МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө”хөтөлбөр
  • 09:00
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу /давталт/
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “101 дэх гуйлт” уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 14:30
    “Иргэдийн эрх зүйн боловсролд” /давталт/
  • 15:00
    “Манай гэр бүл” цуврал “Аз жаргалын түлхүүр”
  • 15:30
    “Үнс” уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 17:00
    Ногоон шошго: “Улаанбаатар нүүх үү? Үлдэх үү?”
  • 17:20
    MNB World: “Explore Mongolia”
  • 17:50
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 18:10
    Сүлд
  • 18:30
    Хил хамгаалах байгууллагын 87 жилийн ойд: “Хилийн салхи,хилчний хийморь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Зочны цаг
  • 19:25
    “Манай гэр бүл” цуврал “Өсвөр нас, эцэг эх”
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Үнс” уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 07:25
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:30
    Кофе юу? цай юу?
  • 10:10
    НИТХ-ын шууд дамжуулалт
  • 12:15
    "Худалдаачин Ким Ман Дог" олон ангит кино /20/
  • 13:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:30
    Теле хичээл 5-р анги /Математик, Хөгжим, Монгол хэл, Биеийн тамир/
  • 14:40
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:50
    Намрын хит 2020
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    Ю.Цэдэнбалын эрин үе-МУ-ын Тусгаар тогтнол ба Үндэсний аюулгүй байдал
  • 18:25
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:35
    "Girls" олон ангит кино /2/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    НИТХ-ын цаг
  • 20:40
    Хотын шийдэл
  • 21:05
    "Худалдаачин Ким Ман Дог" олон ангит кино /21/
  • 22:20
    "7 дахь бичээс" олон ангит кино /2/
  • 23:15
    Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ? /Жүжигчин/
  • 23:55
    Аяллын тойрог
  • 00:45
    Намрын хит 2020
  • 01:00
    Сумо тойм
  • 01:30
    Кино-Миний амьдрал
  • 01:45
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "теле хичээл бататгал:2-р анги" /өмнөх жилийн 1-р анги-монгол хэл,хөгжим,математик, биеийн тамир/
  • 11:40
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 12:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 1-р анги
  • 13:10
    "сэдэв"
  • 13:40
    "концерт"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "теле хичээл бататгал:2-р анги" /өмнөх жилийн 1-р анги-монгол хэл,хөгжим,математик, биеийн тамир/
  • 16:30
    "шеф" оак 1 бүлэг 19,20-р анги
  • 18:05
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 2-р анги
  • 21:10
    "нитх-ын цаг"
  • 21:20
    "нэвтэрхий толь"
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж"
  • 00:10
    "шеф" оак 1 бүлэг 21,22-р анги
  • 01:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "орон орны хоол"
  • 08:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага70/0
  • 10:10
    шинэ хөдөө
  • 10:40
    "ахмадын баяр 2020"
  • 10:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - биологи
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - монгол хэл
  • 12:00
    теле хичээл 6-р анги - биеийн тамир
  • 12:05
    теле хичээл 6-р анги - математик
  • 12:25
    теле хичээл 6-р анги - дүрслэх урлаг
  • 12:45
    business news
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "муу залуус" соак 10-р анги
  • 14:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    теле хичээл 6-р анги - биологи
  • 15:40
    теле хичээл 6-р анги - монгол хэл
  • 16:00
    теле хичээл 6-р анги - биеийн тамир
  • 16:05
    теле хичээл 6-р анги - математик
  • 16:25
    теле хичээл 6-р анги - дүрслэх урлаг
  • 16:45
    "ахмадын баяр 2020"
  • 17:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    business news
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "хотын шийдэл"
  • 18:35
    "сүлдэт баганын дэргэдээс"25/0
  • 19:00
    "муу залуус" соак 11 -р анги
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    business news
  • 20:30
    шинэ хөдөө
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр"
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:30
    Дорнын зурлага
  • 07:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 07:45
    “Цэцгэн зурваст дээрэмчин” ОАУСК, 13-р анги /давталт/
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:35
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги/
  • 10:40
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:15
    “Кино задлан” нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “Business maximum 88”
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    Монголын үндэсний бөхийн тойм
  • 14:30
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги/
  • 15:30
    “Хаикюү” хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:25
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “Covid-19”-ийн эсрэг хамтдаа
  • 16:47
    ТВ зар 151918
  • 16:50
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Чи хүчтэй” ОАУСК, 1-р анги
  • 18:00
    ' Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Нийгмийн хэлэлцүүлэг” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Цэцгэн зурваст дээрэмчин” ОАУСК, 14-р анги
  • 23:00
    “Чи хүчтэй” ОАУСК, 1-р анги
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:50
    “Алганы хээ ” ток шоу
  • 09:00
    GENCO CLUB-25 "Улаанбаатар-2020" жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн ГРАНПРИ тэмцээн
  • 14:00
    " Сургууль 17" СОАК 8-р анги
  • 15:00
    GENCO CLUB-25 "Улаанбаатар-2020" жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн ГРАНПРИ тэмцээн
  • 18:00
    " Сургууль 17" СОАК 9-р анги
  • 19:10
    "Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн " Номин холдинг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    Who is she? нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Дэлхийгээр аялагчид” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 79-р анги
  • 23:00
    Бизнес амжилт
  • 23:30
    "Суурин" ОАК 19-р анги
  • 00:30
    Эфирзавсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    теле хичээл: 10-р анги
  • 11:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр-шууд
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-61
  • 12:50
    business time
  • 13:00
    теле хичээл: 10-р анги
  • 14:30
    ахмадын баяр 2020
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    хайрын хүч
  • 16:20
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    ахмадын баяр 2020
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    төөрдөг байшин оак-15
  • 19:30
    инээдмийн толь
  • 20:00
    шийдэл ярилцлага
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-62
  • 22:50
    төөрдөг байшин оак-15
  • 23:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 00:00
    "Иржяваацаг" МУСК
  • 01:30
    "Тэнгэрийндуунууд" Торгонызамбаримтаткино
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:00
    "Цаасаншувуу" ОАК 8-р анги
  • 03:45
    NTV энэдолоохоногт
  • 04:00
    Эфирзавсарлав
  • 06:00
    "Пукка" хүүхэлдэйнкино 33,34-р анги
  • 06:50
    "Цаасаншувуу" ОАК 8-р анги
  • 07:40
    Мэдээ
  • 08:45
    "Инсүхатан" ОАК 53-р анги
  • 10:00
    Телехичээл: "Эвтэйдөрвөнамьтан" үлгэр. Нэгдүгээранги
  • 10:20
    СӨБ-ынтелехичээл:"Дүрслэхурлаг" бага, дундбүлэг
  • 10:30
    СӨБ-ынтелехичээл:"Математикийнэнгийнтөсөөлөл" ахлах, бэлтгэлбүлэг
  • 10:50
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино 1.20-р анги
  • 11:15
    "Марчаахай" хүүхдийннэвтрүүлэг /3/
  • 11:40
    Японамьдралынхэвмаяг
  • 11:50
    "Тосгондболсонявдал" ОАК 22-р анги
  • 12:45
    "Venera VIP clinic - үзүүлжбайна" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Зунымөрөөдөл" УСК
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    "Өөрөнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 15:25
    "Алсрахтусамтодорно" баримтаткино
  • 16:20
    Телехичээл: "Эвтэйдөрвөнамьтан" үлгэр. Нэгдүгээранги
  • 16:40
    СӨБ-ынтелехичээл:"Дүрслэхурлаг" бага, дундбүлэг
  • 16:50
    СӨБ-ынтелехичээл:"Математикийнэнгийнтөсөөлөл" ахлах, бэлтгэлбүлэг
  • 17:05
    "Цаасаншувуу" ОАК 9-р анги
  • 18:05
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино 1.21-р анги
  • 18:30
    "Марчаахай" хүүхдийннэвтрүүлэг /4/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Бяцханмастерууд" шоу 3
  • 21:35
    "Инсүхатан" ОАК 54-р анги
  • 23:05
    "Тосгондболсонявдал" ОАК 23-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:06
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.15-16-р анги
  • 07:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-р анги
  • 07:55
    Хөгжмийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 08:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 31-32-р анги
  • 09:00
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 7-8-р анги
  • 09:33
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.9-10-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:08
    Теле хичээл: Газарзүй 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 10:30
    Теле хичээл: Математик 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 10:50
    Теле хичээл: Иргэний ёс зүй 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 10:55
    Теле хичээл: Биологи 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 11:07
    Теле хичээл: Физик 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 11:30
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 7-8-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:06
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 15-16-р анги
  • 13:30
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Теле хичээл: Газарзүй 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 14:32
    Теле хичээл: Математик 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 14:52
    Теле хичээл: Иргэний ёс зүй 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 15:00
    Теле хичээл: Биологи 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 15:12
    Теле хичээл: Физик 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 15:35
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Көсем" ОАК 2.3-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:06
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.19-р анги
  • 18:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 33-34-р анги
  • 19:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.11-12-р анги
  • 19:30
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 17-18-р анги
  • 21:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хатагтай Скарлет ба гүнтэн" ОАК 1-р анги
  • 23:20
    "Көсем" ОАК 2.4-р анги
  • 00:15
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Хитманыбиехамгаалагчид" УСК
  • 09:50
    Хөгжмийнцаг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Математик
  • 10:25
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Дуухөгжим
  • 10:35
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Монголхэл
  • 10:55
    Сошиалтуршилт
  • 11:10
    "Гоохатанмедикал" үзүүлжбайна.
  • 11:15
    "LUSTRE" брэндүзүүлжбайна
  • 11:25
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 11:40
    Ахмадынбаяр 2020
  • 12:00
    Хөгжмийнцаг
  • 12:20
    "Түмнийэх" энтертайментүзүүлжбайна.
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Математик
  • 14:25
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Дуухөгжим
  • 14:35
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Монголхэл
  • 14:55
    Сошиалтуршилт
  • 15:10
    High trade
  • 15:30
    Улаачдынсорил-С.Ариунбат
  • 16:00
    "Нууцажилтан" УСК
  • 18:00
    High trade
  • 18:20
    "Урбан" ажлынхувцасүзүүлжбайна.
  • 18:30
    Хөгжмийнцаг
  • 18:50
    "Алуурчнынууц" УСК
  • 20:40
    Ахмадынбаяр 2020
  • 21:00
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 21:30
    "Сармагчныхаан 2" УСК
  • 23:40
    ЭхОрныӨглөөуулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 10:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Амьдрал" СОАК 15-р анги
  • 13:50
    Хар хаймран гутал хүүхэлдэйн кино 61-63-р анги
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги
  • 16:00
    "Илчлэлт" СОАК 13-р анги
  • 17:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 4-6-р анги
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал 3,4-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Амьдрал" СОАК 16-р анги
  • 21:00
    "Хувь тавилан" ОАК 68-р анги
  • 22:00
    "Годунов" ООАК 2-р анги
  • 22:50
    "Америкчууд" АОАК 6,7-р анги
  • 00:30
    Үдшийн мэдээ
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэөглөөэхлэл
  • 07:30
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 5-р анги
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 08:55
    Бизнестоль
  • 09:20
    "Хүнийамь" МУСК
  • 11:00
    "Телехичээл" 8-р анги /Монголхэл/
  • 11:20
    "Телехичээл" 8-р анги /Хими/
  • 11:40
    "Телехичээл" 8-р анги /Хөгжим/
  • 11:45
    "Телехичээл" 8-р анги /Газарзүй/
  • 12:05
    "Телехичээл" 8-р анги /Дизайнтехнологи/
  • 12:25
    "Телехичээл" 8-р анги /Биеийнтамир/
  • 12:30
    "Эрэл" эрэнсурвалжлахнэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнестоль
  • 13:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ярилцахцаг" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Ухаалагхотстандартаасэхэлдэг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Телехичээл" 8-р анги /Монголхэл/
  • 15:20
    "Телехичээл" 8-р анги /Хими/
  • 15:40
    "Телехичээл" 8-р анги /Хөгжим/
  • 15:45
    "Телехичээл" 8-р анги /Газарзүй/
  • 16:05
    "Телехичээл" 8-р анги /Дизайнтехнологи/
  • 16:25
    "Телехичээл" 8-р анги /Биеийнтамир/
  • 16:30
    "Түүхийнүнэн" баримтаткино
  • 17:30
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 6-р анги
  • 18:00
    "Хотыншийдэл" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Монголынгайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Сүлдэтбаганыдэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнестоль
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    "Чухалсэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 21:40
    "Экологийнцаг" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Хүргэнхүү" МУСК
  • 00:45
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 01:45
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Монголын уран сайхны кино /давталт/
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    20 өдөр ОАУСК 13-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ШУУД: Женко клубын 25 жилийн ойд зорилусан жүдо бөхийн тэмцээн
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Дэлхийд гайхагдах Монгол бренд- Монгол бяслаг
  • 21:35
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 21:40
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:05
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:10
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө хөтөлбөр
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 10:50
    Аки башё тойм
  • 11:10
    Бизнес Амжилт
  • 11:30
    Теле хичээл - XII анги
  • 12:00
    Хайрлаж дурласан 10 жил ОАК 14–р анги
  • 12:50
    "Намрын Хит - 2020" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө хөтөлбөр
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Намрын Хит - 2020" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Төв аймгийн цаг
  • 18:10
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Теле хичээл - XII анги
  • 19:10
    Аяллын тойрог
  • 20:00
    "Намрын Хит - 2020" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Ахмадын баяр" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Аки башё тойм
  • 22:00
    Гурзуф ОАК 4-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Бизнес Амжилт
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Гурван найз" ОАК (22,23-р анги)
  • 10:30
    "Ахмад Америк: Иргэний дайн (Captain America: The Civil War)" УСК
  • 13:00
    "Мөсөн гүнж (Frozen)
  • 14:50
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.2-5-р анги)
  • 16:30
    "Жакал Айсуй (Code Name: Jackal)" УСК
  • 18:30
    "Гурван найз" ОАК (24-р анги)
  • 19:30
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.6,7-р анги)
  • 20:30
    "Коломбиана (Colombiana)" УСК
  • 22:30
    "8 Миль (8 Mile)" УСК
  • 00:40
    "Доктор Стрэнж (Doctor Strange)" УСК
  • 02:30
    "Гурван найз" ОАК (23,24-р анги)
  • 03:40
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.3-7-р анги)
  • 05:30
    "Коломбиана (Colombiana)" УСК
  • 07:10
    "8 Миль (8 Mile)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "One piece" Анимэ 919,920-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Надтай үлдээч" ОАК 13-р анги
  • 10:00
    Теле хичээл 5-р анги: Бататгал хичээл
  • 11:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "100 хоригдол" ОАК 5-р бүлгийн 12-р анги
  • 12:50
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 5-р бүлгийн 10-р анги
  • 13:40
    Ахмадын баяр
  • 14:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 8-р бүлгийн 18-р анги
  • 15:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Миний баатрын сургууль" Анимэ 27,28-р анги
  • 16:00
    Теле хичээл 5-р анги: Бататгал хичээл
  • 17:30
    Ахмадын баяр
  • 17:50
    "Ментор цаг" Нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "One piece" Анимэ 921,922-р анги
  • 19:30
    "Надтай үлдээч" ОАК 14-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хотын шийдэл" Нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино.
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 8-р бүлгийн 19-р анги
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Даалгавар" УСК
  • 12:00
    "Их засаг -25 жил" баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Дижитал студент" лекц
  • 14:00
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 16:20
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Миний очих 100 газар танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг"
  • 18:10
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Social talk" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Лондон хотын сүйрэл" УСК
  • 22:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Цогц боловсрол" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Буруу эргэлт" уран сайхны кино
  • 11:30
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    4.0:Боловсролын цахим шилжилт буюу Цахим боловсрол
  • 15:50
    Зээгт наамал буюу Торгон зураг
  • 16:35
    Шинэ үе - Оюутан цэрэг
  • 17:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хоёр ба хагас эр хүн" 7-р бүлэг 21,22-р анги
  • 19:35
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Ард түмний индэр
  • 20:40
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Ярилцлага
  • 22:10
    "Хамтран амьдрагч" уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Лэди цох ба Нуар муур" 5-р анги
  • 08:00
    "10-17" нийгмийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 150-р анги
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:35
    "Лэди цох ба Нуар муур" 5-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 8-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 17:30
    "Лэди цох ба Нуар муур" 6-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:05
    "10-17" нийгмийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 9-р анги
  • 22:00
    "Грандмед" эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:10
    "Франкст байгаа хайрт" аниме 4-р анги
  • 22:40
    "Хобби" нэвтрүүлэг Морин циркийн жүжигчин Э.Эрдэнэ
  • 23:15
    "Тесла моторс" баримтат кино
  • 00:25
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 16:30
    "Мод таръя"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    Хөгжлийн хөдөлгүүр Нийгэм, эдийн засаг
  • 23:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Бабалзын адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    “Төмөр хүн" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Watch car"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо”т.м нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 10:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Доктор хэн” ОАК
  • 11:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 12:10
    "Бабалзын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 12:25
    "Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 13:35
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 14:00
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Питер Пэн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    "Transformers – Хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Бяцхан багш” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Үүнийг мэдэх үү?” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Доктор хэн”ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг “Хөвсгөл нуур орчмын хууль бус газар олголт”
  • 13:30
    Цаг агаар
  • 13:40
    Онцлох зочин /давталт/
  • 14:00
    Мэдээ /шууд/
  • 14:20
    Сүлд
  • 14:40
    Жайка-NHK үзүүлж байна: “Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд” /Никко хотын сүм хийд/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    Жайка-NHK үзүүлж байна: /Фүжи уул/
  • 19:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Японоос Хятад хүрэх зам/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Гол сэдэв
  • 21:20
    Зочны цаг
  • 21:50
    Хил хамгаалах байгууллагын 87 жилийн ойд: “Хилийн салхи, хилчний хийморь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Цаг агаар
  • 22:20
    Онцлох зочин
  • 22:40
    Судар бичгийн алтан сан
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:15
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:20
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Монгол Монголоо хайрлая" хэлэлцүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Ярилцах цаг
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Миний эрдэнэ" ОАК 5,6-р анги
  • 14:00
    "Монголын сайхан орноор"
  • 14:10
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 24-р анги
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хотын шийдэл"
  • 20:00
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 25-р анги
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:20
    "Миний эрдэнэ" ОАК 7,8-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    “Стратеги” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Нүгнээ. нэг өдрийн сахил сахих ёсон” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Орчлон ертөнцийн нууц. Сар” баримтат кино
  • 12:45
    “Ган зүү, гайхамшигт эмчилгээ” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Ефросинья” УСК 101, 102
  • 14:30
    “Иргэн төвтэй төрийн үйлчилгээ” лекц UB Impulse 25
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    “Ефросинья” УСК 103,104
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    “Стратеги” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Шри Шри Татваг танин мэдэх нь” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 22:00
    “Бидний хайртай галт тэрэг” баримтат кино
  • 22:55
    Үдшийн аялгуу
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    Marquee matchup Clippers vs Mavericks 11/01/2015
  • 02:00
    2020 Playoff playback LA Clippers/Mavericks Round 1 Game 6
  • 03:00
    Marquee matchup Mavericks vs. Clippers 10/29/2015
  • 05:00
    2020 Playoff playback LA Clippers/Mavericks Round 1 Game 4
  • 06:00
    West Finals
  • 07:00
    Marquee matchup Clippers vs Mavericks 11/01/2015
  • 09:00
    2020 Playoff playback LA Clippers/Mavericks Round 1 Game 5
  • 10:00
    2020 Playoff playback LA Clippers/Mavericks Round 1 Game 6
  • 11:00
    NBA Action 2929
  • 11:30
    West Finals
  • 13:00
    Marquee matchup Clippers vs Mavericks 11/01/2015
  • 15:00
    2020 Playoff playback LA Clippers/Mavericks Round 1 Game 5
  • 16:00
    2020 Playoff playback LA Clippers/Mavericks Round 1 Game 6
  • 17:00
    Marquee matchup Clippers vs Mavericks 11/01/2015
  • 19:00
    Inside the NBA
  • 20:00
    2020 Playoff playback LA Clippers/Mavericks Round 1 Game 3
  • 21:00
    2020 Playoff playback LA Clippers/Mavericks Round 1 Game 4
  • 22:00
    Inside the NBA
  • 23:00
    Marquee matchup Jazz vs Lakers 04/13/2016

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Тоттенхэм-Волверхэмптон PL 2018-2019
  • 11:00
    Жүдо Дюссельдорфын их дуулга 2018 Өдөр 1
  • 14:00
    Түүхэн тоглолт №33: Ман Сити-Арсенал 2009/10
  • 14:30
    Нью Орлеанс - Портланд NBA 2018-2019
  • 16:30
    Тоттенхэм-Волверхэмптон PL 2018-2019
  • 18:30
    Жүдо Дюссельдорфын их дуулга 2018 Өдөр 1
  • 21:30
    Нью Орлеанс - Портланд NBA 2018-2019
  • 23:30
    Түүхэн тоглолт №33: Ман Сити-Арсенал 2009/10

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Өрнөд бүсийн финал (Шууд) Тоглолт №1
  • 11:30
    NBA Talk №32
  • 13:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 13:30
    "Наадам 2019" Гурвын даваа
  • 16:00
    Премьер лигийн тойм №1
  • 17:00
    Улаанбаатар Сити - СП Фалконс Дээд лиг 2020
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    PL Netbusters №1
  • 20:00
    "Insider" S2 #1 (С.Жаргал)
  • 20:30
    "Эргэн санахад" нэвтрүүлэг дугаар#2
  • 21:00
    NBA Gametime №151
  • 21:30
    Вест Хэм - Ньюкасл PL 1-р тойрог
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 19:50
    "Туушин - Хөгжлийг дэмжсэн 30 жил" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1424
  • 11:00
    UFC 243: Виттэйкер-Адесанья
  • 14:00
    ONE: Mark of greatness
  • 17:00
    ONE: Age of dragons
  • 19:00
    WWE Monday raw 1425
  • 21:00
    ONE Weekly #37
  • 21:30
    UFC 244: Масвидал-Диаз

Сүлд ТВ

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг:Монгол улсын Гавьяат жүжигчин, Ардын жүжигчин, Хөдөлмөрийн баатар Б.Зангад
  • 09:50
    Зарын цаг
  • 10:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 11:30
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 31-р анги
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 13:40
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 15:30
    Зарын цаг
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Монгол онгод" хамтлаг
  • 17:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    НИТХ үзүүлж байна
  • 19:10
    Хотын шийдэл
  • 19:40
    Жаз хөгжмийн үдэш
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Топ слорт" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 32-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Дурсамж 1994" ОАК 12-р анги
  • 08:25
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 22
  • 09:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 21, 22-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 30
  • 11:55
    "Романтик эмч Ким Са Бу" ОАК 7-р анги
  • 13:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 129, 130-р анги
  • 14:00
    "Урхидагч" ОАК 1-3 -р анги
  • 17:20
    "Дурсамж 1994" ОАК 13-р анги
  • 19:00
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 23, 24-р анги
  • 20:30
    "Романтик эмч Ким Са Бу" ОАК 8-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 131, 132-р анги
  • 23:20
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 23, 24-р анги
  • 00:30
    "Романтик эмч Ким Са Бу" ОАК 8-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Хьюстон - Л.А Лэйкерс Плэй-Офф Тоглолт №1
  • 02:00
    Лайпциг - Атлетико Аваргуудын лиг 1/4
  • 04:00
    Портланд - Л.А Лэйкерс Плэй-Офф Тоглолт №5
  • 06:00
    Барселона - Байерн Аваргуудын лиг 1/4
  • 08:00
    NBA Action №2927
  • 08:30
    Хьюстон - Оклахома Сити Плэй-Офф Тоглолт №7
  • 10:30
    PL World №30 2019/20
  • 11:00
    Шеффилд - Волверхэмптон PL 1-р тойрог
  • 13:00
    NBA Gametime №150
  • 13:30
    Дорнод бүсийн финал Тоглолт №1
  • 15:30
    PL World №31 2019/20
  • 16:00
    Брайтон - Челси PL 1-р тойрог
  • 18:00
    Фүлхэм - Арсенал PL 1-р тойрог
  • 20:00
    NBA Gametime №151
  • 20:30
    PL Netbusters №01
  • 21:00
    NBA Talk №34 (Тусгай дугаар)
  • 22:30
    Өрнөд бүсийн финал Тоглолт №1

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг:Монгол улсын Гавьяат жүжигчин, Ардын жүжигчин, Хөдөлмөрийн баатар Б.Зангад
  • 09:50
    Зарын цаг
  • 10:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 11:30
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 31-р анги
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 13:40
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 15:30
    Зарын цаг
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Монгол онгод" хамтлаг
  • 17:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    НИТХ үзүүлж байна
  • 19:10
    Хотын шийдэл
  • 19:40
    Жаз хөгжмийн үдэш
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Топ слорт" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 32-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    “Бүүба” хүүхэлдэйнкино
  • 08:30
    “National times news”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Гадаадынулсорнууд
  • 09:15
    “Эгшиглэнт ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 10:10
    Хошин хөтөлбөр
  • 11:00
    “МинийЭрдэнэ” ОАУСК 45, 46-р анги /давталт/
  • 12:30
    “Монголдууныхит”
  • 13:30
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино1-р бүлгийн6-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 15:00
    “National times news”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Бүүба” хүүхэлдэйнкино
  • 17:30
    “Хүмүүн заяа” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Миний Эрдэнэ” ОАУСК 47-р анги
  • 18:45
    “Эгшиглэнт ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Бүүба” хүүхэлдэйнкино
  • 20:00
    “National times news”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “МинийЭрдэнэ” ОАУСК 47, 48-р анги
  • 22:10
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 22:15
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино1-р бүлгийн7-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 23:00
    “National times news”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Шөнийнзураглал
  • 23:45
    Сонгодогурлагийнцаг
  • 23:55
    Төрийндуулал
  • 23:58
    Эфирзавсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:17
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Волейбол БНСУ- Иран
  • 08:35
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Хананд авиралт
  • 09:00
    “Улаанбаатар 2020” Жудо бөхийн насанд хүрэгчдийн АШТ Эрэгтэй 81, 90 , -100, +100 кг, Эмэгтэй 48, 52, 57 кг-ийн хасагдах шатны барилдаан -шууд
  • 14:00
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 15:00
    “Улаанбаатар 2020” Жудо бөхийн насанд хүрэгчдийн АШТ Эрэгтэй 81, 90, -100, +100 кг,Эмэгтэй 48, 52, 57 кг-ийн хагас шигшээ, шигшээ барилдаан-шууд
  • 18:05
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Усанд сэлэлт
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Усанд сэлэлт /үргэлжлэл/
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Спорт-цаг үе хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт-түүх-шууд
  • 22:20
    Морьтны соёл: Эмээл минь хаан ширээ
  • 22:45
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эрэгтэйчүүдийн байрлалт дасгал
  • 23:45
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг-4
  • 09:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Шууд дамжуулалт
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Сэдвийн гүнд
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 22:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлохмэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Music time
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Тахианы өд” ОАК-53
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Амьдрах ухаан
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК-31
  • 14:45
    Түмэнд түгээе
  • 15:00
    Онцлохмэдээ
  • 15:35
    Кино – Миний амьдрал
  • 15:45
    Түмэнд түгээе
  • 16:00
    Хошин өнцөг
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:00
    “Тахианы өд” ОАК-54
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлохмэдээ
  • 19:35
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлохмэдээ
  • 21:30
    Кино - Минийамьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК-32
  • 22:45
    Онцлохмэдээ
  • 23:20
    Music time
  • 02:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Одиссейн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 10:50
    Дасгалаа хийцгээе: Ахлах ангийнханд
  • 11:00
    “Босго тотго” ОАК52-р анги
  • 11:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:00
    Нутаг минь сэтгэл минь
  • 12:30
    Монголын түүх
  • 13:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:40
    Жив жив
  • 14:00
    Монгол инженер
  • 14:40
    “Дутуу хээтэй тооно” телевизийн жүжиг
  • 15:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:50
    “Миний сонгосон мэргэжил” Хүрээлэн буй орчин
  • 16:15
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:00
    12/15 өсвөр насныханд
  • 17:30
    “Одиссейн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 18:00
    “Оюундалай” Алтангадас од
  • 18:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:30
    “Босго тотго” ОАК53-р анги
  • 19:20
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 19:30
    “Манай гэр бүл” Өсвөр нас эцэг эх
  • 20:00
    эфир завсарлав

Олон Саналтай

IX/2616:00

AsianBox

"Сүн Ү Күн" ОАК 1-р анги

IX/2622:00

Боловсрол ТВ

"Анагаахын алдартнууд" ОАК 9-р анги

IX/2617:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 1, 2-р анги