МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:50
    Монгол үлгэр
  • 08:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Ирж яваа цаг” Монголын уран сайхны кино
  • 10:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:50
    Өв эрдэнэ
  • 12:00
    “Амьдрал үргэлж сайхнаараа” Guys хамтлагийн тоглолт
  • 13:45
    “Мартах учиргүй” Гавьяат тамирчин Т.Үйтүмэн
  • 14:20
    “Эрмитаж” баримтат кино
  • 15:15
    “Өвгөдийн захиас” Хавар 2
  • 15:30
    “Хайртай” аян Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв
  • 16:20
    Урлан
  • 16:30
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Хүйтэн бороо” теле жүжиг 2-р анги
  • 18:10
    Ботгохон
  • 18:20
    Хөгжлийн замаар: “Эрүүл мэндийн үйлчилгээ”
  • 18:50
    “Шинэ тооллын...100” Доноровын Гантулга
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 20:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:50
    “Боролдойн цаг”
  • 21:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:05
    “Үргээлэг-2” Монголын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    бяцхан мөрдөгчид
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    надтай үлдээч олон ангит кино /36/
  • 11:05
    монголын орон зай
  • 11:55
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 12:05
    сэтгэлд хоногшсон дуунууд-ж.бадраа
  • 13:00
    хүний охин олон ангит кино /4/
  • 13:50
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 14:00
    малчны хотноос дэлхийн тэрбумтан
  • 15:00
    ахмад грантын хүүхдүүд оак /7/
  • 16:20
    урлах ухаарахын заагт
  • 16:20
    шар тэнгисийн тарчлаан
  • 18:35
    өнөөгийн монгол /япон хэлээр/
  • 18:55
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 19:30
    сайн уу, сайнаа? ток шоу
  • 20:50
    надтай үлдээч олон ангит кино /37/
  • 21:45
    хүний охин олон ангит кино /5/
  • 22:45
    single ladies /3/ муск
  • 00:30
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:10
    "түг түг хаалгаа"
  • 12:10
    "мөнгөлөг нарсан ойд" оросын оак төгсгөлийн 24-р анги
  • 13:10
    "дэлхий хавтгай" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "одесст нэг удаа" оросын олон ангит кино 1-р анги
  • 15:00
    "bon appetit"
  • 16:00
    "хубилай хаан" олон ангит кино 9,10-р анги
  • 17:40
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 50-р анги
  • 18:10
    "төрийн бодлого миний амьдралд"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "одесст нэг удаа" оросын олон ангит кино 2-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "хубилай хаан" олон ангит кино 11,12-р анги
  • 00:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага60/0
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"120/0
  • 12:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    business news
  • 12:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 13:00
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 13:05
    business news
  • 13:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:20
    "жүмун" соак 15,16,17-р анги
  • 16:20
    business news
  • 16:30
    "covid-19"халдварын нөхцөл байдлын тойм
  • 17:00
    "tvmall"
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг30/0
  • 19:00
    "жумүн" соак 18-р анги
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 20:40
    сэтгүүлчийн тэмдэглэл - хаваржилтын нөхцөл байдал
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "чинээлэг айлын хүү"соак 21-р анги
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:50
    “Сэтгэлээ засахуйн ухаан” нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 57-64-р анги
  • 08:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Итгэл” МУСК
  • 11:00
    “Хэлэлцүүлэг” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Хязгааргүй” УСК, 5,6,7,8-р анги
  • 16:40
    “Монголын ахмад багш нарын холбооны 15 жилийн ойд зориулав” нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Эрүүл мэнд” нэвтрүүлэг
  • 18:35
    “Яагаад Хятадад шинэ, шинэ өвчин гараад байна вэ ?” баримтат кино
  • 18:45
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:40
    “Бүсгүйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Дундын бүсгүй" шоу драм / Мөрөөдлийн театр /
  • 00:00
    “Ретро авто акорд” нэвтрүүлэг
  • 00:40
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Хатанбаатар" 2-р анги МУСК
  • 09:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:00
    "Бүсгүйчүүд CLUB" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 38-р анги
  • 12:50
    "Ланяа бичээс" ОАК 39-р анги
  • 13:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 40-р анги
  • 14:20
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 53-р анги
  • 15:10
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 54-р анги
  • 16:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:00
    "Sally and Ladies" тоглолт
  • 19:00
    УИХ-ын цаг
  • 19:30
    Үүргэвчтэй аялал
  • 20:30
    "Алганы хээ" Б.Баярсайхан "Үндэсний өгөх өдөр" төслийн санаачлагч
  • 22:00
    Маш нууц - 2 Байтаг Богд МУСК
  • 00:20
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    sbn news-тойм
  • 08:30
    тв хичээл 10-р анги
  • 09:30
    хайрын хүч
  • 10:30
    их эмч
  • 11:30
    чи чадна
  • 12:30
    шийдэл
  • 13:30
    мөнхийн хайр 139 оак
  • 14:30
    мөнхийн хайр 140 оак
  • 15:30
    мөнхийн хайр 141 оак
  • 16:30
    мөнхийн хайр 142 оак
  • 17:30
    мөнхийн хайр 143 оак
  • 18:30
    инээдмийн толь
  • 19:00
    одонгуа нэвтрүүлэг
  • 19:30
    монгал товчоон: мугб р.буд
  • 21:00
    итгэл муск
  • 22:30
    хааны татвар эм уск
  • 00:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    "Юунагийн гудамж" ОАК 30,31-р анги
  • 08:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.11-14 ангиуд
  • 10:00
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 4-8 ангиуд
  • 14:00
    "Ангууч охид" УСК
  • 16:00
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 78-81 ангиуд
  • 19:00
    "Шилжилт 2" МУСК
  • 20:45
    "Механик" УСК
  • 22:45
    "Улаан тарианы отряд" баримтат кино
  • 23:30
    "Мартагдашгүй намар" МУСК
  • 01:05
    "Ангууч охид" УСК
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.3-4-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 08:50
    "Сөрөг цэцэг" СОАК 16-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    Рекламны блок
  • 10:10
    "Бүтэн амьдрал" ОАК 13-р анги
  • 11:25
    Рекламны блок
  • 11:30
    "Монголдоо хайртай" тоглолт шууд /Никитон хамтлаг/
  • 14:30
    "Бүтэн амьдрал" кино бүтсэн түүх
  • 15:00
    "Алтан орд" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "МонГал Товчоон" VIII: ЗАМЫН БУД туурь
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Оддын академи" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Бүтэн амьдрал" кино бүтсэн түүх
  • 19:30
    "Сөрөг цэцэг" СОАК 17-р анги
  • 20:50
    "Торго 2019" загварын шоу
  • 22:00
    "Бүтэн амьдрал" ОАК 14-р анги
  • 23:30
    "Playing Love" Морин хуурын чуулга
  • 01:40
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Шөнийн хатан хаан" УСК
  • 09:40
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 10:20
    "Төв цэг"дэлхийн тойм
  • 11:00
    "Гар утас" УСК
  • 13:10
    Хамаг Монгол туургатны "Улаачдын сорил 3" үзүүлж байна.
  • 13:40
    Сошиал туршилт
  • 13:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 14:20
    Нийгэм хонгор цогцолборын нээлт Сүхбаатар сум
  • 16:00
    "FOOTBALL TALK" №31
  • 17:40
    Аз жаргалд итгэ
  • 17:45
    Сошиал туршилт
  • 17:50
    "Амьсгалаа түгж" УСК
  • 20:00
    "Тангараг зөрчигсөд" УСК
  • 21:55
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 22:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 22:30
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 22:40
    "Амьд үлдэгч" УСК
  • 00:40
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 37-46-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:40
    Өнөө өглөө
  • 12:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 15,16-р анги
  • 15:00
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар -10
  • 15:50
    "Эмчийн эсрэг Интернэт" шоу нэвтрүүлэг дугаар - 2
  • 17:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг /season 2/ Хөшигний ард /Battle - 1/
  • 17:30
    Намайг сонгооч-2 шоу нэвтрүүлэг дугаар - 2
  • 18:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia"шоу нэвтрүүлэг /season 2/ "Халз тулаан" дугаар - 2
  • 22:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Учиртай гурав" МУСК
  • 00:30
    "Тохуурхал" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:35
    Бизнес толь
  • 09:05
    "Уулын хөх сүүдэр" МУСК
  • 10:35
    "Страдын урлагт 40 жил" тоглолт 2-р хэсэг
  • 11:45
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "100 асуулт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Экологийн цаг -Цагаан дэл уул боомт" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Сумын атаман хотод" МУСК
  • 15:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Төлөв" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Зэрлэг цэцгэсийн хүлэмж" МУСК
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн тойм
  • 20:00
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 23:20
    Бизнес толь
  • 23:55
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн тойм
  • 00:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    Англи хэлтэй залуус төсөл 2
  • 09:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Англи хэлтэй залуус төсөл 2
  • 12:00
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    Таны сонголт
  • 13:00
    УИХ-н цаг /давталт/
  • 13:30
    Уран сайхны кино
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:00
    Англи хэлтэй залуус төсөл 2
  • 16:45
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 17:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 19:00
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 19:30
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    Уран сайхны кино
  • 23:55
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе - Баялаг бүтээгчдийн сүлд дуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:10
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК (II.16-18-р анги)
  • 11:10
    "Чикаго (Chicago)" УСК
  • 13:15
    "Мэргэжилтнүүд (The Con Artists)" УСК
  • 15:20
    "Илдний түүх (Memories of the Sword)" УСК
  • 17:30
    "Сүүлчийн шулмын ангууч (The Last Witch Hunter)" УСК
  • 19:35
    "Мэргэжлийн алуурчин (Sicario) УСК
  • 22:00
    "Лас Вегасын сүйрэл (Destruction: Las Vegas)" УСК
  • 23:50
    "Залуу нас" МУСК
  • 01:10
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 28-31-р анги
  • 12:10
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 6-10-р анги
  • 15:10
    "Миний ах атаман" Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    "One piece" Анимэ 878,879-р анги
  • 17:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #11
  • 18:00
    Хошин шог
  • 18:30
    Амжилтын үндэс
  • 19:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:00
    "Беар Грилсстэй хамт аялсан нь" Нэвтрүүлэг #12
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Urban Talk" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 32-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 10:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 10:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сүүлчийн гэрч" УСК
  • 13:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 14:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:20
    "Миний очих 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Путинтай хийсэн ярилцлага" 2 хэсэг
  • 18:50
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг"
  • 20:00
    "Сайн хүмүүс" УСК
  • 21:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Их Засаг -Япон орноор " нэвтрүүлэг S3_ep1
  • 08:35
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 09:10
    "Дэлхий гараг" цуврал S1-Ep01 Туйлаас туйл хүртэл
  • 10:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Сайн хүмүүс" УСК
  • 12:30
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 14:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ХОА кино 9-10-р анги
  • 16:10
    "Хөтөч" ОАК 3-5 р анги
  • 18:30
    "Social Talk" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 19:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:25
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 20:35
    "Тэтгэвэртээ гарсан Тэтгэвэрийн сан" цуврал ярилцлага
  • 21:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Big Big Family" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Валериан ба мянган гарагсийн хот
  • 01:15
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 95-96-р анги
  • 09:00
    "Өглөөний мэнд-Монгол" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Жейк ба Мөрөөдлийн далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино 97-99-р анги
  • 12:00
    "Марлон" ОАК 3-10-р анги
  • 15:00
    "Баатрууд эргэн ирсэн нь" ОАК 1-р анги
  • 16:00
    "Ирээдүйн хот-Дубай" баримтат кино
  • 17:00
    "Уран зохиолын цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Монголын соёлын өв нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Watchmojo Mongolia"
  • 19:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Аллагын зуун ба Шуламнууд" баримтат кино
  • 20:30
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сурвалжлага" хошин шог
  • 21:45
    Түлш түлэх аргачлал
  • 22:00
    "Монгол Тулгатны 100 эрхэм" Х.Баянмөнх
  • 23:00
    "Бид 3-ын болзоо" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Уран сайхны кино"
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм, эдийн засаг
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг нэвтрүүлэг"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Авлигын шийдэх шийдэл" Нийгэм, эдийн засаг !
  • 17:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 18:00
    "Хүрээ панз" Давталт
  • 19:00
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 20:25
    "Гоёл медикал" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:55
    "5 Хором"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм, эдийн засаг
  • 21:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 22:00
    "Орлогод нийцсэн орон сууц"
  • 22:30
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Белка и Стрелка - Саран дээрхи адал явдал" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:25
    “Питер Пэн” хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Бяцхан багш” англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Сиэста Зи”
  • 13:45
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:00
    "Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Миний найз Үби” хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Мини порс” хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Авьяаслаг багачууд” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:45
    “Зан үйлийн утгын тайлал” № 5,6,1
  • 08:00
    “Хайртай” аян нэвтрүүлэг /Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв/ 28/III
  • 08:50
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    Нийслэлийн соён гэгээрүүлэх цаг
  • 09:40
    “Дэлхий дахинд” ОУ-ын тойм /Цөлийн сувд Кувейт/
  • 10:10
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги /Түүх, Англи хэл, Биеийн тамир, Монгол хэл/
  • 12:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 9-р анги /Англи хэл, Газарзүй, Математик/
  • 13:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 10-р анги /Математик, Иргэний боловсрол, Физик/
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 11-р анги /Физик, Англи хэл, Эрүүл мэнд, Үндэсний бичиг/
  • 15:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 12-р анги /Монгол хэл, Биеийн тамир, Нийгэм судлал,
  • 16:50
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 17:20
    “Хууль ба амьдрал”
  • 17:40
    Монгол инженер
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Явлаа, ирлээ
  • 18:50
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг /Өмгөөлөгчийн ёс зүй/
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол улс ба НҮБ-ын харилцаа” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:45
    Экспертийн цаг: “Монгол хүүхдийн хөгжил” Боловсролын хүрээлэнгийн эрдэмтэн,
  • 21:05
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:30
    “Токио хүрэх зам” теле сэтгүүл
  • 22:00
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 3-р хэсэг
  • 22:50
    Зураглал
  • 23:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 10:00
    "Аргамжаа" МУСК
  • 11:10
    Тоглолтын цаг
  • 11:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 1-1-р анги
  • 12:00
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:35
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн шилдэг барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:05
    "Эх дэлхийн 8" баримтат кино
  • 15:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"-Г.Хайдав
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд"1-2-р анги
  • 18:30
    УИХ-ын цаг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монголын сайхан орноор
  • 19:50
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 20:20
    Мөнхтөрийн цаг
  • 21:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Миний хайр" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Дэлхийн цаг” баримтат кино
  • 11:00
    “Найруулагч Сумъяагийн Сугарын замнал” ЭШХ
  • 13:00
    Боб Роусын зургийн хичээл
  • 14:00
    “Нугараагүй МАХН” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 15:00
    “Үндэсний хөгжлийн загвар” хэлэлцүүлэг
  • 17:00
    “Найрал дуучид” уран сайхны кино
  • 18:30
    Боб Роусын зургийн хичээл
  • 19:30
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Огторгуйн цаг” баримтат кино
  • 20:50
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 23:00
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    2015 playoff playback spurs/clippers 1st round game 2
  • 01:00
    2015 playoff playback clippers/spurs 1st round game 3
  • 02:00
    2015 playoff playback clippers/spurs 1st round game 4
  • 03:00
    nba action 2909
  • 03:30
    nba action 2910
  • 04:00
    nba action 2911
  • 04:30
    nba action 2912
  • 05:00
    2015 playoff playback spurs/clippers 1st round game 5
  • 06:00
    2015 playoff playback clippers/spurs 1st round game 6
  • 07:00
    2015 playoff playback spurs/clippers 1st round game 7
  • 08:00
    nba special 1984 draft
  • 09:30
    2013 playoff playback spurs vs. heat nba finals game 1
  • 11:30
    2013 playoff playback spurs vs. heat nba finals game 2
  • 13:30
    nba home video 2009 los angeles lakers
  • 14:30
    2013 playoff playback heat vs. spurs nba finals game 3
  • 16:30
    2013 playoff playback heat vs. spurs nba finals game 4
  • 18:30
    bballography jack twyman
  • 19:00
    bballography oscar robertson
  • 19:30
    2013 playoff playback heat vs. spurs nba finals game 5
  • 21:30
    nba home video 2012 miami heat
  • 23:00
    2013 playoff playback spurs vs. heat nba finals game 6

SPS Classic

  • 08:00
    эфир завсарлав
  • 08:30
    борнмут-челси pl 2018-2019
  • 09:00
    түүхэн тоглолт №10: ливерпүүл-челси 2013/14
  • 09:30
    one fc dawn of heroes 2019
  • 10:00
    голден стейт - торонто #5 плэй офф 2019
  • 10:30
    борнмут-челси pl 2018-2019
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №10: ливерпүүл-челси 2013/14
  • 11:30
    one fc dawn of heroes 2019
  • 12:00
    голден стейт - торонто #5 плэй офф 2019
  • 12:30
    netbusters 19/20 #7
  • 13:00
    pl 1-to-11: cahill #7
  • 13:30
    classic: liv 3-2 tot 14/15
  • 14:00
    matchday 19/20 wol 3-2 mnc
  • 16:00
    goals of the season 00/01
  • 17:00
    pl world #34
  • 17:30
    soccerbox s3: owen #4
  • 18:00
    review of the season 15/16
  • 20:00
    1-to-11: michael grey
  • 21:00
    the big interview: ryan giggs
  • 21:30
    pl classic: liv 4-4 ars 08/09
  • 23:30
    netbusters 19/20 #7
  • 00:00
    goals of the season 02/03
  • 01:00
    legends s2: cole #2
  • 01:30
    1-to-11: ledley king
  • 02:15
    the big interview: chris wilder
  • 03:00
    pl classic: tot 4-4 che 07/08
  • 05:00
    pl world #34
  • 05:30
    classic: che 3-3 mnu 11/12
  • 06:00
    matchday 19/20 mnu 4-0 che

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "COVID-19: Шинэ сорилт" тусгай хөтөлбөр
  • 11:00
    "COVID-19: ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд дамжуулалт
  • 11:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "COVID-19: Шинэ сорилт" тусгай хөтөлбөр
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "COVID-19: Шинэ сорилт" тусгай хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    one weekly #12
  • 09:30
    one warrior series 4-9
  • 10:00
    ufc: нганну-дос сантос
  • 13:00
    ufc 235: жонес-смит
  • 15:30
    ufc: дэ рандамие-ладд
  • 18:00
    ufc flashback #2 (силва-вэйдман)
  • 18:30
    one night: joshua vs ruiz баримтат кино
  • 19:30
    one warrior series 4-10
  • 20:00
    the ultimate fighter heavy hitters 7
  • 21:00
    one top 50 events: #27
  • 22:00
    wwe monday raw 1400

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 11:00
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Математик 6-р анги
  • 11:25
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Нийгэм ахуйн баримжаа 7-р анги
  • 11:50
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Нийгэм ахуйн баримжаа 8-р анги
  • 12:15
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Математик 7-р анги
  • 12:40
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Монгол хэл 9-р анги
  • 13:05
    Тусгай хэрэгцээт боловсролын теле хичээл - Математик 9-р анги
  • 13:30
    2019 Заяын хурд наадмын тойм
  • 15:30
    "Дүгнэх цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    +19 нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Хүлгийн үүрсээнд” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг” гэрээт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хаврын гоёл” загварын шоу
  • 20:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:00
    “Сувд” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Уулчин" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Төгс бэр" ОАК 51-р анги
  • 08:15
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 98-100-р анги
  • 10:00
    "Шүүхийн шулам" ОАК 2-р анги
  • 11:10
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 12:20
    "Босс бид хоёрын нууц" ОАК 3, 4-р анги
  • 14:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Жэжүгийн дурлал" ОАК 5-р анги
  • 16:10
    "Сүнс" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Төгс бэр" ОАК 52-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 101, 102-р анги
  • 20:25
    "Running man" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Жэжүгийн дурлал" ОАК 6-р анги
  • 23:25
    "Шүүхийн шулам" ОАК 3-р анги
  • 00:35
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 101, 102-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    брайтон - эвертон pl 9-р тойрог
  • 02:00
    хьюстон - л.а клипперс nba 2019-20
  • 04:00
    лэстер - бөрнли pl 9-р тойрог
  • 06:00
    nba action №2914
  • 06:30
    сакраменто - бостон nba 2019-20
  • 08:30
    pl netbusters №6
  • 09:00
    арсенал - борнмут pl 8-р тойрог
  • 11:00
    flashback of nba №06
  • 11:30
    майами - хьюстон nba 2019-20
  • 13:30
    pl world №7
  • 14:00
    саутхэмптон - челси pl 8-р тойрог
  • 16:00
    л.а клипперс - сан антонио nba 2019-20
  • 18:00
    the buzzer №2
  • 19:00
    flashback of nba №05
  • 19:30
    flashback of pl №04
  • 20:00
    ньюкасл - ман ютд pl 8-р тойрог
  • 22:00
    хьюстон - сан антонио nba 2019-20

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 36-р анги
  • 09:50
    Зарын цаг
  • 10:00
    "Гацуур модод" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн : Д.Энхтөр
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Гийнгоо" МУСК
  • 14:10
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Теле хичээлийн эргэн тойронд
  • 18:00
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 18:30
    IN TOUCH
  • 19:00
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 37-р анги
  • 22:50
    "Анирлагч" МУСК

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 07:35
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 08:30
    “Язгуур соёл” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 22, 23, 24-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 10:20
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 33, 34-р анги
  • 11:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 12:00
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3 бүлгийн 15, 16-р анги
  • 13:30
    “ТВ” үзүүлж байна
  • 13:40
    "Хоёр тэнгэрийн дор" МонГал Товчоон баримтат туурь II: Д Кёкүшюзан БАТБАЯР.
  • 15:05
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 16:00
    “Хайраа хайрла” ОАУСК 62, 63, 64, 65, 66-р анги
  • 19:50
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 20:00
    Зочны цаг
  • 20:22
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйн кино 22, 23, 24-р анги /Сурагчдын амралтад зориулав/
  • 21:38
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:40
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3 бүлгийн 15, 16-р анги
  • 23:10
    Зураглал
  • 23:12
    “Хайрлаж дурласан 10 жил” ОАУСК 33, 34-р анги
  • 00:42
    Сонгодог хөгжмийн цаг
  • 01:30
    “Замын Буд”нэвтрүүлэг “МонГал” үзүүлж байна
  • 02:55
    Төрийн дуулал
  • 02:57
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Хийморь далласан хоймор: Монголын морин спорт уяачдын холбооны
  • 07:43
    Монгол-Тайвань РАГБИ Фестиваль-2019
  • 12:20
    Спорт таны амралтанд: Монгол бахархлын өдөрт зориулсан
  • 14:18
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Сагсан бөмбөг
  • 20:16
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Коста Рика-Серби тоглолт
  • 22:05
    Спорт-түүх: 1988 оны хөлбөмбөгчид
  • 23:05
    Эрийн хийморь:Монгол улсын манлай уяач Д. Түвдэн

Олон Саналтай

IV/0120:00

C1

"Инээдээр дархлаагаа дэмжье" хошин урлагийнхны нэгдсэн онлайн тоглолт шууд

IV/0120:30

MovieBox

"Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног (My Week With Marilyn)" УСК

IV/0118:35

МҮОНТ

Маск Продакшн: Инээдмийн хөтөлбөр