МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө”хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хоёр домог” уран сайхны кино. 7-р анги
  • 09:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “101 дэх гуйлт” уран сайхны кино 6-р анги
  • 13:50
    “120/80” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 14:30
    “Хайрлаарай”
  • 15:30
    “Алдар харваа” уралдаант танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /Хөвсгөл аймгаас бэлтгэв/
  • 16:20
    MNB World: “Explore Mongolia”
  • 16:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 17:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино. 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    Эрх зүйн хөтөч
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:20
    “Манай гэр бүл” цуврал “Багш-Сурагч-Гэр бүл”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Өрөг” Соёлын тэргүүний ажилтан, дуучин Д.Уламбаяр
  • 22:10
    “Хоёр домог” уран сайхны кино. 8-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 07:25
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Намрын хит 2020
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    Кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    Теле хичээл 5-р анги /Математик, Хүн ба байгаль, Хөгжим, Монгол хэл, Хүн ба Нийгэм/
  • 11:45
    "Худалдаачин Ким Ман Дог" олон ангит кино /17/
  • 12:45
    Өнөөгийн Монгол /япон хэлээр/
  • 13:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:15
    Теле хичээл 5-р анги /Математик, Хүн ба байгаль, Хөгжим, Монгол хэл, Хүн ба Нийгэм/
  • 14:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    Намрын хит 2020
  • 18:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:15
    "Хамгаалагч" олон ангит кино /15/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Зууны 100 эмэгтэй - БНМАУ-ын анхны ардын багш Г.Батсүх
  • 21:00
    "Худалдаачин Ким Ман Дог" олон ангит кино /18/
  • 22:20
    "Шидтэн" олон ангит кино /7/
  • 23:10
    Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ? /Эрхзүйч/
  • 23:30
    Намрын хит 2020
  • 23:45
    Сумо тойм
  • 00:15
    Кино-Миний амьдрал
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "теле хичээл бататгал:2-р анги" /өмнөх жилийн 1-р анги-монгол хэл, my rooms, хөгжим, хүн ба нийгэм,математик/
  • 12:00
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 12:30
    "одесст нэг удаа" оросын оак 10-р анги
  • 13:30
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "теле хичээл бататгал:2-р анги" /өмнөх жилийн 1-р анги-монгол хэл, my rooms, хөгжим, хүн ба нийгэм,математик/
  • 16:50
    "шеф" оак 1 бүлэг 13,14-р анги
  • 18:00
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "одесст нэг удаа" оросын оак 11-р анги
  • 21:10
    "дуусдаггүй яриа"
  • 22:30
    "шеф" оак 1 бүлэг 15,16-р анги
  • 00:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:50
    business news
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага80/0
  • 10:20
    "жаргаж дуулья"тоглолт
  • 10:35
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 11:05
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - англи хэл
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - үндэсний бичиг
  • 12:00
    теле хичээл 6-р анги - дуу хөгжим
  • 12:05
    теле хичээл 6-р анги - физик
  • 12:25
    теле хичээл 6-р анги - түүх
  • 12:45
    теле хичээл 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 12:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:55
    business news
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    "муу залуус" соак 7-р анги
  • 14:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    теле хичээл 6-р анги - англи хэл
  • 15:40
    теле хичээл 6-р анги - үндэсний бичиг
  • 16:00
    теле хичээл 6-р анги - дуу хөгжим
  • 16:05
    теле хичээл 6-р анги - физик
  • 16:25
    теле хичээл 6-р анги - түүх
  • 16:45
    теле хичээл 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 16:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:55
    "japan video topics"
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "жаргаж дуулья"тоглолт
  • 18:40
    "орон орны хоол"
  • 19:00
    "муу залуус" соак 8-р анги
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "шинэ хөдөө"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр"
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Дорнын зурлага
  • 07:05
    “Танихгүй танилууд” УСК /давталт/
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:35
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    “Гарц” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Хошин шог
  • 12:45
    Нийтийн дуучидын нэгдсэн холбоо
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Сэтгэл засахуйн ухаан” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:30
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги/
  • 15:30
    “Хаикюү” хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:25
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 16:45
    “Covid-19”-ийн эсрэг хамтдаа
  • 16:47
    ТВ зар 151918
  • 16:50
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Боломж” ОАУСК, 2-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Focus talk” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:57
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Энэ өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Цэцгэн зурваст дээрэмчин” ОАУСК, 11-р анги
  • 23:00
    “Боломж” ОАУСК, 2-р анги
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "С1 Долоохоногийнтойм" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:40
    Хошин хөтөлбөр
  • 08:00
    “Зура” шоу-3
  • 09:00
    Day time арилжааныхөтөлбөр
  • 10:00
    Таныэрүүлмэндэд
  • 10:30
    Теле хичээл 2-р анги /Бататгах хичээл/
  • 12:00
    "Нарүто" Анимэ 114-р анги
  • 12:30
    Бизнес амжилт
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 13:20
    Баримтат кино
  • 13:50
    " Сургууль 17" СОАК 5-р анги
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 15:30
    Теле хичээл 2-р анги /Бататгах хичээл/
  • 16:40
    Бага үдийн цэнэг
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 18:00
    " Сургууль 17" СОАК 6-р анги
  • 19:00
    "Нарүто" Анимэ115-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    Date хийх үү? нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Дэлхийгээр аялагчид” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 76-р анги
  • 23:00
    Бизнес амжилт
  • 23:30
    "Суурин" ОАК 16-р анги
  • 00:30
    Эфирзавсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news тойм
  • 09:30
    теле хичээл: 10-р анги
  • 11:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр-шууд
  • 11:30
    төөрдөг байшин оак-11
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    теле хичээл: 10-р анги
  • 14:30
    инээдмийн толь
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    чи чадна
  • 16:20
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    төөрдөг байшин оак-12
  • 19:30
    үүргэвчтэй аялал: иордан
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-59
  • 22:50
    төөрдөг байшин оак-12
  • 23:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    "Пукка" хүүхэлдэйнкино 27,28-р анги
  • 06:50
    "Цаасаншувуу" ОАК 5-р анги
  • 07:40
    Мэдээ
  • 08:45
    "Инсүхатан" ОАК 51-р анги
  • 10:00
    Телехичээл: "Эвтэйдөрвөнамьтан" үлгэр. Нэгдүгээранги
  • 10:20
    СӨБ-ынтелехичээл:"Дүрслэхурлаг" бага, дундбүлэг
  • 10:30
    СӨБ-ынтелехичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүлмэнд" ахлах, бэлтгэлбүлэг
  • 10:50
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино 1.15,16-р анги
  • 11:55
    "Тосгондболсонявдал" ОАК 19-р анги
  • 12:50
    "Venera VIP clinic - үзүүлжбайна" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Ахлахтогоочийнзаавраар" шоу 3.14
  • 13:50
    Японамьдралынхэвмаяг
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    "Минийбагшулаантан" УСК
  • 15:40
    "Ачитихт: 100 чухалсэдэв-бидзэсургуулна" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Телехичээл: "Эвтэйдөрвөнамьтан" үлгэр. Нэгдүгээранги
  • 16:40
    СӨБ-ынтелехичээл:"Дүрслэхурлаг" бага, дундбүлэг
  • 16:50
    СӨБ-ынтелехичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүлмэнд" ахлах, бэлтгэлбүлэг
  • 17:05
    "Цаасаншувуу" ОАК 6-р анги
  • 18:05
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино 1.17-р анги
  • 18:30
    "Марчаахай" хүүхдийннэвтрүүлэг /1/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Бяцханмастерууд" шоу 1
  • 21:35
    "Инсүхатан" ОАК 52-р анги
  • 23:05
    "Тосгондболсонявдал" ОАК 20-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:06
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.9-10-р анги
  • 07:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.15-р анги
  • 07:55
    Хөгжмийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 08:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 09:00
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 10-1-р анги
  • 09:32
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.3-4-р анги
  • 10:05
    Теле хичээл: Англи хэл 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 10:28
    Теле хичээл: Монгол хэл 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 10:55
    Теле хичээл: Хөгжим 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 11:05
    Теле хичээл: Дизайн технологи,Техник 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 11:23
    Теле хичээл: Хими 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 11:35
    Теле хичээл: Биеийн тамир 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:06
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 9-10-р анги
  • 13:30
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:40
    Теле хичээл: Англи хэл 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 14:02
    Теле хичээл: Монгол хэл 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 14:28
    Теле хичээл: Хөгжим 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 14:36
    Теле хичээл: Дизайн технологи,Техник 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 14:55
    Теле хичээл: Хими 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 15:07
    Теле хичээл: Биеийн тамир 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 15:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.11-12-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:06
    "Үндэсний үсэглэлийн аварга" 1-р улирал 3-р дугаар
  • 17:00
    "Флаш" ОАК төгсгөлийн 3.23-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:06
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.16-р анги
  • 18:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 19:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.5-6-р анги
  • 19:30
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 11-12-р анги
  • 21:00
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Boobies" ОАК 5-6-р анги
  • 23:20
    "Көсем" ОАК 2.1-р анги
  • 00:15
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Тангарагзөрчигсөд" УСК
  • 09:30
    Хөгжмийнцаг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Хүнбаорчин
  • 10:15
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Математик
  • 10:40
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Дуухөгжим
  • 10:45
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Монголхэл
  • 11:10
    "Гоохатанмедикал" үзүүлжбайна.
  • 11:20
    "LUSTRE" брэндүзүүлжбайна
  • 11:25
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 11:40
    Ахмадынбаяр 2020
  • 12:00
    Хөгжмийнцаг
  • 12:20
    "Түмнийэх" энтертайментүзүүлжбайна.
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Хүнбаорчин
  • 14:15
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Математик
  • 14:40
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Дуухөгжим
  • 14:45
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Монголхэл
  • 15:10
    High trade
  • 15:30
    Азжаргалдитгэ
  • 15:40
    Сошиалтуршилт
  • 16:00
    "Ноёдооамжилтхүсье" УСК
  • 18:00
    High trade
  • 18:20
    "Урбан" ажлынхувцасүзүүлжбайна.
  • 18:30
    "Тэнгэрийнташуур"-бөөмөргөлийнтухай
  • 18:50
    "Бяцханлусындагина" УСК
  • 20:40
    Ахмадынбаяр 2020
  • 21:00
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 21:30
    "Лондонгийндээрэм" УСК
  • 23:30
    ЭхОрныӨглөөуулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 10:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Амьдрал" СОАК 12-р анги
  • 13:50
    "The Voice of Mongolia-2" шоу нэвтрүүлэг хөшигний ард
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги
  • 16:00
    "Илчлэлт" СОАК 10-р анги
  • 17:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 21-23-р анги
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал /season1/77,78-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Амьдрал" СОАК 13-р анги
  • 21:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 22:00
    "Хувь тавилан" ОАК 65-р анги
  • 23:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 139-р анги
  • 00:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэөглөөэхлэл
  • 07:30
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 2-р анги
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийнтоймхөтөлбөр
  • 08:40
    Бизнестоль
  • 09:10
    "Дүрэсгэгчид" МУСК
  • 10:25
    "Нээлттэйхүн" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Телехичээл" 8-р анги /Англихэл/
  • 11:20
    "Телехичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 11:40
    "Телехичээл" 8-р анги /Эрүүлмэнд/
  • 11:45
    "Телехичээл" 8-р анги /Физик/
  • 12:10
    "Телехичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 12:30
    "УИХ-ынцаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнестоль
  • 13:30
    "Нэртөр" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Эрэл" эрэнсурвалжлахнэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Телехичээл" 8-р анги /Англихэл/
  • 15:20
    "Телехичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 15:40
    "Телехичээл" 8-р анги /Эрүүлмэнд/
  • 15:45
    "Телехичээл" 8-р анги /Физик/
  • 16:10
    "Телехичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 16:30
    "Сумынатаман" МУСК
  • 17:30
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 3-р анги
  • 18:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнестоль
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    "Ухаалагхотстандартаасэхэлдэг" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Ялжялагдах 10 хоног" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Хамгийнсайханнь" МУСК
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 01:00
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:30
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    20 өдөр ОАУСК 10-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Дэлхийд гайхагдах Монгол бренд- Монгол бяслаг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 18:15
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:45
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 19:25
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 19:30
    20 өдөр ОАУСК 11-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Дэлхийд гайхагдах Монгол бренд- Монгол бяслаг
  • 22:10
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:20
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:25
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Ухаарахуй
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө хөтөлбөр
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 10:50
    Аки башё тойм
  • 11:10
    Бизнес Амжилт
  • 11:30
    Теле хичээл - XII анги
  • 12:00
    Хайрлаж дурласан 10 жил ОАК 11–р анги
  • 12:50
    "Намрын Хит - 2020" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө хөтөлбөр
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Аялгуут хором
  • 18:00
    Теле хичээл - XII анги
  • 18:30
    Жаргаж дуулъя нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Монгол бетон дэр нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Намрын Хит - 2020" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Өмнөговийн цаг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Аки башё тойм
  • 22:10
    Гурзуф ОАК 1-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Гурван найз" ОАК (19,20-р анги)
  • 08:10
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.5-8-р анги)
  • 09:50
    "Өвдөлт (Pain)" УСК
  • 11:50
    "Хүн шоргоолж (Antman)" УСК
  • 13:50
    "Ахмад Америк: Иргэний дайн (Captain America: The Civil War)" УСК
  • 16:20
    "Доктор Стрэнж (Doctor Strange)" УСК
  • 18:20
    "Мэдээ, мэдээлэл"
  • 18:30
    "Гурван найз" ОАК (21-р анги)
  • 19:30
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.11,II.1-р анги)
  • 20:30
    "Хөрш (The Neighbors)" УСК
  • 22:40
    "Сайн найзууд (Goodfellas) УСК
  • 01:20
    "Өвдөлт (Pain)" УСК
  • 03:00
    "Гурван найз" ОАК (20,21-р анги)
  • 04:05
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.11,II.1-р анги)
  • 04:50
    "Хөрш (The Neighbors)" УСК
  • 06:40
    "Сайн найзууд (Goodfellas) УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "One piece" Анимэ 913,914-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Надтай үлдээч" ОАК 10-р анги
  • 10:00
    Теле хичээл 5-р анги: Бататгал хичээл
  • 11:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 12:00
    "100 хоригдол" ОАК 5-р бүлгийн 8,9-р анги
  • 13:30
    "Зууны 100 эмэгтэй" Нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 8-р бүлгийн 15-р анги
  • 15:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Миний баатрын сургууль" Анимэ 21,22-р анги
  • 16:00
    Теле хичээл 5-р анги: Бататгал хичээл
  • 17:30
    Хошин шог
  • 18:00
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #16
  • 18:30
    "One piece" Анимэ 915,916-р анги
  • 19:30
    "Надтай үлдээч" ОАК 11-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг #21
  • 21:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 5-р бүлгийн 9-р анги
  • 22:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Чикагогийн гал сөнөөгчид ОАК 8-р бүлгийн 16-р анги
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тал нутгийн дайчид" УСК
  • 12:20
    "Цогц боловсрол-1" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Кембрижийн хөтөлбөр ба Багшийн хөгжил" лекц
  • 14:30
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК
  • 16:20
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Миний очих 100 газар танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг"
  • 18:10
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Social talk" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Гэрч" УСК
  • 22:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Нүдэн сондор" уран сайхны кино
  • 11:30
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Хэлэлцүүлэг" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Монгол орон дахь шашны дэлгэрэлт ба хөгжил
  • 16:45
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:45
    "Жаргаж дуулъя" тоглолт
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хоёр ба хагас эр хүн" 7-р бүлэг 15,16-р анги
  • 19:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Ард түмний индэр
  • 20:40
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Галзуу зугаалга" уран сайхны кино
  • 23:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Лэди цох ба Нуар муур" 2-р анги
  • 08:00
    "10-17" нийгмийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 147-р анги
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:35
    "Лэди цох ба Нуар муур" 2-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 5-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 17:30
    "Лэди цох ба Нуар муур" 3-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:05
    "10-17" нийгмийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 148-р анги
  • 22:00
    "Грандмед" эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:10
    "Франкст байгаа хайрт" аниме 1-р анги
  • 22:40
    Уран зохиолын цаг
  • 23:15
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 6-р анги
  • 00:20
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 16:30
    "Мод таръя"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз"
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    “Төмөр хүн" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci kids- "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 10:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Доктор хэн” ОАК
  • 11:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 12:10
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино
  • 12:25
    “Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Питер Пэн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Босс жаалууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 22:05
    “Доктор хэн” ОАК
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Зураглал
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Монгол бичгийн үндэсний хөтөлбөрийн хэрэгжилт” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 14:00
    Мэдээ /шууд/
  • 14:20
    Эх орны төлөө
  • 14:50
    Зураглал
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    Жайка-NHK үзүүлж байна: Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд /Химежи цайз, Ицүкүшима хийд/
  • 18:40
    Судар бичгийн алтан сан
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Перугаас Бразил хүрэх зам/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    “Их хот” баримтат кино
  • 22:30
    Цаг агаар
  • 22:40
    Онцлох зочин
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:15
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:20
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Аргамжаа" МУСК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 21-р анги
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Аав" МУСК
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 22-р анги
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Оргилд хүрэх зам" спортын нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Миний эрдэнэ" ОАК 1,2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Эмгэлэл. Соён гэгээрүүлэгч Ж.Батсуурь
  • 09:10
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган №258
  • 10:45
    “Сонгомол номын танилцуулга” нэвтрүүлэг. Бага хуралдай
  • 11:00
    ЦДБЭЧ-ын хүндэтгэлийн тоглолт
  • 12:30
    “Хугарсан далавч” уран сайхны кино
  • 13:45
    Эмгэлэл. Соён гэгээрүүлэгч Ж.Батсуурь
  • 13:55
    “Дэлхийн доройтол” нэвтрүүлэг
  • 14:45
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Чадраабал №02
  • 16:10
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    “Ефросинья” УСК 97,98
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    Эмгэлэл. Соён гэгээрүүлэгч Ж.Батсуурь
  • 20:10
    “Шри Шри Таттваг танин мэдэх нь” нэвтрүүлэг.Н.Занди
  • 20:45
    Эмгэлэл. Соён гэгээрүүлэгч Ж.Батсуурь
  • 20:55
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 21:00
    “Монголын сайхан бичигтэн” улсын 23-р уралдаан
  • 22:10
    Эмгэлэл. Соён гэгээрүүлэгч Ж.Батсуурь
  • 22:20
    “Орчлон ертөнцийн нууц. Нар” баримтат кино
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    WNBA: Dallas Wings vs New York Liberty (Live)
  • 02:00
    Playoff Playback Lakers/Trailblazers Round 1 Game 4
  • 03:00
    Inside the NBA
  • 04:00
    Playoff Playback Nuggets/Jazz Round 1 Game 5
  • 05:00
    NBA Action 2928
  • 05:30
    WNBA Weekly #4
  • 06:00
    Playoff Central live
  • 08:00
    NBA Gametime
  • 09:00
    NBA Gametime
  • 10:00
    WNBA: Dallas Wings vs New York Liberty
  • 12:00
    NBA Gametime
  • 13:00
    Playoff Playback Nuggets/Jazz Round 1 Game 5
  • 14:00
    Playoff Playback Raptors vs. Warriors 2019 Finals Game 4
  • 16:00
    NBA Gametime
  • 17:00
    Playoff Playback Raptors vs. Warriors 2019 Finals Game 5
  • 19:00
    NBA Gametime
  • 20:00
    Playoff Playback Raptors vs. Warriors 2019 Finals Game 6
  • 22:00
    NBA Gametime
  • 23:00
    2020 Playoff playback Thunder/Rockets Round 1 Game 5

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Брайтон-Арсенал PL 2018-2019
  • 11:00
    ONE FC Pursuit of power 2018
  • 14:30
    Милоуки - Хьюстон NBA 2018-2019
  • 16:30
    Брайтон-Арсенал PL 2018-2019
  • 18:30
    ONE FC Pursuit of power 2018
  • 22:00
    Милоуки - Хьюстон NBA 2018-2019

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Хьюстон - Л.А Лэйкерс Плэй-Офф Тоглолт №1
  • 11:00
    NBA Action №2929
  • 11:30
    "Наадам 2019" Нээлтийн ёслол
  • 13:50
    Дээд лигийн тойм №14
  • 14:50
    СП Фалконс - Сумида Жипро Дээд лиг 2020
  • 16:50
    Спортын Хатад #1 (М.Сарангуа)
  • 17:30
    Life Style Өөрийгөө Хайрлая №4
  • 18:00
    Дээд лигийн тойм №15
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Ман Сити - Лион Аваргуудын лиг 1/4
  • 21:30
    Дэрэн - Улаанбаатар Сити Дээд лиг 2020
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 19:50
    "Туушин - Хөгжлийг дэмжсэн 30 жил" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1424
  • 11:00
    ONE: Warrior Spirit #2
  • 12:00
    ONE: For honor
  • 15:00
    UFC: Йоанна-Ватерсон
  • 18:00
    ONE: Call to greatness
  • 21:00
    ONE: A New tomorrow

Сүлд ТВ

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    Улаачдын сорил 5-4 р хэсэг
  • 10:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 11:30
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 28-р анги
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 15:30
    Зарын цаг
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Эрдэнэсийн эрх" баримтат кино
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Сонгодог дууны үдэш
  • 22:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 29-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Дурсамж 1994" ОАК 9-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 19
  • 09:20
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 15, 16-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 27
  • 11:55
    "Романтик эмч Ким Са Бу" ОАК 4-р анги
  • 13:05
    "Хүнд цохилт" ОАК 123, 124-р анги
  • 14:10
    "Миний хөрш Тэриус" ОАК 9-11-р анги
  • 17:40
    "Дурсамж 1994" ОАК 10-р анги
  • 19:00
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 17, 18-р анги
  • 20:30
    "Романтик эмч Ким Са Бу" ОАК 5-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 125, 126-р анги
  • 23:20
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 17, 18-р анги
  • 00:30
    "Романтик эмч Ким Са Бу" ОАК 5-р анги

SPS Prime

  • 01:30
    Ман Сити - Лион Аваргуудын лиг 1/8 Хариу тоглолт
  • 03:30
    Дэнвэр - Юта Плэй-Офф Тоглолт №6
  • 05:30
    Ювентус - Лион Аваргуудын лиг 1/8 Хариу тоглолт
  • 07:30
    Хьюстон - Оклахома Сити Плэй-Офф Тоглолт №6
  • 09:30
    Байерн - Челси Аваргуудын лиг 1/8 Хариу тоглолт
  • 11:30
    NBA Gametime №148
  • 12:00
    Бостон - Торонто Плэй-Офф Тоглолт №5
  • 14:00
    PL World №28 2019/20
  • 14:30
    Вест Бром - Лэстер PL 1-р тойрог
  • 16:30
    NBA Action №2929
  • 17:00
    Милуоки - Майами Плэй-Офф Тоглолт №5
  • 19:00
    Тоттенхэм - Эвертон PL 1-р тойрог
  • 21:00
    NBA Talk №33
  • 22:30
    Бостон - Торонто Плэй-Офф Тоглолт №7

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    Улаачдын сорил 5-4 р хэсэг
  • 10:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 11:30
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 28-р анги
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 15:30
    Зарын цаг
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Эрдэнэсийн эрх" баримтат кино
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Сонгодог дууны үдэш
  • 22:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 29-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    “Бүүба” хүүхэлдэйнкино
  • 09:33
    “Өнгөлөг өдөр”-ийн зочин
  • 09:50
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 10:00
    “Нүдэн сондор” МУСК
  • 11:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 11:40
    “Миний Эрдэнэ” ОАУСК 41-р анги
  • 12:25
    Зураглал
  • 12:30
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино1-р бүлгийн3-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 13:15
    Хошин хөтөлбөр
  • 13:30
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 15:00
    “National times news”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” орос хүүхэлдэйнцаг
  • 16:00
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 16:10
    Кино бидний амьдралд
  • 16:30
    “Нүдэн сондор” МУСК
  • 18:00
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 18:10
    “Миний Эрдэнэ” ОАУСК 42-анги
  • 18:55
    “Хүмүүн заяа” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Бүүба” хүүхэлдэйнкино
  • 20:00
    “National times news”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Миний Эрдэнэ” ОАУСК 41, 42-анги
  • 22:10
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 22:15
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино1-р бүлгийн4-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 23:00
    “National times news”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Шөнийн зураглал
  • 23:50
    Төрийндуулал
  • 23:53
    Эфирзавсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT
  • 07:20
    Спорт-түүх
  • 08:20
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 09:15
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эмэгтэйчүүдийн хийн гар бууны 10 метрийн дасгал
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эмэгтэйчүүдийнхийн гар бууны 10 метрийн дасгал /үргэлжлэл/
  • 10:00
    МХБХН-ны эмэгтэйчүүдийн үндэсний лиг: Дэрэн- Хоромхон-шууд
  • 11:40
    МХБХН-ны эмэгтэйчүүдийн үндэсний лиг: Алдарын дайчид- Шинэ яармаг-шууд
  • 13:20
    МХБХН-ны эмэгтэйчүүдийн үндэсний лиг: Хад-Арвис-шууд
  • 15:00
    МХБХН-ны эмэгтэйчүүдийн үндэсний лиг: Ховд аймаг-Титэм Хужирт-шууд
  • 16:40
    МХБХН-ны эмэгтэйчүүдийн үндэсний лиг: Хараацай-Туулын том тулнууд-шууд
  • 18:10
    Спорт теле сэтгүүл
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Олимпын боловсролд
  • 19:05
    “Тулаанчийн хамтаар”
  • 19:35
    Спорт теле сэтгүүл
  • 20:00
    “MNB SPORT” энэ долоо хоногт
  • 20:10
    “World football” теле сэтгүүл
  • 20:40
    Манлайн баясгалан: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 21:00
    MNB SPORT үзүүлж байна: Долоо хоногийн спортын тойм
  • 21:30
    Спорт түүх: Монгол улс паралимпын анхны аваргатай болсны 12 жилийн ойд зориулав-шууд
  • 22:30
    Ширээний теннис Монголд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Шууд дамжуулалт
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Сэдвийн гүнд
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Music time
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Тахианы өд” ОАК-50
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Амьдрах ухаан
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК-28
  • 14:45
    Түмэнд түгээе
  • 15:00
    Ярилцах цаг
  • 15:45
    Түмэнд түгээе
  • 16:00
    Бид Монголчууд
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 18:00
    “Тахианы өд” ОАК-51
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлохмэдээ
  • 19:35
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Монгол Хүний үнэ цэнэ
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлохмэдээ
  • 21:35
    Кино - Минийамьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК-29
  • 22:45
    Онцлохмэдээ
  • 23:20
    Music time
  • 02:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Одиссейн адал явдал” хүүхэлдэйн кино7-р анги
  • 10:50
    Дасгалаа хийцгээе: Ахлах ангийнханд
  • 11:00
    “Босго тотго” ОАК49-р анги
  • 11:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:00
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” Пэлжээгийн Адарсүрэн
  • 13:10
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Дэлхийн 80 гайхамшиг” цуврал
  • 14:10
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:20
    “Миний сонгосон мэргэжил” Багш
  • 14:45
    “Амьдралын анхны хонх” теле жүжиг 1-р анги
  • 15:35
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:50
    Монголын түүх
  • 16:50
    Ярилц сонс хүндэл
  • 17:00
    12/15 өсвөр насныханд
  • 17:30
    “Одиссейн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 18:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:10
    “Зогсошгүй” УДБЭТ-ын гоцлол бүжигчин, Гавьяат жүжигчин Отгонтөгсийн Анужин
  • 18:45
    “Босго тотго” ОАК50-р анги
  • 19:35
    “Манай гэр бүл” Багш-Сурагч-Гэр бүл
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

IX/2721:00

Монгол ТВ

"Сайн хүмүүс" УСК

IX/2719:30

Монгол ТВ

"6 настнуудын нууцлаг ертөнц шоу нэвтрүүлэг" /season 1/ дугаар -1

IX/2721:30

TV9

"Өш хонзон" УСК