UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    төгөлдөр хүүхэд-танин мэдэхүйн цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 08:50
    дасгал хийж дархлаагаа дэмжицгээе
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    теле хичээл 4-р анги / хүн ба байгаль/
  • 11:00
    шуурхай мэдээ
  • 11:25
    онц сурлагатан олон ангит кино /2/
  • 12:15
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 12:25
    эх баригч эмч олон ангит кино /6/
  • 13:15
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 13:30
    бяцхан мөрдөгчид
  • 13:55
    монгол наадгай
  • 14:20
    теле хичээл 4-р анги / хүн ба байгаль/
  • 14:40
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 14:50
    дуугаар дархлаагаа дэмжицгээе-шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    бэрүүд making movie
  • 17:00
    сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    теле хичээл: эеш
  • 18:00
    тэр 60 нас хүрэх байв
  • 18:50
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 19:10
    амлалтын задлан
  • 19:30
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    үлгэрийн далай
  • 20:45
    онц сурлагатан олон ангит кино /3/
  • 21:45
    нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:25
    эх баригч эмч олон ангит кино /7/
  • 23:20
    sky movie
  • 00:10
    world music online festival-орчин үе бүтээлийн үдэш
  • 00:30
    кино миний амьдрал
  • 00:45
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    "эфир" эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:55
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    "теле хичээл 1-р анги: /хүн ба орчин/
  • 12:00
    "невский" оросын олон ангит кино 43-р анги
  • 13:00
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:00
    "хөрөг"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "теле хичээл 1-р анги: /хүн ба орчин/
  • 16:00
    "жүжиг"
  • 17:50
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 21:05
    "амлалтын задлан-3"
  • 21:20
    "билэгтэй яриа"
  • 22:10
    "тэр 60 нас хүрэх байв"
  • 23:00
    "невский" оросын олон ангит кино 44-р анги
  • 00:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "хошин шог"
  • 08:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "ээжүүд эрүүл ирээдүйн төлөө"хэлэлцүүлэг
  • 10:45
    business news
  • 10:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - түүх
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - хөгжим
  • 11:45
    элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 12:25
    хүүхдүүдээ дуулж сурцгаая №7
  • 12:40
    world music online festival
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    business news
  • 13:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:50
    "жумүн" соак 71-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    теле хичээл 6-р анги - түүх
  • 15:40
    теле хичээл 6-р анги - хөгжим
  • 15:45
    элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:25
    хүүхдүүдээ дуулж сурцгаая №7
  • 16:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:45
    business news
  • 16:55
    "tvmall"
  • 17:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:30
    "сод бүтээн байгуулалт"
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "urban" үзүүлж байна
  • 18:50
    business news
  • 19:00
    "жумүн" соак 72-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    "с.эрдэнэ гэж хэн бэ?"
  • 20:30
    "монгол улсаа хөгжүүлье"ток шоу
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэр 60 нас хүрэх байсан"
  • 23:00
    "маш нууц" муск
  • 00:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:10
    Дорнын зурлага
  • 06:15
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:15
    “Ахмад” УСК
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги –Математик, Нийгэм судлал, Англи хэл/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг / давталт /
  • 12:15
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги –Элсэлтийн ерөнхий шалгалт /
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 6-р анги
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:30
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги –Математик, Нийгэм судлал, Англи хэл/
  • 15:30
    “Өдрийн хөтөлбөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 16:50
    “Хормын зуурт” ОАУСК, 2-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Хормын зуурт” ОАУСК, 2-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дэлхий дахин ба Монгол” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    “Амлалтын задлан-4” төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 20:45
    “Бизнес максимум” теле шоп
  • 20:50
    “Билэгтэй өдөр” нэвтрүүлэг
  • 21:35
    “Бизнес максимум” теле шоп
  • 21:40
    “Шөнө дундын ФМ” УСК
  • 00:00
    Гадаад мэдээ
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Gemma Korea үзүүлж байна
  • 11:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 32-р анги
  • 11:50
    Who is he? Товч асуулт
  • 12:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Хүн ба орчин/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    World Music online Festival: Сонгодог бүжгийн үдэш
  • 13:40
    "Жулиан хаан мандтугай" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    Теле хичээл ЭЕШ /Газар зүй/
  • 14:30
    Теле хичээл ЭЕШ /Хими/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 92-р анги
  • 16:30
    Теле хичээл - 2-р анги /Хүн ба орчин/ давталт
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Жулиан хаан мандтугай" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 18:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 33-р анги
  • 19:20
    Амлалтын задлан
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    VIP ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэлхийгээр аялагчид" аяллын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "С.Эрдэнэ гэж хэн бэ?" Цуврал 1
  • 22:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 93-р анги
  • 23:30
    "Хайр Харуусал" МУСК
  • 01:10
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    тв хичээл 10-р анги: биологи
  • 10:00
    тв хичээл 10-р анги: үндэсний бичиг
  • 10:30
    тв хичээл 10-р анги: хими
  • 11:00
    мөнхийн хайр-182 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    их эмч
  • 14:00
    адтай жаалууд 143,144
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бизнес аялал
  • 16:00
    business time
  • 16:10
    тв хичээл 10-р анги: эрүүл мэнд
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    тв хичээл 10-р анги
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    дугуйн дээрх там 5-10
  • 19:20
    урбан ажлын хувцас үзүүлж байна
  • 19:30
    чи чадна
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-183 оак
  • 22:30
    дугуйн дээрх там 5-10
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 5
  • 06:55
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 07:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.9,10-р анги
  • 08:00
    Мэдээ
  • 09:10
    "Фү Яаогийн домог" УСК 21-р анги
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 10:30
    "Нар сар од" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 13-р анги
  • 11:50
    "37-р Точка" МУСК 14-р анги
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Приусын босс" МУСК
  • 16:00
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:40
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" бага, дунд бүлэг
  • 16:50
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 17:05
    "Фү Яаогийн домог" УСК 22-р анги
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.11,12-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Хотын шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Тэр 60 хүрэх байв" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 23:25
    "Бидний нандин үе" ОАК 14-р анги
  • 00:20
    Бундеслиг "Тойргийн өмнө"
  • 00:50
    "Аман хуур" МУСК
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:05
    "Фү Яаогийн домог" ОАК 22-р анги
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.15-16-р анги
  • 07:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.16-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 46-48-р анги
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.17-18-р анги
  • 10:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Миний охид" СОАК 19-20-р анги
  • 11:25
    Теле хичээл 7-р анги- Мэдээлэл технологи
  • 11:45
    Теле хичээл 7-р анги- Англи хэл
  • 12:05
    Теле хичээл 7-р анги- Эрүүл мэнд
  • 12:10
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Фитнес" ОАК 1.7-8-р анги
  • 13:20
    Теле хичээл ЭЕШ
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    70/76 ТВ контент
  • 15:10
    Теле хичээл 7-р анги- Мэдээлэл технологи
  • 15:30
    Теле хичээл 7-р анги- Англи хэл

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Лондонгийн дээрэм" УСК
  • 09:10
    "Хүмүүн өв"-Өмнөговь аймгийн бахархалт хүмүүс цуврал
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хүн ба орчин
  • 10:20
    Сошиал туршилт
  • 10:30
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 10:40
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 10:50
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Хамаг Монгол туургатны "Улаачдын сорил 3" үзүүлж байна.
  • 12:10
    Говийн бүс 2016 - Хоёрдугаар хэсэг
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хүн ба орчин
  • 14:20
    Теле хичээл: ЭЕШ
  • 15:00
    "Өнөөдөр ба маргааш" нэвтрүүлэг 5
  • 15:50
    High trade
  • 16:10
    "Лондонгийн дээрэм" УСК
  • 18:10
    Улаачдын сорил-Ч.Чулуунчимэг
  • 18:40
    "Ялалт өрөг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:55
    "Амжилтын үндэс" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Амлалтын задлан" нэвтрүүлэг 4
  • 21:00
    "Хүмүүн өв"-Өмнөговь аймгийн бахархалт хүмүүс цуврал
  • 21:50
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 22:00
    "Нэгэн дээвэр доор" УСК
  • 00:10
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    ЭЕШ-д бэлтгэхэд зориулсан теле хичээл: Газар зүй, Хими
  • 10:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:30
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "9-р өрөө" СОАК 12-р анги
  • 13:40
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 14-р анги
  • 14:05
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал /season2/ 22,23-р хэсэг
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Уран зохиол, Хими, Физик
  • 15:30
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 1,2-р анги
  • 16:00
    "Хаан болсон салбадай" СОАК 1-р анги
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 15-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "9-р өрөө" СОАК 13-р анги
  • 20:50
    Нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар - 9
  • 22:00
    "Америкчууд" АОАК /season 6/ 1-р анги
  • 23:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 54-р анги
  • 00:00
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар - 9
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:35
    Бизнес толь
  • 10:05
    Бүжгийн хичээл
  • 10:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Газар зүй/
  • 10:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Хими/
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Нийгэм судлал/
  • 11:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 11:40
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Дорноговь аймаг Иххэт сум" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Бизнес толь
  • 13:40
    "Сахарын өвчнөөс салах боломж" нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Газар зүй/
  • 14:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Хими/
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Нийгэм судлал/
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 15:40
    "Ялалт хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 16:30
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 17:20
    "Golf and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Энд, одоо" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    "Амжилт" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Үхлийн симфони" МУСК
  • 01:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:50
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Көзайым ОАУСК 1-р бүлэг 8-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Теле хичээл 5-р анги: "Хүн ба байгаль , Математик"
  • 12:20
    Эгэл ертөнц ОАУСК 33-р анги
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги: "Хүн ба байгаль , Математик" /давталт/
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Масс академи үзүүлж байна
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 20:00
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:00
    Көзайым ОАУСК 1-р бүлэг 9-р анги
  • 23:00
    Англи хэлтэй залуус төсөл-2
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 00:05
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аяллын тойрог
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Бизнес Амжилт
  • 10:30
    Аялгуут хором
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл - XII анги
  • 12:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 45-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Хошин шог
  • 18:20
    Теле хичээл - XII анги
  • 19:00
    Шударга ёсны нэхэмжлэл
  • 19:30
    Баримтат кино
  • 20:30
    Хөгжлийн мэдээ
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 46-р анги 22.50 Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 918-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 7-р бүлгийн 9-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Дуу хуурын өлгий" дурсамж нэвтрүүлэг #4
  • 11:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 113,114-р анги
  • 12:00
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 71-р анги
  • 12:45
    Теле хичээл: Аж төрөх ухаан: Ахуйн хэрэгсэл, тоног төхөөрөмжийг зааврын дагуу ашиглах
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Анчид" Анимэ 49,50-р анги
  • 14:00
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #11
  • 14:30
    Теле хичээл: Эрүүл мэндийн хичээл
  • 14:50
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Теле хичээл: Элсэлтийн ерөнхий шалгалт
  • 16:10
    Хошин шог
  • 16:45
    Теле хичээл: Тогтвортой хөгжлийн боловсрол: Биологийн төрөл зүйлийг хамгаалах
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес өрөг
  • 18:10
    Зууны 100 эмэгтэй
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 919-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 72-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #6
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 7-р бүлгийн 10-р анги
  • 22:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:50
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 10:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:10
    "Өрөө" УСК
  • 13:10
    "Эрүүл Мэндийн Салбар 2016 - 2020 онд хийсэн ажил"
  • 14:00
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК
  • 16:00
    "Ярилцлага" ток шоу
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Засаг цаг - Хуруу ба хошуу" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Хууль бус дэвжээ" УСК
  • 23:10
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Ярилцлага
  • 08:45
    Дүгнэх цаг-Сангийн яам
  • 09:50
    "Итгэл" олон ангит кино 4-р анги
  • 10:45
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Их засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Чамдаа яараад байна" Н.Дашдэмбэрэл
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:00
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 18:10
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Хотын хөгжил хорооноос" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Их засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ярилцлага
  • 21:20
    "Залуу Лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл" олон ангит кино 5-р анги
  • 22:55
    "Хосын жор" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино Төгсгөлийн 14-р анги
  • 07:30
    "Шидэт арал" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 08:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:30
    "Дэлхийн Монголчууд" /COVID-19/
  • 09:00
    "Ханнагийн түүх"
  • 09:42
    "Онцгой байдлын ерөнхий газар" сэрэмжлүүлж байна
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 37-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 5-р бүлгийн 15-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 17:25
    "Цаг үе" мэдээ мэдээлэл /Корона вирус/
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Дэлхийн Монголчууд" /COVID-19/
  • 19:15
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:30
    "Шидэт арал" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 20:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 38-р анги
  • 21:00
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Уран зохиолын цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 5-р бүлгийн 16-р анги
  • 23:00
    "Таши лам хоёр"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    Peptide Yзүүлж байна
  • 18:00
    "Мод тарья"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Гоёл медикал" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Түмний цаг"
  • 20:20
    "Хорт хавдаргүй улаанбаатар хот"
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 20:35
    "5 Хором"
  • 21:45
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Галааридын цаг"
  • 23:00
    "Бахархал" Hийгэм, эдийн засаг
  • 00:00
    "Төгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Дүба Дүба" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 09:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 10:00
    "Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Авьяастнуудын сургууль” ОАК
  • 11:35
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 12:10
    "Дүба Дүба" хүүхэлдэйн кино
  • 12:25
    “Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Үүнийг мэдэх үү?” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 14:00
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Da Vinci Kids – “Амьтдын ертөнц” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 18:50
    "Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Байгаль багш” баримтат кино
  • 22:00
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    Монголын сайхан орноор
  • 08:55
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Баримтат кино
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Дэггүй аав" ХОАК 15-р анги
  • 13:10
    Шатрын теле хичээл 1-р хэсэг
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Билэгтэй яриа"
  • 16:20
    "Дэггүй аав" ХОАК 16-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ярилцах цаг"
  • 20:00
    "НИТХ" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "С.Эрдэнэ гэж хэн бэ?" 1-р цуврал
  • 20:35
    "Тоглолтын цаг"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Амжилтын үндэс" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "Дэггүй аав" ХОАК 17,18-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Бага хуралдайн товчоон” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Онгон зэрлэг ертөнц” баримтат кино
  • 11:00
    “Соён гэгээрүүлэгч судлаачид” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Англи үгийг тогтоох Монгол сэтгэхүй” хичээл 9
  • 12:30
    “Эрүүл мэндийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Экологийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Ганцаардсан зүрх” УСК 84
  • 14:45
    Шинэ номын танилцуулга
  • 15:00
    “Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Ганцаардсан зүрх” УСК 85
  • 18:45
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:50
    “Эрүүл мэндийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:15
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 20:15
    “Англи үгийг тогтоох Монгол сэтгэхүй” хичээл 10
  • 20:45
    “Соён гэгээрүүлэгч судлаачид” нэвтрүүлэг
  • 21:45
    “Бага хуралдайн товчоон” нэвтрүүлэг
  • 22:45
    Хүн төрөлхтөний дуу
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай.

SPS World

  • 00:00
    2012 playoff playback sixers/bulls east 1st round game 1
  • 01:00
    2012 playoff playback sixers/bulls east 1st round game 2
  • 02:00
    hardwood classic lakers vs. mavericks 1986 west semis
  • 04:00
    nba roundtable legends of the 90s
  • 04:30
    nba roundtable run tmc
  • 05:00
    marquee matchup grizzlies vs. clippers 11/09/2015
  • 07:00
    hardwood classic rockets vs. mavericks 2005 west 1st round
  • 09:00
    nba gametime
  • 09:30
    nba gametime
  • 10:00
    nba roundtable stars of the 80s
  • 10:30
    nba together trae young
  • 11:00
    nba special wilt 100
  • 12:00
    nba gametime
  • 12:30
    nba gametime
  • 13:00
    2012 playoff playback bulls/sixers east 1st round game 3
  • 14:00
    hardwood classic rockets vs. mavericks 2005 west 1st round
  • 16:00
    nba gametime
  • 16:30
    nba gametime
  • 17:00
    marquee matchup grizzlies vs. clippers 11/09/2015
  • 19:00
    2012 playoff playback bulls/sixers east 1st round game 4
  • 20:00
    nba gametime
  • 20:30
    nba gametime
  • 21:00
    hardwood classic lakers vs. mavericks 1986 west semis
  • 23:00
    2019 playoff playback celtics/bucks east semis game 2

SPS Classic

  • 08:00
    pl classic: crp 3-3 liv 13/14
  • 10:00
    classic match rewind liv 3-3 mnu 93/94
  • 10:30
    netbusters 19/20 #3
  • 11:00
    pl world #42
  • 11:30
    pl review 19/20: matchweek 25
  • 12:30
    classic: por 7-4 rea 07/08
  • 13:00
    my season: gareth bale 2012/13
  • 13:30
    review of the season 16/17
  • 15:30
    matchday 19/20 nor 3-2 mnc
  • 17:30
    netbusters 19/20 #3
  • 18:00
    pl classic: liv 4-4 ars 08/09
  • 20:00
    premier league daily
  • 20:30
    classic match rewind liv 3-3 mnu 93/94
  • 21:00
    the goalscorers #4 andrew cole
  • 21:30
    19/20 season so far: manchester city
  • 22:30
    pl review 19/20: matchweek 25
  • 23:30
    netbusters 19/20 #3
  • 00:00
    classic: ars 7-3 new 12/13
  • 00:30
    my season: gareth bale 2012/13
  • 01:00
    premier league daily
  • 01:30
    classic: mnu 5-2 tot 08/09
  • 02:00
    the goalscorers #4 andrew cole
  • 02:30
    weekend warm-up: at home #8
  • 03:30
    matchday 19/20 mnc 8-0 wat
  • 05:30
    premier league daily
  • 06:00
    legends s2: juninho #5
  • 06:30
    netbusters 19/20 #3
  • 07:00
    pl review 19/20: matchweek 25

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    life style иога №59
  • 09:20
    nba flashback №28
  • 09:50
    чикаго - индиана nba 2019-20
  • 11:50
    life style жюү жицү №20
  • 12:00
    life style иога №59
  • 12:20
    монголын мистер - 2020 өдөр 2
  • 16:20
    life style иога №59
  • 16:40
    ман сити - тоттенхэм аваргуудын лиг 2018/19
  • 18:40
    life style иога №59
  • 19:00
    life style жюү жицү №20
  • 19:10
    fight life #7 (khabib nurmagomedov)
  • 19:40
    "sps блиц" дугаар 6
  • 20:00
    "бөхийн ертөнц" нэвтрүүлэг - дугаар#21
  • 20:30
    "эргэн санахад" нэвтрүүлэг дугаар#8
  • 21:00
    life style иога №59
  • 21:20
    mcba 2019 дивизон 2 хүрэл медаль мон алтиус - рояль
  • 22:50
    nba 2k20 - тоглогчдын тэмцээн дугаар №04
  • 23:50
    life style жюү жицү №20

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "COVID-19: ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд дамжуулалт
  • 11:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    wwe monday raw 1408
  • 11:00
    one: legendary quest
  • 14:30
    judo for the world #5 (йордан, канад, замби, соломоны арлууд)
  • 15:00
    one top 50 events: #14
  • 16:00
    жүдо монреалын гранпри 2019 өдөр 2
  • 18:00
    ufc flashback #17 (круз-гарбрандт)
  • 18:30
    one: pursuit of greatness
  • 21:00
    one: enter the dragon

Сүлд ТВ

  • 08:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    “Монгол төрийн түшээд”
  • 09:15
    Алтан үеийн дуунууд 11
  • 09:30
    “Хүлгийн үүрсээнд” нэвтрүүлэг / Булган/
  • 10:00
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Математик 4-р анги/
  • 10:25
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Нийгэм ахуйн баримжаа 3-р анги/
  • 10:50
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Монгол хэл 5-р анги/
  • 11:25
    Дэлхийн шилдэг уралдаанууд
  • 11:40
    “Морь цаг-Малчдын цаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Сувд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:15
    “Төвийн бүсийн хурд” Заамар 2008
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Хөгжлийн мэдээ
  • 17:30
    “Хурдан морины түүх” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цензургүй сурвалжилга
  • 19:20
    “Миний Монгол” нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Хулхидуулсан нь
  • 20:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Мориор амилсан Монгол заяа” МУТМУ Д.Одгэрэл
  • 22:30
    "Элсэлтийн ням гариг” ОАК 6-р анги
  • 23:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Алтан үеийн дуунууд
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 44-р анги
  • 10:20
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 89, 90-р анги
  • 11:40
    "Хар хүлэг баатар" ОАК 3, 4-р анги
  • 14:00
    "Сүн Үкүн" ОАК 6-р анги
  • 15:30
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 49, 50-р анги
  • 17:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 45-р анги
  • 19:00
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 91, 92-р анги
  • 20:30
    "Сүн Үкүн" ОАК 7-р анги
  • 21:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 51, 52-р анги
  • 23:45
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 91, 92-р анги
  • 01:00
    "Сүн Үкүн" ОАК 7-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ман ютд - бөрнли pl 24-р тойрог
  • 02:00
    майами - атланта nba 2019-20
  • 04:00
    лэстер - вест хэм pl 24-р тойрог
  • 06:00
    nba flashback №26
  • 06:30
    брүүклин - филаделфиа nba 2019-20
  • 08:30
    pl flashback №32
  • 09:00
    атлетико - реал аваргуудын лиг 2016/17
  • 11:00
    nba flashback №27
  • 11:30
    мемфис - сакраменто nba 2019-20
  • 13:30
    pl flashback №33
  • 14:00
    рома - ливерпүүл аваргуудын лиг 2017/18
  • 16:00
    нью орлеанс - портлэнд nba 2019-20
  • 18:00
    nba 2k20 - тоглогчдын тэмцээн дугаар №11
  • 19:00
    pl flashback №35
  • 19:30
    nba 2k20 - тоглогчдын тэмцээн дугаар №12
  • 20:30
    hoop life №16
  • 21:00
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №21
  • 21:30
    pl world №42
  • 22:00
    аякс - реал аваргуудын лиг 2018/19

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    DW Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 09:10
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 47-р анги
  • 10:00
    Теле хичээл: ЭЕШ Газар зүй, Хими
  • 10:40
    Хүүхдийн сонгодог бүтээл 3-4
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Амьтдын вант улс" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Теле хичээл: ЭЕШ Газар зүй, Хими
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Зарын цаг
  • 17:00
    Иргэний индэр /шууд/
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Сонгодог бүжгийн үдэш-2
  • 19:30
    С:Эрдэнэ гэж хэн бэ
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 48-р төгсгөлийн анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    Жазз хөгжмийн үдэш-1
  • 23:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:58
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 08:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 08:25
    Зочны цаг
  • 08:45
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Пяо Шуай” ОАУСК 29-р анги /давталт/
  • 09:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 09:55
    Тахианы өд” ОАУСК 28-р анги/давталт/
  • 10:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 10:50
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 4-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 11:35
    Сонгодог дуурийн цаг
  • 12:00
    “Далайн махчин амьтад” /ВВС агентлаг үзүүлж байна/
  • 12:45
    Монгол дууны хит
  • 13:45
    “Сонгууль 2020 ба сонгох эрх”
  • 14:45
    Гадаад дууны цаг
  • 15:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    “Олзтой аялал” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 16:35
    Хошин хөтөлбөр
  • 17:00
    Гадаад дууны хит
  • 17:30
    “Тахианы өд”ОАУСК 30-р анги
  • 18:15
    Зочны цаг
  • 18:45
    “Пяо Шуай” ОАУСК 31-р анги
  • 19:35
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 20:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “VIP өрөө” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 5-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    Тахианы өд” ОАУСК 30-р анги
  • 23:15
    Кино бидний амьдралд
  • 23:30
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    “Пяо Шуай” ОАУСК 31-р анги
  • 01:00
    Төрийн дуулал
  • 01:02
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Эрийн хийморь: Архангай аймгийн Цэнхэр сумаас бэлтгэв
  • 07:48
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3-р наадам: Талбайн теннис эрэгтэй хосын төрөл хүрэл медалийн төлөөх тоглолт
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Дархан мэх: Монгол улсын начин А. Алтанхуяг
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги“Англи хэл”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Хүн ба нийгэм”
  • 11:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Математик”
  • 11:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Монгол хэл”
  • 12:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Хөгжим”
  • 12:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 3-р анги “Математик”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Redbull- үзүүлж байна: “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 13:05
    Redbull- үзүүлж байна: “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017 /үргэлжлэл/
  • 14:20
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Волейбол Монгол-Пакистан тоглолт
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 15:10
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Волейбол Монгол-Пакистан тоглолт /үргэлжлэл/
  • 16:00
    Морьтой Монгол аян: Хэнтий аймгийн Дэлгэрхаан сумаас бэлтгэв
  • 16:50
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1930, 1950 он
  • 17:30
    Спорт таны амралтанд: “БАХА-150” 2019 авто машины ралли уралдаанаас
  • 18:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:05
    Спорт таны амралтанд: “БАХА-150” 2019 авто машины ралли уралдаанаас /үргэлжлэл/
  • 18:36
    Үндэсний спортын цаг Монгол бахархалын өдөрт зориулсан шагайн харваа
  • 19:35
    Бахархал: Шагайн харвааны дархан мэргэн Б. Баатарбат
  • 20:20
    Спорт-түүх: 1993 оны улсын аварга “Өдрийн од” баг
  • 21:20
    Адуучин: Завхан аймгийн Сонгино сумаас бэлтгэв
  • 22:07
    Буудлага спортын дэлхийн цомын аварга шалгаруулах тэмцээн

Парламент телевиз

  • 07:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 08:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Дэлхийн парламентууд
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    Сэдвийн гүнд ярилцлага
  • 11:00
    Шууд дамшуулалт
  • 11:30
    Ярих өнцөг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:55
    Дэлхийн парламентууд
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Хүмүүн өв-Өмнөговь аймгийн бахархалт хүмүүс нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Амлалтын задлан нэвтрүүлэг-4
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 23:55
    Дэлхийн парламентууд
  • 00:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

V/2717:00

C1

"Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 3-р анги

V/2715:20

AsianBox

"Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 59, 60-р анги

V/2723:50

AsianBox

"Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК төгсгөлийн 101, 102-р анги