16:40
    “Хариуцлагатай малчин” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “Яагаад Хятадад шинэ, шинэ өвчин гараад байна вэ ?” баримтат кино
  • 17:00
    “Монгол тулгатны 100 Эрхэм” / Дархан аварга Жигжидийн Мөнхбат/
  • 18:00
    “Шинэ дэд төв” үзүүлж байна
  • 18:10
    “Та найзтай юу?” шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Комментын тойм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Таншаний газар хөдлөлт” УСК
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Хатанбаатар" 1-р анги МУСК
  • 09:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 36-р анги
  • 11:50
    "Ланяа бичээс" ОАК 37-р анги
  • 12:40
    Кино миний амьдрал
  • 13:00
    "С1 долоо хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 50-р анги
  • 14:20
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 51-р анги
  • 15:10
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 52-р анги
  • 16:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 18:40
    Хошин хөтөлбөр
  • 19:00
    "С1 долоо хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Шинэ коронавируст халдвараас сэргийлэх зөвлөмж
  • 19:50
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /Сүрьеэ/
  • 20:50
    "Бүсгүйчүүд CLUB" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Маш нууц - 1" МУСК
  • 00:10
    "С1 долоо хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    тв хичээл 10-р анги
  • 10:00
    тв хичээл 10-р анги
  • 11:00
    салхит хөндий наусика хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    дугуйн дээрх там 1-9
  • 14:00
    дугуйн дээрх там 1-10
  • 15:00
    дугуйн дээрх там 1-11
  • 16:00
    дугуйн дээрх там 1-12
  • 17:00
    дугуйн дээрх там 1-13
  • 18:00
    бодит тайлбар
  • 19:00
    хөгжлийн гаргалгаа
  • 19:30
    хайрын хүч
  • 20:30
    sbn news-тойм
  • 21:30
    шийдэл
  • 22:30
    шөнийн хатан хаан уск
  • 00:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    "Юунагийн гудамж" ОАК 28,29-р анги
  • 08:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.7-10 ангиуд
  • 10:00
    "Зөн билгийн тулаан" шоу /20.26-28/
  • 11:55
    "Нууцлаг эзэн" шоу 1,2
  • 13:35
    "Хүрээлэн" амьд ертөнцийн цуврал
  • 14:10
    "Гэр дүүрэн охид: Ээж ирлээ" МУСК
  • 14:55
    "Мартагдашгүй намар" МУСК
  • 16:30
    Торгоны зам: Тосгоны амьдрал 6
  • 17:00
    "Бизнес өрөг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Болзоо" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Улаан бал" тойм
  • 19:25
    "Сэжигтэн" УСК
  • 22:00
    Хөл бөмбөгийн эргэн тойронд /шууд/
  • 22:35
    "Солиот эх" МУСК
  • 00:30
    "Хайр гэж" тоглолт /1,2-р хэсэг/
  • 02:40
    Зураглал
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.1-2-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 9-10-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.22-23-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 45-46-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Сөрөг цэцэг" СОАК 15-р анги
  • 11:15
    "Бүтэн амьдрал" ОАК 12-р анги
  • 12:40
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:45
    "Моод" нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "Алтан орд" ОАК 15-р анги
  • 14:25
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    "Тангараг" ОАК 12-р анги
  • 15:35
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:40
    "Кино Talk" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Оддын академи" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Бүтэн амьдрал" кино бүтсэн түүх
  • 19:30
    "Сөрөг цэцэг" СОАК 16-р анги
  • 20:50
    "Оддын академи" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бүтэн амьдрал" ОАК 13-р анги
  • 23:30
    "I love you" тоглолт /Наагий & Хулан/
  • 01:20
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:40
    "Амьд үлдэгч" УСК
  • 09:30
    Хошин шог
  • 10:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:50
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 11:00
    "Амьсгалаа түгж" УСК
  • 13:00
    'Тэтгэвэрт гарсан тэтгэврийн сан'' нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 14:20
    Мөнххаан Баянцгаан бригад багийн төвийн нээлт, Сүхбаатар аймгийн Мөнххаан сум - Хайрхан уулын тахилга 2014
  • 16:00
    NBA TALK №23
  • 17:20
    "Тангараг зөрчигсөд" УСК
  • 18:55
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 19:00
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 19:40
    "Төв цэг"дэлхийн тойм
  • 20:20
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 20:30
    PL WORLD №34
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    Ярих өнцөг
  • 22:30
    "Гар утас" УСК
  • 00:30
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 01:10
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 31-36-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:40
    "Зурж сурцгаая" хүүхдийн цуврал
  • 12:00
    "Ажиглагч" СОАК 7-р анги
  • 13:20
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 1-4-р анги
  • 14:10
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 13,14-р анги
  • 16:30
    "The Voice of Mongolia"шоу нэвтрүүлэг /season 2/ "Халз тулаан" дугаар - 1
  • 19:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг /season 2/ Хөшигний ард /Battle - 1/
  • 19:30
    "Шарк танк" нэвтрүүлэг /season 2/ дугаар-3
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    "Хоббит - Хөнөөлт Смауг" УСК
  • 01:00
    "Дуудлага" МУСК
  • 02:10
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:35
    Бизнес толь
  • 09:05
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Single ladies" МУСК 2-р анги
  • 11:40
    "Страдын урлагт 40 жил" тоглолт 1-р хэсэг
  • 12:30
    "Өөр нэгэн харц" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Алганы хээ" нэвтрүүлэг Х.Мандахбаяр
  • 13:40
    "Мөнгөн цох" ОАУСК 6-8-р анги
  • 14:30
    "Төлөв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    "15 раунд" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 18:00
    "Экологийн цаг -Цагаан дэл уул боомт" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "100 асуулт нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Уулын хөх сүүдэр" МУСК
  • 00:15
    Бизнес толь
  • 00:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Уран сайхны кино
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 10:15
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 12:30
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 13:15
    Тэтгэвэрт гарсан тэтгэвэрийн сан
  • 14:15
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 14:30
    Хотын шийдэл
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 16:45
    НҮБ үзүүлж байна: Аав ээжүүдэд зориулсан теле хичээл
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    УИХ-ын цаг
  • 21:00
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 21:40
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 21:55
    Дуулиан хэрэг цуврал
  • 23:30
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 23:35
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 08:40
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.14,15-р анги)
  • 10:10
    "Залуу нас" МУСК
  • 11:30
    "Өлсгөлөн тоглоом (The Hunger Games) УСК
  • 14:00
    "Өлсгөлөн тоглоом: Галаар наадагч (The Hunger Games: Catching Fire) УСК
  • 16:30
    "Өлсгөлөн тоглоом: Ятгач шаазгай 1(The Hunger Games: Mockingjay Part-1) УСК
  • 18:45
    "Өлсгөлөн тоглоом: Ятгач шаазгай 2 (The Hunger Games: Mockingjay Part-2) УСК
  • 21:30
    "Мэргэжлийн алуурчин (Sicario) УСК
  • 23:50
    "Мэргэжилтнүүд (The Con Artists)" УСК
  • 01:50
    "Чикаго (Chicago)" УСК
  • 03:40
    "Илдний түүх (Memories of the Sword)" УСК
  • 05:30
    "Сүүлчийн шулмын ангууч (The Last Witch Hunter)" УСК
  • 07:10
    "Мэргэжлийн алуурчин (Sicario) УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 5-р бүлгийн 11-14-р анги
  • 12:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 1-5-р анги
  • 15:10
    "Миний хөрш чөтгөр" Монголын уран сайхны кино
  • 16:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "One piece" Анимэ 875-877-р анги
  • 18:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Амжилтын үндэс
  • 19:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Тэр намайг хэр сайн мэдэх вэ" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Балжиннямтай өдөр" Нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Беар Грилсстэй хамт аялсан нь" Нэвтрүүлэг #10
  • 23:10
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 5-р бүлгийн 15-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 10:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 10:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Оньс" УСК
  • 13:00
    "Ах дүү-3" МУСК
  • 14:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:20
    "Маск-Буратино" хүүхдийн жүжиг
  • 16:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "'Путинтай хийсэн ярилцлага" 1 хэсэг
  • 18:50
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг"
  • 20:00
    "Сүүлчийн гэрч" УСК
  • 21:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Тэтгэвэртээ гарсан Тэтгэвэрийн сан" цуврал ярилцлага
  • 08:45
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:45
    "Хөтөч" ОАК 5-р анги
  • 10:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:55
    "Заяагаар учирсан хоёр" ХОА кино 5-8-р анги
  • 15:35
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:05
    "Хөтөч" ОАК 1-2 р анги
  • 17:40
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 18:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Social Talk" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 20:05
    "Тэтгэвэртээ гарсан Тэтгэвэрийн сан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэлхий гараг" цуврал S1-Ep01 Туйлаас туйл хүртэл
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Сайн хүмүүс" УСК
  • 00:40
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 08:23
    Түлш түлэх аргачлал
  • 08:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 99-р анги
  • 09:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 10:35
    "Марчаахай"
  • 11:00
    "Баатрууд эргэн ирсэн нь" ОАК 1-р анги
  • 12:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 13:21
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 60-р анги
  • 14:43
    Түлш түлэх аргачлал
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Анд минь чамайг үгүйлэх юм" тоглолт
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Кино миний амьдралд"
  • 19:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ирээдүйн хот-Дубай" баримтат кино
  • 20:30
    "Гар утас" хошин шог
  • 20:47
    Түлш түлэх аргачлал
  • 21:00
    Монголын соёлын өв нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Миний ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хараал" МУСК
  • 00:15
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 09:00
    "Авлигын шийдэх шийдэл" Нийгэм, эдийн засаг !
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Мод тарья"
  • 17:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 18:00
    "Хүрээ панз" Давталт
  • 19:00
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 20:25
    "Гоёл медикал" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Авлигын шийдэх шийдэл" Нийгэм, эдийн засаг !
  • 20:55
    "5 Хором"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 21:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 22:00
    "Орлогод нийцсэн орон сууц"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci kids- "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 09:40
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Белка и Стрелка - Сансарт ниссэн Нохой" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    “Питер Пэн” хүүхэлдэйн кино
  • 12:40
    “Хоёр бамбарууш" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Босс жаалууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 14:00
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Мини порс” хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids - "Амьтдын ертөнц” т.с нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 19:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Авьяастнуудын сургууль” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:45
    “Зан үйлийн утгын тайлал” № 2,3,4
  • 08:00
    “Хүрээлэн амьд ертөнц” цуврал нэвтрүүлэг
  • 08:45
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв
  • 09:05
    “Мартах учиргүй” Ардын жүжигчин, хөгжмийн зохиолч П.Хаянхярваа
  • 09:45
    Нээлттэй засаг
  • 10:05
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 10:15
    “Ерөнхийлөгчийн онгоц” баримтат кино
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги /Хими, Орос хэл, Дизайн технологи/
  • 12:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 13:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 10-р анги /Монгол хэл, Эрүүл мэнд, Хими/
  • 13:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 11-р анги /Хими, Монгол хэл, Биеийн тамир, Матетатик/
  • 14:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги /Нийгэм судлал, Иргэний боловсрол, Хими/
  • 15:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12- р анги /Математик, Иргэний боловсрол, Англи хэл,
  • 16:40
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 1-р хэсэг
  • 17:30
    “Анхаарах өнцөг” Махны экспорт
  • 17:50
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Нийслэлийн соён гэгээрүүлэх цаг
  • 19:00
    Халуун сэдэв: Барилга асуудал
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол улсын эдийн засгийн гадаад бодлого”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:45
    “Дэлхий дахинд” ОУ-ын тойм /Цөлийн сувд Кувейт/
  • 21:10
    “Хайртай” аян нэвтрүүлэг /Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв/
  • 22:00
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 09:40
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 1-1-р анги
  • 11:00
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:30
    Тоглолтын цаг
  • 12:30
    "Швейцарь орон №-2" Баримтат кино
  • 13:00
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:50
    "Эх дэлхий-7" Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"-Н.Дашням
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "МШХ-ны онлайн ТВ тэмцээний финалын тоглолт"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 20:00
    Монголын сайхан орноор
  • 20:20
    УИХ-ын цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 22:10
    "Аргамжаа" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Шинжлэх ухааны хууралтууд” баримтат кино
  • 11:00
    “Багш дор мөргөмүй” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    МУГЖ О.Ичинхорлоод зориулсан хүндэтгэлийн тоглолт
  • 13:00
    “Оранж дүүргийнхэн” уран сайхны кино 09, 10
  • 14:30
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 15:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган №259
  • 17:00
    “Төмөр ба түүний нөхөд” уран сайхны кино
  • 18:20
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:25
    “Нугараагүй МАХН” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Боб Роустай хамт зураг зурцгаая” цуврал хичээл
  • 20:00
    “Дэлхийн цаг” баримтат кино
  • 20:50
    Алжаал тайлах аяз
  • 21:00
    “Найруулагч Сумъяагийн Сугарын замнал” ЭШХ
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    marquee matchup nets vs. trail blazers 3/25/2019
  • 02:00
    2016 playoff playback thunder vs. warriors west finals game 1
  • 04:00
    players only splash brothers & bad boys
  • 05:00
    2016 playoff playback thunder vs. warriors west finals game 2
  • 07:00
    beyond the paint 401
  • 07:30
    nba special big game james
  • 08:00
    2016 playoff playback warriors vs. thunder west finals game 3
  • 10:00
    nba action 2905
  • 10:30
    nba action 2906
  • 11:00
    nba action 2907
  • 11:30
    nba action 2908
  • 12:00
    2016 playoff playback warriors vs. thunder west finals game 4
  • 14:00
    nba special bill russell: red and me
  • 14:30
    the way we ball france
  • 15:00
    2016 playoff playback thunder vs. warriors west finals game 5
  • 17:00
    the way we ball toronto
  • 17:30
    the way we ball croatia
  • 18:00
    2016 playoff playback warriors vs. thunder west finals game 6
  • 20:00
    nba home video 2018 golden state warriors
  • 21:00
    2016 playoff playback thunder vs. warriors west finals game 7
  • 23:00
    2015 playoff playback spurs/clippers 1st round game 1

SPS Classic

  • 08:00
    review of the season 14/15
  • 10:00
    soccerbox s3: owen #4
  • 10:30
    netbusters 19/20 #6
  • 11:00
    1-to-11: ledley king
  • 11:45
    the big interview: chris wilder
  • 12:30
    pl world #34
  • 13:00
    classic: ars 5-0 mnc 00/01
  • 13:30
    inside the premier league: andre gomes
  • 14:00
    pl classic: liv 4-4 ars 08/09
  • 16:00
    soccerbox s3: berbatov #1
  • 16:30
    review of the season 03/04
  • 17:30
    pl 1-to-11: cahill #7
  • 18:00
    pl classic: mnu 1-6 mnc 11/12
  • 20:00
    1-to-11: james collins
  • 20:45
    the big interview: brendan rodgers
  • 21:30
    matchday 19/20 liv 5-2 eve
  • 23:30
    review of the season 02/03
  • 00:30
    classic: ars 3-4 liv 16/17
  • 01:00
    pl world #34
  • 01:30
    1-to-11: kevin phillips
  • 02:15
    the big interview: gianfranco zola
  • 03:00
    goals of the season 00/01
  • 04:00
    matchday 19/20 wol 3-2 mnc
  • 06:00
    review of the season 10/11

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    иога хичээл №4
  • 09:10
    "бөхийн ертөнц" нэвтрүүлэг - дугаар#12
  • 10:10
    портлэнд - милуоки nba 2019-20
  • 12:10
    иога хичээл №4
  • 12:20
    шинэ үндсэн хууль батлагдсаны 27 жилийн ойн барилдаан 2019
  • 15:20
    иога хичээл №4
  • 15:30
    "xxi зууны наадам" - 2014 он
  • 16:30
    "мазала лиг" 11-р тойрог эрчим - улаанбаатар
  • 18:30
    иога хичээл №4
  • 18:40
    production time
  • 19:00
    "бөхийн ертөнц" нэвтрүүлэг - дугаар#12
  • 20:00
    "эргэн санахад" нэвтрүүлэг дугаар#1
  • 20:30
    байерн - тоттенхэм аваргуудын лиг 6-р тойрог
  • 22:30
    one top 50 events: #48
  • 23:30
    иога хичээл №4
  • 23:40
    production time

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "COVID-19: Шинэ сорилт" тусгай хөтөлбөр
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "COVID-19: ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд дамжуулалт
  • 11:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "COVID-19: Шинэ сорилт" тусгай хөтөлбөр
  • 17:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "COVID-19: Шинэ сорилт" тусгай хөтөлбөр
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    one weekly #12
  • 09:30
    one warrior series 4-9
  • 10:00
    one warrior series 4-10
  • 10:30
    one: жакарта-dawn of valor
  • 14:00
    ufc 242: хабиб-пориер
  • 17:00
    ufc: оверим-розенструйк
  • 20:00
    the ultimate fighter heavy hitters 6
  • 21:00
    one top 50 events: #28
  • 22:00
    wwe smackdown live 1074

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    2015 онд Архангай аймгийн Батцэнгэл суманд зохион байгуулагдсан хурдан морьдын уралдаан
  • 10:10
    Дундговь, Дэрэн сум Цант хайрханы тахилга /2015 он/
  • 11:00
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Монгол хэл 2-р анги
  • 11:25
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Математик 1-р анги
  • 11:50
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Нийгэм ахуйн баримжаа 4-р анги
  • 12:15
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Монгол хэл 6-р анги
  • 12:40
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол- Математик 3-р анги/
  • 13:05
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Нийгэм ахуйн баримжаа 5-р анги
  • 13:30
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Монгол хэл 8-р анги
  • 13:55
    2015 оны Зүүн хайрханы тахилга наадам /тойм/
  • 15:00
    2018 Архангай, Цэцэрлэг сум ЕБС-ийн 80 жил
  • 17:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 21:00
    Аз жаргал хаана байна вэ? аялалын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Гялбаа” УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Төгс бэр" ОАК 50-р анги
  • 08:15
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 95-97-р анги
  • 10:00
    "Шүүхийн шулам" ОАК 1-р анги
  • 11:10
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 15-р анги
  • 12:20
    "Босс бид хоёрын нууц" ОАК 1, 2-р анги
  • 14:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Жэжүгийн дурлал" ОАК 3, 4-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Төгс бэр" ОАК 51-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 99, 100-р анги
  • 20:30
    "Босс бид хоёрын нууц" ОАК 4-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Жэжүгийн дурлал" ОАК 5-р анги
  • 23:15
    "Шүүхийн шулам" ОАК 2-р анги
  • 00:35
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 99, 100-р анги
  • 01:45
    "Босс бид хоёрын нууц" ОАК 4-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    л.а лэйкерс - финикс nba 2019-20
  • 02:00
    вотфорд - шеффилд pl 8-р тойрог
  • 04:00
    вашингтон - бостон nba 2019-20
  • 06:00
    pl netbusters №5
  • 06:30
    вест хэм - кристал.п pl 8-р тойрог
  • 08:30
    nba action №2913
  • 09:00
    сан антонио - орландо nba 2019-20
  • 11:00
    pl world №6
  • 11:30
    ман сити - волверхэмптон pl 8-р тойрог
  • 13:30
    flashback of nba №05
  • 14:00
    торонто - даллас nba 2019-20
  • 16:00
    ливерпүүл - лэстер pl 8-р тойрог
  • 18:00
    европа лигийн тойм №2
  • 19:00
    flashback of nba №04
  • 19:30
    flashback of pl №03
  • 20:00
    портлэнд - милуоки nba 2019-20
  • 22:00
    ман ютд - арсенал pl 7-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 35-р анги
  • 09:50
    Зарын цаг
  • 10:00
    Морин хуур чуулга-Торгоны хээ тоглолт
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн Н.Ганчулуун
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    УИХ-ын цаг ''Тэтгэвэрт гарсан тэтгэврийн сан'' нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Контрол комментатор"нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    Зу зу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    Теле хичээлийн эргэн тойронд
  • 18:30
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Гэнэтийн бэлэг-Мөрөөдлийн театр
  • 19:50
    Бүтээл төрөх агшин " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Улаачдын өрсөлдөөн : Д.Энхтөр
  • 22:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 36-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Бохир ертөнц" МУСК

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 07:35
    “Харандаан анд ” хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 08:00
    “VIP өрөө” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хошин хөтөлбөр
  • 09:30
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 20, 21-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 10:20
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 30, 31, 32-р анги
  • 12:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3 бүлгийн 12, 13, 14-р анги
  • 15:00
    “ТВ” үзүүлж байна
  • 15:10
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 20, 21-р анги
  • 16:00
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 57, 58, 59, 60, 61-р анги
  • 19:50
    “Буурал түүхийн эзэд” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:08
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3 бүлгийн 12, 13, 14-р анги
  • 23:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 23:33
    Зураглал
  • 23:35
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 30, 31, 32-р анги
  • 01:50
    Төрийн дуулал
  • 01:52
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Эрийн хийморь: Уран уурагч спортын мастер М. Чинбат
  • 07:30
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Жүдо бөхийн урьдчилсан барилдаан
  • 11:45
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Бокс эмэгтэй
  • 13:04
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Сагсан бөмбөг
  • 18:15
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Швед- БНСУ тоглолт
  • 20:05
    Бахархал: “Монголын Волейболын үе үеийн холбогчид”
  • 21:25
    Спорт-түүх: Самбо, Жудо бөхийн барилдааны
  • 22:25
    “Бээжин-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын аварга шалгаруулах тэмцээн Урт бууны 3 байрлалт 50 метрийн шигшээ дасгал

Олон Саналтай

IV/0120:00

C1

"Инээдээр дархлаагаа дэмжье" хошин урлагийнхны нэгдсэн онлайн тоглолт шууд

IV/0120:30

MovieBox

"Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног (My Week With Marilyn)" УСК

IV/0118:35

МҮОНТ

Маск Продакшн: Инээдмийн хөтөлбөр