МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    МҮОНТ-ийн шинэ бүтээл: “Торгон цэргүүд” уран сайхны кино 5-р анги
  • 09:40
    MNB World: “Odd shake”
  • 09:50
    Монгол инженер
  • 10:30
    Миний нэрийн хуудас
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Отелло” теле жүжиг 2-р хэсэг
  • 12:30
    “120/80” Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 14:00
    “Их уралдаан-2” уран сайхны кино
  • 15:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 16:10
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Алдар харваа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Уяхан замбуу тивийн наран” баримтат уран сайхны нийтлэл
  • 18:20
    Монголчууд Америкт
  • 18:50
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 19:15
    Сэтгэлийн чимээ
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:00
    Өвгөдийн захиас: Зуны сургаал
  • 21:10
    “Мартах учиргүй” Төр нийгмийн зүтгэлтэн Ё.Адилбиш
  • 21:40
    Эх өв
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    МҮОНТ-ийн шинэ бүтээл: “Торгон цэргүүд” уран сайхны кино 6-р анги
  • 22:50
    Монгол үлгэр
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    үер монголын уран сайхны кино
  • 08:25
    хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    кофе юу? цай юу?
  • 11:15
    хамгаалагч олон ангит кино /9/
  • 12:15
    аяллын тойрог
  • 13:05
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 13:15
    жин эмч японы олон ангит кино төгсгөлийн 22-р анги
  • 14:50
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 15:00
    мэргэжлийн сумо бөхийн 7-р сарын башё
  • 17:00
    perfect dance show
  • 18:05
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:20
    инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 18:55
    түүх соёлын үл хөдлөх дурсгал
  • 19:35
    хамгаалагч олон ангит кино /10/
  • 21:00
    бэрүүд олон ангит кино 18-р анги
  • 21:55
    муужгай олон ангит кино /1/
  • 22:50
    кино миний амьдрал
  • 23:05
    хонины найр монголын уран сайхны кино
  • 00:30
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 20,21,22-р анги
  • 13:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 4,5
  • 15:20
    "муур эмэгтэй" уран сайхны кино
  • 16:50
    "ижий минь" ста,дуучин д.отгонжаргал /давталт/
  • 17:50
    "манцуйтай тамирчин"
  • 18:20
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 23-р анги
  • 21:00
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "мятрашгүй зориг" уран сайхны кино
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    business news
  • 09:00
    "tvmall"
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:05
    business news
  • 12:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 12:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 13:00
    business news
  • 13:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:15
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 23,24,25-р анги
  • 16:15
    business news
  • 16:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:30
    "шинэ улаанбаатар"№14
  • 17:00
    "шүдлэн насны хурдан морины уралдаан 2020"
  • 18:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 18:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:50
    business news
  • 19:00
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 26-р анги
  • 20:00
    "ажлын дараа"
  • 20:30
    "шинэ улаанбаатар"№15
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу
  • 23:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:00
    “Би ээж болмоор байна” MУСК
  • 10:30
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    “Бизнес максимум” теле шоп
  • 11:00
    “Хэлэлцүүлэг” нэвтрүүлэг / давталт /
  • 12:00
    “Зэрлэг цэцэгсийн хулэмж” УСК
  • 14:00
    “Том толгойтын романс” УСК
  • 15:30
    “Итгэл” УСК
  • 17:00
    “Зүүдэнд ч оромгүй явдал” УСК
  • 18:45
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Beat the champions” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 21:10
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” ОАУСК, 55,56-р анги
  • 23:10
    “Хайрлах хүсэл” тоглолт
  • 00:15
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Төлөөс" теле жүжиг
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Өвлийн хайрын дуу" СОАК 18-р анги
  • 12:20
    "Өвлийн хайрын дуу" СОАК 19-р анги
  • 13:50
    "ЭЗЕЛ" ОАК 38-р анги
  • 14:50
    "ЭЗЕЛ" ОАК 39-р анги
  • 15:40
    "ЭЗЕЛ" ОАК 40-р анги
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "Ангуучид" ОАК 9-р анги
  • 18:20
    "Ангуучид" ОАК 10-р анги
  • 19:20
    Эрдэнийн судар оршвой
  • 21:00
    "Дэлхийгээр аялагчид" аяллын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хааны татвар эм" УСК
  • 00:20
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news тойм
  • 09:30
    хайрын хүч
  • 10:30
    чи чадна
  • 11:30
    их эмч
  • 12:30
    истанбулын бэр оак-35
  • 13:30
    истанбулын бэр оак-36
  • 14:30
    истанбулын бэр оак-37
  • 15:30
    истанбулын бэр оак-38
  • 16:30
    истанбулын бэр оак-39
  • 17:30
    истанбулын бэр оак-40
  • 18:30
    тоглолтын цаг: улаанбаатрын үдэш
  • 21:50
    бүү март муск
  • 23:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    "Үүрцайхынөмнө" ОАК 10-14р анги
  • 10:00
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино 1.9-11р анги
  • 11:20
    "Мартагдсанулирал" УСК
  • 12:40
    "Venera VIP clinic - үзүүлжбайна" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Загварынертөнц" ОАК 29-31р анги
  • 15:45
    "Инсүхатан" ОАК 16-18р анги
  • 19:10
    "Хонинынайр" МУСК
  • 20:50
    "Диваажиндхүрэхтасалбар" УСК
  • 23:00
    "Аюултайхарилцаа" МУСК
  • 00:45
    "Биэмэгтэйхүн" МУСК
  • 02:20
    “Гайхамшигтаялал” баримтаткино 26
  • 03:05
    Эфиртөгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.13-16-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 4-6-р анги
  • 09:00
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 6-10-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:06
    "Надтай гэрлээч" СОАК 5-р анги
  • 11:25
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 11:30
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 2.2-5-р анги
  • 14:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:20
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 2.6-9-р анги
  • 16:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:15
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 2.10-13-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 19:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Надтай гэрлээч" СОАК 6-р анги
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Өв тээсэн нүүдэл" баримтат кино
  • 22:55
    "Бид тархи бүтээж чадах уу?" баримтат кино
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Ватиканысоронзонхальснууд" УСК
  • 09:00
    "Паддингтон" УСК
  • 11:00
    "Тоглоомбүтээгч" УСК
  • 13:10
    Сошиалтуршилт
  • 13:20
    "LUSTRE" брэндүзүүлжбайна
  • 13:30
    Улаачдынсорил-Т.Цоожсүрэн
  • 14:00
    "Түмнийэх" энтертайментүзүүлжбайна.
  • 15:40
    "Харанхуйд" УСК
  • 18:20
    "Урбан" ажлынхувцасүзүүлжбайна.
  • 18:30
    "Улмөргүй" УСК
  • 20:30
    "Постмарафон- Post marathon"
  • 21:00
    "Бусанхүрэхгалттэрэг" УСК
  • 23:20
    ЭхОрныӨглөөуулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Хүний сайхан сэтгэл" МУСК
  • 07:20
    "Учрал" МУСК
  • 09:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 37,38-р анги
  • 09:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Төмөр багтай хүн" УСК
  • 12:20
    "Нисэж буй Шотланд эр" УСК
  • 14:10
    "Эх орончид" УСК
  • 16:00
    "Амлалт" УСК
  • 18:00
    "Инженерийн гайхамшиг" баримтат кино 6-р анги
  • 19:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар-4
  • 21:40
    "Ягаан ирвэс- 1" УСК
  • 23:40
    "The Voice of Mongolia-2" шоу нэвтрүүлэг хөшигний ард 4-р хэсэг
  • 00:10
    "Ягаан ирвэс- 2" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэөглөөэхлэл
  • 08:05
    Тольмэдээллийнхөтөлбөр
  • 08:35
    "Монголоорооаялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Бизнестоль
  • 09:25
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Томтолгойтынроманс" МУСК
  • 11:55
    "Амьдрахсайхан" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Монголтулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    "ДэлхийдтанигдсанМонголхүн" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    "Монголоорооаялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Нүдэнсондор" МУСК
  • 17:52
    "Монголтулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнестоль
  • 19:30
    Тольмэдээллийнтоймхөтөлбөр
  • 20:00
    "ШасдиртМонгол" нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Найрагтайүдэш" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Код " МУСК
  • 23:26
    Бизнестоль
  • 23:56
    Тольмэдээллийнхөтөлбөр
  • 00:26
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Дуулиант хэрэг цуврал /давталт/
  • 07:50
    Насны хань ОАУСК 17-р анги /давталт/
  • 08:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    Надтай үлдээч ОАУСК 17-р анги /давталт/
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 12:00
    Насны хань ОАУСК 18-р анги
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 18:30
    Нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Надтай үлдээч ОАУСК 18-р анги
  • 20:00
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хүлгийн хурд оршвой нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Уран сайхны кино
  • 23:20
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 23:25
    Эфир завсарлав

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Сансар огторгйн нууц" Баримтат кино
  • 10:00
    "Зууны 100 эмэгтэй" Нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 11:00
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 69-72-р анги
  • 14:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Анчид" Анимэ 144,145-р анги
  • 15:00
    "Чикагоийн гал сөнөөгчид" ОАК 4-р бүлгийн 3-6-р анги
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Сансар огторгйн нууц" Баримтат кино
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ододтой үдэш" Ток шоу #7
  • 21:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 22:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 29,30-р анги
  • 23:30
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Падингтон" УСК
  • 11:50
    "Хөгжмийн зөвсарлага"
  • 12:10
    "Шинэ сорилт Ковид 19" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Аянгын бороо" теле жүжиг
  • 16:20
    "Дижитал студент" лекц
  • 17:30
    "Худалч залуу" МУСК
  • 19:20
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Миний очих 100 газар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "BAD ANGEL" МУСК
  • 23:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Элсэлт - 2020
  • 08:35
    "Зууны 100 эмэгтэй" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "Дэлхий гараг" цуврал 1 /Туйлаас туйл хүртэл/
  • 10:30
    Элсэлт - 2020
  • 10:35
    "Лондонгийн уналт" уран сайхны кино
  • 12:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Элсэлт - 2020
  • 13:05
    "Хоёр ба хагас эр хүн" 4-р бүлэг /6-10/-р анги
  • 15:35
    "Цогц боловсрол" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Элсэлт - 2020
  • 16:05
    "Ер бусын мөрдөгч" 2-р бүлэг /4-6/-р анги
  • 18:35
    Элсэлт - 2020
  • 18:40
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Их засаг-25 жил" баримтат кино
  • 19:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "The woman" киноны дижитал нээлт
  • 21:15
    "Инноваци хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Бахархлын мөрөөр
  • 22:00
    Элсэлт - 2020
  • 22:05
    "Автомат" уран сайхны кино
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Минимализм" баримтат кино
  • 10:00
    "Сайн байна уу, захирал аа" нэвтрүүлэг "Оюунлаг" сургуулийн захирал Д.Батсайхан
  • 10:40
    Байгаль орчны яамнаас үзүүлж байна: Изар мөрөн, хот төлөвлөлт
  • 11:00
    Watchmojo Mongolia
  • 11:12
    "Миний ертөнц" нэвтрүүлэг Циркийн жүжигчин Б.Ганжуур
  • 11:35
    "Монголын соёлын өв" нэвтрүүлэг Богд хааны ордны музейгээс
  • 12:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 92-97-р анги
  • 18:00
    "Владимир Путин" баримтат кино
  • 19:02
    "Үндэсний баялаг" нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Х түц" продакшн "Гэнэтийн од" хошин тоглолт
  • 19:30
    "Хобби" нэвтрүүлэг хөгжимчин, дуучин Г.Даваасүрэн
  • 20:00
    "Ертөнц" урлагийн тоглолт
  • 21:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 98-р анги
  • 22:00
    "Үл таних эмэгтэй" уран сайхны кино
  • 00:04
    Сайхан амраарай

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт
  • 10:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Их Нацагдорж” баримтат, уран сайхны кино “Харанхуй хадны сүүдэр” 6-р анги
  • 10:45
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 10:50
    Цаг агаар
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хишиг өдөр” Шуурхай мэдээ
  • 12:30
    Алтан аргамж: “Богд хаант Монгол Улсын гадаад бодлого” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Т.Төмөрхүлэг, Ахмад диломатч Б.Санжмятав нар оролцов. /2018 он./
  • 13:10
    Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Узбекистанаас Сири хүрэх зам/
  • 14:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Одод тохиох мөч” Зохиолч Б.Баастын уран бүтээл
  • 14:50
    “Миний нэрийн хуудас”
  • 15:20
    Зураглал
  • 15:30
    “Нүүдэлчдийн өв, соёл” Монгол уран барилга, сүм дуган
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 16:40
    Амрыг эрье.
  • 17:00
    Монгол ухаан
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Йорданаас Этиоп хүрэх зам/
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Одод тохиох мөч” Зохиолч П.Хорлоо
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:50
    “Гэгээн үдэш” Төрийн шагналт, Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн, зохиолч Д.Намдагийн амьдрал, уран бүтээлээс
  • 22:10
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Бизнес амжилт"
  • 10:00
    2020 оны Футзалын дээд лиг /шууд дамжуулна/
  • 10:01
    "Аврагч VS Монголын тэмүүлэл"
  • 12:00
    "Хараацай VS Эрхэс"
  • 14:00
    "Унаганууд VS Би Си Эйч Лионс"
  • 16:00
    "Хан-Уул VS Алдарын дайчид"
  • 18:00
    "Улаанбаатарын мазаалайнууд VS Арвис"
  • 20:00
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 20:30
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 22:20
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ирээдүйн ажил мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумберг форум" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

AsianBox

  • 07:00
    Ирэхдолоохоногтманайдэлгэцнээ
  • 07:05
    "Ягчамшигохин" ОАК 117, 118-р анги
  • 08:20
    "Минийхайртыннууц" ОАК 15, 16-р анги
  • 09:30
    "Дахиндавтагдах 365 хоног" ОАК 4-6-р анги
  • 13:00
    "Хүндцохилт" ОАК 19-24-р анги
  • 16:30
    "Сүнсмөрдөгч" ОАК 23, 24-р анги
  • 17:40
    "Ягчамшигохин" ОАК төгсгөлийн 119, 120-р анги
  • 19:00
    "Минийхайртыннууц" ОАК 17, 18-р анги
  • 20:25
    "Running man" шоунэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хүндцохилт" ОАК 25, 26-р анги
  • 23:20
    "Сүнсмөрдөгч" ОАК 25, 26-р анги
  • 00:35
    "Минийхайртыннууц" ОАК 17, 18-р анги

TM

  • 09:00
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 29 -р анги
  • 10:50
    "Top Genius" боловсролын төв үзүүлж байна
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    "Иван ба саарал чоно" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Миний ажлын өрөөнд зочилно уу" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Сумын 90-н жил-Шинэ үе
  • 14:00
    Уриантай буриад сурын харвааны тойм
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Шидэт бөмбөрцөгийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Монгол оюун нэвтрүүлэг-Хөөрөг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Рэкетир " УСК 2-р анги
  • 21:20
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 30 -р анги

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    “Бүүби” хүүхэлдэйнкино
  • 08:30
    “Тэнгэрзаяатхүмүүн” нэвтрүүлэг /архив/
  • 09:15
    “Хоёрэзнийнэгзарц” ОАУСК11,12,13-р анги
  • 11:25
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 11:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:25
    “Монголдууныхит”
  • 13:00
    “Амьдралынэхлэл” ОАУСК 11,12,13-р анги
  • 15:15
    “Ихномгон” уламжлалтэмнэлэгтэйтанилцанауу!
  • 15:20
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 15:30
    “Дуурийн ханхүү” нэвтрүүлэг
  • 16:15
    “Эргүүлийнбагийнхан” хүүхэлдэйнкино16,17,18,19-р анги
  • 17:55
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 18:00
    “Бүүби” хүүхэлдэйнкино
  • 19:00
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг /архив/
  • 19:50
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 20:00
    “Хоёрэзнийнэгзарц” ОАУСК11,12,13-р анги
  • 22:15
    “ШөнөдундынТехас” Америкийнолонангитурансайхныкино10,11,12-р анги /18+/
  • 23:00
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 23:10
    “Амьдралынэхлэл” ОАУСК 11,12,13-р анги
  • 01:25
    Төрийндуулал
  • 01:27
    Эфирзавсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Ш. Зоригт
  • 07:44
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 4-р хэсэг
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 4-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 09:50
    Теле хичээл: Бадминтон тоглож сурцгаая № 2
  • 10:10
    Баяр наадмын тойм: Аймгуудын наадмын бөхийн шинэ цолтнууд
  • 11:15
    Шинэ үндсэн хууль батлагдсаны 27 жилийн ойд зориулсан хүчит бөхийн барилдаан
  • 13:17
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 14:50
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 5-р хэсэг
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 5-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 18:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:05
    Теле хичээл: Бадминтон тоглож сурцгаая № 2
  • 18:25
    Уухай: Монгол улсын даяар дуурсах мэргэн Ж. Магнай
  • 18:55
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 19:20
    Үндэсний спортын цаг Монгол бахархалын өдөрт зориулсан шагайн харваа
  • 20:20
    Эрийн хийморь: Монгол улсын тод манлай уяач Э. Эрдэнэчулуун
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээтойм
  • 21:20
    Спорт-Хобби: Спорт сонирхогч Т. Амарбаясгалан
  • 21:50
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 6-р хэсэг
  • 23:30
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

VIII/0921:30

MovieBox

"Шилжилт 2" МУСК

VIII/0914:15

MovieBox

"Комптоноос төрсөн одод (Straight Outta Compton)" УСК

VIII/0916:50

MovieBox

"Варкрафт (Warcraft)" УСК