МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Бурхан багш” Уран сайхны кино 19.20-р анги
  • 10:30
    Нийслэлийн соён гэгээрүүлэх цаг
  • 10:50
    Хөгжмийн агшин
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Маамуу” Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Их Нацагдорж” баримтат кино “Гүн Галуутайн гэгээ” 1-р анги
  • 13:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:30
    “Мартах учиргүй” Төр нийгмийн зүтгэлтэн Ё.Адилбиш
  • 14:00
    “Огцом эргэлт” уран сайхны кино 21.22-р анги
  • 15:10
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 15:30
    16мм төсөл: Монгол эрэгтэйн гоёл
  • 16:00
    Монголын түүх
  • 17:00
    “Хайрлаарай” Эрэгтэй, эмэгтэй
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:20
    “Өв соёлын өлгий нутгаар” баримтат кино 1-р анги
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Хавар” Монголын олон ангит уран сайхны кино 1.2-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:02
    "Хонины найр" Монголын уран сайхны кино
  • 08:40
    Инээвэл залуужна
  • 09:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 11:20
    "Хамгаалагч" олон ангит кино /10/
  • 12:25
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:35
    "Муужгай" олон ангит кино /1/
  • 13:30
    Perfect dance show
  • 14:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн 7-р сарын башё
  • 17:00
    Өнөөгийн Монгол /япон хэлээр/
  • 17:20
    Дуун түрлэгтэй наадам
  • 18:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:05
    Зууны 100 эмэгтэй - Д.Дэмбэрэл
  • 19:35
    Найргийн тэнгэр
  • 20:05
    "Хамгаалагч" олон ангит кино /11/
  • 21:10
    "Муужгай" олон ангит кино /2/
  • 22:10
    Сумо-Тойм
  • 22:40
    Кино-Миний амьдрал
  • 22:55
    "Аз жаргалын эрэлд" Монголын уран сайхны кино
  • 00:45
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:15
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 23-р анги
  • 11:40
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "баримтат кино"
  • 15:00
    "хар хорин дуурь"
  • 16:10
    "мятрашгүй зориг" уск
  • 17:50
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 24-р анги
  • 21:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 6
  • 22:25
    "дагина өвөө" японы оак 1,2-р анги
  • 00:05
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    танд тустай агшин
  • 08:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    homeshopping
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага20/0
  • 10:00
    "шинэ улаанбаатар"№16
  • 10:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 26-р анги
  • 12:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    business news
  • 13:00
    танд тустай агшин
  • 13:05
    "үл тасрах аялгуу"
  • 14:05
    хана харваа дунд өрөг
  • 15:50
    сур харваа
  • 16:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    tvmall
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    танд тустай агшин
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "орон орны хоол"
  • 18:40
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:50
    business news
  • 19:00
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 27-р анги
  • 20:00
    "монгол улсаа хөгжүүлье"ток шоу
  • 20:30
    "шинэ улаанбаатар"№16
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу"
  • 23:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 08:55
    Дорнын зурлага
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Өнгөрсөн үеийн үнэ цэн” ОАУСК, 2-р анги
  • 10:45
    “Сэтгэл засахуйн ухаан” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Нүдэн сондор” МУСК
  • 13:00
    “After school club” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    “Найз” МУСК
  • 15:30
    “Гэр бүл challenge” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 16:45
    “Covid-19”-ийн эсрэг хамтдаа
  • 16:47
    ТВ зар 151918
  • 16:50
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Гарц” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эрх жаал-1” ОАУСК, 11-р анги
  • 19:00
    “2 өдөр 1” шөнө аяллын нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Буурал түүхийн жимээр” танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг / 6-р хэсэг/
  • 21:00
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” ОАУСК, 57,58-р анги
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Дэлхийгээр аялагчид- Орос" аяллын нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Өвлийн хайрын дуу" СОАК 19-р анги
  • 12:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    "Үнэнээс хол" МУСК
  • 15:00
    "Ангуучид" ОАК 11-р анги
  • 15:50
    Нано бальзам
  • 16:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 16:30
    Бизнес амжилт
  • 17:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 40-р анги
  • 19:00
    “Нүүдлээр хөглөхүй” Түмэн эх уламжлалт өв соёлын чуулгын тоглолт
  • 20:30
    "Өвлийн хайрын дуу" СОАК 20-р анги
  • 22:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 41-р анги
  • 23:00
    "Ангуучид" ОАК 11-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news тойм
  • 09:30
    нахиа
  • 10:00
    хөдөлгүүр оак-3
  • 11:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-40
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    кобра оак 3-9
  • 14:00
    чи чадна
  • 15:00
    кобра оак 3-10
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    инээдмийн толь
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    хөдөлгүүр оак-4
  • 19:30
    мартагдашгүй аялал-6
  • 20:00
    аяллын жим: тэсийн гол
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-41
  • 22:30
    хөдөлгүүр оак-4
  • 23:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 27
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 07:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:35
    "Инсү хатан" ОАК 18-р анги
  • 09:45
    "Фү Яаогийн домог" УСК 57-р анги
  • 10:40
    "Торгоны зам" баримтат кино 8
  • 11:05
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 14-р анги
  • 11:55
    "Загварын ертөнц" ОАК 31-р анги
  • 13:00
    "Venera VIP clinic - үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.17,18-р анги
  • 13:55
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 14:50
    "Инжир жимсний чанамал" УСК
  • 16:35
    "Чи бол миний баатар" хүүхдэд зориулсан зөвлөмж
  • 17:00
    "Фү Яаогийн домог" УСК 58-р анги
  • 18:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.19,20-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:40
    "Загварын ертөнц" ОАК 32-р анги
  • 20:55
    "Инсү хатан" ОАК 19-р анги
  • 22:10
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 15-р анги
  • 23:00
    "Аз жаргалын эрэлд" МУСК
  • 00:55
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 01:10
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 27
  • 02:00
    Мэдээ
  • 02:30
    "Фү Яаогийн домог" УСК 58-р анги
  • 03:20
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 15-р анги
  • 04:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.15-16-р анги
  • 07:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.7-р анги
  • 08:00
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 08:35
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 7-8-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 41-42-р анги
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.11-12-р анги
  • 10:00
    "Надтай гэрлээч" СОАК 6-р анги
  • 11:30
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат/
  • 11:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат/
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:07
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.2-3-р анги
  • 13:10
    "Япон хэлний" алсын зайн сургалт /дунд шат/
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт хүүхдийн хятад хэл /Анхан шат/
  • 15:40
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 15-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.1-2-р анги
  • 17:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.8-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:06
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 43-44-р анги
  • 18:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 18:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 9-10-р анги
  • 19:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.13-14-р анги
  • 19:30
    "Надтай гэрлээч" СОАК 7-р анги
  • 20:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц
  • 21:40
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.4-5-р анги
  • 23:00
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 16-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Харанхуйд" УСК
  • 09:40
    "Бусан хүрэх галт тэрэг" УСК
  • 11:40
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 11:50
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 12:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 13:40
    Хамаг Монгол туургатны "Улаачдын сорил 3" үзүүлж байна.
  • 14:10
    "Эрэгтэй охин" МУСК
  • 15:50
    High trade
  • 16:10
    "Каблуй" УСК
  • 18:00
    High trade
  • 18:20
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 18:30
    Улаачдын сорил-Т.Цоожсүрэн
  • 19:00
    "Өнгөлөн далдлалт" УСК
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    "Тэр хөгжилтэй эмэгтэй" УСК
  • 23:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Тууврын замд" МУСК
  • 07:20
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 09:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 39,40-р анги
  • 09:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Намайг хайлуулаач" СОАК 9-р анги
  • 11:10
    "Гранд зочид буудал" ИОАК 37-40-р анги
  • 14:30
    "Дел Луна зочид буудал" СОАК 13,14-р анги
  • 17:40
    "Хамтдаа" МОАК 17-р анги
  • 18:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 19:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 19:30
    "Намайг хайлуулаач" СОАК 10-р анги
  • 21:00
    "Хувь тавилан" ОАК 30-р анги
  • 22:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 104-р анги
  • 23:00
    "Гранд зочид буудал" ИОАК 41,42-р анги
  • 00:40
    "Зоорь 2" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:35
    Бизнес толь
  • 09:05
    "Код " МУСК
  • 10:45
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "Нарны домог" тоглолт
  • 15:05
    "Ингэх гээд байсан юм " МУСК
  • 16:05
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Хар сарнай" Хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 17:00
    "Титэм " нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Бохир ертөнц " МУСК
  • 22:50
    Бизнес толь
  • 23:20
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:05
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 08:40
    Насны хань ОАУСК 18-р анги /давталт/
  • 09:30
    Надтай үлдээч ОАУСК 18-р анги /давталт/
  • 10:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Масс академи - Англи хэлтэй монгол залуус төсөл
  • 12:20
    Насны хань ОАУСК 19-р анги
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Богино хэмжээний кино
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Англи хэлтэй монгол залуус төсөл - 19001950 үзүүлж байна
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:55
    Хилийн чанадад хэлтэй болохыг зорьсон Батаагийн тэмдэглэл
  • 19:10
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 19:30
    Надтай үлдээч ОАУСК 19-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Улаан дөрвөлжин Монголын уран сайхны кино
  • 23:20
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 23:50
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Ухаарахуй
  • 08:00
    Аялгуут хором
  • 08:40
    Зөв Сонголт
  • 09:00
    Хөх толбот хүмүүс МУСК
  • 10:40
    Нагоя башё тойм
  • 11:10
    Шуурхай мэдээ
  • 11:40
    Бизнес Амжилт
  • 12:10
    Аялгуут хором -р анги
  • 13:00
    “Хөхөө Намжил” Морин хуурын уралдаан-
  • 14:00
    Зөв сонголт
  • 14:30
    Түүхээ мэдэх цаг - 27 Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Бизнес Амжилт
  • 16:00
    Би чамд хайртай МУСК 1,2-р анги
  • 19:30
    Аялгуут хором
  • 20:00
    Үндэсний их баяр наадмын нээлтийн ажиллагаа
  • 21:00
    Зөв сонголт
  • 21:30
    Нагоя башё тойм
  • 22:00
    Хүргэн хүү МУСК
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 07:45
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.9-р анги)
  • 08:30
    "Сонор сэрэмж (The Lookout) УСК
  • 10:15
    "Төрийн дайснууд (Public Enemies)" УСК
  • 12:40
    "Улаан луу (Red Dragon)" УСК
  • 14:50
    "Single Ladies 3" МУСК
  • 16:35
    "Адал явдлын ертөнц (Adventureland)" УСК
  • 18:30
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 19:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.10-р анги)
  • 20:30
    "Их Цэвэрлэгээ: Анархи (The Purge: Anarchy) УСК
  • 22:30
    "Биллийг устга (Kill Bill: Vol. 1 ) УСК
  • 00:30
    "Сонор сэрэмж (The Lookout) УСК
  • 02:10
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.15-18-р анги)
  • 03:35
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.9,10-р анги)
  • 05:00
    "Биллийг устга (Kill Bill: Vol. 1 ) УСК
  • 06:40
    "Их Цэвэрлэгээ: Анархи (The Purge: Anarchy) УСК
  • 08:20
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.10-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 30-р анги
  • 08:50
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 09:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 26-р анги
  • 10:30
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 73-76-р анги
  • 14:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Анчид" Анимэ 145,746-р анги
  • 15:00
    "Чикагоийн гал сөнөөгчид" ОАК 4-р бүлгийн 3-6-р анги
  • 17:15
    Хошин шог
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Сансар огторгйн нууц" Баримтат кино 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 20:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 31-р анги
  • 20:50
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 21:40
    "Ододтой үдэш" Ток шоу #8
  • 22:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 27-р анги
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "IP MAN-3" УСК
  • 11:50
    "Хөгжмийн зөвсарлага"
  • 12:00
    "Education first" лекц
  • 13:30
    "Шинэ сорилт Ковид 19" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 16:00
    "Хөгжилтэй дүр- Ахаа намайг бодоорой" хошин хөтөлбөр
  • 17:20
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Миний очих 100 газар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Одтой болзоо" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Нууц" УСК
  • 22:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Eco Channel

  • 07:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    Байгаль эн тэргүүнд: Уул уурхай, нөхөн сэргээлт
  • 08:00
    "Владимир Путин" баримтат кино
  • 09:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 98-р анги
  • 10:00
    "Эко аялал" амралтаа үр ашигтай өнгөрөөх зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:35
    "Факбу" 31-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Луйварчид" ОАК 13-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 17:30
    "Факбу" 32-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:05
    "Эко аялал" амралтаа үр ашигтай өнгөрөөх зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 99-р анги
  • 22:00
    Уран зохиолын цаг
  • 22:35
    "Луйварчид" ОАК 4-р анги
  • 23:30
    "Ашли Смит хяналтаас гарсан нь" баримтат кино
  • 00:32
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 16:30
    "Мод таръя"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз"
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Ай күү" хүүхэлдэйн кино 19-20-р анги
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино 2.6-р анги
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 23-р анги
  • 08:25
    Маамуугийн санамж
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.1-2-р анги
  • 09:00
    Da Vinci Kids - "Том шинжлэх ухаан" 1-р анги
  • 09:30
    Da Vinci Kids - "Амьтдын ертөнц" 13-14-р анги
  • 09:40
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 5-6-р анги
  • 10:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.13-14-р анги
  • 10:30
    "Доктор хэн" ОАК 6.6-р анги
  • 11:25
    Маамуугийн санамж
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.25-26-р анги
  • 12:10
    "Ай күү" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 12:25
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 31-32-р анги
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Өдөр бүр гайхамшиг" баримтат кино 3-р хэсэг
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 24-р анги
  • 14:33
    Маамуугийн санамж
  • 14:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 15:05
    "Watch car" хүүхэлдэйн кино 5-8-р анги
  • 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино 2.5-р анги
  • 16:35
    "Зузугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 7-8-р анги
  • 17:00
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино 5.13-14-р анги
  • 18:00
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг 24-р хэсэг
  • 18:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 7-8-р хэсэг
  • 18:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.15-16-р анги
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 25-р анги
  • 20:00
    "Мини форс" хүүхэлдэйн кино 1.1-2-р анги
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг - "Хэрвээ би шидтэн бол.." Лунтик 133-р анги
  • 21:00
    Da Vinci Learning - "Босс жаалууд" т.м нэвтрүүлэг 13-р хэсэг
  • 21:33
    Маамуугийн санамж
  • 21:35
    Da Vinci Learning - "Сиэста Зи" 14-15-р анги
  • 22:05
    "Доктор хэн" ОАК 6.7-р анги
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    “Гэгээн үдэш” Төрийн шагналт, Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн, зохиолч Д.Намдагийн амьдрал, уран бүтээлээс
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Үндэс эгшиг” цуврал нэвтрүүлэг /Уртын дууны арга дэг/
  • 12:30
    Эх орны төлөө
  • 13:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Йорданаас Этиоп хүрэх зам/
  • 14:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Одод тохиох мөч” Зохиолч П.Хорлоо
  • 14:50
    Эх орны төлөө
  • 15:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: МУТШ, Ардын уран зохиолч С.Эрдэнэ агсаны “Халхын заяат харгуй минь” туужийн номын талаар 1-р хэсэг
  • 17:30
    Зураглал
  • 17:40
    Анхаарах өнцөг: Хуурамч шошготой хүнс
  • 18:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Малигаас Египет хүрэх зам/
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл, эзэн хоёр” Жүжигчин Н.Цэвээнравдан
  • 19:40
    NHK үзүүлж байна: Японы ажил мэргэжлийн нэвтэрхий толь /Нислэгийн сувилагч/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Алтан аргамж: Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин Д.Даваасамбуу /2019 он/
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:50
    “Мартах учиргүй” хөрөг нэвтрүүлэг: Төр нийгмийн зүтгэлтэн Ж.Түмэнжаргал
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:25
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:00
    "Хүсэл" МУСК
  • 14:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Аав" МУСК
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Тоглолтын цаг
  • 20:10
    "Эх орны төлөө" баримтат кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 22:30
    "Цогт тайж" МУСК 1-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ирээдүйн ажил мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

Сүлд ТВ

  • 07:40
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    “Монгол наадам” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Чарли Чаплин” хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    “Мориор амилсан Монгол заяа” Д.Алтангэрэл уран дархан
  • 10:30
    “Бооржиагийнхан” олон ангит кино 10-р анги
  • 11:25
    “Хурдан морины түүх” Соёмбо хүрэн
  • 11:45
    “Ирж яваа цаг” МУСК
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Сүлд үү, Тоо юу?” Саньтяго
  • 15:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Сэлэнгэ аймаг байгуулагдсаны 89 жилийн ойн баяр наадам 1-р хэсэг
  • 17:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 17:25
    Зураглал
  • 17:30
    19
  • 18:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “Цэц магнай” МУСК
  • 20:00
    “Сүлд үү, Тоо юу?” Иордан
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Монголын гэгээ” Х.Мөнхболд МУ-ын Аварга малчин
  • 22:10
    “Бооржиагийнхан” олон ангит кино 11-р анги
  • 23:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 23:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК төгсгөлийн 119, 120-р анги
  • 08:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 31
  • 09:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 31, 32
  • 10:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 17, 18-р анги
  • 11:10
    "Дахин давтагдах 365 хоног" ОАК 6-р анги
  • 12:15
    Хятад хэлний хичээл № 53, 54
  • 13:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 25, 26-р анги
  • 14:05
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 11, 12-р анги
  • 15:40
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 25, 26-р анги
  • 17:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 1-р анги
  • 19:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 19, 20-р анги
  • 20:30
    "Дахин давтагдах 365 хоног" ОАК 7-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 27, 28-р анги
  • 23:20
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 27, 28-р анги
  • 00:30
    "Миний хайртын нууц" ОАК 19, 20-р анги
  • 01:40
    "Дахин давтагдах 365 хоног" ОАК 7-р анги

TM

  • 09:00
    "Гийнгоо" МУСК
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 37 -р анги
  • 10:50
    "Top Genius" боловсролын төв үзүүлж байна
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    Бүгд унтаж байхад-Мөрөөдлийн театр
  • 15:10
    Зарын цаг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Уухайн түрлэгтэй Мөнххаан" нэврүүлэг
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    Андууд-Шинэ үе
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:30
    Учиртай гурван толгой дуурь-2017
  • 21:30
    "Марзан Шарав" баримтат кино
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 38-р анги

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Бүүба” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг /архив/
  • 09:15
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАУСК 14-р анги
  • 10:00
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 10:10
    “Монгол дууны хит”
  • 10:30
    “Амьдралын эхлэл” ОАУСК 14-р анги
  • 11:15
    “Их номгон” уламжлалт эмнэлэгтэй танилцана уу!
  • 11:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 11:30
    “Эргүүлийн багийнхан” хүүхэлдэйн кино 22,23-р анги
  • 12:20
    “Дамжуулах үг” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 13:30
    “Шөнө дундын Техас” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 12-р анги /18+/
  • 14:15
    “Өмнийн сайхан говиор” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Алдарт ээж” хошин хөтөлбөр
  • 15:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 15:30
    “Бүүба” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг /архив/
  • 17:15
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАУСК 15-р анги
  • 18:00
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 18:10
    “Монгол дууны хит”
  • 18:30
    “Амьдралын эхлэл” ОАУСК 15-р анги
  • 19:15
    “Их номгон” уламжлалт эмнэлэгтэй танилцана уу!
  • 19:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 19:30
    “Эргүүлийн багийнхан” хүүхэлдэйн кино 22, 23-р анги
  • 20:00
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:10
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАУСК 14, 15-р анги
  • 21:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 21:50
    “Шөнө дундын Техас” Америкийн олон ангит уран сайхны кино13-р анги /18+/
  • 22:35
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:40
    “Амьдралын эхлэл” ОАУСК 14,15-р анги
  • 00:10
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 00:20
    Төрийн дуулал
  • 00:23
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ тойм
  • 07:25
    Спорт-түүх: 2001, 2003, 2004 оны лигийн аварга “Хангарьд” баг
  • 08:25
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Волейбол Монгол-Пакистан тоглолт
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Волейбол Монгол-Пакистан тоглолт /үргэлжлэл/
  • 10:00
    Хөлбөмбөгийн цаг: Теле хичээл № 24
  • 10:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:40
    Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Урт буу эмэгтэй 50 метрийн шигшээ буудлага
  • 11:55
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаар наадам:Талбайн теннис медалийн төлөөх тоглолт
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаар наадам: Талбайн теннис медалийн төлөөх тоглолт /үргэлжлэл/
  • 13:45
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Жүдо бөхийн урьдчилсан барилдаан
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Жүдо бөхийн урьдчилсан барилдаан /үргэлжлэл/
  • 18:00
    Хөлбөмбөгийн цаг: Теле хичээл № 24
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Миний мөрөөдөл” хүүхдэд зориулсан хөтөлбөр:Үндэсний сурын идэр мэргэн Б. Билэгт
  • 18:55
    Баяр наадмын тойм: Аймгуудын наадмын бөхийн шинэ цолтнууд 2-р хэсэг
  • 20:00
    Спорт-Хобби: Спорт сонирхогч А. Тамир
  • 20:30
    Уухай: Монгол улсын даяар дуурсах мэргэн Ж. Магнай
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт-түүх: 1993 оны улсын аварга “Өдрийн од” баг
  • 22:20
    Спорт таны амралтанд: Шагайн харвааны 2019 оны УАШТ-ний шигшээ харваа
  • 23:25
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 09:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    УИХ-ын чуулган
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    Сэдвийн гүнд
  • 20:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    Ярих өнцөг
  • 22:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:00
    Сэдвийн гүнд

Суваг 1

  • 08:00
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 08:45
    Таны мэдлэгт
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Дэггүй аав” ОАК-28
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    ТВ архиваас:
  • 12:00
    ТВ клиник
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    “Залуу эмч нар” ОАК-46
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    БНМАУ-ын Гавьяат жүжигчин М.Бадамгаравын 100 жилийн ойд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    12-р сарын 32-ны хайр
  • 17:05
    Түмэнд түгээе
  • 17:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 18:00
    Хошин өнцөг
  • 18:45
    Таны мэдлэгт
  • 19:00
    Мөрөөдлөөр гоёсон бүсгүйчүүд
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    “Тахианы өд” ОАК-1
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Элэг нэгтэн” МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    Дасгалаа хийцгээе: Ахлах ангийнханд
  • 11:00
    “Санаж яваарай” МУСК
  • 12:10
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 12:20
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” Ш.Сүрэнжав Төрийн шагналт,Ардын уран зохиолч
  • 13:10
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 13:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 14:00
    Дасгалаа хийцгээе: Гэртээ хийх дасгал
  • 14:10
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Дэггүйчүүдийн адал явдал
  • 15:00
    “Хамгийн азтай үе” ОАУСК-15,16-р анги
  • 16:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 16:30
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 17:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Дэлхийн 80 гайхамшиг” цуврал
  • 18:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 18:40
    “Билгийн мэлмий” Хувцас
  • 19:05
    “Босго тотго” МУСК-1-р анги
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VIII/0921:30

MovieBox

"Шилжилт 2" МУСК

VIII/0914:15

MovieBox

"Комптоноос төрсөн одод (Straight Outta Compton)" УСК

VIII/0916:50

MovieBox

"Варкрафт (Warcraft)" УСК