МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө”хөтөлбөр
  • 09:00
    “Франц зоогийн газар” уран сайхны кино төгсгөлийн 4-р анги
  • 09:45
    Хөгжмийн агшин
  • 09:50
    “Зуузуугийн найзууд” Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” уран сайхны кино 15-р анги
  • 13:50
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 14:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: Монгол бичгийн хичээл №16
  • 14:45
    Аймаг, нийслэл, сум, дүүргийн иргэдийн төлөөлөгчдийн хурлын 2020 оны сонгууль
  • 19:20
    Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр: Бүтээлч тоглоом
  • 19:35
    Эрх зүйн хөтөч
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Өрөг: “Эрдэнэс Таван Толгой” ХК-ийн гүйцэтгэх захирал Б.Ганхуяг
  • 22:10
    “Амьдралын өнгө” цуврал: Сэтгэлийн тэнхээ
  • 22:40
    Засгийн газрын өчигдөр, өнөөдөр, маргааш...
  • 23:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: Монгол бичгийн хичээл №6
  • 23:30
    “Жанго” Уран сайхны кино
  • 01:05
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 23,24/
  • 07:30
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /117/
  • 07:55
    Монгол Евроазийн түүх /1/ Баримтат кино
  • 08:45
    Авилгын цаана
  • 08:55
    UBS энэ 7 хоногт
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 10:55
    "Бүйлсний амттай хайр" олон ангит кино /10/
  • 11:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:00
    "Үлээдэг бохь" олон ангит кино /15/
  • 13:15
    УИХ-ын цаг
  • 13:45
    K-FOOD challenge
  • 14:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:25
    Дуугаар дархлаагаа дэмжицгээе
  • 16:10
    Өнөөгийн Монгол /япон хэлээр/
  • 16:30
    "Гэртээ ганцаараа" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 23,24/
  • 17:50
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /117/
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Машин хулгайлах дүрэм" олон ангит кино /3/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Үлгэрийн далай
  • 20:40
    Аймаг, нийслэл, сум, дүүргийн ИТХ-ын сонгууль 2020
  • 21:40
    "Бүйлсний амттай хайр" олон ангит кино /11/
  • 22:50
    "Үлээдэг бохь" олон ангит кино төгсгөлийн 16-р анги
  • 23:55
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 11:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 26-р анги
  • 12:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "20-р зууны дуунууд" /алтан сан хөмрөгөөс/
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "баримтат кино"
  • 16:20
    "шеф" оак 3 бүлэг 11,12-р анги
  • 18:00
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 27-р анги
  • 21:10
    "орон нутгийн сонгууль-2020"
  • 22:10
    "шеф" оак 3 бүлэг 13, 14-р анги
  • 23:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "орон орны хоол"
  • 09:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    business news
  • 10:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:15
    "цахим эмч"
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "дурсамж -1988" соак 14-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    хошин шог
  • 14:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:10
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "japan video topics"
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:35
    "хак чак"
  • 16:15
    "киносутра -7" муск
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "дурсамж -1988" соак 15-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    "орон нутгийн сонгууль 2020"
  • 20:45
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:45
    "киносутра -8" муск
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:15
    Дорнын зурлага
  • 07:20
    Теле концерт
  • 07:50
    “Мөнгөний дайн” ОАУСК, 13-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хошин шог" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАУСК, 6-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    "Номун далай" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Монголын сайхан орон" зураглал
  • 12:15
    “Сэтгэл засахуйн ухаан” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:35
    “Ёо Ёогийн мастерууд” хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 12:56
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Монголын үндэсний бөхийн тойм
  • 15:30
    “Хаикюү” хүүхэлдэйн кино 41-р анги
  • 15:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Ёо Ёогийн мастерууд” хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 16:45
    "Монголын сайхан орон" зураглал
  • 16:55
    ТВ зар 151918
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:30
    "Бүнээ Сүнээ хоёр" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАУСК, 6-р анги
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Business maximum 88” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Орон нутгийн сонгууль-2020
  • 21:00
    “Энэ өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 21:27
    "Сэмбий авто спа" үзүүлж байна
  • 21:30
    “Мөнгөний дайн” ОАУСК, 13-р анги
  • 23:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 04:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "С1 Долоохоногийнтойм" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:50
    ТалхчихэрТомбат ХХК үзүүлжбайна
  • 07:55
    CEPI гурилынбайгууламжийнтухай
  • 08:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 08:30
    Date хийх үү? нэвтрүүлэг /Season 2-5/
  • 09:00
    Day time арилжааныхөтөлбөр
  • 10:00
    Таныэрүүлмэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    "Суурин" ОАК 35-р анги
  • 12:20
    "Нарүто" Анимэ132-р анги
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 13:20
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 13:50
    " Төгс эхнэр" СОАК 7-р анги
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 15:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 16:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 95-р анги
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 18:00
    " Төгс эхнэр" СОАК 8-р анги
  • 19:00
    "Нарүто" Анимэ133-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    Орон нутгийн сонгууль 2020
  • 21:00
    “Цензургүй яриа” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 96-р анги
  • 23:00
    "Суурин" ОАК 36-р анги
  • 00:00
    Эфирзавсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news тойм
  • 09:30
    нахиа
  • 09:50
    миний толгойн өвчнүүд оак-15
  • 11:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр-шууд
  • 11:30
    их эмч
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    кобра оак
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    миний толгойн өвчнүүд оак-16
  • 19:40
    цэцэг
  • 20:00
    орон нутгийн сонгууль 2020
  • 20:15
    solo
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    орон нутгийн сонгууль 2020
  • 21:45
    истанбулын бэр оак-79
  • 23:00
    миний толгойн өвчнүүд оак-16
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 00:50
    "Улбар үстийн хайр" УСК
  • 02:05
    Дөрвөн улирлын хишиг баримтат кино 8
  • 02:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 03:00
    Эфир завсарлав
  • 05:55
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 2
  • 06:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 07:40
    Мэдээ
  • 08:50
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 1-р анги
  • 09:35
    "Аав хүү хоёр минь" УСК
  • 11:25
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 3
  • 12:15
    "Тосгонд болсон явдал" ОАК 39-р анги
  • 13:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.10-р анги
  • 13:35
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг /20/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Диваажинд хүрэх тасалбар" УСК
  • 16:25
    "Азийн шилдэг бизнесмэн" баримтат кино /1/
  • 17:10
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 2-р анги
  • 18:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.11-р анги
  • 18:30
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг /21/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:20
    Сонгууль 2020
  • 20:50
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 4
  • 22:10
    Сонгууль 2020
  • 22:30
    "Тосгонд болсон явдал" ОАК 40-р анги
  • 23:35
    "Аз жаргалтай төгсгөх тушаал" УСК

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 07:32
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.5-р анги
  • 07:45
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 08:00
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 08:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.20-р анги
  • 08:45
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.7-р анги
  • 09:10
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.7-р анги
  • 09:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.13-14-р анги
  • 10:00
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 65-66-р анги
  • 11:20
    Япон хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: №27/
  • 11:37
    Япон хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: №27/
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:06
    "Гэрлэн дохио" ОАК 10-р анги
  • 13:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: Авиа зүй №05/
  • 13:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: Авиа зүй №05/
  • 13:40
    Англи хэл алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: Авиа зүй №05/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:06
    "Үндэсний үсэглэлийн аварга" ялагч тодруулах 9-р дугаар
  • 15:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: №07/
  • 15:20
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: №07/
  • 15:40
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: №07/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:06
    "Көсем" ОАК 2.20-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.6-р анги
  • 17:13
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 17:30
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 17:40
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.21-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.8-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.8-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.15-16-р анги
  • 19:30
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 67-68-р анги
  • 21:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтүүлэг
  • 21:30
    Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэрлэн дохио" ОАК 11-р анги
  • 22:55
    "Көсем" ОАК 2.21-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Гуларанжин" МУСК
  • 09:00
    "Намайгбарь" УСК
  • 11:20
    "Гообрэнд" органикгоосайхныүндэснийүйлдвэрлэгч
  • 11:25
    "LUSTRE" брэндүзүүлжбайна
  • 11:30
    "Гоохатанмедикал" үзүүлжбайна.
  • 11:40
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 11:50
    Хошиншог
  • 12:20
    "Түмнийэх" энтертайментүзүүлжбайна.
  • 14:00
    "Таньруунүүжявна" МУСК
  • 15:40
    High trade
  • 16:00
    "Намайгбарь" УСК
  • 18:10
    Сэтгэлдхоногшсондуунууд
  • 18:50
    "Урбан" ажлынхувцасүзүүлжбайна.
  • 19:00
    "Төвцэг" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:00
    Дэлхийналдартнууд
  • 20:10
    Таүүнийгмэдэхүү?
  • 20:15
    High trade
  • 20:30
    "Монголардыннам"-ынцаг
  • 20:45
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ардчилсаннам"-ынцаг
  • 21:15
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 21:30
    "Гообрэнд" органикгоосайхныүндэснийүйлдвэрлэгч
  • 21:40
    "Найзынхүсэлт" УСК
  • 23:30
    ЭхОрныӨглөөуулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 10:30
    "Харснаа хэл" СОАК 14- анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 13:00
    "The Voice of Mongolia-2" шоу нэвтрүүлэг хөшигний ард
  • 13:30
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 14-р анги
  • 15:00
    Өнөө өглөө
  • 17:00
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 1-4-р анги
  • 17:35
    """Анн охины андройдууд"" хүүхдийн цуврал /season 2/ 2-р хэсэг "
  • 18:00
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино /season 1/ 11,12-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Харснаа хэл" СОАК 15-р анги
  • 21:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 22:00
    "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК /season-2/ 8-р анги
  • 23:00
    "Манай гэр бүл" ТОАК 1-р анги
  • 00:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэөглөөэхлэл
  • 07:30
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 22-р анги
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 08:35
    Цагагаарынмэдээ
  • 08:40
    Бизнестоль
  • 09:10
    "Single ladies" МУСК 2-р анги
  • 10:45
    Цагагаарынмэдээ
  • 10:50
    "8 music" хөгжмийннэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амьдрахсайхан" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Рояалолонулсынихсургууль" үзүүлжбайна
  • 13:00
    Бизнестоль
  • 13:30
    "Монголтулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Цагагаарынмэдээ
  • 15:30
    "Чухалсэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 16:40
    "8 music" хөгжмийннэвтрүүлэг
  • 16:45
    Цагагаарынмэдээ
  • 16:50
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 23-р анги
  • 18:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнестоль
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:10
    "Эрэл" эрэнсурвалжлахнэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ороннутгийн сонгууль-2020 Монголардыннам
  • 20:45
    Ороннутгийн сонгууль-2020 Ардчилсаннам
  • 21:00
    "Түүхэнзамнал-МАК" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Ардынэлч" МУСК
  • 23:45
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 00:20
    Цагагаарынмэдээ
  • 00:25
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:30
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 08:45
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 15-р анги /давталт/
  • 09:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 18:15
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:50
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 19:10
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 19:15
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 16-р анги
  • 20:15
    Орон нутгийн сонгууль 2020 - Нийслэлийн Монгол ардын нам үзүүлж байна.
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 21:30
    Орон нутгийн сонгууль 2020
  • 21:45
    E MONGOLIA - Цахим үндэстэн
  • 22:15
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:15
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:50
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:55
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 07:00
    "Гурван найз" ОАК (39,40-р анги)
  • 08:20
    "Ривердэйл" ОАК (I.4-р анги)
  • 09:10
    "Өвлийн гайхамшиг (Winter's Tale) УСК
  • 11:15
    "Матрикс (The Matrix)" УСК
  • 13:40
    "Матриксын дахин сэргэлт (The Matrix Reloaded)" УСК
  • 16:10
    "Матриксын хувьсал (The Matrix Revolutions)" УСК
  • 18:30
    "Их хотын залуус" ОАК (1-р анги)
  • 19:30
    "Ривердэйл" ОАК (I.5-р анги)
  • 20:30
    "Хоосон чанар (Collateral Beauty)" УСК
  • 22:25
    "Тазза: Нууц хөзөр (Tazza: The Hidden Card) УСК
  • 01:10
    "Өвлийн гайхамшиг (Winter's Tale) УСК
  • 03:10
    "Их хотын залуус" ОАК (1-р анги)
  • 03:40
    "Ривердэйл" ОАК (I.4,5-р анги)
  • 05:00
    "Хоосон чанар (Collateral Beauty)" УСК
  • 06:35
    "Тазза: Нууц хөзөр (Tazza: The Hidden Card) УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "One piece" Анимэ 928-р анги
  • 08:15
    Хошин шог
  • 08:45
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Дархлаажуулалтын ашиг тус
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Надтай үлдээч" ОАК 30-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 10:30
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #30
  • 11:00
    "Girls" ОАК 1-р бүлгийн 4,5-р анги
  • 12:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 13:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #6
  • 14:00
    "Харийн зүйл" ОАК 3-р бүлгийн 2-р анги
  • 15:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг #42
  • 15:30
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Цул метал алхимич" Анимэ 41-44-р анги
  • 17:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Монголын нууц товчоо" 8-р бүлэг 1-р хэсэг
  • 18:00
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #31
  • 18:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #7
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 16-р анги
  • 19:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Ягаан дэвтэр гэж юу вэ
  • 19:30
    "Надтай үлдээч" ОАК 31-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг #43
  • 21:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Харийн зүйл" ОАК 3-р бүлгийн 3-р анги
  • 23:25
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бусан хүрэх галт тэрэг" УСК
  • 12:10
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Хошин шог"
  • 13:20
    "Гэмт хэрэгтэн" УСК
  • 15:40
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 16:00
    "Миний очих 100 газар танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг"
  • 17:00
    "Өрөг" хэлэлцүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Засах цаг - Зүтгэл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Сайн найзууд" УСК
  • 23:10
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Шөнийн хатан хаан" уран сайхны кино
  • 11:45
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Их засаг - Лицей сургууль" үзүүлж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Ярилцлага
  • 15:45
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:45
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 6-р анги
  • 20:40
    Ард түмний индэр
  • 21:10
    "Хотын хөгжилд- Хүчээ нэгтгэе" Нийслэлийн МАН
  • 21:25
    "Засаг цаг - Зүтгэл" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Эхийн сэтгэл" олон ангит кино 10-р анги
  • 23:15
    Кино миний амьдрал
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Лэди цох ба Нуар муур" 22-р анги
  • 08:00
    "10-17" нийгмийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хот төлөвлөлт" баримтат кино
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:35
    "Лэди цох ба Нуар муур" 22-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Гоморра" ОАК 1-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 17:30
    "Лэди цох ба Нуар муур" 23-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:05
    "10-17" нийгмийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Уран зохиолын цаг
  • 21:25
    "Франкст байгаа хайрт" аниме 21-р анги
  • 21:50
    "Грандмед" эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:00
    "Гоморра" ОАК 6-р анги
  • 23:15
    "Хот төлөвлөлт" баримтат кино
  • 00:25
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Сонгууль-2020"
  • 20:15
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Сонгууль-2020"
  • 21:00
    Мэдээ, мэдээлэл
  • 21:30
    "Сонгууль-2020"
  • 21:45
    "Сонгууль-2020"
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм, эдийн засаг
  • 23:00
    Хөгжмийн завсарлага…
  • 00:00
    "Төгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    “Төмөр хүн" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci kids- "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 10:00
    "Transformers -Хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Доктор хэн” ОАК
  • 11:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино
  • 12:25
    “Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Урагшаа Титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Бяцхан оцон шувуу Пороро” хүүхэлдэйн кино
  • 17:25
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Босс жаалууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 22:05
    “Доктор хэн” ОАК
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Үндсэн хууль ба хуулийн шинэтгэлийн нэвтрүүлэг “Алганд багтсан Эх орон”
  • 13:30
    Цаг агаар
  • 13:40
    “Засгийн газар 100 хоногт”
  • 14:00
    Мэдээ /шууд/
  • 14:20
    Эх орны төлөө
  • 14:50
    Зураглал
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    “Монголчууд Америкт” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Эргэх дөрвөн цаг /Баянхонгор аймгаас бэлтгэв/
  • 19:20
    Цаг агаар
  • 19:30
    Засгийн газрын өчигдөр, өнөөдөр, маргааш...
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    ММ энэ долоо хоногт
  • 21:10
    “Найрагчийн мөрөөр” цуврал /Алс газар сурахаар одогсод/
  • 22:00
    Онцлох зочин
  • 22:20
    “Мартах учиргүй” Төр нийгмийн зүтгэлтэн, гавьяат эдийн засагч Ж.Гомбожав
  • 22:50
    Үдшийн мэдээ
  • 23:05
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "7 хоногийн тойм хөтөлбөр"
  • 08:30
    "Жаргал даахгүйн зовлон" МУСК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бие махбодийн нууц" 4-р хэсэг
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Зургаан холбоос" 6-р хэсэг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Битлзийн эмхэтгэл" 3-р хэсэг
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Гарал үүслээ олсон нь" 9-р хэсэг
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хотын хөгжилд Хүчээ нэгтгэе"
  • 21:55
    "Нийслэлийн Ардчилсан намын цаг"
  • 22:10
    "Миний эрдэнэ" ОАК 45,46-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    “Хятадууд ирж байна” баримтат нэвтрүүлэг 01,02
  • 10:50
    “Шинэ номын галарей” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын сайхан бичигтэн” улсын уралдаан 2019
  • 12:20
    “Компанийн засаглал ба ирээдүй” лекц. Проф К.Штренгер
  • 14:15
    “Шинэ номын галарей” нэвтрүүлэг. А.Бат-Эрдэнэ
  • 14:30
    “Сонгомол номын нээлт” нэвтрүүлэг. Баатарнум, Гүн-Үйлс
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    “Ефросинья” УСК 138,139
  • 19:30
    “Бидий нэг” нэвтрүүлэг №01
  • 19:50
    “Шинэ номын галарей” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Орон нутгийн сонгууль-2020
  • 21:15
    Т.Баасансүрэнгийн бүтээлийн онол практийн бага хурал
  • 23:45
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    30 for 30 Celtics vs. Lakers Best of Enemies Part 1
  • 02:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 04:00
    30 for 30 Celtics vs. Lakers Best of Enemies Part 2
  • 05:00
    1-On-1 Butler w/ Arne Duncan 
  • 05:30
    2020 NBA Finals Pregame
  • 07:00
    2020 NBA Finals Game 2 Cut Down
  • 08:00
    30 for 30 Celtics vs. Lakers Best of Enemies Part 3
  • 10:00
    2020 NBA Finals Postgame
  • 11:30
    2020 NBA Finals Postgame
  • 13:00
    2020 NBA Finals Postgame
  • 14:30
    2020 NBA Finals Postgame
  • 16:00
    2020 NBA Finals Postgame
  • 17:30
    2020 NBA Finals Postgame
  • 19:00
    2020 NBA Finals Postgame
  • 20:30
    2020 NBA Finals Postgame
  • 22:00
    2020 NBA Finals Game 2 Cut Down
  • 23:00
    NBA TV Film Room NBA Finals

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Арсенал-Вест Хэм PL 2015-2016
  • 11:00
    Бостон - Л.А Лэйкерс NBA 2018-2019
  • 13:00
    Түүхэн тоглолт №31: Ман Ютд-Эвертон 2011/12
  • 13:30
    ONE FC: Enter the dragon 2019
  • 16:30
    Арсенал-Вест Хэм PL 2015-2016
  • 18:30
    Түүхэн тоглолт №31: Ман Ютд-Эвертон 2011/12
  • 19:00
    Бостон - Л.А Лэйкерс NBA 2018-2019
  • 21:00
    ONE FC: Enter the dragon 2019

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 07:30
    Л.А Лэйкерс - Майами (Шууд) Финалын тоглолт №6
  • 10:30
    Бостон - Торонто Плэй-Офф Тоглолт №7
  • 12:30
    "Last Dance" Баримтат кино 1-р анги
  • 13:30
    UFC: Родригез-Стефенс
  • 16:30
    "Insider" S2 #2 (Н.Даваахүү)
  • 17:00
    Түүхэн тоглолт №23: Саутхэмптон-Ливерпүүл 2000/01
  • 17:30
    Үндэсний бөхийн тойм S2 #2
  • 18:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Спортын Хатад S2#2 (Ч.Одонтунгалаг)
  • 19:00
    Дээд Лиг Финал - 2020 Танан гарьд - Хүлэгүүд (Шууд) тоглолт №1
  • 21:00
    NBA Gametime №161
  • 21:30
    Арсенал - Вест Хэм PL 2-р тойрог
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Wall Street Week"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Bloomberg Wall Street Week"
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1428
  • 11:00
    ONE: Warrior Spirit #6
  • 12:00
    ONE: A New tomorrow
  • 15:00
    UFC: Шевченко-Кармоуче
  • 18:00
    ONE: Dawn of heroes
  • 21:00
    ONE: Fire & Fury
  • 23:30
    ONE Weekly #41

Сүлд ТВ

  • 07:40
      Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 07:50
      Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
     “Мориор амилсан Монгол заяа” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Чарли Чаплин” хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 10:00
    “Сонирхогчдын клуб” нэвтрүүлэг
  • 10:30
     “Куантико бааз” ОАК 10-р анги   
  • 11:25
    “Хурдан морины түүх” нэвтрүүлэг
  • 11:45
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 12:45
     Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    19нэвтрүүлэг /Wasabies хамтлаг/
  • 14:30
    “Гайхамшигт санаанууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Бизнес хөтөч
  • 15:30
    Өндөр Гэгээн 2015 /1-р хэсэг/
  • 17:00
    “Чарли Чаплин” хүүхэлдэйн кино15-р анги
  • 17:25
      Цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Аймаг, нийслэл, сум, дүүргийн ИТХ-ын сонгууль 2020
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    AMARAA's Weekly show
  • 22:30
    “Куантико бааз” олон ангит кино 11-р анги
  • 23:20
     Цаг агаарын мэдээ
  • 23:35
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
     Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэдолоохоногтманайдэлгэцнээ
  • 07:05
    "Ихрүүд" ОАК 31, 32-р анги
  • 08:20
    "Солонгосхэлнийалсынзайнсургалт" № 35
  • 09:20
    Тоглолтынцаг
  • 10:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 71, 72-р анги
  • 11:10
    "Японхэлнийалсынзайнсургалт" № 12
  • 12:00
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 3-р анги
  • 12:50
    "Хуанжугэг" ОАК 1 бүлгийн 11, 12-р анги
  • 14:20
    "Ээж" ОАК 4-6-р анги
  • 17:30
    "Ихрүүд" ОАК 33, 34-р анги
  • 19:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 73, 74-р анги
  • 20:30
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 4-р анги
  • 21:30
    Хөгжмийнзавсарлага
  • 21:40
    "Хуанжугэг" ОАК 1 бүлгийн 13, 14-р анги
  • 23:30
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 73, 74-р анги
  • 00:40
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 4-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Лийдс - Фүлхэм PL 2-р тойрог
  • 02:00
    Хьюстон - Л.А Лэйкерс Плэй-Офф Тоглолт №5
  • 04:00
    Эвертон - Вест Бром PL 2-р тойрог
  • 06:00
    Майами - Бостон Плэй-Офф Тоглолт №1
  • 08:00
    PL World №02
  • 08:30
    Ньюкасл - Брайтон PL 2-р тойрог
  • 10:30
    NBA Action №2927
  • 11:00
    Майами - Бостон Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 13:00
    PL Netbusters №02
  • 13:30
    Ман Ютд - Кристал П. PL 2-р тойрог
  • 15:30
    Л.А Лэйкерс - Майами Финалын тоглолт №5
  • 18:00
    Арсенал - Вест Хэм PL 2-р тойрог
  • 20:00
    NBA Gametime №161
  • 20:30
    PL Netbusters №04
  • 21:00
    NBA Talk №39
  • 22:30
    Майами - Л.А Лэйкерс Финалын тоглолт №6

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Шидэт бөмбөрцөгийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Бээжин хотын залуус" ОАК 17-р анги
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Улаачдын сорил 5-12-р хэсэг
  • 14:20
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Бухын ноололдоон" баримтат кино
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:30
    "Хууль ба нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Спортын мэдээ
  • 21:00
    Аймаг,нийслэл, сум,дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурлын сонгуулийн сурталчилгаа
  • 21:30
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бээжин хотын залуус" ОАК 18-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    Зураглал
  • 07:35
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйнкино6-р анги
  • 08:00
    Төрийн үйлчилгээний нэгдсэн систем “E-Mongolia” платформ
  • 08:30
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАУСК7, 8-р анги
  • 10:00
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 10:10
    Кино бидний амьдралд
  • 10:30
    “Залуу эмч нар” ОАУСК7, 8-р анги
  • 12:00
    “Гадаад дууны хит”
  • 13:00
    Баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 13:10
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино2-р бүлгийн 6-р анги
  • 13:45
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 13:55
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:00
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:00
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Орхидос” МУСК 1-р анги
  • 17:36
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйнкино 6-р анги
  • 18:00
    Төрийн үйлчилгээний нэгдсэн систем “E-Mongolia” платформ
  • 18:30
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАУСК7, 8-р анги
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Сонгууль 2020”
  • 21:10
    “Залуу эмч нар” ОАУСК7, 8-р анги
  • 22:40
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 22:50
    “Хөгжмийн хоёрол”
  • 23:00
    National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино2-р бүлгийн 6-р анги
  • 00:25
    Шөнийн зураглал
  • 00:30
    Төрийндуулал
  • 00:32
    Эфирзавсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Улаан арми баримтат кино
  • 08:45
    Спорт таны амралтанд: Монголын дугуйн холбооны лигийн тэмцээнээс бэлтгэв 1-р хэсэг
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Спорт хобби: Монголын олипын таеквондогийн холбооны дэд ерөнхийлөгч С. Ганзориг
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Спорт таны амралтанд: “Мастер рали-2020” авто машины уралдаанаас бэлтгэв
  • 10:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:35
    Спорт таны амралтанд: “Мастер рали-2020” авто машины уралдаанаас бэлтгэв /үргэлжлэл/
  • 11:00
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээнурьдчилсан барилдаан 1-р хэсэг
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 16:35
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эмэгтэйчүүдийн Урт бууны 3 байрлалт дасгал
  • 17:40
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Будапешт-2013” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 1-р хэсэг
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Тамирчны гэр бүл
  • 19:05
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Ташкент-2014” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 1-р хэсэг
  • 20:00
    MNB Спорт энэ 7 хоногт
  • 20:10
    “World football” теле сэтгүүл
  • 20:40
    Адууны тэнгэртэй бар өдөр
  • 21:00
    MNB SPORT үзүүлж байна: Долоо хоногийн спортын тойм
  • 21:30
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Лас-Вегас-2015” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 1-р хэсэг
  • 22:26
    “Ялж ялагдах 10 хоног” Хэт холын зайн гүйлтийн дэлхийн аварга Б. Буджаргал
  • 23:40
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 07:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шууд дамжуулалт
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Сэдвийн гүнд
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    МАН-ын цаг
  • 21:15
    АН-ын цаг
  • 21:30
    ХҮН-ын цаг
  • 21:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 22:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:45
    Баримтат нэвтрүүлэг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Би Би” бага насныханд
  • 10:40
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” ОАК 21-р анги
  • 12:00
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 12:50
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 13:00
    “Монгол бичгийн хичээл” дугаар 16
  • 13:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:30
    “Чат бокс” хүүхдийн сэтгэл зүйн онлайн зөвлөгч
  • 13:50
    Монголын түүх
  • 14:50
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:40
    “Оюундалай” Ойн савдаг
  • 16:00
    12/15 Өсвөр насныханд “Өглөөний цай”
  • 16:30
    “Хайрлаарай” Хандлага
  • 17:30
    “Би Би” бага насныханд
  • 17:50
    Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” ОАК 22-р анги
  • 19:15
    “Бүлтээхэй дэлдээхэй хоёр” Бүтээлч тоглоом
  • 19:30
    “Амьдралын өнгө” цуврал:Сэтгэлийн тэнхээ
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/2215:00

AsianBox

"Тэрбумтныхүү" ОАК 1,2-р анги

X/2222:00

Боловсрол ТВ

"Гэрлэн дохио" ОАК 19-р анги

X/2219:00

AsianBox

"Утсанхүүхэлдэй" ОАК 93, 94-р анги