МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Бурхан багш” Уран сайхны кино 27.28-р анги
  • 10:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Хүрээлэн” Амьд ертөнцийн цуврал
  • 12:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Их Нацагдорж” баримтат кино “Учиртай гурван толгой” 5-р анги
  • 13:00
    Оюундалай
  • 13:30
    “Өв соёлын өлгий нутгаар” баримтат кино 4-р анги
  • 14:00
    “Огцом эргэлт” уран сайхны кино төгсгөлийн 29.30-р анги
  • 15:10
    Монголын түүх
  • 16:10
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Отелло” теле жүжиг 2-р хэсэг
  • 17:10
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 17:40
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Амрыг эрье
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    “Өв соёлын өлгий нутгаар” баримтат кино 5-р анги
  • 19:30
    “Агаараар явагч” Мэргэжлийн экстрем артист М.Мягмарсайхан
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Зогсошгүй” Жүжигчин, Соёлын тэргүүний ажилтан Намсрайн Ялалт
  • 21:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:00
    “Хавар” Монголын олон ангит уран сайхны кино 9.10-р анги
  • 23:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:02
    "Нандин эрдэнэ" Монголын уран сайхны кино
  • 08:38
    Инээвэл залуужна
  • 09:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 11:20
    "Хамгаалагч" олон ангит кино /14/
  • 12:25
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:35
    "Муужгай" олон ангит кино /5/
  • 13:30
    Perfect dance show
  • 14:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн 7-р сарын башё
  • 17:00
    Алтан тайзны эзэд- УДЭТ үзүүлж байна
  • 18:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Гэртээ ганцаараа" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:05
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Ш.Бира
  • 20:35
    "Гоё айлууд" интерьер дизайны нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Хамгаалагч" олон ангит кино /15/
  • 22:00
    "Муужгай" олон ангит кино /6/
  • 23:00
    Сумо-Тойм
  • 23:30
    Кино-Миний амьдрал
  • 23:45
    "Сэрэлт" Монголын уран сайхны кино
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:15
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 27-р анги
  • 12:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 9
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:10
    "зууны 100 эмэгтэй"
  • 14:20
    "баримтат кино"
  • 15:20
    "далайн морь" уран сайхны кино
  • 17:50
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 28-р анги
  • 21:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 10
  • 22:00
    "дагина өвөө" японы оак 7,8-р анги
  • 23:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "орон орны хоол"
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага30/0
  • 10:00
    "шинэ улаанбаатар"№19
  • 10:30
    homeshopping
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 30-р анги
  • 12:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    "үл тасрах аялгуу"
  • 13:50
    business news
  • 14:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:20
    fiba 3*3 u23 - хятад- тайланд - эм
  • 14:40
    fiba 3*3 u23 - оху- хятад- эр
  • 14:50
    fiba 3*3 u23 - оху - беларус - эм
  • 15:20
    fiba 3*3 u23 - монгол- беларус - эр
  • 15:45
    fiba 3*3 u23 - оху - хятад - эм
  • 16:15
    fiba 3*3 u23 - монгол - япон - эм
  • 16:45
    fiba 3*3 u23 - хятад - япон - эр
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "орон орны хоол"
  • 18:40
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 31-р анги
  • 20:05
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    business news
  • 20:30
    "шинэ улаанбаатар"№20
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу"
  • 23:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 08:10
    Дорнын зурлага
  • 08:15
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Загалмайлсaн эцэг” ОАУСК, 2-р анги
  • 10:45
    “Сэтгэл засахуйн ухаан” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Итгэл” МУСК
  • 13:00
    “After school club” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    “Зүүдэнд ч оромгүй явдал” МУСК
  • 15:30
    “Гэр бүл challenge” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 16:45
    “Covid-19”-ийн эсрэг хамтдаа
  • 16:47
    ТВ зар 151918
  • 16:50
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    “2 өдөр 1 шөнө” аяллын нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Хязгааргүй” ОАУСК, 3-р анги
  • 19:00
    “Талын 5 эрдэнэ” сугалаат урамшуулал
  • 19:15
    Нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Наадам-2020” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Мартагдашгүй” УСК
  • 23:10
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Дэлхийгээр аялагчид" аяллын нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Дуулиант 18 нас" СОАК 3-р анги
  • 12:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 15:00
    "Ангуучид" ОАК 15-р анги
  • 15:50
    Нано бальзам
  • 16:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 16:30
    Бизнес амжилт
  • 17:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 44-р анги
  • 19:00
    Аригато Хэйсэй 2
  • 19:40
    Date хийх үү
  • 20:10
    “Үүлэн бор” теле зохиомж
  • 20:40
    "Дуулиант 18 нас" СОАК 4-р анги
  • 22:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 45-р анги
  • 23:00
    "Ангуучид" ОАК 15-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    нахиа
  • 10:00
    хөдөлгүүр оак-7
  • 11:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-44
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    их эмч
  • 14:00
    кобра оак 3-17
  • 15:00
    кобра оак 3-18
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    үүргэвчтэй аялал: доминикан
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    хөдөлгүүр оак-8
  • 19:30
    чи чадна
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-45
  • 22:30
    хөдөлгүүр оак-8
  • 23:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 2
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 35,36-р анги
  • 07:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:35
    "Инсү хатан" ОАК 22-р анги
  • 09:45
    "Фү Яаогийн домог" УСК 61-р анги
  • 10:40
    "Торгоны зам" баримтат кино 13
  • 11:05
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 18-р анги
  • 11:55
    "Загварын ертөнц" ОАК 35-р анги
  • 13:00
    "Venera VIP clinic - үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.25,26-р анги
  • 13:55
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 14:50
    "Бөмбөг" МУСК
  • 16:10
    "Чимээгүй амжилт" нэвтрүүлэг /4/
  • 17:00
    "Фү Яаогийн домог" УСК 62-р анги
  • 18:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.1,2-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:40
    "Загварын ертөнц" ОАК 36-р анги
  • 20:55
    "Инсү хатан" ОАК 23-р анги
  • 22:10
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 19-р анги
  • 23:00
    "Бардо" МУСК
  • 00:20
    "Тавилан" баримтат кино
  • 01:05
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 2
  • 02:00
    Мэдээ
  • 02:30
    "Фү Яаогийн домог" УСК 62-р анги
  • 03:20
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 19-р анги
  • 04:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.7-8-р анги
  • 07:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.11-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 08:35
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 15-16-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 49-50-р анги
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.19-20-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:06
    "Надтай гэрлээч" СОАК 10-р анги
  • 11:25
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат/
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:07
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.10-11-р анги
  • 13:10
    "Япон хэлний" алсын зайн сургалт /дунд шат/
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт хүүхдийн хятад хэл /Анхан шат/
  • 15:40
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 19-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.9-10-р анги
  • 17:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.12-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:06
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 51-52-р анги
  • 18:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 18:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 19:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.21-22-р анги
  • 19:30
    "Надтай гэрлээч" СОАК 11-р анги
  • 20:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц
  • 21:40
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК төгсгөлийн 3.12-13-р анги
  • 23:00
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 20-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Хоморго" УСК
  • 09:00
    "Ширхэгийн тамхи" УСК
  • 11:00
    Пост марафон- Post marathon
  • 11:30
    Гоо хатан медикал үзүүлж байна.
  • 11:40
    LUSTRE брэнд үзүүлж байна
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    Түмний эх энтертаймент үзүүлж байна.
  • 13:40
    "Такси" МУСК
  • 15:40
    High trade
  • 16:00
    "Ширхэгийн тамхи" УСК
  • 18:00
    Улаачдын сорил-Ч.Чулуунчимэг
  • 18:30
    High trade
  • 18:50
    Урбан ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Лондонгийн уналт" УСК
  • 21:00
    Пост марафон- Post marathon
  • 21:30
    "Сарнай" УСК
  • 23:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Ардын элч" МУСК
  • 07:40
    "Ханхүү нь аль нь вэ?" МУСК
  • 09:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • 09:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Намайг хайлуулаач" СОАК 13-р анги
  • 11:10
    "Манай гэр бүл" ТОАК 1-4-р анги
  • 14:20
    "Зурж сурцгаая" хүүхдийн цуврал 11-р анги
  • 14:30
    "Ээж" СОАК 5,6-р анги
  • 16:50
    "Сайн хүмүүс" УСК
  • 18:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 19:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 19:30
    "Намайг хайлуулаач" СОАК 14-р анги
  • 21:00
    "Хувь тавилан" ОАК 34-р анги
  • 22:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 108-р анги
  • 22:50
    "Зөв тэмцэл" АОАК /season 1/ 1,2-р анги
  • 00:30
    "Хайр" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:35
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Бизнес толь
  • 09:25
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 11:25
    "Наадам 2020" хэрхэн бүтсэн бэ?
  • 11:45
    "100 асуулт " нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    Хайрлах тусам гэрэлтэнэ теле концерт
  • 14:46
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 16:16
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Хар сарнай" Хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 17:05
    НИТХ үзүүлж байна нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг Н.Дашням
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Экологийн цаг" хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хархны өгөөш " МУСК
  • 23:10
    Бизнес толь
  • 23:40
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:30
    Монголын уран сайхны кино /давталт/
  • 08:05
    Насны хань ОАУСК 22-р анги /давталт/
  • 08:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Надтай үлдээч ОАУСК 22-р анги /давталт/
  • 10:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Масс академи - Англи хэлтэй монгол залуус төсөл
  • 12:20
    Насны хань ОАУСК 23-р анги
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Богино хэмжээний кино
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Англи хэлтэй монгол залуус төсөл - 19001950 үзүүлж байна
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:55
    Хилийн чанадад хэлтэй болохыг зорьсон Батаагийн тэмдэглэл
  • 19:10
    Масс академи - Англи хэлтэй монгол залуус төсөл
  • 19:30
    Надтай үлдээч ОАУСК 23-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    монгол наадам 2020 making movie
  • 21:50
    Дарамт, Хүчирхийлэлгүй ХӨДӨЛМӨР
  • 22:05
    Уран сайхны кино
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:40
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 23:20
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аяллын тойрог
  • 08:00
    Аялгуут хором
  • 08:30
    Зөв Сонголт
  • 09:00
    Өртөө МУСК
  • 10:40
    Нагоя башё тойм
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Бизнес Амжилт
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 13:00
    “Хөхөө Намжил” Морин хуурын уралдаан-
  • 13:50
    Зөв сонголт
  • 14:10
    Аюултай харилцаа УСК
  • 16:10
    Бизнес Амжилт
  • 16:40
    Бүтээлч Монголчууд
  • 18:10
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Хошин цаг
  • 19:20
    Аяллын тойрог
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Нагоя башё тойм
  • 21:30
    Хонины найр МУСК
  • 23:00
    Зөв сонголт
  • 23:30
    Бизнес Амжилт
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.20-24-р анги)
  • 11:00
    "Single Ladies 3" МУСК
  • 13:00
    "Хамтрагчид (Ride Along)" УСК
  • 14:50
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.2,3-р анги)
  • 16:30
    "Үүрд баяртай охин минь (Gone Baby Gone)" УСК
  • 18:30
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.25,26-р анги)
  • 19:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.4-р анги)
  • 20:30
    "Хамтрагчид 2 (Ride Along 2) УСК
  • 22:30
    "Амьдрал үргэлжилсээр (Everybody's Fine)" УСК
  • 00:30
    "Адал явдлын ертөнц (Adventureland)" УСК
  • 02:20
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.3,4-р анги)
  • 03:50
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.25,26-р анги)
  • 04:40
    "Хамтрагчид 2 (Ride Along 2) УСК
  • 06:30
    "Амьдрал үргэлжилсээр (Everybody's Fine)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 34-р анги
  • 08:50
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 09:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 30-р анги
  • 10:30
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "100 хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 7-9-р анги
  • 13:15
    "Ододтой үдэш" Ток шоу #11
  • 14:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Код Гисс" Анимэ 5,6-р анги
  • 15:00
    "Чикагоийн гал сөнөөгчид" ОАК 4-р бүлгийн 18-20-р анги
  • 17:15
    Хошин шог
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Сансар огторгйн нууц" Баримтат кино 1-р бүлгийн 5-р анги
  • 20:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 35-р анги
  • 20:50
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 21:40
    "Ододтой үдэш" Ток шоу #12
  • 22:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 31-р анги
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Далайн дээрэмчид" УСК
  • 11:50
    "Хөгжмийн зөвсарлага"
  • 12:00
    "Дижитал студент" лекц
  • 13:10
    "Шинэ сорилт Ковид 19" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 16:00
    "Ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Миний очих 100 газар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжилтэй дүр- Хайрын найраатай наадам" хошин хөтөлбөр
  • 21:10
    "Венус" УСК
  • 23:10
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Eco Channel

  • 07:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:34
    Харилтгүй жавхлант арслангууд
  • 08:00
    "Мартагдашгүй ой тогтоолттой хөвгүүн" баримтат кино
  • 08:46
    Байгаль эн тэргүүнд: Үйлдвэрлэлийн хог хаягдал
  • 09:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 102-р анги
  • 10:00
    "Эко аялал" амралтаа үр ашигтай өнгөрөөх зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:35
    "Факбу" 35-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Луйварчид" ОАК 7-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 17:30
    "Факбу" 36-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:05
    "Эко аялал" амралтаа үр ашигтай өнгөрөөх зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 103-р анги
  • 22:00
    "Дэлхийн монголчууд" нэвтрүүлэг ЗХЖШ-ын хурандаа Б.Бат-Эрдэнэ
  • 22:35
    "Луйварчид" ОАК 8-р анги
  • 23:30
    "Ми5-ын нууц" баримтат кино
  • 00:35
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 16:30
    "Мод таръя"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 18:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Бахархал" Hийгэм, эдийн засаг
  • 23:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    "Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино 7-8-р анги
  • 07:25
    "Урагшаа Титанууд аа" хүүхэлдэйн кино 2.10-р анги
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 26-р анги
  • 08:25
    Маамуу санамж
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.9-10-р анги
  • 09:00
    Da Vinci Kids - "Бяцхан зурагчид" т.м нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
  • 09:30
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 10:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.21-22-р анги
  • 10:30
    "Доктор хэн" ОАК 6.12-р анги
  • 11:25
    Маамуу санамж
  • 11:35
    "Мини форс" хүүхэлдэйн кино 1.7-8-р анги
  • 12:10
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 12:25
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.9-10-р анги
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Үүнийг мэдэх үү?" т.м нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Байгалийн нууц" 10-р анги
  • 14:00
    " Х лаборатори"нэвтрүүлэг 23-р дугаар
  • 14:33
    Маамуу санамж
  • 14:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 15:05
    "Watch car" хүүхэлдэйн кино 21-24-р анги
  • 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино 2.9-р анги
  • 16:35
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино 13-16-р анги
  • 17:00
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино 5.21-22-р анги
  • 18:00
    Da Vinci Kids - "Том шинжлэх ухаан" 2-р анги
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Амьтдын ертөнц" 17-18-р анги
  • 18:40
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 11-12-р анги
  • 18:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.23-24-р анги
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 27-р дугаар
  • 19:55
    Маамуу санамж
  • 20:00
    "Мини форс" хүүхэлдэйн кино 1.9-10-р анги
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг "Мэдрэмжээ шалгацгаая" Лунтик 137-р анги
  • 21:00
    Da Vinci Learning - "Харах сүүлийн боломж" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 22:05
    "Доктор хэн" ОАК 6.11-р анги

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Цаг агаар
  • 10:05
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: МУТШ, Ардын уран зохиолч С.Эрдэнэ агсаны “Зүүдний цагаан унага” туужийн номын талаар 2-р хэсэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Үндэс эгшиг” цуврал нэвтрүүлэг /Уртын дууны хоёр жигүүр/
  • 12:00
    “Надад мөрөөдөл бий” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Алтан аргамж: Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Ч.Баатар /2019 он/
  • 13:10
    “Орчин үеийн гайхамшгууд” баримтат кино /Алмазны уурхай/
  • 14:05
    ММ энэ долоо хоногт
  • 14:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл, эзэн хоёр” МУСТА, орчуулгын киноны жүжигчин Д.Элбэгсайхан
  • 14:50
    “Мартах учиргүй” хөрөг нэвтрүүлэг: Шинжлэх ухааны гавьяат зүтгэлтэн, Доктор, Профессор Ц.Балхаажав
  • 15:20
    Зураглал
  • 15:30
    “Надад мөрөөдөл бий” цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: МУТШ, Ардын уран зохиолч С.Эрдэнэ агсаны “Зүүдний цагаан унага” туужийн номын талаар 3-р хэсэг
  • 17:00
    ММ энэ долоо хоногт
  • 17:10
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    “Бермудын гурвалжин” баримтат кино
  • 18:50
    Амрыг эрье
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл, эзэн хоёр” Найруулагч Б.Жаргал
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Алтан аргамж: Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин Ц.Батбаяр /2019 он/
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:50
    “Миний тэмдэглэл” цуврал нэвтрүүлэг: Сэтгэлийн чимээ
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:25
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Эх орны төлөө"
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:00
    "Хатанбаатар" МУСК 2-р анги
  • 14:30
    "Эх орон бидний зүрх" баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Өглөө" МУСК
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    "Туулсан зам" 4-р хэсэг баримтат кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 22:10
    "Амьдралын нахиа" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ирээдүйн ажил мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 08:00
    “Эх дэлхий” баримтат кино
  • 09:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 09:30
    “Бооржиагийнхан” олон ангит кино 14-р анги
  • 10:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    “Бренд” нэвтрүүлэг
  • 11:25
    “Шурикт тохиолдсон явдал” УСК
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" Пном Пень
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Бөхийн барилдааны торгон агшнууд
  • 15:30
    Багануур дүүрэг байгуулагдсаны 40 жилийн ойн баяр наадам 2-р хэсэг
  • 17:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 17:30
    “T news” технологийн мэдээ
  • 18:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" Тбилис
  • 20:00
    Дэлхийн дээд амжилтууд
  • 20:10
    19
  • 20:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:50
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Бизнес хөтөч
  • 21:40
    “Хурдан морины түүх” Хар азарга
  • 22:10
    “Бооржиагийнхан” олон ангит кино 10-р анги
  • 23:10
    “Эмэгтэй Хүнийг Хайрла” Маск продакшн
  • 00:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 4-р анги
  • 08:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 35
  • 09:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" №4
  • 10:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 25, 26-р анги
  • 11:10
    "Дахин давтагдах 365 хоног" ОАК 10-р анги
  • 12:20
    Хятад хэлний хичээл № 61, 62
  • 13:05
    "Хүнд цохилт" ОАК 33, 34-р анги
  • 14:10
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 19, 20-р анги
  • 15:40
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 1, 2-р анги
  • 17:40
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 5-р анги
  • 19:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 27, 28-р анги
  • 20:30
    "Дахин давтагдах 365 хоног" ОАК 11-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 35, 36-р анги
  • 23:20
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 3, 4-р анги
  • 00:30
    "Миний хайртын нууц" ОАК 27, 28-р анги
  • 01:40
    "Дахин давтагдах 365 хоног" ОАК 11-р анги

TM

  • 09:00
    "Элбэг дээл" МУСК
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 41-р анги
  • 10:50
    "Top Genius" боловсролын төв үзүүлж байна
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    "Улаан цэцэг" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Код" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    DW Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:50
    Морин хуурын чуулга Хуур богд тоглолт
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    Жаз хөгжмийн үдэш
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:30
    "Топ слорт" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Баянбулагийнхан" МУСК
  • 21:20
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 42-р анги

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Бүүба” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг /архив/
  • 09:15
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАУСК 20, 21-р анги
  • 10:45
    “Онлайн зочин”
  • 11:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАУСК 20, 21-р анги
  • 12:30
    “Их номгон” уламжлалт эмнэлэгтэй танилцана уу!
  • 12:35
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 12:40
    “Эргүүлийн багийнхан” хүүхэлдэйн кино 30, 31-р анги
  • 13:30
    “Дамжуулах үг” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:20
    “Шөнө дундын Техас” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 16-р анги /18+/
  • 15:05
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг /архив/
  • 15:45
    “Эгч дүү гурав” хошин хөтөлбөр
  • 16:18
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 16:25
    “Бүүба” хүүхэлдэйн кино
  • 17:25
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАУСК 22-р анги
  • 18:10
    “Онлайн зочин”
  • 18:25
    “Байгаль” зураглал
  • 18:30
    “Амьдралын эхлэл” ОАУСК 22-р анги
  • 19:15
    “Их номгон” уламжлалт эмнэлэгтэй танилцана уу!
  • 19:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 19:30
    “Эргүүлийн багийнхан” хүүхэлдэйн кино 30, 31-р анги
  • 20:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:30
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАУСК 22, 23-р анги
  • 22:05
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:15
    “Шөнө дундын Техас” Америкийн олон ангит уран сайхны кино17-р анги /18+/
  • 23:00
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 23:10
    “Амьдралын эхлэл” ОАУСК 22, 23-р анги
  • 00:40
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 00:50
    Төрийн дуулал
  • 00:53
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Зочны ярилцлага
  • 07:40
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Волейбол
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Волейбол /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Волейбол /үргэлжлэл/
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Волейбол /үргэлжлэл/
  • 17:25
    Бахархал: Боксын олон улсын хэмжээний мастер О. Батхүү
  • 18:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:05
    “Олимп ба ОТО” “Турин-2006” өвлийн олимпын наадам
  • 18:35
    Миний мөрөөдөл: Торнадо Кик клубын тамирчин таеквондогийн спортын мастер Лхагвасүрэнгийн Соёмбо-Эрдэнэ
  • 19:00
    Спорт-түүх: “Москва-80” зуны олимпын наадмын 40 жилийн ойд зориулав
  • 20:00
    Уухай: Шагайн харваан хүндэт мэргэн Ч. Бархас агсны дурсамж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Спорт хобби: Бөх тайлбарлагч Б. Цогтбаатар
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Д. Түвдэн
  • 21:57
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 23:25
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 09:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    УИХ-ын чуулган
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    Сэдвийн гүнд
  • 20:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    Ярих өнцөг
  • 22:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:00
    Сэдвийн гүнд

Суваг 1

  • 08:00
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 08:45
    Таны мэдлэгт
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Дэггүй аав” ОАК-32
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    ТВ архиваас:
  • 11:45
    Music time
  • 12:00
    Архигүй Монгол
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    “Тахианы өд” ОАК-4
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Үлгэр жишээ үлээвэр найрал хөгжим
  • 14:45
    Music time
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Хатанбаатар” МУСК 1-р анги
  • 17:00
    Түмэнд түгээе
  • 17:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 18:00
    Хошин өнцөг
  • 18:45
    Таны мэдлэгт
  • 19:00
    “Тахианы өд” ОАК-5
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    АТГ үзүүлж байна
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Номын нандин сахиус
  • 21:30
    Кино - Миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Хатанбаатар” МУСК 2-р анги
  • 23:25
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    Дасгалаа хийцгээе: Ахлах ангийнханд
  • 11:00
    “Босго тотго” МУСК-4-р анги
  • 11:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 12:00
    “Билгийн мэлмий” 21 Дарьэх
  • 12:30
    “Өвгөдийн захиас” Зун
  • 12:40
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” ” Пэлжээгийн Адарсүрэн
  • 13:50
    Цонхтой цаг 1-р хэсэг
  • 14:00
    Дасгалаа хийцгээе: Гэртээ хийх дасгал
  • 14:10
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 14:20
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг 5-р хэсэг
  • 14:50
    Монголын түүх
  • 16:00
    “Гэгээн дэлхийн хүүхдүүд” концерт
  • 16:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 16:40
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 18:00
    “Гэгээн үдэш” Банзарын Дамчаа Ардын жүжигчин
  • 19:20
    “Босго тотго” МУСК-5-р анги
  • 20:10
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VIII/0921:30

MovieBox

"Шилжилт 2" МУСК

VIII/0914:15

MovieBox

"Комптоноос төрсөн одод (Straight Outta Compton)" УСК

VIII/0916:50

MovieBox

"Варкрафт (Warcraft)" УСК