МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө”хөтөлбөр
  • 08:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино. 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 08:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 09:00
    “Үнс” уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 10:30
    “12/15” өсвөр насныханд зориулав
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 11:25
    “Манай гэр бүл” цуврал “Өсвөр нас эцэг эх”
  • 11:55
    “Манай гэр бүл” цуврал “Миний хүүгийн төрсөн өдөр”
  • 12:25
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 13:25
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 14:25
    Хил хамгаалах байгууллагын 87 жилийн ойд: “Хилийн салхи, хилчний хийморь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Долоон хожгор нэг можгор” хүүхдийн дуулалт жүжиг
  • 15:25
    “Хенриэтта эдлэн” уран сайхны кино
  • 16:50
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 17:10
    Монголчууд Америкт
  • 17:40
    Нийслэлийн соён гэгээрүүлэх цаг
  • 18:00
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    MNB Гэр бүл суваг: “Босох тэнхэл”
  • 18:50
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино. 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 21:40
    “2000” Монголын уран сайхны кино
  • 23:25
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    Кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    Кофе юу? цай юу?
  • 11:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 11:40
    "Худалдаачин Ким Ман Дог" олон ангит кино /23/
  • 12:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:55
    "7 дахь бичээс" олон ангит кино /3/
  • 13:55
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 14:25
    Тамирчны нэг өдөр
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    Зууны 100 эмэгтэй - БНМАУ-ын анхны ардын багш Г.Батсүх
  • 17:20
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:25
    "Girls" олон ангит кино /5/
  • 19:10
    Гэр хороололд - инженерийн хувьсгал
  • 19:30
    Сайн уу Сайнаа
  • 21:10
    "Худалдаачин Ким Ман Дог" олон ангит кино /24/
  • 22:30
    "7 дахь бичээс" олон ангит кино /5/
  • 23:25
    Сумо тойм
  • 23:55
    Кино-Миний амьдрал
  • 00:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 10:50
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 11:20
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 2,3,4-р анги
  • 14:10
    "дэлхий хавтгай"
  • 15:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:40
    "миний клипүүд" /алтан фонд үзүүлж байна/
  • 16:20
    "шеф" оак 1 бүлэг 25,26-р анги
  • 17:50
    "манцуйтай тамирчин"
  • 18:20
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 5-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "шеф" оак 1 бүлэг 27,28-р анги
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    "орон орны хоол"
  • 09:00
    business news
  • 09:10
    "ахмадын баяр 2020"
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага30/0
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:15
    business news
  • 12:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 12:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 13:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:10
    business news
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "муу залуус" соак 11,12,13-р анги
  • 16:15
    business news
  • 16:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:30
    "ахмадын баяр 2020"
  • 16:50
    "tvmall"
  • 17:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч"
  • 18:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "муу залуус" соак 14-р анги
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    business news
  • 20:30
    "шинэ хөдөө"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр"
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:30
    Дорнын зурлага
  • 07:35
    “Танихгүй танилууд” УСК
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:50
    Хошин шог
  • 10:20
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 11:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Галдагч” УСК
  • 15:25
    “Монгол геном” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Болд зүрх” УСК
  • 18:20
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Кино задлан” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Давалгаа” УСК
  • 23:10
    “Ретро авто акорд” нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Нарүто" Анимэ117,118-р анги
  • 09:00
    Day time арилжааныхөтөлбөр
  • 10:00
    Бизнесамжилт
  • 10:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:00
    "Алганыхээ" ток шоу
  • 12:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 12:30
    "Сургууль 17" СОАК 6-р анги
  • 13:30
    "Сургууль 17" СОАК7-р анги
  • 14:30
    "Сургууль 17" СОАК8-р анги
  • 15:30
    "Сургууль 17" СОАК9-р анги
  • 16:30
    Бизнесамжилт
  • 17:00
    Таныэрүүлмэндэд
  • 17:30
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 18:50
    "Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн " Номин холдинг
  • 19:10
    VIP ярилцлага
  • 19:40
    “Шидэт тогооч” ОАУСК 6-р анги
  • 20:10
    Who is she? нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Дэлхийгээр аялагчид” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний хөрш од" УСК
  • 00:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 01:50
    Эфирзавсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news тойм
  • 09:30
    хайрын хүч
  • 10:30
    амьдралын бэлэг
  • 11:30
    их эмч
  • 12:30
    шийдэл
  • 13:30
    ахмадын баяр 2020
  • 14:00
    истанбулын бэр оак-59
  • 15:20
    истанбулын бэр оак-60
  • 17:00
    ахмадын баяр 2020
  • 17:30
    истанбулын бэр оак-61
  • 18:50
    истанбулын бэр оак-62
  • 20:10
    истанбулын бэр оак-63
  • 21:30
    шийдэл ярилцлага
  • 22:00
    ийм нэгэн дурлал 2-р анги
  • 23:35
    эфир төгсөнө

NTV

  • 01:05
    "Бидхоёрынвальс" УСК
  • 02:10
    "Болзоо" ярилцахцаг
  • 03:00
    Эфирзавсарлав
  • 06:00
    "Тосгондболсонявдал" ОАК 20-22 ангиуд
  • 08:35
    Японамьдралынхэвмаяг
  • 08:50
    "Н.Төгсцогтынтулааныөмнө" шууд
  • 09:00
    "Тосгондболсонявдал" ОАК 23,24-р анги
  • 10:40
    "Марчаахай" хүүхдийннэвтрүүлэг /4/
  • 11:00
    "Чихажуудминьойрхонбай" УСК
  • 12:15
    "Venera VIP clinic - үзүүлжбайна" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Азбаяр: "Урамтүгээе"
  • 12:25
    "Бяцханмастерууд" шоу 3,4
  • 14:35
    "Инсүхатан" ОАК 52-55 ангиуд
  • 19:35
    "Тэнгэрийндуунууд 2" Торгонызамбаримтаткино
  • 20:20
    "Ида" УСК
  • 22:00
    "Н.Төгсцогт-Г.Расселл" WBC холбооныаваргынтөлөө
  • 23:25
    "Төмөрнар" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.1-4-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 32-34-р анги
  • 09:00
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1-6-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 21-22-р анги
  • 11:25
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 11:30
    "Boobies" ОАК төгсгөлийн 9-10-р анги
  • 12:50
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:05
    "Көсем" ОАК 2.5-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Хатагтай Скарлет ба гүнтэн" ОАК 1-2-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Жингийн бооцоо" реалити шоу-6
  • 17:10
    "Анагаахын алдартнууд" ОАК 7-р анги
  • 17:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.16-р анги
  • 19:20
    "E- баримт" шууд тохирол
  • 19:30
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 23-24-р анги
  • 21:00
    "Үндэсний үсэглэлийн аварга" 1-р улирал 4-р дугаар
  • 22:00
    "Анагаахын алдартнууд" ОАК 8-р анги
  • 22:25
    "Гоц ухаатан" Стивен Хокингийн онолоос 2-р хэсэг
  • 23:20
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Чөтгөрийншүүлт" УСК
  • 09:10
    "Бяцханлусындагина" УСК
  • 11:00
    "Сармагчныхаан 2" УСК
  • 13:05
    Ахмадынбаяр 2020
  • 13:25
    "LUSTRE" брэндүзүүлжбайна
  • 13:30
    Улаачдынсорил-Т.Цоожсүрэн
  • 14:00
    "Түмнийэх" энтертайментүзүүлжбайна.
  • 15:40
    "Долоонбурханхарвадаггүй" МУСК
  • 18:10
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ахмадынбаяр 2020
  • 18:50
    "Урбан" ажлынхувцасүзүүлжбайна.
  • 19:00
    "Лондонгийндээрэм" УСК
  • 21:00
    "Постмарафон- Post marathon"
  • 21:30
    "Хитманыбиехамгаалагчид" УСК
  • 23:50
    ЭхОрныӨглөөуулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Тэр бүсгүйн нууцлаг амьдрал" СОАК 7,8-р анги
  • 14:30
    "The Voice of Mongolia-2" шоу нэвтрүүлэг хөшигний ард
  • 15:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал) 7-10-р хэсэг
  • 15:50
    "Диваажинд хүрэх зам" МУСК
  • 17:30
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 16
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia-2" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Дайчдын хаалга" УСК
  • 23:20
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:55
    Шинэөглөөэхлэл
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 08:30
    "Ичээнднь" МУСК
  • 10:15
    Бизнестоль
  • 10:45
    "Ялжялагдах 10 хоног" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Бизнестоль
  • 13:40
    "Киношигамьдрал" МУСК
  • 15:10
    "Эрэл" эрэнсурвалжлахнэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 6-7-р анги
  • 16:20
    "ТоргонызамаартэмээтэйаяныМонгол, Хятад, Казакстан, Узбекистанулсыгтуулсантэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Экологийнцаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнестоль
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийнтоймхөтөлбөр
  • 20:10
    "Нэртөр" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "УИХ-ынцаг" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Киноминийамьдрал" МУСК
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийнтоймхөтөлбөр
  • 00:50
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Дуулиант хэрэг цуврал /давталт/
  • 07:30
    Тоглолтын цаг
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Миний Улаанбаатар нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Дэлхийд гайхагдах Монгол бренд- Монгол бяслаг
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хилийн чанадад хэлтэй болохыг зорьсон Батаагийн тэмдэглэл
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Түүх нэг минутанд
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 18:35
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 19:55
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 20:00
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 20:30
    "FACT & EXPERT" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 21:35
    Дэлхийд гайхагдах Монгол бренд- Монгол бяслаг
  • 21:50
    Уран сайхны кино
  • 23:45
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 23:50
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Телеконцерт
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ – Тойм
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө хөтөлбөр
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Аки башё тойм
  • 11:00
    Бизнес амжилт
  • 11:40
    Аялгуут хором
  • 12:20
    "Ахмадын баяр" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Аяллын тойрог
  • 13:30
    Энх өглөө хөтөлбөр
  • 14:00
    Гурзуф ОАК 4,5-р анги
  • 16:00
    Зөв сонголт
  • 16:20
    Төв аймгийн цаг
  • 16:50
    Аялгуут хором
  • 17:30
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 18:20
    Зүрхэнд дуссан нулимс УСК
  • 20:10
    "Ахмадын баяр" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Аки башё тойм
  • 21:30
    247 градус УСК
  • 23:00
    Аяллын тойрог
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:30
    "Гурван найз" ОАК (21-25-р анги)
  • 10:30
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.7-9-р анги)
  • 11:50
    "8 Миль (8 Mile)" УСК
  • 14:00
    "Бичиг хэргийн мухлаг (Happiness for Sale)" УСК
  • 16:00
    "Эрх чөлөөт, ганц бие амьдрал (How To Be Single) УСК
  • 18:00
    "Тэнгисийн амин сүнс (In the Heart of the Sea)" УСК
  • 20:15
    "+17: Bad Angel" МУСК
  • 22:00
    "Цус сорогчтой хийсэн ярилцлага (Interview with the Vampire) УСК
  • 00:20
    "Blade 2 (Blade 2) УСК
  • 02:20
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Миний баатрын сургууль" Анимэ 26-30-р анги
  • 10:10
    Хошин шог
  • 10:30
    "Надтай үлдээч" ОАК 11-13-р анги
  • 12:50
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 13:40
    Ахмадын баяр
  • 14:00
    "One piece" Анимэ 920-924-р анги
  • 16:10
    "100 хоригдол" ОАК 5-р бүлгийн 11-13-р анги
  • 18:20
    Ахмадын баяр
  • 19:00
    Хошин шог
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг #25
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:00
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Нярайн хүй арчилгаа
  • 21:10
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 22:00
    "Надтай үлдээч" ОАК 14,15-р анги
  • 23:30
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дайчдын хаалга" УСК
  • 12:00
    "Шинэ конвид-19" үзүүлж байна
  • 12:30
    "Хэлэлцүүлэг-Хүүхэд хамгаалал-2" лекц
  • 14:10
    "Танхай тээгч эх" МУСК
  • 16:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Миний очих 100 газар танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг"
  • 17:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Талархал" ток шоу
  • 20:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Валириан" УСК
  • 23:30
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Зууны 100 эмэгтэй" цуврал нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Хоёр гүүрний цаана" уран сайхны кино
  • 11:25
    "Дэлхий гараг" цуврал 1-9 /Гүехэн тэнгис/
  • 12:25
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Энх мэндийн аялгуу" теле концерт
  • 13:40
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 14:40
    "Хоёр ба хагас эр хүн" 7-р бүлэг /19-22/-р анги
  • 16:20
    Х-ТҮЦ "Гэрээт эхнэр" теле жүжиг
  • 18:05
    4.0:Боловсролын цахим шилжилт буюу Цахим боловсрол
  • 18:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярилцлага
  • 21:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хүүхэлдэй" уран сайхны кино
  • 23:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Улаанбаатарт байгаа миний аавд" МУСК
  • 10:10
    "Сайн байна уу, захирал аа" нэвтрүүлэг "Observing consulting" ХХК-ий захирал Д.Отгонбат
  • 11:00
    "Алс газар сурахаар одогсод" баримтат кино
  • 12:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 145-150-р анги
  • 18:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" ӨМӨЗО алдарт дуучин С.Тэнгэр
  • 20:30
    "103" хошин тоглолт
  • 21:00
    "Алдагдсан цагийн эрэлд" баримтат кино
  • 21:40
    "Бид 3-ын болзоо" МУСК
  • 23:20
    "Загийн алим" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 08:30
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:20
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    Хөгжлийн хөдөлгүүр Нийгэм, эдийн засаг
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Хүрээ панз" Давталт
  • 19:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 21:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хөгжлийн хөдөлгүүр Нийгэм, эдийн засаг
  • 23:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 10:00
    “Хашаанаасаа гарсан нь”бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Сиэста Зи”
  • 13:45
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:00
    "Бяцхан багш” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Transformers-Хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 20:15
    “Мөнх тунх” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Доктор хэн” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 10:20
    “Үхэшгүй мөнхийн хороо-Даян дэлхийн хөдөлгөөн” баримтат кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Гол сэдэв
  • 11:40
    Цаг агаар
  • 11:45
    “Монголчууд Америкт” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Нийслэлийн соён гэгээрүүлэх цаг
  • 12:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв /давталт/
  • 13:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: МҮОНТ-ийн 45 жилийн ойд зориулсан “Бүтээлд хязгаар үгүй”
  • 13:55
    Цаг агаар
  • 14:00
    Ногоон шошго: “Улаанбаатар нүүх үү?Үлдэх үү?”
  • 14:20
    “Далай” баримтат кино
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:20
    “120/80” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Эргэх дөрвөн цаг /Өмнөговь аймгаас бэлтгэв/
  • 17:30
    “Монголчууд Америкт” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Явлаа, ирлээ/давталт/
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшиг” баримтат кино /Иорданаас Этиоп хүрэх зам/
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Гэгээн үдэш” Ардын жүжигчин, төрийн шагналт, зохиолч, эрдэмтэн Э.Оюуны амьдрал, уран бүтээлээс
  • 22:20
    Цаг агаар
  • 22:30
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:30
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:35
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 09:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 10:00
    2020 оны Футзалын дээд лиг /шууд дамжуулна/
  • 10:01
    "Улаанбаатарын мазаалайнууд VS Алдарын дайчид"
  • 12:00
    "Сор VS Монголын тэмүүлэл"
  • 14:00
    "Эрхэс VS Унаганууд"
  • 16:00
    "Аврагч VS Арвис"
  • 18:00
    "Хан-Уул VS Би Си Эйч Лионс"
  • 20:00
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 22:10
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:00
    “Тэнгэрийн хишиг” номын нээлт. Доктор Ц.Адъяасүрэн
  • 10:40
    “Шал өөр амьдрал” уран сайхны кино
  • 13:00
    “Иргэн төвтэй төрийн үйлчилгээ” лекц UB Impulse 25
  • 14:20
    “Орчлон ертөнцийн нууц. Сар” баримтат кино
  • 15:05
    “Нүгнээ. Нэг өдрийн сахил сахин ёсон” нэвтрүүлэг
  • 17:05
    “Бумбараш” уран сайхны кино
  • 19:15
    “Сохрын орон” номын нээлт
  • 20:00
    “Бидний хайртай галт тэрэг” баримтат кино
  • 20:55
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 23:00
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    Marquee matchup Heat vs. Nets 04/10/2019
  • 01:00
    Inside the NBA
  • 02:00
    2020 Playoff playback Heat/Bucks Round 2 Game 1
  • 03:00
    Inside the NBA
  • 04:00
    2020 Playoff playback Heat/Pacers Round 1 Game 1
  • 05:00
    2020 Playoff playback Heat/Pacers Round 1 Game 2
  • 06:00
    NBA Home video: 2006 Miami Heat
  • 07:00
    East Finals
  • 08:00
    Marquee matchup Heat vs. Celtics 12/30/2016
  • 10:00
    2020 Playoff playback Heat/Bucks Round 2 Game 1
  • 11:00
    East Finals
  • 12:30
    WNBA Weekly #5
  • 13:00
    2020 Playoff playback Heat/Pacers Round 1 Game 1
  • 14:00
    NBA Gametime
  • 15:00
    Marquee matchup Warriors vs. Heat 02/27/2019
  • 17:00
    NBA Gametime
  • 18:00
    2020 Playoff playback Heat/Pacers Round 1 Game 2
  • 19:00
    Marquee matchup Heat vs. Nets 04/10/2019
  • 21:00
    NBA Gametime
  • 22:00
    NBA Home video: 2006 Miami Heat
  • 23:00
    NBA Gametime

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Вест Хэм-Арсенал PL 2018-2019
  • 11:00
    ONE FC: Unstoppable dreams 2018
  • 14:30
    Дэнвер - Юта NBA 2018-2019
  • 16:30
    Вест Хэм-Арсенал PL 2018-2019
  • 18:30
    Голден Стейт- Вашингтон NBA 2018-2019
  • 20:30
    Production Time
  • 20:50
    Ньюкасл – Брайтон (шууд) PL 2-р тойрог
  • 23:00
    Production Time
  • 23:30
    Түүхэн тоглолт №2: Ман.Ютд-Тоттенхэм 2008/09

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Хьюстон - Л.А Лэйкерс Плэй-Офф Тоглолт №1
  • 11:00
    "Наадам 2019" 6, 7, 8, 9-н даваа
  • 14:30
    "SPS Блиц" S2 #1
  • 14:50
    NBA Talk №34 /Тусгай дугаар/
  • 16:20
    УБ-н Мазаалайнууд - Атлетик 220 Дээд лиг 2020
  • 18:20
    Үндэсний бөхийн тойм S2 #1
  • 18:50
    Андууд Сити - Сумида Жипро (Шууд) Дээд лиг 2020
  • 21:00
    NBA Gametime №153
  • 21:30
    The Buzzer №30
  • 22:30
    Football Talk №02 /2020-21/

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ONE: Шилдэг 100 тулаан #3
  • 10:00
    UFC: Блакович-Жакар
  • 12:30
    UFC 240: Холловэй-Эдгар
  • 15:30
    UFC: Дэ Рандамие-Ладд
  • 18:00
    ONE: Warrior Spirit #3
  • 19:00
    UFC 242: Хабиб-Пориер
  • 22:00
    WWE Monday raw 1425

Сүлд ТВ

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг МУГЖ Ц.Өлзий-Орших
  • 10:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 34-р анги
  • 11:00
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    Багш найраглал
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 14:00
    Улаачдын сорил 5-5-р хэсэг
  • 15:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Газрын үнэр" МУСК
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Зарын цаг
  • 17:40
    DW Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Улаачдын сорил 5-6-р хэсэг
  • 20:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 35-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Дурсамж 1994" ОАК 15-р анги
  • 08:25
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 27, 28-р анги
  • 09:30
    "Романтик эмч Ким Са Бу" ОАК 8-10-р анги
  • 13:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 132-136-р анги
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Урхидагч" ОАК 1-р анги
  • 17:30
    "Дурсамж 1994" ОАК 16-р анги
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 29, 30-р анги
  • 20:25
    "Running man" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 137, 138-р анги
  • 23:20
    "Утсан хүүхэлдэй" ОАК 29, 30-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Pre-Game Show №10 (Шууд)
  • 00:20
    Ман Ютд - Кристал П. (Шууд) PL 2-р тойрог
  • 02:30
    Pre-Game Show №11 (Шууд)
  • 02:50
    Арсенал - Вест Хэм (Шууд) PL 2-р тойрог
  • 05:00
    Дэнвэр - Юта Плэй-Офф Тоглолт №4
  • 07:00
    Football Talk №02
  • 08:30
    Дорнод бүсийн финал (Шууд) Тоглолт №3
  • 11:00
    PL World №01
  • 11:30
    Эвертон - Вест Бром PL 2-р тойрог
  • 13:30
    Арсенал - Вест Хэм PL 2-р тойрог
  • 15:30
    Ман Ютд - Кристал П. PL 2-р тойрог
  • 17:30
    NBA Gametime №153
  • 18:00
    NBA Action №2930
  • 18:30
    Pre-Game Show №12 (Шууд)
  • 18:50
    Саутхэмптон - Тоттенхэм (Шууд) PL 2-р тойрог
  • 21:00
    Дорнод бүсийн финал Тоглолт №3
  • 23:00
    Pre-Game Show №13 (Шууд)
  • 23:20
    Челси - Ливерпүүл (Шууд) PL 2-р тойрог
  • 01:30
    Pre-Game Show №6 (шууд)
  • 01:50
    Тоттенхэм - Эвертон (шууд) PL 1-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг МУГЖ Ц.Өлзий-Орших
  • 10:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 34-р анги
  • 11:00
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    Багш найраглал
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 14:00
    Улаачдын сорил 5-5-р хэсэг
  • 15:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Газрын үнэр" МУСК
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Зарын цаг
  • 17:40
    DW Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Улаачдын сорил 5-6-р хэсэг
  • 20:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 35-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    Зураглал
  • 07:40
    “Бүүба” хүүхэлдэйнкино
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    “Өнгөлөг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАУСК ОАУСК46, 47, 48, 49, 50-р анги
  • 14:45
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 14:50
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино1-р бүлгийн7,8-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 16:50
    Хошин хөтөлбөр
  • 17:20
    “Ихномгон” уламжлалтэмнэлэгтэйтанилцанауу!
  • 17:25
    “Бүүба” хүүхэлдэйнкино
  • 18:25
    “Миний Эрдэнэ” ОАУСК ОАУСК46, 47, 48, 49, 50-р анги
  • 22:10
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 22:20
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино1-р бүлгийн7,8-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 23:55
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 00:00
    Төрийндуулал
  • 00:02
    Эфирзавсарлана

Парламент телевиз

  • 07:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Ярих өнцөг
  • 13:00
    Сэдвийн гүнд
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    УИХ-ын цаг
  • 16:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 20:00
    Сэдвийн гүнд
  • 21:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 22:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Music time
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Тахианы өд” ОАК-56
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    МЭМАҮЭХ үзүүлж байна
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    ТВ-клиник
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК-34
  • 14:45
    Түмэнд түгээе
  • 15:00
    Зөв хооллоё
  • 15:30
    Кино – Миний амьдрал
  • 15:45
    Түмэнд түгээе
  • 16:00
    Хошин өнцөг
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 18:00
    “Тахианы өд” ОАК-57
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Бид Монголчууд
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК-35
  • 22:45
    Music time
  • 00:20
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Одиссейн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 10:50
    Дасгалаа хийцгээе: Ахлах ангийнханд
  • 11:00
    “Хайрлаарай” Дөрвөн цаг
  • 11:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:00
    “Атар амьдралын амт” баримтат кино
  • 13:00
    “Манай гэр бүл” Өсвөр нас эцэг эх
  • 13:30
    “Манай гэр бүл”Миний хүүгийн Төрсөн өдөр
  • 14:00
    Мөнх тэнгэрийн бичиг
  • 14:45
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:00
    “Монголын уран гулгагч” О.Ивээл
  • 15:30
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 15:40
    Монгол инженер
  • 16:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:30
    Итгэл сэтгэл
  • 17:00
    12/15өсвөр насныханд
  • 17:30
    “Одиссейн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 18:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:10
    “Төгсөшгүй” Хөгжмийн зохиолчСангидоржийн Сансаргэрэлтэх
  • 19:00
    Монгол өв соёл хөтөлбөр
  • 20:00
    эфир завсарлав

Олон Саналтай

IX/2616:00

AsianBox

"Сүн Ү Күн" ОАК 1-р анги

IX/2622:00

Боловсрол ТВ

"Анагаахын алдартнууд" ОАК 9-р анги

IX/2617:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 1, 2-р анги