МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө”хөтөлбөр
  • 09:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Сүлд
  • 09:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “101 дэх гуйлт” уран сайхны кино 11,12-р анги
  • 14:30
    “Манай гэр бүл” цуврал “Өсвөр нас эцэг эх”
  • 15:00
    Миний нэрийн хуудас
  • 15:30
    “Үнс” уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 17:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 18:00
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    Гол сэдэв
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-наас бэлтгэв
  • 19:20
    “Манай гэр бүл” цуврал “Миний хүүгийн төрсөн өдөр”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Улаанбаатар 2020” Жудо бөхийн насанд хүрэгчдийн аварга шалгаруулах тэмцээний тойм
  • 22:10
    “Үнс” уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 07:25
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Намрын хит 2020
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    Кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    Теле хичээл 5-р анги /Математик, Хүн ба байгаль, Хөгжим, Монгол хэл, Хүн ба Нийгэм/
  • 11:45
    "Худалдаачин Ким Ман Дог" олон ангит кино /21/
  • 12:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:55
    Намрын хит 2020
  • 13:10
    Теле хичээл 5-р анги /Математик, Хүн ба байгаль, Хөгжим, Монгол хэл, Хүн ба Нийгэм/
  • 14:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    Намрын хит 2020
  • 18:25
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:35
    "Girls" олон ангит кино /3/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 21:00
    Намрын хит 2020
  • 21:20
    "Худалдаачин Ким Ман Дог" олон ангит кино /22/
  • 22:40
    "7 дахь бичээс" олон ангит кино /3/
  • 23:35
    Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ? /Багш/
  • 00:00
    Намрын хит 2020
  • 00:15
    Сумо тойм
  • 00:45
    Кино-Миний амьдрал
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "теле хичээл бататгал:2-р анги" /өмнөх жилийн 1-р анги-монгол хэл, my rooms, хөгжим, хүн ба нийгэм,математик/
  • 12:00
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 12:30
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 2-р анги
  • 13:30
    "нэвтэрхий толь"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "теле хичээл бататгал:2-р анги" /өмнөх жилийн 1-р анги-монгол хэл, my rooms, хөгжим, хүн ба нийгэм,математик/
  • 16:40
    "шеф" оак 1 бүлэг 21,22-р анги
  • 18:05
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 3-р анги
  • 21:10
    "миний клипүүд" /алтан фонд үзүүлж байна/
  • 22:15
    "шеф" оак 1 бүлэг 23,24-р анги
  • 23:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "орон орны хоол"
  • 09:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага30/0
  • 10:00
    шинэ хөдөө
  • 10:30
    "ахмадын баяр 2020"
  • 10:50
    business news
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    теле хичээл 6-р анги - англи хэл
  • 11:40
    теле хичээл 6-р анги - үндэсний бичиг
  • 12:00
    теле хичээл 6-р анги - дуу хөгжим
  • 12:05
    теле хичээл 6-р анги - физик
  • 12:25
    теле хичээл 6-р анги - түүх
  • 12:45
    теле хичээл 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 12:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    business news
  • 13:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:50
    "муу залуус" соак 11 -р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    теле хичээл 6-р анги - англи хэл
  • 15:40
    теле хичээл 6-р анги - үндэсний бичиг
  • 16:00
    теле хичээл 6-р анги - дуу хөгжим
  • 16:05
    теле хичээл 6-р анги - физик
  • 16:25
    теле хичээл 6-р анги - түүх
  • 16:45
    теле хичээл 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 16:50
    "ахмадын баяр 2020"
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    business news
  • 17:25
    "tvmall"
  • 17:55
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "муу залуус" соак 12-р анги
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    "монгол улсаа хөгжүүле"ток шоу
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр"
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:30
    Дорнын зурлага
  • 07:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 07:45
    “Цэцгэн зурваст дээрэмчин” ОАУСК, 14-р анги /давталт/
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:35
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги/
  • 10:40
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:15
    “Ретро аккорд” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 12:55
    “Business maximum 88”
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “Их Монгол улс” теле нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 14:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:30
    Теле хичээл / ЕБС-ийн 9-р анги/
  • 15:30
    “Хаикюү” хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:25
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “Covid-19”-ийн эсрэг хамтдаа
  • 16:47
    ТВ зар 151918
  • 16:50
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Чи хүчтэй” ОАУСК, 2-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:57
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Дэлхий дахин ба Монгол” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Цэцгэн зурваст дээрэмчин” ОАУСК, 15-р анги
  • 23:00
    “Чи хүчтэй” ОАУСК, 2-р анги
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "С1 Мэдээ" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:50
    “Шидэт тогооч” ОАУСК 3,4-р анги
  • 09:00
    Day time арилжааныхөтөлбөр
  • 10:00
    Таныэрүүлмэндэд
  • 10:30
    Теле хичээл 2-р анги /Бататгах хичээл/
  • 12:00
    "Нарүто" Анимэ116-р анги
  • 12:30
    Бизнес амжилт
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 13:20
    Who is she? нэвтрүүлэг
  • 13:50
    " Сургууль 17" СОАК 9-р анги
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 15:30
    Теле хичээл 2-р анги /Бататгах хичээл/
  • 16:40
    Бага үдийн цэнэг
  • 17:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 18:00
    " Сургууль 17" СОАК 10-р анги
  • 19:00
    "Нарүто" Анимэ118-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    “Алганы хээ ” ток шоу
  • 22:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 80-р анги
  • 23:00
    Бизнес амжилт
  • 23:30
    "Суурин" ОАК 20-р анги
  • 00:30
    Эфирзавсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    теле хичээл: 10-р анги
  • 11:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр-шууд
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-62
  • 12:50
    business time
  • 13:00
    их эмч
  • 14:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    ахмадын баяр 2020
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • 16:00
    business time
  • 16:10
    ахмадын баяр 2020
  • 16:30
    теле хичээл: 10-р анги
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    төөрдөг байшин оак-16
  • 19:30
    амьдралын бэлэг
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-63
  • 22:50
    төөрдөг байшин оак-16
  • 23:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 00:00
    "Гарьдмагнай" МУСК
  • 01:45
    Японамьдралынхэвмаяг
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:00
    "Цаасаншувуу" ОАК 9-р анги
  • 03:45
    NTV энэдолоохоногт
  • 04:00
    Эфирзавсарлав
  • 06:00
    "Пукка" хүүхэлдэйнкино 35,36-р анги
  • 06:50
    "Цаасаншувуу" ОАК 9-р анги
  • 07:40
    Мэдээ
  • 08:45
    "Инсүхатан" ОАК 54-р анги
  • 10:00
    Телехичээл: "Эвтэйдөрвөнамьтан" үлгэр. Нэгдүгээранги
  • 10:20
    СӨБ-ынтелехичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүлмэнд" бага, дундбүлэг
  • 10:30
    СӨБ-ынтелехичээл:"Математикийнэнгийнтөсөөлөл" ахлах, бэлтгэлбүлэг
  • 10:50
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино 1.21-р анги
  • 11:15
    "Марчаахай" хүүхдийннэвтрүүлэг /4/
  • 11:40
    Японамьдралынхэвмаяг
  • 11:55
    "Тосгондболсонявдал" ОАК 23-р анги
  • 12:50
    "Venera VIP clinic - үзүүлжбайна" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Бяцханмастерууд" шоу 3
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    "Гарьдмагнай" МУСК
  • 16:05
    Японамьдралынхэвмаяг
  • 16:20
    Телехичээл: "Эвтэйдөрвөнамьтан" үлгэр. Нэгдүгээранги
  • 16:40
    СӨБ-ынтелехичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүлмэнд" бага, дундбүлэг
  • 16:50
    СӨБ-ынтелехичээл:"Математикийнэнгийнтөсөөлөл" ахлах, бэлтгэлбүлэг
  • 17:05
    "Цаасаншувуу" ОАК 10-р анги
  • 18:05
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино 1.22-р анги
  • 18:30
    "Марчаахай" хүүхдийннэвтрүүлэг /5/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Бяцханмастерууд" шоу 4
  • 21:35
    "Инсүхатан" ОАК 55-р анги
  • 23:05
    "Тосгондболсонявдал" ОАК 24-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:06
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.1-2-р анги
  • 07:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.19-р анги
  • 07:55
    Хөгжмийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 08:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 33-34-р анги
  • 08:57
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 9-10-р анги
  • 09:34
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.11-12-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    Теле хичээл: Англи хэл 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 10:28
    Теле хичээл: Монгол хэл 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 10:55
    Теле хичээл: Хөгжим 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 11:05
    Теле хичээл: Дизайн технологи,Техник 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 11:23
    Теле хичээл: Хими 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 11:35
    Теле хичээл: Биеийн тамир 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:06
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 17-18-р анги
  • 13:30
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:40
    Теле хичээл: Англи хэл 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 14:02
    Теле хичээл: Монгол хэл 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 14:28
    Теле хичээл: Хөгжим 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 14:36
    Теле хичээл: Дизайн технологи,Техник 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 14:55
    Теле хичээл: Хими 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 15:05
    "Хатагтай Скарлет ба гүнтэн" ОАК 1-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Көсем" ОАК 2.4-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:06
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.20-р анги
  • 18:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 35-36-р анги
  • 19:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.13-14-р анги
  • 19:30
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 19-20-р анги
  • 21:00
    "Жингийн бооцоо" реалити шоу-5
  • 22:00
    "Хатагтай Скарлет ба гүнтэн" ОАК 2-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 2.5-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Сармагчныхаан 2" УСК
  • 09:40
    Хөгжмийнцаг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Хүнбаорчин
  • 10:15
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Математик
  • 10:40
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Дуухөгжим
  • 10:45
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Монголхэл
  • 11:10
    "Гоохатанмедикал" үзүүлжбайна.
  • 11:20
    "LUSTRE" брэндүзүүлжбайна
  • 11:25
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 11:40
    Ахмадынбаяр 2020
  • 12:00
    Хөгжмийнцаг
  • 12:20
    "Түмнийэх" энтертайментүзүүлжбайна.
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Хүнбаорчин
  • 14:15
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Математик
  • 14:40
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Дуухөгжим
  • 14:45
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Монголхэл
  • 15:10
    High trade
  • 15:30
    Азжаргалдитгэ
  • 15:40
    Сошиалтуршилт
  • 16:00
    "Алуурчнынууц" УСК
  • 18:00
    High trade
  • 18:20
    "Урбан" ажлынхувцасүзүүлжбайна.
  • 18:30
    "Тэнгэрийнташуур"-бөөмөргөлийнтухай
  • 18:50
    "Чөтгөрийншүүлт" УСК
  • 20:40
    Ахмадынбаяр 2020
  • 21:00
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 21:30
    "Сайннайзууд" УСК
  • 23:45
    ЭхОрныӨглөөуулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 10:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Амьдрал" СОАК 16-р анги
  • 13:50
    Хар хаймран гутал хүүхэлдэйн кино 64-66-р анги
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги
  • 16:00
    "Илчлэлт" СОАК 14-р анги
  • 17:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 7-9-р анги
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал 5,6-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Амьдрал" СОАК 17-р анги
  • 21:00
    "Хувь тавилан" ОАК 69-р анги
  • 22:00
    "Годунов" ООАК 3-р анги
  • 22:50
    "Америкчууд" АОАК 8,9-р анги
  • 00:30
    Үдшийн мэдээ
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэөглөөэхлэл
  • 07:30
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 6-р анги
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 08:55
    Бизнестоль
  • 09:20
    "Хүргэнхүү" МУСК
  • 11:00
    "Телехичээл" 8-р анги /Англихэл/
  • 11:20
    "Телехичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 11:40
    "Телехичээл" 8-р анги /Эрүүлмэнд/
  • 11:45
    "Телехичээл" 8-р анги /Физик/
  • 12:10
    "Телехичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 12:30
    "Монголынгайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Хотыншийдэл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнестоль
  • 13:30
    "Чухалсэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 14:30
    "Амьдрахсайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Телехичээл" 8-р анги /Англихэл/
  • 15:20
    "Телехичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 15:40
    "Телехичээл" 8-р анги /Эрүүлмэнд/
  • 15:45
    "Телехичээл" 8-р анги /Физик/
  • 16:10
    "Телехичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 16:30
    "Экологийнцаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 7-р анги
  • 18:00
    "ТоргонызамаартэмээтэйаяныМонгол, Хятад, Казакстан, Узбекистанулсыгтуулсантэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Ухаалагхотстандартаасэхэлдэг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнестоль
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    "Чухалсэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 21:40
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Ярилцахцаг" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Хуримынсюрприз"МУСК
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 01:30
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Монголын уран сайхны кино
  • 08:00
    "Бид" чөлөөт нэврүүлэг /давталт/
  • 08:50
    Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:05
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Дэлхийд гайхагдах Монгол бренд- Монгол бяслаг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:45
    "БИД" чөлөөт нэврүүлэг
  • 19:30
    Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Дэлхийд гайхагдах Монгол бренд- Монгол бяслаг
  • 21:35
    Миний Улаанбаатар нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:40
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:10
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:15
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аяллын тойрог
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө хөтөлбөр
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 10:50
    Аки башё тойм
  • 11:10
    Бизнес Амжилт
  • 11:30
    Теле хичээл - XII анги
  • 12:00
    Хайрлаж дурласан 10 жил ОАК 15–р анги
  • 12:50
    "Намрын Хит - 2020" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө хөтөлбөр
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Намрын Хит - 2020" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Аялгуут хором
  • 18:30
    Теле хичээл - XII анги
  • 19:00
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 20:00
    "Намрын Хит - 2020" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Аки башё тойм
  • 22:00
    Гурзуф ОАК 5-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Бизнес Амжилт
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Гурван найз" ОАК (23,24-р анги)
  • 10:20
    "Доктор Стрэнж (Doctor Strange)" УСК
  • 12:20
    "Коломбиана (Colombiana)" УСК
  • 14:10
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.3-7-р анги)
  • 16:20
    "8 Миль (8 Mile)" УСК
  • 18:20
    "Мэдээ, мэдээлэл"
  • 18:30
    "Гурван найз" ОАК (25-р анги)
  • 19:30
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.8,9-р анги)
  • 20:30
    "Бичиг хэргийн мухлаг (Happiness for Sale)" УСК
  • 22:35
    "Эрх чөлөөт, ганц бие амьдрал (How To Be Single) УСК
  • 00:40
    "+17" инээдмийн цуврал
  • 02:10
    "Гурван найз" ОАК (24,25-р анги)
  • 03:10
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.6-9-р анги)
  • 04:40
    "Бичиг хэргийн мухлаг (Happiness for Sale)" УСК
  • 06:25
    "Эрх чөлөөт, ганц бие амьдрал (How To Be Single) УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "One piece" Анимэ 921,922-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Надтай үлдээч" ОАК 14-р анги
  • 10:00
    Теле хичээл 5-р анги: Бататгал хичээл
  • 11:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "100 хоригдол" ОАК 5-р бүлгийн 13-р анги
  • 12:50
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 13:40
    Ахмадын баяр
  • 14:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 8-р бүлгийн 19-р анги
  • 15:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Миний баатрын сургууль" Анимэ 29,30-р анги
  • 16:00
    Теле хичээл 5-р анги: Бататгал хичээл
  • 17:30
    Ахмадын баяр
  • 17:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #20
  • 18:30
    "One piece" Анимэ 923,924-р анги
  • 19:30
    "Надтай үлдээч" ОАК 15-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Сүлдэт баганын дэргэдээс" Нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 8-р бүлгийн 20-р анги
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Лондон хотын сүйрэл" УСК
  • 12:00
    "Цогц боловсрол-1" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Эх орон 100 100" лекц
  • 14:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 16:20
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Миний очих 100 газар танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг"
  • 18:10
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Social talk" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Торгон цэрэг" УСК
  • 23:10
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Ард түмний индэр
  • 09:00
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Хамтран амьдрагч" уран сайхны кино
  • 11:30
    Ярилцлага
  • 12:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Учралын баяр - 1" төсөл нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Шуумал буюу Цутгуурын урлал
  • 16:25
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:25
    "Шидэт ой" жүжиг МХК Академи
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Завхан аймгийн цаг
  • 19:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Ард түмний индэр
  • 20:15
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Хэлэлцүүлэг" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Залуу лидер нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Танхай тээгч" уран сайхны кино
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Лэди цох ба Нуар муур" 6-р анги
  • 08:00
    "10-17" нийгмийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тесла моторс" баримтат кино
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:35
    "Лэди цох ба Нуар муур" 6-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 8-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 17:30
    "Лэди цох ба Нуар муур" 7-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:05
    "10-17" нийгмийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 9-р анги
  • 22:00
    "Грандмед" эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:10
    "Франкст байгаа хайрт" аниме 5-р анги
  • 22:40
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг "Некстком" компаний ТУЗ-ийн дарга Т.Хасбаатар
  • 23:15
    "Дураараа тогло" баримтат кино
  • 00:45
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 16:30
    "Мод таръя"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 18:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Бахархал" Hийгэм, эдийн засаг
  • 23:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Бабалзын адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Төмөр хүн" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Watch car"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 09:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 10:00
    "Transformers-Хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Доктор хэн” ОАК
  • 11:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 12:10
    "Бабалзын адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 12:25
    “Watch car"хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Үүнийг мэдэх үү?” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 14:00
    “Бяцхан багш” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Питер Пэн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Мини Нинжа” хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Da Vinci Kids – “Амьтдын ертөнц” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:00
    "Transformers-Хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 22:05
    "Доктор хэн" ОАК
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Жайка-NHK үзүүлж байна:/Фүжи уул/
  • 13:40
    Онцлох зочин /давталт/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    Гол сэдэв
  • 14:40
    Халуун сэдэв /давталт/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 18:40
    Жайка-NHK үзүүлж байна:“Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд” /Кий уулсын ариун газрууд/
  • 19:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Энэтхэгээс Шри-Ланк хүрэх зам/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Ногоон шошго: “Гарц”
  • 21:30
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 22:10
    Цаг агаар
  • 22:20
    Онцлох зочин
  • 22:40
    Технологийн ертөнцөөр /давталт/
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:15
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:20
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Баримтат кино
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Миний эрдэнэ" ОАК 7,8-р анги
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 25-р анги
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 26-р анги
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "НИТХ-ын цаг"
  • 22:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК 9,10-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    “Шри Шри Татваг танин мэдэх нь” нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “Буддын дайчдын тусламж” зураглал
  • 10:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг 01,02
  • 12:00
    “Бидний хайртай галт тэрэг” баримтат кино
  • 12:55
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 13:00
    “Ефросинья” УСК 103,104
  • 14:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 15:00
    “Стратеги” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    “Ефросинья” УСК 105,106
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    “Бахай нийгэмлэг. Үүрийн гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Эх хүүхдийн төлөөх 90 жил” баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Монголын сайхан бичигтэн” улсын 23-р уралдаан
  • 23:10
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    Marquee matchup Jazz vs Lakers 04/13/2016
  • 01:00
    Inside the NBA
  • 02:00
    2020 Playoff playback Nuggets/Jazz Round 1 Game 6
  • 03:00
    Inside the NBA
  • 04:00
    2020 Playoff playback Nuggets/Jazz Round 1 Game 7
  • 05:00
    NBA Home Video: 1994 Houston Rockets Clutch City
  • 06:30
    WNBA Weekly #5
  • 07:00
    East Finals
  • 08:00
    Marquee matchup Nuggets vs. Timberwolves 04/11/2018
  • 10:00
    2020 Playoff playback Nuggets/Jazz Round 1 Game 6
  • 11:00
    East Finals
  • 12:30
    1-on-1 Caron Butler:Cloud,Shareef
  • 13:00
    2020 Playoff playback Nuggets/Jazz Round 1 Game 7
  • 14:00
    NBA Gametime
  • 15:00
    Marquee matchup Jazz vs. Timberwolves 10/31/2018
  • 17:00
    NBA Gametime
  • 18:00
    2020 Playoff playback Nuggets/Jazz Round 1 Game 6
  • 19:00
    Marquee matchup Jazz vs Lakers 04/13/2016
  • 21:00
    NBA Gametime
  • 22:00
    2020 Playoff playback Nuggets/Jazz Round 1 Game 7
  • 23:00
    NBA Gametime

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Борнмут-Вотфорд PL 2018-2019
  • 11:00
    Жүдо Дюссельдорфын их дуулга 2018 Өдөр 2
  • 13:30
    Түүхэн тоглолт №34: Ман Ютд-Вест Хэм 1999/00
  • 14:00
    Мэмфис - Бостон NBA 2018-2019
  • 16:00
    Түүхэн тоглолт №35: Тоттенхэм-Виган 2009/10
  • 16:30
    Борнмут-Вотфорд PL 2018-2019
  • 18:30
    Жүдо Дюссельдорфын их дуулга 2018 Өдөр 2
  • 21:00
    Түүхэн тоглолт №34: Ман Ютд-Вест Хэм 1999/00
  • 21:30
    Мэмфис - Бостон NBA 2018-2019
  • 23:30
    Түүхэн тоглолт №35: Тоттенхэм-Виган 2009/10

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:30
    Дорнод бүсийн финал (Шууд) Тоглолт №2
  • 11:00
    Премьер лигийн тойм №1
  • 12:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:30
    "Наадам 2019" 4, 5-н даваа
  • 15:00
    Дээд лигийн тойм №15
  • 16:00
    Сумида Жипро - Улаанбаатар Дээд лиг 2020
  • 18:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    "SPS Блиц" дугаар 8
  • 18:50
    УБ-н Мазаалайнууд - Атлетик 220 (Шууд) Дээд лиг 2020
  • 21:00
    "Бөхийн Ертөнц" #1 нэвтрүүлэг - S2/20
  • 21:30
    NBA Gametime №152
  • 22:00
    NBA Talk №34 /Тусгай дугаар/
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 19:50
    "Туушин - Хөгжлийг дэмжсэн 30 жил" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1425
  • 11:00
    ONE: Fire & Fury
  • 13:30
    UFC 246: МкГрегор-Серроне
  • 16:00
    UFC: Лий-Оливейра
  • 18:00
    UFC: Рэйэс-Вэйдман
  • 20:30
    ONE: A New breed III (Шууд)
  • 23:30
    ONE Weekly #37

Сүлд ТВ

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Жанжин Лхагвасүрэн баримтат кино
  • 09:55
    Зарын цаг
  • 10:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 11:30
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 32-р анги
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    DW Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 13:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 15:30
    Зарын цаг
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    Эрийн хийморь нэвтрүүлэг Монгол улсын харцага Доржийн Анар
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:30
    "Цам" баримтат кино
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 33-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Дурсамж 1994" ОАК 13-р анги
  • 08:35
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 23
  • 10:00
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 23, 24-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 31
  • 11:55
    "Романтик эмч Ким Са Бу" ОАК 8-р анги
  • 13:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 131, 132-р анги
  • 14:00
    "Урхидагч" ОАК 4-6-р анги
  • 17:20
    "Дурсамж 1994" ОАК 14-р анги
  • 19:00
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 25, 26-р анги
  • 20:30
    "Романтик эмч Ким Са Бу" ОАК 9-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 133, 134-р анги
  • 23:20
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 25, 26-р анги
  • 00:30
    "Романтик эмч Ким Са Бу" ОАК 9-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    Ман Сити - Лион Аваргуудын лиг 1/4
  • 02:30
    Дэнвэр - Л.А Клипперс Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 04:30
    Лион - Байерн Аваргуудын лиг 1/2
  • 06:30
    Дэнвэр - Юта Плэй-Офф Тоглолт №4
  • 08:30
    Вест Бром - Лэстер PL 1-р тойрог
  • 10:30
    NBA Action №2928
  • 11:00
    Л.А Клипперс - Даллас Плэй-Офф Тоглолт №4
  • 13:00
    PL Netbusters №01
  • 13:30
    Тоттенхэм - Эвертон PL 1-р тойрог
  • 15:30
    NBA Gametime №151
  • 16:00
    Өрнөд бүсийн финал Тоглолт №1
  • 18:00
    Ливерпүүл - Лийдс PL 1-р тойрог
  • 20:00
    NBA Gametime №152
  • 20:30
    Премьер лигийн тойм №01
  • 21:30
    PL World №01
  • 22:00
    Дорнод бүсийн финал Тоглолт №2

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Жанжин Лхагвасүрэн баримтат кино
  • 09:55
    Зарын цаг
  • 10:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 11:30
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 32-р анги
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    DW Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 13:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 15:30
    Зарын цаг
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    Эрийн хийморь нэвтрүүлэг Монгол улсын харцага Доржийн Анар
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:30
    "Цам" баримтат кино
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 33-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    “Бүүба” хүүхэлдэйнкино
  • 08:30
    “National times news”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Гадаадынулсорнууд
  • 09:15
    “Дуу хуурын нутгаас дуурийн дуучин ӨЦэрэнчунт”
  • 10:00
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 10:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “МинийЭрдэнэ” ОАУСК 47, 48-р анги
  • 12:30
    “Дуу түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Кино бидний амьдралд
  • 13:30
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино1-р бүлгийн7-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 15:00
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 15:00
    “National times news”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 15:40
    “Бүүба” хүүхэлдэйнкино
  • 17:40
    ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 17:50
    Урлагаар эмлэхүй
  • 18:00
    “МинийЭрдэнэ” ОАУСК 49-р анги
  • 18:45
    “Дуу хуурын нутгаас дуурийн дуучин ӨЦэрэнчунт”
  • 19:30
    “Бүүба” хүүхэлдэйнкино
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:40
    “МинийЭрдэнэ” ОАУСК 49, 40-р анги
  • 22:10
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 22:15
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино1-р бүлгийн8-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 23:00
    “National times news” мэдээллийнхөтөлбөр
  • 23:40
    Шөнийнзураглал
  • 23:45
    Сонгодогурлагийнцаг
  • 23:55
    Төрийндуулал
  • 23:58
    Эфирзавсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Волейбол Тайланд- БНХАУ
  • 09:00
    МХБХН-ны эмэгтэйчүүдийн үндэсний лиг: Монголын тэмүүлэл- Ховд аймаг-шууд
  • 10:40
    МХБХН-ны эмэгтэйчүүдийн үндэсний лиг: Арвис-Туулын том тулнууд-шууд
  • 12:20
    МХБХН-ны эмэгтэйчүүдийн үндэсний лиг: Шинэ яармаг-Дэрэн шууд
  • 14:00
    МХБХН-ны эмэгтэйчүүдийн үндэсний лиг: Хоромхон-Хад шууд
  • 15:40
    МХБХН-ны эмэгтэйчүүдийн үндэсний лиг: Титэм хужирт-Алдрын дайчид-шууд
  • 17:15
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Сагсан бөмбөг Монгол-Индонез
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Сагсан бөмбөг Монгол-Индонез /үргэлжлэл/
  • 19:25
    “Улаанбаатар 2020” Жудо бөхийн насанд хүрэгчдийн АШТ-нийтойм 1-р хэсэг
  • 20:30
    Олимпын боловсролд
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    “NHL” тойм
  • 21:45
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг “Лондон 2012” олимпын дурсамж
  • 22:20
    Спорт-түүх
  • 23:20
    Морьтны соёл: Эмээл минь хаан ширээ
  • 23:45
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Шууд дамжуулалт
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Сэдвийн гүнд
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Сэдвийн гүнд
  • 22:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлохмэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Music time
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Тахианы өд” ОАК-54
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Амьдрах ухаан
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК-32
  • 14:45
    Түмэнд түгээе
  • 15:00
    Онцлохмэдээ
  • 15:35
    Кино – Миний амьдрал
  • 15:45
    Түмэнд түгээе
  • 16:00
    Хошин өнцөг
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 18:00
    “Тахианы өд” ОАК-55
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлохмэдээ
  • 19:35
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Номын нандин сахиус
  • 20:30
    ТВ-галерей
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлохмэдээ
  • 21:30
    Кино - Минийамьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК-33
  • 22:45
    Онцлохмэдээ
  • 23:20
    Music time
  • 02:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Одиссейн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 10:50
    Дасгалаа хийцгээе: Ахлах ангийнханд
  • 11:00
    “Босго тотго” ОАК53-р анги
  • 11:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:00
    “Монгол хүүхдүүд” урлагын их наадам
  • 14:20
    “Шинэ байшинд” телелвизийн жүжиг 1-р анги
  • 15:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:40
    Шинжлэх ухааны цаг хөтөлбөр
  • 16:20
    “Эх өв” Ордос
  • 16:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:00
    12/15 өсвөр насныханд
  • 17:30
    “Одиссейн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 18:00
    “Зогсошгүй” Соёлын тэргүүний ажилтан О.Эрдэнэсүх
  • 18:40
    “Урлан” Талын уянга Монгол кино нэгтгэлийн кино зураач,МУСТА Б.Болд
  • 18:45
    “Босго тотго” ОАКтөгсгөлийн 54-р анги
  • 19:35
    “Манай гэр бүл” Миний хүүгийн Төрсөн өдөр
  • 20:00
    эфир завсарлав

Олон Саналтай

IX/2616:00

AsianBox

"Сүн Ү Күн" ОАК 1-р анги

IX/2622:00

Боловсрол ТВ

"Анагаахын алдартнууд" ОАК 9-р анги

IX/2617:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 1, 2-р анги