МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Дэлхийн 80 гайхамшиг”
  • 09:00
    “Бурхан багш” уран сайхны кино 54-р анги
  • 09:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 10:00
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:40
    Миний сонгосон мэргэжил “Тогооч”
  • 12:00
    “Гэгээн үдэш” Дорнын их яруу найрагч Бэгзийн Явуухулан
  • 13:30
    “Шар үст өндөр залуу эргэж ирсэн нь” уран сайхны кино
  • 14:50
    Эх өв: “Сарьдагийн хийд”
  • 15:20
    “Аялгуут эх орон” концерт
  • 16:00
    “Мандухай цэцэн хатан” уран сайхны кино 4-р анги
  • 17:10
    “Монгол тулгатны зуун эрхэм” Монгол Улсын хөдөлмөрийн баатар, Аж үйлдвэрийн гавьяат ажилтан Паавангийн Дамдин
  • 18:50
    “Нэг сэтгэл, нэг итгэлээр” The Hu хамтлагийн хандивын тоглолтын нээлт/шууд/
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Бурхан багш” уран сайхны кино төгсгөлийн 55-р анги
  • 22:00
    “Нэг сэтгэл, нэг итгэлээр” The Hu хамтлагийн хандивын тоглолт /шууд/
  • 00:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    гэртээ ганцаараа-хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    шуурхай мэдээ
  • 11:30
    гоё айлууд- интерьер дизайны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    цонхон дээрх захиа олон ангит кино /23/
  • 12:50
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 13:10
    аяллын тойрог
  • 14:05
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 14:55
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 15:10
    цэндийн намсрай 100 жил
  • 16:00
    монголоо санасан сэтгэл-я.гэрэлчулуун
  • 17:45
    газар танихын эрдэм
  • 18:20
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:35
    үлгэрийн далай
  • 18:50
    сайн уу сайнаа
  • 20:00
    цонхон дээрх захиа олон ангит кино /24/
  • 21:00
    монгол киноны дуунууд
  • 22:00
    бэрүүд олон ангит кино 10-р анги
  • 22:55
    хонины найр монголын уран сайхны кино
  • 00:25
    кино миний амьдрал
  • 00:40
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "түг түг хаалгаа"
  • 12:20
    "невский" оросын олон ангит кино 3 бүлэг 16, 17, 18-р анги
  • 15:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:40
    "41+ бодит шоу" дугаар 10
  • 16:40
    "эмэгтэй хүн үүнийг зөвшөөрөхгүй" японы оак 9,10-р анги
  • 18:10
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 18:30
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "невский" оросын олон ангит кино 3 бүлэг 19-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "амьдралын төлөө зугт" уск
  • 00:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    business news
  • 09:00
    "tvmall"
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага30/0
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"120/0
  • 12:05
    business news
  • 12:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 12:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 13:00
    business news
  • 13:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:15
    "жүмун" соак 106,107,108-р анги
  • 16:30
    миний сургууль миний бахархал
  • 16:45
    business news
  • 16:55
    "биеийн өөрчлөлт 2" №11
  • 17:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "covid-19"халдварын нөхцөл байдлын тойм
  • 18:00
    сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 18:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:25
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 18:50
    "urban" үзүүлж байна
  • 19:00
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 1-р анги
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    business news
  • 20:30
    "биеийн өөрчлөлт 2" №12
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "үл тасрах аялгуу
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:40
    Дорнын зурлага
  • 06:45
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    “Аав” MУСК
  • 09:15
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:30
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    “Бизнес максимум” теле шоп
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Миний байшин” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Дайны цэцэгс” УСК
  • 15:20
    “Танихгүй танилууд” УСК
  • 17:20
    “Монгол бөхийн хийморь” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “ Чоно тусгай салаа-2” УСК
  • 00:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Дэлхийгээр аялагчид" аялалын нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Date хийх үү нэвтрүүлэг /Давталт/ S1-8
  • 11:00
    "Зура-3" Шоу /Давталт/
  • 12:10
    "Үер" МУСК
  • 13:30
    "ЭЗЕЛ" ОАК 20
  • 14:30
    "ЭЗЕЛ" ОАК 21
  • 15:20
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 18:50
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
  • 20:30
    Date хийх үү нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 21:00
    "Дэлхийгээр аялагчид" аялалын нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 22:00
    "Флораг аварсан нь" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    sbn news тойм
  • 10:00
    хайрын хүч
  • 11:00
    чи чадна
  • 12:00
    их эмч
  • 13:00
    истанбулын бэр оак-12
  • 14:00
    истанбулын бэр оак-13
  • 15:00
    истанбулын бэр оак-14
  • 16:00
    истанбулын бэр оак-15
  • 17:00
    истанбулын бэр оак-16
  • 18:00
    истанбулын бэр оак-17
  • 19:00
    үүргэвчтэй аялал: египт
  • 20:00
    шөнө дундын яриа 1-р анги
  • 21:30
    шөнө дундын яриа 2-р анги
  • 23:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 34-38 ангиуд
  • 10:00
    "Эхнэрийн заавраар" шоу
  • 11:10
    "Хоггүй цэвэрхэн Монгол – Говийн бүс" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Туна ба дэлхий" УСК
  • 13:10
    "Venera VIP clinic" нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Загварын ертөнц" ОАК 13-15 ангиуд
  • 16:30
    "Бяцхан мастерууд" шоу
  • 18:00
    "Эхнэрийн заавраар" шоу
  • 19:30
    "Мөнхийн хөдөлгүүр" ХУИС -ийн 40 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Нууцлаг бүсгүй Ким, нууцлаг Ли УСК
  • 21:00
    “Бөмбөг хөлийн эргэнд” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бүхнээс дээгүүр" МУСК
  • 23:25
    "Мартагдсан улирал" УСК
  • 00:40
    "Халзан толгойтууд" УСК
  • 02:15
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 10
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.5-8-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 22-24-р анги
  • 09:00
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 6-10-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Миний охид" СОАК 93-94-р анги
  • 11:25
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 11:30
    "Дерсу Узала" УСК
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Фитнес" ОАК 3.11-14-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Гэр бүл" реалити шоу
  • 17:00
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 18:20
    "Миний охид" СОАК 95-96-р анги
  • 20:00
    "Бурхны авралаар, чи ирлээ!" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Тэд эх орныхоо төлөө тулалдсан" УСК
  • 01:05
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Аялгуу ба уур хилэн" УСК
  • 09:00
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 11:00
    "Дайны харваач" УСК
  • 13:10
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 13:20
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 13:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 14:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 15:40
    Тоглолтын цаг
  • 16:40
    "Чи бол миний баатар" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 17:10
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК
  • 18:50
    "Бохирдол" УСК
  • 20:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:00
    "Гар утас" УСК
  • 23:00
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:15
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Миний дурласан цэвэрч залуу" СОАК 13,14-р анги
  • 14:30
    Хар хайрцаг
  • 15:30
    "Инженерийн гайхамшиг" баримтат кино 3-р анги
  • 16:20
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" дугаар - 2
  • 17:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    The Voice of Mongolia 2020 шоу нэвтрүүлэг Хэрхэн бүтсэн бэ? 2-р хэсэг
  • 22:00
    "Найзын хүсэлт" УСК
  • 00:00
    "Эр хүн болгож өгөөч" МУСК
  • 01:40
    "Сайхан түүхүүд" цуврал
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Зориг" МУСК
  • 09:50
    Бизнес толь
  • 10:20
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Бизнес толь
  • 13:00
    "Дорноговь аймаг Мандах сум" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Солиот эх" МУСК
  • 15:55
    "Шөлөндөө" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Дундын бүсгүй" тоглолт
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 23:35
    "Учрал" МУСК
  • 01:20
    "Толь" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Дуулиант хэрэг цувралаас /давталт/
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 11:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Уран сайхны кино
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 18:40
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:45
    Уран сайхны кино
  • 23:30
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 23:35
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Телеконцерт
  • 08:00
    Хошин шог
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Тоглолтын цаг
  • 11:30
    Бизнес Амжилт
  • 12:00
    “Хөхөө Намжил”Морин хуурын уралдаан-7
  • 13:30
    Аялгуут хором
  • 14:00
    Зөв сонголт
  • 14:20
    Хөх толбот хүмүүс МУСК
  • 16:00
    Бизнес амжилт
  • 16:30
    Аян замын тэмдэглэл Ноён сум
  • 17:00
    Аз жаргалын шок МУСК
  • 18:30
    Аяллын тойрог
  • 19:30
    Гоё айлууд нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Зөв сонголт
  • 20:40
    Түүхээ мэдэх цаг 4 Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Ээждээ ир МУСК
  • 22:50
    Хайрын Зөвлөх ХОАУСК 25-р анги
  • 23:50
    Бизнес Амжилт
  • 00:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:00
    "Ер бусын Хэнри (Hardcore Henry) УСК
  • 09:40
    "Гранд зочид буудал" ОАК (III.16-20-р анги)
  • 11:50
    "Ширазын 9-р сарууд (Septembers of Shiraz)" УСК
  • 13:50
    "Тулааны клуб (Fight Club)" УСК
  • 16:20
    "Лос Анжелесийн нууц (L.A. Confidential)" УСК
  • 18:50
    "Сураггүй болсон эмэгтэй (Gone Girl) УСК
  • 21:30
    "Аагим халуун (Heat)" УСК
  • 00:40
    "Анчин (The Hunted)" УСК
  • 02:10
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 13-16-р анги
  • 12:10
    "Зууны 100 эмэгтэй" Нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Анчид" Анимэ 91-100-р анги
  • 17:20
    Амжилтын үндэс
  • 17:50
    Хошин шог
  • 18:10
    "Соронз" МУГЖ Т. Ариунаа
  • 19:10
    "Сансар огторгйн нууц" Баримтат кино
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:10
    "Беар Гриллстэй аялсан нь" Нэвтрүүлэг #12
  • 22:00
    "Шулмын хорлол" Нэвтрүүлэг #2
  • 23:10
    "Ланяа бичээс" ОАК 17-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Single lady-1" МУСК
  • 12:10
    "Чимх инээд" хошин хөтөлбөр
  • 12:50
    "Ах дүү 3" МУСК
  • 14:40
    "T-ARA" тоглолт
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Миний очих 100 газар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Таны сонголт " бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Путинтай хийсэн ярилцлага" баримтат нэвтрүүлэг 2 хэсэг
  • 21:00
    "Single lady-2" МУСК
  • 23:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Хотын хөгжил хорооноос" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Ээдрээт шөнө" уран сайхны кино
  • 10:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Паавангийн Дамдин
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Хоёр ба хагас эр хүн" 2-р бүлэг /12-16/-р анги
  • 16:20
    "Цогц боловсрол" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Ер бусын мөрдөгч" 1-р бүлэг /8-10/-р анги
  • 19:15
    Монголоо дуулъя
  • 20:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Чи энд байх уу?" уран сайхны кино
  • 00:35
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Сохор номин панда 2" хүүхэлдэйн кино 25-36-р анги
  • 10:38
    Сайн байна уу, захирал аа
  • 11:20
    Байгаль орчны яамнаас үзүүлж байна "Борооны усыг хуримтлуулахын ач холбогдол", "Ус, жижиг хөв цөөрөм, ус намгархаг газрын ач холбогдол"
  • 11:40
    Watchmojo Mongolia
  • 12:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 69-74-р анги
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Ирээдүйн хот-Хорват" баримтат кино
  • 19:02
    Эмоци продакшн "100 төгрөг", "Мартаж болохгүй өдөр" хошин тоглолт
  • 20:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 75-р анги
  • 21:00
    NUANS - Granada 1-р хэсэг тоглолт
  • 22:26
    "Туршилтын хосууд" уран сайхны кино
  • 00:15
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:30
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “60 хором” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм, эдийн засаг
  • 14:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Хүрээ панз" Давталт
  • 19:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “Мини Нинжа” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Луугийн үүр 2" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    “Урагшаа Титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Бяцхан багш” англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Сиэста Зи”
  • 13:45
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:00
    "Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    "Мини форс” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:10
    “Мөнх тунх” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Малефисент” уран сайханы кино
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 10:00
    "Мойлхон" МУСК
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "Есөн эрдэнийн орон" Баримтат кино П.Бадарч
  • 12:20
    "Нийслэлийн иргэдийн спортын наадам-2019"
  • 13:10
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:40
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 5,6-р анги
  • 15:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн шилдэг барилдаан
  • 16:00
    "Ярилцах цаг"
  • 16:30
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    "Жакарта-2018" Азийн наадмаас бэлтгэсэн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Тоглолтын цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2011 playoff playback magic vs. hawks 1st round game 3
  • 01:00
    2011 playoff playback magic vs. hawks 1st round game 6
  • 02:00
    work from home: new orleans pelicans
  • 02:30
    #nba together: brad stevens
  • 03:00
    hardwood classic rockets vs. sixers 01/15/2002
  • 05:00
    marquee matchup pacers vs. trail blazers 12/02/2013
  • 07:00
    hardwood classic celtics vs. lakers 2010 nba finals game 7
  • 09:00
    hardwood classic rockets vs. supersonics 1993 west semis
  • 11:00
    2011 playoff playback magic vs. hawks 1st round game 3
  • 12:00
    2011 playoff playback magic vs. hawks 1st round game 6
  • 13:00
    hardwood classic lakers vs. pistons 2004 nba finals game 5
  • 15:00
    hardwood classic rockets vs. sixers 01/15/2002
  • 17:00
    work from home:new orleans pelicans
  • 17:30
    #nba together: carmelo anthony
  • 18:00
    marquee matchup pacers vs. trail blazers 12/02/2013
  • 20:00
    nba home video 1994 houston rockets clutch city
  • 21:00
    hardwood classic rockets vs. supersonics 1993 west semis
  • 23:00
    2011 playoff playback heat vs. celtics east semis game 3

SPS Classic

  • 09:00
    челси-волверхэмптон pl 2018-2019
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №18: эвертон-ман.ютд 2003/04
  • 11:30
    голдэн стейт - орландо nba 2015-2016
  • 13:30
    ufc 227 диллашоу-гарбрандт 2
  • 16:30
    челси-волверхэмптон pl 2018-2019
  • 18:30
    түүхэн тоглолт №18: эвертон-ман.ютд 2003/04
  • 19:00
    голдэн стейт - орландо nba 2015-2016
  • 21:00
    ufc 227 диллашоу-гарбрандт 2

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    милуоки - торонто тоглолт №2 nba плэй-офф 2017
  • 11:00
    "эргэн санахад" нэвтрүүлэг дугаар#4
  • 11:30
    nba flashback №44
  • 12:00
    тоттенхэм - вест хэм pl 31-р тойрог
  • 14:00
    спортын хатад #9 (б.энххүслэн)
  • 14:40
    ufc flashback #14 (мкгрегор-мэндес)
  • 15:10
    ман ютд - шеффилд pl 31-р тойрог
  • 17:10
    "бөхийн ертөнц" #18 нэвтрүүлэг - 2020
  • 17:40
    life style иога №78
  • 18:00
    "last dance" баримтат кино 10-р анги
  • 19:00
    1 vs 1 №3 (с.зоригт)
  • 19:30
    hoop life №26
  • 20:00
    "наадам 2019" 4, 5-н даваа
  • 22:30
    pl flashback №56
  • 23:00
    "last dance" баримтат кино 10-р анги

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэлхийн шилдэг дуурь: Montagskonzert 11" тоглолт
  • 22:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    one weekly #25
  • 09:30
    one: legendary quest
  • 13:00
    one warrior series 5-10
  • 13:30
    one warrior series 5-11
  • 14:00
    one top 50 events: #2
  • 15:00
    one: for honor
  • 18:00
    ufc 248: адесанья-ромеро
  • 21:00
    one top 50 events: #1
  • 22:00
    wwe monday raw 1413

Сүлд ТВ

  • 08:00
     “Цэлмэг өглөө” нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 09:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 12,13,14-р анги
  • 10:30
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Мориор амлсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
     “Гоёл 2019” Загварын шоу    
  • 13:00
    “Сонирхогчдын клуб” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Сүлд үү, Тоо юу?” аялалын нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Монгол наадам” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Т news” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Сүлд ТВ ирэх 7 хоногт
  • 15:30
    Хурдан морьдын уралдаан
  • 17:00
     “Хөдөөгийн баягалан” МУСК
  • 18:30
    “Сүлд үү, Тоо юу?” аялалын нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бүх ард түмний “Сүлд караоке 2020” 
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Хурдан морины түүх” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Бизнес хөтөч
  • 22:10
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 23:10
     “Бурхад лав галзуурсан байх” УСК 2-р анги
  • 01:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 60-62-р анги
  • 09:00
    "Нар өөд тэмүүлэгсэд" ОАК 60-62-р анги
  • 10:40
    "Сүрчиг" ОАК 31, 32-р анги
  • 12:00
    "Сарны хосууд" ОАК 2-р анги
  • 13:10
    "Анхны хайр" ОАК 7-12-р анги
  • 17:40
    "Яг чам шиг охин" ОАК 63, 64-р анги
  • 19:00
    "Нар өөд тэмүүлэгсэд" ОАК 63, 64-р анги
  • 20:25
    "Running man" шоу нэвтрүүлэг (134)
  • 22:20
    "Хосуудын ертөнц" ОАК 4, 5-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    челси - барселона аваргуудын лиг 2017/18
  • 02:00
    торонто - орландо тоглолт №4 nba плэй-офф 2019
  • 04:00
    рома - барселона аваргуудын лиг 2017/18
  • 06:00
    nba flashback №43
  • 06:30
    юта - хьюстон тоглолт №1 nba плэй-офф 2019
  • 08:30
    pl flashback №07
  • 09:00
    саутхэмптон - арсенал pl 31-р тойрог
  • 11:00
    nba flashback №44
  • 11:30
    эвертон - ливерпүүл pl 30-р тойрог
  • 13:30
    football extra №07
  • 14:00
    челси - ман сити pl 31-р тойрог
  • 16:00
    хьюстон - сан антонио nba 2019-20
  • 18:00
    nba spotlight №06
  • 18:30
    pl 100 №1: марк шварцер
  • 19:00
    а.вилла - волверхэмптон pl 32-р тойрог
  • 21:00
    ман сити - арсенал pl 30-р тойрог
  • 23:00
    pre-game show №103 (шууд)
  • 23:20
    вотфорд - саутхэмптон (шууд) pl 32-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Олон орны хүүхдийн тоглолт
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 4-р анги
  • 10:50
    "Top Genius" боловсролын төв үзүүлж байна
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    "Миний ажлын өрөөнд зочилно уу" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Амьдралоги" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Зарын цаг
  • 17:40
    Нисгэгч-Шинэ үе
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хүсэл" МУСК
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Андууд-Шинэ үе
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 5 -р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Баянбулгынхан" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаар наадам: Бадминтон холимог багийн төрөл
  • 07:25
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Урт бууны эрэгтэйчүүдийн 10 метр
  • 08:20
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Чөлөөт бөхийн шигшээ барилдаан
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Чөлөөт бөхийн шигшээ барилдаан /үргэлжлэл/
  • 10:22
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Уругвай-ОХУ тоглолт
  • 12:53
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Сагсан бөмбөг Монгол-Солонгос
  • 14:35
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Туялзуур сэлэм шигшээ үзүүлбэр
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Туялзуур сэлэм шигшээ үзүүлбэр /үргэлжлэл/
  • 16:40
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Саудын-Араб-Египт тоглолт
  • 18:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:05
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Саудын-Араб-Египт тоглолт /үргэлжлэл/
  • 18:35
    Азийн зуны спортын 18 дугаар их наадам: Бокс эмэгтэй алтан медалийн төлөөх тоглолт
  • 19:55
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Чөлөөт бөхийн барилдаан
  • 20:27
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Испани-Марокко тоглолт
  • 22:14
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 23:35
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 08:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 09:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шууд дамжуулалт
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 15:00
    Ярих өнцөг
  • 16:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 17:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 18:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 20:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 22:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 00:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Music time
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Бидний нандин үе” ОАК-2
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:25
    Бахархал
  • 12:00
    “Миний ирээдүйн мэргэжил” зорилтот
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    “Залуу эмч нар” ОАК-27
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Зөв хооллоё
  • 14:30
    ТВ клиник
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Тан руу нүүж явна” МУСК
  • 16:45
    Music time
  • 17:00
    Түмэнд түгээе
  • 17:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 18:00
    “Залуу эмч нар” ОАК-28
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онлайн тэтгэлэгт хөтөлбөр
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Бид Монголчууд
  • 20:45
    Таны мэдлэгт
  • 21:00
    JAM MUSIC
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Богд хаан” МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VII/0417:00

Боловсрол ТВ

"Бурхны авралаар, чи ирлээ!" шоу нэвтрүүлэг

VII/0419:30

Боловсрол ТВ

"Миний охид" СОАК төгсгөлийн 107-108-р анги

VII/0420:10

MN25

"невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 3-р анги