МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Оюундалай
  • 08:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: Нүүдэлчдийн өв соёл “Дал”
  • 08:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Хайр өөрөө ирдэг” уран сайхны кино төгсгөлийн 4-р анги
  • 09:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 10:00
    “Монголын түүх” 16-р зуун
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:40
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 12:00
    Мэдээ /шууд/
  • 12:30
    “Хүрээлэн” Амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:00
    “Солиормоор өдөр буюу Фигаро гэрлэсэн нь” уран сайхны кино 2-р анги
  • 14:20
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 15:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Говь” баримтат кино
  • 16:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 16:40
    Билгийн мэлмий “Ном шүтэх ёс”
  • 17:15
    “Амьдрал чиний төлөө” Монголын уран сайхны кино 57.58-р анги
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-наас бэлтгэв
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:50
    “Зогсошгүй” Гавьяат жүжигчин О.Анужин
  • 21:30
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:35
    “Миний нууц” Монголын уран сайхны кино
  • 23:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    хулан
  • 11:00
    шуурхай мэдээ
  • 11:30
    цонхон дээрх захиа олон ангит кино /28/
  • 12:25
    perfect dance show
  • 13:45
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 13:55
    жин эмч японы олон ангит кино /6/
  • 14:50
    гэртээ ганцаараа-хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 15:45
    инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 16:10
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 16:20
    дуугаар дархлаагаа дэмжицгээе-шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    бүтээлч хүүхэд
  • 17:50
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:05
    үлгэрийн далай
  • 18:15
    гоё айлууд- интерьер дизайны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    цонхон дээрх захиа олон ангит кино /29/
  • 21:00
    жин эмч японы олон ангит кино /7/
  • 22:00
    үүр цайгаасай монголын уран сайхны кино
  • 00:05
    кино миний амьдрал
  • 00:20
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    "эфир" эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:10
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 1-р анги
  • 12:10
    "хүн"нэвтрүүлэг /алтан фонд-үзүүлж байна/
  • 12:30
    "концерт"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "баатарлаг тууль жангарын жимээр" 9,10
  • 16:30
    "чамд харих гэр бий" японы оак 7,8-р анги
  • 18:00
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 2-р анги
  • 21:10
    "энэ миний амьдрал"
  • 22:00
    "чамд харих гэр бий" японы 9,10-р анги
  • 23:35
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "орон орны хоол"
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага30/0
  • 10:00
    socialman making movie
  • 10:20
    хошин шог
  • 10:50
    business news
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 5-р анги
  • 12:45
    japan video topics
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:30
    business news
  • 13:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:00
    "үл тасрах аялгуу"
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    хак чак
  • 16:20
    "баянмөнхийн блог"№9
  • 16:50
    "орон орны хоол"
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "urban" үзүүлж байна
  • 18:30
    хоггүй цэвэрхэн монгол - улаанбаатарын дүүргүүд"
  • 19:00
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 6-р анги
  • 20:05
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    business news
  • 20:30
    "баянмөнхийн блог"№10
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "үл тасрах аялгуу"
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

C1

  • 08:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Өвлийн хайрын дуу" СОАК 4-р анги /Давталт/
  • 12:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК S2-13
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 25
  • 19:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Өвлийн хайрын дуу" СОАК 5-р анги
  • 22:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 26
  • 23:00
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК S2-13
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    нахиа
  • 10:00
    үүлсийн дундах оргил оак-24
  • 11:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр-шууд
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-21
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    их эмч
  • 14:00
    кобра оак 2-7
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бизнес аялал
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    үүлсийн дундах оргил оак-25
  • 19:30
    чи чадна
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-22
  • 22:30
    үүлсийн дундах оргил оак-25
  • 22:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 15
  • 06:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.7,8-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан мастерууд" тусгай дугаар
  • 08:00
    Мэдээ
  • 09:05
    "Инсү хатан" ОАК 6-р анги
  • 10:10
    "Фү Яаогийн домог" ОАК 45-р анги
  • 11:05
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 2-р анги
  • 11:55
    "Загварын ертөнц" ОАК 19-р анги
  • 13:00
    "Venera VIP clinic - үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
  • 16:05
    "Чи бол миний баатар" хүүхдэд зориулсан зөвлөмж
  • 16:25
    "Хоггүй цэвэрхэн Монгол-Зүүн бүс" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Фү Яаогийн домог" ОАК 46-р анги
  • 18:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.9,10-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Загварын ертөнц" ОАК 20-р анги
  • 21:30
    "Инсү хатан" ОАК 7-р анги
  • 22:40
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 3-р анги
  • 23:30
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 00:55
    "Бяцхан мастерууд" тусгай дугаар
  • 01:10
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 15
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:00
    "Фү Яаогийн домог" ОАК 46-р анги
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.17-18-р анги
  • 07:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.20-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 08:35
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 33-34-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 15-16-р анги
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.13-14-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Миний охид" СОАК 103-104-р анги
  • 11:25
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат/
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:07
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 1.3-4-р анги
  • 13:10
    "Япон хэлний" алсын зайн сургалт /дунд шат/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Мөрөөдлийн Театр" шоу драм
  • 15:00
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт хүүхдийн хятад хэл /Анхан шат/
  • 15:40
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Ээжүүд" ОАК 2.17-18-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.19-20-р анги
  • 17:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.21-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:06
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 18:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 18:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 35-36-р анги
  • 19:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.15-16-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" СОАК 105-106-р анги
  • 21:00
    "Гэр бүл" реалити шоу
  • 22:00
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 1.5-6-р анги
  • 23:05
    "Ээжүүд" ОАК төгсгөлийн 2.19-20-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Уур хилэн" УСК
  • 08:40
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 11:30
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 11:40
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 13:40
    "Ханхүү нь аль нь вэ?" МУСК
  • 15:30
    Сошиал туршилт
  • 15:40
    High trade
  • 16:00
    "Уур хилэн" УСК
  • 18:00
    Улаачдын сорил-Ч.Чулуунчимэг
  • 18:30
    High trade
  • 18:50
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 20:10
    Аз жаргалд итгэ
  • 20:20
    Содон аялгуу
  • 20:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:00
    "Нууц ажилтан" УСК
  • 22:50
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 10:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Устга" СОАК 10-р анги
  • 13:40
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал 3,4-р хэсэг
  • 14:10
    Өнөө өглөө
  • 15:30
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 16:00
    "Ким нарийн бичгийн дарга" СОАК 14-р анги
  • 17:20
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Устга" СОАК 11-р анги
  • 21:00
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар - 12
  • 22:00
    "Хувь тавилан" ОАК 19-р анги
  • 23:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 93-р анги
  • 00:00
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар - 12
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Бизнес толь
  • 09:35
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Pucca" хүүхэлдэйн кино 4-р анги /давталт/
  • 10:25
    "Хүний цаана" МУСК
  • 12:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Дорноговь аймаг-Сайншанд сум
  • 16:00
    "Хүний амь" МУСК
  • 17:40
    "Pucca" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 18:10
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Морин эрдэнэ" теле зохиомж /архив/
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 23:40
    Бизнес толь
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:30
    монголын уран сайхны кино /давталт/
  • 09:00
    Көзайым ОАУСК 2-р бүлэг 12-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    7-р тасаг ОАУСК 6-р анги
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    НИТХ үзүүлж байна.
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Көзайым ОАУСК 2-р бүлэг 18-р анги
  • 22:30
    Хүлгийн хурд оршвой нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:10
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 00:15
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:00
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (III.4,5-р анги)
  • 09:50
    "Аагим халуун (Heat)" УСК
  • 12:50
    "Гонжиам: Сэтгэцийн эмнэлэг (Gonjiam: Haunted Asylum)" УСК
  • 14:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.2,3-р анги)
  • 16:10
    "Алс Хязгаарт (Far and Away)" УСК
  • 18:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (III.6,7-р анги)
  • 19:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.4-р анги)
  • 20:30
    "Алуурчны бие хамгаалагч (Hitman's Bodyguard) УСК
  • 22:45
    "Номлогчийн тэмдэглэл (First Reformed)" УСК
  • 01:00
    "Элвис, Никсон хоёр (Elvis & Nixon) УСК
  • 02:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 04:00
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (III.6,7-р анги)
  • 04:50
    "Алуурчны бие хамгаалагч (Hitman's Bodyguard) УСК
  • 06:45
    "Номлогчийн тэмдэглэл (First Reformed)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Хошин шог
  • 08:30
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 17-р анги
  • 09:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Дэлхийг тойрсон урт зам" Нэвтрүүлэг #1
  • 11:20
    Хошин шог
  • 12:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 21-р анги
  • 12:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Анчид" Анимэ 109,110-р анги
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 77-80-р анги
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:30
    "Сансар огторгйн нууц" Баримтат кино
  • 18:30
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 22-р анги
  • 20:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Дэлхийг тойрсон урт зам" Нэвтрүүлэг #2
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 18-р анги
  • 22:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Нууц" УСК
  • 12:00
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 13:50
    "Талархал" ток шоу
  • 16:10
    "Залуу лидэр" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Миний очих 100 газар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Ярилцлага" ток шоу
  • 21:00
    "Дорд үзэгдэг сэд" УСК
  • 23:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цогц боловсрол" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Ер бусын мөрдөгч" 1-р бүлэг 14-р анги
  • 10:35
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Супер студент-10 жил
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Цэвцгэр хурдан шарга" теле концерт
  • 15:45
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:45
    "Ковид-19" вирусээс урьдчилан сэргийлье
  • 17:05
    "Их засаг-Япон орноор" цуврал
  • 17:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хоёр ба хагас эр хүн" 3-р бүлэг 1,2-р анги
  • 19:35
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 20:55
    Бахархалын мөрөөр
  • 21:15
    Ярилцлага
  • 22:05
    "Ер бусын мөрдөгч" 1-р бүлэг 15-р анги
  • 23:00
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Сохор номин панда 2" хүүхэлдэйн кино 45-46-р анги
  • 07:30
    "Watchmojo Mongolia"
  • 08:00
    "Хөхтөн амьтны амьдрал 4" баримтат кино
  • 09:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 79-р анги
  • 10:00
    "Эко аялал" амралтаа үр ашигтай өнгөрөөх зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:35
    "Факбу" 15-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" МОАК 2-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээ мэдээлэл /ЭМЯ-аас короно вирусын талаар өгч байгаа мэдээлэл/
  • 17:40
    "Боби Баби хоёр"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:07
    "Факбу" 16-р анги
  • 19:35
    Байгаль орчны яамнаас үзүүлж байна "Изар мөрөн түүний ач холбогдол"
  • 20:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 80-р анги
  • 21:00
    МУГЖ Батболд Ногоон дарь эхийн номын өргөө тоглолт
  • 21:37
    Х түц продакшн "Ахадсан дурлал" хошин тоглолт
  • 22:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" МОАК 3-р анги
  • 23:10
    "Хөхтөн амьтны амьдрал 5" баримтат кино
  • 00:15
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    “60 хором” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Мод таръя"
  • 18:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Бахархал" Hийгэм, эдийн засаг
  • 23:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Урагшаа Титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 09:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 10:00
    "Мини форс” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Доктор хэн” ОАК
  • 11:35
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 12:10
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 12:25
    “Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Үүнийг мэдэх үү?” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 14:00
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Зузугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Da Vinci Kids – “Амьтдын ертөнц” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 18:50
    "Мини Форс” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Оргүй хоосон” баримтат кино
  • 22:05
    "Доктор хэн" ОАК
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:45
    Өвлөхүйн эрдэм
  • 08:05
    “Рашаан хад” баримтат кино
  • 08:55
    Монголын түүх 1939-1945 он.
  • 09:55
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: Дэлхийд данстай Монгол өв соёл 5,6-р хэсэг
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:40
    “Робокон-2019”
  • 12:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хутагтууд” цуврал нэвтрүүлэг Егзөр хэмээх Жалханз хутагт
  • 12:30
    NHK- Жайка үзүүлж байна: Ажил мэргэжлийн онцлог
  • 13:30
    “Батхүлэг” баримтат кино
  • 14:50
    Зураглал
  • 15:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Миний ард түмэн” /Торгууд, Тува/ 1991 он.
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:40
    Прокурорын цаг
  • 17:00
    NHK- Жайка үзүүлж байна: Ажил мэргэжлийн онцлог
  • 18:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: Дэлхийд данстай Монгол өв соёл 7,8-р хэсэг
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:05
    Амрыг эрье
  • 19:25
    “Хүслийн хязгаарт” баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:45
    Монголын түүх 1945-1960 он Эх орны дайны дараах Монгол орон
  • 21:45
    Цаг агаар
  • 21:50
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хутагтууд” цуврал нэвтрүүлэг Догшин хутагт Данзанравжаа
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:05
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:00
    Монгол сайхан орноор
  • 12:10
    "Бизнес Амжилт"
  • 12:40
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 11,12-р анги
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Амьдралын эхлэл" ХОАК 25,26-р анги
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    НИТХ үзүүлж байна
  • 19:40
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 20:30
    "Чин ачлал"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Оргилд хүрэх зам" спортын нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Амьдралын эхлэл" ХОАК 37,38-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    hardwood classic pacers vs. hornets 11/28/1992
  • 02:00
    hardwood classic magic vs. rockets 1995 nba finals game 4
  • 04:00
    2014 playoff playback thunder vs. clippers semifinals game 4
  • 05:00
    2014 playoff playback clippers vs. thunder semifinals game 5
  • 06:00
    2018 playoff playback warriors vs. cavaliers nba finals game 4
  • 08:00
    nba together: tobais harris
  • 08:30
    nba together vr; equity & racial violence
  • 09:00
    nba gametime
  • 09:30
    nba gametime
  • 10:00
    2013 playoff playback warriors vs. spurs west semis game 1
  • 11:00
    2013 playoff playback warriors vs. spurs west semis game 2
  • 12:00
    nba gametime
  • 12:30
    nba gametime
  • 13:00
    hardwood classic pacers vs. hornets 11/28/1992
  • 15:00
    2014 playoff playback clippers vs. thunder game 5
  • 16:00
    nba gametime
  • 16:30
    nba gametime
  • 17:00
    2013 playoff playback warriors vs. spurs west semis game 1
  • 18:00
    2013 playoff playback warriors vs. spurs west semis game 2
  • 19:00
    nba together: tobais harris
  • 19:30
    nba together vr; equity & racial violence
  • 20:00
    nba gametime
  • 20:30
    nba gametime
  • 21:00
    2019 playoff playback warriors vs. raptors nba finals game 5
  • 23:00
    nba gametime
  • 23:30
    nba gametime

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ювентус-галатасарай ucl 2013-2014
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №33: ман сити-арсенал 2009/10
  • 11:30
    майами - торонто nba 2015-2016
  • 13:30
    түүхэн тоглолт №33: ман сити-арсенал 2009/10
  • 14:00
    жүдо-дашт 2018 өдөр 5
  • 16:30
    ювентус-галатасарай ucl 2013-2014
  • 18:30
    түүхэн тоглолт №33: ман сити-арсенал 2009/10
  • 19:00
    майами - торонто nba 2015-2016
  • 21:00
    түүхэн тоглолт №33: ман сити-арсенал 2009/10
  • 21:30
    жүдо-дашт 2018 өдөр 5

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    портлэнд - дэнвэр тоглолт №2 nba плэй-офф 2019
  • 11:00
    "эргэн санахад" нэвтрүүлэг дугаар#5
  • 11:30
    nba flashback №46
  • 12:00
    улаанбаатар хотын 380 жилийн ойн барилдаан
  • 15:00
    nba spotlight №03
  • 15:30
    а.вилла - волверхэмптон pl 32-р тойрог
  • 17:30
    "бөхийн ертөнц" #14 нэвтрүүлэг - 2020
  • 18:30
    "insider" дугаар #6 (г.дашдэндэв)
  • 19:00
    "sps блиц" дугаар 2
  • 19:20
    спортын хатад #9 (б.энххүслэн)
  • 20:00
    "бөхийн ертөнц" нэвтрүүлэг - дугаар#23
  • 20:30
    "last dance" баримтат кино 6-р анги
  • 21:30
    "биограф" нэвтрүүлэг №4 (д.сумъяа)
  • 21:50
    вотфорд - саутхэмптон pl 32-р тойрог
  • 23:50
    life style жюү жицү №3

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "COVID-19: ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд дамжуулалт
  • 11:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    wwe monday raw 1414
  • 11:00
    one weekly #26
  • 11:30
    one warrior series 5-12
  • 12:00
    ufc 248: адесанья-ромеро
  • 15:00
    ufc 236: холловэй-пойриер 2
  • 18:00
    ufc: лий-оливейра
  • 20:00
    ufc: шевченко-кармоуче
  • 23:00
    one night: joshua vs ruiz баримтат кино

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Цэлмэг өглөө” нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:50
    Сүлд ТВ энэ 7 хоногт
  • 09:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 09:30
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Монгол бөхийн барилдааны түүвэр
  • 10:30
    “Куантико бааз” олон ангит кино 18-р анги
  • 11:30
    “Мэдлэгтэй дэлгэц” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Морь цаг-Малчдын цаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Сувд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Бөхийн барилдааны торгон агшнууд
  • 15:30
    “Хурдан морьдын уралдаан”
  • 17:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 17:30
    “T news” технологийн мэдээ
  • 18:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Бүх ард түмний “Сүлд караоке 2020”
  • 19:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Бизнес хөтөч
  • 20:00
    “Мориор амилсан Монгол заяа” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Хурдан морины түүх” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Бизнес хөтөч
  • 22:10
    “Котовский” олон ангит кино 1-р анги
  • 23:00
    Бүх ард түмний “Сүлд караоке 2020”
  • 00:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    “Цаг агаарын мэдээ”
  • 00:40
    Зураглал
  • 00:50
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 71, 72-р анги
  • 08:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 19
  • 09:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 19
  • 10:00
    "Нар өөд тэмүүлэгсэд" ОАК 71, 72-р анги
  • 11:10
    "Сарны хосууд" ОАК 6-р анги
  • 12:30
    Хятад хэлний хичээл № 33, 34
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Анхны хайр" ОАК 25-27-р анги
  • 16:30
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Яг чам шиг охин" ОАК 73, 74-р анги
  • 19:00
    "Нар өөд тэмүүлэгсэд" ОАК 73, 74-р анги
  • 20:30
    "Сарны хосууд" ОАК 7-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хосуудын ертөнц" ОАК 10-р анги
  • 23:40
    "Нар өөд тэмүүлэгсэд" ОАК 73, 74-р анги
  • 00:50
    "Сарны хосууд" ОАК 7-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №27
  • 00:30
    pre-game show №105 (шууд)
  • 00:50
    шеффилд - тоттенхэм (шууд) pl 32-р тойрог
  • 03:00
    ман сити - ливерпүүл (шууд) pl 32-р тойрог
  • 05:15
    production time
  • 05:30
    football extra №12
  • 06:00
    голден стэйт - хьюстон nba 2017-18
  • 08:00
    nba flashback №46
  • 08:30
    борнмут - ньюкасл pl 32-р тойрог
  • 10:30
    nba spotlight №04
  • 11:00
    бостон - филаделфиа nba 2017-18
  • 13:00
    pl netbusters №32
  • 13:30
    эвертон - лэстер pl 32-р тойрог
  • 15:30
    хьюстон - оклахома nba 2016-17
  • 17:30
    "last dance" баримтат кино 10-р анги
  • 18:30
    шеффилд - тоттенхэм pl 32-р тойрог
  • 20:30
    премьер лигийн тойм №33
  • 21:30
    pl 100 №2: райан гиггс
  • 22:00
    ман сити - ливерпүүл pl 32-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Тэнгэрийн андгай МУСК
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 9 -р анги
  • 10:50
    "Top Genius" боловсролын төв үзүүлж байна
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    "Улаан цэцэг" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Мора" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    DW Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн Д.Энхтөр
  • 19:30
    Наадмын зочин Монгол Улсын гарьд Ж.Бат-Эрдэнэ
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 10-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 07:35
    “Бүүби” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 08:50
    Зочны цаг
  • 09:10
    “Огторгуй” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2-9-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 09:55
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 10:10
    “Цөлд орших далай” баримтат кино Баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 11:10
    “Хөтөч” ОАК 15-16-р анги
  • 12:30
    Монгол дууны хит
  • 13:00
    “Хишиг” дамжуулах үг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Сонгодог урлагийн цаг /Римский Корсаков-Шехеразада/
  • 14:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:55
    Зөвлөмж
  • 15:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Бүүби” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Зочны цаг
  • 18:30
    “Цөлд орших далай” баримтат кино Баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 19:25
    “Бүүби” хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Face to face” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 21:40
    “Огторгуй” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2-10-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Зэрлэг Шотланд“ баримтат кино Баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 23:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 23:30
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    “Хөтөч” ОАК 15-16-р анги
  • 01:45
    Шөнийн зураглал
  • 01:48
    Төрийн дуулал
  • 02:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эрэгтэйчүүдийн хийн урт бууны 10 метрийн дасгал
  • 07:59
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн хүрэл медалийн төлөөх тоглолт /4/эмэгтэй/
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн хүрэл медалийн төлөөх тоглолт /4/эмэгтэй/ үргэлжлэл /
  • 09:45
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Чөлөөт бөхийн шигшээ барилдаан
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Чөлөөт бөхийн шигшээ барилдаан /үргэлжлэл/
  • 11:47
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Хорват-Англи тоглолт
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Хорват-Англи тоглолт /үргэлжлэл/
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 13:05
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Хорват-Англи тоглолт /үргэлжлэл/
  • 14:20
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн алтан медалийн төлөөх тоглолт /эрэгтэй/
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 15:10
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн алтан медалийн төлөөх тоглолт /эрэгтэй/ үргэлжлэл
  • 17:16
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Ч. Батзориг
  • 17:45
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт 2-р хэсэг
  • 18:00
    Дархан мэх:Монгол улсын өсөх идэр начин М. Жамьянпүрэв
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 82 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 19:55
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн алдарт уяач Ш. Энхтүвшин
  • 20:40
    Зочны ярилцлага
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 84 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 22:40
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Налуу замын дугуй
  • 23:40
    Эфир завсарлага

MNBA Sports

  • 08:00
    ФИБА 3Х3 U23 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 10:00
    ФИБА 3Х3 МАНИЛА ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ ХАСАГДАХ ШАТ
  • 11:00
    ФИБА 3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА-2019
  • 12:00
    FIBA CLASSIC GAME
  • 13:30
    5х5 Азийн оюутаны аварга
  • 16:30
    FIBA3x3 Magazine
  • 17:00
    НЭВТРҮҮЛЭГ: БАХАРХАЛ
  • 18:30
    FIBA CLASSIC GAME
  • 20:00
    MGL 3X3 HARDWOOD GAME
  • 22:00
    ХӨӨРӨЛДӨӨН ПОДКАСТ: Г.МИНЖИН, М. ЦЭРЭНЛХАМ
  • 23:30
    FIBA3x3 Magazine
  • 00:00
    5х5 Азийн Оюутаны аварга
  • 02:00
    MGL 3X3 HARDWOOD GAME
  • 04:00
    FIBA CLASSIC GAME
  • 05:30
    FIBA3x3 Magazine
  • 06:00
    ФИБА 3Х3 ЛА ИХ ДУУЛГА 2019 ХЭСГИЙН ТОГЛОЛТ

Парламент телевиз

  • 07:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Шууд дамжуулалт
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр

Суваг 1

  • 21:30
    Кино – Миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Зоорь” МУСК
  • 22:45
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Одиссейн адал явдал” 11-р анги
  • 10:50
    Дасгалаа хийцгээе: Ахлах ангийнханд зориулсан дасгал
  • 11:00
    Тусгай салаа 39-р анги
  • 12:10
    “Монголын түүх”
  • 12:10
    “12/15” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Ирээдүйд илгээх захидал -Баян-Өлгий аймаг – Эрдэнэт хот
  • 13:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:50
    Болжморын цаг
  • 14:00
    Дасгалаа хийцгээе: Гэртээ хийх дасгал
  • 14:10
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 14:45
    Цаг агаар
  • 14:50
    Доорий дин дон
  • 15:00
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 30,31-р анги
  • 16:20
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Гэгээн үдэш” Ардын жүжигчин Банзарын Дамчаа
  • 18:20
    “Одиссейн адал явдал” -12-р анги
  • 18:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 19:00
    “Бид атарт явлаа”
  • 19:20
    “Тусгай салаа” ОАУСК 40-р анги
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/0417:00

Боловсрол ТВ

"Бурхны авралаар, чи ирлээ!" шоу нэвтрүүлэг

VII/0419:30

Боловсрол ТВ

"Миний охид" СОАК төгсгөлийн 107-108-р анги

VII/0420:10

MN25

"невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 3-р анги