МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө”хөтөлбөр
  • 09:00
    “120/80” Эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Монголүлгэр
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” уран сайхны кино 17-р анги
  • 13:50
    “Эргэх дөрвөн цаг” Баянхонгор аймгаас бэлтгэв
  • 14:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: Монгол бичгийн хичээл №18
  • 14:40
    “Монголчуудын он жилүүд” Улсын бага хурлын гишүүн асан Л.Болд
  • 15:20
    “Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр”
  • 15:40
    “Алдар харваа” Уралдаант танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 17:00
    “Маамуу” Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Хуулийн засаглал” Ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Онцгой дуудлага
  • 18:00
    “Иргэдийн эрхзүйн боловсролд” /шууд/
  • 18:30
    Засгийн газар 100 хоногт
  • 18:50
    “Амьдралын өнгө” цуврал: Тайгын тэтгэмж
  • 19:20
    “Давхар цагаан шугам” кино бүтсэн түүх
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нийгмийн хэлэлцүүлэг”
  • 22:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: Монгол бичгийн хичээл №8
  • 22:30
    “Бариа засалч” Уран сайхны кино
  • 00:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 1,2,3,4/
  • 07:30
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /119/
  • 07:55
    Монгол Евроазийн түүх /3/ Баримтат кино
  • 08:55
    UBS энэ 7 хоногт
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 11:00
    "Бүйлсний амттай хайр" олон ангит кино /12/
  • 11:55
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:05
    "Нарны аялгуу" олон ангит кино /1/
  • 13:00
    "Үер " Монголын уран сайхны кино
  • 14:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:25
    Дуугаар дархлаагаа дэмжицгээе
  • 16:05
    "Гэртээ ганцаараа" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /119/
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 1,2,3,4/
  • 17:55
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:05
    "Машин хулгайлах дүрэм" олон ангит кино /5/
  • 19:00
    АТГ-ын мэдээллийн цаг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Үлгэрийн далай
  • 20:40
    МАК-ийн замнал
  • 21:40
    "Бүйлсний амттай хайр" олон ангит кино /13/
  • 22:50
    "Нарны аялгуу" олон ангит кино /2/
  • 23:40
    UBS энэ 7 хоногт
  • 23:45
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "шинкалион" олон ангит хүүүхэлдэйн кино 41-р анги
  • 11:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 28-р анги
  • 12:10
    "концерт"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "баримтат кино"
  • 16:20
    "шеф" оак 3 бүлэг 15,16-р анги
  • 18:00
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 42-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 29-р анги
  • 21:10
    "сэдэв"
  • 21:40
    "шеф" оак 3 бүлэг 17,18-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "орон орны хоол"
  • 09:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:20
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:20
    хошин шог
  • 10:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "дурсамж -1988" соак 16-р анги
  • 12:50
    business news
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "japan video topics"
  • 13:45
    хошин шог
  • 14:25
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    business news
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "харанхуй хад"муск
  • 17:05
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "дурсамж -1988" соак 17-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "дурсамж төгсгөл үгүй"муск
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:15
    Дорнын зурлага
  • 07:20
    Теле концерт
  • 07:50
    “Мөнгөний дайн” ОАУСК, 14-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Хошин шог" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАУСК, 7-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:15
    “Сэтгэл засахуйн ухаан” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:35
    “Ёо Ёогийн мастерууд” хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 12:57
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    Монголын үндэсний бөхийн тойм
  • 15:30
    “Хаикюү” хүүхэлдэйн кино 43-р анги
  • 15:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Хөөрөлдөөн" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    ТВ зар 151918
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:30
    "Бүнээ Сүнээ хоёр" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАУСК, 8-р анги
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Business maximum 88” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Focus talk" нэвтрүүлэг
  • 21:27
    "Сэмбий авто спа" үзүүлж байна
  • 21:30
    “Мөнгөний дайн” ОАУСК, 15-р анги
  • 23:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 04:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "С1 Мэдээ" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:50
    ТалхчихэрТомбат ХХК үзүүлжбайна
  • 07:55
    CEPI гурилынбайгууламжийнтухай
  • 08:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 08:30
    Date хийх үү? нэвтрүүлэг /Season 2-7/
  • 09:00
    Day time арилжааныхөтөлбөр
  • 10:00
    Таныэрүүлмэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    “Эх орны соргог манаа” баримтат кино
  • 12:05
    “Кино миний амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Нарүто" Анимэ134-р анги
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 13:20
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 13:50
    " Төгс эхнэр" СОАК 9-р анги
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 15:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 16:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 97-р анги
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 18:00
    " Төгс эхнэр" СОАК 10-р анги
  • 19:00
    "Нарүто" Анимэ135-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    "Алганы хээ" ток шоу Мэргэжлийн тогооч Д.Буян /Boyan Dori/
  • 22:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 98-р анги
  • 23:00
    “Бодлын хулгайч” МУСК
  • 01:00
    Эфирзавсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    нахиа
  • 09:50
    миний толгойн өвчнүүд оак-17
  • 11:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр-шууд
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-80
  • 12:50
    business time
  • 13:10
    кобра оак
  • 14:00
    чи чадна
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    миний толгойн өвчнүүд оак-18
  • 19:40
    бодит тайлбар
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-76
  • 22:50
    миний толгойн өвчнүүд оак-18
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 01:30
    "Хирошима миний хайр" УСК
  • 03:00
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 3-р анги
  • 03:45
    NTV энэ долоо хоногт
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 05:50
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 4
  • 06:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 35,36-р анги
  • 07:40
    "Сармагчингийн хаан 2" УСК
  • 09:40
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 3-р анги
  • 10:30
    Сонгогчдын боловсролд зориулав
  • 10:55
    "Урт удаан түүх" УСК
  • 13:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.12-р анги
  • 13:35
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг /22/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 15:30
    "Тэнгэрийн дуунууд 5" Торгоны зам баримтат кино
  • 16:00
    "Гандугсон хайраа олохоор.." УСК
  • 17:10
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 4-р анги
  • 18:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.13-р анги
  • 18:30
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг /23/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 5
  • 21:30
    "Диваажингийн шат" ОАК 1-р анги
  • 22:55
    "Цуст найрагч" ОАК 2-р анги
  • 23:55
    "Хөндий" УСК

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3-4-р анги
  • 07:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.7-р анги
  • 07:45
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.22-р анги
  • 08:45
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.9-р анги
  • 09:10
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.9-р анги
  • 09:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.17-18-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:06
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 69-70-р анги
  • 11:20
    Япон хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: №28/
  • 11:46
    Япон хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: №28/
  • 12:04
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гэрлэн дохио" ОАК 12-р анги
  • 13:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: Авиа зүй №06/
  • 13:21
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: Авиа зүй №06/
  • 13:41
    Англи хэл алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: Авиа зүй №06/
  • 14:02
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: №08/
  • 15:20
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: №08/
  • 15:40
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: №08/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:06
    "Көсем" ОАК 2.22-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.8-р анги
  • 17:13
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 17:30
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 17:40
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.23-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.19-20-р анги
  • 19:30
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 71-72-р анги
  • 21:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэрлэн дохио" ОАК 13-р анги
  • 22:50
    Хөгжмийн цаг
  • 22:55
    "Көсем" ОАК 2.23-р анги
  • 23:55
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Гэрлэжамжаагүйявна" МУСК
  • 09:10
    "Намайгбарь" УСК
  • 11:20
    "Гообрэнд" органикгоосайхныүндэснийүйлдвэрлэгч
  • 11:25
    "LUSTRE" брэндүзүүлжбайна
  • 11:30
    "Гоохатанмедикал" үзүүлжбайна.
  • 11:40
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 11:50
    Хошиншог
  • 12:20
    "Түмнийэх" энтертайментүзүүлжбайна.
  • 14:00
    "Түцнийохид" МУСК
  • 15:40
    High trade
  • 16:00
    "Намайгбарь" УСК
  • 18:20
    "Урбан" ажлынхувцасүзүүлжбайна.
  • 18:30
    Улаачдынсорил-Т.Цоожсүрэн
  • 19:00
    High trade
  • 19:10
    "Нөхрөөхэрхэнсургахвэ?" УСК
  • 21:00
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 21:30
    "Гообрэнд" органикгоосайхныүндэснийүйлдвэрлэгч
  • 21:40
    "ДебраЛогадшүглэсэнчөтгөр" УСК
  • 23:30
    ЭхОрныӨглөөуулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 10:30
    "Харснаа хэл" СОАК 16-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 30,31-р анги
  • 13:30
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 16-р анги
  • 15:00
    Өнөө өглөө
  • 17:00
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 9-12-р анги
  • 17:35
    """Анн охины андройдууд"" хүүхдийн цуврал /season 2/ 4-р хэсэг "
  • 18:00
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино /season 1/ 15,16-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хар нохой" СОАК 1-р анги
  • 20:50
    "Edaatgal аппликейшний нээлт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар 4
  • 22:00
    "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК /season-3/ 2-р анги
  • 23:00
    "Манай гэр бүл" ТОАК 3-р анги
  • 00:00
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар 4
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэөглөөэхлэл
  • 07:30
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 24-р анги
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 08:35
    Цагагаарынмэдээ
  • 08:40
    Бизнестоль
  • 09:10
    "Бидмартахгүй" МУСК
  • 10:40
    Цагагаарынмэдээ
  • 10:45
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Дэгдээхийнас" МУСК
  • 13:00
    Бизнестоль
  • 13:30
    "Монголтулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Амьдрахсайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Цагагаарынмэдээ
  • 15:45
    "8 music" хөгжмийннэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Нүгэлбуян" МУСК
  • 17:30
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 25-р анги
  • 18:00
    "Түүхэнзамнал-МАК" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнестоль
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    "Эрэл" эрэнсурвалжлахнэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Ярилцахцаг" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Гарьдмагнай" МУСК
  • 23:15
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 00:15
    Цагагаарынмэдээ
  • 00:20
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 08:20
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 08:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 09:00
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 17-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл: 5-р анги /Бататгал хичээл/
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл: 5-р анги /Бататгал хичээл/ давталт
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 18:15
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:50
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 19:05
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 19:30
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 18-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 21:30
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 21:45
    Дэлхийд гайхагдах Монгол бренд- Монгол бяслаг
  • 22:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:35
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:05
    "Их хотын залуус" ОАК (1,2-р анги)
  • 10:15
    "Матрикс (The Matrix)" УСК
  • 12:40
    "Жон Вик (John Wick)" УСК
  • 14:30
    "Ривердэйл" ОАК (I.4-6-р анги)
  • 16:40
    "Хөвгүүдийн багийн охин (She's the Man) УСК
  • 18:30
    "Их хотын залуус" ОАК (3-р анги)
  • 19:30
    "Ривердэйл" ОАК (I.7-р анги)
  • 20:30
    "Жон Вик 2 (John Wick 2)" УСК
  • 22:50
    "Тоглогч (Gamer) УСК
  • 00:40
    "Матриксын дахин сэргэлт (The Matrix Reloaded)" УСК
  • 03:00
    "Их хотын залуус" ОАК (2,3-р анги)
  • 04:05
    "Ривердэйл" ОАК (I.6,7-р анги)
  • 05:30
    "Жон Вик 2 (John Wick 2)" УСК
  • 07:30
    "Тоглогч (Gamer) УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 17-р анги
  • 08:30
    Хошин шог
  • 08:45
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Нярай хүүхдийн амьдралын 7 хоногт гарах физиологийн өөрчлөлтүүд
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Надтай үлдээч" ОАК 32-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #32
  • 11:00
    "Girls" ОАК 1-р бүлгийн 8,9-р анги
  • 12:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 13:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #8
  • 14:00
    "Харийн зүйл" ОАК 3-р бүлгийн 4-р анги
  • 15:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг #44
  • 15:30
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Цул метал алхимич" Анимэ 49-51-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    "Монголын нууц товчоо" 8-р бүлэг 2-р хэсэг
  • 18:00
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #33
  • 18:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #9
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 18-р анги
  • 19:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Нярайд илрэх аюултай шинжүүд, эмчид хэзээ хандах вэ
  • 19:30
    "Надтай үлдээч" ОАК 33-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг #45
  • 21:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Харийн зүйл" ОАК 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 23:25
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Намрын цус" УСК
  • 12:10
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Хошин шог"
  • 13:20
    "Ханнагын мисо шөл" УСК
  • 15:40
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 16:00
    "Ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Миний очих 100 газар танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг"
  • 18:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Засах цаг - Зүтгэл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Ватикан" УСК
  • 22:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 7-р анги
  • 09:20
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Эхийн сэтгэл" олон ангит кино 11-р анги
  • 11:20
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 11:50
    Ард түмний индэр
  • 12:20
    100 чухал сэдэв
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 8-р анги
  • 20:40
    Ард түмний индэр
  • 21:10
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Эхийн сэтгэл" олон ангит кино 12-р анги
  • 23:00
    Кино миний амьдрал
  • 23:40
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Лэди цох ба Нуар муур" 24-р анги
  • 08:00
    "10-17" нийгмийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Мускат" баримтат кино
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:35
    "Лэди цох ба Нуар муур" 24-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Гоморра" ОАК 7-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 17:30
    "Лэди цох ба Нуар муур" 25-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:05
    "10-17" нийгмийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    "Сайн байна уу, захирал аа" нэвтрүүлэг "Ультрасоник" ХХК-ий ерөнхий захирал Б.Чимэгцэцэг
  • 21:35
    "Франкст байгаа хайрт" аниме 23-р анги
  • 22:00
    "Гоморра" ОАК 8-р анги
  • 23:15
    "Мускат" баримтат кино
  • 00:25
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 16:30
    "Мод таръя"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Эрдэний хэлхээ"
  • 22:30
    "Авто химийн цаг"
  • 23:30
    Хөгжмийн завсарлага…
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    “Бяцхан оцон шувуу Пороро” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    “Төмөр хүн" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci kids - "Амьтдын ертөнц”т.м нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 10:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:15
    “Доктор хэн” ОАК
  • 11:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл
  • 12:35
    “Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 13:05
    Da Vinci Learning – “Гайхалтай шинэ нээлтүүд” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Үүнийг мэдэх үү?”т.м нэвтрүүлэг
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:35
    “Урагшаа Титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Бяцхан оцон шувуу Пороро” хүүхэлдэйн кино
  • 17:25
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо”т.м нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Авьяаслаг багачууд”нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 21:45
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 22:00
    "Доктор хэн" ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Хуулийн засаглал” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Цаг агаар
  • 13:20
    Онцлох зочин
  • 13:40
    “Засгийн газар 100 хоногт”
  • 14:00
    Мэдээ /шууд/
  • 14:20
    Монголын мэдээ энэ долоо хоногт
  • 14:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 14:45
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг: “Хориг”-оо эвдсэн Монголчууд
  • 18:50
    Онцгой дуудлага
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:15
    “Хуулийн засаглал” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Засгийн газар 100 хоногт”
  • 19:50
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сүлд
  • 21:20
    “Зогсошгүй” цуврал нэвтрүүлэг: УДБЭТ-ын жүжигчин, СТА Б.Одончимэг
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 22:00
    Онцлох зочин
  • 22:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 22:35
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 22:50
    Үдшийн мэдээ
  • 23:05
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Битлзийн эмхэтгэл" 4-р хэсэг
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Миний эрдэнэ" ОАК 47,48-р анги
  • 14:00
    "Хувь заяагаа сонгох нь" 4-р хэсэг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эх дэлхий" 3-р хэсэг
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:45
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 19:45
    Монголын сайхан орноор
  • 20:00
    "Гарал үүслээ олсон нь" 10-р хэсэг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Аз жаргалтай хүүхдүүд" баримтат кино
  • 22:20
    "Миний эрдэнэ" ОАК 49,50-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    “Шинжлэх ухааны шинэ эхлэл” нэвтрүүлэг. Доктор Г.Лхагва
  • 10:30
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Эх хүүхдийн төлөөх 90 жил” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    “Шинэ номын галарей” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Ефросинья” УСК 140,141
  • 15:30
    “ЭХЭМҮТөв үзүүлж байна” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    “Ефросинья” УСК 142,143
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Монголын улс төрийн өнөөгийн байдал, гарц” ЭШХ 1
  • 22:50
    “Шинэ номын галарей” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 01:00
    2020 NBA Finals Game 4 Cut Down
  • 02:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 04:00
    The Arena #202
  • 05:00
    GM School: #202
  • 05:30
    1-On-1 Butler w/ Arne Duncan 
  • 06:00
    2020 NBA Finals Game 4 Cut Down
  • 07:00
    2020 NBA Finals Pregame
  • 08:30
    GM School: #202
  • 09:00
    1-On-1 Butler w/ Arne Duncan 
  • 09:30
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 11:30
    2020 NBA Finals Postgame
  • 13:00
    2020 NBA Finals Postgame
  • 14:30
    2020 NBA Finals Postgame
  • 16:00
    2020 NBA Finals Postgame
  • 17:30
    2020 NBA Finals Postgame
  • 19:00
    2020 NBA Finals Postgame
  • 20:30
    2020 NBA Finals Postgame
  • 22:00
    2020 NBA Finals Game 4 Cut Down
  • 23:00
    NBA TV Film Room NBA Finals

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ман.Сити-Челси PL 2015-2016
  • 11:00
    Голден Стейт - Хьюстон NBA 2018-2019
  • 13:00
    Түүхэн тоглолт №33: Ман Сити-Арсенал 2009/10
  • 13:30
    ONE FC: Beijjing 2015
  • 16:30
    Ман.Сити-Челси PL 2015-2016
  • 18:30
    Түүхэн тоглолт №33: Ман Сити-Арсенал 2009/10
  • 19:00
    Голден Стейт - Хьюстон NBA 2018-2019
  • 21:00
    ONE FC: Beijjing 2015

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Майами - Л.А Лэйкерс (Шууд) Финалын тоглолт №7
  • 12:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:30
    "Last Dance" Баримтат кино 2-р анги
  • 13:30
    "SPS Блиц" S2 #2
  • 13:50
    Атлетик 220 - Улаанбаатар Сити (Шууд) AFC CUP урьдчилсан шат
  • 16:00
    Дээд Лиг Финал - 2020 Танан гарьд - Хүлэгүүд тоглолт №1
  • 18:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    "Insider" S2 #3 (Б.Амарсайхан)
  • 19:00
    Дээд Лиг Финал - 2020 Хүлэгүүд - Танан гарьд (Шууд) тоглолт №2
  • 21:00
    NBA Gametime №162
  • 21:30
    Football Talk №6
  • 23:00
    "Insider" S2 #3 (Б.Амарсайхан)
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown live 1103
  • 11:00
    ONE: Eternal Glory
  • 14:00
    UFC 236: Холловэй-Пориер 2
  • 17:00
    ONE: Enter the dragon
  • 20:00
    ONE: Warrior Spirit #6
  • 21:00
    UFC: Йоанна-Ватерсон

Сүлд ТВ

  • 07:40
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Баримтат кино
  • 09:30
    “Чарли Чаплин” хүүхэлдэйн кино16-р анги
  • 10:00
    Нийтийн дууны цаг
  • 10:20
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Куантико бааз” олон ангит кино 7-р анги
  • 11:25
    МУСК
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Сувд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    АХ-ын 91 жилийн ойн баяр наадам
  • 16:50
    Сүлд ТВ - Энэ 7 хоногт
  • 17:00
    “Чарли Чаплин” хүүхэлдэйн кино17-р анги
  • 17:30
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “Нохдын ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Миний Монгол” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Зураг түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг 
  • 20:30
    “Аялагч эр” нэвтрүүлэг /Бээжин/
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
     “Загварын ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Куантико бааз” олон ангит кино 13-р анги
  • 23:20
    Амрах агшин
  • 23:35
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:15
    Зураглал
  • 00:20
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэдолоохоногтманайдэлгэцнээ
  • 07:05
    "Ихрүүд" ОАК 35, 36-р анги
  • 08:20
    "Солонгосхэлнийалсынзайнсургалт" № 37
  • 09:20
    Тоглолтынцаг
  • 10:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 75, 76-р анги
  • 11:10
    "Японхэлнийалсынзайнсургалт" № 14
  • 12:00
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 5-р анги
  • 12:50
    "Хуанжугэг" ОАК 1 бүлгийн 15, 16-р анги
  • 14:20
    "Ээж" ОАК 7-9-р анги
  • 17:30
    "Ихрүүд" ОАК 37, 38-р анги
  • 19:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 77, 78-р анги
  • 20:30
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 6-р анги
  • 21:40
    "Хуанжугэг" ОАК 1 бүлгийн 17, 18-р анги
  • 23:30
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 77, 78-р анги
  • 00:40
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 6-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    Шеффилд - Лийдс PL 3-р тойрог
  • 02:30
    Даллас - Л.А Клипперс Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 04:30
    Бөрнли - Саутхэмптон PL 3-р тойрог
  • 06:30
    Дэнвэр - Л.А Лэйкерс Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 08:30
    Кристал П. - Эвертон PL 3-р тойрог
  • 10:30
    NBA Action №2929
  • 11:00
    Бостон - Майами Плэй-Офф Тоглолт №4
  • 13:00
    PL Netbusters №03
  • 13:30
    Брайтон - Ман Ютд PL 3-р тойрог
  • 15:30
    Майами - Л.А Лэйкерс Финалын тоглолт №2
  • 18:00
    Вест Бром - Челси PL 3-р тойрог
  • 20:00
    PL World №03
  • 20:30
    Football Talk №06
  • 22:00
    Л.А Лэйкерс - Дэнвэр Плэй-Офф Тоглолт №3

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Луугийн жад" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Бээжин хотын залуус" ОАК 19-р анги
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Дээрхийн заяа ТББ С.Баярцэцэг
  • 13:40
    "Улаан малгайт" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг:MGL-1 FC 14-р тэмцээн цуврал-3
  • 17:00
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Уртын дууны хатан" баримтат кино
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бээжин хотын залуус" ОАК 20-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    Зураглал
  • 07:35
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйнкино8-р анги
  • 08:00
    Зочны цаг
  • 08:30
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАУСК11, 12-р анги
  • 10:00
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 10:10
    Кино бидний амьдралд
  • 10:30
    “Залуу эмч нар” ОАУСК9, 10-р анги
  • 12:00
    “Гадаад дууны хит”
  • 13:00
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 13:10
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино2-р бүлгийн 8-р анги
  • 13:55
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:00
    Хошин хөтөлбөр
  • 14:30
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    “Шуугиан таригч” МУСК
  • 17:12
    Кино бидний амьдралд
  • 17:30
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйнкино8-р анги
  • 17:55
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 18:00
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАУСК11, 12-р анги
  • 20:00
    National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зочны цаг
  • 21:10
    “Залууэмчнар” ОАУСК 11, 12-р анги
  • 22:40
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 22:50
    “Хөгжмийнхоёрол”
  • 23:00
    National times news” мэдээллийнхөтөлбөр
  • 23:40
    “Чикагохотынэмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 00:25
    Шөнийнзураглал
  • 00:30
    Төрийндуулал
  • 00:32
    Эфирзавсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Миний мөрөөдөл:Хурдан морь уралдаанч Х. Одбаяр
  • 07:50
    Оддын замнал: Мэргэжлийн гольфийн домогт тамирчин Тайгер Вүүдс
  • 08:20
    Эрийн хийморь:Уран уурагч спортын мастер М. Чинбат
  • 08:50
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Будапешт-2013” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 3-р хэсэг
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг “Лондон 2012” олимпын дурсамж
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 3-р хэсэг
  • 10:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:35
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Лас-Вегас-2015” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 3-р хэсэг
  • 13:40
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 2-р хэсэг
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 15:26
    Манлайн баясгалан: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 15:45
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 4-р хэсэг /1/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 4-р хэсэг /1/ үргэлжлэл/
  • 17:55
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Будапешт-2013” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 4-р хэсэг
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Зочны ярилцлага
  • 19:00
    Спорт таны амралтанд: Монголын дугуйн холбооны 2020 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ-ээс бэлтгэв 1-р хэсэг
  • 20:00
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Ташкент-2014” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 3-р хэсэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт цаг үе: МХБХ-ны эмэгтэйчүүдийн үндэсний лигийн аварга багийнхан оролцов
  • 22:20
    “World football” теле сэтгүүл
  • 22:50
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1954 он
  • 23:40
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 07:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шууд дамжуулалт
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Сэдвийн гүнд
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 22:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:45
    Баримтат нэвтрүүлэг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Би Би” бага насныханд
  • 10:40
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” ОАК 23-р анги
  • 12:00
    Мөнх тэнгэрийн бичиг
  • 12:40
    Дэггүйчүүд
  • 13:00
    “Монгол бичгийн хичээл” дугаар 18
  • 13:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:30
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 14:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:00
    “Нүүдэл” реалити шоу 2-р хэсэг
  • 15:35
    “Бүлтээхэй дэлдээхэй хоёр”- Бүтээлч тоглоом
  • 15:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:00
    “Мартах учиргүй” Ардын жүжигчин,хөгжмийн зохиолч П.Хаянхярваа
  • 16:40
    “Миний сонгосон мэргэжил” Мужаан
  • 17:00
    “Би Би” бага насныханд
  • 17:20
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    “Эрт нахиалсан сарнай” ОАК 24-р анги
  • 18:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:50
    “Оюундалай” Тэмээ
  • 19:10
    “Боломж дүүрэн амьдрал” нийтлэл нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Амьдралын өнгө”: цуврал Тайгын тэтгэмж
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/2215:00

AsianBox

"Тэрбумтныхүү" ОАК 1,2-р анги

X/2222:00

Боловсрол ТВ

"Гэрлэн дохио" ОАК 19-р анги

X/2219:00

AsianBox

"Утсанхүүхэлдэй" ОАК 93, 94-р анги