МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 09:00
    МҮОНТ-ийн шинэ бүтээл: “Торгон цэргүүд” уран сайхны кино 7-р анги
  • 09:40
    Хөгжмийн агшин
  • 09:50
    “120/80” Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    MNB Sport: “Уухай” Монгол Улсын даяар дуурсах мэргэн Ж.Магнай
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Сонгодог бүтээлээс: “Ромео Жульетта” теле жүжиг 2-р хэсэг
  • 12:30
    “Хүрээлэн” Амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Орчлонг хайрлаарай” Хөгжмийн зохиолч Д.Нармандахын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Газрын жигүүр“ Уран сайхны кино
  • 15:30
    Спорт хобби: Спорт сонирхогч А.Тамир
  • 16:00
    Баяр наадмын тойм: “Аймгуудын наадмын бөхийн шинэ цолтнууд” 2-р хэсэг
  • 17:00
    “МNB Music” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Миний нэрийн хуудас
  • 18:30
    Спортын мэдээ
  • 18:50
    Монголчууд Америкт
  • 19:20
    “Мартах учиргүй” УИХ-ын гишүүн асан, Гавьяат багш Шаравын Бадам
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:00
    Эфир-60’ шууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:05
    МҮОНТ-ийн шинэ бүтээл: “Торгон цэргүүд” уран сайхны кино 8-р анги
  • 22:40
    Монгол үлгэр
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:02
    "Нэг ангийн хоёр" Монголын уран сайхны кино
  • 08:40
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    Зууны 100 эмэгтэй - Д.Дэмбэрэл
  • 09:30
    Кофе юу? цай юу?
  • 11:25
    "Хамгаалагч" олон ангит кино /төгсгөлийн 16-р анги/
  • 12:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:40
    "Муужгай" олон ангит кино /7/
  • 13:35
    Аяллын тойрог
  • 14:25
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:30
    Мэргэжлийн сумо бөхийн 7-р сарын башё
  • 17:00
    Хээрийн салхитай монгол аялгуу
  • 17:55
    Үлгэрийн далай
  • 18:10
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:15
    Найргийн тэнгэр
  • 19:35
    "Шилдэг цохилт" олон ангит кино /1/
  • 21:00
    "Бэрүүд" олон ангит кино Төгсгөлийн 20-р анги
  • 21:50
    "Муужгай" олон ангит кино /8/
  • 22:50
    Сумо-Тойм
  • 23:20
    Кино-Миний амьдрал
  • 23:35
    "Улаан дарцаг" Монголын уран сайхны кино
  • 01:05
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 10:50
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 27,28,29-р анги
  • 13:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    "21000 реалити шоу" дугаар 8,9,10
  • 16:30
    "бурхадын дайн" уск
  • 18:15
    "самурай жек" олон ангит хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг төгсгөлийн 30-р анги
  • 21:00
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "хайрыг хайрла" уск
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    business news
  • 09:00
    "homeshopping"
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага30/0
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:05
    business news
  • 12:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 12:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 13:00
    business news
  • 13:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:15
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 30,31,32-р анги
  • 16:15
    business news
  • 16:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:30
    "шинэ улаанбаатар"№21
  • 17:00
    "tvmall"
  • 17:30
    "том 6 толгой"муск
  • 18:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 19:00
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 33-р анги
  • 20:05
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    business news
  • 20:30
    "шинэ улаанбаатар"№22
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу
  • 23:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:00
    “Танихгүй сэтгэл” MУСК
  • 10:30
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    “Бизнес максимум” теле шоп
  • 11:00
    “Алтан нарны гэрэл” нэвтрүүлэг
  • 11:20
    “Хамтран амьдрагч” УСК
  • 13:00
    “Хуримын сюрприз” УСК
  • 14:30
    “Үргээлэг” УСК
  • 16:10
    “Тhe call” УСК
  • 17:20
    “Танихгүй сэтгэл” МУСК
  • 18:45
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Beat the champions” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 21:10
    “Эрчүүдийн нууцхан хүсэл” УСК
  • 23:10
    “Ретро аккорд” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Нөмрөг хадны цуурай
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Дуулиант 18 нас" СОАК 3-р анги
  • 12:20
    "Дуулиант 18 нас" СОАК 4-р анги
  • 13:30
    "ЭЗЕЛ" ОАК 43-р анги
  • 14:30
    "ЭЗЕЛ" ОАК 44-р анги
  • 15:30
    "ЭЗЕЛ" ОАК 45-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "Ангуучид" ОАК 14-р анги
  • 18:30
    "Ангуучид" ОАК 15-р анги
  • 19:30
    Sally & Ladies тоглолт
  • 21:00
    "Дэлхийгээр аялагчид" аяллын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Викингүүдын дайн" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news тойм
  • 09:30
    хайрын хүч
  • 10:30
    чи чадна
  • 11:30
    их эмч
  • 12:30
    истанбулын бэр оак-41
  • 13:30
    истанбулын бэр оак-42
  • 14:30
    истанбулын бэр оак-43
  • 15:30
    истанбулын бэр оак-44
  • 16:30
    истанбулын бэр оак-45
  • 17:30
    истанбулын бэр оак-46
  • 18:30
    том 6 толгой муск
  • 19:50
    үүргэвчтэй аялал: доминикан
  • 20:50
    өв тээсэн шуудан-1
  • 21:50
    бурхан өршөө муск
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 15-19 ангиуд
  • 09:55
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.19-22 ангиуд
  • 11:40
    "Гандугсон хайраа олохоор.." УСК
  • 13:00
    "Venera VIP clinic - үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Загварын ертөнц" ОАК 34-36 ангиуд
  • 16:15
    "Инсү хатан" ОАК 21-23 ангиуд
  • 19:45
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 21:15
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 23:25
    "Хоёулаа унтах уу?" МУСК
  • 00:50
    "Бардо" МУСК
  • 02:05
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 1
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.5-8-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 14-16-р анги
  • 09:00
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2-6-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:06
    "Надтай гэрлээч" СОАК 12-р анги
  • 11:25
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 11:30
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.2-5-р анги
  • 14:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:20
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.6-9-р анги
  • 16:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:15
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК төгсгөлийн 3.10-13-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 19:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Надтай гэрлээч" СОАК 13-р анги
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Зовох цагт нөхрийн чанар танигдана" баримтат кино
  • 22:55
    "Таны дотор юу амьдарч байна вэ?" баримтат кино
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Өнгөлөн далдлалт" УСК
  • 09:00
    "Нэгэн дээвэр доор" УСК
  • 11:00
    "Хоморго" УСК
  • 13:00
    Сошиал туршилт
  • 13:20
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 13:30
    Улаачдын сорил-Т.Цоожсүрэн
  • 14:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 15:40
    "Хамгийн сайхан өдөр" УСК
  • 17:40
    "Чи миний баатар" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Хошин шог
  • 18:20
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 18:30
    "Нууц ажилтан" УСК
  • 20:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:00
    "Лондонгийн уналт" УСК
  • 23:00
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Хэцүү даалгавар" МУСК
  • 07:40
    "UB Squad" МУСК
  • 09:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 09:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Амаргүй 10 өдөр" УСК
  • 11:30
    "Хартын тэмцэл" УСК
  • 13:40
    "Салхиар яригсад" УСК
  • 16:00
    "Борооны хүн" УСК
  • 18:30
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар -2
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 21:10
    "Хэргийн халуун мөрөөр" УСК
  • 22:50
    "The Voice of Mongolia-2" шоу нэвтрүүлэг хөшигний ард 6-р хэсэг
  • 23:20
    "Луун шивээст охин" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:35
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Бизнес толь
  • 09:25
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Хайрлахын цаана" МУСК
  • 11:55
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    "Дэлхийд танигдсан Монгол хүн" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Дэлхийд танигдсан Монгол хүн Ш.Чимэдцэеэ МУАЖ
  • 15:45
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    Шидэт ой циркийн тоглолт
  • 17:35
    "Хар сарнай" Хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 18:00
    "Экологийн цаг" хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    Толь мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    "Алтан өргөө" тоглолт
  • 21:35
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    " Найз" МУСК
  • 23:26
    Бизнес толь
  • 23:56
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:26
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Дуулиант хэрэг цуврал /давталт/
  • 07:50
    Насны хань ОАУСК 24-р анги /давталт/
  • 08:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    Надтай үлдээч ОАУСК 24-р анги /давталт/
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 12:00
    Насны хань ОАУСК 25-р анги
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Англи хэлтэй монгол залуус төсөл - 19001950 үзүүлж байна
  • 18:10
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 18:40
    Масс академи - Англи хэлтэй монгол залуус төсөл
  • 19:00
    Надтай үлдээч ОАУСК 25-р анги
  • 20:00
    монгол наадам 2020 making movie
  • 20:40
    Хүлгийн хурд оршвой нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Уран сайхны кино
  • 23:20
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 23:25
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Телеконцерт
  • 08:00
    Хошин шог
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    Телеконцерт
  • 10:30
    Нагоя башё тойм
  • 11:00
    Гарын таван хуруу УСК
  • 12:30
    Тавуулаа уран бүтээлийн цэнгүүн
  • 14:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Бүтээлч Монголчууд
  • 16:00
    Аяллын тойрог
  • 16:50
    Аялгуут хором
  • 17:30
    Элэг нэгтэн УСК
  • 19:00
    Хошин цаг
  • 19:50
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Нагоя башё тойм
  • 21:30
    Аман хуур МУСК
  • 22:40
    Бизнес Амжилт
  • 23:10
    Зөв сонголт
  • 23:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 10:20
    "Амьдрал үргэлжилсээр (Everybody's Fine)" УСК
  • 12:10
    "Үүрд баяртай охин минь (Gone Baby Gone)" УСК
  • 14:10
    "Хамтрагчид (Ride Along)" УСК
  • 16:05
    "Хамтрагчид 2 (Ride Along 2) УСК
  • 18:05
    "Ногоон бүс (Green Mile)" УСК
  • 21:30
    "Хоёр амь" МУСК
  • 23:20
    "Старски Хатч хоёр (Starsky & Hutch)" УСК
  • 01:20
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 31-33-р анги
  • 10:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Зууны 100 эмэгтэй" Нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "100 хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 13-15-р анги
  • 13:15
    "Ододтой үдэш" Ток шоу #13
  • 14:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Код Гисс" Анимэ 9,10-р анги
  • 15:00
    "Чикагоийн гал сөнөөгчид" ОАК 5-р бүлгийн 1-3-р анги
  • 17:15
    Хошин шог
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Сансар огторгйн нууц" Баримтат кино 1-р бүлгийн 7-р анги
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 21:00
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Ододтой үдэш" Ток шоу #14
  • 22:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 34,35-р анги
  • 23:30
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Найзууд-1" УСК
  • 12:10
    "Кембрижийн хөтөлбөр ба Багшийн хөгжил" лекц
  • 13:50
    "Хөгжмийн зөвсарлага"
  • 14:00
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 16:00
    "Сумын атаман" хошин хөтөлбөр
  • 17:20
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Миний очих 100 газар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Social talk" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Найзууд-2" УСК
  • 23:20
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Eco Channel

  • 08:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Дэгдээхэй нас" МУСК
  • 10:10
    "Сайн байна уу, захирал аа" нэвтрүүлэг "Премиум группийн" гүйцэтгэх захирал А.Ганболд
  • 11:00
    Watchmojo Mongolia
  • 11:25
    "Монголын соёлын өв" нэвтрүүлэг Дүрслэх урлагийн музейгээс
  • 12:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 99-104-р анги
  • 18:00
    "Ажилгүй хүний амьдрал" баримтат кино
  • 19:00
    "Найзууд" продакшн "Чөлөөт эмэгтэйчүүд" хошин тоглолт
  • 19:30
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг Төрийн шагналт, Гавьяат багш, доктор профессор Ш.Чоймаа
  • 21:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 105-р анги
  • 22:00
    "Хөх толбот хүмүүс" уран сайхны кино
  • 00:04
    Сайхан амраарай

TV10

  • 00:00
    "Эхлэл"
  • 00:10
    "Tөгсгөл"
  • 05:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 08:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:20
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    Хөгжлийн хөдөлгүүр Нийгэм, эдийн засаг
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Хүрээ панз" Давталт
  • 19:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 21:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хөгжлийн хөдөлгүүр Нийгэм, эдийн засаг
  • 23:30
    Хөгжмийн завсарлага

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино 1-16-р анги
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 08:25
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 27-р анги
  • 08:55
    Маамуу санамж
  • 09:00
    Da Vinci Kids - "Би том болохоороо" 13-р хэсэг
  • 09:15
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг 38-р хэсэг
  • 09:45
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 10:00
    "Хулгайлагдсан нь" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 10:59
    "Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:25
    Маамуу санамж
  • 12:35
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл 42-р дугаар
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг 5.7-р хэсэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Сиэста Зи" 16-р анги
  • 13:45
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри" 6-р анги
  • 14:00
    " Х лаборатори"нэвтрүүлэг 23-р дугаар
  • 14:35
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино 2.7-8-р анги
  • 15:33
    Маамуу санамж
  • 15:35
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино 5.15-16-р анги
  • 16:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.20-24-р анги
  • 18:00
    Da Vinci Kids - "Бяцхан зурагчид" т.м нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 19:00
    "Мини форс" хүүхэлдэйн кино 1.6-9-р анги
  • 20:10
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 20:25
    Маамуу санамж
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг "Хэрвээ би шидтэн бол..." Лунтик 139-р анги
  • 21:00
    "Доктор хэн" ОАК 6.9-10-р анги
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    Зураглал
  • 08:05
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт
  • 10:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: Буурал түүхийн буман гайхамшиг /Тэргүүн анги/
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Үндэс эгшиг” цуврал нэвтрүүлэг /21 аймгийн уртын дуучид оролцов/
  • 12:00
    “Шороон Бумбагарын нууц” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Алтан аргамж: Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Д.Баярхүү /2019 он/
  • 13:20
    “Эзэнт гүрний инженерийн байгууламж” баримтат кино /Да Винчийн ертөнц/
  • 14:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл, эзэн хоёр” Соёл-Эрдэнэ хамтлаг
  • 14:50
    “Хүрээлэн амьд ертөнц”...цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Хөндөх сэдэв: Гэр хорооллыг орон сууцжуулах
  • 15:30
    Судар бичгийн алтан сан: Үйсэн дээрх бичиг
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 16:40
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: Буурал түүхийн буман гайхамшиг /Дэд анги/
  • 17:40
    Эх орны төлөө
  • 18:10
    “Эрэгтэйчүүд ба эмэгтэйчүүд” баримтат кино
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Одод тохиох мөч” Яруу найрагч П.Бадарч
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:50
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 21:00
    Эфир-60’ шууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Гэгээн үдэш” Хөдөлмөрийн баатар, Төрийн соёрхолт, Ардын уран зохиолч Д.Пүрэвдорж найрагчийн амьдрал уран бүтээлээс
  • 23:30
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:20
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 00:25
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Бизнес амжилт"
  • 10:00
    2020 оны Футзалын дээд лиг /шууд дамжуулна/
  • 10:01
    "Аврагч VS Сор"
  • 12:00
    "Хан-Уул VS Эрхэс"
  • 14:00
    "Улаанбаатарын мазаалайнууд VS Хараацай"
  • 16:00
    "Алдарын дайчид VS Монголын тэмүүлэл"
  • 18:00
    "Унаганууд VS Арвис"
  • 20:00
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 20:30
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 22:20
    "Зуслангийн найзууд" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ирээдүйн ажил мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумберг форум" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 08:00
    “Эх дэлхий” баримтат кино
  • 09:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 09:30
    “Уяаны эзэд” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Илья Муромец ба Гургалдай дээрэмчин” хүүхэлдэйн кино
  • 11:10
    “Монгол наадам” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Сүлд үү, Тоо юу?” Тбились
  • 13:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” Увс аймгийн МСУХ
  • 15:00
    “Сонирхогчдын клуб” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Хурдан морьдын уралдаан” Их хурд 1
  • 17:00
    “Монголын гэгээ” П.Мөнхөө, Ш.Лувсаншарав МУ-ын сайн малчин
  • 18:00
    “+19” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Америк дайн” баримтат кино
  • 19:30
    “Сувд” Ч.Оюунгэрэл УИХ гишүүн асан
  • 20:30
    “Сонирхогчдын клуб” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Аз жаргал хаана байна” аялалын нэвтрүүлэг /Итали орноор/
  • 22:30
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” УСК 2-р анги
  • 23:50
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 6-р анги
  • 08:20
    "Миний хайртын нууц" ОАК 29, 30-р анги
  • 09:30
    "Дахин давтагдах 365 хоног" ОАК төгсгөлийн 10-12-р анги
  • 13:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 33-38-р анги
  • 16:30
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 5, 6-р анги
  • 17:40
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 7-р анги
  • 19:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 31, 32-р анги
  • 20:25
    "Running man" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 39, 40-р анги
  • 23:20
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 7, 8-р анги
  • 00:35
    "Миний хайртын нууц" ОАК 31, 32-р анги

TM

  • 09:00
    "Сүхболдын яриа" МУСК
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 43 -р анги
  • 10:50
    "Top Genius" боловсролын төв үзүүлж байна
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    "Иван ба саарал чоно" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Миний ажлын өрөөнд зочилно уу" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Зуслангийн найзууд" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Яст мэлхий ба туулай" хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Хайртай бол эргэж хараарай-Мөрөөдлийн театр
  • 20:30
    "Аса цирк" үзүүлж байна
  • 21:20
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК төгсгөлийн 44 -р анги

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Бүүба” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАУСК 18, 19, 20, 21-р анги
  • 11:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:25
    “Амьдралын эхлэл” ОАУСК 18, 19, 20, 21-р анги
  • 15:35
    “Их номгон” уламжлалт эмнэлэгтэй танилцана уу!
  • 15:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 15:50
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 16:00
    “Эргүүлийн багийнхан” хүүхэлдэйн кино 27, 27, 28, 30, 31-р анги
  • 18:05
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 18:15
    Хоёр эзний нэг зарц” ОАУСК 18, 19, 20, 21-р анги
  • 21:25
    “Шөнө дундын Техас” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 15, 16, 17 -р анги /18+/
  • 23:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 23:50
    “Амьдралын эхлэл” ОАУСК 18, 19, 20, 21-р анги
  • 02:55
    Төрийн дуулал
  • 02:57
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Спорт хобби: Шатрын спортын мастер улсын шүүгч Ц. Цэрэнчимэд
  • 07:37
    Спорт-түүх: Самбо бөхийн 2000 оны алдартнууд
  • 08:40
    Адуучин: Хэнтий аймгийн Биндэр сумаас бэлтгэв
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Теле хичээл: Бадминтон тоглож сурцгаая № 2
  • 10:00
    Бодлын дайны өрөг баримтат кино
  • 10:38
    “Хийморь” олон улсын морьт харвааны тэмцээнээс
  • 11:23
    Сар шинийн 2019 Шагайн харваа танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:33
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Таеквондо
  • 14:30
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Дугуй
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Дугуй /үргэлжлэл/
  • 18:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:05
    Теле хичээл: Бадминтон тоглож сурцгаая № 2
  • 18:25
    Адуучин: Увс аймгаас бэлтгэв
  • 19:25
    Дорнод 2019 Зүүн бүсийн хурдан морины уралдаан
  • 20:25
    Баярын бэлэг: Монгол улсын манлай засуул, СГЗ Х. Пүрэв
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ тойм
  • 21:25
    Mongolian saturday
  • 21:55
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 22:20
    “Олимп ба ОТО” Солт-Лэйкийн өвлийн олимпийн дурсамж, МУСГЗ Ж. Отгонцагаан
  • 22:53
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эмэгтэйчүүдийнхийн гар бууны 10 метрийн дасгал
  • 23:30
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 09:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    УИХ-ын чуулган
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    Сэдвийн гүнд
  • 20:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    Ярих өнцөг
  • 22:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:00
    Сэдвийн гүнд

Суваг 1

  • 08:00
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 08:45
    Таны мэдлэгт
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Дэггүй аав” ОАК-34
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 12:00
    Хүн чанар
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    “Тахианы өд” ОАК-6
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Зөв хооллоё
  • 14:45
    Кино-миний амьдрал
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Шинэ жил” МУСК
  • 16:40
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 17:00
    Түмэнд түгээе
  • 17:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 18:00
    Бяцхан оддын гайхамшигт цирк
  • 18:45
    Таны мэдлэгт
  • 19:00
    “Тахианы өд” ОАК-7
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Эргүүл Хамгаалалтын Газрын 30 жил
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Намайг Тунгалаг гэдэг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Өнөр бүл” МУСК
  • 23:40
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    Дасгалаа хийцгээе: Ахлах ангийнханд
  • 11:00
    “Босго тотго” МУСК-6-р анги
  • 11:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 12:00
    “Оюундалай” Алтангадас од
  • 12:25
    “Өвгөдийн захиас” Зун
  • 12:35
    Болжморын цаг
  • 12:40
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” Г.Дарамзагд Хөгжмийн зохиолч,СТА
  • 13:45
    Цонхтой цаг 2-р хэсэг
  • 13:55
    Цаг агаар
  • 14:00
    Дасгалаа хийцгээе: Гэртээ хийх дасгал
  • 14:10
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 14:20
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг 7-р хэсэг
  • 14:50
    “Зуслангийн найзууд” МУСК
  • 16:00
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 16:50
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Дэлхийн 80 гайхамшиг” цуврал
  • 17:50
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Төгсөшгүй” Сангидоржийн Сансаргэрэлтэх хөгжмийн зохиолч
  • 18:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 19:00
    “Босго тотго” МУСК-7-р анги
  • 19:50
    “Урлан” СГЗ,МУЭ-ийн шагналт зураач Ч.Базарваань “Төрийн минь сүлд” 1992 он
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VIII/0921:30

MovieBox

"Шилжилт 2" МУСК

VIII/0914:15

MovieBox

"Комптоноос төрсөн одод (Straight Outta Compton)" УСК

VIII/0916:50

MovieBox

"Варкрафт (Warcraft)" УСК