МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Эх өв
  • 09:05
    “Бурхан багш” уран сайхны кино 15-р анги
  • 09:50
    “Хүүхдүүд ковидын эсрэг” гар зургийн уралдааны бүтээлүүд
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан хичээл
  • 10:40
    Теле хичээл: “Сургуулийн өмнөх боловсрол”
  • 11:00
    Мэдээ/шууд/
  • 11:40
    World music online festival: “Ардын дууны үдэш”
  • 12:00
    Мэдээ/шууд/
  • 12:30
    “Тосгонд болсон явдал” уран сайхны кино төгсгөлийн 40-р анги
  • 13:20
    Монгол үлгэр
  • 14:00
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 19.20-р анги
  • 14:25
    Теле хичээл: 1-р анги /Математик/
  • 14:45
    Теле хичээл: 2-р анги /Математик/
  • 15:05
    Теле хичээл: 3-р анги /Математик/
  • 15:25
    Теле хичээл: 4-р анги /Математик/
  • 15:45
    Теле хичээл: 5-р анги /Математик/
  • 16:05
    Теле хичээл: 12-р анги /Үндэсний бичиг, Дизайн зураг зүй, технологи, Эрүүл мэнд, Физик/
  • 17:10
    “Нарны жим” Монголын уран сайхны кино 45.46-р анги
  • 18:10
    MNB энэ 7 хоногт
  • 18:20
    Орон нутгийн хөгжлийн сан: “Иргэн таны оролцоо”
  • 18:30
    “Иргэдийн эрх зүйн боловсролд”
  • 19:00
    Шинэчлэгч бүтээлч парламент
  • 19:20
    Хөшөөтийн өчигдөр ба өнөөдөр
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Боролдойн цаг”
  • 21:20
    “Бурхан багш” уран сайхны кино 16-р анги
  • 22:05
    “Цаг үе, үзэл бодол”
  • 22:45
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:50
    “Шинэ тооллын 100” Хуульч, Эдийн засагч Загдхүүгийн Нарантуяа

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    төгөлдөр хүүхэд-танин мэдэхүйн цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 08:50
    дасгал хийж дархлаагаа дэмжицгээе
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 10:40
    теле хичээл 4-р анги / хүн ба нийгэм/
  • 11:00
    шуурхай мэдээ
  • 11:25
    орголт олон ангит кино төгсгөлийн 8-р анги
  • 12:15
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 12:25
    эх баригч эмч олон ангит кино /4/
  • 13:15
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 13:30
    бяцхан мөрдөгчид
  • 13:55
    монгол наадгай
  • 14:20
    теле хичээл 4-р анги / монгол хэл/
  • 14:40
    теле хичээл 4-р анги / хүн ба нийгэм/
  • 15:00
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 15:10
    дуугаар дархлаагаа дэмжицгээе-шууд нэвтрүүлэг
  • 16:05
    өнөөгийн монгол /япон хэлээр/
  • 16:25
    бэрүүд making movie
  • 17:00
    сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    теле хичээл: эеш
  • 18:00
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:30
    ялалт-хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:50
    с.эрдэнэ гэж хэн бэ
  • 19:30
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    үлгэрийн далай
  • 20:45
    онц сурлагатан олон ангит кино /1/
  • 21:45
    хийморьтой ток шоу
  • 23:10
    эх баригч эмч олон ангит кино /5/
  • 00:05
    world music online festival-орчин үе бүтээлийн үдэш
  • 00:25
    кино миний амьдрал
  • 00:40
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:55
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    "теле хичээл 1-р анги:/монгол хэл/
  • 12:00
    "невский" оросын олон ангит кино 41-р анги
  • 13:00
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 13:50
    "хэлэлцүүлэг"/мал хамгаалах сан/
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "теле хичээл 1-р анги: /монгол хэл/
  • 16:00
    "хоршоо дэрэм" теле туурь
  • 16:50
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:30
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 18:40
    "хотод юу өөрчлөгдөв"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "хэн юу хэлэв"
  • 21:10
    "баримтат нэвтрүүлэг"
  • 21:40
    "41+" бодит шоу
  • 22:25
    "невский" оросын олон ангит кино 42-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "киносутра"муск 8-р анги
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:50
    business news
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:45
    хүүхдүүдээ дуулж сурцгаая №6
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    теле хичээл 6-р анги - уран зохиол
  • 11:45
    теле хичээл 6-р анги - англи хэл
  • 12:05
    элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 12:45
    world music online festival
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:35
    "жумүн" соак 69-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    теле хичээл 6-р анги - уран зохиол
  • 15:40
    теле хичээл 6-р анги - англи хэл
  • 16:00
    элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:45
    "дуучин г.алтанзул теле концерт"
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "urban" үзүүлж байна
  • 18:50
    business news
  • 19:00
    "жумүн" соак 70-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    "с.эрдэнэ гэж хэн бэ?"
  • 20:30
    "монголоо шинэчилье"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "амжилтын үндэс" хөрөг
  • 23:05
    "анхаар дотор чимээгүй"муск
  • 00:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:50
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:20
    Дорнын зурлага
  • 06:25
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:25
    “Цагаан хуй-2” УСК
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Теле хичээл /ЕБС-ийн 9-р анги-Уран зохиол, Физик, Биеийн тамир/
  • 10:45
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг / давталт /
  • 12:15
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги –Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 8-р анги 13.53 “Сэтгэлээ засахуйн ухаан” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:30
    Теле хичээл /ЕБС-ийн 9-р анги-Уран зохиол, Физик, Биеийн тамир/
  • 15:20
    “Өдрийн хөтөлбөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 16:50
    “Манай ээж зөвшөөрөхгүй” ОАУСК, 4-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Манай ээж зөвшөөрөхгүй” ОАУСК, 4-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хөшөөтийн өчигдөр ба өнөөдөр” төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Бизнес максимум” теле шоп
  • 21:00
    “Билэгтэй өдөр” нэвтрүүлэг
  • 21:45
    “Бизнес максимум” теле шоп
  • 21:50
    “Шулам” УСК
  • 00:10
    Гадаад мэдээ
  • 00:40
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Gemma Korea үзүүлж байна
  • 11:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 30-р анги
  • 11:50
    Мөрөөдөл биелэх мөсөн өргөө
  • 12:00
    "Шинэ цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Монгол хэл/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    World Music online Festival: Сонгодог хөгжмийн үдэш
  • 13:40
    "Жулиан хаан мандтугай" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    Теле хичээл ЭЕШ /Англи хэл/
  • 14:30
    Теле хичээл ЭЕШ /Нийгэм судлал/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 90-р анги
  • 16:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Монгол хэл/ давталт
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Жулиан хаан мандтугай" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 18:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 31-р анги
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    VIP ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Алганы хээ" Ток шоу Б.Тамир Фантастик продакшны найруулагч
  • 22:30
    "Сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 91-р анги
  • 00:00
    "Болсон явдал" МУСК
  • 01:40
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    тв хичээл 10-р анги: хими
  • 10:00
    тв хичээл 10-р анги: дизайн зураг зүй, технологи
  • 10:30
    тв хичээл 10-р анги: нийгэм судлал
  • 11:00
    мөнхийн хайр-180 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    адтай жаалууд 140-142 анги
  • 14:20
    теле хичээл: эеш
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бизнес аялал
  • 16:00
    business time
  • 16:10
    тв хичээл 10-р анги: эрүүл мэнд
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    тв хичээл 10-р анги
  • 17:50
    амлалтын задлан
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    дугуйн дээрх там 5-8
  • 19:20
    урбан ажлын хувцас үзүүлж байна
  • 19:30
    бодит тайлбар
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-181 оак
  • 22:30
    дугуйн дээрх там 5-8
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 3
  • 06:55
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 07:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 08:00
    Мэдээ
  • 09:10
    "Фү Яаогийн домог" УСК 19-р анги
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 10:30
    "Нар сар од" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Насан туршийн боловсрол: "Газар хөдлөлт" теле хичээл
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 11-р анги
  • 11:50
    "37-р Точка" МУСК 12-р анги
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 16:00
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:40
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл" бага, дунд бүлэг
  • 16:50
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 17:05
    "Фү Яаогийн домог" УСК 20-р анги
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 18:50
    "Амлалтын задлан -3" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "37-р Точка" МУСК 13-р анги
  • 21:40
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 23:20
    "Бидний нандин үе" ОАК 12-р анги
  • 00:15
    "Микроны босс" МУСК
  • 01:40
    "Бяцхан мастерууд" тусгай дугаар
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:05
    "Фү Яаогийн домог" ОАК 20-р анги
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.11-12-р анги
  • 07:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.14-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 40-42-р анги
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.13-14-р анги
  • 10:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Миний охид" СОАК 15-16-р анги
  • 11:25
    Теле хичээл 7-р анги- Уран зохиол
  • 11:45
    Теле хичээл 7-р анги- Физик
  • 12:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:15
    "Фитнес" ОАК 1.3-4-р анги
  • 13:20
    Теле хичээл ЭЕШ
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Теле хичээл 7-р анги- Уран зохиол
  • 15:20
    Теле хичээл 7-р анги- Физик
  • 15:40
    Теле хичээл 7-р анги- Дизайн технологи
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Тамирын багш" ОАК 4.13-14-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.13-14-р анги
  • 17:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.15-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:06
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 43-44-р анги
  • 18:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 18:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.15-16-р анги
  • 19:00
    "Миний охид" СОАК 17-18-р анги
  • 20:40
    Дэлхийн атлас
  • 20:55
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Фитнес" ОАК 1.5-6-р анги
  • 23:05
    "Тамирын багш" ОАК төгсгөлийн 4.15-16-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Миний од хөрш" УСК
  • 09:10
    "Хүмүүн өв"-Өмнөговь аймгийн бахархалт хүмүүс цуврал
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 10:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хөгжим
  • 10:30
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 10:40
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 10:50
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Улаачдын сорил-Т.Цоожсүрэн
  • 12:10
    Их хурд 2016
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 14:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хөгжим
  • 14:30
    Теле хичээл: ЭЕШ
  • 15:10
    "Өнөөдөр ба маргааш" нэвтрүүлэг 3
  • 15:50
    High trade
  • 16:05
    "Миний од хөрш" УСК
  • 18:05
    Нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Аян замын тэмдэглэл 7
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:55
    "Амжилтын үндэс" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүмүүн өв"-Өмнөговь аймгийн бахархалт хүмүүс цуврал
  • 21:50
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 22:00
    "Тэр бол луу" УСК
  • 00:10
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан теле хичээл: Англи хэл, Нийгэм судлал
  • 10:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:30
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "9-р өрөө" СОАК 10-р анги
  • 13:40
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 12-р анги
  • 14:05
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал /season2/ 18,19-р хэсэг
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Нийгэм судлал, Математик, Биеийн тамир, Түүх, Биологи
  • 16:00
    "Бүгсү буцаж ирсэн нь" СОАК 16-р анги
  • 17:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 8-р анги
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 13-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "9-р өрөө" СОАК 11-р анги
  • 20:50
    Нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Эмчийн эсрэг Интернэт" шоу нэвтрүүлэг дугаар - 10
  • 22:10
    "Америкчууд" АОАК /season 5/ 12-р анги
  • 23:10
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 52-р анги
  • 00:00
    "Эмчийн эсрэг Интернэт" шоу нэвтрүүлэг дугаар - 10
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:35
    Бизнес толь
  • 10:05
    Бүжгийн хичээл
  • 10:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Англи хэл/
  • 10:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Нийгэм судлал/
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 11:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 11:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биеийн тамир/
  • 11:50
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:30
    "Сахарын өвчнөөс салах боломж" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Англи хэл/
  • 14:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Нийгэм судлал/
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 15:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биеийн тамир/
  • 15:50
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 16:15
    "Дорноговь аймаг Мандах сум" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 18:05
    "С.Эрдэнэ гэж хэн бэ" нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 18:30
    "Амьдралын мөр" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "Хүсэл" МУСК
  • 01:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:50
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Көзайым ОАУСК 1-р бүлэг 6-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Теле хичээл 5-р анги: "Монгол хэл, , Англи хэл"
  • 12:20
    Эгэл ертөнц ОАУСК 31-р анги
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги: "Монгол хэл, , Англи хэл"
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    С.Эрдэнэ гэж хэн бэ - 2
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Дуусдаггүй хэргүүд
  • 22:05
    "Засах цаг" - Хуруу ба хошуу
  • 23:05
    Көзайым ОАУСК 1-р бүлэг 7-р анги
  • 00:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:50
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 00:55
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 43-р анги
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл - XII анги
  • 12:30
    Бизнес амжилт
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Агаараар гүйцгээе Аяллын нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 18:10
    Теле хичээл - XII анги
  • 18:50
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Төв аймгийн цаг
  • 20:00
    Нэмэлт цаг
  • 20:30
    Хөгжлийн мэдээ
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 44-р анги
  • 22:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:30
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Бизнес Амжилт
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 916-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 7-р бүлгийн 7-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Дуу хуурын өлгий" дурсамж нэвтрүүлэг #3
  • 11:15
    Хошин шог
  • 11:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 115,116-р анги
  • 12:00
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 69-р анги
  • 12:45
    Теле хичээл: Амьдрах ухааны боловсрол: Хорт зуршлаас татгалзах
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Анчид" Анимэ 45,46-р анги
  • 14:00
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #9
  • 14:30
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл
  • 14:50
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:10
    Хошин шог
  • 16:45
    Теле хичээл: Амьдрах ухааны боловсрол: Жендэрт суурилсан хүчирхийллээс сэргийлэх
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #5
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 117,118-р анги
  • 18:30
    Говьсүмбэр бүтээн байгуулалт
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 917-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 70-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хууль ба амьдрал" Нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 7-р бүлгийн 8-р анги
  • 22:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:50
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 10:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:10
    "Дайчдын хаалга" УСК
  • 13:10
    "Дүгнэх цаг- Бүтээн байгуулалт Эрчим хүч"
  • 14:00
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 16:00
    "Ярилцлага" ток шоу
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Засаг цаг - Хуруу ба хошуу" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Тал нутгийн дайчид" УСК
  • 23:40
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Хотын хөгжил хорооноос" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Ярилцлага
  • 09:25
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:55
    "Итгэл" олон ангит кино 2-р анги
  • 10:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:25
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 17:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:00
    100-ны 100 эмэгтэй
  • 18:25
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Хотын хөгжил хорооноос" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    Дүгнэх цаг-Хууль зүйн салбар
  • 21:10
    Ярилцлага
  • 22:00
    "Итгэл" олон ангит кино 3-р анги
  • 22:55
    "Хосын жор" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 07:30
    "Шидэт арал" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 08:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:30
    "Дэлхийн Монголчууд" /COVID-19/
  • 09:00
    "Celion Dion"
  • 09:42
    "Онцгой байдлын ерөнхий газар" сэрэмжлүүлж байна
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:25
    Цахим засаглал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 35-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 5-р бүлгийн 13-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 17:25
    "Цаг үе" мэдээ мэдээлэл /Корона вирус/
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Дэлхийн Монголчууд" /COVID-19/
  • 19:15
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:30
    "Шидэт арал" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 20:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 36-р анги
  • 21:03
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 21:43
    "Кино миний амьдралд"
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 5-р бүлгийн 14-р анги
  • 23:00
    "96 настай Хелли охин"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:10
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    Peptide Yзүүлж байна
  • 18:00
    "Мод тарья"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Гоёл клиник" Үзүүлж байна
  • 20:20
    "Хорт хавдаргүй улаанбаатар хот"
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 21:30
    "5 Хором"
  • 21:35
    "Мэдээ"
  • 21:45
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 21:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 22:00
    "Галааридын цаг"
  • 22:50
    "Авто химийн цаг"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Дүба Дүба" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci kids - "Амьтдын ертөнц” т.с нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 10:00
    "Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Авьяастнуудын сургууль” ОАК
  • 11:35
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл
  • 12:35
    “Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 13:05
    Da Vinci Learning – “Гайхалтай шинэ нээлтүүд” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Сай Кюү” т.м нэвтрүүлэг
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:35
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    “Watch car” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб”хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Авьяаслаг багачууд”нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 21:45
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 22:00
    “Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "Шинэ ном" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Оргилд хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "10цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Баримтат кино
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Дэггүй аав" ХОАК 11-р анги
  • 13:10
    Монголын сайхан орноор
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Монгол монголоо хайрлая'' нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Тоглолтын цаг"
  • 16:20
    "Дэггүй аав" ХОАК 12-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Баримтат дэлгэц"
  • 20:00
    Засаг цаг "Хуруу ба хошуу"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Амлалтын задлан"3-р цуврал
  • 21:50
    "Монгол монголоо хайрлая'' хэлэлцүүлэг
  • 22:40
    "Дэггүй аав" ХОАК 13,14-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Бага хуралдайн товчоон” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Онгон зэрлэг ертөнц” баримтат кино
  • 11:00
    “Соён гэгээрүүлэгч судлаачид” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Англи үгийг тогтоох Монгол сэтгэхүй” хичээл 7
  • 12:30
    “Эрүүл мэндийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Шри Чинмой” дурсамж нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Ганцаардсан зүрх” УСК 82
  • 14:45
    Шинэ номын танилцуулга
  • 15:00
    “Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Ганцаардсан зүрх” УСК 83
  • 18:45
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:50
    “Эрүүл мэндийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:15
    “Зам алсад хөтөлнө” нэвтрүүлэг
  • 19:55
    “Эрүүл мэндийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 20:10
    “Англи үгийг тогтоох Монгол сэтгэхүй” хичээл 8
  • 20:40
    “Соён гэгээрүүлэгч судлаачид” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Бага хуралдайн товчоон” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    “Шинэ номын танилцуулга” нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай.

SPS World

  • 00:00
    hardwood classic hornets vs. mavericks 2008 west 1st round
  • 01:00
    nba together erik spoelstra
  • 01:30
    nba together trae young
  • 02:00
    hardwood classic cavaliers vs. raptors 03/20/2005
  • 04:00
    marquee matchup warriors vs. thunder 02/27/2016
  • 06:00
    hardwood classic mavericks vs. spurs 2006 west semis game 7
  • 08:00
    work from home toronto raptors
  • 08:30
    work from home toronto raptors
  • 09:00
    nba gametime
  • 09:30
    nba gametime
  • 10:00
    marquee matchup grizzlies vs. spurs 12/17/2014
  • 12:00
    nba gametime
  • 12:30
    nba gametime
  • 13:00
    hardwood classic hornets vs. mavericks 2008 west 1st round
  • 15:00
    nba together erik spoelstra
  • 15:30
    work from home toronto raptors
  • 16:00
    nba gametime
  • 16:30
    nba gametime
  • 17:00
    hardwood classic cavaliers vs. raptors 03/20/2005
  • 19:00
    work from home toronto raptors
  • 19:30
    nba together trae young
  • 20:00
    nba gametime
  • 20:30
    nba gametime
  • 21:00
    hardwood classic mavericks vs. spurs 2006 west semis game 7
  • 23:00
    nba gametime
  • 23:30
    nba together trae young

SPS Classic

  • 08:00
    review of the season 16/17
  • 10:00
    legends interview: ian wright
  • 10:30
    netbusters 19/20 #1
  • 11:00
    review of the season 06/07
  • 12:00
    classic match rewind new 4-4 ars 10/11
  • 12:30
    pl review 19/20: matchweek 23
  • 13:30
    pl world #41
  • 14:00
    matchday 19/20 mnc 8-0 wat
  • 16:00
    classic match rewind new 4-4 ars 10/11
  • 16:30
    goals of the season 18/19
  • 17:30
    netbusters 19/20 #1
  • 18:00
    pl classic: crp 3-3 liv 13/14
  • 18:30
    premier league daily
  • 19:00
    classic: por 7-4 rea 07/08
  • 19:30
    fanzone
  • 20:00
    review of the season 00/01
  • 21:00
    pl review 19/20: matchweek 23
  • 22:00
    1-to-11: yaya toure
  • 22:45
    the big interview: hector bellerin
  • 23:30
    premier league daily
  • 00:00
    review of the season 06/07
  • 01:00
    premier league daily
  • 01:30
    review of the season 06/07
  • 02:30
    pl world #42
  • 03:00
    matchday 19/20 liv 3-1 mnc
  • 05:00
    fanzone
  • 05:30
    premier league daily
  • 06:00
    goals of the season 18/19
  • 07:00
    netbusters 19/20 #1
  • 07:30
    pl world #42

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    life style иога №57
  • 09:20
    финикс - бостон nba 2019-20
  • 11:20
    nba flashback №27
  • 11:50
    life style жюү жицү №18
  • 12:00
    life style иога №57
  • 12:20
    мугт о.цэрэндагвын нэрэмжит барилдаан
  • 15:20
    life style иога №57
  • 15:40
    "бөхийн ертөнц" нэвтрүүлэг - дугаар#19
  • 16:10
    hoop life №15
  • 16:40
    nba 2k20 - тоглогчдын тэмцээн дугаар №02
  • 17:40
    "биограф" нэвтрүүлэг №7 (о.балжинням)
  • 18:00
    life style иога №57
  • 18:20
    life style жюү жицү №18
  • 18:30
    "sps блиц" дугаар 6
  • 18:50
    спортын хатад #6 (г.угалзцэцэг)
  • 19:30
    "бөхийн ертөнц" нэвтрүүлэг - дугаар#20
  • 20:00
    insider дугаар #17 (м.бөхбат)
  • 20:30
    "биограф" нэвтрүүлэг №3 (д.сумъяабазар)
  • 20:50
    life style жюү жицү №18
  • 21:00
    life style иога №57
  • 21:20
    football extra №15
  • 21:50
    рома - барселона аваргуудын лиг 2017/18
  • 23:50
    life style жюү жицү №18

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "COVID-19: ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд дамжуулалт
  • 11:30
    "2019 оны ТОП-100 ААН-ийн дамжуулалт"
  • 12:30
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 19:50
    "CU Store Corporate" танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    wwe smackdown live 1082
  • 11:00
    ufc: дос энжос-лий
  • 14:00
    ufc flashback #15 (кормиер-жонсон)
  • 14:30
    fight life #8 (mike tyson)
  • 15:00
    жүдо абу дабигийн их дуулга 2019 өдөр 3
  • 17:30
    one warrior series 5-6
  • 18:00
    one top 50 events: #14
  • 19:00
    ufc: мойчано-жун
  • 21:00
    judo for the world #5 (йордан, канад, замби, соломоны арлууд)
  • 21:30
    ufc 246: мкгрегор-серроне

Сүлд ТВ

  • 08:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 08:30
    “Үрээ морьд үүрсэх үнэрт арлын төвөргөөн” Баримтат кино
  • 09:00
    2018 оны улсын баяр наадмын барилдаан 6-р хэсэг
  • 09:45
    Алтан үеийн дуунууд 5
  • 10:00
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Математик 8 -р анги/
  • 10:25
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Нийгэм ахуйн баримжаа 9 -р анги/
  • 10:50
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Монгол хэл 7-р анги/
  • 11:15
    “Монгол наадам” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Морь цаг-Малчдын цаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:40
    МУ-ын өндөр чансаа-2010 /ММСУХ/
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:15
    “Төмөр замын 70 жил” /азарга, соёолон/
  • 16:00
    Улсын их хулгайчид 3
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:20
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Амлалтын задлан 3
  • 17:40
    Хөгжлийн мэдээ
  • 17:50
    “Миний Монгол” нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Тоймчийн цаг
  • 18:40
    “Шударга ёсны нэхэмжлэл”
  • 19:00
    “Бидний амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Миний Монгол” нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Дэлхийн шилдэг уралдаанууд
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Мориор амилсан Монгол заяа” Д.Алтангэрэл уран дархан
  • 22:00
    "Засах цаг - Хуруу ба хошуу"
  • 23:00
    “Бидний амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Элсэлтийн ням гариг” ОАК 4-р анги
  • 00:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 42-р анги
  • 10:20
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 85, 86-р анги
  • 11:40
    "Шидтэн" ОАК төгсгөлийн 15, 16-р анги
  • 14:00
    "Сүн Үкүн" ОАК 4-р анги
  • 15:30
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 45, 46-р анги
  • 17:10
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 43-р анги
  • 19:00
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 87, 88-р анги
  • 20:25
    "Сүн Үкүн" ОАК 5-р анги
  • 22:10
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 47, 48-р анги
  • 23:55
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 87, 88-р анги
  • 01:05
    "Сүн Үкүн" ОАК 5-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    шеффилд - ман сити pl 24-р тойрог
  • 02:30
    торонто - индиана nba 2019-20
  • 04:30
    эвертон - ньюкасл pl 24-р тойрог
  • 06:30
    майами - сакраменто nba 2019-20
  • 08:30
    pl flashback №30
  • 09:00
    барселона - челси аваргуудын лиг 2017/18
  • 11:00
    nba flashback №25
  • 11:30
    л.а клипперс - миннесота nba 2019-20
  • 13:30
    pl flashback №31
  • 14:00
    рома - барселона аваргуудын лиг 2017/18
  • 16:00
    л.а лэйкерс - голден стэйт nba 2019-20
  • 18:00
    nba 2k20 - тоглогчдын тэмцээн дугаар №10
  • 19:00
    pl flashback №34
  • 19:30
    football extra №15
  • 20:00
    тоттенхэм - интер аваргуудын лиг 2018/19
  • 22:00
    майами - портлэнд nba 2019-20

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    DW Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 09:10
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 45-р анги
  • 10:00
    Теле хичээл: ЭЕШ Англи хэл,Нийгэм судлал
  • 10:40
    Хүүхдийн сонгодог бүтээл-2
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    "Улаан цэцэг" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Улаачдын өрсөлдөөн Дөлөөн
  • 13:50
    "Freedom street"
  • 14:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Теле хичээл: ЭЕШ Англи хэл,Нийгэм судлал
  • 15:40
    "Ардын авъяастан" баримтат кино
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Зарын цаг
  • 17:00
    Иргэний индэр /шууд/
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    НИТХ үзүүлж байна
  • 19:20
    Сонгодог дууны үдэш-2
  • 19:40
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Амлалтын задлан" нэвтрүүлэг-3
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Контрол комментатор"нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 46-р анги
  • 23:10
    Зарын цаг
  • 23:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:58
    Зураглал
  • 08:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:45
    Зочны цаг
  • 09:15
    “Пяо Шуай” ОАУСК 27-р анги/давталт/
  • 10:00
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 10:05
    “Тахианы өд” ОАУСК 26-р анги /давталт/
  • 10:50
    ЦЕГ-аас мэдээлж байна
  • 10:55
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 11:40
    “Олзтой аялал” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:30
    Сонгодог бүжгийн цаг /Хунт нуур/
  • 14:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:40
    “Зочны цаг”
  • 15:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 16:05
    Хошин хөтөлбөр
  • 17:00
    Кино бидний амьдралд
  • 17:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 17:30
    “Пяо Шуай” ОАУСК 28-р анги
  • 18:15
    УИХ-ын цаг
  • 18:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 18:50
    “Тахианы өд” ОАУСК 27-р анги
  • 19:35
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 20:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Зэрлэг Балт” /BBC агентлагаас үзүүлж байна/
  • 21:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 21:30
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 21:40
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Тахианы өд” ОАУСК 27-р анги
  • 23:15
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 23:30
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    “Пяо Шуай” ОАУСК 28-р анги
  • 00:55
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 01:10
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 01:25
    Төрийн дуулал
  • 01:27
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    “Олимп ба ОТО” Солт-Лэйкийн өвлийн олимпийн дурсамж, МУСГЗ Ж. Отгонцагаан
  • 07:30
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1978, 1982 он
  • 08:10
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эмэгтэйчүүдийн хийн гар бууны 10 метрийн дасгал
  • 08:47
    Адуучин: Дундговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 09:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Монгол хэл”
  • 10:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Иргэний ёс зүйн боловсрол”
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Математик”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Иргэний ёс зүйн боловсрол”
  • 11:10
    Теле хичээл: Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл 4-р анги “Хүн ба нийгэм”
  • 11:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Биеийн тамир”
  • 11:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Эрүүл мэнд”
  • 11:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”
  • 12:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Иргэний ёс зүй”
  • 12:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Биеийн тамир”
  • 12:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Математик”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Теле хичээл: Казах хэлээр бэлтгэсэн хичээл 5-р анги “Хүн ба нийгэм”
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 13:10
    “Хотгойдын хурд-4” хангайн бүсийн хурдан морины уралдаан
  • 14:10
    MINES UP-TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 3-р хэсэг
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    MINES UP-TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 16:15
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн:Хийн урт бууны холимог багийн 10 метрийн дасгал
  • 17:00
    Спорт таны амралтанд: “Дорнод-2019” марафон гүйлтийн тэмцээнээс
  • 18:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:05
    Спорт хобби: үндэсний бөхийн тайлбарлагч Б. Цогтбаатар
  • 18:35
    Бахархал: “Монголын Волейболын үе үеийн холбогчид”
  • 19:57
    “POOMSAE-20193 олимпийн таеквондогийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг
  • 20:55
    “РУБРУК-2019” Шагайн харвааны европын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 21:50
    Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Урт буу эмэгтэй 10 метрийн шигшээ буудлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 08:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Дэлхийн парламентууд
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    Сэдвийн гүнд ярилцлага
  • 11:00
    Шууд дамшуулалт
  • 11:30
    Ярих өнцөг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:55
    Дэлхийн парламентууд
  • 20:00
    Хүмүүн өв-Өмнөговь аймгийн бахархалт хүмүүс нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    Дэлхийн парламентууд
  • 22:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

V/2717:00

C1

"Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 3-р анги

V/2723:50

AsianBox

"Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК төгсгөлийн 101, 102-р анги

V/2706:00

NTV

“Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 8