МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө”хөтөлбөр
  • 09:00
    “Монгол өв соёл” Хөтөлбөр
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” уран сайхны кино 18-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн агшин
  • 14:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 14:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: Монгол бичгийн хичээл №19
  • 14:40
    Онцгой дуудлага
  • 15:00
    “Тууврын замд” Монголын уран сайхны кино
  • 16:20
    “Давхар цагаан шугам” кино бүтсэн түүх
  • 17:00
    Сүлд
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    “Мэдээ”
  • 18:20
    “Хуулийн засаглал” Ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Амьдралын өнгө” цуврал: Үйлчилгээний чанарыг амьдралын чанарт
  • 19:10
    Засгийн газар 100 хоногт
  • 19:30
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: Монгол бичгийн хичээл №9
  • 22:30
    “Харанхуйд бүжиглэгч” Уран сайхны кино
  • 00:35
    Үдшийн мэдээ
  • 00:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 5,6,7,8/
  • 07:30
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /120/
  • 07:55
    Монгол Евроазийн түүх /4/ Баримтат кино
  • 08:55
    UBS энэ 7 хоногт
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    Дээрхийн гэгээнтэн XIV Далай багшийн айлдвар, Буддын гүн ухааны номын мэтгэлцээн
  • 12:25
    "Бүйлсний амттай хайр" олон ангит кино /13/
  • 13:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:35
    "Нарны аялгуу" олон ангит кино /2/
  • 14:35
    "Улаанбаатарт байгаа миний аавд" Монголын уран сайхны кино
  • 16:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 16:35
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /120/
  • 17:00
    Аймаг, нийслэл, сум, дүүргийн ИТХ-ын сонгууль 2020
  • 17:30
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 5,6,7,8/
  • 18:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:20
    "Машин хулгайлах дүрэм" олон ангит кино /6/
  • 19:20
    "Бүйлсний амттай хайр" олон ангит кино /14/
  • 20:30
    Аймаг, нийслэл, сум, дүүргийн ИТХ-ын сонгууль 2020
  • 22:35
    "Нарны аялгуу" олон ангит кино /3/
  • 23:25
    UBS энэ 7 хоногт
  • 23:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 42-р анги
  • 11:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 29-р анги
  • 12:10
    "сэдэв"
  • 12:40
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "баримтат кино"
  • 16:20
    "шеф" оак 3 бүлэг 17,18-р анги
  • 18:00
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 43-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 30-р анги
  • 21:10
    "балдорж шагнал-2020"
  • 21:30
    "нэвтэрхий толь" /алтан сан хөмрөгөөс/
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж"
  • 23:40
    "шеф" оак 3 бүлэг 19,20-р анги
  • 01:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "орон орны хоол"
  • 08:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:50
    business news
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "дурсамж -1988" соак 17-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:35
    танд тустай агшин
  • 13:40
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид"
  • 14:20
    "хөгжилтэй дүр-2 "
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "дурсамж төгсгөл үгүй"муск
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "дурсамж -1988" соак 18-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "зангараг"муск
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:15
    Дорнын зурлага
  • 07:20
    Теле концерт
  • 07:50
    “Мөнгөний дайн” ОАУСК, 15-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:30
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАУСК, 8-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Ёо Ёогийн мастерууд” хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 11:30
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:15
    “Бүсгүйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    Монголын үндэсний бөхийн тойм
  • 15:25
    “Business maximum 88” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Хаикюү” хүүхэлдэйн кино 44-р анги
  • 15:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Ёо Ёогийн мастерууд” хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 16:45
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 16:55
    ТВ зар 151918
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:30
    "Бүнээ Сүнээ хоёр" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАУСК, 9-р анги
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    "Хэлэлцүүлэг, мэтгэлцээн" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:27
    "Сэмбий авто спа" үзүүлж байна
  • 21:30
    “Мөнгөний дайн” ОАУСК, 16-р анги
  • 23:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 04:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "С1 Мэдээ" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:50
    ТалхчихэрТомбат ХХК үзүүлжбайна
  • 07:55
    "Хаан" брендийн тухай
  • 08:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 08:30
    Date хийх үү? нэвтрүүлэг /Season 2-8/
  • 09:00
    “Орон нутгийн сонгууль 2020” тусгай хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    Таныэрүүлмэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    "Нарүто" Анимэ135-р анги
  • 12:00
    “Орон нутгийн сонгууль 2020” тусгай хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Кино миний амьдрал”
  • 13:20
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 13:50
    " Төгс эхнэр" СОАК 10-р анги
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    “Орон нутгийн сонгууль 2020” тусгай хөтөлбөр /шууд/
  • 15:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 16:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 98-р анги
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    “Орон нутгийн сонгууль 2020” тусгай хөтөлбөр /шууд/
  • 18:00
    " Төгс эхнэр" СОАК 11-р анги
  • 19:00
    "Нарүто" Анимэ136-р анги
  • 19:30
    “Who is he/she?” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Орон нутгийн сонгууль 2020” тусгай хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    "Монголын Алт" (МАК) ХХК-ийн түүхэн замнал
  • 22:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 99-р анги
  • 23:00
    “Маш нууц” МУСК
  • 01:10
    Эфирзавсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    нахиа
  • 09:50
    миний толгойн өвчнүүд оак-18
  • 11:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр-шууд
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-81
  • 12:50
    business time
  • 13:10
    хайрын хүч
  • 14:10
    кобра оак
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    миний толгойн өвчнүүд оак-19
  • 19:40
    инээдмийн толь
  • 20:00
    шийдэл ярилцлага
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-82
  • 22:50
    миний толгойн өвчнүүд оак-19
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 01:45
    NTV энэ долоо хоногт
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:00
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 4-р анги
  • 03:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 05:50
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 5
  • 06:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 07:40
    Мэдээ
  • 08:45
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 4-р анги
  • 09:30
    "Диваажингийн шат" ОАК 1-р анги
  • 10:40
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 5
  • 11:40
    "Ида" УСК
  • 13:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.13-р анги
  • 13:35
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг /23/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Дүрвэгсэд" УСК
  • 15:30
    "Охидын ханиад" УСК
  • 17:10
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 5-р анги
  • 18:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.14-р анги
  • 18:30
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг /24/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 6
  • 21:30
    "Диваажингийн шат" ОАК 2-р анги
  • 22:55
    "Цуст найрагч" ОАК 3-р анги
  • 23:50
    "Ангийн улирал" УСК

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:03
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5-6-р анги
  • 07:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.8-р анги
  • 07:45
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 08:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.23-р анги
  • 08:45
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 09:10
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 09:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.19-20-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:06
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 71-72-р анги
  • 11:20
    "Гэрлэн дохио" ОАК 13-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:06
    "2000" МУСК
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:06
    "Амьдрал нулимсанд дургүй" УСК
  • 16:40
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:45
    "Ийм нэгэн явдал" УСК
  • 19:30
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 73-74-р анги
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтүүлэг
  • 22:00
    "Гэрлэн дохио" ОАК 14-р анги
  • 22:45
    "Көсем" ОАК 2.24-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Түцнийохид" МУСК
  • 09:20
    "Нөхрөөхэрхэнсургахвэ?" УСК
  • 11:20
    "Гообрэнд" органикгоосайхныүндэснийүйлдвэрлэгч
  • 11:25
    "LUSTRE" брэндүзүүлжбайна
  • 11:30
    "Гоохатанмедикал" үзүүлжбайна.
  • 11:40
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 11:50
    Хошиншог
  • 12:20
    "Түмнийэх" энтертайментүзүүлжбайна.
  • 14:00
    "Учрал" МУСК
  • 15:40
    High trade
  • 16:00
    "ДебраЛогадшүглэсэнчөтгөр" УСК
  • 18:00
    Сэтгэлдхоногшсондуунууд
  • 18:50
    "Урбан" ажлынхувцасүзүүлжбайна.
  • 19:00
    High trade
  • 19:10
    "Гарутас" УСК
  • 21:00
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 21:30
    "Гообрэнд" органикгоосайхныүндэснийүйлдвэрлэгч
  • 21:40
    "Хэлцэл" УСК
  • 23:30
    ЭхОрныӨглөөуулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 10:30
    "Хар нохой" СОАК 1-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Дэлхий гараг" баримтат кино
  • 13:30
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 1-р анги
  • 15:00
    Өнөө өглөө
  • 17:00
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 13-16-р анги
  • 17:35
    """Анн охины андройдууд"" хүүхдийн цуврал /season 2/ 5-р хэсэг "
  • 18:00
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино /season 1/ 17,18-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хар нохой" СОАК 2-р анги
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК /season-3/ 3-р анги
  • 23:00
    "Манай гэр бүл" ТОАК 4-р анги
  • 00:00
    "Хар хайрцаг
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэөглөөэхлэл
  • 07:30
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 25-р анги
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнестоль
  • 09:30
    Цагагаарынмэдээ
  • 09:35
    "Гарьдмагнай" МУСК
  • 11:15
    Цагагаарынмэдээ
  • 11:20
    "Түүхэнзамнал-МАК" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Ярилцахцаг" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "8 music" хөгжмийннэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнестоль
  • 13:30
    "Монголтулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Цагагаарынмэдээ
  • 15:00
    "Тодмагнай" МУСК
  • 16:40
    Хошинурлагийнтоглолт
  • 17:30
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 26-р анги
  • 18:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "8 music" хөгжмийннэвтрүүлэг
  • 18:55
    Цагагаарынмэдээ
  • 19:00
    Бизнестоль
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Ярилцахцаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэрлэжамжаагүйявна" МУСК
  • 23:55
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 00:55
    Цагагаарынмэдээ
  • 01:00
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 08:25
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 09:00
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 18-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл: 5-р анги /Бататгал хичээл/
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл: 5-р анги /Бататгал хичээл/ давталт
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 19:30
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 19-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Covid-ийн эсрэг Мэргэжлийн хяналт
  • 21:10
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 21:15
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 21:30
    Нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:20
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:00
    "Их хотын залуус" ОАК (2,3-р анги)
  • 10:15
    "Матриксын дахин сэргэлт (The Matrix Reloaded)" УСК
  • 12:45
    "Жон Вик 2 (John Wick 2)" УСК
  • 14:55
    "Ривердэйл" ОАК (I.6,7-р анги)
  • 16:35
    "Тоглогч (Gamer) УСК
  • 18:20
    "Мэдээ, мэдээлэл"
  • 18:30
    "Их хотын залуус" ОАК (4-р анги)
  • 19:30
    "Ривердэйл" ОАК (I.8-р анги)
  • 20:30
    "Тэргүүн шугам (The Long Way Home)" УСК
  • 22:40
    "Рэд (Red)" УСК
  • 00:55
    "Матриксын хувьсал (The Matrix Revolutions)" УСК
  • 03:05
    "Их хотын залуус" ОАК (4-р анги)
  • 03:45
    "Ривердэйл" ОАК (I.7,8-р анги)
  • 05:10
    "Тэргүүн шугам (The Long Way Home)" УСК
  • 07:00
    "Рэд (Red)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 18-р анги
  • 08:30
    "Монголын нууц товчоо" 8-р бүлэг 2-р хэсэг
  • 08:45
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Нярайд илрэх аюултай шинжүүд, эмчид хэзээ хандах вэ
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Надтай үлдээч" ОАК 33-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #33
  • 11:00
    "Girls" ОАК 1-р бүлгийн 10,11-р анги
  • 12:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 13:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #9
  • 14:00
    Сонгуулийн мэдээ
  • 14:30
    "Харийн зүйл" ОАК 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 15:30
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Цул метал алхимич" Анимэ 2-р бүлгийн 1-4-р анги
  • 17:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Монголын нууц товчоо" 9-р бүлэг 1-р хэсэг
  • 18:00
    Сонгуулийн мэдээ
  • 18:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #10
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 19-р анги
  • 19:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Нярай хүүхэд яагаад уйлдаг вэ?
  • 19:30
    "Надтай үлдээч" ОАК 34-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг #46
  • 21:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Харийн зүйл" ОАК 3-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:35
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Ватикан" УСК
  • 12:10
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Хошин шог"
  • 13:20
    "Логан" УСК
  • 15:40
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 16:00
    "Social talk" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Миний очих 100 газар танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг"
  • 18:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Засах цаг - Зүтгэл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Венус" УСК
  • 22:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 8-р анги
  • 09:20
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Эхийн сэтгэл" олон ангит кино 12-р анги
  • 10:50
    Ард түмний индэр
  • 11:20
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Ярилцлага
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 9-р анги
  • 20:40
    Ард түмний индэр
  • 21:10
    Ярилцлага
  • 22:05
    "Эхийн сэтгэл" олон ангит кино 13-р анги
  • 23:00
    Кино миний амьдрал
  • 23:35
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Лэди цох ба Нуар муур" 25-р анги
  • 08:00
    "10-17" нийгмийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Петра" баримтат кино
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:35
    "Лэди цох ба Нуар муур" 25-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Гоморра" ОАК 8-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 17:30
    "Лэди цох ба Нуар муур" 26-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:05
    "10-17" нийгмийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Франкст байгаа хайрт" аниме 24-р анги
  • 21:50
    "Грандмед" эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:00
    "Гоморра" ОАК 9-р анги
  • 23:15
    "Петра" баримтат кино
  • 00:25
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 16:30
    "Мод таръя"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    Монгол мандана...
  • 23:00
    Хөгжмийн завсарлага…
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    “Бяцхан оцон шувуу Пороро” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    “Төмөр хүн" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Watch car"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо”т.м нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 10:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:25
    “Доктор хэн” ОАК
  • 11:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Бяцхан оцон шувуу Пороро” хүүхэлдэйн кино
  • 12:25
    "Watch car" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 13:35
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 14:00
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Урагшаа Титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Бяцхан оцон шувуу Пороро” хүүхэлдэйн кино
  • 17:25
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    "Transformers – Хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Бяцхан багш” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Үүнийг мэдэх үү?” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Доктор хэн”ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Хуулийн засаглал” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Цаг агаар
  • 13:20
    Онцлох зочин
  • 13:40
    “Засгийн газар 100 хоногт”
  • 14:00
    Мэдээ /шууд/
  • 14:20
    Сүлд
  • 14:40
    Онцгой дуудлага
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Зураглал
  • 18:30
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 18:40
    ММ энэ долоо хоногт
  • 18:45
    “Давхар цагаан шугам” кино бүтсэн түүх
  • 19:20
    Цаг агаар
  • 19:25
    “Хуулийн засаглал” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Засгийн газар 100 хоногт”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Гол сэдэв
  • 21:20
    ММ энэ долоо хоногт
  • 21:25
    “Хүрээлэн амьд ертөнц”...цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 22:00
    Онцлох зочин
  • 22:20
    “Мартах учиргүй” хөрөг нэвтрүүлэг:Ардын жүжигчин, Хөгжмийн зохиолч П.Хаянхярваа
  • 22:50
    Үдшийн мэдээ
  • 23:05
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Гарал үүслээ олсон нь" 10-р хэсэг
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Миний эрдэнэ" ОАК 49,50-р анги
  • 14:00
    "Хувь заяагаа сонгох нь" 4-р хэсэг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Битлзийн эмхэтгэл" 4-р хэсэг
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 19:45
    Монголын сайхан орноор
  • 20:00
    "Эх дэлхий" 4-р хэсэг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Дэлхийн хамгийн баян хотууд"
  • 22:10
    "Миний эрдэнэ" ОАК 51,52-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    “Монголын улс төрийн өнөөгийн байдал, гарц” ЭШХ 1
  • 10:50
    “Шинэ номын галарей” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Шри Шри Таттваг танин мэдэх нь” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    “Шинэ номын галарей” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Ефросинья” УСК 142,143
  • 15:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    “Ефросинья” УСК 144,145
  • 19:30
    “Бидний нэг” нэвтрүүлэг №02
  • 19:50
    “Шинэ номын галарей” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Монголын улс төрийн өнөөгийн байдал, гарц” ЭШХ 2
  • 22:25
    “Шинэ номын галарей” нэвтрүүлэг
  • 22:35
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээлэл
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 01:00
    2020 NBA Finals Game 4 Cut Down
  • 02:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 04:00
    The Arena #203
  • 05:00
    NBA Together: Steve Nash
  • 05:30
    NBA Together: Carmelo Anthony
  • 06:00
    2020 NBA Finals Game 4 Cut Down
  • 07:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 09:00
    2020 WNBA Finals Game Tape
  • 10:30
    NBA Together: Steve Nash
  • 11:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 13:00
    2020 NBA Finals Game 5 Cut Down
  • 14:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 16:00
    2020 WNBA Finals Game Tape
  • 17:30
    2020 WNBA Finals Game Tape
  • 19:00
    2020 NBA Finals Game 5 Cut Down
  • 20:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 22:00
    2020 NBA Finals Game 5 Cut Down
  • 23:00
    NBA TV Film Room NBA Finals

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Лэстер-Тоттенхэм PL 2015-2016
  • 11:00
    Сакраменто - Бостон NBA 2018-2019
  • 13:00
    Түүхэн тоглолт №34: Ман Ютд-Вест Хэм 1999/00
  • 13:30
    UFC 190 Роузи-Корреа
  • 16:30
    Лэстер-Тоттенхэм PL 2015-2016
  • 18:30
    Түүхэн тоглолт №34: Ман Ютд-Вест Хэм 1999/00
  • 19:00
    Сакраменто - Бостон NBA 2018-2019
  • 21:00
    UFC 190 Роузи-Корреа

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Майами - Л.А Лэйкерс Финалын тоглолт №7
  • 11:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    UFC 192 Кормьер-Густафсон
  • 15:00
    Премьер лигийн тойм №04
  • 16:00
    Улаанбаатар Сити - Атлетик 220 AFC CUP урьдчилсан шат
  • 18:00
    PL Netbusters №04
  • 18:30
    Түүхэн тоглолт №21: Челси-Ливерпүүл 2001/02
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    NBA Talk №39
  • 21:00
    PL World №04
  • 21:30
    Лийдс - Ман Сити PL 4-р тойрог
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1428
  • 11:00
    ONE: Call to greatness
  • 14:00
    UFC: Родригез-Стефенс
  • 17:00
    UFC: Хүүкер-Фелдер
  • 19:00
    UFC 246: МкГрегор-Серроне
  • 21:30
    UFC: Магомедшарипов-Каттар

Сүлд ТВ

  • 07:40
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “Зураг түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Чарли Чаплин” хүүхэлдэйн кино17-р анги
  • 10:00
    “Загварын ертөнц” нэвтрүүлэг /Жүжигчин Азжаргал, Азбуян/
  • 10:30
    “Куантико бааз” олон ангит кино 13-р анги
  • 11:25
      Нийтийн дууны цаг
  • 11:45
    “Морь цаг – малчдын цаг” нэвтрүүлэг
  • 12:15
    “Миний Монгол” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 14:40
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    “Жавхлант шарга - 2016” доод 3 нас
  • 16:30
     Сүрэн хайрханы тахилга
  • 17:00
    “Чарли Чаплин” хүүхэлдэйн кино18-р анги
  • 17:35
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “Аялагч эр” аяллын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Техник Импорт ХХК - сугалаат худалдааны азтангуудыг тодруулна /шууд/
  • 19:30
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Мориор амилсан Монгол заяа” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    The LATE NIGHT with MIKO
  • 22:30
    “Куантико бааз” олон ангит кино 14-р анги
  • 23:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 23:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэдолоохоногтманайдэлгэцнээ
  • 07:05
    "Ихрүүд" ОАК 37, 38-р анги
  • 08:20
    "Солонгосхэлнийалсынзайнсургалт" № 38
  • 09:20
    Тоглолтынцаг
  • 10:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 77, 78-р анги
  • 11:10
    "Японхэлнийалсынзайнсургалт" № 15
  • 12:00
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 6-р анги
  • 12:50
    "Хуанжугэг" ОАК 1 бүлгийн 17, 18-р анги
  • 14:20
    "Ээж" ОАК 13-15-р анги
  • 17:30
    "Ихрүүд" ОАК 39, 40-р анги
  • 19:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 79, 80-р анги
  • 20:30
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 7-р анги
  • 21:40
    "Хуанжугэг" ОАК 1 бүлгийн 19, 20-р анги
  • 23:30
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 79, 80-р анги
  • 00:40
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 7-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Портлэнд - Л.А Лэйкерс Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 02:00
    Фүлхэм - А.Вилла PL 3-р тойрог
  • 04:00
    Торонто - Брүүклин Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 06:00
    Вест Хэм - Волверхэмптон PL 3-р тойрог
  • 08:00
    Майами - Л.А Лэйкерс Финалын тоглолт №2
  • 10:30
    NBA Action №2930
  • 11:00
    Тоттенхэм - Ньюкасл PL 3-р тойрог
  • 13:00
    Л.А Лэйкерс - Майами Финалын тоглолт №3
  • 15:30
    PL World №04
  • 16:00
    Ман Сити - Лэстер PL 3-р тойрог
  • 18:00
    Л.А Лэйкерс - Дэнвэр Плэй-Офф Тоглолт №4
  • 20:00
    The Buzzer №33
  • 21:00
    NBA Talk №40 (Тусгай дугаар)
  • 22:30
    Ливерпүүл - Арсенал PL 3-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 09:10
    "Бээжин хотын залуус" ОАК 20-р анги
  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 13:30
    "Баянбулагийнхан" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    УИХ-ын чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хүлгийн тоос" баримтат кино
  • 19:20
    Дээрхийн заяа ТББ С.Баярцэцэг
  • 19:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бээжин хотын залуус" ОАК 21-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    Зураглал
  • 07:35
    “Эргүүлийн багийнхан” хүүхэлдэйнкино 9-р анги
  • 08:00
    National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАУСК13, 14-р анги
  • 10:10
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 10:15
    Кино бидний амьдралд
  • 10:30
    “Залуу эмч нар” ОАУСК13, 14-р анги
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 12:50
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 13:00
    Зураглал
  • 13:10
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино2-р бүлгийн 9-р анги
  • 13:55
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:00
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:00
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Хүсэл” МУСК
  • 17:28
    “Их хотын амьдрал” зураглал
  • 17:30
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйнкино 9-р анги
  • 17:55
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 18:00
    “Доктор” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАУСК13, 14-р анги
  • 20:00
    National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Сонгууль 2020”
  • 21:10
    “Залууэмчнар” ОАУСК 13, 14-р анги
  • 22:40
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 22:50
    “Хөгжмийнхоёрол”
  • 23:00
    National times news” мэдээллийнхөтөлбөр
  • 23:40
    “Чикагохотынэмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 00:25
    Шөнийнзураглал
  • 00:30
    Төрийндуулал
  • 00:32
    Эфирзавсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Оддын замнал: Авто спортын тамирчин Льюс Хэмилтон
  • 07:50
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Будапешт-2013” Чөлөөт бөхийн ДАШТ 5-р хэсэг
  • 08:30
    Спорт цаг үе: МХБХ-ны эмэгтэйчүүдийн үндэсний лигийн аварга багийнхан оролцов
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 4-р хэсэг /2/
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 4-р хэсэг /2/үргэлжлэл/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 4-р хэсэг /2/үргэлжлэл/
  • 11:53
    Спорт-Хобби: Волейболийншүүгч, спортын мастер Х. Золдэлгэр
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Спорт-түүх: Алдар нийгэмлэгийн хөлбөмбөгчид
  • 13:41
    Манлайнбаясгалан: Монгол улсынзаан Ч. Батзориг
  • 14:10
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Бахархал: Боксынолонулсынхэмжээний мастер О. Батхүү
  • 19:05
    Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг” Лиллехамерын өвлийн олимп
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    “Тулаан” уралдаант, цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 20:40
    “Спорт таныамралтанд”- “Монголын их тойром-2019”
  • 21:20
    Спорт-түүх-шууд
  • 22:25
    Спорт таны амралтанд: Монголын дугуйн холбооны 2020 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ-ээс бэлтгэв 1-р хэсэг
  • 23:20
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 07:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын 2020 оны намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 13:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 15:00
    УИХ-ын 2020 оны намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 19:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Засах цаг
  • 22:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 22:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:45
    Баримтат нэвтрүүлэг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Би Би” бага насныханд
  • 10:40
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” ОАК 24-р анги
  • 12:10
    “Боломж дүүрэн амьдрал” нийтлэл нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Оюундалай” Тэмээ
  • 12:50
    “Өвгөдийн захиас” намрын цуврал-1
  • 13:00
    “Монгол бичгийн хичээл” дугаар 19
  • 13:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:30
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Дэлхийн 80 гайхамшиг” цуврал
  • 14:30
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 15:00
    Нүүдэл реалити шоу 3-р хэсэг
  • 15:35
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:45
    “Монгол мандана” Гавьяат жүжигчин Самандын Жавхлан
  • 16:45
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 17:25
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 17:35
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:45
    “Би Би” бага насныханд
  • 18:05
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    “Эрт нахиалсан сарнай” ОАК 25-р анги
  • 19:30
    “Амьдралын өнгө” цуврал: Үйлчилгээний чанарыг амьдралын чанарт
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/2215:00

AsianBox

"Тэрбумтныхүү" ОАК 1,2-р анги

X/2222:00

Боловсрол ТВ

"Гэрлэн дохио" ОАК 19-р анги

X/2219:00

AsianBox

"Утсанхүүхэлдэй" ОАК 93, 94-р анги