МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө”хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хоёр домог” уран сайхны кино. 8-р анги
  • 09:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “101 дэх гуйлт” уран сайхны кино 7-р анги
  • 13:50
    “Өрөг” Соёлын тэргүүний ажилтан, дуучин Д.Уламбаяр
  • 14:50
    Эрх зүйн хөтөч
  • 15:10
    “Манай гэр бүл” цуврал “Багш-Сурагч-Гэр бүл”
  • 15:40
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 16:00
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 16:30
    “MNB music” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    MNB Спорт суваг: Спортын тойм
  • 18:30
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 18:40
    Монгол Улсын нэрийн өмнөөс
  • 19:00
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:30
    “Манай гэр бүл” цуврал “Хамтдаа”
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 21:50
    “Үнс” уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 23:20
    Үдшийн мэдээ
  • 23:40
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 07:25
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Намрын хит 2020
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    Кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    Теле хичээл 5-р анги /Математик, Хөгжим, Монгол хэл, Биеийн тамир/
  • 11:20
    "Худалдаачин Ким Ман Дог" олон ангит кино /18/
  • 12:20
    Сайн уу Сайнаа
  • 13:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:30
    Теле хичээл 5-р анги /Математик, Хөгжим, Монгол хэл, Биеийн тамир/
  • 14:40
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:50
    Намрын хит 2020
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:20
    "Хамгаалагч" олон ангит кино төгсгөлийн 16-р анги
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Намрын хит 2020
  • 20:55
    "Худалдаачин Ким Ман Дог" олон ангит кино /19/
  • 22:15
    "Шидтэн" олон ангит кино төгсгөлийн 8-р анги
  • 23:10
    Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ? /Найруулагч/
  • 23:50
    Намрын хит 2020
  • 00:05
    Сумо тойм
  • 00:35
    Кино-Миний амьдрал
  • 00:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "теле хичээл бататгал:2-р анги" /өмнөх жилийн 1-р анги-монгол хэл,хөгжим,математик, биеийн тамир/
  • 11:40
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 12:10
    "одесст нэг удаа" оросын оак 11-р анги
  • 13:10
    "дуусдаггүй яриа"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "теле хичээл бататгал:2-р анги" /өмнөх жилийн 1-р анги-монгол хэл,хөгжим,математик, биеийн тамир/
  • 16:30
    "шеф" оак 1 бүлэг 15,16-р анги
  • 18:00
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "одесст нэг удаа" оросын оак 12-р анги
  • 21:10
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:10
    "шеф" оак 1 бүлэг 17,18-р анги
  • 23:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "шинэ хөдөө"
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага70/0
  • 10:10
    "жаргаж дуулья"тоглолт
  • 10:25
    "эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 10:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - биологи
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - монгол хэл
  • 12:00
    теле хичээл 6-р анги - биеийн тамир
  • 12:05
    теле хичээл 6-р анги - математик
  • 12:25
    теле хичээл 6-р анги - дүрслэх урлаг
  • 12:45
    business news
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:40
    "муу залуус" соак 8-р анги
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:35
    теле хичээл 6-р анги - биологи
  • 15:55
    теле хичээл 6-р анги - монгол хэл
  • 16:15
    теле хичээл 6-р анги - биеийн тамир
  • 16:20
    теле хичээл 6-р анги - математик
  • 16:40
    теле хичээл 6-р анги - дүрслэх урлаг
  • 17:00
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "tvmall"
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 18:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "муу залуус" соак 9-р анги
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "шинэ хөдөө"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр"
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:30
    Дорнын зурлага
  • 07:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 07:45
    “Цэцгэн зурваст дээрэмчин” ОАУСК, 11-р анги /давталт/
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:35
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:15
    “Сэтгэл засахуйн ухаан” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Business maximum 88”
  • 12:35
    Зураглал
  • 12:45
    Нийтийн дуучидын нэгдсэн холбоо
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Сэтгэл засахуйн ухаан” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги/
  • 15:30
    “Хаикюү” хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:25
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш
  • 15:45
    “Covid-19”-ийн эсрэг хамтдаа
  • 16:47
    ТВ зар 151918
  • 16:50
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    ““Боломж” ОАУСК, 3-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дэлхий дахин ба Монгол” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Цэцгэн зурваст дээрэмчин” ОАУСК, 12-р анги
  • 23:00
    “Боломж” ОАУСК, 3-р анги

C1

  • 07:00
    "С1 Мэдээ" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:50
    “Алганы хээ ” ток шоу
  • 09:00
    Day time арилжааныхөтөлбөр
  • 10:00
    Таныэрүүлмэндэд
  • 10:30
    Теле хичээл 2-р анги /Бататгах хичээл/
  • 12:00
    "Нарүто" Анимэ115-р анги
  • 12:30
    Бизнес амжилт
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 13:20
    Date хийх үү? нэвтрүүлэг
  • 13:50
    " Сургууль 17" СОАК 6-р анги
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 15:30
    Теле хичээл 2-р анги /Бататгах хичээл/
  • 16:40
    Бага үдийн цэнэг
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 18:00
    " Сургууль 17" СОАК 7-р анги
  • 19:00
    "Нарүто" Анимэ116-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    VIPярилцлага
  • 21:00
    “Дэлхийгээр аялагчид” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 77-р анги
  • 23:00
    Бизнес амжилт
  • 23:30
    "Суурин" ОАК 17-р анги
  • 00:30
    Эфирзавсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    теле хичээл: 10-р анги
  • 11:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр-шууд
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-59
  • 12:50
    business time
  • 13:00
    теле хичээл: 10-р анги
  • 14:30
    инээдмийн толь
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    кобра оак 7-7
  • 16:20
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    төөрдөг байшин оак-13
  • 19:30
    түүхэн хэлхээ
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-60
  • 22:50
    төөрдөг байшин оак-13
  • 23:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 00:00
    "Гэрлэжамжаагүйявна" МУСК
  • 01:45
    Японамьдралынхэвмаяг
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:00
    "Цаасаншувуу" ОАК 6-р анги
  • 03:45
    NTV энэдолоохоногт
  • 04:00
    Эфирзавсарлав
  • 06:00
    "Пукка" хүүхэлдэйнкино 29,30-р анги
  • 06:50
    "Цаасаншувуу" ОАК 6-р анги
  • 07:40
    Мэдээ
  • 08:45
    "Инсүхатан" ОАК 52-р анги
  • 10:00
    Телехичээл: "Эвтэйдөрвөнамьтан" үлгэр. Нэгдүгээранги
  • 10:20
    СӨБ-ынтелехичээл:"Хэляриа" бага, дундбүлэг
  • 10:30
    СӨБ-ынтелехичээл:"Байгаль, нийгмийнорчин" ахлах, бэлтгэлбүлэг
  • 10:50
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино 1.17-р анги
  • 11:15
    "Марчаахай" хүүхдийннэвтрүүлэг /1/
  • 11:40
    NTV энэдолоохоногт
  • 11:55
    "Тосгондболсонявдал" ОАК 20-р анги
  • 12:50
    "Venera VIP clinic - үзүүлжбайна" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Бяцханмастерууд" шоу 1
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    "Гэрлэжамжаагүйявна" МУСК
  • 16:05
    Японамьдралынхэвмаяг
  • 16:20
    Телехичээл: "Эвтэйдөрвөнамьтан" үлгэр. Нэгдүгээранги
  • 16:40
    СӨБ-ынтелехичээл:"Хэляриа" бага, дундбүлэг
  • 16:50
    СӨБ-ынтелехичээл:"Байгаль, нийгмийнорчин" ахлах, бэлтгэлбүлэг
  • 17:05
    "Цаасаншувуу" ОАК 7-р анги
  • 18:05
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино 1.19-р анги
  • 18:30
    "Марчаахай" хүүхдийннэвтрүүлэг /2/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Бяцханмастерууд" шоу 2
  • 21:30
    "Улаанбал" ярилцлага
  • 23:10
    "Тосгондболсонявдал" ОАК 21-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:06
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.11-12-р анги
  • 07:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.16-р анги
  • 07:55
    Хөгжмийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 09:00
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2-4-р анги
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.5-6-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:08
    Теле хичээл: Газарзүй 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 10:30
    Теле хичээл: Математик 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 10:50
    Теле хичээл: Иргэний ёс зүй 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 10:55
    Теле хичээл: Биологи 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 11:07
    Теле хичээл: Физик 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 11:30
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 7-9-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:06
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 11-12-р анги
  • 13:30
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Теле хичээл: Газарзүй 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 14:32
    Теле хичээл: Математик 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 14:52
    Теле хичээл: Иргэний ёс зүй 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 15:00
    Теле хичээл: Биологи 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 15:12
    Теле хичээл: Физик 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 15:35
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:06
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Көсем" ОАК 2.1-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:06
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.17-р анги
  • 18:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 19:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.7-8-р анги
  • 19:30
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 13-14-р анги
  • 21:00
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Boobies" ОАК 7-8-р анги
  • 23:20
    "Көсем" ОАК 2.2-р анги
  • 00:15
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Лондонгийндээрэм" УСК
  • 09:30
    Хөгжмийнцаг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Математик
  • 10:25
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Дуухөгжим
  • 10:35
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Монголхэл
  • 10:55
    Сошиалтуршилт
  • 11:10
    "Гоохатанмедикал" үзүүлжбайна.
  • 11:15
    "LUSTRE" брэндүзүүлжбайна
  • 11:25
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 11:40
    Ахмадынбаяр 2020
  • 12:00
    Хөгжмийнцаг
  • 12:20
    "Түмнийэх" энтертайментүзүүлжбайна.
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Математик
  • 14:25
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Дуухөгжим
  • 14:35
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Монголхэл
  • 14:55
    Сошиалтуршилт
  • 15:10
    High trade
  • 15:30
    Улаачдынсорил-С.Ариунбат
  • 16:00
    "Бяцханлусындагина" УСК
  • 18:00
    High trade
  • 18:20
    "Урбан" ажлынхувцасүзүүлжбайна.
  • 18:30
    Хөгжмийнцаг
  • 18:50
    "Хорио" УСК
  • 20:40
    Ахмадынбаяр 2020
  • 21:00
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 21:30
    "Энэамьдралааөөрчлөх 10 боломж" УСК
  • 23:40
    ЭхОрныӨглөөуулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 10:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Амьдрал" СОАК \13-р анги
  • 13:50
    Хар хаймран гутал хүүхэлдэйн кино 55-57-р анги
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги
  • 16:00
    "Илчлэлт" СОАК 11-р анги
  • 17:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 24-26-р анги
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал 79,80-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Амьдрал" СОАК 14-р анги
  • 21:00
    "Хувь тавилан" ОАК 66-р анги
  • 22:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 140-р анги
  • 22:50
    "Америкчууд" АОАК 2,3-р анги
  • 00:30
    Үдшийн мэдээ
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэөглөөэхлэл
  • 07:30
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 3-р анги
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 08:55
    Бизнестоль
  • 09:20
    "Хамгийнсайханнь" МУСК
  • 11:00
    "Телехичээл" 8-р анги /Монголхэл/
  • 11:20
    "Телехичээл" 8-р анги /Хими/
  • 11:40
    "Телехичээл" 8-р анги /Хөгжим/
  • 11:45
    "Телехичээл" 8-р анги /Газарзүй/
  • 12:05
    "Телехичээл" 8-р анги /Дизайнтехнологи/
  • 12:25
    "Телехичээл" 8-р анги /Биеийнтамир/
  • 12:30
    "Амьдрахсайхан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнестоль
  • 13:30
    "Ялжялагдах 10 хоног" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Ухаалагхотстандартаасэхэлдэг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Телехичээл" 8-р анги /Монголхэл/
  • 15:20
    "Телехичээл" 8-р анги /Хими/
  • 15:40
    "Телехичээл" 8-р анги /Хөгжим/
  • 15:45
    "Телехичээл" 8-р анги /Газарзүй/
  • 16:05
    "Телехичээл" 8-р анги /Дизайнтехнологи/
  • 16:25
    "Телехичээл" 8-р анги /Биеийнтамир/
  • 16:30
    "Монголынгайхамшиг" баримтаткино
  • 17:30
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 4-р анги
  • 18:00
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "НИТХ-ынцаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнестоль
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    "Экологийнцаг" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "ТоргонызамаартэмээтэйаяныМонгол, Хятад, Казакстан, Узбекистанулсыгтуулсантэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Хайрлажболохуу" МУСК
  • 00:20
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 01:20
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    20 өдөр ОАУСК 11-р анги /давталт/
  • 08:50
    Зуун чухал сэдэв: Бид зэсийг бүтээнэ /давталт/
  • 09:15
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Дэлхийд гайхагдах Монгол бренд- Монгол бяслаг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:40
    Түүх нэг минутанд
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 18:15
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 19:30
    20 өдөр ОАУСК 12-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Дэлхийд гайхагдах Монгол бренд- Монгол бяслаг
  • 21:35
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 21:40
    Уран сайхны кино
  • 23:20
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:55
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө хөтөлбөр
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 10:50
    Аки башё тойм
  • 11:10
    Бизнес Амжилт
  • 11:30
    Теле хичээл - XII анги
  • 12:00
    Хайрлаж дурласан 10 жил ОАК 12–р анги
  • 12:50
    "Намрын Хит - 2020" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө хөтөлбөр
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Намрын Хит - 2020" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Аялгуут хором
  • 18:00
    Теле хичээл - XII анги
  • 18:40
    Жаргаж дуулъя нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Нэмэлт цаг
  • 20:00
    "Намрын Хит - 2020" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Өмнөговийн цаг
  • 20:30
    Зөв Сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Аки башё тойм
  • 22:10
    Гурзуф ОАК 2-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Гурван найз" ОАК (20,21-р анги)
  • 10:15
    "Өвдөлт (Pain)" УСК
  • 12:15
    "Хөрш (The Neighbors)" УСК
  • 14:15
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.9-II.1-р анги)
  • 16:00
    "Сайн найзууд (Goodfellas) УСК
  • 18:30
    "Гурван найз" ОАК (22-р анги)
  • 19:30
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.2,3-р анги)
  • 20:30
    "Цаг хугацаа (The Hours)" УСК
  • 22:40
    "Блэйд (Blade) УСК
  • 01:00
    "Хүн шоргоолж (Antman)" УСК
  • 02:50
    "Гурван найз" ОАК (21,22-р анги)
  • 04:00
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.1-3-р анги)
  • 05:10
    "Блэйд (Blade) УСК
  • 07:10
    "Цаг хугацаа (The Hours)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "One piece" Анимэ 915,916-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Надтай үлдээч" ОАК 11-р анги
  • 10:00
    Теле хичээл 5-р анги: Бататгал хичээл
  • 11:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "100 хоригдол" ОАК 5-р бүлгийн 10-р анги
  • 13:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 5-р бүлгийн 9-р анги
  • 13:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 8-р бүлгийн 16-р анги
  • 15:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Миний баатрын сургууль" Анимэ 23,24-р анги
  • 16:00
    Теле хичээл 5-р анги: Бататгал хичээл
  • 17:30
    Хошин шог
  • 18:00
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #17
  • 18:30
    "One piece" Анимэ 917,918-р анги
  • 19:30
    "Надтай үлдээч" ОАК 12-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг #22
  • 21:30
    "Ментор цаг" Нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 8-р бүлгийн 17-р анги
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Гэрч" УСК
  • 12:00
    "Цогц боловсрол-2" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Оюуны элч" лекц
  • 14:40
    "Том зургаан толгой" МУСК
  • 16:20
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Миний очих 100 газар танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг"
  • 18:10
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Social talk" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Сайн найзууд" УСК
  • 23:10
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Ард түмний индэр
  • 09:00
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Галзуу зугаалга" уран сайхны кино
  • 11:15
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Рояаль академи" үзүүлж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Дэлхийг тойрсон монгол алиалагчид" тоглолт
  • 16:10
    Танка буюу Шүтээн зураг
  • 16:50
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:45
    "Жаргаж дуулъя" тоглолт
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хоёр ба хагас эр хүн" 7-р бүлэг 17,18-р анги
  • 19:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Ард түмний индэр
  • 20:40
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Залуу лидер нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Рашаантын - 18" уран сайхны кино
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Лэди цох ба Нуар муур" 3-р анги
  • 08:00
    "10-17" нийгмийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 148-р анги
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:35
    "Лэди цох ба Нуар муур" 3-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 6-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 17:30
    "Лэди цох ба Нуар муур" 4-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:05
    "10-17" нийгмийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 149-р анги
  • 22:00
    "Грандмед" эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:10
    "Франкст байгаа хайрт" аниме 2-р анги
  • 22:40
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг "Стартап маркетинг спейс" ХХК-ий захирал Ж.Золзаяа
  • 23:15
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 7-р анги
  • 00:20
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 16:30
    "Мод таръя"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Мод таръя"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз"
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    Хөгжлийн хөдөлгүүр Нийгэм, эдийн засаг
  • 23:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Бабалзын адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    “Төмөр хүн" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci kids- "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 10:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Доктор хэн” ОАК
  • 11:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 12:10
    "Бабалзын адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 12:25
    “Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Босс жаалууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Питер Пэн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids - "Амьтдын ертөнц”т.с нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл
  • 20:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Гайхалтай шинэ нээлтүүд” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Da Vinci Learning – “Үүнийг мэдэх үү?”т.м нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Доктор хэн” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Монголчууд Америкт” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Цаг агаар
  • 13:40
    Онцлох зочин /давталт/
  • 14:00
    Мэдээ/шууд/
  • 14:20
    Явлаа, ирлээ
  • 14:40
    Жайка-NHK үзүүлж байна: Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд /Химежи цайз, Ицүкүшима хийд/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    Жайка-NHK үзүүлж байна: Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд /Яаку арал,Киото Нара/
  • 19:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Мексикээс Америк хүрэх зам/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Үндсэн хууль ба хуулийн шинэтгэлийн нэвтрүүлэг: “Алганд багтсан Эх орон”
  • 21:30
    Монгол өв соёл
  • 22:30
    Онцлох зочин
  • 22:50
    Цаг агаар
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:15
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:20
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Тоглолтын цаг
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Миний эрдэнэ" ОАК 1,2-р анги
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 22-р анги
  • 16:30
    Ярилцах цаг
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Баримтат кино
  • 20:00
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 23-р анги
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Миний эрдэнэ" ОАК 3,4-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    “Монголын сайхан бичигтэн” улсын 23-р уралдаан
  • 10:10
    “Орчлон ертөнцийн нууц. Нар” баримтат кино
  • 10:55
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 11:00
    “Шри Шри Таттваг танин мэдэх нь” нэвтрүүлэг.Н.Занди
  • 11:35
    “ЭХЭМҮТ үзүүлж байна” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 12:30
    “Гайхамшигт эмчилгээ Ган зүү” нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “Ефросинья” УСК 7,88
  • 14:15
    “Багш дор мөргөмүй” тоглолт. МУГЖ О.Ичинхорлоо
  • 15:55
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    “Ефросинья” УСК 99,100
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг 01
  • 20:55
    “Иргэн төвтэй төрийн үйлчилгээ” лекц UB Impulse 25
  • 22:15
    “Орчлон ертөнцийн нууц. Сар” баримтат кино
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    2020 Playoff playback Trailblazers/Lakers Round 1 Game 5
  • 01:00
    Open Court Rivers, Gentry, Nurse, Vangundy, Mitchell
  • 02:00
    NBA Action 2928
  • 02:30
    WNBA Weekly #4
  • 03:00
    NBA Action 2928
  • 03:30
    WNBA Weekly #4
  • 04:00
    Marquee matchup Thunder vs. Rockets 02/20/2013
  • 06:00
    NBA Action 2929
  • 06:30
    WNBA Weekly #5
  • 07:00
    2020 Playoff playback Thunder/Rockets Round 1 Game 5
  • 08:00
    Playoff Central live
  • 09:00
    Open Court Rivers, Gentry, Nurse, Vangundy, Mitchell
  • 10:00
    NBA Action 2929
  • 10:30
    WNBA Weekly #5
  • 11:00
    NBA Together: Dirk Nowitzki
  • 11:30
    Playoff Central live
  • 13:00
    2020 Playoff playback Trailblazers/Lakers Round 1 Game 5
  • 14:00
    2020 Playoff playback Magic/Bucks Round 1 Game 5
  • 15:00
    Open Court Rivers, Gentry, Nurse, Vangundy, Mitchell
  • 16:00
    Open Court Rivers, Gentry, Nurse, Vangundy, Mitchell
  • 17:00
    2020 Playoff playback Thunder/Rockets Round 1 Game 5
  • 18:00
    2020 Playoff playback Thunder/Rockets Round 1 Game 6
  • 19:00
    Inside the NBA
  • 20:00
    2020 Playoff playback Thunder/Rockets Round 1 Game 5
  • 21:00
    NBA Action 2929
  • 21:30
    WNBA Weekly #5
  • 22:00
    Inside the NBA
  • 23:00
    2020 Playoff playback Magic/Bucks Round 1 Game 4

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Лэстер-Ман.Сити PL 2018-2019
  • 11:00
    ONE FC: Visions of victory 2018
  • 14:30
    Милоуки - Вашингтон NBA 2018-2019
  • 16:30
    Лэстер-Ман.Сити PL 2018-2019
  • 18:30
    ONE FC: Visions of victory 2018
  • 22:00
    Милоуки - Вашингтон NBA 2018-2019

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Бостон - Торонто Плэй-Офф Тоглолт №5
  • 11:00
    Football Talk №01 /2020-21/
  • 12:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Наадам 2019" Нэгийн даваа
  • 17:00
    Улаанбаатар - Андууд сити Дээд лиг 2020
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    NBA Talk /Тусгай дугаар/
  • 21:00
    NBA Gametime №149
  • 21:30
    Атлетик 220 - Хаан Хүнс Эрчим Дээд лиг 2020
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 19:50
    "Туушин - Хөгжлийг дэмжсэн 30 жил" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown live 1098
  • 11:00
    ONE: Century 1-р хэсэг
  • 13:30
    ONE: Century 2-р хэсэг
  • 17:00
    ONE: Warrior's code
  • 19:00
    WWE Smackdown live 1099
  • 21:00
    ONE: Шилдэг 100 тулаан #2
  • 22:00
    UFC: Хүүкер-Фелдер

Сүлд ТВ

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Муур дэгдээхэй хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    Зарын цаг
  • 10:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 11:30
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 29-р анги
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 13:50
    Зарын цаг
  • 14:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 15:30
    Зарын цаг
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Элбэг дээл" МУСК
  • 17:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Циркийн үдэш
  • 22:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 30-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Дурсамж 1994" ОАК 10-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 20
  • 09:20
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 17, 18-р анги
  • 11:05
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 28
  • 11:50
    "Романтик эмч Ким Са Бу" ОАК 5-р анги
  • 12:50
    "Хүнд цохилт" ОАК 125, 126-р анги
  • 14:00
    "Миний хөрш Тэриус" ОАК 12-14-р анги
  • 17:20
    "Дурсамж 1994" ОАК 11-р анги
  • 19:00
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 19, 20-р анги
  • 20:30
    "Романтик эмч Ким Са Бу" ОАК 6-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 127, 128-р анги
  • 23:20
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 19, 20-р анги
  • 00:30
    "Романтик эмч Ким Са Бу" ОАК 6-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    Pre-Game Show №7 (Шууд)
  • 00:50
    Шеффилд - Волверхэмптон (Шууд) PL 1-р тойрог
  • 03:00
    Брайтон - Челси (Шууд) PL 1-р тойрог
  • 05:15
    Эфир завсарлав
  • 08:30
    Милуоки - Майами Плэй-Офф Тоглолт №5
  • 10:30
    NBA Action №2925
  • 11:00
    Вест Хэм - Ньюкасл PL 1-р тойрог
  • 13:00
    PL World №29 2019/20
  • 13:30
    Бостон - Торонто Плэй-Офф Тоглолт №7
  • 15:30
    NBA Action №2929
  • 16:00
    Шеффилд - Волверхэмптон PL 1-р тойрог
  • 18:00
    Брайтон - Челси PL 1-р тойрог
  • 20:00
    NBA Gametime №149
  • 20:30
    PL Netbusters №38 2018/19
  • 21:00
    Football Talk №02
  • 22:30
    Премьер лигийн тойм №01
  • 23:30
    NBA Talk №33

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Муур дэгдээхэй хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    Зарын цаг
  • 10:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 11:30
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 29-р анги
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 13:50
    Зарын цаг
  • 14:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 15:30
    Зарын цаг
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Элбэг дээл" МУСК
  • 17:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Циркийн үдэш
  • 22:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 30-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    “Бүүба” хүүхэлдэйнкино
  • 08:30
    “National times news”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    “Өнгөлөг өдөр”-ийн зочин
  • 09:25
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 09:30
    “Мөнгөний гахай” МУСК
  • 11:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАУСК 41, 42-анги
  • 12:35
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 12:45
    “Монголдууныхит”
  • 13:00
    Хошин хөтөлбөр
  • 13:30
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино1-р бүлгийн4-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 15:00
    “National times news”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 15:40
    “Бүүба” хүүхэлдэйнкино
  • 17:40
    Кино бидний амьдралд
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАУСК 43-р-анги
  • 18:45
    “Хүмүүн заяа” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Бүүба” хүүхэлдэйнкино
  • 20:00
    “National times news”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “МинийЭрдэнэ” ОАУСК 43, 44-р анги
  • 22:10
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 22:15
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино1-р бүлгийн5-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 23:00
    “National times news”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    “Мөнгөний гахай” МУСК
  • 01:10
    Төрийндуулал
  • 01:12
    Эфирзавсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT үзүүлж байна: Долоо хоногийн спортын тойм
  • 07:35
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Марафон
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Марафон /үргэлжлэл/
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Марафон /үргэлжлэл/
  • 10:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:35
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Марафон /үргэлжлэл/
  • 10:50
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Дугуй
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Дугуй /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Дугуй /үргэлжлэл/
  • 14:30
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Таеквондо
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Таеквондо /үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Таеквондо /үргэлжлэл/
  • 16:45
    Дархан мэх: Монгол улсын начин А. Алтанхуяг
  • 17:05
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1962, 1966 он
  • 18:00
    “World football” теле сэтгүүл
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Спорт түүх: Монгол улс паралимпын анхны аваргатай болсны 12 жилийн ойд зориулав
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Тамирчны гэр бүл
  • 20:30
    Эрийн хийморь: Монгол улсын тод манлай уяач Ц. Батсахайн
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан С. Хүрэлбаатар
  • 21:45
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадам: RUGBI Япон-ОХУ, Аргентин-Франц
  • 23:25
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Шууд дамжуулалт
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Сэдвийн гүнд
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлохмэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Music time
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Тахианы өд” ОАК-51
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Монгол Хүний үнэ цэнэ
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Амьдрах ухаан
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК-29
  • 14:45
    Түмэнд түгээе
  • 15:00
    Онцлохмэдээ
  • 15:35
    Кино – Миний амьдрал
  • 15:45
    Түмэнд түгээе
  • 16:00
    Хошин өнцөг
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:00
    “Тахианы өд” ОАК-52
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлохмэдээ
  • 19:35
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    АТГ үзүүлж байна
  • 20:20
    Тархи сэрэхүй
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлохмэдээ
  • 21:35
    Кино - Минийамьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК-30
  • 22:45
    Онцлохмэдээ
  • 23:20
    Music time
  • 02:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Одиссейн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 10:50
    Дасгалаа хийцгээе: Ахлах ангийнханд
  • 11:00
    “Босго тотго” ОАК50-р анги
  • 11:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:00
    “Зогсошгүй” УДБЭТ-ын гоцлол бүжигчин, Гавьяат жүжигчин Отгонтөгсийн Анужин
  • 12:35
    Монгол инженер
  • 13:15
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:30
    “Дуун өв” Монголын хүүхдийн ордны концерт
  • 14:10
    “Миний сонгосон мэргэжил” Дизайнер
  • 14:40
    Жив жив
  • 15:00
    “Амьдралын анхны хонх” теле жүжиг 2-р анги
  • 16:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 17:00
    12/15 өсвөр насныханд
  • 17:25
    “Одиссейн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 17:50
    “Босох тэнхэл”ток шоу
  • 18:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:40
    “Босго тотго” ОАК51-р анги
  • 19:30
    “Манай гэр бүл” Хамтдаа
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

IX/2616:00

AsianBox

"Сүн Ү Күн" ОАК 1-р анги

IX/2617:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 1, 2-р анги

IX/2619:35

NTV

"Ангийнулирал" УСК