МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 09:00
    “Бурхан багш” уран сайхны кино 14-р анги
  • 09:50
    “Хүүхдүүд ковидын эсрэг” гар зургийн уралдааны бүтээлүүд
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан хичээл
  • 10:40
    Теле хичээл: “Сургуулийн өмнөх боловсрол”
  • 11:00
    Мэдээ/шууд/
  • 11:40
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 12:00
    Мэдээ/шууд/
  • 12:30
    “Тосгонд болсон явдал” уран сайхны кино 38.39-р анги
  • 14:00
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 17.18-р анги
  • 14:25
    Теле хичээл: 1-р анги /Монгол хэл, Хөгжим/
  • 14:50
    Теле хичээл: 2-р анги /Монгол хэл/
  • 15:10
    Теле хичээл: 3-р анги /Монгол хэл/
  • 15:30
    Теле хичээл: 4-р анги /Монгол хэл/
  • 15:50
    Теле хичээл: 5-р анги /Монгол хэл/
  • 16:10
    Теле хичээл: 12-р анги/Монгол хэл, Хими, Биологи/
  • 17:10
    “Нарны жим” Монголын уран сайхны кино 43.44-р анги
  • 18:15
    Орон нутгийн хөгжлийн сан: “Иргэн таны оролцоо”
  • 18:30
    Онцгой дуудлага
  • 18:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 19:05
    “Доорий Дин Дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Хотод юу өөрчлөгдөв..?”
  • 19:30
    Сод бүтээн байгуулалт
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Боролдойн цаг”
  • 21:20
    “Бурхан багш” уран сайхны кино 15-р анги
  • 22:05
    “Цаг үе, үзэл бодол”
  • 22:45
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:50
    “Шинэ тооллын 100” Хуульч, Удирдлагын ухааны магистр Болдын Цэнгэл

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    төгөлдөр хүүхэд-танин мэдэхүйн цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 08:50
    дасгал хийж дархлаагаа дэмжицгээе
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    теле хичээл 4-р анги /математик/
  • 10:40
    теле хичээл 4-р анги / хүн ба байгаль/
  • 11:00
    шуурхай мэдээ
  • 11:30
    орголт олон ангит кино /7/
  • 12:20
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 12:30
    эх баригч эмч олон ангит кино /3/
  • 13:20
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 13:35
    бяцхан мөрдөгчид
  • 14:00
    монгол наадгай
  • 14:20
    теле хичээл 4-р анги /математик/
  • 14:40
    теле хичээл 4-р анги / хүн ба байгаль/
  • 15:00
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 15:10
    дуугаар дархлаагаа дэмжицгээе-шууд нэвтрүүлэг
  • 16:10
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    бяцхан мөрдөгчид
  • 17:00
    сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    теле хичээл: эеш
  • 18:00
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:15
    атг-ын мэдээлэл
  • 18:35
    амлалтын задлан
  • 18:50
    нүүр тулсан ярилцлага
  • 19:30
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    үлгэрийн далай
  • 20:45
    орголт олон ангит кино төгсгөлийн 8-р анги
  • 21:45
    бэрүүд making movie
  • 23:25
    эх баригч эмч олон ангит кино /4/
  • 00:20
    кино миний амьдрал
  • 00:35
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    "теле хичээл 1-р анги: /математик, иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 12:00
    "невский" оросын олон ангит кино 40-р анги
  • 13:00
    "дуусдаггүй яриа"
  • 14:20
    "60 секунд"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "теле хичээл 1-р анги: /математик, иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 16:00
    "тоолж сурья"-1
  • 16:15
    "телезохиомж"
  • 17:00
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:50
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 21:00
    "дуусдаггүй хэргүүд"
  • 21:30
    "хэлэлцүүлэг"/мал хамгаалах сан/
  • 22:20
    "невский" оросын олон ангит кино 41-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "киносутра"муск 7-р анги
  • 08:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    "эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 10:40
    хүүхдүүдээ дуулж сурцгаая №5
  • 10:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - биологи
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - физик
  • 12:00
    элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 12:40
    world music online festival
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    business news
  • 13:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:50
    "жумүн" соак 68-р анги
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:35
    теле хичээл 6-р анги - биологи
  • 15:55
    теле хичээл 6-р анги - физик
  • 16:15
    элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:55
    "tvmall"
  • 17:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:30
    "удам"
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "urban" үзүүлж байна
  • 18:50
    business news
  • 19:00
    "жумүн" соак 69-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    "амлалтын задлан - 4"
  • 20:15
    "монгол улсаа хөгжүүлье"ток шоу
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "дүгнэх цаг - сангийн яам"
  • 23:15
    "киносутра"муск 8-р анги
  • 00:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:45
    Дорнын зурлага
  • 05:50
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:50
    “Цагаан хуй-1” УСК
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Теле хичээл /ЕБС-ийн 9-р анги –Биологи, Орос хэл/
  • 10:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг / давталт /
  • 12:15
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги –Элсэлтийн ерөнхий шалгалт /
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 7-р анги
  • 13:55
    “Бизнес максимум” теле шоп
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:30
    Теле хичээл /ЕБС-ийн 9-р анги –Биологи, Орос хэл/
  • 15:10
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 16:45
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 16:50
    “Манай ээж зөвшөөрөхгүй” ОАУСК, 3-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Манай ээж зөвшөөрөхгүй” ОАУСК, 3-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Хэлэлцүүлэг” шууд нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Цагаан хуй-2” УСК
  • 23:30
    “Ретро аккорд” нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Гадаад мэдээ
  • 00:40
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Gemma Korea үзүүлж байна
  • 11:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 29-р анги
  • 11:50
    VIP ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Математик, Хөгжим/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    World Music online Festival: Хүүхдийн сонгодог бүтээл
  • 13:40
    "Жулиан хаан мандтугай" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    Теле хичээл ЭЕШ /Биологи/
  • 14:30
    Теле хичээл ЭЕШ /Физик/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 89-р анги
  • 16:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Математик, Хөгжим/ давталт
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Жулиан хаан мандтугай" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 18:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 30-р анги
  • 19:20
    Мөрөөдөл биелэх мөсөн өргөө
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Date хийх үү нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Шинэ цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Дүгнэх цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 90-р анги
  • 00:10
    "Төрийн дайсан" МУСК
  • 01:50
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    тв хичээл 10-р анги: математик
  • 10:00
    тв хичээл 10-р анги: уран зохиол
  • 10:30
    тв хичээл 10-р анги: газар зүй
  • 11:00
    мөнхийн хайр-179 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    адтай жаалууд 138,139 анги
  • 14:00
    теле хичээл: эеш
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бизнес аялал
  • 16:00
    business time
  • 16:10
    тв хичээл 10-р анги: эрүүл мэнд
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    тв хичээл 10-р анги
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    дугуйн дээрх там 5-7
  • 19:20
    урбан ажлын хувцас үзүүлж байна
  • 19:30
    засаг цаг: хуруу ба хошуу
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр -180 оак
  • 22:30
    дугуйн дээрх там 5-7
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 2
  • 06:55
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 07:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 08:00
    Мэдээ
  • 09:10
    "Фү Яаогийн домог" УСК 18-р анги
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 10:30
    "Нар сар од" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Насан туршийн боловсрол: "Аюулгүй өрх" теле хичээл
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 10-р анги
  • 11:45
    "37-р Точка" МУСК 11-р анги
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Зуны мөрөөдөл" УСК
  • 15:45
    "Бяцхан мастерууд" тусгай дугаар
  • 16:00
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:40
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" бага, дунд бүлэг
  • 16:50
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 17:05
    "Фү Яаогийн домог" ОАК 19-р анги
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "37-р Точка" МУСК 12-р анги
  • 21:40
    "Утаагүй хороо"нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Зуны мөрөөдөл" УСК
  • 23:20
    "Бидний нандин үе" ОАК 11-р анги
  • 00:15
    Бундеслиг: Тойргийн дараа
  • 01:20
    Торгоны зам: Хятад гайхамшгууд 3
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:05
    "Фү Яаогийн домог" ОАК 19-р анги
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.9-10-р анги
  • 07:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 21-22-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.13-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 37-39-р анги
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.11-12-р анги
  • 10:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Миний охид" СОАК 13-14-р анги
  • 11:25
    Теле хичээл 7-р анги- Биологи
  • 11:45
    Теле хичээл 7-р анги- Газар зүй
  • 12:05
    Теле хичээл 7-р анги- Биеийн тамир
  • 12:10
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:15
    "Фитнес" ОАК 1.1-2-р анги
  • 13:20
    Теле хичээл ЭЕШ
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Моод" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "InnoNation" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Теле хичээл 7-р анги- Биологи
  • 15:35
    Теле хичээл 7-р анги- Газар зүй
  • 15:55
    Теле хичээл 7-р анги- Биеийн тамир
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Тамирын багш" ОАК 4.11-12-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.11-12-р анги
  • 17:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.14-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:06
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 40-41-р анги
  • 18:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 18:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.13-14-р анги
  • 19:00
    "Миний охид" СОАК 15-16-р анги
  • 20:40
    Дэлхийн атлас
  • 21:00
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Фитнес" ОАК 1.3-4-р анги
  • 23:05
    "Тамирын багш" ОАК 4.13-14-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Тоглоом бүтээгч" УСК
  • 09:10
    "Хүмүүн өв"-Өмнөговь аймгийн бахархалт хүмүүс цуврал
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 10:20
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 10:30
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 10:40
    Сошиал туршилт
  • 10:50
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 12:10
    2016 оны улсын наадам - хоёрдугаар хэсэг
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 14:20
    Теле хичээл: ЭЕШ
  • 15:00
    "Өнөөдөр ба маргааш" нэвтрүүлэг 2
  • 15:40
    High trade
  • 16:00
    "Тоглоом бүтээгч" УСК
  • 18:00
    "Алаг асуулт" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:55
    Засаг цаг-Хуруу ба хошуу
  • 21:00
    "Хүмүүн өв"-Өмнөговь аймгийн бахархалт хүмүүс цуврал
  • 21:50
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 22:00
    "Миний од хөрш" УСК
  • 00:10
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан теле хичээл: Биологи, Физик
  • 10:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:30
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 22,23-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "9-р өрөө" СОАК 9-р анги
  • 13:40
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 11-р анги
  • 14:05
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал /season2/ 16,17-р хэсэг
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Үндэсний бичиг, Дизайн зураг зүй-технологи, Эрүүл мэнд, Физик
  • 15:40
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 16:00
    "Бүгсү буцаж ирсэн нь" СОАК 15-р анги
  • 17:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 7-р анги
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 12-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "9-р өрөө" СОАК 10-р анги
  • 20:50
    CU брэндийн танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар -17
  • 22:00
    "Америкчууд" АОАК /season 5/ 11-р анги
  • 23:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 51-р анги
  • 00:00
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар -17
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:35
    Бизнес толь
  • 10:05
    Бүжгийн хичээл
  • 10:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Биологи/
  • 10:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Физик/
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Мэдээллийн технологи/
  • 11:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 11:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 11:50
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Амжилт" нэвтрүүэлг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:30
    "Сахарын өвчнөөс салах боломж" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Өрөг" хэлэлцүүлэг
  • 14:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Биологи/
  • 14:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Физик/
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Мэдээллийн технологи/
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 15:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 15:50
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 16:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Дорноговь аймаг Айраг сум" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "НИТХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хөшөөтийн уурхайн өчигдөр ба өнөөдөр" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 22:55
    "Засаг цаг-Хуруу ба хошуу" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 01:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 03:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 08:10
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    Көзайым ОАУСК 1-р бүлэг 5-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Теле хичээл 5-р анги: " Математик, Хүн ба нийгэм "
  • 12:20
    Эгэл ертөнц ОАУСК 30-р анги
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги: " Математик, Хүн ба нийгэм "
  • 15:05
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    С.Эрдэнэ гэж хэн бэ - 1
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дүгнэх цаг" - Сангийн яам
  • 22:30
    Көзайым ОАУСК 1-р бүлэг 6-р анги
  • 23:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 00:20
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Аялгуут хором
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл - XII анги
  • 12:10
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 42-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Агаараар гүйцгээе Аяллын нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 18:00
    Хошин цаг
  • 18:20
    Теле хичээл - XII анги
  • 19:00
    Аялгуут хором
  • 19:30
    Зууны 100 эмэгтэй
  • 20:00
    Нэмэлт цаг
  • 20:30
    Хөгжлийн мэдээ
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 43-р анги
  • 22:50
    Аяллын тойрог
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:40
    Бизнес Амжилт
  • 01:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 915-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 7-р бүлгийн 6-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Балжиннямтай өдөр" Нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 113,114-р анги
  • 12:00
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 68-р анги
  • 12:45
    Теле хичээл: Амьдрах ухааны боловсрол: Тунгаан бодох
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Анчид" Анимэ 43,44-р анги
  • 14:00
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #8
  • 14:30
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл
  • 14:50
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:10
    Хошин шог
  • 16:45
    Теле хичээл: Амьдрах ухааны боловсрол: БЗДХ/ХДХВ-ээс сэргийлэх нь
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #9
  • 18:00
    Засах цаг - Хуруу ба хошуу
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 916-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 69-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Дуу хуурын өлгий" дурсамж нэвтрүүлэг #3
  • 21:45
    Говьсүмбэр аймгийн танилцуулга-Хүндэтгэлийн дуу
  • 22:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 7-р бүлгийн 7-р анги
  • 22:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:50
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 10:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Хошин шог"
  • 11:10
    "Торгон цэрэг" УСК
  • 13:30
    "Дүгнэх цаг- Соёл спорт"
  • 14:10
    "Зангараг" МУСК
  • 16:00
    "Social talk" ток шоу
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Засаг цаг - Хуруу ба хошуу" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Дайчдын хаалга" УСК
  • 23:10
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Хотын хөгжил хорооноос" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Залуу Лидер" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Итгэл" олон ангит кино 1-р анги
  • 10:40
    Ярилцлага
  • 11:40
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:25
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 17:45
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Хотын хөгжил хорооноос" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:05
    Ярилцлага
  • 22:00
    "Итгэл" олон ангит кино 2-р анги
  • 22:55
    "Хосын жор" нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 07:30
    "Шидэт арал" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 08:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:30
    "Дэлхийн Монголчууд" /COVID-19/
  • 09:00
    "Алсу би гүнж биш"
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:25
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 34-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 5-р бүлгийн 12-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 17:25
    "Цаг үе" мэдээ мэдээлэл /Корона вирус/
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Дэлхийн Монголчууд" /COVID-19/
  • 19:15
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:30
    "Шидэт арал" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 20:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 35-р анги
  • 21:00
    "Watchmojo Mongolia"
  • 21:30
    Цахим засаглал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 5-р бүлгийн 13-р анги
  • 23:00
    "Celion Dion"
  • 23:42
    "Онцгой байдлын ерөнхий газар" сэрэмжлүүлж байна
  • 00:15
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:25
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    Peptide Yзүүлж байна
  • 18:00
    "Мод тарья"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Гоёл клиник" Үзүүлж байна
  • 20:20
    "Хорт хавдаргүй улаанбаатар хот"
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 21:30
    "5 Хором"
  • 21:35
    "Мэдээ"
  • 21:45
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм, эдийн засаг
  • 23:00
    "Галааридын цаг"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Дүба Дүба" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci kids- "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 10:00
    "Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Авьяастнуудын сургууль” ОАК
  • 11:35
    “Бяцхан автобус таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 12:10
    "Дүба Дүба" хүүхэлдэйн кино
  • 12:25
    “Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Босс жаалууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    “Watch car” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids - "Амьтдын ертөнц” т.с нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 18:50
    "Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл
  • 20:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Гайхалтай шинэ нээлтүүд” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Авьяастнуудын сургууль” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Шинэ ном" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Баримтат кино
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Дэггүй аав" ХОАК 9-р анги
  • 13:10
    "Амжилтын үндэс" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Таны амралтанд
  • 14:10
    "Мөнхтөрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Бизнес Амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Дэггүй аав" ХОАК 10-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    МШХ-ын онлайн тэмцээн
  • 20:35
    Тоглолтын цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "Дэггүй аав" ХОАК 11,12-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Бага хуралдайн товчоон” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Онгон зэрлэг ертөнц” баримтат кино
  • 11:00
    “Соён гэгээрүүлэгч судлаачид” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Англи үгийг тогтоох Монгол сэтгэхүй” хичээл 6
  • 12:30
    “Эрүүл мэндийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Номын тухай хөөрөлдөөн” нэвтрүүлэг
  • 13:45
    “Ганзүү гайхамшигт эмчилгээ” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Ганцаардсан зүрх” УСК 81
  • 14:45
    Шинэ номын танилцуулга
  • 15:00
    “Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Ганцаардсан зүрх” УСК 82
  • 18:45
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:50
    “Эрүүл мэндийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:15
    “Шри Чинмой Монголд” дурсамж нэвтрүүлэг
  • 20:15
    “Англи үгийг тогтоох Монгол сэтгэхүй” хичээл 7
  • 20:45
    “Соён гэгээрүүлэгч судлаачид” нэвтрүүлэг
  • 21:45
    “Бага хуралдайн товчоон” нэвтрүүлэг
  • 22:45
    Хүн төрөлхтөний дуу
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    hardwood classic knicks vs. hawks 12/07/1991
  • 02:00
    players only kg & d.wade pt.1
  • 02:30
    players only kg & d.wade pt.2
  • 03:00
    2018 playoff playback pacers/cavaliers 1st round game 7
  • 04:00
    hardwood classic hornets vs. magic 2002 east round 1 game 3
  • 06:00
    film room raptors vs. warriors 2019 nba finals game 6
  • 08:00
    nba together trae young
  • 08:30
    nba together erik spoelstra
  • 09:00
    nba gametime
  • 09:30
    nba gametime
  • 10:00
    marquee matchup suns vs. celtics 03/24/2017
  • 12:00
    nba gametime
  • 12:30
    nba gametime
  • 13:00
    nba together trae young
  • 13:30
    nba together erik spoelstra
  • 14:00
    hardwood classic knicks vs. hawks 12/07/1991
  • 16:00
    nba gametime
  • 16:30
    nba gametime
  • 17:00
    2018 playoff playback pacers/cavaliers 1st round game 7
  • 18:00
    hardwood classic hornets vs. magic 2002 east round 1 game 3
  • 20:00
    nba gametime
  • 20:30
    nba gametime
  • 21:00
    film room raptors vs. warriors 2019 nba finals game 6
  • 23:00
    hardwood classic hornets vs. mavericks 2008 west 1st round

SPS Classic

  • 08:00
    matchday 19/20 wol 3-2 mnc
  • 10:00
    netbusters 19/20 #29
  • 10:30
    pl world #41
  • 11:00
    around the clubs
  • 12:00
    legends s2: juninho #5
  • 12:30
    pl review 19/20: matchweek 22
  • 13:30
    classic: mnu 5-2 tot 08/09
  • 14:00
    pl classic: liv 4-4 ars 08/09
  • 16:00
    around the clubs
  • 17:00
    netbusters 19/20 #29
  • 17:30
    the goalscorers #3 les ferdinand
  • 18:00
    matchday 19/20 liv 5-2 eve
  • 20:00
    premier league daily
  • 20:30
    pl world #41
  • 21:00
    classic match rewind new 4-4 ars 10/11
  • 21:30
    pl review 19/20: matchweek 22
  • 22:30
    around the clubs
  • 23:30
    goals of the season 18/19
  • 00:30
    netbusters 19/20 #29
  • 01:00
    premier league daily
  • 01:30
    classic match rewind new 4-4 ars 10/11
  • 02:00
    classic: ars 7-3 new 12/13
  • 02:30
    legends interview: ian wright
  • 03:00
    pl classic: mnc 6-3 ars 13/14
  • 05:00
    classic: por 7-4 rea 07/08
  • 05:30
    premier league daily
  • 06:00
    pl review 19/20: matchweek 22
  • 07:00
    pl world #41
  • 07:30
    classic: por 7-4 rea 07/08

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    life style иога №56
  • 09:20
    юта - нью орлеанс nba 2019-20
  • 11:20
    pl flashback №33
  • 11:50
    life style жюү жицү №17
  • 12:00
    life style иога №56
  • 12:20
    улсын начин ч.мөнхтогтохын нэрэмжит барилдаан
  • 15:20
    life style иога №56
  • 15:40
    "биограф" нэвтрүүлэг №7 (о.балжинням)
  • 16:00
    ман сити - монако аваргуудын лиг 2016/17
  • 18:00
    "bike radar" magazine дугаар 4
  • 18:30
    life style иога №56
  • 18:50
    life style жюү жицү №17
  • 19:00
    mcba 2019 эмэгтэй хүрэл медаль отис - муис
  • 21:00
    life style иога №56
  • 21:20
    "bike radar" magazine дугаар 4
  • 21:50
    life style жюү жицү №17
  • 22:00
    атлетико - реал аваргуудын лиг 2016/17

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "COVID-19: ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд дамжуулалт
  • 11:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 19:50
    "CU Store Corporate" танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    wwe smackdown live 1081
  • 11:00
    one: mark of greatness
  • 14:00
    жүдо абу дабигийн их дуулга 2019 өдөр 2
  • 16:00
    ufc flashback #16 (вүүдли-томпсон 1)
  • 16:30
    ufc 228 вүүдли-тилл
  • 19:00
    fight life #8 (mike tyson)
  • 19:30
    wwe smackdown live 1082
  • 21:30
    one warrior series 5-6
  • 22:00
    one: warrior's code

Сүлд ТВ

  • 08:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Бүтээн байгуулалт /Сод Монгол/
  • 08:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    “Монгол наадам” нэвтрүүлэг /Булган/
  • 10:00
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Математик 5-р анги/
  • 10:25
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Нийгэм ахуйн баримжаа 6-р анги/
  • 10:50
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Монгол хэл 4-р анги/
  • 11:15
    2018 оны улсын баяр наадмын барилдаан 5-р хэсэг
  • 12:15
    “Монголын гэгээ”
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Бидний амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Алтан үеийн дуунууд 2
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:15
    Хангайн бүсийн их хурд 2009 /даага, шүдлэн, хязаалан/
  • 16:45
    Алтан үеийн дуунууд 8
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Амлалтын задлан 2
  • 17:30
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Хөгжлийн мэдээ
  • 18:20
    “Миний Монгол” нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Улсын их хулгайчид 2-р хэсэг
  • 19:45
    "Хурдан морины түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    “Бидний амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Мориор амилсан Монгол заяа” МУТМУ Т.Батзориг
  • 22:20
    "Элсэлтийн ням гариг” ОАК 3-р анги
  • 23:10
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Дэлхийн шилдэг уралдаанууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 41-р анги
  • 10:20
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 83, 84-р анги
  • 11:40
    "Шидтэн" ОАК 13, 14-р анги
  • 14:00
    "Сүн Үкүн" ОАК 3-р анги
  • 15:30
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 43, 44-р анги
  • 17:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 42-р анги
  • 19:00
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 85, 86-р анги
  • 20:25
    "Сүн Үкүн" ОАК 4-р анги
  • 22:10
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 45, 46-р анги
  • 23:55
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 85, 86-р анги
  • 01:05
    "Сүн Үкүн" ОАК 4-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    сан антонио - портлэнд nba 2019-20
  • 11:00
    pl flashback №33
  • 11:30
    ман ютд - севилья аваргуудын лиг 2017/18
  • 13:30
    hoop life №12
  • 14:00
    мемфис - филаделфиа nba 2019-20
  • 16:00
    ман ютд - псж аваргуудын лиг 2018/19
  • 18:00
    премьер лигийн тойм №05
  • 19:00
    nba flashback №27
  • 19:30
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №21
  • 20:00
    pl flashback №26
  • 20:30
    hoop life №15
  • 21:00
    football talk №39
  • 22:30
    ливерпүүл - псж аваргуудын лиг 2018/19

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    DW Дэлхийн цаг: Германд үйлдвэрлэв
  • 09:10
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 44-р анги
  • 10:00
    Теле хичээл: ЭЕШ Биологи, Физик
  • 10:40
    Хүүхдийн сонгодог бүтээл-2
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:20
    Улаачдын өрсөлдөөн Ганчулуун
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Бяцхан удирдагч" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Теле хичээл: ЭЕШ Биологи, Физик
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Зарын цаг
  • 17:00
    Иргэний индэр /шууд/
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Сонгодог хөгжмийн үдэш-3
  • 19:30
    "Freedom street"
  • 20:00
    "Амлалтын задлан" нэвтрүүлэг-2
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Улаачдын өрсөлдөөн Дөлөөн
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 45-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:32
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:57
    Зураглал
  • 08:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 08:25
    “Пяо Шуай” ОАУСК 26-р анги /давталт/
  • 09:10
    “Сонгууль 2020 ба сонгох эрх”
  • 10:10
    “Тахианы өд” ОАУСК 25-р анги /давталт/
  • 10:55
    “Star`s shop”
  • 11:00
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 1-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 11:45
    Баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 12:30
    Сонгодог бүжгийн цаг /Хунт нуур/
  • 14:30
    Хошин хөтөлбөр
  • 14:45
    Монгол дууны хит
  • 15:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 15:50
    “Орос дууны хит”
  • 16:45
    Хошин хөтөлбөр
  • 17:15
    “Тахианы өд” ОАУСК 26-р анги
  • 18:00
    Зочны цаг
  • 18:30
    “Пяо Шуай” ОАУСК 27-р анги
  • 19:15
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 19:20
    “COVID 19”-ын талаар хүүхдүүд /хүүхдийн нэвтрүүлэг/
  • 19:35
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 20:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Сонгууль 2020 ба сонгох эрх” /давталт/
  • 21:40
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Тахианы өд” ОАУСК 26-р анги
  • 23:15
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 23:30
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    “Пяо Шуай” ОАУСК 27-р анги
  • 00:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 00:55
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 01:10
    Төрийн дуулал
  • 01:12
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Ч. Батзориг
  • 07:30
    Баярын бэлэг: Монгол улсын манлай засуул, СГЗ Х. Пүрэв
  • 08:00
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Дашгомбын Баттулга
  • 08:35
    Эрийн хийморь: Увс аймгаас бэлтгэв
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Миний мөрөөдөл” хүүхдэд зориулсан хөтөлбөр:Үндэсний сурын идэр мэргэн Б. Билэгт
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Математик”
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Математик”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Хүн ба байгаль”
  • 11:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Математик”
  • 11:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Эрүүл мэнд”
  • 11:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Хүн ба байгаль”
  • 12:15
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 2-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 13:05
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 15:50
    Морьтой Монгол аян: Хэнтий аймгийн Дэлгэрхаан сумаас бэлтгэв
  • 16:40
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 17:10
    “Халхгол-80 жил” 4х4 Бартаат замын уралдаан
  • 18:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:05
    “Халхгол-80 жил” 4х4 Бартаат замын уралдаан /үргэлжлэл/
  • 18:21
    Буудлага спортын дэлхийн цомын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 19:39
    “Олимп ба ОТО” Барселона-1992 олимпын дурсамж, МУСГЗ Ж. Отгонцагаан
  • 20:20
    Баярын бэлэг: Волейболын “Энагурэ” багийн довтлогч Т. Ундармаа
  • 20:50
    “Их амжилтын эхлэл” Спортын гимнастикийн ОУХМ дасгалжуулагч багш Дагвын Норов
  • 21:37
    Адуучин: Дундговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 22:20
    “POOMSAE-20193 олимпийн таеквондогийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 2-р хэсэг

Парламент телевиз

  • 07:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 08:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Дэлхийн парламентууд
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    Сэдвийн гүнд ярилцлага
  • 11:00
    Шууд дамшуулалт
  • 11:30
    Ярих өнцөг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    Хүмүүн өв-Өмнөговь аймгийн бахархалт хүмүүс нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:55
    Дэлхийн парламентууд
  • 20:00
    Сэдвийн гүнд ярилцлага
  • 20:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 20:45
    Дэлхийн парламентууд
  • 20:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:55
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 21:00
    Дүгнэх цаг-Хуруу ба хошуу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Сэдвийн гүнд ярилцлага
  • 23:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 23:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

V/2717:00

C1

"Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 3-р анги

V/2715:20

AsianBox

"Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 59, 60-р анги

V/2723:50

AsianBox

"Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК төгсгөлийн 101, 102-р анги