МҮОНТ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 09:00
    “Бурхан багш” уран сайхны кино 13-р анги
  • 09:50
    “Хүүхдүүд ковидын эсрэг” гар зургийн уралдааны бүтээлүүд
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан хичээл
  • 10:40
    Теле хичээл: “Сургуулийн өмнөх боловсрол”
  • 11:00
    Мэдээ/шууд/
  • 11:40
    World music online festival: “Хүүхдийн сонгодог бүтээл”
  • 12:00
    Мэдээ/шууд/
  • 12:30
    “Тосгонд болсон явдал” уран сайхны кино 36.37-р анги
  • 14:00
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 15.16-р анги
  • 14:25
    Теле хичээл: 1-р анги /Математик/
  • 14:45
    Теле хичээл: 2-р анги /Математик/
  • 15:05
    Теле хичээл: 3-р анги /Математик/
  • 15:30
    Теле хичээл: 12-р анги /Математик, Мэдээллийн технологи, Түүх/
  • 16:30
    “Нарны жим” Монголын уран сайхны кино 41.42-р анги
  • 17:35
    “Мал хамгаалах бодлого” хэлэлцүүлэг
  • 18:15
    Орон нутгийн хөгжлийн сан: “Иргэн таны оролцоо”
  • 18:25
    Эх орны төлөө
  • 18:55
    Амин үргэлжлэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Боролдойн цаг”
  • 21:20
    “Бурхан багш” уран сайхны кино 14-р анги
  • 22:05
    “Цаг үе, үзэл бодол”
  • 22:45
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:50
    “Шинэ тооллын 100” Улс төр судлаач Цэндийн Баатархүү

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news тойм хөтөлбөр
  • 08:05
    төгөлдөр хүүхэд-танин мэдэхүйн цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 08:50
    дасгал хийж дархлаагаа дэмжицгээе
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 10:40
    теле хичээл 4-р анги /иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 11:00
    шуурхай мэдээ
  • 11:30
    орголт олон ангит кино /6/
  • 12:20
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 12:30
    эх баригч эмч олон ангит кино /2/
  • 13:20
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 13:35
    уих-ын цаг
  • 14:00
    world music online festival-өсвөрийн оролцогчид
  • 14:20
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 14:40
    теле хичээл 4-р анги /иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 14:45
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 14:55
    дуугаар дархлаагаа дэмжицгээе-шууд нэвтрүүлэг
  • 15:55
    сайн уу сайнаа
  • 17:00
    сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    теле хичээл: эеш
  • 18:00
    удам
  • 18:20
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:35
    европын сонгодог хөгжмийн виртуал концерт
  • 19:30
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    үлгэрийн далай
  • 20:45
    орголт олон ангит кино /7/
  • 21:45
    хуруу ба хошуу
  • 22:55
    эх баригч эмч олон ангит кино /3/
  • 23:50
    кино миний амьдрал
  • 00:05
    world music online festival-орчин үе бүтээлийн үдэш
  • 00:25
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    "теле хичээл 1-р анги: /монгол хэл, хөгжим/
  • 12:00
    "невский" оросын олон ангит кино 39-р анги
  • 13:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "теле хичээл 1-р анги: /монгол хэл,хөгжим/
  • 16:00
    "эзгүй нэг жил"
  • 16:20
    "концерт"
  • 17:00
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:50
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "дуусдаггүй яриа"
  • 21:40
    "60 секунд"
  • 21:50
    "улсын их хулгайчид-2"
  • 22:55
    "невский" оросын олон ангит кино 40-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "киносутра"муск 6-р анги
  • 08:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    business news
  • 10:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - математик
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 11:45
    элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 12:25
    ойлголт зөв бол үйлдэл зөв
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    business news
  • 13:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:35
    "жумүн" соак 67-р анги
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    теле хичээл 6-р анги - математик
  • 15:45
    теле хичээл 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 15:50
    элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:35
    business news
  • 16:45
    "tvmall"
  • 17:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "мал хамгаалах бодлого"хэлэлцүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "urban" үзүүлж байна
  • 18:50
    business news
  • 19:00
    "жумүн" соак 68-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    "амлалтын задлан - 3"
  • 20:15
    "монгол улсаа хөгжүүлье"ток шоу
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    засаг цаг - хуруу ба хошуу
  • 23:15
    "киносутра"муск 7-р анги
  • 00:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:50
    Дорнын зурлага
  • 05:55
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:55
    "Гэмт хэрэгтэн" УСК
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Теле хичээл /ЕБС-ийн 9-р анги-Физик, Түүх, Эрүүл мэнд/
  • 10:50
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Гарц” нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги –Элсэлтийн ерөнхий шалгалт /
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 6-р анги
  • 13:53
    “Сэтгэлээ засахуйн ухаан” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:30
    Теле хичээл /ЕБС-ийн 9-р анги-Физик, Түүх, Эрүүл мэнд/
  • 15:20
    “Өдрийн хөтөлбөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 16:50
    “Манай ээж зөвшөөрөхгүй” ОАУСК, 2-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Манай ээж зөвшөөрөхгүй” ОАУСК, 2-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Нэр төр” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Бизнес максимум” теле шоп
  • 21:00
    “Мал хамгаалах бодлого” хэлэлцүүлэг /Төлбөрт нэвтрүүлэг/
  • 21:40
    “Бизнес максимум” теле шоп
  • 21:45
    “Цагаан хуй-1” УСК
  • 00:05
    Гадаад мэдээ
  • 00:35
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 01:35
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Гялтгануур" ОАК 20-р анги
  • 09:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:00
    Gemma Korea үзүүлж байна
  • 11:20
    "Халуухан ээж" ХОАК 28-р анги
  • 12:10
    “Шинэ цаг” мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 12:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Монгол хэл/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    World Music online Festival:Хүүхдийн үндэсний бүтээл
  • 13:40
    "Жулиан хаан мандтугай" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    Теле хичээл ЭЕШ /Математик/
  • 14:30
    Теле хичээл ЭЕШ /Монгол хэл/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 88-р анги
  • 16:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Монгол хэл/ давталт
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Жулиан хаан мандтугай" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 18:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 29-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    УИХ-ын цаг
  • 21:00
    "Цензургүй сурвалжлага" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Баримтат" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 89-р анги
  • 23:30
    "Зангараг" МУСК
  • 01:10
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news тойм
  • 09:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    тв хичээл 10-р анги: үндэсний бичиг
  • 10:00
    тв хичээл 10-р анги: физик
  • 10:30
    тв хичээл 10-р анги: түүх
  • 11:00
    шийдэл
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    адтай жаалууд 135-137 анги
  • 14:20
    теле хичээл: эеш
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бизнес аялал
  • 16:00
    business time
  • 16:10
    тв хичээл 10-р анги: эрүүл мэнд
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    тв хичээл 10-р анги
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    дугуйн дээрх там 5-6
  • 19:20
    урбан ажлын хувцас үзүүлж байна
  • 19:30
    одонгуа нэвтрүүлэг
  • 20:00
    инээдмийн толь
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр- 179 оак
  • 22:30
    дугуйн дээрх там 5-6
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 1
  • 06:55
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 07:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 08:00
    "Бизнес өрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Фү Яаогийн домог" УСК 17-р анги
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль, нийгмийн орчин" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 10:30
    "Нар сар од" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Насан туршийн боловсрол: Гал түймэр" теле хичээл
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 9-р анги
  • 11:55
    "37-р Точка" 10-р анги
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Бяцхан мастерууд" шоу
  • 15:45
    "Бяцхан мастерууд" тусгай дугаар
  • 16:00
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:40
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 16:50
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль, нийгмийн орчин" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 17:05
    "Фү Яаогийн домог" ОАК 18-р анги
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "37-р Точка" МУСК 11-р анги
  • 21:55
    "Мэргэжил бүхэн сайхан-Дархан Сэлэнгийн ЦТС ХК" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Бидний нандин үе" ОАК 10-р анги
  • 23:45
    "Засах цаг - Хуруу ба хошуу" нэвтрүүлэг
  • 00:50
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 2
  • 01:50
    Зураглал
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:05
    "Фү Яаогийн домог" ОАК 18-р анги
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.7-8-р анги
  • 07:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 19-20-р анги
  • 08:05
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.12-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 34-36-р анги
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.9-10-р анги
  • 10:00
    "Миний охид" СОАК 11-12-р анги
  • 11:15
    Теле хичээл 7-р анги- Математик
  • 11:35
    "Теле хичээл 7-р анги- Түүх"
  • 11:55
    "Теле хичээл 7-р анги- Иргэний ёс зүйн боловсрол"
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:07
    "Чернобыль-Хориотой бүс" ОАК төгсгөлийн 2.8-р анги
  • 13:10
    Сонирхолтой даалгавар
  • 13:20
    Теле хичээл ЭЕШ
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Дэлхийн атлас
  • 15:05
    Теле хичээл 7-р анги- Математик
  • 15:25
    "Теле хичээл 7-р анги- Түүх"
  • 15:45
    "Теле хичээл 7-р анги- Иргэний ёс зүйн боловсрол"
  • 15:50
    Сонирхолтой даалгавар
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Тамирын багш" ОАК 4.9-10-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.9-10-р анги
  • 17:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.13-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:06
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 37-38-р анги
  • 18:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 18:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.11-12-р анги
  • 19:00
    "Миний охид" СОАК 13-14-р анги
  • 20:40
    "Моод" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "InnoNation" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Фитнес" ОАК 1.1-2-р анги
  • 23:05
    "Тамирын багш" ОАК 4.11-12-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Андрон хар нүх" УСК
  • 09:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 10:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 10:30
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 10:40
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна.
  • 10:50
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 11:40
    Хамаг Монгол туургатны "Улаачдын сорил 3" үзүүлж байна.
  • 12:10
    2016 оны улсын наадам - нэгдүгээр хэсэг
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 14:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 14:30
    Теле хичээл: ЭЕШ
  • 15:10
    "Өнөөдөр ба маргааш" нэвтрүүлэг 1
  • 15:50
    High trade
  • 16:10
    Улаачдын сорил-Т.Цоожсүрэн
  • 16:40
    Аз жаргалд итгэ
  • 16:50
    Сошиал туршилт
  • 17:00
    "Амжилтын үндэс" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "100 хөрөг"-Т.Доржханд
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:55
    Ганибалтай ярилцъя-Боловсрол
  • 21:00
    "Хүмүүн өв"-Өмнөговь аймгийн бахархалт хүмүүс цуврал
  • 21:50
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 22:00
    "Тоглоом бүтээгч" УСК
  • 00:10
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан теле хичээл: Математик, Монгол хэл
  • 10:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:30
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 18,19-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "9-р өрөө" СОАК 8-р анги
  • 13:40
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 10-р анги
  • 14:05
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал /season2/ 14,15-р хэсэг
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Монгол хэл, Хими, Биологи
  • 15:30
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 20,21-р анги
  • 16:00
    "Бүгсү буцаж ирсэн нь" СОАК 14-р анги
  • 17:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 6-р анги
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 11-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "9-р өрөө" СОАК 9-р анги
  • 20:50
    Нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 22:00
    "Америкчууд" АОАК /season 5/ 10-р анги
  • 23:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 50-р анги
  • 00:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн тойм
  • 08:35
    Бизнес толь
  • 09:05
    Бүжгийн хичээл
  • 09:20
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Энд одоо" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Математик/
  • 10:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Монгол хэл/
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 11:25
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 11:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 12:05
    "Амжилт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:25
    "Сахарын өвчнөөс салах боломж" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Математик/
  • 14:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Монгол хэл/
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 15:25
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 15:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 16:05
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 16:35
    "Өрөг" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Дорноговь аймаг Алтанширээ сум" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Өрөг" хэлэлцүүлэг
  • 21:50
    "Амжилт" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    "Уулын хөх сүүдэр" МУСК
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 06:55
    Захидалд шингэсэн хайр УСК /давталт/
  • 09:00
    Миний эрдэнэ ОАУСК 67-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Теле хичээл 5-р анги: "Монгол хэл, Иргэний ёс зүйн боловсрол"
  • 12:10
    Эгэл ертөнц ОАУСК 29-р анги
  • 13:10
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги: "Монгол хэл, Иргэний ёс зүйн боловсрол" /давталт/
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:30
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 20:00
    НҮБ үзүүлж байна: Аав ээжүүдэд зориулсан теле хичээл
  • 20:15
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Көзайым ОАУСК 1-р бүлэг 5-р анги
  • 23:00
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 23:20
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 00:05
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Улсын их хурлын цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв Сонголт
  • 10:00
    Бизнес Амжилт
  • 10:30
    Төв аймгийн цаг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 41-р анги
  • 12:30
    Аялгуут хором
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Хошин цаг
  • 18:10
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Агаараар гүйцгээе Аяллын нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 19:00
    Дүгнэх цаг - Сангийн яам
  • 20:00
    Нэмэлт цаг
  • 20:30
    Хөгжлийн мэдээ
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 42-р анги
  • 22:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:30
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Бизнес Амжилт
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 914-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 7-р бүлгийн 5-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 10:30
    "Балжиннямтай өдөр" Нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 113,114-р анги
  • 12:00
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 67-р анги
  • 12:45
    Теле хичээл: Амьдрах ухааны боловсрол: Стресс зохицуулах
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Анчид" Анимэ 41,42-р анги
  • 14:00
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #7
  • 14:30
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл
  • 14:50
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:10
    Хошин шог
  • 16:45
    Теле хичээл: Амьдрах ухааны боловсрол: Төлөвлөх
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #8
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 115,116-р анги
  • 18:10
    "Домгийн цэнхэр Сүмбэр мину" теле концерт
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 915-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 68-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хууль ба амьдрал" Нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Төрийн задлан
  • 22:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 7-р бүлгийн 6-р анги
  • 22:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:50
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 10:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:00
    "Ватикан" УСК
  • 13:00
    "Эрүүл Мэндийн Салбар 2016 - 2020 онд хийсэн ажил"
  • 14:00
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 16:00
    "Ярилцлага" ток шоу
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Засаг цаг - Хуруу ба хошуу" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Торгон цэрэг" УСК
  • 23:30
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Онгодын цагаан хүлэг
  • 09:00
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:20
    "Гэрч" уран сайхны кино
  • 11:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Хүүхдийн үндэсний бүтээл
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Манай гарагийн нандин эрдэнэ
  • 15:40
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:40
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 18:00
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хотын хөгжил хорооноос" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Залуу Лидер" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ярилцлага
  • 22:00
    "Итгэл" олон ангит кино 1-р анги
  • 22:55
    "Хосын жор" нэвтрүүлэг
  • 00:15
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 07:30
    "Watchmojo Mongolia"
  • 08:00
    "The Toys that made us-6"
  • 08:43
    "Онцгой байдлын ерөнхий газар" сэрэмжлүүлж байна
  • 09:00
    "The Toys that made us-7"
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:25
    "Кино миний амьдралд"
  • 11:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 33-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Монгол Тулгатны 100 эрхэм" Б.Балжинням
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 17:25
    "Цаг үе" мэдээ мэдээлэл /Корона вирус/
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Дэлхийн Монголчууд" /COVID-19/
  • 19:15
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:30
    "Шидэт арал" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 20:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 34-р анги
  • 21:02
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Уран зохиолын цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 5-р бүлгийн 12-р анги
  • 23:00
    "Алсу би гүнж биш"
  • 00:05
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:25
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    Peptide Yзүүлж байна
  • 17:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 18:00
    "Мод тарья"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Гоёл клиник" Үзүүлж байна
  • 20:20
    "Хорт хавдаргүй улаанбаатар хот"
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 21:30
    "5 Хором"
  • 21:35
    НИТХ-ын цаг
  • 21:45
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 21:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 22:00
    "Галааридын цаг"
  • 22:50
    "Бахархал" Hийгэм, эдийн засаг
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Дүба Дүба" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Том шинжлэх ухаан”
  • 09:30
    Da Vinci Kids – "Амьтдын ертөнц" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Da Vinci Kids – "Мати Дада хоёр”
  • 10:00
    "Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Ай Карли” ОАК
  • 11:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино
  • 12:10
    “Дүба Дүба" хүүхэлдэйн кино
  • 12:25
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci learning- "Байгаль багш” баримтат кино
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 16:05
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids- "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Da Vinci kids- “Амьтдыг судлахуй” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 18:50
    "Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Босс жаалууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 22:05
    “Авьяастнуудын сургууль” ОАК
  • 23:05
    Эфир хаах

MNC

  • 07:40
    "7 хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "Миний нууц" МУСК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Дэггүй аав" ХОАК 7-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Баримтат кино"
  • 16:20
    "Дэггүй аав" ХОАК 8-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    "Шинэ ном"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Амжилтын үндэс" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "Дэггүй аав" ХОАК 9,10-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    “Өглөөний кофе” аялгуу
  • 09:05
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган 261/ О.Заяа
  • 11:05
    “Дотооддоо нэвтрэхүй” баримтат кино
  • 12:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:10
    “Ганзүү, гайхамшигт эмчилгээ” нэвтрүүлэг
  • 12:25
    “Шинэ номын танилцуулга” нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Нам жим заставт” УСК
  • 14:15
    Ахмад багш нарын концерт
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Ганцаардсан зүрх” УСК 81
  • 18:45
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:50
    “Эрүүл мэндийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:15
    “Номын тухай хөөрөлдөөн” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Ганзүү гайхамшигт эмчилгээ” нэвтрүүлэг
  • 20:15
    “Англи үгийг тогтоох Монгол сэтгэхүй” хичээл 6
  • 20:45
    “Соён гэгээрүүлэгч судлаачид” нэвтрүүлэг
  • 21:45
    “Бага хуралдайн товчоон” нэвтрүүлэг
  • 22:45
    Хүн төрөлхтөний дуу
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    hardwood classic supersonics vs. suns 1993 west finals
  • 01:00
    hardwood classic lakers vs. pistons 2004 nba finals game 4
  • 03:00
    open court open court at home
  • 04:00
    hardwood classic wizards vs. lakers 12/17/2006
  • 06:00
    nba home video 2018 golden state warriors
  • 07:00
    hardwood classic supersonics vs. suns 1993 west finals game 5
  • 09:00
    bballography bob petit
  • 09:30
    nba special where the buzz began
  • 10:00
    nba together w/ zion williamson
  • 10:30
    nba together w/ jerry west
  • 11:00
    hardwood classic lakers vs. pistons 2004 nba finals game 4
  • 13:00
    nba together w/ kareem & masai
  • 13:30
    nba together w/ damian lillard
  • 14:00
    work from home dallas mavericks
  • 14:30
    work from home atlanta hawks
  • 15:00
    hardwood classic wizards vs. lakers 12/17/2006
  • 17:00
    nba together w/ dirk nowitzki
  • 17:30
    nba together w/ steve kerr
  • 18:00
    2019 playoff playback raptors vs. warriors nba finals game 6
  • 20:00
    nba home video 2009 los angeles lakers
  • 21:00
    hardwood classic supersonics vs. suns 1993 west finals game 5
  • 23:00
    nba together w/ zion williamson
  • 23:30
    nba together w/ kareem & masai

SPS Classic

  • 08:00
    pl classic: mnc 6-3 ars 13/14
  • 10:00
    soccerbox s1: carragher #6
  • 10:30
    netbusters 19/20 #28
  • 11:00
    pl review 19/20: matchweek 21
  • 12:00
    pl world #41
  • 12:30
    review of the season 00/01
  • 13:30
    the goalscorers #3 les ferdinand
  • 14:00
    matchday 19/20 liv 3-1 mnc
  • 16:00
    1-to-11: yaya toure
  • 16:45
    the big interview: hector bellerin
  • 17:30
    pl world #41
  • 18:00
    review of the season 16/17
  • 20:00
    premier league daily
  • 20:30
    netbusters 19/20 #28
  • 21:00
    around the clubs
  • 22:00
    soccerbox s1: carragher #6
  • 22:30
    classic: por 7-4 rea 07/08
  • 23:00
    pl review 19/20: matchweek 21
  • 00:00
    review of the season 06/07
  • 01:00
    premier league daily
  • 01:30
    pl world #41
  • 02:00
    legends s2: juninho #5
  • 02:30
    around the clubs
  • 03:30
    matchday 19/20 nor 3-2 mnc
  • 05:30
    premier league daily
  • 06:00
    pl review 19/20: matchweek 21
  • 07:00
    netbusters 19/20 #28
  • 07:30
    pl world #41

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    life style иога №55
  • 09:20
    детройт - бостон nba 2019-20
  • 11:20
    pl flashback №32
  • 11:50
    life style жюү жицү №16
  • 12:00
    life style иога №55
  • 12:20
    наурызын баяр-т зориулсан барилдаан
  • 15:20
    life style иога №55
  • 15:40
    барселона - ливерпүүл аваргуудын лиг 2018/19
  • 17:40
    life style жюү жицү №16
  • 17:50
    life style иога №55
  • 18:10
    "бөртэ чоно 2019" оны шилдэг тамирчин шалгаруулах ёслол
  • 21:10
    life style иога №55
  • 21:30
    "olympic legends live on" дугаар 4
  • 22:00
    тоттенхэм - интер аваргуудын лиг 2018/19

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "COVID-19: ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд дамжуулалт
  • 11:30
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 19:50
    "CU Store Corporate" танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    wwe monday raw 1407
  • 11:00
    judo for the world #4 (бразил, иран, непал, монгол)
  • 11:30
    one warrior series 5-5
  • 12:00
    ufc 245: усман-ковингтон
  • 15:30
    жүдо абу дабигийн их дуулга 2019 өдөр 1
  • 17:30
    ufc flashback #15 (кормиер-жонсон)
  • 18:00
    ufc: коубой-гэйжи
  • 20:30
    fight life #7 (khabib nurmagomedov)
  • 21:00
    ufc: родригез-стефенс

Сүлд ТВ

  • 08:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Мориор амилсан Монгол заяа” МУТМУ Г.Сандуйжав
  • 10:00
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Математик 2-р анги/
  • 10:25
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Нийгэм ахуйн баримжаа 3-р анги/
  • 10:50
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Монгол хэл 1-р анги/
  • 11:15
    “Уяачдын хөрөг” Ү.Атарсайхан
  • 11:45
    “Морь цаг-Малчдын цаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Хурдан морины түүх” Шарга азарга
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:15
    Дорнод-2009 зүүн бүсийн уралдаан /азарга, их нас, хязаалан/
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Амлалтын задлан 1
  • 17:30
    “Бидний амьдрал” хэлэлцүүлэг
  • 18:10
    “Монголын уяачид Берлинд” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Миний Монгол” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Улсын их хулгайчид 1-р хэсэг
  • 20:00
    Хөгжлийн мэдээ
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?"нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Мориор амилсан Монгол заяа" МУТМУ Г.Доржпүрэв
  • 22:30
    Бүтээн байгуулалт /Сод Монгол/
  • 22:50
    "Элсэлтийн ням гариг” ОАК 2-р анги
  • 23:40
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Алтан үеийн дуунууд 1
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 40-р анги
  • 10:20
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 81, 82-р анги
  • 11:40
    "Шидтэн" ОАК 11, 12-р анги
  • 14:00
    "Сүн Үкүн" ОАК 2-р анги
  • 15:30
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 41, 42-р анги
  • 17:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 41-р анги
  • 19:00
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 83, 84-р анги
  • 20:25
    "Сүн Үкүн" ОАК 3-р анги
  • 22:10
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 43, 44-р анги
  • 23:55
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 83, 84-р анги
  • 01:05
    "Сүн Үкүн" ОАК 3-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    бөрнли - ливерпүүл pl 23-р тойрог
  • 02:00
    сан антонио - л.а клипперс nba 2019-20
  • 04:00
    ман сити - кристал.п pl 23-р тойрог
  • 06:00
    nba flashback №23
  • 06:30
    шарлотт - хьюстон nba 2019-20
  • 08:30
    pl flashback №27
  • 09:00
    челси - барселона аваргуудын лиг 2017/18
  • 11:00
    nba flashback №24
  • 11:30
    индиана - торонто nba 2019-20
  • 13:30
    pl flashback №28
  • 14:00
    тоттенхэм - интер аваргуудын лиг 2018/19
  • 16:00
    майами - л.а клипперс nba 2019-20
  • 18:00
    nba 2k20 - тоглогчдын тэмцээн дугаар №09
  • 19:00
    pl flashback №33
  • 19:30
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №20
  • 20:00
    рома - барселона аваргуудын лиг 2017/18
  • 22:00
    филаделфиа - милуоки nba 2019-20

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 43-р анги
  • 10:00
    Теле хичээл: ЭЕШ Математик.Монгол хэл
  • 10:40
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    Хүүхдийн үндэсний бүтээл-1
  • 12:00
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Аз жаргал" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Теле хичээл: ЭЕШ Математик.Монгол хэл
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Иргэний индэр /шууд/
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 17:55
    Зарын цаг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн Ганчулуун
  • 19:40
    Үндэсний хөгжмийн үдэш-1
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Циркийн үдэш-3
  • 21:40
    "Амлалтын задлан" нэвтрүүлэг-1
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 44-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:58
    Зураглал
  • 08:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 08:25
    УИХ-ын цаг
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:10
    “Пяо Шуай” ОАУСК 25-р анги /давталт/
  • 09:55
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 10:00
    “Тахианы өд” ОАУСК 24-р анги /давталт/
  • 10:45
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 5 бүлгийн 13-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 11:30
    Кино бидний амьдралд
  • 11:45
    Сонгодог дуурийн цаг /Ж.Вердийн Травиата/
  • 14:04
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:15
    Монгол дууны хит
  • 14:51
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 15:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 15:50
    “Star`s shop”
  • 15:52
    “COVID-19” мэдээлэл
  • 16:00
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 16:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Тахианы өд” ОАУСК 25-р анги
  • 17:45
    Санхүүч /Монгал үзүүлж байна/
  • 18:45
    “Пяо Шуай” ОАУСК 26-р анги
  • 19:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 19:35
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 20:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Сонгууль 2020 ба сонгох эрх”
  • 21:40
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 1-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Тахианы өд” ОАУСК 25-р анги
  • 23:15
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 23:30
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    “Пяо Шуай” ОАУСК 26-р анги
  • 00:45
    Шөнийн зураглал
  • 00:50
    Төрийн дуулал
  • 00:52
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Дархан мэх: Монгол улсын өсөх идэр начин М. Жамъянпүрэв
  • 07:27
    Эрийн хийморь: Монгол улсын тод манлай уяач Э. Эрдэнэчулуун
  • 08:05
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эрэгтэйчүүдийн Спорт гар бууны 25 метрийн дасгал
  • 08:50
    “Олимп ба ОТО” Афин-2004 зуны олимпын наадмын дурсамж
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Биеийн тамир”
  • 10:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”
  • 10:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Биеийн тамир”
  • 10:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Эрүүл мэнд”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 11:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Монгол хэл”
  • 11:48
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 12:08
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Англи хэл”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Теле хичээл: Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл 5-р анги “Математик”
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 13:05
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Куреш бөхийн барилдаан
  • 14:50
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 1-р хэсэг
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 18:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:05
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 18:34
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Дашгомбын Баттулга
  • 19:05
    Спортын сэтгэл зүй 2-р хэсэг
  • 20:00
    “POOMSAE-20193 олимпийн таеквондогийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг
  • 21:05
    Спорт-түүх: 2001, 2003, 2004 оны лигийн аварга “Хангарьд” баг
  • 22:05
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаар наадам:Талбайн теннис

Парламент телевиз

  • 07:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 08:00
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 08:40
    Төв цэг дэлхийн тойм
  • 09:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    Сэдвийн гүнд ярилцлага
  • 11:00
    Шууд дамшуулалт
  • 11:30
    Ярих өнцөг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:55
    Дэлхийн парламентууд
  • 20:00
    Хүмүүн өв-Өмнөговь аймгийн бахархалт хүмүүс нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Улсын их хулгайчид нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 23:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

V/2717:00

C1

"Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 3-р анги

V/2715:20

AsianBox

"Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 59, 60-р анги

V/2723:50

AsianBox

"Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК төгсгөлийн 101, 102-р анги