МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө”хөтөлбөр
  • 08:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино. 2-р бүлгийн 7-р анги
  • 08:30
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 09:00
    “Үнс” уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 10:30
    “12/15” өсвөр насныханд зориулав
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 11:30
    “Манай гэр бүл” цуврал “Багш-Сурагч-Гэр бүл”
  • 12:00
    “Манай гэр бүл” цуврал “Хамтдаа”
  • 12:30
    “Манай гэр бүл” цуврал “Аз жаргалын түлхүүр”
  • 13:00
    “Улаанбаатар 2020” Жудо бөхийн насанд хүрэгчдийн аварга шалгаруулах тэмцээний тойм
  • 14:00
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв
  • 14:30
    “Суварган цэнхэр уулс” Монголын уран сайхны кино
  • 16:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Бууж үдлэх хорвоо” Хүүхдийн зохиолч, Соёлын гавьяат зүтгэлтэн Д.Давааням
  • 16:40
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 16:50
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хөгжмийн агшин
  • 17:30
    MNB Спорт суваг: “Эв нэгдэл-Хамтын хүч” Монголын Жүдо бөхийн ахмад тамирчид оролцов
  • 18:10
    “Эргэх дөрвөн цаг” Өмнөговь аймгаас бэлтгэв
  • 18:40
    Монголчууд Америкт
  • 19:10
    Хил хамгаалах байгууллагын 87 жилийн ойд: “Домогт хил” теле концерт
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино. 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 22:40
    “Үнс” уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Намрын хит 2020
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    Кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    Кофе юу? цай юу?
  • 11:00
    Теле хичээл 5-р анги /Математик, Хөгжим, Монгол хэл, Биеийн тамир/
  • 12:05
    "Худалдаачин Ким Ман Дог" олон ангит кино /22/
  • 13:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:20
    Теле хичээл 5-р анги /Математик, Хөгжим, Монгол хэл, Биеийн тамир/
  • 14:30
    Өнөөгийн Монгол /япон хэлээр/
  • 14:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:05
    "Гэртээ ганцаараа" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:35
    "Girls" олон ангит кино /4/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Тамирчны нэг өдөр
  • 21:10
    "Худалдаачин Ким Ман Дог" олон ангит кино /23/
  • 22:25
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 23:00
    "7 дахь бичээс" олон ангит кино /4/
  • 23:55
    Сумо тойм
  • 00:25
    Кино-Миний амьдрал
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 10:10
    "теле хичээл бататгал:2-р анги" /өмнөх жилийн 1-р анги-монгол хэл,хөгжим,математик, биеийн тамир/
  • 11:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:20
    "одесст нэг удаа" оросын оак 11,12-р анги
  • 14:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 1-р анги
  • 15:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:30
    "теле хичээл бататгал:2-р анги" /өмнөх жилийн 1-р анги-монгол хэл,хөгжим,математик, биеийн тамир/
  • 16:40
    "шеф" оак 1 бүлэг 23,24-р анги
  • 18:20
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 4-р анги
  • 21:10
    "дэлхий хавтгай"
  • 22:10
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "шеф" оак 1 бүлэг 25,26-р анги
  • 01:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "орон орны хоол"
  • 08:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:10
    "ахмадын баяр 2020"
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага30/0
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:15
    "муу залуус" соак 8,9,10-р анги
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "ахмадын баяр 2020"
  • 15:55
    "монгол улсаа хөгжүүле"ток шоу
  • 16:35
    "цаг агаарын мэдээ"
  • 16:40
    "tvmall"
  • 17:10
    "ойлголт зөв бол үйлдэл зөв"
  • 17:40
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    "эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 18:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "муу залуус" соак 13-р анги
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    шинэ хөдөө
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр"
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:20
    Дорнын зурлага
  • 07:25
    “Цэцгэн зурваст дээрэмчин” ОАУСК, 15-р анги /давталт/
  • 08:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 08:45
    “Хамгийн сайхан нь” МУСК
  • 10:25
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Гарц” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Монголын үндэсний бөхийн тойм
  • 13:15
    “Их Монгол улс” теле нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 14:25
    “Амрыг эрье” нэвтрүүлэг
  • 14:55
    “Зугт” ОАУСК, 1-2-р анги
  • 16:25
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “Зугт” ОАУСК, 3-4-р анги
  • 18:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Кино задлан” нэвтрүүлэг
  • 19:22
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Дээрэмчин, цагдаа, чөтгөр” УСК
  • 23:15
    Монголын үндэсний бөхийн тойм
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Нарүто" Анимэ115,116-р анги
  • 09:00
    Day time арилжааныхөтөлбөр
  • 10:00
    Бизнесамжилт
  • 10:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:00
    Теле хичээл 2-р анги /Бататгах хичээл/
  • 12:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 12:30
    "Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн " Номин холдинг
  • 12:50
    "ЭЗЕЛ" ОАК 76-р анги
  • 13:50
    "ЭЗЕЛ" ОАК 77-р анги
  • 14:40
    "ЭЗЕЛ" ОАК 78-р анги
  • 15:30
    "ЭЗЕЛ" ОАК 79-р анги
  • 16:30
    Бизнесамжилт
  • 17:00
    Таныэрүүлмэндэд
  • 17:30
    GENCO CLUB-25 "Улаанбаатар-2020" жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн ГРАНПРИ тэмцээний тойм
  • 19:00
    "С1 Долоохоногийнтойм" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 19:40
    “Шидэт тогооч” ОАУСК 5-р анги
  • 20:10
    Date хийх үү? нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Алганыхээ" ток шоу Залуу бизнес эрхлэгч Б.Жавзандорж
  • 22:00
    "Сансрынхөлөг: Бослого" УСК
  • 23:50
    "Францүнсэлт" МУСК
  • 01:40
    Эфирзавсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    теле хичээл: 10-р анги
  • 11:00
    төөрдөг байшин оак-12
  • 12:00
    ахмадын баяр 2020
  • 12:30
    төөрдөг байшин оак-13
  • 13:30
    төөрдөг байшин оак-14
  • 14:30
    төөрдөг байшин оак-15
  • 15:30
    төөрдөг байшин оак-16
  • 16:30
    ахмадын баяр 2020
  • 17:00
    теле хичээл: 10-р анги
  • 18:30
    чи чадна
  • 19:30
    хайрын хүч
  • 20:30
    sbn news тойм
  • 21:30
    шийдэл
  • 22:30
    ийм нэгэн дурлал 1-р анги
  • 00:05
    эфир төгсөнө

NTV

  • 00:00
    "Аюултайхарилцаа" МУСК
  • 01:45
    Японамьдралынхэвмаяг
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:00
    "Цаасаншувуу" ОАК 10-р анги
  • 03:45
    NTV энэдолоохоногт
  • 04:00
    Эфирзавсарлав
  • 06:00
    "Цаасаншувуу" ОАК 6-10 ангиуд
  • 09:50
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино 1.19-р анги
  • 10:15
    "Марчаахай" хүүхдийннэвтрүүлэг /1-3/
  • 11:20
    "Ногоонкоммент" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Бидхоёрынвальс" УСК
  • 12:50
    "Venera VIP clinic - үзүүлжбайна" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Азбаяр: "Урамтүгээе"
  • 13:00
    "Бяцханмастерууд" шоу 1,2
  • 15:15
    "Азжаргалтайамьдрал" УСК
  • 17:10
    "Хийморьдалласаннутаг" баримтаткино
  • 18:00
    "Болзоо" ярилцахцаг
  • 19:00
    "Улаанбал" тойм
  • 19:30
    "Улаанбуланөнөөцагт" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Амкабагурваналтандүрэм" МУСК
  • 22:00
    "Н.Төгсцогт-К.Маррэро" IBO холбооныаваргынтөлөө
  • 23:10
    "Сүүлчийншөнө" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-19-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5-8-р анги
  • 09:15
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.11-13-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:08
    Теле хичээл: Газарзүй 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 10:30
    Теле хичээл: Математик 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 10:50
    Теле хичээл: Иргэний ёс зүй 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 10:55
    Теле хичээл: Биологи 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 11:07
    Теле хичээл: Физик 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 11:30
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 7-9-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:06
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 19-20-р анги
  • 13:30
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Теле хичээл: Газарзүй 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 14:32
    Теле хичээл: Математик 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 14:52
    Теле хичээл: Иргэний ёс зүй 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 15:00
    Теле хичээл: Биологи 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 15:12
    Теле хичээл: Физик 8-р анги /Өмнөх жилийн 7-р анги/
  • 15:35
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 37-38-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Жингийн бооцоо" реалити шоу-5
  • 17:10
    "Анагаахын алдартнууд" ОАК 6-р анги
  • 17:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.14-15-р анги
  • 19:30
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 21-22-р анги
  • 21:00
    "Жингийн бооцоо" реалити шоу-6
  • 22:00
    "Анагаахын алдартнууд" ОАК 7-р анги
  • 22:30
    "Гоц ухаатан" Стивен Хокингийн онолоос 1-р хэсэг
  • 23:25
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Сайннайзууд" УСК
  • 09:40
    Хөгжмийнцаг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Математик
  • 10:25
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Дуухөгжим
  • 10:35
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Монголхэл
  • 10:55
    "LUSTRE" брэндүзүүлжбайна
  • 11:00
    "Минийбэр" МУСК
  • 12:00
    Ахмадынбаяр 2020
  • 12:20
    "Түмнийэх" энтертайментүзүүлжбайна.
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Математик
  • 14:25
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Дуухөгжим
  • 14:35
    ЕБС-ийн 3-р ангийнхичээл-Монголхэл
  • 14:55
    "Энэамьдралааөөрчлөх 10 боломж" УСК
  • 16:50
    "Нууцажилтан" УСК
  • 18:40
    "Урбан" ажлынхувцасүзүүлжбайна.
  • 18:50
    "Алуурчнынууц" УСК
  • 20:40
    Ахмадынбаяр 2020
  • 21:00
    "Постмарафон- Post marathon"
  • 21:30
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 22:00
    "Бяцханлусындагина" УСК
  • 23:50
    ЭхОрныӨглөөуулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино (23) 22-26-р анги
  • 08:00
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 33-40-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Тэр бүсгүйн нууцлаг амьдрал" СОАК 5,6-р анги
  • 14:30
    Нүүдэл Шийдэл
  • 15:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги
  • 17:00
    "Том 6 толгой" МУСК
  • 18:30
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia-2" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 23:20
    "Автомат" УСК
  • 01:20
    "Сайхан түүхүүд" цуврал
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:55
    Шинэөглөөэхлэл
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнестоль
  • 09:30
    "Хуримынсюрприз"МУСК
  • 11:00
    "Телехичээл" 8-р анги /Монголхэл/
  • 11:20
    "Телехичээл" 8-р анги /Хими/
  • 11:40
    "Телехичээл" 8-р анги /Хөгжим/
  • 11:45
    "Телехичээл" 8-р анги /Газарзүй/
  • 12:05
    "Телехичээл" 8-р анги /Дизайнтехнологи/
  • 12:25
    "Телехичээл" 8-р анги /Биеийнтамир/
  • 12:30
    "Ярилцахцаг" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Монголынгайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнестоль
  • 13:30
    Хошинурлагийнтоглолт
  • 14:20
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 3-5-р анги
  • 16:05
    "Чухалсэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 17:05
    "Сумынатаманхотод" МУСК
  • 18:00
    "Экологийнцаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнестоль
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:00
    "Эрэл" эрэнсурвалжлахнэвтрүүлэг
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Ичээнднь" МУСК
  • 00:40
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 01:10
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:30
    Баримтат кино
  • 07:40
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 09:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Дэлхийд гайхагдах Монгол бренд- Монгол бяслаг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 19:00
    "FACT & EXPERT" тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    Дэлхийд гайхагдах Монгол бренд- Монгол бяслаг
  • 20:15
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 20:20
    Амрыг эрэе нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Миний Улаанбаатар нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 22:50
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 23:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 23:05
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Төв аймгийн цаг
  • 07:40
    "Намрын Хит - 2020" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө хөтөлбөр
  • 09:40
    "Намрын Хит - 2020" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:20
    Аки башё тойм
  • 10:50
    Бизнес Амжилт
  • 11:20
    Кино шиг амьдрал УСК
  • 13:00
    Энх өглөө хөтөлбөр
  • 13:40
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Гурзуф ОАК 1,2,3-р анги
  • 17:40
    Бизнес Амжилт
  • 18:10
    Монгол бетон дэр нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Ахмадын баяр" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 19:30
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:00
    "Ахмадын баяр" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ – Тойм
  • 21:40
    Аки башё тойм
  • 22:10
    Ичээнд нь МУСК
  • 00:00
    Эргэх цаг мэдээ – Тойм
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:10
    "Шинэ трэйлер"
  • 08:20
    "Сайн найзууд (Goodfellas) УСК
  • 11:00
    "Хөрш (The Neighbors)" УСК
  • 13:00
    "Цаг хугацаа (The Hours)" УСК
  • 15:10
    "Жакал Айсуй (Code Name: Jackal)" УСК
  • 17:10
    "Коломбиана (Colombiana)" УСК
  • 19:10
    "8 Миль (8 Mile)" УСК
  • 21:30
    "Тэнгисийн амин сүнс (In the Heart of the Sea)" УСК
  • 23:50
    "Блэйд (Blade) УСК
  • 01:50
    "Бичиг хэргийн мухлаг (Happiness for Sale)" УСК
  • 03:40
    "Эрх чөлөөт, ганц бие амьдрал (How To Be Single) УСК
  • 05:30
    "Тэнгисийн амин сүнс (In the Heart of the Sea)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Миний баатрын сургууль" Анимэ 22-25-р анги
  • 09:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Теле хичээл 5-р анги: Бататгал хичээл
  • 11:30
    "Ментор цаг" Нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 8-р бүлгийн 17,18-р анги
  • 13:50
    Ахмадын баяр
  • 14:10
    "One piece" Анимэ 916-919-р анги
  • 16:00
    Теле хичээл 5-р анги: Бататгал хичээл
  • 17:30
    Ахмадын баяр
  • 17:50
    "100 хоригдол" ОАК 5-р бүлгийн 8-10-р анги
  • 20:00
    "Зууны 100 эмэгтэй" Нэвтрүүлэг
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг #24
  • 21:00
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Хүүхдийн хамар цэвэрлэх
  • 21:10
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 22:00
    "Urban Talk" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 8-р бүлгийн 19,20-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Торгон цэрэг" УСК
  • 12:20
    "Шинэ конвид-19" үзүүлж байна
  • 12:50
    "Хэлэлцүүлэг-Хүүхэд хамгаалал-1" лекц
  • 14:00
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 16:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Миний очих 100 газар танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг"
  • 17:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Талархал" ток шоу
  • 20:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дайчдын хаалга" УСК
  • 23:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Завхан аймгийн цаг
  • 08:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Танхай тээгч" уран сайхны кино
  • 11:25
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 11:55
    Залуу лидер нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    4.0:Боловсролын цахим шилжилт буюу Цахим боловсрол
  • 13:50
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 14:50
    "Хоёр ба хагас эр хүн" 7-р бүлэг /15-18/-р анги
  • 16:30
    "Улаан малгайтын адал явдал"-Фантастик продакшн
  • 17:50
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:20
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Зууны 100 эмэгтэй" цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Хэлэлцүүлэг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэлхий гараг" цуврал 1-9 /Гүехэн тэнгис/
  • 22:00
    "Хоёр гүүрний цаана" уран сайхны кино
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Лэди цох ба Нуар муур" 3-7-р анги
  • 10:40
    "Гэнэтийн од" хошин тоглолт
  • 11:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ньюанс" хамтлаг "Granada" тоглолт
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 9-р анги
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Дураараа тогло" баримтат кино
  • 17:15
    Уран зохиолын цаг
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Грандмед" эмнэлэг үзүүлж байна
  • 19:35
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" МУ-ын ардын багш агсан С.Галсан
  • 21:00
    "Алс газар сурахаар одогсод" баримтат кино
  • 22:00
    "Аав" МУСК
  • 23:25
    "Гарын таван хуруу" МУСК
  • 00:53
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 08:30
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 17:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 18:00
    "Хүрээ панз" Давталт
  • 19:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 21:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хөгжлийн хөдөлгүүр Нийгэм, эдийн засаг
  • 23:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci kids- "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 10:00
    “Зэлүүд нутаг" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Босс жаалууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 14:00
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 15:20
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Тransformers-Хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:25
    “Мини Нинжа” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids - "Амьтдын ертөнц” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Доктор хэн” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Тусгаар тогтнолын эрэлд”
  • 10:50
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Цаг агаар
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Сүлд
  • 13:20
    Мартах учиргүй: “Анагаахын шинжлэх ухааны доктор, профессор, Хүний гавьяат эмч,мэс засалч Оргойн Сэргэлэн”
  • 14:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 14:20
    Жайка-NHK үзүүлж байна: “Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд” /Кий уулсын ариун газрууд/
  • 14:40
    Онцлох зочин /давталт/
  • 15:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Атар амьдралын амт” баримтат кино
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:20
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 16:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:30
    “Монголчууд Америкт” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино / Узбекистанаас Сирихүрэх зам/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Нийслэлийн соён гэгээрүүлэх цаг
  • 21:20
    Ногоон шошго: “Улаанбаатар нүүх үү үлдэх үү?”
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:45
    Хүрээлэн амьд ертөнц”...цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:15
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "НИТХ-ын цаг"
  • 09:30
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 26-р анги
  • 10:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:00
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:30
    "Миний эрдэнэ" ОАК 9,10-р анги
  • 13:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"
  • 15:00
    "15 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн шилдэг барилдаан
  • 17:00
    "Бизнес амжилт"
  • 17:30
    Ярилцах цаг
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Баримтат кино
  • 20:00
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 27-р анги
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хотын шийдэл"
  • 22:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК 11,12-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:00
    “Эх хүүхдийн төлөөх 90 жил” баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын сайхан бичигтэн” улсын 23-р уралдаан
  • 12:10
    “Бахай нийгэмлэг. Үүрийн гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 13:30
    “Ефросинья” УСК 105,106
  • 15:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган №258
  • 16:35
    “Сонгомол номын танилцуулга” нэвтрүүлэг. Бага хуралдай
  • 16:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 17:00
    “Шал өөр амьдрал” уран сайхны кино
  • 19:20
    “Алтан бөмбөрцөг” баримтат кино. Мексик
  • 21:10
    “Тэнгэрийн хишиг” номын нээлт. Доктор Ц.Адъяасүрэн
  • 22:50
    Үдшийн аялгуу
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    NBA Home video: 2008 Boston Celtics
  • 01:00
    2020 Playoff playback Celtics/Raptors Round 2 Game 1
  • 02:00
    2020 Playoff playback Celtics/Raptors Round 2 Game 2
  • 03:00
    Marquee matchup Celtics vs. Raptors 01/10/2017
  • 05:00
    2020 Playoff playback Celtics/76ers Round 1 Game 4
  • 06:00
    West Finals
  • 07:00
    2020 Playoff playback Celtics/Raptors Round 2 Game 1
  • 08:00
    NBA Home video: 2008 Boston Celtics
  • 09:00
    Marquee matchup Raptors vs. Celtics 02/01/2017
  • 11:00
    NBA Together: Dirk Nowitzki
  • 11:30
    West Finals
  • 13:00
    NBA Together: Steve Kerr
  • 13:30
    NBA Together: Zion Williamson
  • 14:00
    Marquee matchup Celtics vs. Raptors 01/10/2017
  • 16:00
    NBA Action 2929
  • 16:30
    WNBA Weekly #5
  • 17:00
    2020 Playoff playback Celtics/Raptors Round 2 Game 1
  • 18:00
    2020 Playoff playback Celtics/Raptors Round 2 Game 2
  • 19:00
    Inside the NBA
  • 20:00
    Marquee matchup Raptors vs. Celtics 02/01/2017
  • 22:00
    Inside the NBA
  • 23:00
    Marquee matchup Heat vs. Nets 04/10/2019

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ман.Сити-Ливерпүүл Pl 2018-2019
  • 11:00
    Жүдо Дюссельдорфын их дуулга 2018 Өдөр 3
  • 13:30
    Түүхэн тоглолт №36: Арсенал-Ливерпүүл 2003/04
  • 14:00
    Хьюстон - Л.А Лэйкерс NBA 2018-2019
  • 16:00
    Түүхэн тоглолт №1: Ман.Сити-Кпр 2011/12
  • 16:30
    Ман.Сити-Ливерпүүл PL 2018-2019
  • 18:30
    Жүдо Дюссельдорфын их дуулга 2018 Өдөр 3
  • 21:00
    Түүхэн тоглолт №36: Арсенал-Ливерпүүл 2003/04
  • 21:30
    Хьюстон - Л.А Лэйкерс NBA 2018-2019
  • 23:30
    Түүхэн тоглолт №1: Ман.Сити-Кпр 2011/12

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Хьюстон - Оклахома Сити Плэй-Офф Тоглолт №7
  • 11:00
    The Buzzer №29
  • 12:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:30
    "SPS Блиц" S2 #1
  • 12:50
    Улаанбаатар - Улаанбаатар Сити (Шууд) Дээд лиг 2020
  • 15:00
    PL World №01
  • 15:30
    "SPS Блиц" S2 #1
  • 15:50
    СП Фалконс - Хаан Хүнс Эрчим (Шууд) Дээд лиг 2020
  • 18:00
    Үндэсний бөхийн тойм S2 #1
  • 18:30
    "Биограф" нэвтрүүлэг №6 (Н.Төгсцогт)
  • 18:50
    Дэрэн - Хангарьд (Шууд) Дээд лиг 2020
  • 21:00
    "Бөхийн Ертөнц" #1 нэвтрүүлэг - S2/20
  • 21:30
    Вест Бром - Лэстер PL 1-р тойрог
  • 23:30
    PL Netbusters №01

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ONE Weekly #37
  • 09:30
    UFC: Эдгар-Солонгос Зомби
  • 12:00
    UFC: Родригез-Стефенс
  • 15:00
    ONE: Dawn of heroes
  • 18:00
    ONE: Шилдэг 100 тулаан #3
  • 19:00
    UFC 248: Адесанья-Ромеро
  • 22:00
    WWE Smackdown live 1099

Сүлд ТВ

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 10:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 11:30
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 33-р анги
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 14:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 15:30
    Зарын цаг
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Иван ба саарал чоно" хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын сорил 5-5-р хэсэг
  • 20:10
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 34-р анги
  • 22:50
    "Говийн зэрэглээ" МУСК

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Дурсамж 1994" ОАК 14-р анги
  • 08:40
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 25, 26-р анги
  • 09:30
    "Романтик эмч Ким Са Бу" ОАК 5-7-р анги
  • 13:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 127-131-р анги
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Миний хөрш Тэриус" ОАК төгсгөлийн 16 -р анги
  • 17:20
    "Дурсамж 1994" ОАК 15-р анги
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 27, 28-р анги
  • 20:30
    "Романтик эмч Ким Са Бу" ОАК 10-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 135, 136-р анги
  • 23:20
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 27, 28-р анги
  • 00:30
    "Романтик эмч Ким Са Бу" ОАК 10-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Портланд - Л.А Лэйкерс Плэй-Офф Тоглолт №5
  • 02:00
    Лайпциг - ПСЖ Аваргуудын лиг 1/2
  • 04:00
    Дэнвэр - Юта Плэй-Офф Тоглолт №7
  • 06:00
    ПСЖ - Байерн Аваргуудын лигийн шигшээ
  • 08:30
    NBA Action №2929
  • 09:00
    Өрнөд бүсийн финал (Шууд) Тоглолт №2
  • 11:30
    Вест Хэм - Ньюкасл PL 1-р тойрог
  • 13:30
    NBA Gametime №152
  • 14:00
    Ливерпүүл - Лийдс PL 1-р тойрог
  • 16:00
    Ливерпүүл - Лийдс PL 1-р тойрог
  • 18:00
    The Buzzer №30
  • 19:00
    Pre-Game Show №8 (Шууд)
  • 19:20
    Эвертон - Вест Бром (Шууд) PL 2-р тойрог
  • 21:30
    Pre-Game Show №9 (Шууд)
  • 21:50
    Лийдс - Фүлхэм (Шууд) PL 2-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 10:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 11:30
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 33-р анги
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 14:00
    Теле хичээл:12-р ангийн сурагчдад зориулсан бататгал 11-р ангий хичээл
  • 15:30
    Зарын цаг
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Иван ба саарал чоно" хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын сорил 5-5-р хэсэг
  • 20:10
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 34-р анги
  • 22:50
    "Говийн зэрэглээ" МУСК

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    Зураглал
  • 07:40
    “Бүүба” хүүхэлдэйнкино
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    “Өнгөлөг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАУСК ОАУСК41, 42, 43, 44, 45-р анги
  • 14:45
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 14:50
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино1-р бүлгийн4, 5, 6-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 16:50
    Хошин хөтөлбөр
  • 17:20
    “Ихномгон” уламжлалтэмнэлэгтэйтанилцанауу!
  • 17:25
    “Бүүба” хүүхэлдэйнкино
  • 18:25
    “Миний Эрдэнэ” ОАУСК ОАУСК41, 42, 43, 44, 45-р анги
  • 22:10
    ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:20
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино1-р бүлгийн4, 5, 6-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 00:35
    Төрийндуулал
  • 00:37
    Эфирзавсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Уран сайхны гимнастик
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Уран сайхны гимнастик /үргэлжлэл/
  • 10:15
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт 4-р хэсэг
  • 10:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:35
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Будапешт-2013” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 1-р хэсэг
  • 11:20
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Волейбол БНСАУ-Япон
  • 13:40
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Жюү Жицу бөхийн барилдаан 1-р хэсэг
  • 16:30
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадам:Талбайн теннис
  • 18:10
    Дархан мэх: Монгол улсын начин А. Алтанхуяг
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Будапешт-2013” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 2-р хэсэг
  • 19:30
    “Ширээний теннис Монголд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Оддын замнал: Мэргэжлийн гольфийн домогт тамирчин Тайгер Вүүдс
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    “Улаанбаатар 2020” Жудо бөхийн насанд хүрэгчдийн АШТ-нийтойм 2-р хэсэг
  • 22:20
    Морьтны соёл: Уурганы урт түүх
  • 22:50
    Бахархал: Авто спортын олон улсын хэмжээний мастер Б. Бат-Ундрал

Парламент телевиз

  • 07:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Ярих өнцөг
  • 13:00
    Сэдвийн гүнд
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    УИХ-ын цаг
  • 16:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт /шууд/
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 20:00
    Сэдвийн гүнд
  • 21:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 22:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлохмэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Music time
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Тахианы өд” ОАК-55
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Номын нандин сахиус
  • 12:30
    ТВ-галерей
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК-33
  • 14:45
    Түмэнд түгээе
  • 15:00
    Онцлохмэдээ
  • 15:35
    Кино – Миний амьдрал
  • 15:45
    Түмэнд түгээе
  • 16:00
    Хошин өнцөг
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Луужин-хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:00
    “Тахианы өд” ОАК-56
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-клиник
  • 19:35
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Зөв хооллоё
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    МЭМАҮЭХ үзүүлж байна
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК-34
  • 22:45
    Music time
  • 02:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Одиссейн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 10:50
    Дасгалаа хийцгээе: Ахлах ангийнханд
  • 11:00
    “Босго тотго” ОАКтөгсгөлийн 54-р анги
  • 11:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:00
    “Зогсошгүй” Соёлын тэргүүний ажилтан ” О.Эрдэнэсүх
  • 12:40
    Жив жив
  • 13:00
    “Манай гэр бүл”Багш-Сурагч-Гэр бүл
  • 13:25
    “Манай гэр бүл” Хамтдаа
  • 13:50
    “Манай гэр бүл”Аз жаргалын түлхүүр
  • 14:15
    “Шинэ байшинд” телелвизийн жүжиг 2-р анги
  • 15:15
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:25
    “Хөдөөгийн баясгалан” МУСК
  • 16:35
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    12/15өсвөр насныханд
  • 17:30
    “Одиссейн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 18:00
    “Атар амьдралын амт” баримтат кино
  • 19:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:10
    “Хайрлаарай” Дөрвөн цаг
  • 20:00
    эфир завсарлав

Олон Саналтай

IX/2622:00

Боловсрол ТВ

"Анагаахын алдартнууд" ОАК 9-р анги

IX/2616:00

AsianBox

"Сүн Ү Күн" ОАК 1-р анги

IX/2619:35

NTV

"Ангийнулирал" УСК