МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө”хөтөлбөр
  • 08:00
    “Гэрлэж амжаагүй явна” Монголын уран сайхны кино
  • 09:40
    “Маамуу” Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Тэнгэрийн соёрхлоор” Ардын уран зохиолч, Төрийн шагналт, Яруу найрагч Ш.Сүрэнжавын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Миний сонгосон мэргэжил: “Аврагч”
  • 11:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 11:50
    “Амьдралын өнгө” цуврал: Сэтгэлийн тэнхээ
  • 12:20
    Хөгжмийн агшин
  • 12:30
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Амьдралын өнгө” цуврал: Халамжаас хөдөлмөр...
  • 13:30
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” уран сайхны кино 20-р анги
  • 14:20
    “Dara`s vlog”
  • 15:00
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв
  • 15:30
    Өрөг: “Эрдэнэс Таван Толгой” ХК-ийн гүйцэтгэх захирал Б.Ганхуяг
  • 16:30
    “MNB Music” Хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Давхар цагаан шугам” кино бүтсэн түүх
  • 18:10
    Засгийн газар 100 хоногт
  • 18:40
    “Боломж дүүрэн амьдрал”
  • 19:00
    Монгол үлгэр
  • 19:30
    Ургацын далай
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Элсэндэх амьдрал”
  • 21:20
    “Монголын Алт МАК” ХХК-ийн түүхэн замнал /Баримтат нэвтрүүлэг/
  • 22:20
    “Хүдэн” Монголынуран сайхны кино
  • 23:40
    “Хүрээлэн” Амьд ертөнцийн цуврал
  • 00:10
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    Монгол Евроазийн түүх /6/ Баримтат кино
  • 07:45
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 13,14,15,16/
  • 08:15
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /122/
  • 08:55
    UBS энэ 7 хоногт
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 11:00
    "Бүйлсний амттай хайр" олон ангит кино /15/
  • 11:55
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:05
    "Нарны аялгуу" олон ангит кино /4/
  • 13:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:15
    Содон аялгуу - МУГЖ Ц.Чулуунбат
  • 16:25
    Найргийн тэнгэр
  • 16:40
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 13,14,15,16/
  • 17:10
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /122/
  • 17:40
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 17:50
    "Машин хулгайлах дүрэм" олон ангит кино /8/
  • 18:45
    Тамирчны нэг өдөр
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Үлгэрийн далай
  • 20:40
    Эко дулааны шийдэл
  • 21:00
    "Бүйлсний амттай хайр" олон ангит кино /16/
  • 22:05
    K-POP festival in Mongolia
  • 22:25
    Энтертайнмент ньюс
  • 23:10
    "Нарны аялгуу" олон ангит кино /5/
  • 00:10
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:40
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 44-р анги
  • 12:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын 27,28,29-р анги
  • 14:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:20
    "шеф" оак 3 бүлэг 21,22-р анги
  • 16:50
    "түг түг хаалгаа"
  • 18:00
    "манцуйтай тамирчин"
  • 18:30
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "эко дулааны шийдэл"
  • 20:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 32-р анги
  • 21:10
    "дэлхий хавтгай"
  • 22:10
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "шеф" оак 3 бүлэг 23,24-р анги
  • 01:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "орон орны хоол"
  • 08:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:55
    business news
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    "дурсамж -1988" соак 8,9,10-р анги
  • 15:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:40
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид"
  • 16:20
    "цаг агаарын мэдээ"
  • 16:25
    business news
  • 16:35
    'tvmall''
  • 16:55
    "ойлголт зөв бол үйлдэдл зөв"
  • 17:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 18:15
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "дурсамж -1988" соак 20-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "эцсийн хүсэл"муск
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:15
    Дорнын зурлага
  • 07:20
    Теле концерт
  • 07:50
    “Мөнгөний дайн” ОАУСК, 17-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    "Дуудлагын охид" МУСК
  • 10:30
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    “Business maximum 88” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Дэлхий дахин ба Монгол" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Хөөрөлдөөн” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хэлэлцүүлэг, мэтгэлцээн" нэвтрүүлэг / давталт /
  • 14:00
    Монголын үндэсний бөхийн тойм
  • 14:30
    "Бүсгүйчүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАУСК, 6-10-р анги
  • 17:40
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” нэвтрүүлэг
  • 19:27
    “Business maximum 88” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Business maximum 88” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дотно сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Мөнгөний дайн” ОАУСК, 18-р анги
  • 23:10
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Тоглолтын цаг
  • 02:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 04:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    “Авалорын гүнж Елена” хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 09:00
    Day time арилжааныхөтөлбөр
  • 10:00
    Бизнесамжилт
  • 10:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:30
    “ЭЗЕЛ” ОАК 96-р анги
  • 12:30
    “ЭЗЕЛ” ОАК 97-р анги
  • 13:30
    “ЭЗЕЛ” ОАК 98–р анги
  • 14:30
    “ЭЗЕЛ” ОАК 99–р анги
  • 15:30
    “ЭЗЕЛ” ОАК 100-р анги
  • 16:30
    Бизнесамжилт
  • 17:00
    Таныэрүүлмэндэд
  • 17:30
    “Цензүргүй яриа” нэвтрүүлэг /давталт /
  • 18:30
    “Who is he/she?” нэвтрүүлэг /давталт /
  • 19:00
    “С1 Долоохоногийнтойм”Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 19:40
    УИХ-ын цаг
  • 20:10
    “Кино миний амьдрал”
  • 20:30
    “Алганы хээ” ток шоу
  • 22:00
    “Уур хилэн” УСК
  • 00:00
    “Приусны босс” МУСК
  • 01:40
    Эфирзавсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    нахиа
  • 10:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм: б.бааст
  • 11:30
    миний толгойн өвчнүүд оак-16
  • 12:40
    миний толгойн өвчнүүд оак-17
  • 14:00
    миний толгойн өвчнүүд оак-18
  • 15:10
    миний толгойн өвчнүүд оак-19
  • 16:20
    миний толгойн өвчнүүд оак-20
  • 17:30
    бодит тайлбар
  • 18:30
    чи чадна
  • 19:30
    хайрын хүч
  • 20:30
    sbn news тойм
  • 21:30
    шийдэл
  • 22:30
    жүжигчин уск
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 00:30
    "Анирлагч" МУСК
  • 02:05
    Мэдээ
  • 03:05
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 6-р анги
  • 03:50
    NTV энэ долоо хоногт
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Тод магнай" МУСК
  • 07:35
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 2,3-р анги
  • 09:55
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.11,12-р анги
  • 10:45
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 21,22
  • 11:30
    "Нууцлаг бүсгүй Ким, нууцлаг бүсгүй Ли" УСК
  • 12:50
    "Өвгөн шувуу" баримтат кино
  • 13:35
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 4-7
  • 17:20
    "Тэнгэрийн дуунууд 6" Торгоны зам баримтат кино
  • 17:50
    "Эко дулааны шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "90-ээд оны элгийн явдлууд" МУСК
  • 19:00
    "Улаан бал" тойм
  • 19:30
    "Сармагчингийн хаан 3" УСК
  • 21:55
    "Хуримын даашинзтай бүсгүй" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:04
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 07:15
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.9-10-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Өглөөний Иога
  • 08:25
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.8-11-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 75-76-р анги
  • 11:25
    "Гэрлэн дохио" ОАК 10-р анги
  • 12:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:15
    "Гэрлэн дохио" ОАК 11-12-р анги
  • 13:50
    Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:06
    "Көсем" ОАК 2.21-22-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрэлт ертөнц" баримтат кино
  • 17:05
    "3 сая инээд" шоу нэвтүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.12-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.12-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.23-24-р анги
  • 19:30
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 77-78-р анги
  • 21:00
    "Хуурцаг" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "10000 жилийн настай эр" баримтат кино
  • 23:00
    "1936 оны Берлиний олимп" баримтат кино
  • 23:57
    Зураглал
  • 00:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Төрийндайсан" МУСК
  • 09:10
    Хөгжмийнцаг
  • 09:50
    "Zumba kids" хөтөлбөр
  • 10:00
    "СүүлчийнМонита" МУСК
  • 11:00
    "Намайгбарь" УСК
  • 13:20
    "LUSTRE" брэндүзүүлжбайна
  • 13:25
    "Гообрэнд" органикгоосайхныүндэснийүйлдвэрлэгч
  • 13:30
    Улаачдынсорил-Ч.Чулуунчимэг
  • 14:00
    "Түмнийэх" энтертайментүзүүлжбайна.
  • 15:40
    "Нөхрөөхэрхэнсургахвэ?" УСК
  • 17:40
    "Zumba kids" хөтөлбөр
  • 17:50
    "Урбан" ажлынхувцасүзүүлжбайна.
  • 18:00
    Хошиншог
  • 19:10
    "ДебраЛогадшүглэсэнчөтгөр" УСК
  • 21:00
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 21:30
    "Гообрэнд" органикгоосайхныүндэснийүйлдвэрлэгч
  • 21:40
    "Найзынхүсэлт" УСК
  • 23:30
    ЭхОрныӨглөөуулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Чин сэтгэл" СОАК 5,6-р анги
  • 14:30
    Нүүдэл Шийдэл
  • 15:30
    """Анн охины андройдууд"" хүүхдийн цуврал /season 1/ 7-р хэсэг "
  • 16:00
    "Эмчийн эсрэг Интернэт" шоу нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар 4
  • 17:15
    "The Voice of Mongolia-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар-27
  • 19:30
    "6 настнуудын нууцлаг ертөнц" нэвтрүүлэг /season-1/ дугаар -3
  • 21:00
    "Эмчийн эсрэг интернэт" нэмэлт зөвлөмж - 4
  • 21:30
    "Хайр харуусал" МУСК
  • 23:20
    "Хартын тэмцэл" УСК
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:55
    Шинэөглөөэхлэл
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнестоль
  • 09:30
    Цагагаарынмэдээ
  • 09:35
    "Ярилцахцаг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 23-25-р анги
  • 11:05
    "Амьдрахсайхан" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "8 music" хөгжмийннэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Иххаадынудам" МУСК 1-р анги
  • 13:00
    Бизнестоль
  • 13:30
    "Түүхэнзамнал-МАК" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Монголтулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Хошинурлагийнтоглолт
  • 16:45
    Цагагаарынмэдээ
  • 16:50
    "Нээлттэйхүн" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Улаанбаатартбайгааминийаав" МУСК
  • 19:00
    Бизнестоль
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:10
    "Эрэл" эрэнсурвалжлахнэвтрүүлэг
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Иххаадынудам" МУСК 2-р анги
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 00:55
    Цагагаарынмэдээ
  • 01:00
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:30
    Баримтат кино
  • 07:40
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 09:20
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 16:45
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 16:50
    Амрыг эрэе нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 19:00
    "FACT & EXPERT" тойм хөтөлбөр
  • 20:10
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 20:25
    УИХ-ын цаг
  • 20:55
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 21:00
    "Амьдралын амт" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:45
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 22:00
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 23:50
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 23:55
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 08:00
    "Ривердэйл" ОАК (I.5-р анги)
  • 08:50
    "Тоглогч (Gamer) УСК
  • 10:40
    "Хөвгүүдийн багийн охин (She's the Man) УСК
  • 12:40
    "Хоосон чанар (Collateral Beauty)" УСК
  • 14:30
    "Жон Вик (John Wick)" УСК
  • 16:20
    "Жон Вик 2 (John Wick 2)" УСК
  • 18:40
    "Тазза: Нууц хөзөр (Tazza: The Hidden Card) УСК
  • 21:30
    "Дэлхийг тойрсон 80 хоног (Around The World in 80 Days)" УСК
  • 23:50
    "Тэргүүн шугам (The Long Way Home)" УСК
  • 01:40
    "Рэд (Red)" УСК
  • 03:35
    "Рэд (Red 2) УСК
  • 05:30
    "Луугийн үнсэлт (Kiss of the Dragon)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 16-18-р анги
  • 08:45
    Хошин шог
  • 09:00
    "Харийн зүйл" ОАК 3-р бүлгийн 3-5-р анги
  • 11:45
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Нярай хүүхэд яагаад уйлдаг вэ?
  • 12:00
    "Ментор цаг" Нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Цул метал алхимич" Анимэ 1-р бүлгийн 50-51, 2-р бүлгийн 1-3-р анги
  • 15:20
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 16:10
    "Girls" ОАК 1-р бүлгийн 4-8-р анги
  • 20:00
    "Зууны 100 эмэгтэй" Нэвтрүүлэг
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг #48
  • 21:00
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Хүүхдийн арьс арчилгаа
  • 21:10
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 22:00
    "Urban Talk" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Харийн зүйл" ОАК 3-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "IP MAN-3" УСК
  • 12:10
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Хошин шог"
  • 13:20
    "Хүүгүй Ломбард" МУСК
  • 15:40
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 16:00
    "Миний очих 100 газар танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг"
  • 17:00
    "Зургаан секунд" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Засах цаг - Зүтгэл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Автомат" УСК
  • 22:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 10-р анги
  • 09:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Эхийн сэтгэл" олон ангит кино 14-р анги
  • 10:50
    Ард түмний индэр
  • 11:20
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 12:25
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 13:25
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино /6-7/-р анги
  • 15:05
    Завхан аймгийн цаг
  • 15:40
    "Эхийн сэтгэл" олон ангит кино /10-12/-р анги
  • 18:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Зууны 100 эмэгтэй" цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Залуу лидер нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Дэлхий гараг" цуврал 2-2 /Уулсын амьдрал/
  • 22:25
    "Хүү" уран сайхны кино
  • 00:15
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Лэди цох ба Нуар муур" 23-26-р анги
  • 10:15
    "Гадиант" 1-р анги
  • 10:40
    БОЯ үзүүлж байна:Дэлхийн хамгийн том усан цахилгаан станц
  • 11:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Сайн байна уу, захирал аа" нэвтрүүлэг "Ультрасоник" ХХК-ий ерөнхий захирал Б.Чимэгцэцэг
  • 12:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Гоморра" ОАК 6-10-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    БОЯ үзүүлж байна:Борооны усыг хуримтлуулахын ач холбогдлын тухай
  • 19:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 19:16
    "Грандмед" эмнэлэг үзүүлж байна
  • 20:00
    "Гоморра" ОАК 6-10-р анги
  • 21:05
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Төрийн шагналт, АЖ уран нугараач Б.Норовсамбуу
  • 21:45
    "Зоорь 2" МУСК
  • 00:08
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 08:30
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 17:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 18:00
    "Хүрээ панз" Давталт
  • 19:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 21:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хөгжлийн хөдөлгүүр Нийгэм, эдийн засаг
  • 23:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci kids- "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 10:00
    “Мононоке гүнж" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    “Бяцхан оцон шувуу Пороро” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Босс жаалууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 14:00
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 15:20
    “Бяцхан оцон шувуу Пороро” хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Тransformers-Хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:25
    “Миний найз Үби” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids - "Амьтдын ертөнц” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Доктор хэн” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Эх өв” цуврал нэвтрүүлэг /Хөвсгөл аялгуу/
  • 10:30
    Алхам - 1
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Зураглал
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Сүлд
  • 13:20
    Онцлох зочин
  • 13:40
    Цаг агаар
  • 13:50
    “Засгийн газар 100 хоногт”
  • 14:10
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 14:30
    “Давхар цагаан шугам” кино бүтсэн түүх /давталт/
  • 15:05
    ММ энэ долоо хоногт
  • 15:10
    Монгол бичгийн хичээл: дугаар 1,2
  • 15:50
    Зураглал
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:20
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 16:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    ММ энэ долоо хоногт
  • 18:05
    EMongolia- “Цахим монгол” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    Нийслэлийн соён гэгээрүүлэх цаг
  • 19:40
    “Засгийн газар 100 хоногт”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сүлд /давталт/
  • 21:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:40
    Гол сэдэв /давталт/
  • 22:00
    “Хайрлаарай” цуврал нэвтрүүлэг /Хандлага/
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 00:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Ярилцах цаг
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:00
    "Битлзийн эмхэтгэл" 5-р хэсэг
  • 11:30
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн шилдэг барилдаан
  • 12:30
    "Гарал үүслээ олсон нь" 11-р хэсэг
  • 13:30
    Бизнес амжилт
  • 14:00
    "Хувь заяагаа сонгох нь" 5-р хэсэг
  • 15:00
    15 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Миний эрдэнэ" ОАК 53,54-р анги
  • 17:00
    "Бизнес Амжилт"
  • 17:30
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн шилдэг барилдаан
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Мөнгөнд далдлагдсан нууц 1" баримтат кино
  • 20:00
    "Эх дэлхий" 5-р хэсэг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Концерт
  • 22:20
    "Миний эрдэнэ" ОАК 55,56-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:00
    “Шри Шри Рави Шанкар Монголд” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 12:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Ефросинья” УСК 146,147
  • 14:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 15:00
    “Хятадууд ирж байна” баримтат нэвтрүүлэг 1,2
  • 17:00
    “Овжин эрчүүд” уран сайхны кино
  • 18:30
    “Гавар, гөлөг 2” уран сайхны кино
  • 19:55
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 20:00
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат кино
  • 20:50
    “Шинэ номын галарей” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг. Н.Болд
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа.Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 02:00
    2020 NBA Finals Cut Down
  • 03:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 05:00
    2020 NBA Finals Cut Down
  • 06:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 08:00
    2020 NBA Finals Cut Down
  • 09:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 11:00
    2020 NBA Finals Cut Down
  • 12:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 14:00
    2020 WNBA Finals Game Tape
  • 15:30
    2020 WNBA Finals Game Tape
  • 17:00
    2020 Playoff Playback Lakers vs. Trailblazers Rnd 1 Game 1
  • 18:00
    2020 Playoff Playback Lakers vs. Trailblazers Rnd 1 Game 2
  • 19:00
    2020 Playoff Playback Lakers vs. Trailblazers Rnd 1 Game 3
  • 20:00
    2020 Playoff Playback Lakers vs. Trailblazers Rnd 1 Game 4
  • 21:00
    "David Stern" баримтат кино
  • 21:50
    Шеффилд - Фүлхэм (Шууд) PL 5-р тойрог

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Арсенал-Ливерпүүл PL 2015-2016
  • 11:00
    Брүүклин - Сакраменто NBA 2018-2019
  • 13:00
    Түүхэн тоглолт №36: Арсенал-Ливерпүүл 2003/04
  • 13:30
    Жүдо: Парисийн их дуулга 2019 Өдөр 1
  • 16:00
    Түүхэн тоглолт №1: Ман.Сити-Кпр 2011/12
  • 16:30
    Арсенал-Ливерпүүл PL 2015-2016
  • 18:30
    Брүүклин - Сакраменто NBA 2018-2019
  • 20:30
    Түүхэн тоглолт №36: Арсенал-Ливерпүүл 2003/04
  • 21:00
    Production time
  • 21:20
    Түүхэн тоглолт №1: Ман.Сити-Кпр 2011/12
  • 21:50
    Ньюкасл - Ман Ютд (Шууд) PL 5-Р Тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Майами - Л.А Лэйкерс Финалын тоглолт №2
  • 11:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    "SPS Блиц" S2 #2
  • 12:20
    "Insider" S2 #3 (Б.Амарсайхан)
  • 12:50
    Life Style Жюү Жицү №10
  • 13:00
    "SPS Блиц" S2 #3
  • 13:20
    Дээд Лиг Финал - 2020 Танан гарьд - Хүлэгүүд тоглолт №3
  • 15:20
    91 дэх Сумын заан, залуу бөхчүүдийн барилдаан
  • 18:20
    PL World №05
  • 18:50
    Life Style Жюү Жицү №11
  • 19:00
    NBA Talk №39
  • 20:30
    "SPS Блиц" S2 #3
  • 20:50
    The Buzzer №34
  • 21:50
    Лэстер - Астон Вилла PL 5-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ONE Weekly #41
  • 09:30
    ONE: Masters of fate
  • 12:30
    UFC 245: Усман-Ковингтон
  • 16:00
    UFC: Мойчано-Жун
  • 18:00
    ONE: Шилдэг 100 тулаан #7
  • 19:00
    UFC 241: Кормиер-Миочич 2
  • 22:00
    WWE Smackdown live 1103

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 08:00
     Баримтат кино
  • 08:30
    “Зураг түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 10:30
     “Куантико бааз” олон ангит кино 15-р анги
  • 11:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:45
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Д.Сосорбарам
  • 15:30
    Хэнтий аймгийн зүүн бүсийн уралдаан 2016 он
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    “Өндөр чансаа” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сонирхогчдын клуб" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Сүлд үү, Тоо юу” нэвтрүүлэг /Мальта/
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    AMARAA's Weekly show
  • 22:00
    “Сонирхогчдын клуб” нэвтрүүлэг
  • 22:30
     “Куантико бааз” олон ангит кино 16-р анги
  • 23:30
    Манай дэлгэцнээ
  • 23:45
     Амрах агшин
  • 00:00
    ТӨРИЙН ХҮНДЭТГЭЛИЙН КОНЦЕРТ 2020
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэхдолоохоногтманайдэлгэцнээ
  • 07:05
    "Ихрүүд" ОАК 41, 42-р анги
  • 08:15
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 81, 82-р анги
  • 09:25
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 4-6-р анги
  • 12:00
    "Хуанжугэг" ОАК 1 бүлгийн 19-21-р анги
  • 14:30
    "Ээж" ОАК 13-15-р анги
  • 17:40
    "Ихрүүд" ОАК 43, 44-р анги
  • 19:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 83, 84-р анги
  • 20:30
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 9-р анги
  • 21:40
    "Хуанжугэг" ОАК 1 бүлгийн 23, 24-р анги
  • 23:30
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 83, 84-р анги
  • 00:40
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 9-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Л.А Лэйкерс - Портлэнд Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 02:00
    Лэстер - Вест Хэм PL 4-р тойрог
  • 04:00
    Л.А Клипперс - Даллас Плэй-Офф Тоглолт №4
  • 06:00
    NBA Action №2932
  • 06:30
    Саутхэмптон - Вест Бром PL 4-р тойрог
  • 08:30
    Л.А Лэйкерс - Майами Финалын тоглолт №4
  • 11:00
    PL World №05
  • 11:30
    Ман Ютд - Тоттенхэм PL 4-р тойрог
  • 13:30
    Л.А Лэйкерс - Майами Финалын тоглолт №5
  • 16:00
    А.Вилла - Ливерпүүл PL 4-р тойрог
  • 18:00
    The Buzzer №34
  • 19:00
    Pre-Game Show №29 (Шууд)
  • 19:20
    Эвертон - Ливерпүүл (Шууд) PL 5-р тойрог
  • 21:30
    Pre-Game Show №30 (Шууд)
  • 21:50
    Челси - Саутхэмптон (Шууд) PL 5-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Нар ургахыг хүлээхгүй" МУСК
  • 10:00
    "Бээжин хотын залуус" ОАК 22-р анги
  • 11:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    "Улаан цэцэг" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Хорвоод ганцхан ээждээ" тоглолт
  • 14:00
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:30
    Зарын цаг
  • 15:40
    "Зул сарын гацуур мод" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын сорил 5-13-р хэсэг
  • 20:10
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Бээжин хотын залуус" ОАК 23-р анги
  • 23:00
    Зарын цаг
  • 23:10
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    “Өнгөлөг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Минийгэрбүлийназжаргал” ОАУСК 7, 8, 9, 10, 11-р анги
  • 14:45
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 14:50
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАУСК 7, 8, 9, 10, 11-р анги
  • 18:35
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйнкино6, 7-р анги
  • 19:25
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 19:30
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино2-р бүлгийн 6, 7-р анги
  • 21:00
    Зочны цаг
  • 21:20
    “Дүр эсгэгчид” МУСК
  • 22:32
    Баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 23:20
    Төрийндуулал
  • 23:22
    Эфирзавсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Чөлөөт бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 2-р хэсэг
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Чөлөөт бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 12:35
    Оддын замнал: Мэргэжлийн боксчин Мэнни Пакьяо
  • 13:05
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 13:30
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018:Элсний волейбол
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    Спорт-хобби:Бөхтайлбарлагч Б. Цогтбаатар
  • 15:40
    “Тулаан” уралдаант, цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 16:15
    Чөлөөт бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Чөлөөт бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 19:40
    Миний мөрөөдөл: Чөлөөт бөхийн тамирчин, Спортын мастер Б. Марал
  • 20:10
    Манлайн баясгалан: Бөхийн нэрт засуулч Ч. Мягмарын дурсамж хөрөг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат багш Санжхүүгийн Хаянгарваа
  • 21:50
    “Тулаан” уралдаант, цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг 5-р хэсэг
  • 22:25
    Спорт таны амралтанд:”Мастер кросс финал 2019” авто машины бартаат замын уралдаан
  • 23:25
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 07:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Ярих өнцөг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Парламент кафе
  • 14:00
    Ярих өнцөг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    УИХ-ын цаг
  • 16:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт /шууд/
  • 17:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Сэдвийн гүнд
  • 21:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 21:30
    Парламент кафе
  • 22:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Парламент кафе
  • 00:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 00:30
    Баримтат нэвтрүүлэг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Би Би” бага насныханд
  • 10:40
    “Миний сонгосон мэргэжил”Аврагч
  • 11:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” ОАК 26-р анги
  • 12:20
    “Brainwave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:00
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 13:50
    “Амьдралын өнгө” цуврал: Өрх толгойлсон эцэг эх
  • 14:20
    “Амьдралын өнгө” цуврал: Хүнсний талон
  • 14:50
    “Амьдралын өнгө” цуврал:Тайгын тэтгэмж
  • 15:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:30
    “Шинэ үсгийн багш” МУСК
  • 17:20
    “Сэтгэлийн гүүр”
  • 17:35
    “Би Би” бага насныханд
  • 17:55
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:05
    “Эрт нахиалсан сарнай” ОАК 27-р анги
  • 19:10
    “Аав ээж хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/2215:00

AsianBox

"Тэрбумтныхүү" ОАК 1,2-р анги

X/2222:00

Боловсрол ТВ

"Гэрлэн дохио" ОАК 19-р анги

X/2219:00

AsianBox

"Утсанхүүхэлдэй" ОАК 93, 94-р анги