МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хайр өөрөө ирдэг” уран сайхны кино 2-р анги
  • 09:50
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:40
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 12:00
    Мэдээ /шууд/
  • 12:30
    “12/15” өсвөр насныханд зориулав
  • 13:00
    “Хойд нутгийнхан” уран сайхны кино 24-р анги
  • 13:50
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 15:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: Нүүдэлчдийн өв соёл “Хоточ нохой”
  • 15:40
    MNB World: Talk show
  • 16:10
    Технологийн ертөнцөөр
  • 16:30
    Билгийн мэлмий: “Сэнтий суудал”
  • 17:00
    “Амьдрал чиний төлөө” Монголын уран сайхны кино 53.54-р анги
  • 18:10
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 18:30
    Иргэдийн эрхзүйн боловсролд /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Прокурорын цаг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:50
    Үндсэн хуулийн цэц байгуулагдсан өдөрт: “Үндсэн хуулийн цэц бол Үндсэн хуулийг чандлан сахиулах баталгаа мөн”
  • 21:00
    “Хайр өөрөө ирдэг” уран сайхны кино 3-р анги
  • 21:45
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:50
    “Ингэх гээд байсан юм” Монголын уран сайхны кино
  • 22:50
    Хайрлаарай “Хандлага”
  • 23:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    хэрмэн цав
  • 11:00
    шуурхай мэдээ
  • 11:30
    цонхон дээрх захиа олон ангит кино /26/
  • 12:25
    perfect dance show
  • 13:55
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 14:05
    жин эмч японы олон ангит кино /4/
  • 14:55
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 15:20
    инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 15:45
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 15:55
    дуугаар дархлаагаа дэмжицгээе-шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    бүтээлч хүүхэд
  • 18:00
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:15
    үлгэрийн далай
  • 18:30
    атг-ын мэдээлэл
  • 19:00
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    үндсэн хуулийн цэц байгуулагдсан өдөрт зориулав
  • 20:10
    цонхон дээрх захиа олон ангит кино /27/
  • 21:10
    жин эмч японы олон ангит кино /5/
  • 22:05
    анчид монголын уран сайхны кино
  • 23:30
    кино миний амьдрал
  • 23:45
    хэрмэн цав
  • 00:10
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:10
    "невский" оросын олон ангит кино 3 бүлэг 21-р анги
  • 12:10
    "би" /алтан фонд үзүүлж байна/
  • 13:10
    "баримтат кино"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "баатарлаг тууль жангарын жимээр" 5,6
  • 16:30
    "чамд харих гэр бий" японы оак 3,4-р анги
  • 18:00
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "невский" оросын олон ангит кино 3 бүлэг 22-р анги
  • 21:10
    монгол улсын үхц байгуулагдсан өдөрт зориулав: "үндсэн хуулийн цэц бол үндсэн хуулийг чандлан сахиулах баталгаа мөн"
  • 21:20
    "дэлхий хавтгай"
  • 22:10
    "чамд харих гэр бий" японы оак 5,6-р анги
  • 23:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "орон орны хоол"
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага50/0
  • 10:20
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 10:50
    business news
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 3-р анги
  • 12:50
    japan video topics
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:50
    "үл тасрах аялгуу"
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    "баянмөнхийн блог"№7
  • 16:50
    "орон орны хоол"
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:10
    "үндсэн хуулийн цэц бол үндсэн хуулийг чандлан сахиулах баталгаа мөн"
  • 18:20
    "urban" үзүүлж байна
  • 18:30
    "хоггүй цэвэрхэн монгол хангайн бүс"
  • 19:00
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 4-р анги
  • 20:05
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    business news
  • 20:30
    "баянмөнхийн блог"№8
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "үл тасрах аялгуу"
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

C1

  • 08:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Өвлийн хайрын дуу" СОАК 2-р анги /Давталт/
  • 12:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Танхай тээгч" МУСК
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК S2-11
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 23
  • 19:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Өвлийн хайрын дуу" СОАК 3-р анги
  • 22:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 24
  • 23:00
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК S2-11
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    нахиа
  • 10:00
    үүлсийн дундах оргил оак-22
  • 11:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр -шууд
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-19
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    кобра оак 2-5
  • 14:00
    гангараа ток шоу
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бизнес аялал
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    үүлсийн дундах оргил оак-23
  • 19:30
    мартагдашгүй аялал-1
  • 20:00
    медальтан: ж.өлзий-орших
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-20
  • 22:30
    үүлсийн дундах оргил оак-23
  • 22:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 13
  • 06:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.3,4-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан мастерууд" тусгай дугаар
  • 08:00
    Мэдээ
  • 09:05
    "Инсү хатан" ОАК 4-р анги
  • 10:10
    "Фү Яаогийн домог" ОАК 43-р анги
  • 11:05
    "Бидний нандин үе" ОАК 39-р анги
  • 11:55
    "Загварын ертөнц" ОАК 17-р анги
  • 13:00
    "Venera VIP clinic - үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 16:10
    "Бяцхан мастерууд" тусгай дугаар
  • 16:25
    "Хоггүй цэвэрхэн Монгол-Хангайн бүс" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Фү Яаогийн домог" ОАК 44-р анги
  • 18:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.5,6-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Загварын ертөнц" ОАК 18-р анги
  • 21:30
    "Инсү хатан" ОАК 5-р анги
  • 22:40
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 1-р анги
  • 23:30
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 01:10
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 13
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:00
    "Фү Яаогийн домог" ОАК 44-р анги
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.13-14-р анги
  • 07:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.18-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 08:35
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.9-10-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Миний охид" СОАК 99-100-р анги
  • 11:25
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат/
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:07
    "Фитнес" ОАК төгсгөлийн 3.19-20-р анги
  • 13:10
    "Япон хэлний" алсын зайн сургалт /дунд шат/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт хүүхдийн хятад хэл /Анхан шат/
  • 15:40
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Ээжүүд" ОАК 2.13-14-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.15-16-р анги
  • 17:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.19-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:06
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 13-14-р анги
  • 18:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 18:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 31-32-р анги
  • 19:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.11-12-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" СОАК 101-102-р анги
  • 21:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 1.1-2-р анги
  • 23:05
    "Ээжүүд" ОАК 2.15-16-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Ангуучид" УСК
  • 09:10
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Улаачдын сорил-Т.Цоожсүрэн
  • 11:30
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 11:40
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 13:40
    "Намрын синдром" МУСК
  • 15:30
    High trade
  • 15:50
    "Ангуучид" УСК
  • 18:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 18:30
    High trade
  • 18:50
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 20:10
    Аз жаргалд итгэ
  • 20:20
    Содон аялгуу
  • 20:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:00
    "Тэнэгүүдийн өдөр" УСК
  • 22:50
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 10:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Устга" СОАК 8-р анги
  • 13:40
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал 79,80-р хэсэг
  • 14:10
    Өнөө өглөө
  • 15:30
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 16:00
    "Ким нарийн бичгийн дарга" СОАК 12-р анги
  • 17:20
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Устга" СОАК 9-р анги
  • 21:00
    "Монголын Улаан Загалмайн Нийгэмлэгийн 80 жилийн түүх" баримтат кино
  • 21:30
    Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хувь тавилан" ОАК 17-р анги
  • 23:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 90,91-р анги
  • 00:30
    "Эмчийн эсрэг интернэт - нэмэлт зөвлөмж"
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Бизнес толь
  • 09:35
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Pucca" хүүхэлдэйн кино 2-р анги /давталт/
  • 10:30
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 12:15
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Дорноговь аймаг-Хатанбулаг сум
  • 16:00
    "Хүсэл" МУСК
  • 17:30
    "Pucca" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 18:00
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бөхийн хийморь" нэвтрүүлэг /архив/
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 23:30
    Бизнес толь
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 19:00
    Көзайым ОАУСК 2-р бүлэг 16-р анги
  • 20:00
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Уран сайхны кино
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 00:05
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:10
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.21,III.1-р анги)
  • 10:00
    "Лос Анжелесийн нууц (L.A. Confidential)" УСК
  • 12:25
    "Кеннедигийн аллагын мөрөөр (JFK)" УСК
  • 15:35
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.1-р анги)
  • 16:25
    "Курск (Kursk)" УСК
  • 18:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (III.2,3-р анги)
  • 19:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.2-р анги)
  • 20:30
    "Марк Фелт (Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House)" УСК
  • 22:30
    "Америкт нэг удаа (Once Upon a Time in America)" УСК
  • 02:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.2-р анги)
  • 03:15
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (III.2,3-р анги)
  • 04:00
    "Сураггүй болсон эмэгтэй (Gone Girl) УСК
  • 06:30
    "Марк Фелт (Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House)" УСК
  • 08:10
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.2-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Хошин шог
  • 08:30
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 15-р анги
  • 09:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Беар Гриллстэй аялсан нь" Нэвтрүүлэг #14
  • 11:20
    Хошин шог
  • 12:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 19-р анги
  • 12:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Анчид" Анимэ 105,106-р анги
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 69-72-р анги
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:30
    "Сансар огторгйн нууц" Баримтат кино
  • 18:30
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 20-р анги
  • 20:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Беар Гриллстэй аялсан нь" Нэвтрүүлэг #15
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 16-р анги
  • 22:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Валериан" УСК
  • 12:40
    "Хошин шог"
  • 13:30
    "Хөгжилтэй өдөр" УСК
  • 15:30
    "Шинэ сорилт Ковид 19" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Залуу лидэр" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Миний очих 100 газар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Ярилцлага" ток шоу
  • 21:00
    "Хаалттай бүс" УСК
  • 23:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Их засаг-25 жил" баримтат кино
  • 09:10
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:40
    "Ер бусын мөрдөгч" 1-р бүлэг 12-р анги
  • 10:35
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Учралын баяр-2
  • 12:15
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Big Big Family" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:55
    "Их засаг-Япон орноор" цуврал
  • 17:15
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хоёр ба хагас эр хүн" 2-р бүлэг 21,22-р анги
  • 19:35
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 20:50
    Бахархалын мөрөөр
  • 21:05
    Ярилцлага
  • 22:05
    "Ер бусын мөрдөгч" 1-р бүлэг 13-р анги
  • 23:00
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Сохор номин панда 2" хүүхэлдэйн кино 41-42-р анги
  • 07:30
    "Watchmojo Mongolia"
  • 08:00
    "Хөхтөн амьтны амьдрал 2" баримтат кино
  • 08:50
    Сэтгэл зүйч зөвлөж байна
  • 09:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 77-р анги
  • 10:00
    "Эко аялал" амралтаа үр ашигтай өнгөрөөх зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:35
    "Факбу" 13-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 6-р бүлгийн 22-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээ мэдээлэл /ЭМЯ-аас короно вирусын талаар өгч байгаа мэдээлэл/
  • 17:40
    "Боби Баби хоёр"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:07
    "Факбу" 14-р анги
  • 19:35
    Байгаль орчны яамнаас үзүүлж байна "Израйлт улс усны хомсдолыг даван туулсан тухай" баримтат кино
  • 20:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 78-р анги
  • 21:00
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Эмоци продакшн "Цэцэрлэг" хошин тоглолт
  • 22:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" МОАК 1-р анги
  • 23:10
    "Хөхтөн амьтны амьдрал 3" баримтат кино
  • 00:15
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:10
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    “60 хором” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Мод таръя"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Авто химийн цаг"
  • 23:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Урагшаа Титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci kids - "Амьтдын ертөнц” т.с нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 10:00
    "Мини форс” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Доктор хэн” ОАК
  • 11:35
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл
  • 12:35
    “Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 13:05
    Da Vinci Learning – “Гайхалтай шинэ нээлтүүд” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Үүнийг мэдэх үү?” т.м нэвтрүүлэг
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:35
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    “Watch car” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Зузугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб”хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Мини форс” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Авьяаслаг багачууд”нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 21:45
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 22:00
    "Доктор хэн" ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Тавилан” баримтат кино
  • 08:40
    Монголын түүх: “1937 оны хэлмэгдүүлэлт”
  • 09:40
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: Дэлхийд данстай Монгол өв соёл 1,2-р хэсэг
  • 10:50
    Цаг агаар
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:40
    “Робокон-2019”
  • 12:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хутагтууд” цуврал нэвтрүүлэг Дилав хутагт Жамсранжав
  • 12:30
    NHK- Жайка үзүүлж байна: Эко технологи
  • 13:30
    “Монгол тулгатны зуун эрхэм” Монгол Улсын хөдөлмөрийн баатар, Аж үйлдвэрийн гавьяат ажилтан Паавангийн Дамдин
  • 14:30
    “Хүрээлэн амьд ертөнц”...цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:55
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Миний ард түмэн” /Дарьганга, Дөрвөд/ 1991 он.
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:40
    Зураглал
  • 16:50
    NHK- Жайка үзүүлж байна: Японы шинжлэх ухааны дэвшил
  • 17:50
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: Дэлхийд данстай Монгол өв соёл 3,4-р хэсэг
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    “Мартах учиргүй “ Ардын жүжигчин, хөгжмийн зохиолч П.Хаянхярваа
  • 19:50
    ММ энэ долоо хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:45
    Монголын түүх: “1939 оны Халхын голын дайн”
  • 21:45
    Цаг агаар
  • 21:50
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хутагтууд” цуврал нэвтрүүлэг Хувилгаан Гэндэнжамц
  • 22:15
    Зураглал
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:05
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 09:10
    "Шинэ ном" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:00
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 9,10-р анги
  • 14:10
    "Монгол монголоо хайрлая" хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Амьдралын эхлэл" ХОАК 31,32-р анги
  • 17:00
    Баримтат кино
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Тоглолтын цаг
  • 20:30
    "Чин ачлал"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол монголоо хайрлая" хэлэлцүүлэг
  • 22:20
    "Амьдралын эхлэл" ХОАК 33,34-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    hardwood classic knicks vs. heat 1999 east game 5
  • 01:30
    inside the nba: audio toon tv show
  • 02:00
    hardwood classic pistons vs. jazz january 22nd 1978
  • 03:30
    nba together w/vr hispanic communities
  • 04:00
    marquee matchup thunder vs. sixers 12/15/2017
  • 06:00
    2018 playoff playback warriors vs. cavaliers nba finals game 3
  • 08:00
    nba together: virtual roundtable
  • 09:00
    nba gametime
  • 09:30
    nba gametime
  • 10:00
    2016 playoff playback pistons vs. cavaliers east 1st round game 1
  • 11:00
    2016 playoff playback pistons vs. cavaliers east 1st round game 2
  • 12:00
    nba gametime
  • 12:30
    nba gametime
  • 13:00
    hardwood classic knicks vs. heat 1999 east game 5
  • 14:30
    inside the nba: audio toon tv show
  • 15:00
    nba together: virtual roundtable
  • 16:00
    nba gametime
  • 16:30
    nba gametime
  • 17:00
    marquee matchup thunder vs. sixers 12/15/2017
  • 19:00
    nba together w/malcolm brodgon
  • 19:30
    nba together w/vr hispanic communities
  • 20:00
    nba gametime
  • 20:30
    nba gametime
  • 21:00
    2018 playoff playback warriors vs. cavaliers nba finals game 3
  • 23:00
    nba gametime
  • 23:30
    nba gametime

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    челси-базель ucl 2013-2014
  • 11:00
    индиана - клейвленд nba 2015-2016
  • 13:00
    жүдо-дашт 2018 өдөр 3
  • 15:30
    түүхэн тоглолт №32: дерби-арсенал 1997/98
  • 16:00
    челси-базель ucl 2013-2014
  • 18:00
    индиана - клейвленд nba 2015-2016
  • 20:00
    жүдо-дашт 2018 өдөр 3
  • 22:30
    production time
  • 22:50
    индиана - клейвленд nba 2015-2016
  • 00:50
    эвертон - лестер (шууд) pl 32-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    бостон - милуоки тоглолт №5 nba плэй-офф 2019
  • 10:55
    pl netbusters №31
  • 11:25
    "эргэн санахад" нэвтрүүлэг дугаар#3
  • 11:55
    ман ютд - шеффилд pl 31-р тойрог
  • 13:50
    сп фалконс - дэрэн (шууд) дээд лиг 2020
  • 16:00
    "bike radar" magazine дугаар 7
  • 16:30
    премьер лигийн тойм №31
  • 17:30
    life style жюү жицү №2
  • 17:40
    production time
  • 17:45
    мхбх-ны супер цом - 2020
  • 20:00
    "бөхийн ертөнц" #12 нэвтрүүлэг - 2020
  • 21:00
    1 vs 1 №3 (с.зоригт)
  • 21:30
    "last dance" баримтат кино 3-р анги
  • 22:30
    "биограф" нэвтрүүлэг №2 (н.түвшинбаяр)
  • 22:50
    ливерпүүл - кристал.п pl 31-р тойрог
  • 00:50
    борнмут - ньюкасл (шууд) pl 32-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "COVID-19: ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд дамжуулалт
  • 11:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    wwe smackdown live 1088
  • 11:00
    ufc 241: кормиер-миочич 2
  • 14:00
    ufc: хермансон-каннониер
  • 16:00
    жүдо ташкентийн гранпри 2019 өдөр 3
  • 18:30
    ufc: густафсон-смит
  • 21:00
    one top 50 events: #2
  • 22:00
    one top 50 events: #1
  • 23:00
    one warrior series 5-11
  • 23:30
    one warrior series 5-12

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Цэлмэг өглөө” нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 09:25
    “Бренд” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Хурдан морины түүх” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Куантико бааз” олон ангит кино 20-р анги
  • 11:15
    “+19” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Морь цаг-Малчдын цаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг Д.Ганбат Монгол Улсын Аварга малчин
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Сүлд ТВ-энэ 7 хоногт
  • 15:30
    “Хурдан морьдын уралдаан” / Дүнжингарав 2015 /
  • 17:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 7-р анги
  • 17:30
    “Миний Монгол” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Бүх ард түмний “Сүлд караоке 2020”
  • 19:30
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Мориор амилсан Монгол заяа” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “T news” технологийн мэдээ
  • 21:50
    “Куантико бааз” киноны тухай
  • 22:00
    Бизнес хөтөч
  • 22:10
    “Куантико бааз” олон ангит кино 21-р анги
  • 23:00
    Бүх ард түмний “Сүлд караоке 2020”
  • 00:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Морь цаг-малчдын цаг /давталт/
  • 01:30
    "+19” нэвтрүүлэг
  • 02:00
    Теле концерт
  • 03:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 67, 68-р анги
  • 08:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 17
  • 09:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 17
  • 10:00
    "Нар өөд тэмүүлэгсэд" ОАК 67, 68-р анги
  • 11:10
    "Сарны хосууд" ОАК 4-р анги
  • 12:30
    Хятад хэлний хичээл № 29, 30
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Анхны хайр" ОАК 19-21-р анги
  • 16:30
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Яг чам шиг охин" ОАК 69, 70-р анги
  • 19:00
    "Нар өөд тэмүүлэгсэд" ОАК 69, 70-р анги
  • 20:30
    "Сарны хосууд" ОАК 5-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хосуудын ертөнц" ОАК 8-р анги
  • 23:40
    "Нар өөд тэмүүлэгсэд" ОАК 69, 70-р анги
  • 00:50
    "Сарны хосууд" ОАК 5-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    бостон - филаделфиа nba 2017-18
  • 02:30
    pl netbusters №31
  • 03:00
    брайтон - ман ютд (шууд) pl 32-р тойрог
  • 05:15
    production time
  • 05:30
    индиана - кливлэнд nba 2016-17
  • 07:30
    football extra №10
  • 08:00
    голден стэйт - хьюстон nba 2017-18
  • 10:00
    nba spotlight №02
  • 10:30
    ливерпүүл - кристал.п pl 31-р тойрог
  • 12:30
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №27
  • 13:00
    саутхэмптон - арсенал pl 31-р тойрог
  • 15:00
    а.вилла - волверхэмптон pl 32-р тойрог
  • 17:00
    "last dance" баримтат кино 8-р анги
  • 18:00
    бостон - кливлэнд nba 2017-18
  • 20:00
    football talk №43
  • 21:30
    pl netbusters №32
  • 22:00
    брайтон - ман ютд pl 32-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Хонгорхон ижий минь-Мөрөөдлийн театр
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 7 -р анги
  • 10:50
    "Top Genius" боловсролын төв үзүүлж байна
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    Улаачдын өрсөлдөөн Т.Батзориг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Жастин ба хөлөг баатрууд" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    DW Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    НИТХ үзүүлж байна
  • 19:10
    "Монгол бөхийн аваргууд" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг СТА Л.Нарантуяа
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 8 -р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Бүүби” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 08:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:10
    “Огторгуй” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2-7-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 09:55
    “Далайн махчин амьтад” баримтат нэвтрүүлэг /ВВС агентлаг үзүүлж байна/
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    “Хөтөч” ОАК 13-р анги
  • 11:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Мата Хари” /Голландын үндэсний балет/
  • 14:35
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:40
    Кино бидний амьдралд
  • 15:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    Сонгодог урлагийн цаг /Ж.Бизе “Кармен дуурь”/
  • 18:20
    “Тахианы өд” ОАУСК 58-р анги
  • 19:05
    Зочны цаг
  • 19:25
    “Бүүби” хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зочны цаг
  • 21:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 21:40
    “Огторгуй” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2-8-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Тахианы өд” ОАУСК 58-р анги
  • 23:15
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 23:30
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 00:10
    “Хөтөч” ОАК 13-р анги
  • 00:40
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 01:05
    Төрийн дуулал
  • 01:08
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн хүрэл медалийн төлөөх тоглолт /2/эрэгтэй/
  • 09:19
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн алтан медалийн төлөөх тоглолт /2/эрэгтэй/
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн алтан медалийн төлөөх тоглолт /2/эрэгтэй/ үргэлжлэл
  • 11:50
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Мексик-Швед тоглолт
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Мексик-Швед тоглолт /үргэлжлэл/
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 13:05
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Мексик-Швед тоглолт /үргэлжлэл/
  • 14:00
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн хүрэл медалийн төлөөх тоглолт /3/эмэгтэй/
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн хүрэл медалийн төлөөх тоглолт /3/эмэгтэй/ үргэлжлэл
  • 16:40
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Япон-Польш тоглолт
  • 18:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:05
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Япон-Польш тоглолт /үргэлжлэл/
  • 18:32
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 77 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 19:20
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Сенегал-Колумб тоглолт
  • 21:06
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 78 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 22:05
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Нигер-Аргентин тоглолт
  • 23:50
    Эфир завсарлага

MNBA Sports

  • 08:00
    ФИБА 3Х3 U23 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 10:00
    ФИБА 3Х3 ЖЕЖҮ ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ ХАСАГДАХ ШАТ
  • 11:00
    ФИБА 3Х3 JEDDAH ИХ ДУУЛГА 2019 ХЭСГИЙН ТОГЛОЛТ
  • 12:00
    FIBA CLASSIC GAME
  • 13:30
    5Х5 ОЮУТАНЫ АЗИЙН АВАРГА
  • 15:00
    МИНИЙ ЕРТӨНЦ: С.ТУЛГА
  • 15:30
    FIBA3x3 Magazine
  • 16:00
    СУПЕР ЛИГИЙН СУПЕР ТОГЛОЛТУУД
  • 20:00
    MGL 3X3 HARDWOOD GAME
  • 22:00
    FIBA CLASSIC GAME
  • 23:30
    FIBA3x3 Magazine
  • 00:00
    СУПЕР ЛИГИЙН СУПЕР ТОГЛОЛТУУД
  • 02:00
    MGL 3X3 HARDWOOD GAME
  • 04:00
    FIBA CLASSIC GAME
  • 05:30
    FIBA3x3 Magazine
  • 06:00
    ФИБА 3Х3 JEDDAH ИХ ДУУЛГА 2019

Парламент телевиз

  • 07:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Шууд дамжуулалт
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Music time
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Дэггүй аав” ОАК-3
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Ирээдүйн эзэд
  • 11:45
    Таны мэдлэгт
  • 12:00
    Зөв хооллоё
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    “Залуу эмч нар” ОАК-30
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Онцлох мэдээ
  • 14:30
    Кино – Миний амьдрал
  • 14:45
    Music time
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Хүргэн хүү” МУСК
  • 17:00
    Түмэнд түгээе
  • 17:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 18:00
    “Залуу эмч нар” ОАК-31
  • 18:45
    Түмэнд түгээе

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Одиссейн адал явдал” 9-р анги
  • 10:50
    Дасгалаа хийцгээе: Ахлах ангийнханд зориулсан дасгал
  • 11:00
    Тусгай салаа 37-р анги
  • 11:40
    “12/15” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Эх Өв” Богд хаан 6/29 давталт
  • 12:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:50
    Доорий дин дон
  • 13:00
    Ирээдүйд илгээх захидал -Баян-Өлгий аймаг – Эрдэнэт хот
  • 13:30
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 14:10
    Дасгалаа хийцгээе: Гэртээ хийх дасгал
  • 14:20
    “Азын нахиа” хүүхдийн нэвтрүүлэг /1996он фонд/
  • 15:00
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 27,28-р анги
  • 16:20
    “Амжилт шалгасан он жилүүд” баримтат кино
  • 18:05
    “Одиссейн адал явдал” -10-р анги
  • 18:35
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:45
    Цаг агаар
  • 18:50
    “Эх Өв” Цагаан Жамба
  • 19:20
    “Тусгай салаа” ОАУСК 38-р анги
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/0417:00

Боловсрол ТВ

"Бурхны авралаар, чи ирлээ!" шоу нэвтрүүлэг

VII/0419:30

Боловсрол ТВ

"Миний охид" СОАК төгсгөлийн 107-108-р анги

VII/0416:10

Боловсрол ТВ

"Гэр бүл" реалити шоу