МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Бурхан багш” Уран сайхны кино 23.24-р анги
  • 10:30
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс
  • 10:50
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Билгийн мэлмий
  • 12:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Их Нацагдорж” баримтат кино “Он цагийн ширвэлт” 3-р анги
  • 13:00
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 13:30
    “Өв соёлын өлгий нутгаар” баримтат кино 2-р анги
  • 14:00
    “Огцом эргэлт” уран сайхны кино 25.26-р анги
  • 15:10
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 16:00
    “Жив жив” Бага насныханд зориулав
  • 16:20
    Миний нэрийн хуудас
  • 16:50
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 17:20
    “Мартах учиргүй” Улаанбаатар хотын намын хорооны 1-р нарийн бичгийн дарга асан Л.Лантуу
  • 17:50
    Монгол инженер
  • 18:30
    “Иргэдийн эрхзүйн боловсролд”
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Өв соёлын өлгий нутгаар” баримтат кино 3-р анги
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг: Дотоодын аялал жуулчлал, үйлчилгээ, соёл...
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:00
    “Хавар” Монголын олон ангит уран сайхны кино 5.6-р анги
  • 23:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:02
    "Би чамд хайртай" Монголын уран сайхны кино
  • 08:36
    Инээвэл залуужна
  • 09:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 11:20
    "Хамгаалагч" олон ангит кино /12/
  • 12:25
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:35
    "Муужгай" олон ангит кино /3/
  • 13:30
    Perfect dance show
  • 14:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:25
    Сонгодог монгол зоог
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн 7-р сарын башё
  • 17:00
    Эрийн хийморь
  • 17:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:35
    Монгол тулгатны 100 эрхэм О.Цагаанзам
  • 20:20
    "Хамгаалагч" олон ангит кино /13/
  • 21:25
    "Муужгай" олон ангит кино /4/
  • 22:25
    Сумо-Тойм
  • 22:55
    Кино-Миний амьдрал
  • 23:10
    "Мартагдашгүй намар" Монголын уран сайхны кино
  • 00:35
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:15
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 25-р анги
  • 12:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 7
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "баримтат кино"
  • 15:00
    "бяцхан хатагтайн театр"
  • 16:10
    "дагина өвөө" японы оак 3,4-р анги
  • 17:50
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 26-р анги
  • 21:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 8
  • 22:10
    "дагина өвөө" японы оак 5,6-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "орон орны хоол"
  • 08:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    homeshopping
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага50/0
  • 10:20
    "шинэ улаанбаатар"№17
  • 10:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    business news
  • 11:35
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 28-р анги
  • 12:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    business news
  • 13:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:15
    "үл тасрах аялгуу"
  • 14:15
    шагай
  • 14:45
    fiba 3*3 u23 - хятад - япон - эм
  • 15:15
    fiba 3*3 u23 - оху - япон - эр
  • 15:30
    fiba 3*3 u23 - монгол-тайланд - эм
  • 15:50
    fiba 3*3 u23 - хятад - тайланд - эр
  • 16:15
    fiba 3*3 u23 - беларус-япон - эм
  • 16:40
    fiba 3*3 u23 - беларус-япон - эр
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "орон орны хоол"
  • 18:40
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    business news
  • 19:00
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 29-р анги
  • 20:05
    "наадам 2020"
  • 20:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:30
    "шинэ улаанбаатар"№18
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу"
  • 23:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 08:10
    Дорнын зурлага
  • 08:15
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Өнгөрсөн үеийн үнэ цэн” ОАУСК, 4-р анги
  • 10:45
    “Сэтгэл засахуйн ухаан” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Донор” МУСК
  • 13:00
    “After school club” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    “Болсон явдал” МУСК
  • 15:30
    “Гэр бүл challenge” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 16:45
    “Covid-19”-ийн эсрэг хамтдаа
  • 16:47
    ТВ зар 151918
  • 16:50
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Хязгааргүй” ОАУСК, 1-р анги
  • 19:00
    “2 өдөр 1” шөнө аяллын нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Буурал түүхийн жимээр” танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг / 8-р хэсэг/
  • 21:00
    “Цагаан хуй-1” УСК
  • 23:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Дэлхийгээр аялагчид" аяллын нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Дуулиант 18 нас" СОАК 1-р анги
  • 12:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    "Аав" МУСК
  • 15:00
    "Ангуучид" ОАК 13-р анги
  • 15:50
    Нано бальзам
  • 16:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 16:30
    Бизнес амжилт
  • 17:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 42-р анги
  • 19:00
    Харандааны адал явдал
  • 19:20
    "Алганы хээ" Ток шоу Х.Булгантуяа
  • 20:40
    "Дуулиант 18 нас" СОАК 2-р анги
  • 22:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 43-р анги
  • 23:00
    "Ангуучид" ОАК 13-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    нахиа
  • 10:00
    хөдөлгүүр оак-5
  • 11:00
    инээдмийн толь
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-42
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    кобра оак 3-13
  • 14:00
    үүргэвчтэй аялал: куба
  • 15:00
    кобра оак 3-14
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    түүхэн хэлхээ
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    хөдөлгүүр оак-6
  • 19:30
    мартагдашгүй аялал-7
  • 20:00
    аяллын жим: уулс
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-43
  • 22:30
    хөдөлгүүр оак-6
  • 23:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 29
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 07:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:35
    "Инсү хатан" ОАК 20-р анги
  • 09:45
    "Фү Яаогийн домог" УСК 59-р анги
  • 10:40
    "Торгоны зам" баримтат кино 11
  • 11:05
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 16-р анги
  • 11:55
    "Загварын ертөнц" ОАК 33-р анги
  • 13:00
    "Venera VIP clinic - үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.21,22-р анги
  • 13:55
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33,34-р анги
  • 14:50
    "Би хулчгар" МУСК
  • 16:15
    "Тайгын жимээр цэцэрлэгтээ очно" баримтат кино
  • 17:00
    "Фү Яаогийн домог" УСК 60-р анги
  • 18:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.23,24-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:40
    "Загварын ертөнц" ОАК 34-р анги
  • 20:55
    "Инсү хатан" ОАК 21-р анги
  • 22:10
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 17-р анги
  • 23:00
    "Бид 3-ын болзоо" МУСК
  • 00:30
    "Тайгын дууч" баримтат кино
  • 01:10
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 29
  • 02:00
    Мэдээ
  • 02:30
    "Фү Яаогийн домог" УСК 60-р анги
  • 03:20
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 17-р анги
  • 04:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.3-4-р анги
  • 07:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.9-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 08:35
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 45-46-р анги
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.15-16-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:06
    "Надтай гэрлээч" СОАК 8-р анги
  • 11:25
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат/
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:07
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.6-7-р анги
  • 13:10
    "Япон хэлний" алсын зайн сургалт /дунд шат/
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт хүүхдийн хятад хэл /Анхан шат/
  • 15:40
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 17-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.5-6-р анги
  • 17:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.10-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:06
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 47-48-р анги
  • 18:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 18:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 13-14-р анги
  • 19:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.17-18-р анги
  • 19:30
    "Надтай гэрлээч" СОАК 9-р анги
  • 20:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.8-9-р анги
  • 23:00
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 18-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Үхэл амьдралын заагт" МУСК
  • 09:00
    "Нэгэн дээвэр доор" УСК
  • 11:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 11:30
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 11:40
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 13:40
    Хамаг Монгол туургатны "Улаачдын сорил 3" үзүүлж байна.
  • 14:10
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 15:40
    High trade
  • 16:00
    "Харшид болсон аллага" УСК
  • 18:10
    "Чи миний баатар" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    High trade
  • 18:50
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Нууц ажилтан" УСК
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    "Хамгийн сайхан өдөр" УСК
  • 23:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 07:30
    "247" градус МУСК
  • 09:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • 09:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Намайг хайлуулаач" СОАК 11-р анги
  • 11:10
    "Гранд зочид буудал" ИОАК 49-52-р анги
  • 14:30
    "Ээж" СОАК 1,2-р анги
  • 16:40
    "Валериан ба мянган гарагийн хот" УСК
  • 19:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 19:30
    "Намайг хайлуулаач" СОАК 12-р анги
  • 21:00
    "Хувь тавилан" ОАК 32-р анги
  • 22:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 106-р анги
  • 23:00
    "Гранд зочид буудал" ИОАК 53,54-р анги
  • 00:30
    "Хархны өгөөш" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:35
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Бизнес толь
  • 09:25
    "100 Асуулт" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Бүү март" МУСК
  • 12:10
    Уранчимэг страдын урлагт 40 жил тоглолт
  • 13:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Бүү март" МУСК
  • 15:20
    "Хар сарнай" Хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 15:45
    Баян Монгол чуулга тоглолт
  • 17:45
    "Өндөр ээж" МУСК
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Экологийн цаг" хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "247 градус" МУСК
  • 23:30
    Бизнес толь
  • 00:00
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:30
    Монголын уран сайхны кино /давталт/
  • 08:15
    Насны хань ОАУСК 20-р анги /давталт/
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Надтай үлдээч ОАУСК 20-р анги /давталт/
  • 10:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Масс академи - Англи хэлтэй монгол залуус төсөл
  • 12:20
    Насны хань ОАУСК 21-р анги
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Богино хэмжээний кино
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Англи хэлтэй монгол залуус төсөл - 19001950 үзүүлж байна
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:55
    Хилийн чанадад хэлтэй болохыг зорьсон Батаагийн тэмдэглэл
  • 19:10
    Хошин шогийн шилдэг номер
  • 19:30
    Надтай үлдээч ОАУСК 21-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 22:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав
  • 23:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Аялгуут хором
  • 08:30
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Сэтгэлийн зөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Монгол ардын ерөөл
  • 10:00
    Бизнес амжилт
  • 10:30
    Нагоя башё тойм
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Түүхээ мэдэх цаг - 28 Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Ухаарахуй
  • 13:00
    “Хөхөө Намжил” Морин хуурын уралдаан-
  • 14:40
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Кино шиг амьдрал УСК
  • 16:50
    Бизнес Амжилт
  • 17:20
    Аялгуут хором
  • 18:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 18:40
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Төв аймгийн цаг
  • 20:00
    Гоё Айлууд Нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Нагоя башё тойм
  • 21:30
    Дуудлага УСК
  • 22:40
    Зөв сонголт
  • 23:10
    Бизнес Амжилт
  • 23:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:30
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.17-20-р анги)
  • 11:05
    "Төрийн дайснууд (Public Enemies)" УСК
  • 13:30
    "Сайна уу амьдрал минь 2" МУСК
  • 15:45
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.1-р анги)
  • 16:35
    "Их цэвэрлэгээ: Сонгуулийн жил (The Purge: Election Year)" УСК
  • 18:30
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.21,22-р анги)
  • 19:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.2-р анги)
  • 20:30
    "Старски Хатч хоёр (Starsky & Hutch)" УСК
  • 22:30
    "Эмэгтэй хүний үнэр (Scent of a Woman)" УСК
  • 01:20
    "Улаан луу (Red Dragon)" УСК
  • 03:20
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.2-р анги)
  • 04:10
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.21,22-р анги)
  • 05:00
    "Старски Хатч хоёр (Starsky & Hutch)" УСК
  • 06:40
    "Эмэгтэй хүний үнэр (Scent of a Woman)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 32-р анги
  • 08:50
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 09:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 28-р анги
  • 10:30
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "100 хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 1-3-р анги
  • 13:15
    "Ододтой үдэш" Ток шоу #9
  • 14:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Код Гисс" Анимэ 1,2-р анги
  • 15:00
    "Чикагоийн гал сөнөөгчид" ОАК 4-р бүлгийн 12-14-р анги
  • 17:15
    Хошин шог
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Сансар огторгйн нууц" Баримтат кино 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 20:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 33-р анги
  • 20:50
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 21:40
    "Ододтой үдэш" Ток шоу #10
  • 22:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 29-р анги
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хэвтрийн өвчтөн" УСК
  • 11:50
    "Хөгжмийн зөвсарлага"
  • 12:00
    "Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ" лекц
  • 13:10
    "Цогц боловсрол -1" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Сайн уу Амьдрал минь-2 " МУСК
  • 16:10
    "Хөгжилтэй дүр- Миний хайртын хурим" хошин хөтөлбөр
  • 17:20
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Миний очих 100 газар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Итгэхийн аргагүй" УСК
  • 23:10
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Eco Channel

  • 07:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    Харилтгүй жавхлант арслангууд
  • 08:00
    "Бермудын гурвалжин" баримтат кино
  • 09:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 100-р анги
  • 10:00
    "Эко аялал" амралтаа үр ашигтай өнгөрөөх зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:35
    "Факбу" 33-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Луйварчид" ОАК 5-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 17:30
    "Факбу" 34-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:05
    "Эко аялал" амралтаа үр ашигтай өнгөрөөх зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 101-р анги
  • 22:00
    "Сайн байна уу, захирал аа" нэвтрүүлэг "Премиум групп" -ийн гүйцэтгэх захирал А.Ганболд
  • 22:45
    "Луйварчид" ОАК 6-р анги
  • 23:40
    "Хаалттай хаалганы цаана" баримтат кино
  • 00:55
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 16:30
    "Мод таръя"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Авто химийн цаг"
  • 23:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    "Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино 3-4-р анги
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино 2.8-р анги
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 24-р анги
  • 08:25
    Маамуу санамж
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.5-6-р анги
  • 09:00
    Da Vinci Kids - "Амьтдын ертөнц" 15-16-р анги
  • 09:10
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг 37-р хэсэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 9-10-р хэсэг
  • 10:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.17-18-р анги
  • 10:30
    "Доктор хэн" ОАК 6.8-р анги
  • 11:25
    Маамуу санамж
  • 11:35
    "Мини форс" хүүхэлдэйн кино 1.3-4-р анги
  • 12:05
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл 42-р дугаар
  • 12:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.5-6-р анги
  • 13:05
    Da Vinci Learning - "Гайхалтай шинэ нээлтүүд" т.м нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning - "Үүнийг мэдэх үү?" 3-р анги
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 25-р анги
  • 14:33
    Маамуу санамж
  • 14:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 15:05
    "Watch car" хүүхэлдэйн кино 13-16-р анги
  • 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино 2.7-р анги
  • 16:35
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино 5-8-р анги
  • 17:00
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино 5.17-18-р анги
  • 18:00
    Da Vinci Kids - "Би том болохоороо" 13-р хэсэг
  • 18:15
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг 38-р хэсэг
  • 18:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.19-20-р анги
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 26-р дугаар
  • 20:00
    "Мини форс" хүүхэлдэйн кино 1.5-6-р анги
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг "Шатар даам" Лунтик 135-р анги
  • 21:00
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг 5.7-р хэсэг
  • 21:33
    Маамуу санамж
  • 21:35
    Da Vinci Learning - "Сиэста Зи" 16-р анги
  • 21:50
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри" 6-р анги
  • 22:00
    "Доктор хэн" ОАК 6.9-р анги
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: МУТШ, Ардын уран зохиолч С.Эрдэнэ агсаны “Халхын заяат харгуй минь” туужийн номын талаар 2-р хэсэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Үндэс эгшиг” цуврал нэвтрүүлэг /Баруун халхын уртын дууны ёсон/
  • 12:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 12:40
    Алтан аргамж: Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин О.Нямдаваа /2019 он/
  • 13:20
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Туркээс Герман хүрэх зам/
  • 14:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл, эзэн хоёр” Соёлын тэргүүний ажилтан, Циркийн алиалагч Д.Цэдэнбал
  • 14:50
    “Хайрлаарай” цуврал нэвтрүүлэг: Хандлага
  • 15:50
    Зураглал
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: МУТШ, Ардын уран зохиолч С.Эрдэнэ агсаны “Зүүдний цагаан унага” туужийн номын талаар 1-р хэсэг
  • 17:30
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Боснигоос Франц, Францаас гэртээ хүрсэн нь/
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл, эзэн хоёр” Баян Монгол чуулга
  • 19:50
    ММ энэ долоо хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Алтан аргамж: Тэргүүн шадар Г.Төмөрчулуун /2019 он/
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:50
    “Зогсошгүй” цуврал нэвтрүүлэг: УДЭТ-ын жүжигчин, Соёлын тэргүүний ажилтан Б.Одончимэг
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:25
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Шинэ ном" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:00
    "Цогт тайж" МУСК 2-р анги
  • 14:10
    "Туулсан зам" 1-р хэсэг баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Тоглолтын цаг
  • 20:10
    "Туулсан зам" 2-р хэсэг баримтат кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 22:25
    "Хатанбаатар" МУСК 1-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ирээдүйн ажил мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумберг форум" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Human powered by Tomujin" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

Сүлд ТВ

  • 07:40
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг
  • 08:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 09:30
    “Бооржиагийнхан” олон ангит кино 12-р анги
  • 10:20
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Монгол Тулгатны 100 эрхэм” С.Лувсангомбо
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Сүлд үү, Тоо юу?” Израйль
  • 14:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Сэлэнгэ аймаг байгуулагдсаны 89 жилийн ойн баяр наадам 3-р хэсэг
  • 17:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 17:30
    “Амтат хоолны эрэлд” Япон орноор
  • 18:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “Монгол наадам” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Сүлд үү, Тоо юу?” Мадрид
  • 20:00
    “Мориор амилсан Монгол заяа” ААУ Л.Сайнбилэг
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Бизнес хөтөч
  • 21:40
    19
  • 22:10
    “Бооржиагийнхан” олон ангит кино 13-р анги
  • 23:10
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 23:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 2-р анги
  • 08:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 33
  • 09:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" №2
  • 10:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 21, 22-р анги
  • 11:10
    "Дахин давтагдах 365 хоног" ОАК 8-р анги
  • 12:20
    Хятад хэлний хичээл № 57, 58
  • 13:05
    "Хүнд цохилт" ОАК 29, 30-р анги
  • 14:10
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 15, 16-р анги
  • 15:40
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 29, 30-р анги
  • 17:40
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 3-р анги
  • 19:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 23, 24-р анги
  • 20:30
    "Дахин давтагдах 365 хоног" ОАК 9-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 31, 32-р анги
  • 23:20
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 31, 32-р анги
  • 00:30
    "Миний хайртын нууц" ОАК 23, 24-р анги
  • 01:40
    "Дахин давтагдах 365 хоног" ОАК 9-р анги

TM

  • 09:00
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 39 -р анги
  • 10:50
    "Top Genius" боловсролын төв үзүүлж байна
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Монгол" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    DW Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:50
    Ардын жүжигчин" Г.Гомбосүрэн 100 жил" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 18:40
    Зарын цаг
  • 18:50
    Тулгар төрийн 2229, Их Монгол Улс байгулагдсаны 814, Ардын хувьсгалын 99 жилийн ойд зориулсан үндэсний бөхийн тойм
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 40 -р анги

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Бүүба” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг /архив/
  • 09:15
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАУСК 16, 17-р анги
  • 10:45
    “Онлайн зочин”
  • 11:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАУСК 16,17-р анги
  • 12:30
    “Их номгон” уламжлалт эмнэлэгтэй танилцана уу!
  • 12:35
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 12:40
    “Эргүүлийн багийнхан” хүүхэлдэйн кино 26, 27-р анги
  • 13:30
    “Дамжуулах үг” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:20
    “Шөнө дундын Техас” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 14-р анги /18+/
  • 15:05
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг /архив/
  • 15:45
    “Ээж” хошин хөтөлбөр
  • 16:15
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 16:25
    “Бүүба” хүүхэлдэйн кино
  • 17:25
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАУСК 18-р анги
  • 18:10
    “Онлайн зочин”
  • 18:25
    “Байгаль” зураглал
  • 18:30
    “Амьдралын эхлэл” ОАУСК 18-р анги
  • 19:15
    “Их номгон” уламжлалт эмнэлэгтэй танилцана уу!
  • 19:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 19:30
    “Эргүүлийн багийнхан” хүүхэлдэйн кино 26, 27-р анги
  • 20:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:30
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАУСК 18,19-р анги
  • 22:05
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:15
    “Шөнө дундын Техас” Америкийн олон ангит уран сайхны кино15-р анги /18+/
  • 23:00
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 23:10
    “Амьдралын эхлэл” ОАУСК 18,19-р анги
  • 00:40
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 00:50
    Төрийн дуулал
  • 00:53
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Зочны ярилцлага
  • 07:40
    “Эрийн хийморь”Монгол улсын алдарт уяач А. Алтангадас
  • 08:10
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 08:35
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Чөлөөт бөхийн урьдчилсан барилдаан
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Чөлөөт бөхийн урьдчилсан барилдаан /үргэлжлэл/
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 11:05
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Чөлөөт бөхийн урьдчилсан барилдаан /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Чөлөөт бөхийн урьдчилсан барилдаан /үргэлжлэл
  • 14:31
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гавьяат тамирчин, Монгол улсын заан Д. Цэнд-Аюуш
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Э. Цогбаяр
  • 15:35
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Чөлөөт бөхийн шигшээ барилдаан
  • 18:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:05
    Миний мөрөөдөл боксын тамирчин Д. Түвшинтунгалаг
  • 18:25
    Олимпийн боловсролд
  • 19:00
    Бахархал: Уран гулгалтын тамирчин Г. Марал-Эрдэнэ
  • 19:30
    “Олимп ба ОТО” Афин-2004 зуны олимпын наадмын дурсамж
  • 20:10
    “Их амжилтын эхлэл” Спортын гимнастикийн ОУХМ дасгалжуулагч багш Дагвын Норов
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт-түүх: Хөдөлмөр нийгэмлэгийн хөлбөмбөгчид
  • 22:25
    Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Хийн буу эрэгтэй 10 метрийн шигшээ буудлага
  • 23:20
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 09:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    УИХ-ын чуулган
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    Сэдвийн гүнд
  • 20:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    Ярих өнцөг
  • 22:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:00
    Сэдвийн гүнд

Суваг 1

  • 08:00
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 08:45
    Таны мэдлэгт
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Дэггүй аав” ОАК-30
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Тархи сэрэхүй
  • 11:45
    Таны мэдлэгт
  • 12:00
    Зөв хооллоё
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    “Тахианы өд” ОАК-2
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    АТГ үзүүлж байна
  • 14:30
    Кино – Миний амьдрал
  • 14:45
    Music time
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Морьтой ч болоосой” МУСК
  • 16:15
    Бяцхан оддын гайхамшигт цирк
  • 17:00
    Түмэнд түгээе
  • 17:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 18:00
    Хошин өнцөг
  • 18:45
    ТВ архиваас: Илэн далангүй
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    “Тахианы өд” ОАК-3
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    ТВ Клиник
  • 21:30
    Кино – Миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Доргио долоон эр” МУСК
  • 23:45
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    Дасгалаа хийцгээе: Ахлах ангийнханд
  • 11:00
    “Босго тотго” МУСК-2-р анги
  • 11:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 12:00
    Оюун далай
  • 12:20
    Боржигны бор тал
  • 13:00
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 13:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 13:40
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Дасгалаа хийцгээе: Гэртээ хийх дасгал
  • 14:20
    Атар амьдралын амт
  • 15:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 15:40
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 16:20
    “Эрдмийн гайхамшиг” теле зохиомж
  • 17:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 17:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Хайрлаарай” Би хэн бэ
  • 18:50
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 19:00
    “Босго тотго” МУСК-3-р анги
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VIII/0921:30

MovieBox

"Шилжилт 2" МУСК

VIII/0914:15

MovieBox

"Комптоноос төрсөн одод (Straight Outta Compton)" УСК

VIII/0916:50

MovieBox

"Варкрафт (Warcraft)" УСК