UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    бяцхан мөрдөгчид
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    цэц
  • 11:00
    үлгэрийн далай
  • 11:10
    онц сурлагатан олон ангит кино /4/
  • 12:00
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 12:10
    эх баригч эмч олон ангит кино /8/
  • 13:00
    аяллын тойрог
  • 13:55
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 14:05
    хайрын бэлэг-мугж б.сарантуяа
  • 15:50
    үлгэрийн далай
  • 16:05
    өнөөгийн монгол /япон хэлээр/
  • 16:30
    sky movie
  • 17:25
    vote mongolia 2020
  • 18:25
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:45
    баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    сайн уу сайнаа
  • 20:45
    үлгэрийн далай
  • 20:55
    онц сурлагатан олон ангит кино /5/
  • 22:00
    бэрүүд олон ангит кино 1-р анги
  • 22:50
    эх баригч эмч олон ангит кино /9/
  • 23:45
    кино миний амьдрал
  • 00:00
    миний ахын эхнэр монголын уран сайхны кино
  • 01:23
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "түг түг хаалгаа"
  • 12:50
    "хотод юу өөрчлөгдөв"
  • 13:00
    "невский" оросын олон ангит кино 43,44,45-р анги
  • 15:50
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 16:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 17:20
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "засах цаг: хуруу ба хошуу"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 21:00
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "невский" оросын олон ангит кино 46-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    "tvmall"
  • 09:20
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    бубус тур ххк 10 жилийн ойн хүндэтгэлийн "баярлалаа" хүндэтгэлийн онлайн тоглолт" шууд
  • 12:35
    "өнөөдрийн аялал"
  • 14:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:45
    business news
  • 14:55
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 15:00
    "жүмун" соак 71,72,73-р анги
  • 17:45
    business news
  • 17:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    "urban" үзүүлж байна
  • 18:10
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 18:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "жумүн" соак 74-р анги
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    "covid-19"халдварын нөхцөл байдлын тойм
  • 20:50
    "дүүргүүдийн бүтээн байгуулалт"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "худалч залуу" муск
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:30
    Дорнын зурлага
  • 06:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:35
    “Алтан Адель” УСК
  • 09:15
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:30
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    “Бизнес максимум” теле шоп
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Хэлэлцүүлэг” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Хөөрөлдөөн” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Тэнгэрээс дээш 3 метр-1” УСК
  • 16:30
    “Тэнгэрээс дээш 3 метр-2” УСК
  • 18:30
    “Галааридын цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “С.Эрдэнэ гэж хэн бэ?” төлбөрт нэвтрүүлэг”
  • 21:25
    “Сод бүтээн байгуулалт” төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Кок Робиныг хэн хөнөөв" УСК
  • 00:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Дэлхийгээр аялагчид" аяллын нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Gemma Korea үзүүлж байна
  • 11:00
    "Алганы хээ" Ток шоу Ж.Энхболд Барилгын инженер
  • 12:20
    Галсансүхийн галзуу үдэш
  • 13:20
    Харандааны адал явдал
  • 13:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 92-р анги
  • 14:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 93-р анги
  • 15:30
    "Жулиан хаан мандтугай" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 19:10
    "Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн" Номин холдинг
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    "Дэлхийгээр аялагчид" аяллын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Элсэн цаг" хэлэлцүүлэг, мэтгэлцээн
  • 22:20
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Цагаан толгойн алуурчин" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    sbn news тойм
  • 08:30
    тв хичээл 10-р анги
  • 09:30
    хайрын хүч
  • 10:30
    чи чадна
  • 11:30
    их эмч
  • 12:30
    шийдэл
  • 13:30
    мөнхийн хайр 179 оак
  • 14:30
    мөнхийн хайр 180 оак
  • 15:30
    мөнхийн хайр 181 оак
  • 16:30
    мөнхийн хайр 182 оак
  • 17:30
    мөнхийн хайр 183 оак
  • 18:30
    тв хичээл 10-р анги
  • 19:20
    урбан ажлын хувцас үзүүлж байна
  • 19:30
    одонгуа нэвтрүүлэг
  • 20:00
    18 нас би чамд хайртай муск
  • 22:00
    бүү март муск
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 10-14 ангиуд
  • 10:00
    "Эхнэрийн заавраар" шоу
  • 11:15
    "37-р Точка" МУСК 13,14-р анги
  • 13:40
    "Хөгжилтэй миний гэр" УСК
  • 15:05
    "Миний багш улаантан" УСК
  • 16:40
    "Бяцхан мастерууд" шоу
  • 18:00
    "Эхнэрийн заавраар" шоу
  • 19:30
    "Мөнхийн хөдөлгүүр" ХУИС -ийн 40 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "COVID 19 -Ад чөтгөртэй хийж буй тулаан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Бундеслиг: Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 21:20
    "Майнц - Лайпциг" Бундеслиг: 27-р тойрог /шууд/
  • 23:40
    "Диваажинд хүрэх тасалбар" УСК
  • 01:50
    "Бяцхан мастерууд" тусгай дугаар
  • 02:10
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 5
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Тоглоом бүтээгч" УСК
  • 09:40
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 10:20
    "Төв цэг"дэлхийн тойм
  • 10:50
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 11:00
    "Лондонгийн дээрэм" УСК
  • 13:10
    Хамаг Монгол туургатны "Улаачдын сорил 3" үзүүлж байна.
  • 13:40
    High trade
  • 13:50
    Содон аялгуу
  • 14:00
    ММСУХ-ны 22 жилийн ой - 2017 он
  • 15:40
    Ганибалтай ярилцъя-Мал аж ахуй
  • 16:40
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 16:50
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 17:20
    Нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Ярих өнцөг
  • 18:50
    "Амлалтын задлан" нэвтрүүлэг 4
  • 19:00
    "Тэр бол луу" УСК
  • 21:10
    Нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Ялалт өрөг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нэгэн дээвэр доор" УСК
  • 00:00
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:15
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Чинээлэг залуугийн хайр" СОАК 11,12-р анги
  • 14:25
    Хар хайрцаг
  • 15:20
    "The Voice of Mongolia"шоу нэвтрүүлэг /season 2/ "Knock out - 7"
  • 17:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг /season 2/ Хөшигний ард
  • 17:30
    "Чимгээ шоу" нэвтрүүлэг /season 2/ дугаар - 7
  • 18:30
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "The Voice of Mongolia"шоу нэвтрүүлэг /season 2/ "Knock out -8"
  • 21:40
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:30
    "Эзэгнэгч" МУСК
  • 00:10
    "Хэрвээ би үлдвэл" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:35
    Бизнес толь
  • 09:05
    "Аз жаргал" МУСК
  • 10:30
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "100 асуулт нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Бизнес толь
  • 14:00
    "Сахарын өвчнөөс салах боломж" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Гэртээ ганцаараа" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Дорноговь аймаг Сайхандулаан сум" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Өглөөний хүн" нэвтрүүлэг С.Эрдэнэ
  • 16:40
    "Энд, одоо" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн тойм
  • 20:00
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Golf and coffee" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Найрагтай үдэш" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Өртөө" МУСК
  • 00:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн тойм
  • 00:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Дуулиант хэрэг цувралаас /давталт/
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 10:15
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 11:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 13:10
    Таны сонголт
  • 13:40
    УИХ-н цаг /давталт/
  • 14:10
    "Засах цаг" - Хуруу ба хошуу /давталт/
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:40
    Нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 19:00
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    Уран сайхны кино
  • 23:55
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Телеконцерт
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Ухаарахуй - Хамба лам Д.Чойжамц
  • 10:20
    Том 4 толгой МУСК
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 47-р анги
  • 12:30
    Аялгуут хором
  • 13:00
    Зөв сонголт
  • 13:30
    Тархи зүрх тоглолт
  • 15:30
    Бизнес амжилт
  • 16:00
    Агаараар гүйцгээе Аяллын нэвтрүүлэг 2,3-р хэсэг
  • 16:40
    Аз жаргал МУСК
  • 18:00
    Алганы хээ Доктор Ө.Гэрэлт-Од
  • 19:00
    Аавын нутаг-2 хөрөг
  • 19:20
    Аяллын тойрог
  • 20:00
    Нэмэлт цаг
  • 21:00
    Зөв сонголт
  • 21:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 48-р анги
  • 23:10
    Зөв сонголт
  • 23:40
    Бизнес Амжилт
  • 00:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 68-71-р анги
  • 12:10
    "Балжиннямтай өдөр" Нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Анчид" Анимэ 46-50-р анги
  • 15:10
    Эгшигт тэнгэрийн орон
  • 16:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "One piece" Анимэ 917-919-р анги
  • 18:20
    Амжилтын үндэс
  • 18:50
    Хошин шог
  • 19:25
    "Дуу хуурын өлгий" дурсамж нэвтрүүлэг #4
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:00
    "Балжиннямтай өдөр" Нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Urban Talk" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 72-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:50
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 10:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:00
    "Миний найз охин" УСК
  • 13:20
    "Чимээгүй хашхираан-2" үзүүлж байна
  • 14:00
    "Mask Production - Буратино Хүүхдийн Жүжиг"
  • 15:10
    "Single ladies-2" МУСК
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    " Талархал" ток шоу
  • 21:00
    "Засаг цаг - Хуруу ба хошуу" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Миний шинэ найз охин" УСК
  • 00:40
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 09:20
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:50
    "Дэлхий гараг" цуврал /Гүехэн тэнгисүүд/
  • 10:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Ип Ман-3" УСК
  • 13:25
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 14:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    "Засах цаг - Хуруу ба хошуу" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Итгэл" олон ангит кино /3-5/-р анги
  • 18:35
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 19:05
    "Зэвүүн инээд" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Цуст намар УСК
  • 00:25
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Шидэт арал" хүүхэлдэйн кино 9-18-р анги
  • 10:20
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 12:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 34-39-р анги
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Онцгой байдлын ерөнхий газар" сэрэмжлүүлж байна
  • 19:10
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 20:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 40-р анги
  • 21:00
    "Watchmojo Mongolia"
  • 21:30
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монгол Тулгатны 100 эрхэм" С.Цогтбаяр
  • 23:10
    "Үлгэрийн баатар гэртээ харих замд" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:30
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "5 Хором"
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм, эдийн засаг
  • 14:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг нэвтрүүлэг"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    Peptide Yзүүлж байна
  • 17:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 18:00
    "Хүрээ панз" Давталт
  • 19:00
    "Зангиатай ярилцлага" Нийгэм, эдийн засаг
  • 20:00
    "5 Хором"
  • 20:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Мод тарья"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм, эдийн засаг
  • 22:00
    "Галааридын цаг"
  • 23:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    "Төгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Хулгайлагдсан нь" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Бяцхан багш” англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Сиэста Зи”
  • 13:45
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:00
    "Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    "Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 09:50
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 10:20
    Баримтат кино
  • 11:10
    "39 хэмийн зээлийн хүү"
  • 12:00
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:30
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн шилдэг барилдаан
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"
  • 15:30
    Шатрын теле хичээл 3-р хэсэг
  • 15:45
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    Баримтат дэлгэц
  • 19:50
    Монголын сайхан орноор
  • 20:10
    Мөнхтөрийн цаг
  • 21:00
    "7 хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    УИХ-ын цаг
  • 22:10
    "Хайр" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээ
  • 10:35
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:40
    “Оросын хуягт танкууд” баримтат кино
  • 12:00
    “Боб Роусын зургийн хичээл
  • 13:00
    “Зам алсад хөтөлнө” нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг
  • 14:40
    “Эрүүл мэндийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Бага хуралдайн товчоон” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Соён гэгээрүүлэгч судлаачид” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Диваажингийн кино театр” уран сайхны кино
  • 19:00
    “Би чадна” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Соён гэгээрэх ардын индэр” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Галина Вишневская амьдралын түүх” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Бага хуралдай эрдмийн чуулган” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    marquee matchup knicks vs. nets 10/25/2019
  • 01:00
    nba special unstoppable bernard king
  • 01:30
    nba special big game james worthy
  • 02:00
    hardwood classic cavaliers vs. raptors 04/10/2000
  • 04:00
    nba special 1984 draft
  • 05:30
    nba roundtable legends of the 1970s
  • 06:00
    hardwood classic cavaliers vs. celtics 2008 east semis
  • 08:00
    nba roundtable stars of the 1980s
  • 08:30
    nba roundtable stars of the 1990s
  • 09:00
    home video 1995 houston rockets
  • 10:00
    hardwood classic cavaliers vs. celtics 2008 east semis
  • 12:00
    nba roundtable legends of the 1970s
  • 12:30
    nba roundtable stars of 1980s
  • 13:00
    nba roundtable stars of the 1990s
  • 13:30
    nba special looking back at reggie
  • 14:30
    nba special 1984 draft
  • 16:00
    hardwood classic cavaliers vs. celtics 2008 east semis
  • 18:00
    marquee matchup knicks vs. nets 10/25/2019
  • 20:00
    nba special unstoppable bernard king
  • 20:30
    nba special big game james worthy
  • 21:00
    hardwood classic cavaliers vs. raptors 04/10/2000
  • 23:00
    hardwood classic wizards vs. pistons 02/08/1999

SPS Classic

  • 08:00
    pl classic: liv 4-4 ars 08/09
  • 10:00
    pl world #42
  • 10:30
    netbusters 19/20 #5
  • 11:00
    pl review 19/20: matchweek 27
  • 12:00
    classic: mnu 5-2 tot 08/09
  • 12:30
    pl world #42
  • 13:00
    fanzone
  • 13:30
    matchday 19/20 wol 3-2 mnc
  • 15:30
    classic: mnu 5-2 tot 08/09
  • 16:00
    1-to-11: yaya toure
  • 16:45
    the big interview: hector bellerin
  • 17:30
    my season: gareth bale 2012/13
  • 18:00
    pl classic: mnc 6-3 ars 13/14
  • 20:00
    pl greatest goals liverpool
  • 21:00
    netbusters 19/20 #5
  • 21:30
    19/20 season so far: manchester city
  • 22:30
    pl review 19/20: matchweek 27
  • 23:30
    pl world #42
  • 00:00
    my season: gareth bale 2012/13
  • 00:30
    netbusters 19/20 #5
  • 01:00
    pl classic: crp 3-3 liv 13/14
  • 03:00
    matchday 19/20 wol 3-2 mnc
  • 05:00
    legends s2: juninho #5
  • 05:30
    my season: gareth bale 2012/13
  • 06:00
    pl greatest goals liverpool
  • 07:00
    pl review 19/20: matchweek 27

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    life style иога №61
  • 09:20
    даллас - хьюстон nba 2019-20
  • 11:20
    life style өөрийгөө хайрлая №10
  • 11:50
    life style иога №61
  • 12:10
    nba 2k20 - тоглогчдын тэмцээн дугаар №6
  • 13:10
    "sps блиц" дугаар 7
  • 13:30
    спортын хатад #6 (г.угалзцэцэг)
  • 14:10
    pl flashback №35
  • 14:40
    life style иога №61
  • 15:00
    mcba 2019 эмэгтэй финалийн тоглолт этүгэн - сэзис
  • 16:30
    life style өөрийгөө хайрлая №10
  • 17:00
    nba flashback №29
  • 17:30
    "бөхийн ертөнц" нэвтрүүлэг - дугаар#21
  • 18:00
    life style иога №61
  • 18:20
    ufc flashback #15 (лаулер-кондит)
  • 18:50
    зэвсэг хүчний 98 жилийн ойд зориулсан барилдаан
  • 21:50
    life style иога №61
  • 22:10
    football extra №16
  • 22:40
    "sps блиц" дугаар 7
  • 23:00
    pl flashback №36
  • 23:30
    ufc flashback #16 (вүүдли-томпсон 1)

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "+39 хэмийн зээлийн хүү" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Дэлхийн шилдэг дуурь: Montagskonzert 6" тоглолт
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc 248: адесанья-ромеро
  • 12:00
    fight life #8 (mike tyson)
  • 12:30
    one top 50 events: #12
  • 13:30
    ufc flashback #17 (круз-гарбрандт)
  • 14:00
    judo for the world #5 (йордан, канад, замби, соломоны арлууд)
  • 14:30
    ufc: йоанна-ватерсон
  • 17:30
    one warrior series 5-6
  • 18:00
    ufc flashback #18 (ромеро-виттэйкер 1)
  • 18:30
    ufc 247: жонес-рэйэс
  • 21:00
    one top 50 events: #11
  • 22:00
    wwe monday raw 1408

Сүлд ТВ

  • 08:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 09:10
    “Алтан үеийн дуунууд” /шилдэг/
  • 10:50
    “Монгол төрийн түшээд” нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Математик 5-р анги/
  • 11:55
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Нийгэм ахуйн баримжаа 4-р анги/
  • 12:20
    Теле хичээл /Тусгай хэрэгцээт боловсрол - Математик 6-р анги/
  • 12:45
    Хурдан морины уралдаан
  • 14:15
    “Монгол наадам” /Булган аймгийн уяачид/
  • 14:40
    “Монголын нэг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Говь 1 сая мод үндэсний аян
  • 16:20
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “Миний Монгол” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Дүнжингарав-2015 /Хурдан морьдын уралдаан/
  • 18:00
    “Аз жаргал хаана байна” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цензургүй сурвалжилга
  • 20:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    “Бидний амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 21:10
    “Мориор амилсан Монгол заяа” МУТМУ Н.Даш-Өлзий
  • 22:00
    “Сувд” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 23:20
    “Мандухай цэцэн хатан” 3,4-р анги МУСК
  • 01:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 46-р анги
  • 08:10
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 92-94-р анги
  • 11:00
    "Сүн Үкүн" ОАК 7, 8-р анги
  • 13:30
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 50-54-р анги
  • 17:40
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 47-р анги
  • 19:00
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 95, 96-р анги
  • 20:20
    "Running man" шоу нэвтрүүлэг (212)
  • 22:10
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 55, 56-р анги
  • 23:55
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 95, 96-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ливерпүүл - саутхэмптон pl 25-р тойрог
  • 02:00
    шарлотт - индиана nba 2019-20
  • 04:00
    кристал.п - шеффилд pl 25-р тойрог
  • 06:00
    nba flashback №28
  • 06:30
    бостон - портлэнд nba 2019-20
  • 08:30
    pl flashback №34
  • 09:00
    реал - байерн аваргуудын лиг 2016/17
  • 11:00
    nba flashback №29
  • 11:30
    мемфис - хьюстон nba 2019-20
  • 13:30
    pl flashback №35
  • 14:00
    реал - байерн аваргуудын лиг 2017/18
  • 16:00
    бостон - юта nba 2019-20
  • 18:00
    nba 2k20 - тоглогчдын тэмцээн дугаар №14
  • 19:00
    pl flashback №36
  • 19:30
    football extra №16
  • 20:00
    тоттенхэм - дортмунд аваргуудын лиг 2018/19
  • 22:00
    портлэнд - индиана nba 2019-20

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Вангүй Анна хоёр" ОАК 1-р анги
  • 10:00
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Миний ажлын өрөөнд зочилно уу" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    "Өнөөдөр ба маргааш Эрдэнэсант сум" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Freedom street"
  • 13:30
    Бүтээл төрөх агшин " нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    Хүүхдийн сонгодог бүтээл-4
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хууль ба нийгэм улс төрийн мэтгэлцээн
  • 20:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Улсын их хулгайчид" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Вангүй Анна хоёр" ОАК 2-р анги
  • 23:20
    Зарын цаг
  • 23:30
    "Жаргал даахгүйн зовлон" MУСК

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 07:35
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 08:00
    Зочны цаг
  • 08:20
    Хошин хөтөлбөр
  • 09:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 4, 5-р анги
  • 09:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 10:00
    “Тахианы өд” ОАУСК 28, 29-р анги /давталт/
  • 11:35
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 11:40
    Сонгодог бүжгийн цаг /Хунт нуур/
  • 13:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 13:50
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 4, 5-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 15:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 15:30
    “Доктор” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 16:00
    “Олзтой аялал” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:45
    “Пяо Шуай” ОАУСК 29, 30-р анги/давталт/
  • 18:15
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 18:25
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 4, 5-р анги
  • 19:15
    “COVID 19”-ын талаар хүүхдүүд /хүүхдийн нэвтрүүлэг/
  • 19:45
    Кино бидний амьдралд
  • 20:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “VIP өрөө” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 4, 5-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 23:10
    Зочны цаг
  • 23:30
    “Тахианы өд” ОАУСК 28, 29-р анги /давталт/
  • 01:00
    Тайвширахуй
  • 01:10
    “Пяо Шуай” ОАУСК 29, 30-р анги/давталт/
  • 02:40
    Төрийн дуулал
  • 02:42
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    “Олимп ба ОТО” Солт-Лэйкийн өвлийн олимпийн дурсамж, МУСГЗ Ж. Отгонцагаан
  • 07:35
    “Улаанбаатар 2019” ширээний теннисний өсвөр үе, залуучуудын Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    “Улаанбаатар 2019” ширээний теннисний өсвөр үе, залуучуудын Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 11:05
    “Миний мөрөөдөл” хүүхдэд зориулсан хөтөлбөр: Усан спортын тамирчин Э. Эрхэс
  • 11:25
    Буудлага спортын дэлхийн цомын аварга шалгаруулах тэмцээн: Эмэгтэйчүүдийн 3 байрлалт 50 метрийн хийн урт бууны дасгал шигшээ
  • 12:40
    Спорт-Хобби: Шатрын олон улсын хэмжээний мастер Ч. Ганбат
  • 13:10
    Идэр мэргэний уухай: Нийслэлийн 39-р сургуулийн сурагчид оролцоно
  • 13:53
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1954, 1958 он
  • 14:40
    Дархан мэх: Монгол улсын заан Ч. Гочоосүрэн
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Бүгд Найрамдах Улс тунхагласны 94 жилийн ойд зориулсан үндэсний бөхийн барилдаан
  • 18:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:05
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Боксын мөнгөн медалийн төлөөх тоглолт
  • 20:50
    Бахархал: Монголын үндэсний олимпын академийн ерөнхийлөгч Ч. Зоригтбаатар
  • 21:55
    Оддын замнал: Сагсан бөмбөгийн нэрт тамирчин Дөрк Новицки
  • 22:25
    Азийн зуны спортын 18 дугаар их наадам: Бокс эмэгтэй алтан медалийн төлөөх тоглолт

Парламент телевиз

  • 07:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 08:00
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 08:40
    Төв цэг дэлхийн тойм
  • 09:00
    Сэдвийн гүнд ярилцлага
  • 10:00
    УИХ-ын 2020 оны хаврын ээлжит чуулган
  • 16:00
    УИХ-ын цаг
  • 16:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 17:40
    Төв цэг дэлхийн тойм
  • 18:00
    Сэдвийн гүнд ярилцлага
  • 19:00
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 19:40
    Төв цэг дэлхийн тойм
  • 20:00
    Сэдвийн гүнд ярилцлага
  • 20:40
    Дэлхийн парламентууд
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:50
    Амлалтын задлан нэвтрүүлэг-4
  • 21:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 22:40
    Төв цэг дэлхийн тойм
  • 23:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 00:00
    Ярих өнцөг
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

V/2717:00

C1

"Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 3-р анги

V/2715:20

AsianBox

"Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 59, 60-р анги

V/2723:50

AsianBox

"Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК төгсгөлийн 101, 102-р анги