МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Бурхан багш” Уран сайхны кино 21.22-р анги
  • 10:30
    Эх орны төлөө
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 12:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Их Нацагдорж” баримтат кино “Азгүй цагаан хун” 2-р анги
  • 13:00
    “Олон нийтийн цаг” /давталт/
  • 13:30
    “Өв соёлын өлгий нутгаар” баримтат кино 1-р анги
  • 14:00
    “Огцом эргэлт” уран сайхны кино 23.24-р анги
  • 15:10
    “Гэгээн үдэш”
  • 16:20
    Эрхзүйн хөтөч
  • 16:50
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 17:50
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Алтан аргамж
  • 19:00
    “Өв соёлын өлгий нутгаар” баримтат кино 2-р анги
  • 19:30
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:00
    “Хавар” Монголын олон ангит уран сайхны кино 3.4-р анги
  • 23:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:02
    "Аз жаргалын эрэлд" Монголын уран сайхны кино
  • 09:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 11:20
    "Хамгаалагч" олон ангит кино /11/
  • 12:25
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:35
    "Муужгай" олон ангит кино/2/
  • 13:30
    Perfect dance show
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Үндэсний Урлагийн Их Театр үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн 7-р сарын башё
  • 17:00
    Өөрийн нутаг - киноконцерт
  • 18:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:05
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Х.Баянмөнх
  • 20:15
    "Хамгаалагч" олон ангит кино /12/
  • 21:20
    "Муужгай" олон ангит кино /3/
  • 22:20
    Сумо-Тойм
  • 22:50
    Кино-Миний амьдрал
  • 23:05
    "Би чамд хайртай" Монголын уран сайхны кино
  • 00:35
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:15
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 24-р анги
  • 12:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 6
  • 13:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:00
    "баримтат кино"
  • 14:30
    "яаж амьдрах юм бэ" жүжиг
  • 16:10
    "дагина өвөө" японы оак 1,2-р анги
  • 17:50
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 25-р анги
  • 21:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 7
  • 22:00
    "дагина өвөө" японы оак 3,4-р анги
  • 23:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:10
    business news
  • 07:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "танд тустай агшин"
  • 08:55
    "орон орны хоол"
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага50/0
  • 10:20
    "шинэ улаанбаатар"№16
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 27-р анги
  • 12:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:45
    "танд тустай агшин"
  • 12:50
    business news
  • 13:00
    "үл тасрах аялгуу"
  • 14:05
    "монгол улсаа хөгжүүлье"ток шоу28/0
  • 14:35
    хасаа адаг өрөг
  • 15:05
    хасаа дунд өрөг
  • 16:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    business news
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    херо интертаймент - наадам 2020
  • 19:00
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 28-р анги
  • 20:05
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    business news
  • 20:30
    "шинэ улаанбаатар"№17
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу"
  • 23:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 08:10
    Дорнын зурлага
  • 08:15
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Өнгөрсөн үеийн үнэ цэн” ОАУСК, 3-р анги
  • 10:45
    “Сэтгэл засахуйн ухаан” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Татар ажиллагаа” МУСК
  • 13:00
    “After school club” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    “Дурлалын гэмт хэрэг” МУСК
  • 15:30
    “Гэр бүл challenge” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 16:45
    “Covid-19”-ийн эсрэг хамтдаа
  • 16:47
    ТВ зар 151918
  • 16:50
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “АХА” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эрх жаал-1” ОАУСК, 12-р анги
  • 19:00
    “2 өдөр 1” шөнө аяллын нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Буурал түүхийн жимээр” танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг / 7-р хэсэг /
  • 21:00
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” ОАУСК, 59,60-р анги
  • 23:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Дэлхийгээр аялагчид- Герман" аяллын нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Өвлийн хайрын дуу" СОАК 20-р анги
  • 12:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    "Ах дүүс" МУСК
  • 15:00
    "Ангуучид" ОАК 12-р анги
  • 15:50
    Нано бальзам
  • 16:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 16:30
    Бизнес амжилт
  • 17:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 41-р анги
  • 19:00
    Харандааны адал явдал
  • 19:20
    “Алганы хээ” ток шоу дуучин С.Сэрчмаа
  • 20:40
    "Дуулиант 18 нас" СОАК 1-р анги
  • 22:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 42-р анги
  • 23:00
    "Ангуучид" ОАК 12-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    нахиа
  • 10:00
    хөдөлгүүр оак-4
  • 11:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-41
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    кобра оак 3-11
  • 14:00
    хайрын хүч
  • 15:00
    кобра оак 3-12
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    мартагдашгүй аялал-6
  • 17:00
    аяллын жим: тэсийн гол
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    хөдөлгүүр оак-5
  • 19:30
    түүхэн хэлхээ
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-42
  • 22:30
    хөдөлгүүр оак-5
  • 23:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 28
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 07:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:35
    "Инсү хатан" ОАК 19-р анги
  • 09:45
    "Фү Яаогийн домог" УСК 58-р анги
  • 10:40
    "Торгоны зам" баримтат кино 10
  • 11:05
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 15-р анги
  • 11:55
    "Загварын ертөнц" ОАК 32-р анги
  • 13:00
    "Venera VIP clinic - үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.19,20-р анги
  • 13:55
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 14:50
    "Аз жаргалын эрэлд" МУСК
  • 16:40
    "Чи бол миний баатар" хүүхдэд зориулсан зөвлөмж
  • 17:00
    "Фү Яаогийн домог" УСК 59-р анги
  • 18:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.21,22-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:40
    "Загварын ертөнц" ОАК 33-р анги
  • 20:55
    "Инсү хатан" ОАК 20-р анги
  • 22:10
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 16-р анги
  • 23:00
    "Би хулчгар" МУСК
  • 00:25
    "Тайгын жимээр цэцэрлэгтээ очно" баримтат кино
  • 01:10
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 28
  • 02:00
    Мэдээ
  • 02:30
    "Фү Яаогийн домог" УСК 59-р анги
  • 03:20
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 16-р анги
  • 04:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.1-2-р анги
  • 07:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.8-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:35
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 9-10-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 43-44-р анги
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.13-14-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:06
    "Надтай гэрлээч" СОАК 7-р анги
  • 11:25
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат/
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:07
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.4-5-р анги
  • 13:10
    "Япон хэлний" алсын зайн сургалт /дунд шат/
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц
  • 14:40
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт хүүхдийн хятад хэл /Анхан шат/
  • 15:40
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 16-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.3-4-р анги
  • 17:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.9-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:06
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 45-46-р анги
  • 18:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 18:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 19:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.15-16-р анги
  • 19:30
    "Надтай гэрлээч" СОАК 8-р анги
  • 20:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.6-7-р анги
  • 23:00
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 17-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Каблуй" УСК
  • 09:00
    "Өнгөлөн далдлалт" УСК
  • 11:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 11:30
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 11:40
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 13:40
    "Үхэл амьдралын заагт" МУСК
  • 15:40
    High trade
  • 16:00
    "Тэр хөгжилтэй эмэгтэй" УСК
  • 18:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 18:30
    High trade
  • 18:50
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Нэгэн дээвэр доор" УСК
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    "Харшид болсон аллага" УСК
  • 23:40
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Үер" МУСК
  • 07:10
    "Такси - 1" МУСК
  • 09:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 41,42-р анги
  • 09:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Намайг хайлуулаач" СОАК 10-р анги
  • 11:10
    "Гранд зочид буудал" ИОАК 43-46-р анги
  • 14:30
    "Дел Луна зочид буудал" СОАК 15,16-р анги
  • 17:30
    "Аав" МУСК
  • 19:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 19:30
    "Намайг хайлуулаач" СОАК 11-р анги
  • 21:00
    "Хувь тавилан" ОАК 31-р анги
  • 22:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 105-р анги
  • 23:00
    "Гранд зочид буудал" ИОАК 47,48-р анги
  • 00:30
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:35
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Бохир ертөнц " МУСК
  • 10:25
    Балетийн хичээл
  • 10:55
    "Амьдралын өнгө" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Уянга ухаарлын тоглолт
  • 14:05
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " Нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Кино миний амьдралд
  • 16:00
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 17:40
    "Хар сарнай" Хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 18:05
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Симпони оркестр тоглолт
  • 21:20
    "Бүү март" МУСК
  • 23:10
    Бизнес толь
  • 23:40
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Монголын уран сайхны кино /давталт/
  • 08:05
    Насны хань ОАУСК 19-р анги /давталт/
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Надтай үлдээч ОАУСК 19-р анги /давталт/
  • 10:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Хилийн чанадад хэлтэй болохыг зорьсон Батаагийн тэмдэглэл
  • 12:15
    Насны хань ОАУСК 20-р анги
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Богино хэмжээний кино
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Англи хэлтэй монгол залуус төсөл - 19001950 үзүүлж байна
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Масс академи - Англи хэлтэй монгол залуус төсөл
  • 19:05
    Хошин шогийн шилдэг номер
  • 19:30
    Надтай үлдээч ОАУСК 20-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 22:40
    Хилийн чанадад хэлтэй болохыг зорьсон Батаагийн тэмдэглэл
  • 22:55
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:25
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Ухаарахуй - Ж.Одгарьд
  • 08:00
    Аялгуут хором
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Түүхээ мэдэх цаг - 27 Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Эвийн нутаг телеконцер Дуучин Н.Нямдаваа
  • 10:30
    Нагоя башё тойм
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Бизнес Амжилт
  • 12:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 12:30
    Зөв сонголт
  • 13:00
    “Хөхөө Намжил” Морин хуурын уралдаан-
  • 14:00
    Түүхээ мэдэх цаг - 28 Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:30
    Зүгээр л инээсэглэ концерт Дуучин Э.Чулуунчимэг
  • 17:00
    Бизнес Амжилт
  • 17:30
    Сая долларын олз УСК
  • 19:20
    Гоё Айлууд Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Зөв Сонголт
  • 21:00
    Нагоя башё тойм
  • 21:30
    Кино шиг амьдрал УСК
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:10
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.15-18-р анги)
  • 10:50
    "Сонор сэрэмж (The Lookout) УСК
  • 12:30
    "Шуугиан таригч" УСК
  • 14:20
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.8-10-р анги)
  • 16:40
    "Их Цэвэрлэгээ: Анархи (The Purge: Anarchy) УСК
  • 18:30
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.19,20-р анги)
  • 19:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.1-р анги)
  • 20:30
    "Их цэвэрлэгээ: Сонгуулийн жил (The Purge: Election Year)" УСК
  • 22:35
    "Биллийг устга 2 (Kill Bill: Vol. 2) УСК
  • 01:05
    "Төрийн дайснууд (Public Enemies)" УСК
  • 03:20
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.19,20-р анги)
  • 04:05
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.1-р анги)
  • 04:50
    "Биллийг устга 2 (Kill Bill: Vol. 2) УСК
  • 07:00
    "Их цэвэрлэгээ: Сонгуулийн жил (The Purge: Election Year)" УСК
  • 08:40
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.6-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 31-р анги
  • 08:50
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 09:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 27-р анги
  • 10:30
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Гэрч" ОАК 2-р бүлгийн 77-80-р анги
  • 14:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Анчид" Анимэ 147,148-р анги
  • 15:00
    "Чикагоийн гал сөнөөгчид" ОАК 4-р бүлгийн 9-11-р анги
  • 17:15
    Хошин шог
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Сансар огторгйн нууц" Баримтат кино 1-р бүлгийн 2-р анги
  • 20:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 32-р анги
  • 20:50
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 21:40
    "Ододтой үдэш" Ток шоу #9
  • 22:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 28-р анги
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Нууц" УСК
  • 11:50
    "Хөгжмийн зөвсарлага"
  • 12:00
    "Оюуны элч" лекц
  • 14:10
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • 16:10
    "Сумын атаман" хошин хөтөлбөр
  • 17:20
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Миний очих 100 газар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Одтой болзоо" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Хэвтрийн өвчтөн" УСК
  • 22:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Eco Channel

  • 07:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    Байгаль эн тэргүүнд: Ус хамгаалал
  • 08:00
    "Ашли Смит хяналтаас гарсан нь" баримтат кино
  • 08:42
    "Харилтгүй жавхлант арслангууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 99-р анги
  • 10:00
    "Эко аялал" амралтаа үр ашигтай өнгөрөөх зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:35
    "Факбу" 32-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Луйварчид" ОАК 4-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 17:30
    "Факбу" 33-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:05
    "Эко аялал" амралтаа үр ашигтай өнгөрөөх зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 100-р анги
  • 22:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг ГССҮТ-ийн сувилахуйн албаны арга зүйч С.Золзаяа
  • 22:30
    "Луйварчид" ОАК 5-р анги
  • 23:25
    "Бермудын гурвалжин" баримтат кино
  • 00:35
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 16:30
    "Мод таръя"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Мод таръя"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз"
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    Хөгжлийн хөдөлгүүр Нийгэм, эдийн засаг
  • 23:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино 2.7-р анги
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 24-р анги
  • 08:25
    Маамуу санамж
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.3-4-р анги
  • 09:00
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг 24-р хэсэг
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 7-8-р хэсэг
  • 10:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.15-16-р анги
  • 10:30
    Доктор хэн ОАК 6.7-р анги
  • 11:25
    Маамуу санамж
  • 11:35
    "Мини форс" хүүхэлдэйн кино 1.1-2-р анги
  • 12:10
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 12:25
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.3-4-р анги
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Босс жаалууд" т.м нэвтрүүлэг 13-р хэсэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Сиэста Зи" 14-15-р анги
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 25-р анги
  • 14:33
    Маамуу санамж
  • 14:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 15:05
    "Watch car" хүүхэлдэйн кино 9-12-р анги
  • 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино 2.6-р анги
  • 16:35
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино 1-4-р анги
  • 17:00
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино 5.15-16-р анги
  • 18:00
    Da Vinci Kids - "Амьтдын ертөнц" 15-16-р анги
  • 18:10
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг 37-р хэсэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 9-10-р хэсэг
  • 18:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.17-18-р анги
  • 19:30
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл 42-р дугаар
  • 20:00
    "Мини форс" хүүхэлдэйн кино 1.3-4-р анги
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг "Хэрвээ би шидтэн бол.." Лунтик 134-р анги
  • 21:00
    Da Vinci Learning - "Гайхалтай шинэ нээлтүүд" т.м нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 21:30
    Da Vinci Learning - "Үүнийг мэдэх үү?" 3-р анги
  • 22:00
    "Доктор хэн" ОАК 6.8-р анги
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: МУТШ, Ардын уран зохиолч С.Эрдэнэ агсаны “Халхын заяат харгуй минь” туужийн номын талаар 1-р хэсэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Үндэс эгшиг” цуврал нэвтрүүлэг /Уртын дууны үг/ Шуурхай мэдээ
  • 12:30
    NHK- Жайка үзүүлж байна: Байгальд ээлтэй хотууд
  • 12:40
    Алтан аргамж: Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин Д.Даваасамбуу /2019 он/
  • 13:20
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Малигаас Египет хүрэх зам/
  • 14:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл, эзэн хоёр” Жүжигчин Н.Цэвээнравдан
  • 14:50
    “Мартах учиргүй” хөрөг нэвтрүүлэг: Төр нийгмийн зүтгэлтэн Ж.Түмэнжаргал
  • 15:10
    Зураглал
  • 15:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: МУТШ, Ардын уран зохиолч С.Эрдэнэ агсаны “Халхын заяат харгуй минь” туужийн номын талаар 2-р хэсэг
  • 17:30
    Зураглал
  • 17:40
    “Эх өв” цуврал нэвтрүүлэг: Алтан гэрэл судар
  • 18:10
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Туркээс Герман хүрэх зам/
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл, эзэн хоёр” Соёлын тэргүүний ажилтан, Циркийн алиалагч Д.Цэдэнбал
  • 19:50
    ММ энэ долоо хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Алтан аргамж: Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин О.Нямдаваа /2019 он/
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:50
    “Хайрлаарай” цуврал нэвтрүүлэг: Хандлага
  • 22:50
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:50
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:55
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Түмний нэг" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:00
    "Цогт тайж" МУСК 1-р анги
  • 14:30
    "Гурван тамирын нутаг" баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Тоглолтын цаг
  • 20:10
    "Туулсан зам" 1-р хэсэг баримтат кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Цогт тайж" МУСК 2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ирээдүйн ажил мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хөгжилд хүрсэн түүх" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Тэрбумтны амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

Сүлд ТВ

  • 07:40
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 08:50
    Сүлд ТВ энэ 7 хоногт
  • 09:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 09:25
    “Бооржиагийнхан” олон ангит кино 11-р анги
  • 10:35
    “Би уран бүтээлч” С.Батсүх МУГЖ
  • 11:15
    “Гарьд магнай” МУСК
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Сүлд үү, Тоо юу?” Иордан
  • 15:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Сэлэнгэ аймаг байгуулагдсаны 89 жилийн ойн баяр наадам 2-р хэсэг
  • 17:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 17:25
    “Бренд” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “Хурдан морины түүх” Ононгийн хээр
  • 19:10
    “Сүлд үү, Тоо юу?” Израйль
  • 20:00
    “Америк дайн” баримтат кино
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Т news” технологийн мэдээ
  • 22:00
    Бизнес хөтөч
  • 22:10
    “Бооржиагийнхан” олон ангит кино 12-р анги
  • 23:10
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 23:50
    Зураглал
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 1-р анги
  • 08:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 32
  • 09:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" №1
  • 10:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 19, 20-р анги
  • 11:10
    "Дахин давтагдах 365 хоног" ОАК 7-р анги
  • 12:20
    Хятад хэлний хичээл № 55, 56
  • 13:05
    "Хүнд цохилт" ОАК 27, 28-р анги
  • 14:10
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 13, 14-р анги
  • 15:40
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 27, 28-р анги
  • 17:40
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 2-р анги
  • 19:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 21, 22-р анги
  • 20:30
    "Дахин давтагдах 365 хоног" ОАК 8-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 29, 30-р анги
  • 23:20
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 29, 30-р анги
  • 00:30
    "Миний хайртын нууц" ОАК 21, 22-р анги
  • 01:40
    "Дахин давтагдах 365 хоног" ОАК 8-р анги

TM

  • 09:00
    Аав ээж хоёр мюзикл-Шинэ үе
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 38-р анги
  • 10:50
    "Top Genius" боловсролын төв үзүүлж байна
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    DW Дэлхийн цаг: Германд үйлдвэрлэв
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Хэлтгий заяа" МУСК
  • 17:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    103-Шинэ үе
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • 21:20
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 39 -р анги

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Бүүба” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг /архив/
  • 09:15
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАУСК 14, 15-р анги
  • 10:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 10:55
    “Мөөг” зураглал
  • 11:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАУСК 14, 15-р анги
  • 12:30
    “Их номгон” уламжлалт эмнэлэгтэй танилцана уу!
  • 12:35
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 12:40
    “Эргүүлийн багийнхан” хүүхэлдэйн кино 24, 25-р анги
  • 13:30
    “Дамжуулах үг” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:20
    “Шөнө дундын Техас” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 13-р анги /18+/
  • 15:05
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг /архив/
  • 15:45
    “103” хошин хөтөлбөр
  • 16:15
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 16:25
    “Бүүба” хүүхэлдэйн кино
  • 17:25
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАУСК 16-р анги
  • 18:10
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 18:20
    “Байгаль” зураглал
  • 18:30
    “Амьдралын эхлэл” ОАУСК 16-р анги
  • 19:15
    “Их номгон” уламжлалт эмнэлэгтэй танилцана уу!
  • 19:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 19:30
    “Эргүүлийн багийнхан” хүүхэлдэйн кино 24, 25-р анги
  • 20:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:30
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАУСК 16,17-р анги
  • 22:05
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:15
    “Шөнө дундын Техас” Америкийн олон ангит уран сайхны кино14-р анги /18+/
  • 23:00
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 23:10
    “Амьдралын эхлэл” ОАУСК 16,17-р анги
  • 00:40
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 00:50
    Төрийн дуулал
  • 00:53
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Жүдо бөхийн шигшээ барилдаан
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Э. Цогбаяр
  • 10:08
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Сагсан бөмбөг
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 11:05
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Сагсан бөмбөг /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Сагсан бөмбөг /үргэлжлэл/
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Сагсан бөмбөг /үргэлжлэл/
  • 16:30
    Баяр наадмын тойм: Аймгуудын наадмын бөхийн шинэ цолтнууд
  • 17:30
    Оддын замнал: Сагсан бөмбөгийн нэрт тамирчин Дөрк Новицки
  • 18:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:05
    “Олимп ба ОТО” Барселона-1992 олимпийн дурсамж, МУСГЗ Ж. Отгонцагаан
  • 18:50
    Спорт хобби: Спортын гэрэл зурагчин Ч. Ганбат
  • 19:20
    Дархан мэх: Монгол улсын араслан Д. Мөнх-Эрдэнэ
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Эрийн хийморь: Монгол улсын тод манлай уяач Э. Эрдэнэчулуун
  • 20:40
    “World football” теле сэтгүүл
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт-түүх: Самбо бөхийн хөгжлийн түүх
  • 22:20
    “Хотгойдын хурд-4” хангайн бүсийн хурдан морины уралдаан
  • 23:15
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 09:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    УИХ-ын чуулган
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    Сэдвийн гүнд
  • 20:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    Ярих өнцөг
  • 22:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:00
    Сэдвийн гүнд

Суваг 1

  • 08:00
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 08:45
    Таны мэдлэгт
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Дэггүй аав” ОАК-29
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Бяцхан оддын гайхамшигт цирк
  • 12:00
    Мөрөөдлөөр гоёсон бүсгүйчүүд
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    “Тахианы өд” ОАК-1
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Элэг нэгтэн” МУСК
  • 16:45
    Music time
  • 17:00
    Түмэнд түгээе
  • 17:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 18:00
    Хошин өнцөг
  • 18:45
    Таны мэдлэгт
  • 19:00
    Тархи сэрэхүй
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    “Тахианы өд” ОАК-2
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    АТГ үзүүлж байна
  • 21:30
    Кино - Миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Морьтой ч болоосой” МУСК
  • 23:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    Дасгалаа хийцгээе: Ахлах ангийнханд
  • 11:00
    “Эх өв” Чулуун судрын хуудас
  • 11:30
    “Өвгөдийн захиас”
  • 11:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 11:50
    “Билгийн мэлмий” Хувцас
  • 12:15
    “Босго тотго” МУСК-1-р анги
  • 13:15
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 13:45
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 13:55
    Жив жив
  • 14:00
    Дасгалаа хийцгээе: Гэртээ хийх дасгал
  • 14:10
    “Гэгээн хүслэн” хүүхдийн дууны концерт
  • 14:50
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 15:30
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Дэлхийн 80 гайхамшиг” цуврал
  • 16:30
    “Дэрний сэтгэл” Хүүхдийн жүжиг
  • 17:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 17:40
    Оюун далай
  • 18:00
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Монгол оюутан” Т.Уянга Принстоны Их сургуулийн оюутан
  • 18:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 19:00
    “Босго тотго” МУСК-2-р анги
  • 19:50
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VIII/0921:30

MovieBox

"Шилжилт 2" МУСК

VIII/0914:15

MovieBox

"Комптоноос төрсөн одод (Straight Outta Compton)" УСК

VIII/0916:50

MovieBox

"Варкрафт (Warcraft)" УСК