МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    MNB Спорт: Гэртээ хийх дасгал
  • 08:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: Орчин үеийн гайхамшиг: “Элсэн чихэр”
  • 09:00
    “Бурхан багш” уран сайхны кино 16-р анги
  • 09:50
    “Хүүхдүүд ковидын эсрэг” гар зургийн уралдааны бүтээлүүд
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан хичээл
  • 10:40
    Теле хичээл: “Сургуулийн өмнөх боловсрол”
  • 11:00
    Мэдээ/шууд/
  • 11:40
    World music online festival: “Хүүхдийн сонгодог бүтээл”
  • 12:00
    Мэдээ/шууд/
  • 12:30
    “Хойд нутгийнхан” уран сайхны кино 1.2-р анги
  • 14:00
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 21.22-р анги
  • 14:25
    Теле хичээл: 1-р анги /Монгол хэл/
  • 14:45
    Теле хичээл: 2-р анги /Монгол хэл/
  • 15:05
    Теле хичээл: 3-р анги /Монгол хэл/
  • 15:25
    Теле хичээл: 4-р анги /Монгол хэл/
  • 15:45
    Теле хичээл: 5-р анги /Монгол хэл/
  • 16:05
    Теле хичээл: 12-р анги /Нийгэм судлал, Математик, Биеийн тамир, Түүх /
  • 17:10
    “Нарны жим” Монголын уран сайхны кино 47.48-р анги
  • 18:35
    Орон нутгийн хөгжлийн сан: “Иргэн таны оролцоо”
  • 18:50
    Сүлд
  • 19:15
    “Хүрээлэн” Амьд ертөнцийн цуврал
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Боролдойн цаг”

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    төгөлдөр хүүхэд-танин мэдэхүйн цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 08:50
    дасгал хийж дархлаагаа дэмжицгээе
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    теле хичээл 4-р анги / дүрслэх урлаг технологи/
  • 10:40
    теле хичээл 4-р анги /хөгжим/
  • 11:00
    шуурхай мэдээ
  • 11:25
    онц сурлагатан олон ангит кино /1/
  • 12:15
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 12:25
    эх баригч эмч олон ангит кино /5/
  • 13:15
    хийморьтой ток шоу
  • 14:30
    теле хичээл 4-р анги / дүрслэх урлаг технологи/
  • 14:50
    теле хичээл 4-р анги /хөгжим/
  • 14:55
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 15:05
    дуугаар дархлаагаа дэмжицгээе-шууд нэвтрүүлэг
  • 16:05
    world music online festival-өсвөрийн оролцогчид
  • 16:25
    бэрүүд making movie
  • 17:00
    сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    теле хичээл: эеш
  • 18:00
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:15
    хотын шийдэл
  • 18:35
    нитх-ын цаг
  • 18:50
    нүүр тулсан ярилцлага
  • 19:30
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    үлгэрийн далай
  • 20:45
    онц сурлагатан олон ангит кино /2/
  • 21:45
    амжилтын үндэс-хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:45
    эх баригч эмч олон ангит кино /6/
  • 23:40
    аяллын тойрог
  • 00:30
    кино миний амьдрал
  • 00:45
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:55
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    "теле хичээл 1-р анги: /математик/
  • 12:00
    "невский" оросын олон ангит кино 42-р анги
  • 13:00
    "сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "хэн юу хэлэв"
  • 14:00
    "хөгжмийн суутан"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "теле хичээл 1-р анги: /математик/
  • 16:00
    "41+" бодит шоу
  • 16:50
    "хотод юу өөрчлөгдөв"
  • 17:00
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:50
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 21:00
    "баримтат нэвтрүүлэг"
  • 21:40
    "хөрөг"
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "невский" оросын олон ангит кино 43-р анги
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    хошин шог
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    business news
  • 11:35
    теле хичээл 6-р анги - дизайн технологи
  • 11:55
    теле хичээл 6-р анги - иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 12:00
    элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "жумүн" соак 70-р анги
  • 14:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    теле хичээл 6-р анги - дизайн технологи
  • 15:40
    теле хичээл 6-р анги - иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 15:45
    элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:30
    хөгжмийн завсарлага
  • 16:40
    "tvmall"
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    business news
  • 17:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:30
    "мал хамгаалах нийгэмлэг хагас жилд"
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "urban" үзүүлж байна
  • 18:35
    "хотын шийдэл"
  • 18:50
    business news
  • 19:00
    "жумүн" соак 71-р анги
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    дүүргүүдийн бүтээн байгуулалт
  • 20:20
    "ээжүүд эрүүл ирээдүйн төлөө"хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "билэгтэй яриа"
  • 23:00
    "миний ах атаман" муск
  • 00:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    Дорнын зурлага
  • 05:58
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:58
    “Шулам” УСК
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Теле хичээл /ЕБС-ийн 9-р анги –Монгол хэл, Биологи, Хими/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг / давталт /
  • 12:15
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги –Элсэлтийн ерөнхий шалгалт /
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 9-р анги
  • 13:55
    “Бизнес максимум” теле шоп
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:30
    Теле хичээл /ЕБС-ийн 9-р анги –Монгол хэл, Биологи, Хими/
  • 15:30
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 16:45
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 16:50
    “Хормын зуурт” ОАУСК, 1-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Хормын зуурт” ОАУСК, 1-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Билэгтэй өдөр” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Амлалтын задлан-3” төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 20:40
    “Хэлэлцүүлэг” шууд нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Талын Монгол брэнд” нэвтрүүлэг
  • 22:05
    “Ахмад” УСК
  • 00:05
    Гадаад мэдээ
  • 00:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:45
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Gemma Korea үзүүлж байна
  • 11:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 31-р анги
  • 11:50
    VIP ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Математик,Иргэний ёс зүй/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    World Music online Festival: Сонгодог дууны үдэш
  • 13:40
    "Жулиан хаан мандтугай" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    Теле хичээл ЭЕШ /Монгол улсын түүх/
  • 14:30
    Теле хичээл ЭЕШ /Орос хэл/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 91-р анги
  • 16:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Математик,Иргэний ёс зүй/ давталт
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Жулиан хаан мандтугай" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 18:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 32-р анги
  • 19:20
    "Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн" Номин холдинг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Who is he? Товч асуулт
  • 21:00
    "Элсэн цаг" хэлэлцүүлэг, мэтгэлцээн ШУУД
  • 22:30
    "Хотын шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 92-р анги
  • 23:50
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 01:30
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    тв хичээл 10-р анги: монгол хэл
  • 10:00
    тв хичээл 10-р анги: мэдээлэл технологи
  • 10:30
    тв хичээл 10-р анги: математик
  • 11:00
    мөнхийн хайр- 181 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    хайрын хүч
  • 14:00
    бодит тайлбар
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бизнес аялал
  • 16:00
    business time
  • 16:10
    тв хичээл 10-р анги: эрүүл мэнд
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    тв хичээл 10-р анги
  • 17:50
    амлалтын задлан
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    дугуйн дээрх там 5-9
  • 19:20
    урбан ажлын хувцас үзүүлж байна
  • 19:30
    инээдмийн толь
  • 20:00
    хөгжлийн гаргалгаа
  • 20:15
    хотын шийдэл
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-182 оак
  • 22:30
    дугуйн дээрх там 5-9
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 4
  • 06:55
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 07:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 08:00
    Мэдээ
  • 09:10
    "Фү Яаогийн домог" УСК 20-р анги
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 10:30
    "Нар сар од" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 12-р анги
  • 11:50
    "37-р Точка" МУСК 13-р анги
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:40
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 16:50
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 17:05
    "Фү Яаогийн домог" УСК 21-р анги
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.9,10-р анги
  • 18:50
    "Амлалтын задлан -4" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "37-р Точка" МУСК 14-р анги
  • 21:40
    "Болзоо" ярилцах цаг
  • 22:40
    НИТХ-ын цаг
  • 23:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 13-р анги
  • 23:55
    "С.Эрдэнэ гэж хэн бэ?" нэвтрүүлэг /1/
  • 00:25
    "Приусын босс" МУСК
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:05
    "Фү Яаогийн домог" ОАК 21-р анги
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.13-14-р анги
  • 07:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.15-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 43-45-р анги
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.15-16-р анги
  • 10:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Миний охид" СОАК 17-18-р анги
  • 11:25
    Теле хичээл 7-р анги- Монгол хэл
  • 11:45
    Теле хичээл 7-р анги- Нийгэм судлал
  • 12:05
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:15
    "Фитнес" ОАК 1.5-6-р анги
  • 13:20
    Теле хичээл ЭЕШ
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Теле хичээл 7-р анги- Монгол хэл
  • 15:20
    Теле хичээл 7-р анги- Нийгэм судлал
  • 15:40
    Теле хичээл 7-р анги- Орос хэл
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Тамирын багш" ОАК төгсгөлийн 4.15-16-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.15-16-р анги
  • 17:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.16-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:06
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 46-47-р анги
  • 18:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 18:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.17-18-р анги
  • 19:00
    "Миний охид" СОАК 19-20-р анги
  • 20:40
    Дэлхийн атлас
  • 21:00
    70/76 ТВ контент
  • 22:00
    "Фитнес" ОАК 1.7-8-р анги
  • 23:05
    "Цаг уурын машины нууцууд" баримтат кино /1-р хэсэг/
  • 00:05
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Тэр бол луу" УСК
  • 09:10
    "Хүмүүн өв"-Өмнөговь аймгийн бахархалт хүмүүс цуврал
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 10:20
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 10:30
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 10:40
    Сошиал туршилт
  • 10:50
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Хамаг Монгол туургатны "Улаачдын сорил 3" үзүүлж байна.
  • 12:10
    Говийн бүс 2016 - Нэгдүгээр хэсэг
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 14:20
    Теле хичээл: ЭЕШ
  • 15:00
    "Өнөөдөр ба маргааш" нэвтрүүлэг 4
  • 15:40
    High trade
  • 16:00
    "Тэр бол луу" УСК
  • 18:30
    С.Эрдэнэ гэж хэн бэ?
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:55
    Ганибалтай ярилцъя-Мал аж ахуй
  • 20:50
    "Амлалтын задлан" нэвтрүүлэг 3
  • 21:00
    "Хүмүүн өв"-Өмнөговь аймгийн бахархалт хүмүүс цуврал
  • 21:50
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 22:00
    "Лондонгийн дээрэм" УСК
  • 00:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан теле хичээл: МУ-ын түүх, Орос хэл
  • 10:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:30
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "9-р өрөө" СОАК 11-р анги
  • 13:40
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 13-р анги
  • 14:05
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал /season2/ 20,21-р хэсэг
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Үндэсний бичиг, Биологи, Физик
  • 15:30
    TomYo - Монгол оюуныг Дэлхийд гаргана
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 14-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "9-р өрөө" СОАК 12-р анги
  • 20:50
    Нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    "Америкчууд" АОАК /season 5/ 13-р анги
  • 23:10
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 53-р анги
  • 00:00
    Хар хайрцаг
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:35
    Бизнес толь
  • 10:05
    Бүжгийн хичээл
  • 10:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Монгол улсын түүх/
  • 10:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Орос хэл/
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/
  • 11:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хими/
  • 11:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дүрслэх урлаг/
  • 11:50
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:30
    "Сахарын өвчнөөс салах боломж" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Монгол улсын түүх/
  • 14:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Орос хэл/
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хими/
  • 15:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дүрслэх урлаг/
  • 15:50
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 16:15
    "Дорноговь аймаг Иххэт сум" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "С.Эрдэнэ гэж хэн бэ" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 17:50
    "Амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Хотын шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Өрөг" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 23:55
    "Golf and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Зүрхны төлөөс" МУСК
  • 02:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 04:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    Көзайым ОАУСК 1-р бүлэг 7-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Теле хичээл 5-р анги: " Хүн ба байгаль, Хөгжим"
  • 12:30
    Эгэл ертөнц ОАУСК 32-р анги
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги: " Хүн ба байгаль, Хөгжим" /давталт/
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    НИТХ үзүүлж байна.
  • 20:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:15
    Хотын шийдэл
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:10
    Көзайым ОАУСК 1-р бүлэг 8-р анги
  • 23:10
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 23:25
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 00:05
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Ухаарахуй
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Төв аймгийн цаг
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл - XII анги
  • 12:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 44-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Төв аймгийн цаг
  • 18:20
    Теле хичээл - XII анги
  • 19:00
    Экологийн цаг
  • 20:00
    Улс төрийн задлан
  • 20:30
    Хөгжлийн мэдээ
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 45-р анги
  • 22:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:30
    Аяллын тойрог
  • 00:30
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 917-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 7-р бүлгийн 8-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #5
  • 11:20
    "Хууль ба амьдрал" Нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 117,118-р анги
  • 12:00
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 70-р анги
  • 12:45
    Теле хичээл: Аж төрөх ухаан: Хэрхэн минималист байх вэ?
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Анчид" Анимэ 47,48-р анги
  • 14:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл
  • 14:50
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:10
    Хошин шог
  • 16:45
    Теле хичээл: Соёл, гоо зүйн боловсрол: Хотын соёл-2
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Экологийн цаг
  • 18:45
    Хотын шийдэл
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 918-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 71-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Дуу хуурын өлгий" дурсамж нэвтрүүлэг #4
  • 22:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 7-р бүлгийн 9-р анги
  • 22:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:50
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 10:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Хошин шог"
  • 11:10
    "Тал нутгийн дайчид" УСК
  • 13:40
    "Чимээгүй хашхираан-2" үзүүлж байна
  • 14:10
    "Хоёр ертөнц" МУСК
  • 16:00
    "Social talk" ток шоу
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Засаг цаг - Хуруу ба хошуу" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Өрөө" УСК
  • 23:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Хотын хөгжил хорооноос" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Итгэл" олон ангит кино 3-р анги
  • 11:05
    Ярилцлага
  • 12:00
    100-ны 100 эмэгтэй
  • 12:25
    Дүгнэх цаг-Хууль зүйн салбар
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:35
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 17:45
    "Их засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Хотын хөгжил хорооноос" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Ярилцлага
  • 19:50
    Дүгнэх цаг-Сангийн яам
  • 20:55
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл" олон ангит кино 4-р анги
  • 22:55
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 07:30
    "Шидэт арал" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 08:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:30
    "Дэлхийн Монголчууд" /COVID-19/
  • 09:00
    "96 настай Хелли охин"
  • 09:44
    "Онцгой байдлын ерөнхий газар" сэрэмжлүүлж байна
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:25
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 36-р анги
  • 12:04
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 5-р бүлгийн 14-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 17:25
    "Цаг үе" мэдээ мэдээлэл /Корона вирус/
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Дэлхийн Монголчууд" /COVID-19/
  • 19:15
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:30
    "Шидэт арал" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 20:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 37-р анги
  • 21:00
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Монгол билиг ухаан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 5-р бүлгийн 15-р анги
  • 23:00
    "Ханнагийн түүх"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    Peptide Yзүүлж байна
  • 18:00
    "Мод тарья"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Гоёл клиник" Үзүүлж байна
  • 20:20
    "Хорт хавдаргүй улаанбаатар хот"
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 21:30
    "5 Хором"
  • 21:35
    "Мэдээ"
  • 21:45
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 21:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм, эдийн засаг
  • 23:00
    "Галааридын цаг"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Дүба Дүба" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 11:35
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 12:10
    "Дүба Дүба” хүүхэлдэйн кино
  • 12:25
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 13:35
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 14:00
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 18:50
    "Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Үүнийг мэдэх үү?” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "Монгол монголоо хайрлая'' хэлэлцүүлэг
  • 09:15
    "Түмний нэг" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "10цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Монголын сайхан орноор
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Дэггүй аав" ХОАК 13-р анги
  • 13:10
    Баримтат кино
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Монголын сайхан орноор
  • 14:10
    "Мөнхтөрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Баримтат кино
  • 16:20
    "Дэггүй аав" ХОАК 14-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Амлалтын задлан"4-р цуврал
  • 19:40
    "Хотын шийдэл"
  • 20:10
    "Билэгтэй яриа"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Дэггүй аав" ХОАК 15,16-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Бага хуралдайн товчоон” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Онгон зэрлэг ертөнц” баримтат кино
  • 11:00
    “Соён гэгээрүүлэгч судлаачид” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Англи үгийг тогтоох Монгол сэтгэхүй” хичээл 8
  • 12:30
    “Эрүүл мэндийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Зам алсад хөтөлнө” нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Эрүүл мэндийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Ганцаардсан зүрх” УСК 83
  • 14:45
    Шинэ номын танилцуулга
  • 15:00
    “Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Ганцаардсан зүрх” УСК 84
  • 18:45
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:50
    “Эрүүл мэндийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:15
    “Экологийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 20:15
    “Англи үгийг тогтоох Монгол сэтгэхүй” хичээл 9
  • 20:45
    “Соён гэгээрүүлэгч судлаачид” нэвтрүүлэг
  • 21:45
    “Бага хуралдайн товчоон” нэвтрүүлэг
  • 22:45
    Хүн төрөлхтөний дуу
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай.

SPS World

  • 00:00
    hardwood classic bucks vs. hawks 10/17/1970
  • 01:30
    work from home toronto raptors
  • 02:00
    hardwood classic suns vs. timberwolves 01/04/2005
  • 04:00
    nba special kevin garnett all-star interview
  • 05:00
    2011 playoff playback heat vs. mavericks nba finals game 5
  • 07:00
    hardwood classic raptors vs. sixers 2001 east semis game 7
  • 09:00
    nba gametime
  • 09:30
    nba gametime
  • 10:00
    hardwood classic bucks vs. hawks 10/17/1970
  • 11:30
    nba together erik spoelstra
  • 12:00
    nba gametime
  • 12:30
    nba gametime
  • 13:00
    hardwood classic raptors vs. sixers 2001 east semis game 7
  • 15:00
    nba home video 2006 miami heat
  • 16:00
    nba gametime
  • 16:30
    nba gametime
  • 17:00
    hardwood classic suns vs. timberwolves 01/04/2005
  • 19:00
    nba special vince carter - the interview
  • 20:00
    nba gametime
  • 20:30
    nba gametime
  • 21:00
    2011 playoff playback heat vs. mavericks nba finals game 5
  • 23:00
    nba gametime
  • 23:30
    nba gametime

SPS Classic

  • 08:00
    matchday 19/20 liv 5-2 eve
  • 10:00
    goals of the season 18/19
  • 11:00
    pl review 19/20: matchweek 24
  • 12:00
    netbusters 19/20 #2
  • 12:30
    pl world #42
  • 13:00
    fanzone
  • 13:30
    1-to-11: yaya toure
  • 14:15
    the big interview: hector bellerin
  • 15:00
    pl classic: mnc 6-3 ars 13/14
  • 17:00
    pl review 19/20: matchweek 24
  • 18:00
    matchday 19/20 mnc 8-0 wat
  • 20:00
    premier league daily
  • 20:30
    legends interview: ian wright
  • 21:00
    classic match rewind liv 3-3 mnu
  • 21:30
    pl review 19/20: matchweek 24
  • 22:30
    review of the season 06/07
  • 23:30
    pl world #42
  • 00:00
    classic match rewind new 4-4 ars 10/11
  • 00:30
    netbusters 19/20 #2
  • 01:00
    premier league daily
  • 01:30
    pl review 19/20: matchweek 24
  • 02:30
    my season: gareth bale 2012/13
  • 03:00
    matchday 19/20 liv 5-2 eve
  • 05:00
    classic match rewind liv 3-3 mnu 93/9
  • 05:30
    premier league daily
  • 06:00
    soccerbox s1: carragher #6
  • 06:30
    netbusters 19/20 #2
  • 07:00
    legends s2: juninho #5
  • 07:30
    my season: gareth bale 2012/13

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    life style иога №58
  • 09:20
    insider дугаар #17 (м.бөхбат)
  • 09:50
    сакраменто - миннесота nba 2019-20
  • 11:50
    life style жюү жицү №19
  • 12:00
    life style иога №58
  • 12:20
    монголын мистер - 2020 өдөр 1
  • 16:20
    life style иога №58
  • 16:40
    pl flashback №34
  • 17:10
    nba 2k20 - тоглогчдын тэмцээн дугаар №03
  • 18:10
    life style иога №58
  • 18:30
    реал - ювентус аваргуудын лиг 2017/18
  • 20:30
    "бөхийн ертөнц" нэвтрүүлэг - дугаар#20
  • 21:00
    life style иога №58
  • 21:20
    life style жюү жицү №19
  • 21:30
    "биограф" нэвтрүүлэг №5 (г.өсөхбаяр)
  • 21:50
    "sps блиц" дугаар 5
  • 22:10
    "sps блиц" дугаар 6
  • 22:30
    псж - реал аваргуудын лиг 2017/18

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "COVID-19: ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд дамжуулалт
  • 11:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 19:50
    "CU Store Corporate" танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    one: clash of legends
  • 12:00
    wwe monday raw 1407
  • 14:00
    ufc flashback #16 (вүүдли-томпсон 1)
  • 14:30
    жүдо монреалын гранпри 2019 өдөр 1
  • 17:30
    one top 50 events: #13
  • 18:30
    fight life #8 (mike tyson)
  • 19:00
    wwe monday raw 1408
  • 21:00
    one weekly #20
  • 21:30
    judo for the world #5 (йордан, канад, замби, соломоны арлууд)
  • 22:00
    ufc: хермансон-каннониер

Сүлд ТВ

  • 08:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Миний Монгол” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” нэвтрүүлэг / Булган/
  • 10:25
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Нийгэм ахуйн баримжаа 1-р анги/
  • 10:50
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Нийгэм ахуйн баримжаа 2-р анги/
  • 11:15
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Монгол хэл 3-р анги/
  • 12:00
    “Монгол төрийн түшээд” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    2018 оны улсын баяр наадмын барилдаан 5-р хэсэг
  • 14:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Сүлд үү, Тоо юу?" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Алтан үеийн дуунууд 10
  • 15:15
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:15
    Улсын наадам-2009 /хурдан морьдын уралдаан/
  • 17:30
    Цензургүй сурвалжилга
  • 18:15
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Амлалтын задлан 4
  • 19:00
    “Миний Монгол” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Хөгжлийн мэдээ
  • 19:55
    “Монгол төрийн түшээд” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Монголын нэг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Бидний амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Шинэчлэгч, бүтээлч парламент
  • 22:40
    “Сувд” нэвтрүүлэг
  • 23:40
    “Мориор амилсан Монгол заяа” МУТМУ Б.Цэндбаатар
  • 00:30
    "Элсэлтийн ням гариг” ОАК 5-р анги
  • 01:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    Теле концерт
  • 08:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 43-р анги
  • 10:20
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 87, 88-р анги
  • 11:40
    "Хар хүлэг баатар" ОАК 1, 2-р анги
  • 14:00
    "Сүн Үкүн" ОАК 5-р анги
  • 15:30
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 47, 48-р анги
  • 17:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 44-р анги
  • 19:00
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 89, 90-р анги
  • 20:30
    "Сүн Үкүн" ОАК 6-р анги
  • 22:00
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 49, 50-р анги
  • 23:45
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 89, 90-р анги
  • 01:00
    "Сүн Үкүн" ОАК 6-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    сан антонио - дэнвэр nba 2019-20
  • 02:00
    тоттенхэм - норвич pl 24-р тойрог
  • 04:00
    сан антонио - оклахома nba 2019-20
  • 06:00
    football extra №15
  • 06:30
    челси - арсенал pl 24-р тойрог
  • 08:30
    hoop life №13
  • 09:00
    майами - юта nba 2019-20
  • 11:00
    pl flashback №34
  • 11:30
    псж - реал аваргуудын лиг 2017/18
  • 13:30
    hoop life №14
  • 14:00
    л.а лэйкерс - дэнвэр nba 2019-20
  • 16:00
    ливерпүүл - рома аваргуудын лиг 2017/18
  • 18:00
    премьер лигийн тойм №06
  • 19:00
    nba flashback №28
  • 19:30
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №21
  • 20:00
    ман ютд - псж аваргуудын лиг 2018/19
  • 22:00
    л.а клипперс - бостон nba 2019-20

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 09:10
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 46-р анги
  • 10:00
    Теле хичээл: ЭЕШ МУ-ын түүх ,Орос хэл
  • 10:40
    Бүтээл төрөх агшин " нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Монгол уяач" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Теле хичээл: ЭЕШ МУ-ын түүх ,Орос хэл
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Зарын цаг
  • 17:00
    Иргэний индэр /шууд/
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Хотын шийдэл
  • 19:20
    "Амлалтын задлан" нэвтрүүлэг-4
  • 19:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 47-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:58
    Зураглал
  • 08:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 08:25
    “Урлагийн ертөнц” урлагийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Пяо Шуай” ОАУСК 28-р анги /давталт/
  • 09:50
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:55
    “Тахианы өд” ОАУСК 27-р анги /давталт/
  • 10:40
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 10:50
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 11:35
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 11:40
    “Дурлалын магистр” МУСК
  • 13:00
    “Он цагийн хэлхээс” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 14:00
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:10
    Урлагийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 16:05
    “Дүр эсгэгч” МУСК
  • 17:15
    Кино бидний амьдралд
  • 17:35
    “Тахианы өд” ОАУСК 28-р анги
  • 18:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 18:30
    “Пяо Шуай” ОАУСК 29-р анги
  • 19:15
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 19:20
    “COVID 19”-ын талаар хүүхдүүд /хүүхдийн нэвтрүүлэг/
  • 19:35
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 20:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Ээж” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 21:40
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 4-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:35
    “Тахианы өд” ОАУСК 28-р анги
  • 23:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 23:30
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 00:20
    “Пяо Шуай” ОАУСК 29-р анги
  • 01:05
    Шөнийн зураглал
  • 01:08
    Төрийн дуулал
  • 01:10
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Эрийн хийморь: Монгол улсын тод манлай уяач Э. Эрдэнэчулуун
  • 07:40
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1962, 1966 он
  • 08:32
    Спорт таны амралтанд: “Алтан заамар-2019” Боксын аварга шалгаруулах Олон улсын тэмцээн
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Д. Батбаяр
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Математик”
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Монгол хэл”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Математик”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Хүн ба байгаль”
  • 11:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”
  • 11:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Математик”
  • 12:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Хүн ба нийгэм”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Урт буу эмэгтэй 50 метрийн шигшээ буудлага
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 13:05
    Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Урт буу эмэгтэй 50 метрийн шигшээ буудлага /үргэлжлэл/
  • 14:01
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Жудо бөхийн шигшээ барилдаан
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Жудо бөхийн шигшээ барилдаан /үргэлжлэл/
  • 16:40
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг” Лиллехамерын өвлийн олимп
  • 17:20
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1962, 1966 он
  • 18:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:05
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1962, 1966 он /үргэлжлэл/
  • 18:21
    Бахархал: Олон улсын хэмжээний мастер Л. Баатархүрээ
  • 18:50
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Сагсан бөмбөг 3х3 Монгол-Бангладеш
  • 19:12
    Миний мөрөөдөл: Буудлагын тамирчин А. Түмэндэлгэр
  • 19:40
    Спорт таны амралтанд: “Төмөр хүлэг” мастер кросс уралдаан
  • 20:42
    Манлайн баясгалан: Монгол Улсын гарьд М. Баяржавхлан
  • 21:15
    Спорт-түүх: Самбо бөхийн хөгжлийн түүх
  • 22:15
    Уухай: Шагайн харваан хүндэт мэргэн Ч. Бархас агсны дурсамж нэвтрүүлэг
  • 22:45
    Redbull- үзүүлж байна

Парламент телевиз

  • 07:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 08:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Дэлхийн парламентууд
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    Сэдвийн гүнд ярилцлага
  • 11:00
    Шууд дамшуулалт
  • 11:30
    Ярих өнцөг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:55
    Дэлхийн парламентууд
  • 20:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 20:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хүмүүн өв-Өмнөговь аймгийн бахархалт хүмүүс нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Амлалтын задлан нэвтрүүлэг-3
  • 22:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 23:55
    Дэлхийн парламентууд
  • 00:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

V/2717:00

C1

"Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 3-р анги

V/2715:20

AsianBox

"Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 59, 60-р анги

V/2723:50

AsianBox

"Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК төгсгөлийн 101, 102-р анги